بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

فهرست مطالب

در این مقاله از سایت دکتر سلیمی، قصد داریم درباره بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده، توضیح دهیم.

در چشم انداز مراقبت های بهداشتی در حال تحول امروز، بیماران به دنبال گزینه های بیمه ای هستند که پوشش جامعی را ارائه می دهد. از جمله این سیاست های نوآورانه، بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده است.

بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده تحت شرایط خاص، بخشی از هزینه‌های عمل جراحی اسلیو معده را می‌پردازد. بیمارانی که تحت پوشش این بیمه تکمیلی هستند، برای دریافت هزینه عمل اسلیو معده از این شرکت بیمه، باید حتما شاخص توده بدنی 40 به بالا داشته باشند و تاییدیه بیمه را قبل از انجام این عمل جراحی دریافت کنند.

 

پیشنهاد می کنیم از پست عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی دیدن کنید.

عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده که به نام اسلیو گاسترکتومی نیز شناخته می شود، نوعی روش جراحی کاهش وزن است که در آن، بخشی از معده به طور دائم برداشته می شود تا اندازه و شکل آن به ساختاری آستین مانند کاهش یابد.

این روش، مقدار غذایی که فرد می تواند بخورد را محدود می کند و با ایجاد احساس سیری زودتر در بیمار و کاهش اشتها به کاهش وزن کمک می کند.

اسلیو معده، اغلب برای افرادی که با چاقی شدید دست و پنجه نرم می کنند به عنوان وسیله ای برای کاهش وزن قابل توجه و پایدار در نظر گرفته می شود.

اگر قصد انجام عمل اسلیو معده را دارید و به دنبال جراح چاقی در تهران هستید، بهتر است به دکتر مهدی سلیمی، متخصص در این زمینه، مراجعه کنید.

مزایای انتخاب جراحی اسلیو معده

جراحی اسلیو معده یا اسلیو گاسترکتومی نوعی روش پیشرو در کاهش وزن است و برای بیماران مبتلا به چاقی، کاهش سایز معده و کمک به مدیریت وزن پایدار، ثابت شده است.

بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده
بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

با افزایش هزینه های درمانی، بیمه تکمیلی البرز به عنوان چراغ امید مطرح می شود. این بیمه، تضمین می کند که افراد بدون فشار مالی، جراحی اسلیو معده درجه یک را دریافت کنند. این بیمه، فاصله بین پوشش بیمه اولیه و هزینه واقعی روش را پر می کند.

ویژگی های کلیدی بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

ویژگی های کلیدی بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده
ویژگی های کلیدی بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده
 • پوشش جامع: البرز فقط هزینه های جراحی را پوشش نمی دهد، بلکه پوشش خود را به مشاوره های قبل از عمل و مراقبت های بعد از عمل گسترش خواهد داد.
 • حق بیمه انعطاف پذیر: این خط مشی، گزینه های حق بیمه متنوعی را ارائه می دهد که با محدوده های مختلف بودجه سازگار است.
 • ادعاهای بدون دردسر: البرز به فرآیند ادعای مستقیم افتخار می کند و اطمینان حاصل می کند که ذینفعان می توانند روی بازیابی تمرکز کنند.

پیمایش فرآیند درخواست از بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

شروع سفر به سمت جراحی اسلیو معده، می تواند بسیار دشوار باشد. با این حال، با بیمه تکمیلی البرز، این روند ساده شده است. در اینجا نحوه ایمن سازی پوشش خود آورده شده است:

 • مشاوره اولیه: با نماینده البرز تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید. آنها شما را از طریق گزینه ها و مزایای طرح راهنمایی می کنند.
 • ارائه مدارک: ارائه سوابق و مدارک پزشکی لازم که برای اطمینان از واجد شرایط بودن شما، حیاتی است.
 • ارزیابی: تیم کارشناسی البرز درخواست شما را ارزیابی خواهد کرد. ارزیابی، تضمین می کند که پوشش مناسب متناسب با شرایط خاص خود را دریافت کنید.
 • انتخاب حق بیمه: پس از تأیید، می توانید حق بیمه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با چشم انداز مالی شما باشد.
 • صدور بیمه نامه: پس از انجام تمام تشریفات، اسناد خط مشی خود را دریافت خواهید کرد. توصیه می شود شرایط را به طور کامل طی کنید.

کاندید عمل اسلیو معده

کاندیدهای جراحی اسلیو معده که به نام اسلیو گاسترکتومی نیز شناخته می شود، معمولاً افرادی هستند که به شدت چاق بوده و در دستیابی به کاهش وزن قابل توجه از طریق رژیم غذایی و ورزش به تنهایی ناموفق بوده اند.

به طور کلی، نامزدها باید دارای شاخص توده بدنی (BMI) 40 یا بالاتر، یا BMI 35 یا بالاتر با مشکلات سلامتی مرتبط با چاقی مانند دیابت، فشار خون بالا، یا آپنه خواب باشند. این جراحی ممکن است برای کسانی که قادر به انجام روش های تهاجمی تر مانند بای پس معده نیستند نیز در نظر گرفته شود.

برای داوطلبان ضروری است که نوعی ارزیابی جامع توسط متخصص مراقبت های بهداشتی داشته باشند تا با در نظر گرفتن سلامت کلی و سابقه پزشکی، مشخص شود که آیا برای این جراحی مناسب هستند یا خیر.

دکتر سلیمی به عنوان یکی از برترین جراحان چاقی در تهران شناخته می شود که به دلیل تخصص خود، در طیف وسیعی از اعمال جراحی از جمله اسلیو معده و بای پس معده، شناخته شده است.

مهارت های تخصصی دکتر سلیمی، ایشان را به گزینه ای قابل اعتماد برای افرادی که به دنبال راه حل های کاهش وزن هستند تبدیل می کند. دکتر سلیمی با سابقه ای قوی در این زمینه، به بیماران این اطمینان را می دهد که مراقبت ها و راهنمایی های عالی را در طول مسیر کاهش وزن خود دریافت می کنند.

نتیجه گیری درباره بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

نتیجه گیری درباره بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده
نتیجه گیری درباره بیمه تکمیلی البرز برای اسلیو معده

بیمه تکمیلی البرز برای جراحی اسلیو معده، در بحبوحه افزایش هزینه های درمانی، کمک مالی می کند و نه تنها عمل، بلکه مراقبت های قبل و بعد از عمل را نیز پوشش می دهد. با حق بیمه های منعطف و فرآیند بدون مشکل، روند درخواست را ساده می کند و چراغ امیدی را برای کسانی که به دنبال جراحی چاقی بدون فشار مالی هستند، ارائه می دهد.

دکتر سلیمی، از جراحان فوق‌العاده‌ی چاقی در تهران است که به‌خاطر تخصص در روش‌های اسلیو معده و بای‌پس معده شناخته می‌شود. دکتر سلیمی به عنوان یکی از بهترین ها در این زمینه شناخته می شود و مهارت های تخصصی و مراقبت های درجه یک را برای کسانی که به دنبال راه حل های کاهش وزن هستند، ارائه می دهد.

دکتر سلیمی با سابقه ای قوی، انتخابی قابل اعتماد است که به بیماران این اطمینان را می دهد که مراقبت های جراحی درجه یک را برای درمان کاهش وزن خود دریافت می کنند.

دکتر سلیمی مشاوره های قبل از عمل و پشتیبانی پس از عمل را ارائه می دهد و از رویکردی جامع به مراقبت های بهداشتی اطمینان می دهد. علاوه بر این، عمل دکتر سلیمی توسط به دلیل فرآیندهای ساده و مناسب برای بیمار شناخته شده است و کل تجربه جراحی را تا حد امکان روان می کند.

برای افرادی که قصد جراحی چاقی در تهران را دارند، دکتر سلیمی، انتخابی برجسته است که تخصص، و سابقه موفقیت در کمک به بیماران در دستیابی به اهداف کاهش وزن خود را ارائه می دهد.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.

5 پاسخ

 1. با سلام من وخانواده ام تحت پوشش بیمه البرز قرار داریم همچنین بیمه تکمیلی ایا برای فرزندم که دختر ۱۶ ساله هست وبه تشخیص پزشک متخصص بایستی عمل بای پس معده را انجام دهد وBMI فرزندم بالای ۴۰ هست بیمه البرز ‌تکمیلی مخارج عمل را میپردازد یا خیر؟ ولطفا دلیل انرا بیان نمایید
  باتشکر

  1. سلام،من طبق نظر دکتر باید عمل اسلیو معده انجام بدم و بی ام آی بدنم بالای ۴۰ هست و خودم شاغل هستم و بیمه تامین اجتماعی دارم میخواستم ببینم اگه به صورت انفرادی بیمه البرز کنم میتونم هزینه جراحی رو از بیمه البرز بگیرم؟

 2. سلام،من طبق نظر دکتر باید عمل اسلیو معده انجام بدم و بی ام آی بدنم بالای ۴۰ هست و خودم شاغل هستم و بیمه تامین اجتماعی دارم میخواستم ببینم اگه به صورت انفرادی بیمه البرز کنم میتونم هزینه جراحی رو از بیمه البرز بگیرم؟

 3. سلام برای جراحی اسلیو با بیمارستان طرف قرار داد ببمه البرز تا چقدر پرداخت میشه؟ با بی ام آی بالای ۴٠،شنیدم تا ٨٠ درصد طبق سقف اعلامی بیمه پرداختی دارید؟ از مراکز بیمه اکباتان پرسیدم جواب ندادن و فقط گفتن پیش دکتر مورد نظر ببمه برید معلوم میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید