قرص لاغری اسلیم پلاس

فهرست مطالب

در این مقاله در خصوص قرص لاغری اسلیم پلاس ، اطلاعات مفیدی را خدمتتان ارائه خواهیم داد. لطفا ما را دنبال نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های صحیح لاغری می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

اما قبل از هر چیز باید به این سوال پاسخ دهیم که آیا قرص چربی خون باعث لاغری می شود؟

همچنین لازم است که حتما و حتما راجع به عوارض قرص لاغری نیز بدانید و از خود بپرسید چرا از روش های ساده تر و جایگزین مثل جراحی معده برای لاغری استفاده نمی کنید؟

هنگام مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس  باید به موارد مختلفی توجه کنید. یکی از این نکات این است که به هیچ عنوان خوردن صبحانه را کنسل نکنید. صبحانه یک وعده غذای الزامی است.

مقدمه

قرص لاغری اسلیم پلاس
قرص لاغری اسلیم پلاس

پس سعی کنید که حداقل در این مرحله چند تکه نان را میل کنید. نکته مهم دیگر این است که پیش از مصرف این قرص لاغری، حتما به پزشک مراجعه کنید. با ما باشید.

اطلاعات دارویی قرص لاغری اسلیم پلاس

برندقرص لاغری اسلیم پلاس (Slim plus)
کاهش وزنبین ۴ تا 7 کیلوگرم در یک دوره مصرف
کاهش اشتهاخوب
مکانیسم اثرکاهش اشها
کاهش وزن
چربی سوزی
تعداد در بسته۳۰ عدد کپسول
تولید کشورالمان

 

عناوین مقاله:

چاقی چیست؟

افزایش وزن

مبارزه با افزایش وزن

قرص های لاغری

قرص لاغری اسلیم پلاس

اهمیت قرص لاغری اسلیم پلاس

عملکرد قرص لاغری اسلیم پلاس

مزایای قرص لاغری اسلیم پلاس

مکانیسم قرص لاغری اسلیم پلاس

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری اسلیم پلاس

اهمیت مراجعه به متخصص

ترکیبات داخل قرص لاغری اسلیم پلاس

قهوه و چای سبز

چگونگی مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس

عوارض مصرف خودسرانه قرص لاغری اسلیم پلاس

قرص تقلبی

 

چاقی

معمولا به افرادی چاق گفته می ‌شود که در بدن آن ها بافت چربی بیش از حد طبیعی وجود داشته باشد. زمانی که بافت های چربی در بدن انباشته می شوند، شاخص ‌های سلامتی فرد دچار پسرفت خواهد شد و میانگین طول عمر او کم می شود و همچنین کیفیت زندگی او کاهش پیدا می کند.

چاقی
چاقی

به طور کلی شایع ترین روش برای تخمین میزان چاقی، استفاده از شاخص توده بدنی است

به طور کلی شایع ترین روش برای تخمین میزان چاقی، استفاده از شاخص توده بدنی است. شاید شما هم بدانید که شاخص توده بدنی از تقسیم وزن شخص بر حسب کیلوگرم بر قد او به توان 2 بر حسب متر به دست خواهد آمد. طبق تعریف زمانی که شاخص توده بدنی بیشتر از 30 باشد، یعنی فرد چاق است. البته برای کودکان از صدک استفاده می شود.

علت های مختلفی برای چاقی وجود دارد اما به طور کلی مهمترین علتی که سبب چاقی و اضافه وزن می شود، این است که بدن تمایل دارد تا انرژی را که دریافت کرده است، به صورت چربی ذخیره کند. در بیشتر افرادی که دچار اضافه وزن هستند، چاقی موضعی و شکمی را مشاهده می‌کنیم.

انسان های دارای اضافه وزن همیشه در خطر ابتلا به بیماری های مختلفی هستند. در زمانی که حتی مقدار کمی از این اضافه وزن را از دست بدهند، خطر ابتلا به این بیماری ها هم کاهش پیدا می کند.

از نظر علمی، داشتن یک رژیم غذایی مناسب عامل اصلی جلوگیری از کاهش وزن است

از نظر علمی، داشتن یک رژیم غذایی مناسب عامل اصلی جلوگیری از کاهش وزن است. همان طور که همه ما می دانیم، فرمانده بدن، مغز و ذهن است. پس زمانی که روان فرد دچار مشکل باشد، قطعاً نمی تواند بدن زیبا و سالمی هم داشته باشد.

برای از بین بردن چاقی و اضافه وزن، باید یک ذهن زیبا داشته باشیم تا بتوانیم به کمک آن جسم خود را سالم و زیبا کنیم. برای انجام این کار می توانیم از کتاب های روانشناسی هم کمک بگیریم.

به طور کلی عواملی که سبب چاقی در بدن می شوند، عبارتند از: زیاد بودن انرژی غذایی ورودی، مشکلات ژنتیکی، اختلالات غدد درون ریز، مشکلات روانی، کمبود تحرک، مصرف برخی از داروها و …

ما افراد زیادی را مشاهده می ‌کنیم که با وجود این که غذای بسیار کمی می خورند، دچار اضافه وزن می شوند. در این صورت پیش بینی می شود که فرد در زمینه متابولیسم دچار مشکل شده باشد. کسانی که اضافه وزن دارند، انرژی بیشتری نسبت به افرادی که لاغر هستند مصرف می کنند و این انرژی صرف نگهداری از بدن می شود.

راه های مبارزه با چاقی

رژیم غذایی و تمرینات ورزشی، اصلی ‌ترین راه حل های مبارزه با چاقی هستند. بهتر است برای بالا بردن کیفیت رژیم غذایی، از راهکارهایی مانند کاهش مصرف غذاهای پر انرژی و غذاهای پرچرب و شیرین استفاده کرد. همچنین برای کاهش وزن باید از غذاهای گیاهی رژیمی بیشتری استفاده کرد.

راه های مبارزه با چاقی
راه های مبارزه با چاقی

داروهای ضد چاقی هم می ‌توانند روی کاهش وزن تاثیر بگذارند. یکی از این داروها، قرص لاغری اسلیم پلاس است که سبب کاهش وزن شما می شود. البته کنار قرص لاغری، باید رژیم غذایی مناسبی هم داشته باشید. قرص های لاغری از جذب چربی جلوگیری می کنند و به همین دلیل، سبب لاغری می شوند.

اگر رژیم غذایی دارو و ورزش برای فردی موثر نباشد

اگر رژیم غذایی دارو و ورزش برای فردی موثر نباشد، از بالن شکمی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند. برخی افراد جراحی انجام می‌دهند که حجم شکم و یا طول روده آن ها کاهش یابد. (پیشنهاد می کنیم از پست بهترین جراح اسلیو معده در کرمان دیدن کنید.)

در واقع پس از این عمل، فرد با سیری زودرس از ‌چاق شدن جلوگیری می کند. در واقع جذب مواد هم تا حد زیادی کاهش پیدا می ‌کند. چاقی با افزایش سن شیوع در بین مردم، در حال حاضر یکی از عوامل قابل پیش بینی مرگ و میر در سراسر دنیا به حساب می آید.

اگر رژیم غذایی دارو و ورزش برای فردی موثر نباشد
اگر رژیم غذایی دارو و ورزش برای فردی موثر نباشد

به همین منظور، صاحبنظران آن ‌ها را به عنوان یکی از جدی ترین مشکلات سلامت عمومی در قرن ۲۱ به شمار می آورند. در بسیاری از مناطق مدرن جهان، چاقی یک ویژگی نامناسب برای فرد به حساب می آید.

افزایش وزن

اگر بخواهیم از مهمترین عوامل برای افزایش وزن و چاقی نام ببریم، قطعاً شیوه زندگی یکی از اصلی ترین آن ها است. در سراسر جهان، تغییرات اساسی در زندگی افراد ایجاد شده است.

علت چاقی، استفاده کمتر از نیروی بدنی خود نسبت به گذشتگان است. مهم ترین علت این مسئله، حمل و نقل های آسان تر است. البته به نظر می ‌رسد که در کودکان، کاهش فعالیت جسمی آن ها سبب افزایش وزنشان شده است.

زیرا همان طور که می دانید، کودکان امروزی بیشتر با گوشی و تبلت سرگرم می‌ شوند و انرژی کمتری می سوزانند و وزن آن ها افزایش پیدا می ‌کند. یکی از مواردی که باعث چاقی می ‌شود، تلویزیون است.

در بررسی هایی که انجام شده است، میزان چاقی افراد با قرار گرفتن آن ها در معرض رسانه ‌های مختلفی مانند تلویزیون، موبایل و لپ تاپ بیشتر شده است. مسئله دیگری که سبب افزایش وزن می شود، ژنتیک است.

در واقع زمانی که فرد در خانواده ای زندگی کند که همه آن ها اضافه وزن داشته باشند،‌ بیشتر در معرض چاقی قرار دارند. زیرا عواملی سبب می شود تا عادت های غذایی نادرست از سمت پدر و مادری که دارای اضافه وزن هستند و عادات غذایی اشتباه را به فرزندانشان نیز منتقل کنند. به همین دلیل، فرزندان آن ها هم دچار اضافه وزن می شوند. این روند همچنان ادامه پیدا می ‌کند و آمار چاقی کشورها بیشتر از قبل می شود.

افزایش وزن
افزایش وزن

10 عامل مهم افزایش وزن

در سال ۲۰۰۶، مطالعاتی انجام شد که ۱۰ عامل برتر که سبب افزایش وزن می شود، به مردم معرفی شد.

مورد اول خواب کافی بود.

مورد دوم های وب هستند یعنی آلوده کننده های محیطی که سوخت و ساز لیپیدها را دچار اختلال می کنند.

مورد سوم تغییر پذیری کاهش یافته در دمای محیط است.

مورد چهارم کم شدن استفاده از دخانیات و عوامل مشابه با آن است.‌ زیرا استعمال دخانیات اشتها را کم می کند.

10 عامل مهم افزایش وزن
10 عامل مهم افزایش وزن

مورد پنجم افزایش استفاده از داروهایی است که سبب اضافه وزن می شوند. در حال حاضر زندگی انسان ها ماشینی شده است و روحیات آن ها هم دچار تغییراتی شده است. همین تغییرات سبب می شود تا افرادی مجبور به استفاده از آرامبخش ها باشند.

در حال حاضر روز به روز به تعداد افرادی که از قرص لاغری اسلیم پلاس  استفاده می کنند، در جوامع مختلف افزوده می شود. از این رو افراد از آرام بخش های گوناگونی استفاده می‌ کنند که استفاده از همین آرام بخش ها سبب اضافه وزن آن ها خواهد شد.

مورد هفتم بارداری در سنین بالاتر است

مورد هفتم بارداری در سنین بالاتر است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اگر مادر در سنین بالاتر باردار شود، احتمال چاقی فرزند او بیشتر می شود.

مورد هشتم همان عاداتی است که با گذر نسل ها بین مردم منتقل می شود.

مورد نهم انتخاب طبیعی فرد است. یعنی خود فرد می داند که با داشتن این سبک زندگی و نداشتن رژیم غذایی مناسب، دچار افزایش وزن می شود اما همچنان آن ها را انجام می دهد.

مورد هفتم بارداری در سنین بالاتر است
مورد هفتم بارداری در سنین بالاتر است

مورد دهم، جفت گزینی است.

مبارزه با افزایش وزن

همان طور که گفتیم، افزایش وزن خطرات بسیار زیادی را به وجود می آورد. به همین علت افرادی که دارای اضافه وزن هستند، باید هر چه زودتر برای کاهش وزن خود وارد عمل شوند.

یکی از عواملی که سبب کاهش وزن می شود، مصرف پروتئین است. در واقع افرادی که قصد کاهش وزن دارند، باید پروتئین مصرفی خود را افزایش دهند. به این علت که بدن برای هضم و جذب پروتئین، کالری زیادی می سوزاند و به همین صورت بخش زیادی از کالری دریافتی، جذب پروتئین می شود.

مبارزه با افزایش وزن
مبارزه با افزایش وزن

اگر یک رژیم پروتئین کافی داشته باشید، می توانید بین ۸۰ تا ۱۰۰ کالری در روز بسوزانید. به طور کلی پروتئین سبب می شود تا اشتها کمتر شود و فرد کمتر احساس گرسنگی داشته باشد.

راهکار دوم کاهش وزن، مصرف غذای کامل است

راهکار دوم کاهش وزن، مصرف غذای کامل است. هنگام آشپزی باید به مواد اولیه که به کار می بریم، دقت کنیم. هنگام درست کردن غذا بهتر است از موادی مانند گوجه، سبزیجات، حبوبات و تخم مرغ بیشتر استفاده کنیم

و از محصولاتی مانند پاستای آماده، کنسروهای سبزیجات، ناگت های منجمد و سس ها کمتر استفاده کنیم. اگر غذای کاملی را میل کنید، سبب می ‌شود تا زودتر احساس سیری نموده و به اصطلاح دیرتر هم گرسنه شوید.

راهکار سوم خداحافظی با غذاهای آماده و فست فود است. چرا که در این غذاها مقدار زیادی شکر، روغن و کالری اضافه وجود دارد‌. موقع خریدن مواد غذایی باید به جای غذای آماده از نوع طبیعی آن ها استفاده کنیم. یعنی به جای خوردن تن ماهی، ماهی بخوریم. به جای استفاده از رب از گوجه استفاده کنیم.

ماست یونانی را جایگزین بستنی کنیم

ماست یونانی را جایگزین بستنی کنیم. انگلیسی ها اعتقاد دارند که برای داشتن تغذیه سالم باید از خریدن هر خوراکی که در تلویزیون تبلیغ می شود، جلوگیری کرد. محصولاتی مانند پفک، بیسکویت و چیپس، تاثیر زیادی روی افزایش وزن دارند.

راه حل بعدی استفاده از میان وعده ها است. شاید این جمله برایتان جالب باشد که کابینت اثر زیادی بر سبک زندگی فرد دارد. اگر یک فردی در یخچال خانه خود نوشابه گاز دار داشته باشد، حتماً در طول روز بارها برای نوشیدن آن وسوسه می شود.

همچنین موادی مانند پفک چیپس و بستنی هم این گونه هستند. بهتر است از گردو، سبزی ها و میوه ها استفاده کنیم. زمانی که در یخچال و کمد چنین موادی وجود داشته باشد، فرد برای خوردن آن ها ترغیب می شود.

مصرف آب

مورد بعدی که سبب کاهش وزن می شود، مصرف آب است. به کمک آب می توان سرعت کاهش وزن را بیشتر کرد. به طور کلی مصرف نیم لیتر آب سبب می ‌شود تا فرد بین ۲۵ تا ۳۰ درصد از کالری خود را بسوزاند.

افرادی که بیشتر از 30 سال سن دارند، می توانند با خوردن آب کافی از خوردن مواد غذایی مصرفی خود کم کنند.‌ مهم ترین و سالم ترین راه های کاهش وزن جایگزین کردن آب به جای نوشابه است.

مورد دیگری که سبب کاهش وزن می ‌شود افزایش خوردن میوه و سبزی است. در واقع زمانی که فردی میوه و سبزی بیشتری بخورد، مواد غذایی بسیار باکیفیت که کالری کمی هم دارند، استفاده کرده است. در نتیجه بدنشان سالم‌تر خواهد ماند. همچنین این مواد فیبر بسیار بالایی دارند که سرشار از ویتامین و مواد معدنی است.‌

پیشنهاد می کنیم از پست قرص لاغری اسلیم کوئیک دیدن کنید.

استفاده از ظرف های کوچک

یکی از موثرترین و ساده ترین راه های کاهش وزن مورد دیگری است که ما به شما برای کاهش وزن پیشنهاد می کنیم. استفاده از ظرف های کوچک پیشنهاد ما به شما است. در صورتی که از ظرف کوچک تری استفاده کنید، غذا بسیار پرتر می شود که افراد بدون توجه به اندازه غذایشان، بشقاب را پر می کنند.

زمانی که بشقاب کوچک تر باشد، باعث می ‌شود که فرد زودتر دست از غذا بکشد. حتی بهتر است از قاشق های کوچکتر استفاده کنید تا سرعت غذا خوردن شما کاهش پیدا می ‌کند. همچنین بهتر است ظرف غذایی را که با آن به محل کار خود می روید، کوچک انتخاب کنید.

در این صورت غذای اضافه را به محل کار نمی برید. به شما توصیه می ‌کنیم حتی اگر از رستوران ها و کترینگ ها غذا سفارش داده اید، آن را به بشقاب خود منتقل کنید.

در این صورت حتما متوجه خواهید شد که حجم غذایی که از رستوران و کترینگ خریداری کرده‌ اید، تقریباً دو برابر میزانی بوده است که به طور طبیعی باید می خوردید.

روش بعدی کاهش وزن، آهسته غذا خوردن است

روش بعدی کاهش وزن، آهسته غذا خوردن است. امروز همه انسان ها عجله دارند و می‌خواهند کارهای خود را با سرعت بیشتری انجام دهند. آن ها با عجله از رختخواب بلند می شوند و با عجله صبحانه می خورند با عجله به بقیه کارهای خود رسیدگی می کنند. این افراد،  خوردن را هم با عجله انجام می دهند.

یعنی آن ها غذا را قاشق قاشق به داخل شکم می ریزند بدون این که آن ها را جویده باشند. یکی از مهم ترین راه هایی که به کاهش وزن کمک می کند این است که فرد آهسته غذا بخورد. آهسته غذا خوردن سبب می‌ شود تا افراد، غذا را به طور کامل بجوند و در نهایت موجب می‌ شود تا احساس سیری داشته باشند و دیرتر گرسنه شوند.

روش بعدی کاهش وزن، آهسته غذا خوردن است
روش بعدی کاهش وزن، آهسته غذا خوردن است

توجه کنید که اگر وسط غذا خوردن احساس کردید که سیر هستید، باید از  غذا خوردن دست بکشید. در این شرایط نگران غذای  باقیمانده در بشقابتان نباشید، می توانید غذای باقیمانده را نگه دارید و در وعده های غذایی بعد میل کنید.

یکی دیگر از عواملی که سبب کاهش وزن می شوند، قرص های لاغری هستند. این قرص ها سبب افزایش متابولیسم بدن می شوند. بهترین این قرص ها قرص لاغری اسلیم پلاس است که در این متن قصد داریم تا بیشتر با آن آشنا شویم.

قرص های لاغری

قرص های لاغری همان طور که از نام آن ها مشخص است، دارای ترکیباتی هستند که سبب لاغری و کاهش وزن می شوند. این قرص ها انواع مختلفی دارد و هر کدام به نوع متفاوتی موجب کاهش وزن می شوند.

برخی از آن ها با کاهش جذب چربی سبب لاغری می شوند و برخی دیگر با افزایش سوخت و ساز بدن به کاهش وزن کمک می کنند.

قرص های لاغری
قرص های لاغری

به طور کلی مکانیسم قرص های لاغری به سه روش تقسیم بندی می شود.

 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • ایجاد احساس سیری
 • چربی سوزی

بسیاری از افراد به دلیل این که این قرص ها عوارض جانبی زیادی دارند، از مصرف آن ها خودداری می کنند. همان طور که می دانید، افراد زیادی با مصرف این قرص ها جان خود را به خطر انداخته اند.

البته این بدان معنی نیست که نمی‌ توان قرص های لاغری را مصرف کرد. بیشتر پزشکان با توجه به شاخص توده بدنی که در اول این مطلب به آن پرداختیم، مصرف قرص های لاغری را برای افراد تجویز می کنند.

دقت کنید که مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس حتما باید تحت نظر پزشک باشد

دقت کنید که مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس حتما باید تحت نظر پزشک باشد. فردی که به بیماری خاصی مبتلا شده باشد و همچنین اگر فردی از داروها و یا مکمل های خاص استفاده می کند، حتماً باید پزشک را مطلع کند.

پیش از آن که اقدام به خرید قرص‌ های لاغری نمایید، باید از پزشک مشورت گرفته باشید. نکاتی که هنگام استفاده از قرص های لاغری باید به آن توجه کرد، این است که در چه ساعتی از شبانه روز باید این قرص مصرف شود؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم برای مصرف قرص لاغری در چه ساعتی از شبانه، به برند و ترکیبات داخل قرص بستگی دارد. برای این که از این موضوع اطمینان حاصل کنید، بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید و با او مشورت کنید.

البته به طور کلی قرص های لاغری در زمان نیم ساعت تا یک ساعت قبل از وعده های غذایی استفاده می شوند. همچنین می ‌توان این قرص ها را نیم ساعت قبل از ورزش هم میل کرد. همان طور که از ابتدای این متن تا اینجا به شما گفتیم، مصرف خودسرانه قرص های کاهش وزن، عوارض بسیار زیادی دارد.

ممکن کسی که خودسرانه این قرص ها را مصرف می کند، آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود وارد کند

پس ممکن کسی که خودسرانه این قرص ها را مصرف می کند، آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود وارد کند و یا حتی جان خود را از دست بدهد. به همین دلیل، گفته می شود که برای مصرف داروهای لاغری حتماً به پزشک متخصص مراجعه کرده باشید.

ممکن کسی که خودسرانه این قرص ها را مصرف می کند، آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود وارد کند
ممکن کسی که خودسرانه این قرص ها را مصرف می کند، آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود وارد کند

نکات بسیار مهمی وجود دارند که برای رسیدن سریعتر به تناسب اندام به شما کمک می ‌کنند و نوشیدن آب یکی از آن ها است. حتماً در طول روز به اندازه کافی آب بنوشید.

همچنین باید به دستورالعمل هایی که روی قرص ها نوشته شده است، به خوبی توجه کنید. اگر در مصرف این قرص خودسرانه عمل کنید و از پزشک متخصص نظر خواهی نکنید، ممکن است نتیجه مناسبی را نبینید. به طور کلی به افراد توصیه می ‌شود که به مدت سه ماه از این قرص ها استفاده کنند و سپس مصرف را متوقف کنند.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا تاثیر مناسبی هم دارند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که در واقع قرص های لاغری و کاهش وزن به افراد کمک می ‌کند. اما نمی ‌تواند تضمین کننده آن باشد و یا به بیانی دیگر ما مطمئن نیستیم که یک قرص لاغری می تواند اثر طولانی مدت داشته باشه یا خیر.

توجه کنید که مصرف داروهای لاغری تنها زمانی اثر گذار خواهد بود که همراه با رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی باشد

توجه کنید که مصرف داروهای لاغری تنها زمانی اثر گذار خواهد بود که همراه با رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی باشد. موارد بسیار مهم دیگری وجود دارد که هنگام خرید قرص های لاغری باید به آن توجه کرد.

به طور مثال محل خرید این قرص ها مهم است. به طور مثال فروشگاهی که این قرص لاغری  را به فروش می رساند، باید قابل اعتماد باشد. این قرص لاغری یکی از بهترین قرص های لاغری است که در ادامه این مطلب به توضیح مفصلی درباره آن خواهیم پرداخت.

قرص لاغری اسلیم پلاس 

قرص لاغری اسلیم پلاس   یکی از بهترین و کارآمدترین قرص های لاغری است. البته دقت کنید که قبل از مصرف این قرص باید به دو مورد توجه بفرمایید.

مورد اول این است که قبل از هر چیزی برای مصرف این قرص لاغری از پزشک مشورت بگیرید. زیرا ممکن است به دلیل وجود تداخلات دارویی و یا برخی از بیماری ها، شما مجاز به استفاده از این قرص لاغری نباشید و در صورت مصرف، سلامتتان را تهدید کند‌.

قرص لاغری اسلیم پلاس
قرص لاغری اسلیم پلاس

مورد دیگری که باید با آن توجه کرد، اصل بودن این قرص است. دقت کنید که فروشندگان سودجو مورد خوبی برای خرید این قرص لاغری نیستند. زیرا آن ها به منافع خود فکر می کنند و قرص های بی کیفیتی را به خریداران می فروشند. افرادی که دچار اضافه وزن می شوند، راه های مختلفی را برای رسیدن به وزن مناسب و اندام ایده آل انجام می دهند.

متاسفانه خیلی از تلاش هایشان برای آن ها بدون نتیجه خواهد بود

متاسفانه خیلی از تلاش هایشان برای آن ها بدون نتیجه خواهد بود. به علت این که از پزشک های مربوطه مشورت نمی گیرند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که اضافه وزن دارند و اگر به دنبال راهی برای از بین بردن وزن اضافه خود هستید، تا آخر این متن همراه ما باشید‌. این قرص لاغری می تواند بهترین انتخاب از بین قرص های لاغری باشد.

به این علت که کاملا طبیعی است و تاثیر مثبتی روی روند کاهش وزن افراد می گذارد. در واقع به کمک این قرص می توان اضافه وزن و چربی های بدن را در مدت کوتاهی از بین برد.

اساس کار به این صورت است که در ابتدا سبب کاهش اشتهای افراد می شود و در مرحله بعد، چربی سوزی را در بدن فعال می کند.  زمانی که در بدن چربی سوزی انجام می شود، تمام چربی ها از بدن دفع می شوند و در نهایت فرد به تناسب اندام می رسد. برای آگاهی بیشتر در مورد این قرص لاغری تا آخر این متن همراه ما باشید‌‌.

متاسفانه خیلی از تلاش هایشان برای آن ها بدون نتیجه خواهد بود
متاسفانه خیلی از تلاش هایشان برای آن ها بدون نتیجه خواهد بود

اهمیت قرص لاغری اسلیم پلاس 

قرص لاغری اسلیم پلاس  فیبر رژیمی فراوانی دارد. با مصرف این قرص، ویتامین های مختلف به سلول های بدن می رسد و در نهایت بدن بهتر از قبل کار خود را انجام می دهد.

در واقع به کمک این قرص، افراد نه دچار ریزش مو می شوند و نه پوستشان چروک می شود. در این صورت افراد بدون این که عوارض جانبی را تحمل کنند، به وزن ایده آل خود می رسند.

اهمیت قرص لاغری اسلیم پلاس
اهمیت قرص لاغری اسلیم پلاس

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این قرص یک چربی سوزی قوی برای شکم و پهلو است. به همین ترتیب افرادی که از آن استفاده می کنند، بدون تحمل سختی، چربی هایی که در ناحیه شکم و پهلویشان جا خوش کرده است را از دست می دهند.

افرادی که این قرص را ساختند، از جدیدترین و کارآمدترین روش ها استفاده کرده اند. افرادی که از این قرص لاغری استفاده کرده اند، همگی نتیجه مثبتی را مشاهده کرده اند‌.

اما دقت کنید که چنین مسئله ای نمی تواند گویای این باشد که بدون مراجعه به پزشک، از این قرص استفاده کنیم‌. برای انجام هر کاری باید به متخصص آن کار مراجعه کرد و از او کمک گرفت.

مصرف خودسرانه قرص های لاغری

مصرف خودسرانه قرص های لاغری نه تنها نتیجه مثبتی ندارند، بلکه ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به سلامت افراد منتقل کنند‌.

زمانی که فردی به داروخانه مراجعه می کند و قرص آلفا اسلیم را خریداری می کند، مسئولین داروخانه به او یک قوطی که حاوی 30 عدد کپسول 400 میلی گرمی و گیاهی است را تحویل می دهد.

این محصول دارای 2 کارتن در لایه بیرونی و درونی است. قوطی گفته شده رنگ طلایی دارد. همچنین قرص های لاغری اسلیم پلاس که اصل باشند، دارای کد رجیستری هم هستند.

قرص لاغری اسلیم پلاس محصول کدام کشور است؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که این قرص در کشور آلمان ساخته شده است. به دلیل این که در کپسول های اسلیم ‌پلاس، عصاره گارسینیا کامبوجیا، قهوه سبز و چای سبز وجود دارد که متابولیسم و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و در نهایت سبب کاهش وزن می‌ شود.

یکی دیگر از ویژگی‌ های مثبت این قرص لاغری این است که درون آن ویتامین های زیادی وجود دارد. ویتامین ها سبب می شوند تا پس از کاهش وزن، بدن دچار شل شدگی و افتادگی نشود.

استفاده از کپسول اسلیم پلاس یکی از موثرترین و بهترین رژیم های لاغری است و سختی بسیار کمی دارد. زمانی که انسان ها برای کاهش وزن به ورزش کردن و رژیم گرفتن روی می آورند، به بدن آن ها فشار وارد می شود.

اما زمانی که از قرص های لاغری اسلیم پلاس استفاده شود، هیچ فشاری به بدن وارد نمی شود و با یک راه حل ساده، فرد می تواند به تناسب اندام خود دست یابد.

به دلیل این که در این کپسول، سبزیجات و ماده هیدروکسی وجود دارد و به محض این که چربی ها سوزانده می شوند، از بدن دفع می شوند. این قرص لاغری، کیفیت بسیار بالایی دارد و تمامی مراحل تولید آن با توجه به نکات ایمنی و نکات بهداشتی انجام شده است.

قرص لاغری اسلیم پلاس محصول کدام کشور است؟
قرص لاغری اسلیم پلاس محصول کدام کشور است؟

عملکرد قرص لاغری اسلیم پلاس 

در این بخش با یک سوال روبرو می شویم و این که عملکرد قرص اسلیم پلاس به چه صورتی انجام می شود؟ و یا این قرص چگونه سبب چربی سوزی و کاهش وزن می شود؟ برای پاسخ به این سوال، باید بگوییم که این قرص لاغری مراحل زیر را در بدن انسان ها انجام می دهد.

 • افزایش سطح متابولیسم و سوخت و ساز بدن
 • چربی سوزی قوی در قسمت هایی از بدن مانند شکم و پهلو
 • توقف چربی سوزی در بدن
 • مهار کننده قوی اشتها
 • کاهش وزن بدون احتیاج به رژیم

توجه کنید همان طور که در ابتدای این متن گفتیم، باید برای استفاده از کپسول لاغری اسلیم پلاس با پزشک مشورت کرد. این قرص عوارض جانبی ندارد اما هر کسی هم نمی تواند از آن استفاده کند.

به همین علت است که گفته می شود پیش از مصرف این قرص باید به پزشک مراجعه کنید‌.

مصرف این قرص لاغری برای برخی از افراد منع شده است. این افراد عبارتند از:

 • افرادی که بیماری های کلیوی دارند.
 • افرادی که بیماری کبدی دارند.
 • افرادی که در دوران شیر دهی به سر می برند.
 • افرادی که باردار هستند.
 • افرادی که فشار خون بالایی دارند.
 • افرادی که از مشکلات قلبی و عروقی ‌رنج می‌ بزند.
 • افرادی که فشار خون پایینی دارند.
 • افرادی که سنی کمتر از 18 سال دارند.
 • افرادی که سنی بیشتر از 50 سال دارند.
مصرف این قرص لاغری برای برخی از افراد منع شده است. این افراد عبارتند از:
مصرف این قرص لاغری برای برخی از افراد منع شده است. این افراد عبارتند از:

مزایای قرص لاغری اسلیم پلاس 

یکی از مزایای استفاده از این قرص لاغری این است که پس از کاهش وزن، بازگشت صورت نمی گیرد. در واقع کاهش وزن به کمک این کپسول دائمی است. در این صورت تناسب اندام فرد برای او باقی می ماند.

البته دقت کنید همان طور که گفته می شود، مصرف این نوع کپسول تناسب اندام راحتی را برای برای شما فراهم می آورد. افرادی که پس از مصرف این قرص لاغری پرخوری شدید داشته باشند و به سلامت خود اهمیت ندهند، ممکن است مجدد دچار اضافه وزن شوند. پس تنها استفاده از این قرص ها نمی تواند روی تناسب اندام همیشگی تاثیر داشته باشد.

در واقع هیچ محصولی وجود ندارد که صددرصد بازگشت اضافه وزن را رد کند. اگر‌ فرد پس از کاهش وزن باز هم به روش قبل زندگی کند، قطعا اضافه وزن او باز خواهد گشت.

این قرص لاغری یکی از بهترین محصولات برای کاهش وزن است

در حال حاضر این قرص لاغری یکی از بهترین محصولات برای کاهش وزن است زیرا برای ساخت آن از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود. این کپسول به کمک فناوری آهسته رهش ساخته شده و همچنین دارای فرمولاسیون پیشرفته گیاهی است. این قرص لاغری  دوز دقیق و استانداردی از گیاه دارد.

در سال 2020 این قرص بهترین و جدیدترین کپسول برای کاهش وزن شناخته شد. در حال حاضر هم این قرص بهترین دارو برای کاهش دهنده فوق العاده اشتها به حساب می آید‌. همان طور که گفتیم، ترکیبات این قرص لاغری کاملا گیاهی است و هیچ مواد شیمیایی یا هورمونی در آن به کار نرفته است.

به همین علت است که معمولا خانم ها برای کاهش وزن از همه‌ی قرص استفاده می کنند. یکی دیگر از مزایای قرص اسلیم پلاس این است که قدرت چربی سوزی بسیار بالایی دارد.

در واقع زمانی که فردی این قرص لاغری را مصرف می کند، بدن او قادر می شود تا چربی های قدیمی و حتی چربی های سلولزی را بشکند و سپس آن ها را بسوزاند.

این قرص لاغری یکی از بهترین محصولات برای کاهش وزن است
این قرص لاغری یکی از بهترین محصولات برای کاهش وزن است

مکانیسم قرص لاغری اسلیم پلاس

برای آشنایی بیشتر با این قرص لاغری باید بگوییم که این قرص در کشور آلمان تولید می شود و همان طور که گفتیم، در آن ها گیاهانی مانند گارسینیا کامبوجیا و قهوه سبز و چای سبز وجود دارد.

استفاده از این قرص، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و به همین علت، سبب کاهش وزن و لاغری می شود. همچنین زمانی که از این قرص استفاده می کنیم، از افتادگی پوست جلوگیری می شود.

در اینجا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که مکانیسم این قرص لاغری چگونه روی بدن انسان ها اثر می گذارد و چگونه سبب کاهش وزن آن ها می شود.

در این قسمت از متن به چگونگی تاثیر مکانیسم این قرص در بدن خواهیم پرداخت.

 • این قرص لاغری می تواند از اشتهای کاذب جلوگیری کند.
 • به کمک این کپسول می توانید از خورده خوری جلوگیری کنید.
 • زمانی که از اسلیم پلاس استفاده می کنید، میل به تنقلات در شما کاهش پیدا می کند.
 • این قرص انرژی زا است و از خستگی در بدن جلوگیری می کند‌.
 • این قرص لاغری، میان آنزیم های بدن تعادل ایجاد می کند.
 • این کپسول می تواند رادیکال های آزاد در خون را از بین ببرد.
 • زمانی که اسلیم پلاس مصرف شود، سرب و جیوه به راحتی از خون دفع می شود.
 • این قرص می تواند به سلامت قلب و عروق کمک کند.
 • این قرص لاغری سبب پاکسازی بدن می شود و همچنین باعث تصفیه خون می شود.
 • به کمک این کپسول، سفتی پوست حفظ می شود و از شل شدگی و افتادگی پوست جلوگیری می شود.
 • با مصرف این قرص، می توان زیبایی صورت را حفظ نمود و شادابی را افزایش داد.
 • اسلیم پلاس اشتهای مصرف کنندگان را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • این قرص لاغری فعالیت متابولیک بدن را افزایش می دهد.
 • هنگام استفاده از این قرص، بدون این که ورزش سنگینی را انجام دهید، مقدار زیادی از چربی های بدنتان سوزانده می شود.
 • در هر دوره که از اسلیم پلاس استفاده می کنید، می توانید بین 6 تا 10 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید.
 • این کپسول میزان کلسترول و چربی خون را کاهش می دهد.
 • این قرص لاغری دارای آنتی اکسیدان است و می تواند از پیری زودرس جلوگیری کند.

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری اسلیم پلاس 

همان طور که گفتیم، در این قرص لاغری  از ترکیبات گیاهی استفاده شده است و هیچ خطری را برای مصرف کنندگان ایجاد نمی کند. اما این مسئله دلیلی نمی شود تا خودسرانه این قرص را مصرف کنیم و با پزشک مشورت نداشته باشیم.

پس حتما پیش از آن که نسبت به استفاده از این قرص وارد عمل شوید، به پزشک مراجعه کنید‌. در این قسمت از متن، با ترکیباتی که در ساخت این قرص لاغری به کار رفته اند، آشنا می شویم.

 • زالزالک
 • هیدروکسی پروپیل
 • عصاره چای سبز
 • گارسینیا کامبوجیا
 • گریت کافی اکسترکت
 • متیلسلولوز
 • هاوتورنم گوارگام
 • فگتابلس منزیوم
 • استارات فگتابلس
 • استیک اسید

افرادی که از این قرص ها مصرف کرده اند، می توانند صحت کیفیت آن را تایید کنند.

مورد دیگری که می تواند نشان دهنده کیفیت بالای این قرص باشد، تاییدیه هایی است که از انجمن های مختلف دریافت کرده است. این تاییدیه ها عبارتند از:

 • تاییدیه انجمن گیاهخواران آمریکا
 • تاییدیه انجمن چاقی و دیابت گیاهخواران آمریکا
 • تاییدیه بهداشت آمریکا
 • تاییدیه بهداشت اروپا
 • تاییدیه و مجوز فروش در اروپا
 • تاییدیه و مجوز فروش در آمریکا

همان طور که می بینید، در اروپا و آمریکا نیز از قرص لاغری اسلیم پلاس  استفاده می شود. پس این مسئله نشان می دهد که این قرص لاغری در سراسر جهان طرفدارهای خودش را دارد.

مورد دیگری که می تواند نشان دهنده کیفیت بالای این قرص باشد، تاییدیه هایی است که از انجمن های مختلف دریافت کرده است. این تاییدیه ها عبارتند از:
مورد دیگری که می تواند نشان دهنده کیفیت بالای این قرص باشد، تاییدیه هایی است که از انجمن های مختلف دریافت کرده است. این تاییدیه ها عبارتند از:

اهمیت مراجعه به متخصص

زمانی که ما وسیله ای را خریداری می کنیم، از دفترچه راهنمای آن کمک می گیریم تا بتوانیم از روش استفاده از آن آگاه شویم. اگر وسیله ای را استفاده کنیم اما از چگونگی عملکرد آن آگاه نباشیم، قطعا به مشکل خواهیم خورد.

همان طور که گفتیم، برای وسیله ها از دفترچه راهنمای آن ها کمک می گیریم، استفاده از قرص ها و داروها هم به همین گونه است. زمانی که قصد مصرف قرصی را داریم، باید از یک منبع به عنوان راهنما استفاده کنیم.

همان طور که می دانید، این پزشک ها هستند که می توانند ما را برای مصرف قرص ها و داروها راهنمایی کنند‌.  پس برای آگاهی از  مصرف این قرص لاغری باید با پزشک مشورت کرده باشیم‌. هم اکنون با روش رایج مصرف این قرص لاغری  آشنا خواهیم شد، اما مجددا تاکید می کنیم که پیش از مصرف به پزشک مراجعه کنید.

در واقع بهترین روش استفاده از این قرص لاغری به این صورت است که روزی یک عدد از این قرص میل شود. توصیه می کنیم که این کپسول را نیم ساعت قبل از صبحانه و حتما با دو لیوان آب میل کنید.

همچنین می توان این قرص را نیم ساعت بعد از صبحانه هم میل کنید‌. توجه کنید که استفاده از این قرص لاغری قبل و یا بعد از صبحانه موردی ندارد. برای نتیجه گیری بهتر می توانید هر دو روش را امتحان کنید.

کپسول لاغری اسلیم پلاس را هم قبل از صبحانه و هم بعد از صبحانه میل کنید

یعنی کپسول لاغری اسلیم پلاس را هم قبل از صبحانه و هم بعد از صبحانه میل کنید و هر روشی که با انجام آن نتیجه بهتری دریافت کردید را ادامه دهید‌.

از آن جایی که صبحانه وعده بسیار مهمی به حساب می آید، می توانید این قرص را بعد از صبحانه میل کنید تا بتوانید این وعده غذایی را به طور کامل میل کنید‌.

اما اگر احساس می کنید که در وعده صبحانه هم پرخوری دارید و یا پیش بینی می کنید که در این وعده کربوهیدرات زیادی را مصرف می کنید، می توانید قبل از صبحانه، این قرص لاغری را میل کنید.

ترکیبات داخل قرص لاغری اسلیم پلاس 

در قسمت های قبلی این متن با ترکیباتی که در این قرص لاغری به کار برده شده است، آشنا شدیم‌. هر کدام از این ماده ها دارای خواصی هستند که در این قسمت از متن با آن ها آشنا خواهیم شد. گارسینیا ماده ای بسیار مفید است و سبب کاهش اشتها می شود. عصاره سبزیجات منیزیم هم در این قرص وجود دارد. سبزیجات منیزیمی سبب می شود تا نیازهای غذایی افراد تامین شود.

در واقع زمانی که از این ماده به بدن انسان ها وارد می شود، چربی های قدیمی و کهنه سوزانده می شود. یعنی بدن برای انجام امور خود از چربی های کهنه استفاده می کند.

هیدروکسی پروپیل ماده دیگری است که در این قرص لاغری وجود دارد. این ماده یک چربی سوزی بسیار بسیار قوی است. به کمک این ماده، چربی های زائد بدن که در ناحیه شکم و پهلو قرار دارند، سوزانده می شوند. سبزیجات استراسی هم در ساخت این کپسول به کار برده شده اند‌.

وظیفه این نوع سبزیجات این است که چربی‌ هایی که در بدن خرد شده است را هر چه سریع تر دفع کند‌. در این شرایط فرد زودتر وزن کم می کند‌‌.

اسید استیک در بدن انسان ها تاثیر گذار است

با مطالعاتی که در آزمایشگاه ها به دست آمده است، اسید استیک در بدن انسان ها تاثیر گذار است. یعنی زمانی که به بدن وارد می شود، شکل آن تغییر پیدا می کنند و فرایند متابولیسم بدن را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد‌‌.

در نتیجه سرعت سوزاندن چربی ها بیشتر می شود و سلول های چربی سوز بدن با سرعت بیشتری نسبت به قبل وارد عمل می شوند و در نهایت کاهش وزن راحت تر انجام می شود. همان طور که گفتیم، در این قرص زالزالک هم وجود دارد. زالزالک سبب می شود تا از عوارض ناشی از افزایش متابولیسم در بدن جلوگیری شود.

در واقع در زالزالک، ترکیبات بسیار مناسبی وجود دارد که به طور هوشمندانه عمل می کنند و بدن را در وضع عادی نگه می دارند. همچنین وجود این قرص لاغری سبب می شود تا استرس و اضطراب از بین برود.

اسید استیک در بدن انسان ها تاثیر گذار است
اسید استیک در بدن انسان ها تاثیر گذار است

همچنین زالزالک می تواند تپش قلب را آرام تر کند‌. وجود این ماده در کپسول اسلیم پلاس سبب می شود تا علاوه بر این که چربی بیشتری سوزانده شود، وزن و سایز بیشتری هم کم شود.

همان طور که گفتیم، درون این قرص لاغری عصاره چای سبز هم وجود دارد. عصاره چای سبز سبب می شود تا در بدن، سطح هورمون نور اپی نفرین بیشتر شود. زمانی که این هورمون در بدن بیشتر شود، سلول های چربی بیشتری سوزانده و تجزیه می شوند. در واقع چای سبز سبب می شود تا سلول های چربی به انرژی تبدیل شوند. در ادامه مقاله، توضیح بیشتری در مورد قهوه سبز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قهوه و چای سبز

قهوه سبز ماده بسیار مفیدی است اما متاسفانه عده کمی با آن آشنا هستند. در واقع قهوه سبز، همان دانه های قهوه های خام هستند و حرارت ندیده اند. زیرا دانه های قهوه ای که ما می‌بینیم، حرارت داده شده هستند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دانه های قهوه در اصل قهوه ای رنگ نیستند. این دانه ها در ابتدا سبز رنگ هستند و زمانی که حرارت می بینند، رنگ آن ها تغییر پیدا می کند‌. دانه های قهوه معمولا دارای آنتی اکسیدان هستند. در واقع علاوه بر آنتی اکسیدان، ترکیبات دارویی دیگری هم در قهوه ها وجود دارد.

فعال ترین ترکیب دارویی که در این ماده وجود دارد، کافئین و کلروژنیک اسید است. کلروژنیک اسید در دانه های قهوه سبز وجود دارد. اصلی ترین ماده ای که سبب کاهش وزن می شود نیز وجود همین اسید است.

جالب است بدانید که زمانی که قهوه های سبز، بو داده می شوند، این ماده شیمیایی ارزشمند یعنی اسید کلروژنیک در آن ها از بین می رود. کلروژنیک اسید کمک بسیار زیادی به کاهش وزن می کند.

در مرحله اول سبب کاهش جذب کربوهیدرات می شود

زیرا در مرحله اول سبب کاهش جذب کربوهیدرات می شود. در نهایت قند خون افراد کاهش پیدا می کند. همین مسئله میزان تولید انسولین را هم افزایش می دهد.

همان طور که خواندید، در این قرص لاغری ترکیبات منحصر به فردی به کار برده شده اند. وجود این ترکیبات در کنار یکدیگر سبب می‌ شود تا چربی های بدن با سرعت بالایی سوزانده شوند و از بدن خارج شوند. طبق تحقیقاتی که انجام شده است، مصرف قهوه سبب می شود تا 45 درصد از ابتلا به سرطان کبد کم شود.

به نوعی دیگر می توانیم بگوییم که قهوه سبز خاصیت ضد سرطانی دارد. هم چنین تحقیقات بسیار گسترده ای روی قهوه سبز برای تاثیر آن روی لاغری انجام شده است. طبق این تحقیقات، این قرص لاغری می تواند تا 60 درصد روند لاغری و کاهش وزن را سرعت ببخشد.

در مرحله اول سبب کاهش جذب کربوهیدرات می شود
در مرحله اول سبب کاهش جذب کربوهیدرات می شود

همان طور که گفتیم، در این قرص لاغری، چای سبز هم وجود دارد. در واقع کاتچین یکی از عناصر فعالی است که در چای سبز وجود دارد. این ماده دارای خاصیت دارویی بسیار زیادی است.

چگونگی مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس

پیش از مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس  باید با روش چگونگی استفاده از آن به طور کامل آشنا باشید. همان طور که گفتیم، اسلیم پلاس در یک بسته سی عددی فروخته می شود و از آنجایی که در هر روز باید فقط یکی از این قرص ها را مصرف کرد، یک دوره آن ۳۰ روز یعنی یک ماه به طول می انجامد.

دقت کنید که زمانی که قرص آلفا اسلیم را مصرف می کنید، حتما دو لیوان آب بنوشید. در مورد این که قرص را چه زمانی از روز بخورید، در قسمت های قبلی مطلب صحبت کردیم اما هم اکنون به نکات تکمیلی تر خواهیم پرداخت.

دقت کنید که نباید به هیچ عنوان بیشتر از دو عدد از قرص لاغری اسلیم پلاس  را در روز مصرف کنید. همان طور که بارها و بارها از ابتدای مطلب تا اینجا به شما گفتیم، کپسول لاغری اسلیم پلاس، هم اشتها را کاهش می دهد و هم چربی ها را می ‌سوزاند.

پس زمان استفاده از آن باید آب فراوان بنوشید. توجه کنید که در طول دوره مصرف این قرص لاغری باید حداقل دو لیتر آب در روز بنوشید و همچنین قبل از صرف ناهار دو لیوان میل کرده باشید.

فراموش نکنید که پیش از صرف شام هم باید دو لیوان آب میل کنید

فراموش نکنید که پیش از صرف شام هم باید دو لیوان آب میل کنید. اگر در روز کمتر از ۲ لیتر آب بنوشید، قرص لاغری اسلیم پلاس  نمی‌تواند تاثیر خود را به خوبی نشان دهد.

زیرا برای این که چربی سوزی به طور کامل در بدن انجام شود، باید آب کافی به بدن برسد. در غیر این صورت به بافت‌ های بدن آسیب وارد می شود. در این شرایط این قرص لاغری  نه تنها برای بدن مفید نبوده، بلکه آسیب هایی را هم وارد کرده است.

اگر پس از استفاده از این قرص و یا هر کدام از داروهای لاغری، ضعف شدیدی احساس کردید، بهتر است کمی شیرینی و یا قند بخورید.

توجه کنید که در این زمان، خوردن کمی نمک و سه حبه قند، انتخاب بسیار مناسبی است

توجه کنید که در این زمان، خوردن کمی نمک و سه حبه قند، انتخاب بسیار مناسبی است. اگر غذایی که در روز میل می‌کنید خیلی کم است، باید قرص مولتی ویتامین مصرف کنید.

چون در این صورت ویتامین های بدن شما کم است. زیرا زمانی که غذای کمی میل کنید، ویتامین کمتری به بدن شما می رسد، پس آسیب های فراوانی به بدن شما وارد می شود. به این دلیل باید قرص مولتی ویتامین مصرف کنید تا این کمبود ویتامین در بدن جبران شود.

توجه کنید که در این زمان، خوردن کمی نمک و سه حبه قند، انتخاب بسیار مناسبی است
توجه کنید که در این زمان، خوردن کمی نمک و سه حبه قند، انتخاب بسیار مناسبی است

بهترین زمان برای خوردن قرص مولتی ویتامین، یک ساعت بعد از صبحانه است. همچنین اگر احساس ضعف دائمی داشتید، باید مصرف این قرص لاغری را متوقف کنید. زیرا احساس ضعف، نشاندهنده یک مشکلی در بدن است.

پس بهتر است با مصرف قرص های مولتی ویتامین، مشکل را برطرف کنید. اما اگر مولتی ویتامین را به طور مرتب مصرف کردید و احساس ضعف شما رفع نشد و یا حتی از قبل شدیدتر شد، باید به پزشک مراجعه کنید. زیرا ممکن است مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس  به بدن شما آسیب برساند.

نکات مهم برای مصرف قرص لاغری

هنگام مصرف این قرص لاغری  باید به موارد مختلفی توجه کنید. یکی از این نکات این است که به هیچ عنوان خوردن صبحانه را کنسل نکنید. صبحانه یک وعده غذای الزامی است.

پس سعی کنید که حداقل در این مرحله چند تکه نان را میل کنید. البته که بهترین نان برای صبحانه نان سنگک و یا نان های سبوس دار هستند(نان های سبوس دار معمولا دارای رنگ قهوه ای هستند).

توجه کنید که اگر ساعت ۲ و ۳ ظهر میلی به غذا نداشتید، باید مقدار کمی غذا میل کنید. زیرا در این صورت شما هیچ اشتهایی ندارید و با مقدار کمی از غذا سیر خواهید شد و بعد از آن هم سیر خواهید ماند.

پس توجه کنید که به هیچ عنوان نباید وعده ناهار را حذف کنید. زیرا اگر وعده ناهار حذف شود، شما برای شب احساس ضعف بیشتری خواهید داشت. در این صورت غذای بیشتری را میل می کنید و این مسئله سبب افزایش وزن شما خواهد شد.

توجه کنید که به هیچ عنوان قرص های دیگر را هم زمان با این قرص لاغری مصرف نکنید

همچنین توجه کنید که به هیچ عنوان قرص های دیگر را هم زمان با این قرص لاغری مصرف نکنید. زیرا در این صورت اثر آن قرص روی بدن شما تغییر پیدا می کند و همین مسئله ممکن است که سلامتی شما را به خطر بیاندازد. همان طور که گفتیم، پیش از مصرف این قرص لاغری باید به پزشک مراجعه کرده باشید.

زیرا زمانی که به پزشک مراجعه می کنید، او نکات مورد توجه را به شما تذکر می دهد. یکی از نکات مهمی که در مورد مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس  وجود دارد این است که افرادی که دارای مشکلات تیروئیدی هستند، می ‌توانند قرص لووتیروکسین خود را ناشتا بخورند و کپسول های این قرص لاغری  را نیم ساعت بعد از صبحانه میل کنند.

در واقع بین قرصی که برای مشکل تیروئید مصرف می شود و این قرص لاغری  باید یک ساعت فاصله وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که افرادی که داروی راکوتان را مصرف می کنند، نباید از این قرص لاغری ‌استفاده کنند.

افرادی که مشکلات اعصاب دارند

افرادی که مشکلات اعصاب دارند و قصد دارند تا به طور همزمان این قرص لاغری  را با قرص های اعصاب استفاده کنند، توجه کنند که باید حداقل ۶ ساعت فاصله بین آن ها باشد.

البته دقت کنید که افرادی که به صورت دائمی از قرص ‌های لاغری استفاده می کنند، می ‌توانند با رعایت ۵ ساعت فاصله، قرص را میل کنند.

افرادی که به خوردن قرص های آرامبخش عادت ندارند، بهتر است که همزمان با این قرص لاغری قرص آرامبخش خود را مصرف نکنند. توجه کنید که مصرف قرص لاغری اسلیم پلاس  با داروهای آنتی بیوتیک یعنی چرک خشک کن ها توصیه نمی شود.

دقت کنید که استفاده همزمان کپسول لاغری اسلیم پلاس و قرص های سرماخوردگی هیچ مشکلی ندارد، اما سبب می ‌شود تا تاثیر کاهش وزن در بدن افراد کمتر شود. همچنین توصیه می شود افرادی که دیابت بسیار شدیدی دارند، از قرص لاغری اسلیم پلاس استفاده نکنند.

افرادی که مشکلات اعصاب دارند
افرادی که مشکلات اعصاب دارند

عوارض مصرف خودسرانه قرص لاغری اسلیم پلاس

همان طور که در قسمت های قبلی مقاله گفتیم، قرص لاغری اسلیم پلاس  نباید به طور خودسرانه مصرف شود. زیرا مشکلاتی را برای بدن ایجاد خواهد کرد.

از آنجایی که برخی از سودجویان، قرص های لاغری را به جای مکمل های غذایی به فروش می رسانند، ممکن است مصرف کنندگان آن ها را بیش از اندازه مصرف کنند و بدن خود را با مشکلاتی مواجه کنند.

به همین علت افراد مصرف کننده این قرص ها، باید جانب احتیاط را رعایت کنند.

افرادی که به طور خودسرانه این قرص ها را مصرف می کنند، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند. این مشکلات عبارتند از:

 • افزایش فشار خون
 • مشکلات کبد
 • حالت تهوع
 • افزایش ضربان قلب
 • خشکی دهان
 • بی خوابی و ضعف
 • سر درد و سرگیجه

علاوه بر مشکلاتی که در بالا گفته شده است، داروهای لاغری و همچنین این قرص لاغری، چربی سلولی بدن را از بین می ‌برد و به بدن آسیب می رساند. زمانی که سوخت و ساز بدن افزایش پیدا می‌ کند، آسیب‌ هایی به دستگاه گوارش وارد می‌شود.

از آنجایی که داروهای تیروئید تاثیر می گذارد و از آن طریق سوخت و ساز بدن را افزایش می دهند و ممکن است کمی خطرناک نیز باشند، این مشکل کمتر در قرص لاغری اسلیم پلاس دیده می شود. یکی دیگر از مشکلاتی که قرص‌های لاغری ممکن است برای بدن ایجاد کنند، این است که فرد را دچار بی خوابی می کند.

همه افرادی که اضافه وزن دارند، از روش های لاغری استفاده می کنند تا به تناسب اندام برسند

همه افرادی که اضافه وزن دارند، از روش های لاغری استفاده می کنند تا به تناسب اندام برسند. البته که بهترین راه برای رسیدن به اندام متناسب، داشتن یک رژیم غذایی مناسب به همراه ورزش است. اما بعضی اوقات افرادی که اضافه وزن دارند، می خواهند که خیلی سریع تر به وزن ایده آل خود برسند.

همه افرادی که اضافه وزن دارند، از روش های لاغری استفاده می کنند تا به تناسب اندام برسند
همه افرادی که اضافه وزن دارند، از روش های لاغری استفاده می کنند تا به تناسب اندام برسند

این افراد برای رسیدن سریع تر به وزن مورد علاقه خود، از داروهای کاهش وزن نیز استفاده می کنند. البته برخی از داروهای لاغری که بر پایه گیاهان ساخته شده اند، ضرری ندارد. اما برخی از آن ها ترکیباتی دارند که عوارضی را برای اشخاص مصرف کننده ایجاد می کنند. البته بهتر است که قرص های لاغری را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.

همان طور که بارها در این نوشتار تاکید کردیم، برای مصرف این قرص لاغری باید با پزشک مشورت کنید. توجه کنید که هنگام استفاده از قرص های لاغری نباید وسواس زیادی به خرج دهید. یعنی نباید قرص های مختلفی را تجربه کنید.

قرص تقلبی

امروزه در کشورهای جهان، فروش انواع داروهای تقلبی بسیار رایج شده است. این مسئله نه تنها برای یک ملت، بلکه برای کل مردم دنیا خطرناک است. حتماً شما هم می‌ دانید که تشخیص قرص تقلبی از قرص اصلی کار ساده ای نیست.

مصرف کنندگان دارو قطعا  تجهیزات آزمایشگاه ها را در خانه های خود ندارند و از روش علمی نمی توانند تشخیص دهند که قرصی که از آن استفاده می کنند، اصل است یا تقلبی.

اما راه و روش هایی وجود دارد که اگر به آن ها توجه کنید، می تواند اثر گذار باشد. فروش داروهای تقلبی معمولا در کشور های جهان سوم به چشم می خورد.

به طور کلی در دنیا دو نوع داروی تقلبی وجود دارد.

 • داروهای تقلبی که دوز و کیفیت و مواد اولیه آن ها غیر استاندارد است.
 • داروهای تقلبی که از هر نظری به داروهای اصل شبیه هستند اما به دلیل این که مراحل ساخت این قرص ها حرفه ای و اصولی پیش نمی رود، تاثیر گذاری خوبی روی بدن افراد ندارند.

متاسفانه در حال حاضر برخی از پزشکان هم قادر به تشخیص قرص های واقعی و قرص های تقلبی نیستند و فقط در صورتی که در آزمایشگاه ها باشند، می توانند قرص های تقلبی را تشخیص دهند. برخی از تولید کنندگان داروی تقلبی، پارامترهای داروهای اصلی را در داروهای تقلبی پیاده می کنند.

آن ها حتی شکل قرص ها و بسته بندی آن ها و رنگ و اندازه شیشه را دقیقا مانند قرص اصلی تهیه می کنند. متاسفانه وجود داروهای تقلبی مشکلات بسیار زیادی را به وجود آورده است.

راه های مختلفی وجود دارد که به کمک آن ها می ‌توانیم از تقلبی بودن و یا نبودن قرص ها اطمینان خاطر پیدا کنیم. توجه به بسته بندی یک راه برای بررسی تقلبی بودن قرص است.

باید به جزئیات بسته بندی آن دقت کنیم

باید به جزئیات بسته بندی آن دقت کنیم. وجود فونت  غیر معمول و چاپ متفاوت و رنگ جدید می تواند نشاندهنده تقلبی بودن  قرص ها باشد. بهتر است که بسته بندی دارو را تجزیه و تحلیل کنید و داروهای جدید را با داروهای گذشته مقایسه کنید. توجه کنید که به هیچ عنوان مهر و موم های امنیتی دارو نباید مخدوش شده باشند.

پس بهتر است به دنبال یک ترک یا شکستگی یا شکاف روی قرص ها باشید زیرا این مورد بعدی است که ویژگی فیزیکی قرص ها توسط سازمان بهداشت جهانی بیان شده است. پس بیشترین توجه را به آن داشته باشید.

تکه های کوچک قرص در قوطی و یا پودر بیش از حد در انتهای ظرف و همچنین وجود ترک در قرص ها و یا نرم شدن و یا سفت شدن داروها، همچنین تورم و یا وجود لک ها یا تغییر رنگ ها در قرص ها از علائم دیگر است. همه موارد گفته شده نشان می دهند که این قرص ها تقلبی می باشند.

مورد دیگری که برای آگاهی از تقلبی بودن قرص ‌ها به ما کمک می ‌کند، قیمت آن است

مورد دیگری که برای آگاهی از تقلبی بودن قرص ‌ها به ما کمک می ‌کند، قیمت آن است. اگر قرصی که خریداری کردید، به مراتب ارزان‌تر از حد معمول بود، باید برای تضمین اصالت آن تلاش  و دقت بیشتری انجام دهید. زیرا این احتمال وجود دارد که قرصی که خریداری کردید، توسط شرکت های معتبر تولید شده باشد.

این شرکت ها با ارائه قرص های ارزان تر، مشتریان را فریب می دهند. استفاده از داروهای تقلبی، مشکلاتی را برای سلامت انسان ها ایجاد می کند. به همین علت برای خرید این قرص های لاغری باید از دکتر متخصص مشورت گرفته باشید و آن را از داروخانه ها یا فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

لطفا پس از مطالعه این مقاله، از پست قلیون کشیدن بعد از عمل اسلیو دیدن کنید.

خطراتی که داروهای تقلبی برای افراد ایجاد می کند، به شرح زیر می باشند:

 • ممکن است برخی از آن ها سمی باشند.
 • ممکن است برخی از داروها به درستی انبار نشده باشند و حمل و نقل آن ها به روش درستی انجام نشده باشد.
 • ممکن است نوشته های روی پاکت دارو، کاملا جعلی باشند. یعنی از مواد تقلبی برای ساخت آن ها استفاده شده باشد.
 • ممکن است در داروهای تقلبی، دوز دارو دقیق نباشد.
 • همچنین ممکن است که قرص ها عوارض جانبی برای افراد ایجاد کند.

متاسفانه در حال حاضر این داروها در بازار دارو خیلی بیشتر از قبل شده اند‌ و متخصصان مربوطه در  مبارزه با این مشکل، باید مردم را از این مسئله آگاه نموده تا به هیچ عنوان از داروهای تقلبی استفاده نکنند.

همه ما می توانیم در بازار مبارزه با داروهای تقلبی سهمی داشته باشیم. یعنی علاوه بر این که قرص های تقلبی را خریداری نکنیم، سایر افراد را هم از این مسئله آگاه کنیم.‌ البته توجه کنید که همان طور که در این مقاله گفتیم، این قرص لاغری دارای کد رجیستری است. پس حتما هنگام خرید این قرص لاغری به کد رجیستری آن دقت کنید.

منبع:

cutt.ly

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید