جراحی لاغری اقساطی

جراحی لاغری اقساطی

فهرست مطالب

با بررسی موضوع جراحی لاغری اقساطی با شما دوستان عزیز همراه هستیم.

جراحی لاغری اقساطی
جراحی لاغری اقساطی

انجام دادن جراحی لاغری اقساطی مد نظر افراد زیادی است و این روش در سال های گذشته متقاضیان بیشتری را به خود جلب کرده است. با این شیوه دست یابی به اندام ایده آل در فرصت کمی امکانپذیر می شود.

در ادامه مقاله به سوالاتی که ممکن است در زمینه جراحی لاغری اقساطی برای شما دوستان پیش بیاید و ذهنتان را درگیر کند، پاسخ می دهیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید باشند.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

منظور از روش جراحی لاغری چیست و اهدافی که متقاضیان انجام جراحی لاغری مد نظر دارند، کدام موارد می باشند؟

افراد به چه دلایلی ترغیب می شوند که جراحی لاغری را انجام دهند؟

آیا جراحی لاغری با یک روش در افراد صورت می گیرد؟ پزشکان بر چه اساسی از جراحی لاغری خاصی برای بیمار به کار می برند؟

بیماری هایی که بر اثر چاقی ایجاد می شود، کدام موارد می باشند و با استفاده از جراحی لاغری از بین بردن چربی های چه ناحیه ای امکانپذیر است؟

کاندیدای جراحی لاغری چه افرادی هستند؟

مزایای انجام دادن جراحی لاغری به چه مواردی مربوط می شود؟

آیا قبل از جراحی لاغری نیاز به در نظر گرفتن اقدامات خاصی است؟

اقدامات مهمی که بعد از جراحی لاغری باید مد نظر قرار بگیرد، کدام موارد می باشند؟

عوامل مهم در میزان هزینه جراحی لاغری به چه مواردی مربوط می شود؟

آیا استفاده از پرداخت اقساطی برای انجام جراحی لاغری مهم می باشد؟ دلایل اصلی مراکز برای انجام دادن جراحی لاغری به شیوه قسطی کدام موارد می باشند؟

اقدامات مهم برای انجام جراحی لاغری به شیوه اقساطی کدام موارد می باشند؟

نکات حائز اهمیت در ارتباط با جراحی لاغری اقساطی کدام موارد می باشند؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی لاغری اقساطی با ما همراه باشید.

منظور از روش جراحی لاغری چیست و اهدافی که متقاضیان انجام جراحی لاغری مد نظر دارند، کدام موارد می باشند؟

چاقی و افزایش یافتن وزن در افراد به دلایل زیادی بر می گردد، افرادی که بیماری های خاص دارند و غده تیروئید آنها مشکل دارد، ممکن است، بیشتر به چاقی دچار شوند، همچنین افرادی که در معرض رژیم غذایی خیلی نامناسبی قرار دارند، بعد از مدتی به چاقی مبتلا شده و درگیر بیماری هایی خواهند شد.

امروزه پیشرفت فناوری و تکنولوژی در عرصه های مختلف سبب شده است که افراد از روش های متفاوتی برای زندگی خود استفاده کنند و در خیلی زمینه ها از موارد خاصی به کار برند تا تندرستی خود را حفظ کرده و از شرایط بهتری بهره ببرند،

از جمله این روش ها مربوط به جراحی لاغری است که با این شیوه که در تخصص پزشکان متخصص و جراحان می باشد، تلاش می شود، برای افرادی که درصد خاصی چاق هستند، جراحی صورت گیرد و این متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و روش های متناسب این چربی ها را از بین می برند.

روش های مختلفی برای از بین بردن چربی بدن وجود دارد، اما همه روش ها نمی توانند نتیجه مناسب را برای افراد در زمان مشخص ایجاد کنند، روش جراحی لاغری به افراد کمک خواهد کرد که با استفاده از یک شیوه قدرتمند و مناسب برای لاغر شدن اقدام کنند و در زمان کمتری افراد را به وزن متناسب می رساند.

در این روش از متدهای جدید و به روزی به کار برده می شود که جراحان با این اقدام می توانند رضایت بیماران را به دست آورند.

در کل باید بدانیم که جراحی لاغری یک عمل تنها نمی باشد و برای انجام این کار چند تکنیک مختلف اجرا می شود و پروسه های خاصی گذرانده می شود تا نتیجه مناسب را ایجاد کند.

در مکانیسم خاصی که برای جراحی لاغری در نظر گرفته می شود، یا با کاهش دادن حجم معده برای کاهش تمایل بیمار به خوردن غذا اقدام می کنند، یا در این روش ها میزان جذب کمتری از غذا در معده اتفاق می افتد.

جراحی لاغری گنجایش معده را کاهش می دهد

جراحی لاغری گنجایش معده را برای جذب غذا کاهش می دهد، یا این نوع عمل جراحی قسمتی از ساختارهایی که می تواند جذب را انجام دهد، کمتر می کند.

خیلی از افراد تصور می کنند که جراحی لاغری خطرات زیادی دارد، ولی این روش در حال حاضر به عنوان یک روش ایمن و کاملا کم خطر شناخته شده است و شیوه های خاصی برای جراحی لاغری در نظر گرفته می شود.

در این روش ها دوران نقاهت خیلی محدود بوده و افراد به راحتی درمان خود را می گذرانند. روش جراحی لاغری درمان راحت تری دارد.

این روش کمک می کند تا افراد در بازه زمانی خاصی بتوانند وزن خود را کاهش دهند و در مواردی که افراد با ورزش های سخت یا با استفاده از در نظر گرفتن رژیم های غذایی خاص قادر نباشند وزن خود را به ایده آل برسانند و بیماری های چاقی آنها را شدیدا درگیر می کند، با استفاده از جراحی لاغری می توان نتیجه لازم را دریافت کرد.

جراحی لاغری گنجایش معده را کاهش می دهد
جراحی لاغری گنجایش معده را کاهش می دهد

هر فردی برای اینکه جراحی لاغری را انجام دهد، هدف خاصی را در ذهن دارد و به نوعی تلاش می کند که از داشتن اندام ایده آل حس خوبی دریافت کند، لذا بیشتر افراد به این دلیل جراحی لاغری را در نظر می گیرند تا از اهداف مشخصی بهره ببرند.

ذکر این نکته الزامی است که استفاده از روش جراحی لاغری اهداف مختلفی دارد و اولین هدفی که خیلی از افراد به آن توجه می کنند، مربوط به ایجاد زیبایی است، در موارد زیادی کاندیدای انجام دادن جراحی لاغری به زیبایی بعد این عمل توجه دارند و برای داشتن اندام زیبا تلاش می کنند.

افرادی که به دنبال یک اندام متناسب و زیبا هستند

افرادی که به دنبال یک اندام متناسب و زیبا هستند و ترجیح می دهند که در زمان خاص بتوانند به این وزن ایده آل دست یابند، با استفاده از جراحی لاغری در بازه زمانی مشخصی قادر به این کار هستند.

همان طور که اشاره شد، چاقی برای افراد بیماری های زیادی ایجاد می کند و به شدت افراد را درگیر خواهد کرد، خیلی از افراد برای درمان بیماری هایی که به وسیله چاقی ایجاد شده است، ترجیح می دهند که از جراحی لاغری به کار برند تا با این روش خاص درمان خیلی از بیماری انجام شده و افراد در معرض خطرات زیادی قرار نگیرند.

در مواردی که در بدن بیماران چربی شکل می گیرد، این چربی اضافه ظاهر نامتناسبی را در بدن ایجاد می کند و اگر با کمک روش های مختلف برای برداشته شدن این میزان چربی اقدامی صورت نگیرد، مسلما به سلامتی فرد آسیب شدیدی وارد می شود و افراد را با مشکلات زیادی مواجه خواهد کرد.

در این موارد انجام دادن درمان این چاقی و از بین بردن چربی های اضافه به دغدغه بیماران تبدیل می شود و با استفاده از جراحی لاغری که روش مدرن و خاصی می باشد، می توانند به شکل مناسبی بدن خود را زیبا کنند.

پیشرفت های مختلف در زمینه علم به انسان کمک می کند که یک زندگی بهتر داشته باشد و با توجه به متدهای به روزی که در عرصه پزشکی و به ویژه برای از بین بردن چاقی نواحی مختلف بدن ایجاد شده است، می توان درمان این بیماری را انجام داده و از این طریق مخاطبان زیادی را جذب کرد.

افرادی که به دنبال یک اندام متناسب و زیبا هستند
افرادی که به دنبال یک اندام متناسب و زیبا هستند

افراد به چه دلایلی ترغیب می شوند که جراحی لاغری را انجام دهند؟

متأسفانه در حال حاضر آمار چاقی در کشور ما و در کل جهان به حد خیلی زیادی رسیده و سازمان های مختلفی به افراد توصیه دارند که با روش های متفاوت از مبتلا شدن به چاقی جلوگیری کنند و از این طریق اندام ایده آلی را برای خود داشته باشند، اندامی زیبا که به افراد کمک کند از بیماری ها دور باشند و زندگی پر از آرامش خود را ادامه دهند.

افزایش یافتن آمار مربوط به چاقی سبب شده است که تمایل افراد به انجام دادن جراحی لاغری بیشتر شود، زیرا با افزایش چاقی در دنیا خطرات بیشتری انسان ها را تهدید می کند و ممکن است، در این افراد مرگ و میر زودتر رخ دهد، زیرا بر طبق آمار افرادی که در معرض چاقی مفرط هستند، به بیماری های بیشتری دچار می شوند.

همه می دانیم که چاقی از جمله بیماری هایی است که توجه به آن اهمیت زیادی دارد و به عنوان یک بیماری خطرناک شناخته می شود و برای افراد مشکلات جدی ایجاد می کند.

دیابت نوع دوم و سکته

چاقی می تواند خطر ابتلای افراد به دیابت نوع دوم و همچنین بیماری هایی چون ناراحتی های زمینه قلبی به ویژه سکته قلبی را افزایش دهد، این بیماری خطرناک عامل بیشتر سکته های مغزی می باشد و علت اصلی سرطان های خاصی چون سینه است.

با توجه به این بیماری ها که در بیشتر موارد به دلیل چاقی مفرط به وجود می آید، درمان چاقی و استفاده از روش هایی برای این کار اهمیت زیادی دارد.

در سال های گذشته متخصصان و دانشمندان حرفه پزشکی مشخص کرده اند که میان چاقی و سرطان پانکراس رابطه خاصی وجود دارد و این بیماری می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند و بیماران را در معرض خطرات بیشتری قرار دهد.

دیابت نوع دوم و سکته
دیابت نوع دوم و سکته

چاقی می تواند حتی در مدت کوتاهی زندگی افراد را دچار تغییراتی کند و به شدت بر کیفیت زندگی آنها تأثیر بگذارد و در خیلی موارد ممکن است، از بیمار یک فرد کم تحرک ساخته و بعد از تایم کمی فرد دچار اختلال های افسردگی شود و از زندگی خود لذت نبرد.

کم تحرک بودن برای بعضی افراد شرایط سختی ایجاد می کند و این افراد حس خوبی از زندگی ندارند، اما به دلایل مختلف قادر به انجام ورزش و فعالیت های زندگی خود نیستند و با چاقی مفرط مواجه می شوند.

جراحی لاغری برای مبتلا نشدن به بیماری ها

با توجه به این مواردی که به آن اشاره شد، می توان به دلایل اصلی افراد برای انجام دادن جراحی لاغری و کاهش دادن وزن پی برد و بیشتر افراد ترجیح می دهند، وزن خود را کم تر کنند تا به بیماری هایی که به وسیله چاقی ایجاد شده اند، کمتر مبتلا شوند و از روش های راحت و مناسبی برای رسیدن به این لاغری به کار برند.

جراحی لاغری در حال حاضر به عنوان یک روش پر طرفدار و موثر در نظر گرفته می شود که به راحتی می تواند وزن افراد را تا حد زیادی کاهش دهد.

جراحی لاغری برای مبتلا نشدن به بیماری ها
جراحی لاغری برای مبتلا نشدن به بیماری ها

واقعیت اصلی این است، افرادی که وزن زیادی دارند و دچار چاقی در حد بالایی می باشند، حتی اگر از چهره و صورت زیبایی برخودار باشند، اما ممکن است، به دلیل اندامشان زیبا به نظر نرسند و در این مورد باید به لاغر بودن دقت کنند تا در آنها تناسب اندام ایجاد شده و به نتیجه مورد نظر دست یابند.

جراحی لاغری برای مبتلا نشدن به بیماری ها
جراحی لاغری برای مبتلا نشدن به بیماری ها

داشتن سلامتی برای همه افراد اهمیت دارد و همه ترجیح می دهند که سلامتی را تا آخر عمر داشته باشند و از بیماری های مختلف دور باشند. عدم توانایی مالی در خیلی موارد افراد را از انجام دادن جراحی های خاص باز می دارد و مشکلات زیادی را برای آنها ایجاد می کند.

آمار چاقی روز به روز افزایش بیشتری می یابد و مشکلاتی همانند چاقی مفرط می تواند افراد را درگیر مشکلات و ناراحتی های شدیدی کند. افرادی که اضافه وزن دارند، مسلما در طول عمرشان باید هزینه های خاصی راپرداخت کنند تا بتوانند به سلامتی خود دست یابند و این هزینه ها در بردارنده خدمات مربوط به درمانی و پزشکی می باشد.

آیا جراحی لاغری با یک روش در افراد صورت می گیرد؟ پزشکان بر چه اساسی از جراحی لاغری خاصی برای بیمار به کار می برند؟

اندام زیبا و متناسب از جمله خواسته های افراد می باشد که در خیلی موارد برای دست یافتن به این ظاهر زیبا از روش های مختلفی به کار می برند و برخی افراد ورزش را امتحان می کنند

اما افرادی هستند که ترجیح می دهند، در بازه زمانی کمتری بتوانند نتیجه مناسب تری را از روش مورد نظر برای لاغر شدن دریافت کنند، به همین دلیل خیلی از افراد شیوه های خاص برای جراحی لاغری را در نظر می گیرند و با مراجعه به جراح و متخصص در این زمینه وزن خود را کاهش می دهند و از اندام مناسبی بهره می برند.

امروزه با پیشرفت های مختلف، از روش های مختلف جراحی لاغری صورت می گیرد و در هر فردی مسلما یک روش می تواند عملکرد بهتری را نسبت به شیوه های دیگر داشته باشد، بررسی اینکه انجام دادن روش های جراحی لاغری در چه صورتی در یک فرد بیمار نتیجه بهتری دارد، با توجه به تخصص پزشک و مهارت بالا در این زمینه تعیین می شود.

در بیشتر روش های جراحی لاغری از دستگاه های پیشرفته ای در حین عمل استفاده می شود، اما در انواع خاصی از جراحی لاغری از امواج مادون قرمز به کار می برند و از این طریق چربی های نواحی مختلف بدن کاهش می یابد.

امروزه روش های مختلفی برای انجام دادن جراحی لاغری وجود دارد و بیشتر این روش ها کمک می کنند که افراد علاقه و میل خود را به خوردن مواد غذایی از دست بدهند و با این اقدام وزن افراد کاهش می یابد. بیشتر روش های جراحی لاغری بر بدن این تأثیر را می گذارند که گوارش غذا راحت تر صورت گیرد و جذب مواد مغذی در بدن تا حد خاصی انجام شود.

بیماری هایی که بر اثر چاقی ایجاد می شود، کدام موارد می باشند و با استفاده از جراحی لاغری از بین بردن چربی های چه ناحیه ای امکانپذیر است؟

بیشتر افرادی که به چاقی مبتلا هستند و به دنبال درمان این بیماری نمی باشند، ممکن است که به دیابت مبتلا شده و در معرض خطرات شدید قرار بگیرند.

آپنه خواب نیز از اختلال های خاصی است که یکی از دلایل اصلی ایجاد آن چاقی می باشد.

افزایش یافتن بیش از حد کلسترول نیز به دلیل چاقی به وجود می آید.

اگر چاقی در افراد کنترل نشود، ممکن است، این افراد را درگیر فشار خون بالا کند و بیماران در معرض خطرات زیادی همانند سکته های مغزی و … می باشند.

در بیشتر موارد افرادی که به این نوع بیماری های مبتلا می شوند، به دلیل شرایط سختی که در آن قرار دارند، نیاز مبرم دارند که از روش هایی چون جراحی لاغری به کار برند و کاندیدای این روش هستند.

با این شیوه ویژه می توان چربی های نواحی خاصی چون شکم و بازو را در مدت زمان کمی از بین برد، همچنین با روش جراحی لاغری می توان چربی هایی که در قسمت هایی همانند باسن و پاها وجود دارد، را کاهش داد.

از جمله قسمت های دیگری از بدن که افراد را متقاضی انجام دادن جراحی لاغری می کند، مربوط به ناحیه پشت می باشد که خوشبختانه چربی این نواحی با استفاده از جراحی لاغری قابل رفع است.

بیماری هایی که بر اثر چاقی ایجاد می شود، کدام موارد می باشند و با استفاده از جراحی لاغری از بین بردن چربی های چه ناحیه ای امکانپذیر است؟
بیماری هایی که بر اثر چاقی ایجاد می شود، کدام موارد می باشند و با استفاده از جراحی لاغری از بین بردن چربی های چه ناحیه ای امکانپذیر است؟

کاندیدای جراحی لاغری چه افرادی هستند؟

خیلی از افراد بعد از مدتی در نواحی بدن خود به ویژه شکم و پهلوها مشاهده می کنند که پوستشان شل می شود، این افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی لاغری هستند و در صورت تمایل می توانند این روش را توسط متخصصان و جراحان انجام دهند تا حس داشتن پوست و اندام شل در آنها کاهش یابد و از پوست سفت و اندام ایده آلی لذت ببرند.

برخی خانم ها به دلیل زایمان هایی که به صورت سزارین دارند، در ناحیه پوست شکم دچار افتادگی می شوند و چربی های این ناحیه از بدن افزایش می یابد، این خانم ها نیز در صورت تمایل می توانند کاندیدای مناسبی برای انجام روش جراحی لاغری باشند و با استفاده از این روش در زمان مشخصی که متخصص در نظر می گیرد، شاهد از بین رفتن چربی های شکم باشند.

از زمانی که اطلاع افراد در ارتباط با روش های جراحی لاغری در کلینیک ها افزایش یافت، بیشتر افراد تلاش کردند برای کاهش دادن وزن زیاد خود به این نوع کلینیک ها مراجعه کرده تا در زمان محدودی بتوانند به وزن مورد نظر دست یابند.

پیشرفت علم و کم تحرکی

با پیشرفت علم، بیشتر افراد تحرک لازم را ندارند و این بی تحرکی باعث می شود که افراد در معرض چاقی مفرط قرار بگیرند.

افرادی که با توجه به مشغله کاری خاص خود ممکن است، با کمبود وقت مواجه شوند و نتوانند فعالیت های خاصی را در زمان مشخصی در طول روز انجام دهند، مسلما در معرض تجمع چربی ها قرار دارند و این میزان چربی در نقاط مختلف بدن افراد افزایش می یابد و فرد حس ناخوشایندی را نسبت به بدن خود پیدا می کند.

به دست آوردن یک اندام مناسب و هیکلی تراشیده در حال حاضر آرزوی تمامی افراد است، اما شیوه ای که برای سبک زندگی در دنیای امروز وجود دارد، باعث شده است که افراد نتوانند به این آرزو برسند،

همچنین در خیلی مواقع مشکلات هورمونی و ابتلا به بیماری های خاص سبب شده است که افراد دچار چاقی مفرط شوند و این افراد کاندیدای مناسبی هستند که با مراجعه به کلینیک هایی که جراحی لاغری را انجام می دهند، می توانند وزن خود را به حالت ایده آل برگردانند.

برای انجام دادن جراحی لاغری متخصصان و جراحان به افراد پیشنهاد می کنند که افرادی این روش را به کار برند که سن آنها بیشتر از هجده سال است.

قبل از جراحی لاغری این افراد باید آزمایش های خاصی را انجام داده و پزشک نتیجه این آزمایش ها را بررسی کرده و بعد از چک کردن نتیجه در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، این کار در نظر گرفته می شود.

بهتر است، خانم هایی که می خواهند روش جراحی لاغری را انجام دهند، باردار نباشند یا این افراد از مدت زمان زایمان آنها چند ماهی گذشته باشد، زیرا بارداری می تواند چربی های ناحیه شکم را افزایش داده و مزایای جراحی لاغری را کمتر می کند.

پیشرفت علم و کم تحرکی
پیشرفت علم و کم تحرکی

مزایای انجام دادن جراحی لاغری به چه مواردی مربوط می شود؟

هر یک از روش های جراحی لاغری دارای مزیت های زیادی است و در برخی روش ها منجر به یکنواخت شدن چربی شده و در روش هایی نیز ممکن است، بیماری های زمینه ای در افراد کاهش یابد.

در این قسمت تلاش می شود، به مهم ترین مزیت های روش جراحی لاغری اشاره گردد.

در این روش سعی بر آن است که چربی های موجود در پوست به شکل یکنواخت باشد و از این طریق در نقطه ای از بدن چربی بیشتر و در قسمت دیگر چربی به شدت کمتر مشاهده نگردد.

با جراحی لاغری چربی هایی که به شکل گلوله در بدن هستند، از بین می روند و در زیر پوست هیچ چربی گلوله مانندی دیده نمی شود که زیبایی اندام را کاهش دهد.

برای گذراندن دوره نقاهت بعد از جراحی لاغری نیاز به زمان طولانی نیست و بعد از مدت کوتاهی افراد می توانند به فعالیت های اصلی زندگی خود بازگردند، البته ذکر این نکته ضروری است که با توجه به وضعیت سلامتی بیمار ممکن است، در یک روش نیاز به گذراندن نقاهت طولانی تری باشد که این مورد با مراجعه به متخصص تعیین می شود.

ورم کمتر

بعد از انجام دادن جراحی لاغری ورم کمتری در بدن مشاهده می شود.

عوارض انجام دادن جراحی لاغری در صورتی که توسط متخصصان و جراحان با تجربه صورت گیرد، به شدت کاهش می یابد و افراد می توانند از لاغری خود لذت ببرند.

نتیجه ای که بعد از جراحی لاغری در افراد ایجاد می شود، کاملا اثر خاص خود را می گذارد و خیلی از افراد در ارتباط با جراحی لاغری معتقدند که این روش برای آنها نتیجه بخش است.

ورم کمتر
ورم کمتر

جراحی لاغری به افراد کمک می کند که با استفاده از یک روش مدرن که تأثیر زیادی دارد، وزن خود را به میزان زیادی کاهش دهند و در زمان خاصی بتوانند زندگی سالم و مناسبی را برای خود داشته باشند.

عمر طولانی تر

با استفاده از جراحی لاغری افراد می توانند عمر طولانی تری داشته باشند، بیشتر افرادی که چاقی مفرط دارند، در صورتی که چربی های انباشته شده زیادی در بدن آنها تجمع یابد، ممکن است که در معرض خطرات بیشتری قرار بگیرند و با توجه به بیماری های مختلفی که فرد به آن دچار می شود، عمر کمتری دارد و به علت این بیماری های مختلف، در معرض مشکلات زیادی می باشد

اما با استفاده از جراحی لاغری در خانم ها و آقایان وزن در حد مناسبی می ماند و این روش ریسک ابتلای افراد را به بیماری های خاصی چون سکته قلبی به شدت کاهش می دهد و طول عمر فرد بیشتر می شود.

ماندگاری بالای لاغری

یکی دیگر از مزیت هایی که روش جراحی لاغری دارد و افراد زیادی را ترغیب به استفاده از آن می کند، مربوط به ماندگاری بالای لاغری در این روش است، با این شیوه در بیماران وزن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و بیماران با در نظر گرفتن موارد مهم برای حفظ این تناسب اندام می توانند این اطمینان را داشته باشند که وزن آنها افزایش نمی یابد و بعد از جراحی لاغری وزن به حالت قبل بر نمی گردد.

یکی دیگر از مزیت هایی که جراحی لاغری دارد، مربوط به بهبود دادن خیلی از بیماری هایی است که افراد به آن مبتلا می شوند. در صورتی که وزن افراد بعد از جراحی لاغری تنظیم شود، افراد می توانند این اطمینان را داشته باشند که از بیماری هایی چون درصد کلسترول بالا یا بیماری های قلبی نیز دور باشند.

ماندگاری بالای لاغری
ماندگاری بالای لاغری

افراد چاقی که در معرض زانو درد، آرتروز و … قرار دارند، با کاهش دادن وزنشان از مبتلا شدن به این بیماری ها و تحمل درد ناحیه کمر و … رها می شوند و این نوع دردها با استفاده از روش جراحی لاغری در بیماران کمتر تجربه می گردد.

اختلال افسردگی در افراد چاق بیشتر ایجاد می شود و این افراد به افسردگی و اختلال های این چنینی بیشتر مبتلا خواهند شد، اما با انجام دادن جراحی لاغری می توان این اطمینان را به وجود آورد که بیماران به اختلال های خاصی چون افسردگی و مانیا کمتر ابتلا می شوند.

آپنه خواب یا مشکلات تنفسی

با انجام دادن جراحی لاغری افرادی که مشکلات آپنه خواب یا مشکلات تنفسی دارند، در شرایط بهتری قرار می گیرند و از این نوع مشکلات دور می شوند. آپنه خواب هم در افراد چاق بیشتر اتفاق می افتد و در افرادی که به وسیله جراحی لاغری اضافه وزن خود را کاهش می دهند، این مشکل کمتر ایجاد می گردد و بیمار خواب با کیفیتی خواهد داشت.

مزیت دیگر بعد از انجام جراحی لاغری مربوط به از بین رفتن ترک های پوستی است، در افرادی که به صورت ناگهانی وزنشان در چند ماه افزایش چشمگیری می یابد، این امکان وجود دارد که در پوست ناحیه شکم و بازو ترک های پوستی نمایان شود.

در افراد چاق رگ ها دچار گرفتگی شدید می شوند و افراد با انجام دادن جراحی لاغری می توانند از این مشکل به دور باشند.

آپنه خواب یا مشکلات تنفسی
آپنه خواب یا مشکلات تنفسی

آسم نیز از دیگر مشکلاتی است که به وسیله جراحی لاغری درمان آن صورت می گیرد، البته در صورتی که فردی به دلیل چاقی مفرط به این مبتلا شود، بعد از اقدام برای این عمل حالت های آسم و مشکلات مربوط به ریه در آنها کمتر احساس می گردد.

خانم هایی که وزن زیادی داشته باشند، در خیلی موارد به دلیل این اضافه وزن ممکن است، با قاعدگی نامنظم مواجه شوند، اما بعد از انجام جراحی لاغری این افراد متوجه می شوند که قاعدگی آنها منظم تر شده و دردهای شکمی کمتری را تجربه می کنند.

افراد زیادی با چاقی مفرط دچار سوزش در قسمت سر دل می شوند، اما بعد از انجام جراحی لاغری و در نظر گرفتن رژیم غذایی مناسب می توانند این سوزش را کمتر احساس کنند و زندگی بهتری را ادامه دهند.

کاهش ریفلاکس معده

با انجام دادن جراحی لاغری ریفلاکس معده کاهش می یابد و این مشکل در افراد کم می شود. در خیلی از افراد ریفلاکس معده ممکن است، مشکلاتی را ایجاد کند و اسید معده در این افراد به داخل مری و درون حلق بر گردد و بیماران سوزش خیلی زیادی را در این ناحیه احساس می کنند.

در صورتی که در افراد چربی های ناحیه شکم بیشتر باشد، این چربی ممکن است، به معده فشار زیادی وارد کرده و ریفلاکس معده را به وجود آورد. در مواردی که با جراحی لاغری وزن در افراد کاهش یابد و چربی های دور شکم کمتر شوند، ریفلاکس معده در این بیماران قطع می شود و افراد درد و سوزشی را تجربه نمی کنند.

افزایش قدرت باروری

از مزیت های دیگر روش جراحی لاغری این است که در خانم ها قدرت باروری افزایش بیشتری می یابد. همان طور که اشاره شد، چاقی باعث می شود که در خانم ها سیکل قاعدگی به شکل منظم نباشد و از این طریق هورمون ها در بدن دچار مشکل شوند

اما با استفاده از جراحی لاغری و در نظر گرفتن این روش مناسب می توان چربی ناحیه شکم را کاهش داده تا سندرم های مربوط به تخمدان پلی کیستکی در خانم ها کمتر ایجاد شود و باروری را افزایش دهد. بیشتر سندرم هایی که در تخمدان ها به وجود می آید، به دلیل چاقی می باشند و با کاهش وزن این مشکل در افراد کمتر می شود.

جراحی لاغری می تواند وزن را در افراد کم کند و کاهش میزان خاصی از وزن باعث می شود که در بیماران فعالیت های فیزیکی به شکل بهتری صورت گیرد و این افراد تمایل به انجام ورزش هایی چون شنا یا دوچرخه سواری داشته باشند و متابولیسم خاص بدن در افرادی که جراحی لاغری را انجام داده اند، با افزایش چشمگیری مواجه می شود.

هورمون های استرس و انسولین نیز در افرادی که جراحی لاغری انجام داده اند، کاهش می یابد. کم شدن میزان این هورمون ها در بدن باعث می شود که افراد بدون استرس زندگی خود را ادامه دهند.

شما در حال خواندن پست جراحی لاغری اقساطی هستید.

کاهش دادن وزن و تغییر دادن زندگی

از مزیت های مهم دیگر جراحی لاغری مربوط به کاهش دادن وزن شدید بیمار و تغییر دادن زندگی شخصی این بیماران است که همین مسأله پیشرفت های چشمگیری را در زمینه های خاص برای آنها ایجاد می کند.

افرادی که جراحی لاغری را انجام می دهند، از انرژی بیشتری برخودار می شوند و با اعتماد به نفس بالاتری قادر هستند فعالیت های خود را ادامه داده و از زندگی لذت بیشتری ببرند.

این افراد خواب راحت تری پیدا می کنند و انجام دادن ورزش در این افراد نتیجه بهتری می یابد، زیرا بعد از ورزش متوجه کاهش وزن می شوند و از این طریق برای داشتن اندام مناسب بیشتر ترغیب می گردند.

جراحی لاغری می تواند وضعیت روانشناختی را در افراد بهبود دهد و در مواردی که افراد بتوانند وزن خود را به میزان زیادی کاهش دهند، سبک زندگی آنها به طور کامل تغییر می کند و حس بهتری را به دست می آورند.

در افرادی که جراحی لاغری را انجام می دهند، اعتماد به نفس افزایش بیشتری دارد و به تبع آن عزت نفس افراد بالاتر رفته و این افراد حس خوبی نسبت به خود دارند و ترجیح می دهند، این حس را به دیگران نیز منتقل کنند.

صرفه جویی در هزینه های افراد

با انجام دادن جراحی لاغری در هزینه های افراد صرفه جویی می شود، زیرا این افراد دیگر نیازی ندارند که برای معالجه بیماری های مختلفی چون فشار خون و مشکلات مربوط به قلب و عروق به پزشک مراجعه کرده یا درمان های خاصی را در نظر بگیرند.

در افرادی که دچار چاقی مفرط هستند، هزینه هایی چون ویزیت متخصص و انجام دادن آزمایشات و تهیه داروهای مختلف برای بیماری افزایش دارد و در صورتی که این بیماری ها در بیماران درمان نشوند تا پایان عمر برای افراد هزینه بر بوده و مشکلاتی را ایجاد می کند،

ولی با در نظر گرفتن جراحی لاغری این افراد تنها یک بار هزینه می کنند و برای همیشه از ابتلا به این بیماری ها راحت می شوند، البته این بیماران حتی می توانند پرداخت هزینه جراحی لاغری را توسط کلینیک های معتبر به صورت قسطی انجام دهند.

مزیت های استفاده از جراحی لاغری به شدت زیاد می باشد، این افراد از سلامت جسمی و سلامت روانی مناسبی بعد از جراحی لاغری برخودار می شوند و در زمینه های مختلف تغییرات زیادی در کیفیت زندگی افراد ایجاد می شود.

صرفه جویی در هزینه های افراد
صرفه جویی در هزینه های افراد

آیا قبل از جراحی لاغری نیاز به در نظر گرفتن اقدامات خاصی است؟

افرادی که می خواهند جراحی لاغری را انجام دهند، لازم است، این افراد چند ماه قبل عمل، از دخانیات و الکل استفاده نکنند و مصرف دخانیات را برای مدتی قبل از عمل و بعد از آن به صورت کامل قطع کنند.

در صورتی که بیمار داروهای خاصی را استفاده می کند، نیاز است که نام این داروها به متخصص اطلاع داده شود و افراد با جراح خود در این زمینه مشاوره لازم را انجام دهند.

در خیلی موارد ممکن است، قبل از جراحی لاغری مصرف داروهای خاصی قطع شود و نیاز باشد که بیمار مصرف این داروها را کنترل کند. در این مورد داروهایی که به نوعی ضد انعقاد خون شناخته می شوند، باید به صورت کامل قطع گردند، زیرا این داروها مشکلاتی را برای زمان عمل بیمار ایجاد می کنند.

در روزی که جراحی لاغری انجام می شود، باید بیمار در حالت ناشتا بماند و غذایی را استفاده نکند تا در موقع عمل حس بدی را تجربه نکند و عمل با آرامش کامل برای بیمار صورت گیرد.

آیا قبل از جراحی لاغری نیاز به در نظر گرفتن اقدامات خاصی است؟
آیا قبل از جراحی لاغری نیاز به در نظر گرفتن اقدامات خاصی است؟

اقدامات مهمی که بعد از جراحی لاغری باید مد نظر قرار بگیرد کدام موارد می باشند؟

مسلما بعد از هر عمل جراحی در ناحیه زخم، درد و ورم تجربه می شود و بیماران ممکن است که درد خفیفی را در هفته های اول احساس کنند، در این موارد بیماران می توانند با مصرف داروهای مسکنی که متخصص تجویز کرده است، این درد را کاهش دهند تا به نوعی درد قابل کنترل شود.

هر دارویی بعد از جراحی لاغری لازم است، با تجویز پزشک استفاده شود تا این ورم کاهش یابد و نتیجه اولیه جراحی لاغری در بازه زمانی کمی مشاهده شود.

در خیلی از روش های جراحی لاغری بعد از عمل نیاز می باشد که بیمار از گن استفاده کند و ناحیه ای که جراحی کرده را به وسیله گن بپوشاند تا میزان ورم در بدن کاهش یابد، البته در تمامی روش های جراحی لاغری نیاز به این کار نیست و اطلاع از این زمینه در تخصص پزشک است که بیمار را آگاه می کند تا عمل مناسبی را انجام دهد.

چند روزی که از انجام دادن جراحی لاغری در افراد بگذرد آنها می توانند به فعالیت های خود همانند حمام و … برسند، اما اگر بعد از جراحی در بدن بیمار بخیه وجود دارد، بهتر است، جای بخیه ها برای مدت طولانی در مقابل فشار آب نباشد.

مخاطب گرامی شما در حال مشاهده مقاله جراحی لاغری اقساطی هستید.

میوه ها و سبزی های تازه

مناسب تر این است که در روزهای اول بعد از عمل، از غذاهای خاصی چون میوه ها و سبزی های تازه استفاده شود و مصرف آب به میزان فراوان باید در برنامه غذایی بیمار قرار بگیرد، البته در این مورد لازم است که جراح زمان مصرف غذاهای خاص را به بیمار مشخص کند.

میوه ها و سبزی های تازه
میوه ها و سبزی های تازه

بهتر است، بیماران از نمک به میزان خیلی کمی استفاده کنند و چربی و نمک به مدت زیادی از برنامه غذایی این افراد کنار گذاشته شود.

بعد از چند هفته که از انجام جراحی لاغری می گذرد افراد می توانند به پزشک متخصص خود مراجعه کرده و در صورتی که متخصص بیمار را معاینه کند و متوجه بهبود یافتن وضعیت سلامتی بیمار شود، این پیشنهاد را به بیمار خواهد کرد که فعالیت های خود را مجددا انجام دهد و برای فعالیت ها محدودیتی نداشته باشد.

در چهارده روز اول بیماران باید فعالیت های سنگین خود را کنار گذاشته و از فعالیت هایی که به ناحیه جراحی فشار می آورند خودداری کنند. بهتر است، در چند روز اول بعد از جراحی لاغری، بیمار چند ساعتی در طول شبانه روز را به صورت آهسته و منظم راه برود.

در خیلی موارد بعد از انجام دادن جراحی لاغری بیمار به راحتی می تواند وزن مناسب خود را احساس کند، اما در روش هایی ممکن است، برای رسیدن به این اندام ایده آل نیاز به چندین ماه صبر باشد.

میوه ها و سبزی های تازه
میوه ها و سبزی های تازه

تا اینجا با مبحث اقدامات مهم بعد از جراحی لاغری آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست جراحی لاغری اقساطی با ما همراه باشید.

عوامل مهم در میزان هزینه جراحی لاغری به چه مواردی مربوط می شود؟

از دغدغه های ذهنی مهمی که اشخاص مختلف در مورد انجام دادن جراحی لاغری دارند، مربوط به هزینه آن است که مسلما توجه به این مسأله اهمیت زیادی داشته و برای افرادی که هدفشان انجام دادن این روش است، مهم می باشد که با توجه به مزیت های جراحی لاغری ترغیب به این کار شوند.

علل مختلفی وجود دارند که بر میزان مخارجی که جراحان برای انجام دادن جراحی لاغری در نظر می گیرند، تأثیر می گذارند و توجه به این موارد به افراد کمک می کند که به صورت منطقی تر عمل لاغری را به کار برند.

یکی از مواردی که بر هزینه جراحی لاغری تأثیر می گذارد مربوط به تعداد عمل هایی است که بیمار به آن نیاز دارد، در صورتی که بیمار در نواحی زیادی از بدن همانند شکم و بازوها چربی اضافی داشته باشد، هزینه جراحی با توجه به ناحیه هایی که باید پزشک برای جراحی مد نظر قرار دهد، مشخص می شود.

امیدواریم تا اینجا از خواندن مقاله جراحی لاغری اقساطی اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

زمان کاری که جراح در نظر می گیرد

از عوامل موثر دیگر بر هزینه جراحی لاغری مربوط به زمان کاری است که جراح در نظر می گیرد، اگر برای بیماری نیاز به برداشتن چربی در نواحی مختلفی باشد، مسلما وقت جراح را بیشتر می گیرد و نیاز به انجام عمل در تایم طولانی تری است و همین مورد بر هزینه جراحی لاغری تأثیر زیادی می گذارد.

در خیلی موارد فاکتورهای خاصی وجود دارند که جراح برای در نظر گرفتن عمل جراحی لاغری به آنها توجه می کند و در این زمینه با بیمار مشورت می کند که این فاکتورها تأثیر زیادی بر میزان هزینه عمل می گذارند و ممکن است، در افزایش دادن هزینه موثر باشند.

زمان کاری که جراح در نظر می گیرد
زمان کاری که جراح در نظر می گیرد

عوامل خاصی وجود دارد که بر میزان هزینه جراحی لاغری به شدت موثر بوده و توجه به این موارد اهمیت دارد. از آنجایی که خیلی از این عمل های جراحی لاغری به عنوان یک روش جراحی زیبایی در نظر گرفته می شوند، در این زمینه بیمه پوشش دهی خاصی را انجام نمی دهد و لازم است که بیشتر هزینه جراحی لاغری را خود بیمار پرداخت کند.

عامل موثر دیگر بر هزینه جراحی لاغری مربوط به محلی است که در آن قرار است، جراحی صورت گیرد و این ناحیه بر میزان هزینه تأثیر می گذارد، به طور مثال در قسمت شکم مسلما چربی بیشتری ذخیره می شود و این میزان چربی باعث می گردد که جراح وقت بیشتری را برای این کار بگذارد و همین مسأله بر هزینه موثر است.

نوع عمل

یکی از عوامل خیلی مهم برای تعیین میزان هزینه جراحی لاغری مربوط به نوع عمل است و همان طور که اشاره شد، متد های مختلفی برای انجام جراحی لاغری وجود دارد که متخصص با توجه به تجربه خود و مکانیسم های بدن بیمار تعیین خواهد کرد که کدام یک از روش ها در فردی می تواند نتیجه موثرتری داشته باشد و از این طریق بیمار نتیجه بهتری می گیرد.

اینکه جراحی لاغری در چه مکانی صورت می گیرد، نیز بر هزینه موثر است و مسلما خدماتی که در بیمارستان به فرد بیمار ارائه می شود، به نسبت مواقعی که جراحی در کلینیک انجام می شود، هزینه متفاوت تری را برای بیمار در پی دارد.

هزینه ای که برای تهیه وسایل مورد نیاز جراحی وجود دارد، بسته به نوع جراحی که صورت می گیرد، از دلایل مهمی است که بر هزینه جراحی لاغری تأثیر می گذارد.

بیمار باید در نظر بگیرد که بعد از جراحی لاغری نیاز دارد که جلساتی را به پزشک مراجعه کرده و ویزیت پزشک را پرداخت کند که این ویزیت نیز بر هزینه کلی بیمار برای در نظر گرفتن هزینه خاص برای انجام جراحی لاغری تأثیر می گذارد.

هزینه های انجام دادن جراحی لاغری به شدت متفاوت است و با توجه به نیازهای هر فرد متقاضی این میزان کاملا تفاوت دارد.

نوع عمل
نوع عمل

تا اینجا با مبحث عوامل مهم در میزان هزینه جراحی لاغر آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست جراحی لاغری اقساطی با ما همراه باشید.

آیا استفاده از پرداخت اقساطی برای انجام جراحی لاغری مهم می باشد؟ دلایل اصلی مراکز برای انجام دادن جراحی لاغری به شیوه قسطی کدام موارد می باشند؟

در موارد خاصی ممکن است، افراد تمایل زیادی به انجام روش جراحی لاغری داشته باشند، ولی هزینه لازم را در حال حاضر برای جراحی نداشته و خیلی از این افراد به دنبال راه های جایگزین هستند تا به شکلی بتوانند برای جراحی لاغری اقدام کنند و در اسرع وقت زیر نظر متخصصان این روش را انجام دهند.

خوشبختانه مراکز زیادی هستند که برای افراد متقاضی جراحی لاغری، شیوه پرداخت اقساطی را در نظر می گیرند و این روش را توسط پزشکان متخصص و با تجربه انجام می دهند تا هر فردی که از این بیماری رنج می برد و متقاضی این کار می باشد، به راحتی بتواند این جراحی را در نظر گرفته و به دلیل نداشتن هزینه کافی از انجام آن منصرف نشود.

مراکز زیادی برای اینکه رضایت مشتریان خود را جذب کنند، به وضعیت اقتصادی آنها دقت کرده و از شیوه های خاصی برای انجام جراحی لاغری استفاده می کنند،

یکی از این روش های پر طرفدار

یکی از این روش های پر طرفدار که باعث می شود، هر فردی بدون دغدغه خاصی آن را به کار برد، مربوط به جراحی لاغری اقساطی می باشد که با استفاده از این روش هزینه لازم برای جراحی لاغری به صورت قسطی از بیمار گرفته می شود.

یکی از این روش های پر طرفدار
یکی از این روش های پر طرفدار

دلایل زیادی وجود دارد که مراکز پرداخت هزینه انجام جراحی لاغری را به صورت قسطی در نظر می گیرند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کرده و کار خود را تبلیغ کنند.

در این زمینه بیمارانی که قصد این کار را دارند، باید دقت کرده و از مراجعه به کلینیک هایی که دارای مجوز لازم نیستند، خودداری کنند، توجه به کلینیکی که مجوز لازم را برای انجام جراحی لاغری دارد و پزشک این مرکز دارای تجربه کاری بالایی باشد، اهمیت زیادی دارد.

متأسفانه در برخی موارد کلینیک هایی هستند که به صورت غیر معتبر فعالیت دارند و با تبلیغ های گسترده خود در زمینه اقساطی بودن هزینه، افراد زیادی را ترغیب به این کار می کنند، مسلما انتخاب کردن کلینیک ها و مراکزی که دارای مجوز لازم نیستند برای بیماران خطرهای زیادی به همراه دارد و عوارض زیادی ایجاد می کند که ممکن است، قابل جبران نباشند، به همین دلیل یافتن کلینیک با تجربه در زمینه جراحی لاغری اهمیت خیلی زیادی دارد.

جراحی توسط پزشک متخصص و کم شدن عوارض

در صورتی که جراحی لاغری توسط پزشک متخصص صورت گیرد، درصد ایجاد عوارض آن به شدت کاهش می یابد و بیمار در وضعیت استانداردی قرار گرفته و بعد از عمل با مشکلاتی مواجه نمی شود،

زیرا در مراکزی که مدرک خاصی برای انجام دادن جراحی لاغری ندارند و پزشک موجود در این مرکز دوره های تخصصی لازم را در ارتباط با جراحی های زیبایی به ویژه جراحی لاغری نگذرانده باشد، این امکان وجود دارد که بیمار را در معرض مشکلات زیادی قرار دهد.

در مواردی که انجام دادن جراحی لاغری در کلینیکی معتبری صورت می گیرد، افراد با استفاده از پرداخت به شکل اقساطی می توانند به شکل تدریجی هزینه را بپردازند و برای انجام جراحی لاغری در صورتی که از روش هایی استفاده شود که نیاز به دستگاه های مناسب باشد، این مراکز از دستگاه های معتبر به کار می برند تا بیماران در شرایط سختی قرار نگیرند و عمل موفقیت آمیزی را انجام دهند.

جراحی توسط پزشک متخصص و کم شدن عوارض
جراحی توسط پزشک متخصص و کم شدن عوارض

اقدامات مهم برای انجام جراحی لاغری به شیوه اقساطی کدام موارد می باشند؟

مراکز برای انجام دادن جراحی لاغری به شکل قسطی از شیوه های مختلفی استفاده می کنند و از افراد می خواهند که با روشی که برای آنها آسان تر است، برای پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

یکی از این روش ها آنلاین است و در این مورد افراد مشخص می کنند که در هر ماه قادر به پرداخت چه میزان از هزینه هستند، یا کارشناسان مرکز با توجه به فیش های حقوق فرد، تلاش دارند که میزان قسط را مشخص کرده و برای هر یک از قسط ها واریز مقدار معینی را در نظر بگیرند.

در این مورد نیاز به داشتن کارت بانکی است تا در زمان های سر رسید بتوان از طریق رمز دوم و به صورت آنلاین قسط را پرداخت کرد.

در روش دیگر برای پرداخت هزینه انجام جراحی لاغری کارشناسان میزان قسط ها را با توجه به بودجه فرد مشخص می کنند و متناسب با اقساطی که وجود دارد، متقاضیان قسط ها را پرداخت خواهند کرد،

ذکر این نکته الزامی است که به صورت کلی در هر دو روش دادن چک به اسم فرد اهمیت دارد و باید چکی به مبلغ کل هزینه جراحی لاغری به مرکز داده شود و بعد از پرداخت کل هزینه اقساطی جراحی لاغری، چک برگردانده می شود.

اقدامات مهم برای انجام جراحی لاغری به شیوه اقساطی کدام موارد می باشند؟
اقدامات مهم برای انجام جراحی لاغری به شیوه اقساطی کدام موارد می باشند؟

مراحل مختلفی برای این اقدام وجود دارد که توجه به آن مهم می باشد.

مشورت با پزشک ماهر و با تجربه

افرادی که برای انجام دادن جراحی لاغری به کلینیک مراجعه می کنند و متقاضی این کار هستند، با پزشک ماهر و با تجربه ای که مد نظر دارند، در ارتباط با جراحی لاغری مشورت می کنند و در مورد نواحی از بدن که لازم است، جراحی بر این قسمت ها انجام شود، با جراح صحبت کرده و تصمیمات لازم گرفته می شود.

جراح با توجه به ناحیه های بدن و میزان چربی بیمار تلاش می کند، میزان خاصی از هزینه را به متقاضی اطلاع دهد تا بیمار از همان ابتدا در زمینه هزینه جراحی لاغری پیش آگهی داشته باشد و با اطلاع از تمامی موارد حائز اهمیت به انجام عمل ترغیب شود.

متقاضی بعد از تعیین میزان هزینه در ارتباط با پرداخت هزینه به صورت اقساطی با جراح مشورت کرده و در صورتی که جراح در این مورد مشکلی نداشته باشد، اقدامات دیگر برای پرداخت در ماه های خاص و … توسط کارشناسان مرکز صورت می گیرد.

با این اقدام بیمار جراحی لاغری را در اسرع وقت انجام می دهد، اما برای پرداخت کردن هزینه استرسی ندارد و در چند ماه می تواند این کار را در نظر بگیرد و پرداخت هزینه جراحی لاغری به شیوه قسطی به بیمار کمک می کند که برای انجام این روش و پس انداز کردن هزینه مشکلی نداشته باشد،

بلکه در زمان خاص جراحی لاغری را توسط متخصص به کار گیرد و این روش را به روزهای آینده یا چند ماه بعد موکول نکند، با این اقدام به صورت قسطی بیمار در زمان درست جراحی را انجام داده و نتیجه خاص تری را دریافت می کند.

شرایط اقساط

در ارتباط با شرایط اقساط و میزان هزینه ای که بیمار در ابتدا باید پرداخت کند، کلینیک ها دیدگاه های مختلفی دارند و بهتر این است که بیمار قبل از جراحی در این زمینه سوالات خود را بپرسد و از میزان هزینه لازم برای قبل عمل اطلاع یابد، بررسی اینکه نصف هزینه در ابتدا از بیمار گرفته می شود، یا لازم است، بیمار یک چهارم هزینه جراحی لاغری را پرداخت کند، از موارد مهمی می باشد که باید به آن دقت کرد.

بیشتر کلینیک ها برای پرداخت کردن هزینه جراحی لاغری به صورت اقساطی از بیمار می خواهند که چک معتبری را به مرکز داده و بعد از اینکه قسط ها در زمان مشخص پرداخت شد، این چک به بیمار بازگردانده خواهد شد.

با این روش ویژه بیمارانی که نمی توانند به شکلی یک دفعه هزینه های جراحی لاغری را پرداخت کنند، می توانند از خدمات مربوط به جراحی لاغری استفاده کرده و به نتیجه خاص در مورد بدن خود دست یابند.

شرایط اقساط
شرایط اقساط

استفاده از جراحی لاغری به صورت قسطی به افراد کمک می کند که راحت تر بتوانند به یک اندام خاص و متناسب بهره ببرند.

یکی از مزیت های جراحی لاغری به صورت قسطی این است که به وسیله این نوع جراحی می توان چربی های ناحیه خاصی از بدن را خارج کرده و برای افرادی که تمایل به استفاده از روش های دیگر لاغری ندارند، این شیوه به شدت مورد استفاده قرار می گیرد.

روش هایی که برای لاغری وجود دارند، در صورتی که با برنامه ریزی درستی نباشد ممکن است، بیمار را دچار آسیب کنند یا در ناحیه صورت فرد لاغری زیادی ایجاد شود، اما به وسیله جراحی لاغری متخصصان تلاش دارند، فقط به چربی هایی دسترسی پیدا کنند که در نقاط مختلف بدن تجمع یافته است و از این طریق چربی های قسمت هایی چون شکم و پاها کاهش می یابد.

نکات حائز اهمیت در ارتباط با جراحی لاغری اقساطی کدام موارد می باشند؟

بعد از اینکه افراد به انجام دادن جراحی لاغری رغبت پیدا کنند، باید به دنبال پزشک متخصص و ماهری در این زمینه باشند و اگر پزشک با تجربه در نظر بگیرد که فرد کاندید مناسبی برای انجام دادن جراحی لاغری است، این کار را با توجه به نوع جراحی خاص برای بیمار انتخاب می کند.

پزشک با در نظر گرفتن نیازهای بیمار و اینکه مکانیسم های بدن فرد چه ویژگی های خاصی دارد، تلاش می کند که نوع جراحی لاغری متناسب با این مکانیسم را انتخاب کند.

به طور کلی بعد از انجام دادن جراحی لاغری در افراد، معده آنها سایز کوچک تری پیدا می کند و این کاهش سایز باعث می شود که معده بیماران زودتر پر شده و از این طریق وزن آنها کمتر می شود.

بیمارانی که جراحی لاغری را انجام داده و تمایل دارند که این اندام ایده آل را حفظ کنند، باید دقت داشته باشند که بعد از عمل موارد مهم را رعایت کرده تا از داشتن این اندام متناسب و زیبا سال های زیادی لذت ببرند.

یکی از این موارد مهم مربوط به مکمل های غذایی است و بیمارانی که جراحی لاغری را انجام می دهند، بدن آنها نیاز دارد که ویتامین های لازمی را در طول عمر دریافت کند و از این طریق در تایم های خاص پروتئین های لازم به بدن رسانده شود.

برای این افراد دریافت ویتامین ها و مکمل های خاص غذایی اهمیت زیادی دارد و در صورتی متقاضیان نتیجه لازم را از این روش می گیرند که بتوانند این مکمل ها را در برنامه غذایی خود در نظر بگیرند.

انجام دادن ورزش و ادامه یافتن فعالیت های فیزیکی مناسب

انجام دادن ورزش و ادامه یافتن فعالیت های فیزیکی مناسب برای افرادی که جراحی لاغری را در نظر دارند، امری ضروری است و این افراد در صورتی می توانند نتیجه خاص را از عمل جراحی خود بگیرند که ورزش را ادامه داده و تنبلی را کنار بگذارند. انجام دادن ورزش با فرد دیگری می تواند بیمار را ترغیب کند که فعالیت های فیزیکی خود را به طور کامل و منظم ادامه دهد.

انجام دادن ورزش و ادامه یافتن فعالیت های فیزیکی مناسب
انجام دادن ورزش و ادامه یافتن فعالیت های فیزیکی مناسب

افراد قبل از انجام دادن جراحی لاغری لازم است که اطلاعات کافی را درباره این روش به دست آورند و با استفاده از این نوع اطلاعات که کسب می کنند و با آگاهی بیمار، دریافت نتیجه مناسب راحت تر امکانپذیر است، زیرا بیمار با دیدگاه خاص و اطلاعات کافی این عمل را انجام می دهد و دغدغه ها در این زمینه کاهش می یابد.

سوالات خود را با توجه به نوع عمل از پزشک بپرسید

یکی از این موارد مهم مربوط به نوع عمل جراحی لاغری است و در این زمینه لازم می باشد که بیمار در ارتباط با عمل جراحی که پزشک انجام می دهد، سوالات مناسب را پرسیده و با توجه به نوع عمل جراحی که پزشک در نظر می گیرد، نکات مهم را رعایت کرده و آگاهی های قبل عمل را بداند.

در نظر گرفتن جوانب و تکنیکی که جراح به کار می برد نیز اهمیت دارد و قبل از عمل باید در این باره آگاهی یافت تا نتیجه بهتری دریافت شود،

در این زمینه مراجعه بیمار به کلینیک تخصصی پزشک و مشاهده عکس هایی که متخصص بعد از انجام عمل از افراد مختلف به دست آورده است، به بیمار کمک می کند که در ارتباط با جراحی لاغری و تکنیک جراح آگاهی یافته و بدون استرس این کار را در نظر بگیرد.

استرس

بیشتر بیمارانی که از تکنیک جراحی لاغری اطلاعی ندارند، ممکن است، با استرس زیادی مواجه شده و ترس از انجام این کار داشته باشند، اما با مشاهده عکس ها و ارائه توضیحات لازم نگرش بیمار نسبت به عمل مسلما تغییر می کند.

هزینه ای که برای انجام جراحی لاغری در نظر گرفته می شود، نیز از موارد مهمی است که قبل از این عمل بیمار باید به آن توجه کند و از جراح در ارتباط با میزان هزینه و نوع پرداخت هزینه کلی سوال پرسیده شود

، جراحانی هستند که برای رفاه مراجعان خود و ترغیب شدن به انجام این عمل تلاش می کنند، هزینه جراحی لاغری را قسطی دریافت می کنند و از این طریق به بیمار کمک خواهند کرد که از بیماری های بیشتری دور بماند تا از زندگی خود لذت ببرد.

استرس
استرس

در صورتی که افراد جراحی زیبایی را انجام دهند، اما بعد از این عمل به استفاده دوباره از غذاهای آماده و فست فود روی بیاورند یا ورزش را از زندگی خود حذف کنند، ممکن است، پس از مدت کوتاهی در معرض افزایش وزن دوباره قرار بگیرند،

در این موارد هزینه ای که افراد برای جراحی لاغری متقبل شده اند، به طور کامل هدر می رود و همچنین بدن به حالت عادی قبل از عمل و در برخی مواقع بدتر بر می گردد و با افزایش وزن بی سابقه ای مواجه می شوند.

آناتومی بدن افراد با یکدیگر فرق دارد

آناتومی بدن افراد با یکدیگر فرق دارد و در صورتی که در بدن افراد چربی های زیادی انباشته شود، ظاهر بدن فرم بدی پیدا می کند و پزشک نمی تواند از طریق یک روش برای همه افراد جراحی لاغری را انجام دهد، بلکه در این مورد باید دقت شود و با توجه به آناتومی بدن بیماران این کار صورت گیرد.

در برخی از روش هایی که برای جراحی لاغری وجود دارد، با یک جلسه، درمان صورت می گیرد و در این مورد متخصص در کلینیک شخصی خود با یک جلسه می تواند چربی های اضافی در قسمت شکم و پهلو را بردارد یا متخصص می تواند پوستی که در ناحیه شکم شل شده است، را کوتاه کند و شکم سفت و مناسبی را برای بیمار در کلینیک یا در بیمارستان به وجود آورد.

در برخی موارد انجام دادن جراحی لاغری تنها در بیمارستان امکانپذیر است، زیرا برای این کار بیهوش کردن بیمار باید صورت گیرد و نیاز به کادر درمانی متخصصی در ارتباط با بیهوش کردن بیمار و بستری شدن فرد در بیمارستان است.

از اینکه تا انتهای پست جراحی لاغری اقساطی ما را همراهی کردید متشکریم و امیدواریم از خواندن پست جراحی لاغری اقساطی نهایت استفاده را برده باشید.

drsalimi

drsalimi

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.

5 پاسخ

  1. بسیار عالی بخصوص با شرایط اقساطی که اشاره داشتین برای افرادی که واقعا نیاز به این عمل دارند و شرایط پرداخت هزینه رو ندارن عالی تر .???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

تو اینستاگرام منتظرتونیم.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید