هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد بحث کرده و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم.  در حال حاضر در سال 1401، هزینه عمل بین 50 الی 60 میلیون تومان است و هزینه عمل در سال 1403 حدوداً 95 الی 105 میلیون می باشد. البته قیمت عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد می تواند بستگی به عوامل مختلفی داشته باشد و بنا به شرایط تغییر کند.

لطفا جهت دریافت اطلاعات دقیق درباره جراحی اسلیو معده با ما تماس بگیرید.

09120174510

همان طور که می دانید زندگی امروزی به کمک ماشین آلات مختلفی انجام شده و فعالیت های انسان تا حد قابل توجهی کاهش یافته است؛ به همین دلیل شاهد اضافه وزن و چاقی در اکثر افراد هستیم.

 

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد

جدول هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد (سال 1399 تا 1403)

سالهزینه (تومان)
139925 تا 30 میلیون
140030 تا 40 میلیون
140150 تا 60 میلیون
140260 تا 70میلیون
1403 حداقل 95 الی 105

آیا علت افزایش بیماری چاقی را می دانید؟

در ابتدا و قبل از بیان هر نکته ای باید بدانید چرا بیماری چاقی به یک بیماری رایج تبدیل شده و اکثر افراد به آن دچار شده اند. برای پاسخ به این سوال لازم است به زندگی روزمره ی خود نگاهی بیندازید. تمامی مسیرها را با ماشین جا به جا شده و حتی کوتاه ترین رفت و آمد را پیاده طی نمی کنیم. طبیعتا کاهش فعالیت های روزمره در افزایش وزن موثر بوده و نباید از آن غافل شد.

آیا علت افزایش بیماری چاقی را می دانید؟

از طرفی نوع زندگی ها به شکلی است که فرصت هر کاری را داریم، بجز ورزش. در واقع بهتر است بگوییم اهمیت ورزش را درک نکرده و تاثیر آن بر روی سلامتی را نمی دانیم.

ورزش برای هر انسانی از مهم ترین اقدامات لازم در جهت حفظ سلامتی می باشد. به شما توصیه می کنیم حتی به مدت نیم ساعت در روز هم ورزش و تمرینات ورزشی را داشته باشید.

لازم به ذکر است حتی اگر به هر دلیلی توانایی انجام ورزش را ندارید، حداقل مسافت های کوتاهی مانند رفتن به سرکار و غیره را پیاده طی کرده و تحرک داشته باشید.

حتی اگر به نوع بازی کودکان هم توجه کنید، میزان تحرک آن ها بسیار کاهش یافته و فقط نشسته بازی می کنند. به عبارتی دیگر کل انسان ها در معرض چاقی بوده و از اضافه وزن رنج می برند. از طرفی علاوه بر عدم تحرک، نوع غذای مصرفی هم تاثیرات زیادی بر روی اضافه وزن دارد.

مثال

به طور مثال غذاهای آماده که اکثرا ارزش غذایی بالایی نداشته و صرفا چاق کننده هستند؛ بیش تر از قبل بر روی کار آمده و مورد استفاده قرار می گیرد.

البته لازم به ذکر است که نوع زندگی امروزی ایجاب می کند که از غذاهای آماده استفاده کرده و به عبارتی دیگر زمان تهیه ی غذای خانگی را نداریم؛ اما با این حال افراد بسیاری هستند که به تمامی کارهای خود رسیدگی کرده و برای تهیه ی غذای خانگی هم فرصت کافی را دارند.

مثال

به شما توصیه می کنیم با داشتن برنامه روزانه برای تمامی کارهای خود برنامه ریزی کرده و از گذراندن بیهوده ی زمان جلوگیری کنید. نکته لازم به ذکر دیگر این است که نوع مصرف غذا هم در چاقی و اضافه وزن تاثیر دارد. به طور مثال شام باید در ساعات 7 الی 8 شب میل شود.

با این حال بسیاری از افراد وعده ی شام را در ساعات 10 الی 11 شب میل کرده و با این کار سبب چاقی خود خواهند شد. به همین دلیل توصیه می کنیم طبق دستور پزشک تغذیه ساعت مصرف غذای خود را اصلاح کرده و از اضافه وزن جلوگیری کنید.

چاقی چه راه حل های درمانی دارد؟

در سطرهای بالا به شکل مفصلی علت های چاقی را بررسی کرده و دانستیم باید در اولین فرصت نحوه زندگی خود را تغییر دهیم؛ اما در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با راه حل های درمان اضافه وزن و چاقی بحث کنیم.

برای کاهش وزن و راحتی از چاقی قبل از هر کاری رژیم غذایی پیشنهاد می شود. همان طور که می دانید رژیم غذایی و جلوگیری از پرخوری برای کاهش وزن بسیار مناسب بوده و راه حلی منطقی است.

چاقی چه راه حل های درمانی دارد؟

اگر شما هم از چاقی رنج می برید، توصیه می کنیم در اولین فرصت به پزشک تغذیه مراجعه کرده و طبق برنامه مواد غذایی را مصرف کنید.

لازم به ذکر است در برنامه غذایی ارائه شده توسط دکتر تغذیه، نوع مصرف مواد غذایی هم بیان شده و به کمک آن دیگر هیچگونه نگرانی برای استفاده نادرست مواد غذایی نداشته باشید. از دیگر راه حل های درمان چاقی می توان به ورزش های هوازی اشاره کرد.

ورزش اگر به طور دائم انجام شود، تاثیرات مثبتی داشته و سبب کاهش چربی بدن می شود.

به شما عزیزان توصیه می کنیم در کنار رژیم غذایی ورزش را هم انجام داده و از فواید بی شمار آن بهره مند شوید. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که راه حل منطقی دیگری برای مقابله با چاقی و کاهش وزن استفاده از عمل های لاغری است.

عمل های لاغری جزو عمل زیبایی به حساب آمده و به شما کمک می کنند، تا وزن اضافه ی خود را کاهش داده و به تناسب اندام برسید.

از انواع عمل های لاغری می توان به عمل اسلیو معده، عمل بای پس معده ، عمل حلقه معده و غیره اشاره کرد. هر یک از انواع عمل های لاغری برای فرد خاصی مناسب بوده و تشخصی این که شما کدام یک از انواع عمل ها را انجام دهید، توسط پزشک معالج شما انجام خواهد شد. در ادامه ی مقاله توضیحات بیش تری راجع به عمل اسلیو معده بیان می کنیم تا در رابطه با آن اطلاعات کاملی داشته باشید.

آیا با تاثیرات منفی چاقی آشنا هستید؟

در سطرهای بالا راه حل های درمان چاقی را بیان کردیم، اما سوالی که پیش می آید این است که چرا باید چاقی را درمان کرد؟ قبل از هر چیزی لازم به ذکر است بیماری چاقی منشاء بیمارهایی مانند آپنه ی خواب، کلسترول بالا، فشار خون، چرب خون، قند خون و …. بوده و بسیار خطرناک تر از چیزی است که فکر می کنید. به همین دلیل اگر شما هم از چاقی رنج می برید، در اولین فرصت برای کاهش وزن اقدام کنید.

آیا با تاثیرات منفی چاقی آشنا هستید؟

زمانی که شما بتوانید وزن اضافه خود را کاهش دهید، بیمارهای ذکر شده که منشاء چاقی دارند هم از بین رفته و درمان می شود؛ اما تاثیرات منفی چاقی به همین یک مورد ختم نشده و لازم است بدانید اعتماد به نفس فرد چاق تا حد قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

زمانی که نمی توانید لباس دلخواه خود را بپوشید و تمام افراد به دلیل چاقی مفرط به شما نگا می کنند، به شدت ناراحت شده و اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد.

از طرفی حس نارضایتی از خود را داشته و نمی توانید مانند یک فرد عادی فعالیت داشته باشید. بسیاری از افراد چاق نمی توانند ورزش های دلخواه خود را انجام داده یا طبق میل خود کارهای لازم را انجام دهند؛ با این حال حس نارضایتی از خود را دارند و به عبارتی از خود ناراحت هستند.

تمامی تاثیرات منفی ذکر شده در سطرهای بالا بسیار آزار دهنده بوده ولی قابل درمان است. به شما توصیه می کنیم در اولین فرصت برای درمان خود از راه حل های ارائه شده استفاده کنید.

چه افرادی تناسب اندام دارند؟

با توجه به مطالب بیان شده سوالی که پیش می آید این است که چه افرادی تناسب اندام داشته یا چاق هستند. برای پاسخ به این سوال لازم است در اولین فرصت وزن و قد خود را به طور دقیق محاسبه کنید.

زمانی شما به عنوان یک فرد با اندامی متناسب شناخته می شوید که درصد توده بدنی و قد شما با یک دیگر تناسب لازم را داشته باشد؛ به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که قدی حدود 160 سانتی متر دارد.

چه افرادی تناسب اندام دارند؟

برای این فرد وزنی بین اعداد 58 تا 62 بسیار مناسب بوده و در این صورت فردی با اندام متناسب است؛ اما اگر همین فرد با قد 160 سانتی متر نتواند وزن خود را به حد تعادل برساند، چاق یا لاغر شناخته می شود.

به طور مثال اگر فردی با قد حدود 170 سانتی متر دارای وزن 100 کیلو باشد، این فرد اضافه وزن داشته و اندامی متناسبی ندارد.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که حتی اگر فردی کاهش وزن داشته باشد هم نمی توان او را فردی با اندام متناسب دانست.

به طور مثال اگر فردی با قد 180 سانتی متر دارای وزنی حدود 60 کیلو باشد، به شدت لاغر است و نمی توان گفت او تناسب اندام دارد. در حالت کلی تناسب اندام با لاغری فرق داشته و الزاما کسی که لاغر است، تناسب اندام ندارد. به شما توصیه می کنیم اگر لاغر هستید در اولین فرصت به پزشک تغذیه مراجعه کرده و طبق برنامه ی ارائه شده توسط او غذا مصرف کنید. چرا که لاغری هم تا حدی مشکل ساز است و باید به مقدار لازم وزن خود را افزایش دهید.

در حالت کلی به شما توصیه می کنیم اگر اضافه وزن داشته یا از لاغری رنج می برید، حتما برای اصلاح وزن خود اقدام کرده و اعتماد به نفس از دست رفته خود را مجدد به دست آورید.

عمل های لاغری شامل چه مواردی است؟

در سطرهای بالا برای راه حل های درمان چاقی به عمل های لاغری اشاره کردیم؛ اکنون قصد داریم اطلاعات بیش تری راجع به آن ها به شما ارائه دهیم.

با عمل های لاغری آشنا شده و دانستیم هر یک از آن ها برای شرایط خاصی مناسب است. قبل این که به سراغ انواع عمل های لاغری بریم، لازم است بدانید زمانی شما برای انجام هر یک از انواع عمل های لاغری مناسب هستید که رژیم غذایی و ورزش را انجام داده باشید.

عمل های لاغری شامل چه مواردی است؟

در حالت کلی هر کسی که به پزشک متخصص برای انجام عمل لاغری مراجعه می کند، باید قبل از آن رژیم غذایی سخت و تمرینات ورزشی دشوار را انجام داده و نتیجه ی قابل قبولی دریافت نکرده باشد.

در غیر این صورت برای انجام عمل های لاغری مناسب نبوده و پزشک به او توصیه می کند قبل از عمل به سراغ رژیم غذایی و ورزش برود. در ادامه به بررسی هر یک انواع عمل های لاغری می پردازیم با ما همراه باشید.

عمل لاغری اسلیو معده:

عمل اسلیو معده یکی از بهترین عمل های لاغری است که برای افراد دارای توده بدنی حدود 30 درصد مناسب بوده و جوابی منطقی در پی دارد. در حالت کلی کسانی که عمل اسلیو معده را انجام می دهند چیزی حدود 60 درصد از وزن اضافه ی خود را از دست داده و به وزن ایده آل خود نزدیک می شوند.

عمل لاغری اسلیو معده:

لازم به ذکر است که انجام هر یک از انواع عمل های لاغری به معنی کاهش وزن دائم نبوده و باید بعد از عمل هم مجدد از پرخوری و اضافه وزن جلوگیری کنید.

عمل لاغری بای پس معده:

عمل بای پس معده هم یکی دیگر از بهترین عمل های لاغری است که  برای افراد دارای توده بدنی حدود 35 به بالا مناسب بوده و جوابی منطقی در پی خواهد داشت.

عمل لاغری بای پس معده:

از ویژگی های عمل بای پس معده می توان به کاهش وزن در مدت زمان کم اشاره کرد و به همین دلیل بیش تر افراد به سمت این عمل جذب می شوند. همان طور که می دانید کاهش وزن در عمل های لاغری به شکل دائم نبوده و بعد از رسیدن به وزن دلخواه خود شما باید برای ثابت ماندن آن تلاش کنید.

عمل لاغری حلقه ی دور معده:

عمل حلقه ی دور معده هم یکی دیگر از بهترین عمل های لاغری است که افراد بسیاری را به خود جذب می کند. عمل  حلقه ی معده برای کسانی مناسب است که تغییرات خاصی در برنامه غذایی داشته و باید حلقه را تنگ تر یا باز تر کنند.

در عمل لاغری حلقه ی معده حلقه بر روی معده ی فرد چاق قرار داده شده و قابل تنظیم خواهد بود. به همین دلیل کسانی که تمایل به باردار شدن دارند، بهترین گزینه برای انجام این عمل هستند.

عمل لاغری حلقه ی دور معده:

قبل از انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد باید چه اقداماتی را انجام داد؟

در حالت کلی قبل از انجام هر یک از انواع عمل های لاغری باید آزمایش های خاصی را انجام دهید. زمانی شما برای انجام عمل لاغری اسلیو معده فرد مناسبی هستید که آزمایش های انجام داده شده سلامتی شما را نشان دهند و در صورت انجام عمل بیماری شما بدتر نشود.

به عبارتی دیگر فرد متقاضی برای انجام عمل اسلیو معده نباید هیچ بیماری تنفسی یا قلبی داشته و همچنین در صورت انجام عمل بیماری های چاقی او درمان شود.

به طور مثال فردی یک بیماری خاص داشته و به همین دلیل نمی تواند عمل اسلیو معده را انجام دهد؛ در این صورت فرد متقاضی عمل باید در ابتدا بیماری خود را درمان کرده و بعد برای انجام عمل اسلیو معده اقدام کند.

  • مراجعه به پزشک روانشناس

مرحله ی بعدی بیماری های روانی است و فرد متقاضی عمل لاغری اسلیو معده باید به نزد پزشک روانشناس برود

زمانی که پزشک سلامت روانی فرد را تایید کند، فرد متقاضی می تواند برای انجام عمل اسلیو معده اقدام کند.

منظور از بیماری روانی پرخوری بوده و لازم است بدانید بعضی از افراد به طور ذاتی به پرخوری یا ریزه خواری علاقه دارند. دکتر روانشناس این موارد را در فرد متقاضی عمل اسلیو معده بررسی کرده و در صورتی که وی ریزه خواری داشته باشد برای انجام عمل فرد مناسبی نخواهد بود. دقت کنید که اگر فردی بعد از انجام عمل اسلیو معده ریزخواری یا پرخوری داشته باشد و مجدد چاق شود، عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت.

مراجعه به پزشک روانشناس

از طرفی فرد متقاضی عمل اسلیو معده باید تعهد لازم را داشته و اراده قوی در او، مانع پرخوری شود. زمانی شما برای انجام عمل لاغری فردی مناسب هستید که تعهد انجام ورزش و رژیم غذایی بعد از عمل را داشته و فردی با اراده قوی باشید.

نحوه اجرای عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد چگونه است؟

بیمارستان میلاد یکی از بهترین بیمارستان های سطح کشور است که پزشک های متخصص آن عمل های لاغری را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد داریم نحوه ی اجرای عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد را شرح دهیم. با ما همراه باشید.

عمل اسلیو معده به دو شکل انجام می شود. حالت اول همانند دیگر عمل های بوده و شکم فرد بیمار به میزان مناسبی باز خواهد شد تا پزشک متخصص بتواند عملیات لازم را انجام دهد.

حالت دوم انجام عمل اسلیو معده به شکلی است که پزشک متخصص شکم فرد بیمار را به سوراخ های یک سانتی شکاف داده و از روش لاپاروسکوپی عمل اسلیو معده را انجام خواهد داد.

این روش به شکلی است که شکم فرد متقاضی عمل اسلیو معده فقط به اندازه یک سانت باز شده و لوله های لاپاروسکوپی به داخل شکم فرد وارد خواهند شد.

لوله های ذکر شده به دوربین مجهز بوده و تصویر داخل شکم را به پزشک متخصص نشان خواهند داد.

نحوه ی انجام عمل لاغری اسلیو معده به هر یک از حالت های ذکر شده به شکلی است که بخش اعظمی از معده ی فرد بیمار برش داده شده و به عبارتی دیگر سایز معده ی فرد کوچک خواهد شد. با این اقدام فرد بیمار، غذای کم تری خورده و سایز کوچک معده مانع پرخوری های وی خواهد شد؛ به این ترتیب وزن اضافه ی بیمار کاهش خواهد یافت.

عمل اسلیو معده همانند بعضی از عمل های لاغری از طریق ایجاد تغییرات در گوارش انسان به کاهش وزن او کمک کرده و سبب کوچک شدن معده ی فرد خواهد شد. لازم به ذکر است که در عمل اسلیو معده چیزی حدود 60 درصد از وزن اضافه ی فرد متقاضی عمل کاهش داده می شود و او می تواند با داشتن ورزش و رژیم غذایی مناسب این کاهش وزن را به حدود 90 درصد هم برساند.

با مزیت عمل اسلیو معده در مقایسه با دیگر عمل های لاغری آشنایی دارید؟

در قسمت قبلی و سطرهای بالا نحوه ی اجرای عمل اسلیو معده را شرح داده و دانستیم این عمل به دو روش متفاوت قابل اجرا خواهد بود. در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با مزیت های بی شمار عمل اسلیو معده آشنا کنیم و بدانید چرا افراد بسیاری متقاضی انجام این عمل هستند.

همان طور که می دانید کاهش اشتها یکی از مهم ترین راه کارهای درمان پرخوری بوده و افراد چاق همیشه به دنبال راهی برای کاهش اشتهای خود هستند.

با مزیت عمل اسلیو معده در مقایسه با دیگر عمل های لاغری آشنایی دارید؟

به همین دلیل بسیاری از قرص ها و داروهای رفع چاقی از کاهش اشتهای افراد استفاده می کنند تا بتوانند وزن مصرف کننده را کاهش دهند. لازم به ذکر است در عمل اسلیو معده بخش بزرگی از معده بریده شده و علاوه بر این که سایز معده ی فرد بیمار را کاهش می دهد، به مراتب به کاهش اشتهای وی هم کمک می کند.

برای توجیه علمی مطلب بیان شده لازم است بدانید در بخشی از معده ی تمامی افراد، هورمونی به نام گرلین وجود دارد که وظیفه ی انتقال احساس گرسنگی به مغز را دارد.

هورمون گرلین

بخشی از معده که در عمل اسلیو معده بریده می شود دقیقا همان بخشی است که هورمون گرلین را تولید کرده و احساس گرسنگی را به وجود می آورد.

همان طور که متوجه شده اید، با بریده شدن این بخش از معده و کاهش سایز، نه تنها فرد نمی تواند غذای بیش تر از حد نیاز خود را مصرف کند؛ بلکه بعد از انجام عمل اشتهای فرد بیمار تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

کاهش اشتها تنها در عمل اسلیو معده بوده و همین مورد بهترین مزیت این عمل به شمار می آید. شما می توانید عمل اسلیو معده را انجام داده و به کمک کاهش اشتهای آن وزن تقریبا ثابتی داشته باشید.

در سطرهای بالاتر هم بیان شد که انجام هر یک از انواع عمل های لاغری به معنی کاهش وزن دائم افراد نبوده و بعد از عمل هم باید مجدد پرخوری خود را کنترل کنید؛ اما در عمل اسلیو معده این کاهش وزن تا حدودی بیش تر از دیگر عمل ها نتیجه ی طولانی مدت داشته و از چاقی مجدد شما جلوگیری می شود.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که هورمون گرلین بعد از انجام عمل اسلیو معده به طور کامل از بین نرفته و به این معنا نیست که شما دیگر هیچگاه احساس گرسنگی نمی کنید؛ فقط مقدار آن به حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده به چه شکلی است؟

همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد بعد از انجام هر یک از انواع عمل های لاغری باید رژیم غذایی خاصی را در کنار ورزشی ثابت داشته باشید و از اضافه وزن مجدد جلوگیری کنید.

در این بخش از مقاله قصد داریم نمونه ای از رژیم غذایی مناسب بعد از عمل اسلیو معده را شرح دهیم. با ما همراه باشید. در همان روز اول بعد از عمل تا مدت تقریبا دو هفته باید صرفا نوشیدنی های رقیق را مصرف کرده و از خوردن هر نوع غذای جامدی به طور جدی خود داری کنید.

رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده به چه شکلی است؟

از نوشیدنی های مناسب فاز اول رژیم غذایی بعد از انجام عمل اسلیو معده می توان به آب، آب گوشت، آب سیب و … اشاره کرد. دقت کنید که حتی نوشیدن آب میوه های شیرین هم برای شما ممنوع بوده و نباید آن ها را مورد استفاده قرار دهید. از جمله مواردی که باید در مرحله ی اول رژیم غذایی بعد از انجام عمل اسلیو معده انجام دهید، می توان مصرف آهسته ی آب را نام برد.

دقت کنید که باید مایعات بسیار آهسته و جرعه جرعه مصرف شوند؛ توصیه می کنیم از نوشیدن به یک باره آب جدا خود داری کرده و فشار بالایی به معده ی خود وارد نکنید. معده ی فرد بعد از عمل اسلیو معده بسیار حساس بوده و باید یک لیوان آب را در مدت یک ساعت و آرام میل کرد.

بعد از گذشت دو هفته از فاز اول رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده گذشته و وارد مرحله ی دوم یا فاز دوم می شوید.

دقت کنید که باز هم باید از مایعات استفاده کرده و میزان آن اندکی غلیظ تر می شود.

به طور مثال می توانید از شیر کم چرب استفاده کرده و پروتئین بیش تری به بدن خود برسانید. در فاز دوم رژیم غذایی استفاده از سوپ بسیار رقیق هم مناسب بوده و تا حد قابل توجهی احساس سیری خواهید کرد.

مرحله ی دوم رژیم غذایی هم به مدت ده روز تا دو هفته به طول انجامیده و باید در این مرحله استفاده از پودرهای پروتئین هم آغاز کنید. لازم به ذکر است در فاز دوم رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده هم باید غذا را به آرامی مصرف کرده و همان مقدار غذا را در چندین وعده مورد استفاده قرار دهید. مرحله ی بعدی رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده به این شکل است که فرد بیمار می تواند غذاهای پوره ای را مصرف کند.

منظور از غذاهای پوره ای سیب زمینی پخته و له شده است یا این که سبزیجات را کاملا پخته و له کنید؛ در این صورت می توانید احساس سیری کرده و به مراحل آخر رژیم غذایی خود نزدیک می شوید. به شما توصیه می کنیم مصرف پودرهای پروتئینی را فراموش نکرده و آن را به همراه یک مایع ساده مانند آب میل کنید. معده ی شما زخم بوده و برای ترمیم به ویتامین و پروتئین بیش تری احتیاج دارد.

تخم مرغ و مرغ پخته و له شده

توصیه می کنیم در مرحله ی سوم از تخم مرغ، مرغ، ماهی و …. که کاملا پخته و له شده اند استفاده کرده و مقداری از پروتئین لازم بدن خود را تامین کنید.

مرحله ی بعد ی که فاز چهارم رژیم غذایی بعد از انجام عمل اسیلو معده است به شکلی می باشد که فرد بیمار می تواند غذاهای جامد را مصرف کرده و مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را تامین کند. مرحله ی سوم هم چیزی حدود دو هفته به طول می انجامد.

تخم مرغ و مرغ پخته و له شده

نحوه ی مصرف غذای شما باید به شکلی باشد که از وعده های زیاد شروع شده و بعد از گذشت هر مرحله یکی از وعده های مصرفی را کاهش دهید؛ در نهایت و بعد از رسیدن به فاز چهارم رژیم غذایی باید 3 وعده اصلی و 2 میان وعده داشته باشید.

انجام چه اقداماتی بعد از عمل اسلیو معده ضروری می باشد؟

همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد، بعد از انجام عمل لاغری اسیلو معده باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید تا زمانی که زخم معده ی شما بهبود یافته و توانایی هضم غذا را به دست آورد.

نوعی رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده را هم در سطر بالا بیان کردیم؛ اما لازم است بدانید باید برای هر فردی رژیم خاصی اجرا شود و هیچ کس به جز پزشک متخصص توانایی تنظیم برنامه غذایی مناسبی شما را نخواهد داشت.

علاوه بر این باید بعد از انجام عمل اسلیو معده هم از اضافه وزن مجدد خود جلوگیری کرده و رژیم غذایی مناسبی به همراه ورزش ثابتی داشته باشید. در حالت کلی اقدامات بعد از عمل اسلیو معده شامل رژیم غذایی مناسب و ورزش ثابت می باشد.

البته لازم به ذکر است که نوع ورزش شما هم باید طبق نظر پزشک متخصص بوده و نمی توانید هر ورزشی را انجام دهید. از طرفی برای این که عوارض بعد از عمل اسیلو معده تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند، باید داروهای خاصی را مصرف کرده و استفاده از دخانیات و مشروبات الکی را قطع کنید.

قبل یا بعد از انجام عمل اسلیو معده استفاده هر نوع دخانیات و مشروبات الکی بسیار مضر بوده و صدمات جبران ناپذیری برای شما خواهد داشت. زمانی که یک فرد سالم از نوشیدنی های الکی استفاده کند، بافت های بدن او نازک شده و قبل از هر چیزی دستگاه گوارش فرد آسیب می بیند؛ حال تصور کنید زمانی که معده ی فرد بیمار به تازگی بریده و بخیه شده است، اگر از مشروبات الکی استفاده کند تا چه میزان اذیت خواهد شد.

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد، زمانی که برای عمل های لاغری اقدام می کنید باید آزمایش های لازم را انجام دهید. این آزمایش ها اگر بیماری شما را نشان دهند باید برای درمان آن بیماری اقدام کرده و هزینه های لازم را پرداخت کنید. یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد وجود همین بیماریهای قبل از عمل می باشد.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد می توان به میزان چاقی فرد، نوع دفترچه و بیمه ی تکمیلی و …. اشاره کرد. در حالت کلی هزینه های عمل لاغری برای تمامی افراد یکسان نیست چرا که افراد با یکدیگر متفاوت هستند و از ویژگی های برابری برخوردار نیستند.

از دیگر هزینه های عمل اسلیو معده می توان به هزینه های مربوط به رژیم غذایی و ورزش بعد از عمل اسلیو معده اشاره کرد که میزان نسبتا قابل توجهی بوده و نمی توان از آنها غافل شد.

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد به چه عواملی بستگی دارد؟

بعد از عمل اسلیو معده چه داروهایی باید مورد استفاده قرار بگیرد؟

در ابتدا لازم است بدانید علت استفاده از دارو بعد از انجام عمل اسلیو معده چیست؟ برای پاسخ به این سوال لازم است بگوییم معده ی فرد تنها بخشی می باشد که وظیفه ی هضم غذا را داشته و زمانی که در عمل اسلیو معده بخشی از آن بریده می شود، باید به کمک داروهای خاصی بهبود آن را سرعت ببخشیم. زمانی که معده ی فرد بعد از انجام عمل اسلیو معده زخم بوده و به تازگی بخیه شده است، به مقدار بیش تری پروتئین نیاز دارد.

پس باید حتما از دارو یا پودرهایی که حاوی پروئتین هستند، استفاده کرده و مواد لازم برای بهبود زخم معده را فراهم کنیم. داروهای مسکن هم به نوبه ی خود برای کاهش دردهای ناشی از زخم معده بسیار لازم و ضروری هستند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از مسکن های بسیار قوی اصلا کار درستی نیست و باید از مسکن های مانند استامینوفن مصرف کنید. از دیگر داروهایی که فرد بیمار باید بعد از انجام عمل اسلیو معده مصرف کند، می توان به قرص مولتی ویتامین اشاره کرد.

داروهای مانع ایجاد سنگ صفرا

از دیگر داروهایی که باید حتما بعد از انجام عمل اسلیو معده مورد استفاده قرار بگیرد، باید به داروهایی که مانع ایجاد سنگ صفرا می شوند، اشاره کرد.

همان طور که می دانید انجام هر یک از انواع عمل های جراحی عوارض خاصی داشته و باید از ایجاد آن ها جلوگیری کرد. به همین دلیل باید از داروهای ضد ایجاد سنگ صفرا استفاده کنید و عوارض عمل اسلیو معده را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

البته لازم به ذکر است که پزشک های متخصص، داروهای لازم را به شما معرفی کرده و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید؛ فقط توصیه می کنیم تمامی داروهایی که پزشک معالج می گوید مصرف کرده و از آنها غافل نشوید.

انجام ورزش بعد از عمل اسلیو معده چه اهمیتی دارد؟

همان طور که بارها در سطرهای بالاتر هم بیان شد، داشتن ورزش ثابت در کنار رژیم غذایی مناسب به شما کمک می کند تا تناسب اندام خود را حفظ کرده و مجدد چاق نشوید.

به شما توصیه می کنیم از اهمیت ورزش غافل نشده و بدانید که برای سلامتی لازم است. حتی اگر رژیم غذایی بسیار مناسبی داشته باشید و از پرخوری هم جلوگیری کنید، اما وجود ورزش برای شما لازم و ضروری است.

انجام ورزش بعد از عمل اسلیو معده چه اهمیتی دارد؟

از طرفی همان طور که می دانید ورزش برای هر انسانی لازم است و به سلامت شما کمک می کند. ورزش بعد از انجام عمل لاغری اسلیو معده آن قدر مهم است که اولین اقدام شما بوده و بعد از این که به هوش می آیید باید بلند شده و اندکی قدم بزنید.

اهمیت ورزش

بعد از این که عمل اسلیو معده را انجام دادید، پزشک متخصص به شما توصیه می کند مقدار کمی قدم زده و بعد استراحت کنید. به احتمال زیاد اکنون به اهمیت ورزش پی برده و می دانید هیچ گاه نباید آن را قطع کنید.

نکته لازم به ذکر این است که ورزش زمانی تاثیرات مثبت خود را به شما نشان می دهد که آن را به طور دائم انجام دهید. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که ورزش های سنگین برای کسانی که عمل اسلیو معده را انجام داده اند مناسب نبوده و باید به سراغ ورزش های سبک بروید. توصیه می کنیم در ابتدا از ورزش های ساده مانند پیاده روی کمک گرفته و تا مدت های خاصی ورزش با وزنه را انجام ندهید.

اهمیت ورزش

جلسات مشاوره ای قبل و بعد از انجام عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد چه مزیتی دارد؟

قبل از بیان هر نکته ای لازم است بدانید، وجود جلسات مشاوره بیشتر از هر موردی مهم بوده و بایدبرگذارشود. به شما توصیه میکنیم یکی از معیارهای انتخاب کلینیک، برگزاری همین جلسات مشاوره ای قبل و بعد از عمل بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. درجلسات مشاوره ای قبل ازعمل اسلیو معده نکات مفیدی بیان شده و به شما آموزش های لازم ارائه خواهد شد.

به طورمثال رژیم غذایی ارائه شده درسطرهای بالا، دقیقا همان مواردی است که درجلسات مشاوره ای بعدازعمل اسلیومعده به شماارائه خواهدشد.

نکته لازم به ذکراین است که مصرف بعضی ازداروهاقبل ازانجام عمل اسلیومعده باعث افزایش خونریزی حین عمل شده و در همین جلسات مشاوره ای قبل ازعمل نام این داروها به شما گفته خواهد شد.

مفید بودن جلسات مشاوره ای قبل از عمل

دلیل مفید بودن جلسات مشاوره ای قبل از عمل اسلیو معده این است که نحوه ی اجرای عمل هم به فرد متقاضی آموزش داده میشودوبه این ترتیب استرس فرد بیمار تا حد قابل توجهی کاهش پیدا میکند.

از طرفی وجود همین جلسات مشاوره ای باعث آشنایی بیش تر دکتر با شخصیت بیمار شده و در رابطه با نوع روحیات آن مطلع خواهد بود. آشنایی پزشک با بیمار و عادات غذایی او بسیار مهم بوده و در انتخاب عمل لاغری مناسب فرد تاثیر گذار است.

بیمارستان میلاد از جمله بیمارستان هایی است که جلسات مشاوره ای قبل و بعد از عمل لاغری را به طور منظم برگزار کرده و هر نوع اطلاعات لازمی را به بیماران خود ارائه خواهند داد.

برگزاری جلسات مشاوره ای بعد از عمل اسلیو معده از آن جهت قابل اهمیت است که بیمار با اقدامات لازم بعد از عمل آشنا شده و می داند باید چه کارهایی را انجام دهد یا انجام چه کارهایی را قطع کند.

در حالت کلی تمامی اطلاعاتی که در این مقاله بیان شد، در جلسات مشاوره ای قبل و بعد از انجام عمل اسلیو معده برای افراد متقاضی عمل لاغری شرح داده می شود.

آیا می دانید بیمارستان میلاد در چه سالی و با چه هدفی تاسیس شده است؟

بیمارستان میلاد که ظرفیت هزار تخت را دارد، در سال 1380 تاسیس شده و توانایی تامین بخشی بزرگی از ضرورت های درمانی مردم را دارد.

در بیمارستان میلاد مدیریت قوی برقرار بوده و برای حفظ محیط زیست، روش های نوینی اجرا می شود.مجموعه  مدیریتی بیمارستان میلاد هر چند وقت یک بار روند رسیدن به اهداف خود را پیگیری کرده و برای کیفیت مطلوب خود تلاش می کنند.

در بیمارستان میلاد مراقبت های ویژگی از بیماران صورت گرفته و روش های نوینی در حال اجرا می باشد.

آیا می دانید بیمارستان میلاد در چه سالی و با چه هدفی تاسیس شده است؟

در نهایت تمامی مطالب بالا را به این شکل می توان بیان کرد که به علت افزایش زندگی شهری، افراد بیش تری دچار چاقی شده و از بیمارهای ناشی از آن رنج می برند.

از علت های چاقی می توان به عدم تحرک کافی و پرخوری اشاره کرد. به همین دلیل لازم به ذکر است که در اولین فرصت به پزشک تغذیه مراجعه کرده و برنامه غذای مناسب خود را تهیه کنید. در کنار برنامه غذایی باید ورزش و تحرک لازم را داشته باشید.

در بخش بعدی مقاله به بررسی ویژگی افرادی با اندامی متناسب پرداختیم و دانستیم زمانی دارای اندامی مناسب هستید که بین وزن و قد شما تناسبی وجود داشته باشد.

از طرفی نباید افراد لاغر را جزو افرادی با تناسب اندام به حساب بیاورید، چرا که آن ها لاغر بوده و کاهش وزن دارند. همان طور که افراد چاق هم اضافه وزن داشته و جزو افرادی با اندام متناسب نیستند. به شما توصیه می کنیم که اگر جزء افرادی با هیکل متناسب نیستید، سریعا به پزشک تغذیه مراجعه کرده و برنامه غذایی خود را طبق نظر او تنظیم کنید.

راه کار های درمان چاقی شامل رژیم غذایی، ورزش و انجام عمل لاغری است و شما باید طبق شرایط خود یکی از این موارد را انتخاب کنید. از تاثیرات منفی چاقی می توان به کاهش اعتماد به نفس و ابتلاء به بیماری های خاص اشاره کرد. به طور مثال اکثر افراد چاق دارای بیماری قند خون و چربی خون بالا بوده و برای درمان آن به دنبال راه حلی مناسب هستند.

انواع عمل های لاغری شامل عمل بای پس معده، عمل اسلیو معده، عمل حلقه ی دور معده و … بوده و هر یک از آن ها برای شرایط خاصی مناسب است.

به شما توصیه می کنیم زمانی که با رژیم های سخت و ورزش های دشوار به نتیجه نرسیدید، به سراغ عمل های لاغری رفته و برای انجام آن اقدام کنید. عمل اسلیو معده که یکی از بهترین عمل های انجام شده در بیمارستان میلاد است به دو حالت قابل اجرا خواهد بود.

حالت اول روش عادی عمل های جراحی بوده و حالت دوم بهره گیری از روش لاپاروسکوپی است؛ این روش نوین بسیار کاربردی بوده و از باز شدن کامل شکم شما جلوگیری می کند.

عمل اسلیو معده به شکلی است که بخشی بزرگی از معده ی فرد چاق را بریده و به کمک کاهش سایز معده به کاهش وزن فرد کمک می کنند.

از بهترین مزیت های عمل اسلیو معده می توان به این مورد اشاره کرد که هورمون گرلین را از بین برده و باعث کاهش اشتهای فرد بیمار خواهد شد؛ وجود همین مزیت سبب افزایش طرفداران اسلیو معده شده و بسیار موثر است.

بعد از انجام عمل اسلیو معده باید به مدت خاصی رژیم غذایی مشخصی را دنبال کنید تا معده ی شما توانایی سابق را به دست آورده و مانند قبل بتواند غذاهای مصرفی شما را هضم کند.

نحوه ی اجرای این رژیم غذایی که شامل چهار مرحله است به طور کامل در سطرهای بالا بیان شده و می توانید با مراجعه به آن به بهبود سریع تر زخم معده ی خود کمک کنید. از جمله اقداماتی که باید بعد از انجام عمل اسلیو معده انجام دهید، می توان به ورزش ثابت و رژیم غذایی خاص اشاره کرد.

به شما توصیه می کنیم بعد از انجام عمل اسلیو معده از افزایش وزن مجدد خود جلوگیری کرده و نوع غذای مصرفی خود را اصلاح کنید. از دیگر اقداماتی که باید قبل و بعد از عمل لاغری اسیلو معده انجام دهید می توان به عدم مصرف دخانیات یا مشروبات الکی اشاره کرد.

مشروبات الکی برای افراد سالم هم بسیار مضر بوده و صدمات جبران ناپذیری دارد. اهمیت ورزش تا حدی بالا است که بعد از انجام عمل لاغری اسلیو معده ابتدا باید بلند شده و چند قدمی را طی کنید.

عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد به عوامل مختلفی مانند درصد چاقی فرد، نوع بیمه و …. بستگی داشته و برای تمامی افراد به یک میزان ثابت نخواهد بود.

به شما توصیه می کنیم یکی از مهم ترین معیار انتخاب کلینیک برای انجام عمل لاغری برگزاری جلسات مشاوره ای قبل و بعد از عمل باشد. این جلسات در بیمارستان میلاد برای عمل لاغری اسلیو معده برگذار شده و اطلاعات بسیار مفیدی را به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

از دیگر ویژگی های بیمارستان میلاد می توان به مراقبت های نوین آن اشاره کرد و لازم به ذکر است که مدیریت قوی این بیمارستان اهداف بلند بالایی داشته و برای رسیدن به آن ها تلاش شبانه روزی دارد. بیمارستان میلاد از آلودگی محیط زیست جلوگیری می کند.

از این که این مقاله را مطالعه کردید ممنونم و امیدوارم برای شما عزیزان مفید و کاربردی باشد.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
30 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید
سعید
3 سال قبل

درود بر شما . بسیار متشکرم

زهرا سلامی
زهرا سلامی
3 سال قبل

سلام وقت به خیر
من 40 سال دارم و قدم 160 هست و وزنم 98 . برای عمل اسلیو باید چه کار کنم و هزینه آن چقدر خواهد بود با وجود اینکه بیمه تامین اجتماعی هستم و همچنین بیمه تکمیلی هم هستم . بیمه دانا

علی
علی
3 سال قبل

باسلام وخسته نباشین
من ۳۵ سالمه و۱۴۰کیلو وزن
ایا اسلیو معده برای من مناسبه

منا
منا
1 سال قبل
پاسخ به  علی

سلام وقتتون بخیر ۲۱ سال دارم د ۱۷۰ قدنه و ۱۲۰ کیلو هستم ایا عمل اسلیو میتونم انجام بدم و آیا زیر نظر بیمه تامین اجتماعی هم قرار میگیره این عمل

افسانه نوری
افسانه نوری
3 سال قبل

سلام وقت بخیر من قدم ۱۶۷ و ۱۲۴ کیلو هستم عمل اسلیو هزینش چقدر میشه
و دکتر برام نامه زدن که وزنم ب دیسک کمرو گردنم اسیب زده شدیدا

الهه مرادی
الهه مرادی
3 سال قبل

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد چطوریه؟میشه لطفا راهنمایی کنید؟با تشکر!

مهدی
مهدی
3 سال قبل

میتونید راهنمایی کیند هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان میلاد چقدر می باشد؟

طاعا
طاعا
3 سال قبل

سلام
بنده ۴۷ سال سن دارم، قدم ۱۷۳ و وزنم ۱۳۷ کیلو هست و bmi بالای ۴۰ دارم
آیا عمل اسلیو برایم مفیده؟
باتوجه به وضعیت بد اقتصادی، خواستم بدونم هزینه حدودی این عمل چقدره؟

بابک
بابک
3 سال قبل

سلام من ۳۵ سال دارم قدم ۱۸۰ وزنم ۱۵۰کیلو هستش. بیمه تامین اجتماعی هم ندارم. لطفا من رو راهنمایی کنید ، چجوری باید اقدام کنم واسه عمل اسلیو وهزینش چقدر میشه……متشکرم

مرجان
مرجان
2 سال قبل

سلام من 42سالمه وزنم 140کیلو قدم 164بیمه تامین اجتماعی دارم ودارای کبد چرب هزینه عمل چقدر میشه وچقدر باید تو نوبت باشم

Fateme
Fateme
2 سال قبل
پاسخ به  مرجان

سلام ۳۸ سال سن دارم دارای قد ۱۶۵ و وزن ۱۱۰ کیلو BMIبالای ۴۰ و دارای چاقی خطرناک هستم
شرایط جراحی اسلیو در بیمارستان میلاد رو میخواستم بدونم
نوع بیمه ای که دارم تامین اجتماعی میباشد

اکرم شوخان
اکرم شوخان
2 سال قبل

باسلام میخواستم ببینم شرایط عمل اسلیو معده برای بنده با ۴۰سال سن.وقد۱۴۸.وزن۱۰۵کیلو وbmiبالای ۴۰ چه اقداماتی باید انجام بدم ممنون میشم.

سارا عسگری
سارا عسگری
2 سال قبل

من با ۴۰ سال سن وقد ۱۵۸ وزن ۹۰ کیلو به شدت از این چاقی رنج میبرم میخواستم ببینم میتونم عمل بای پس معده انجام بدم هزینه ی این عمل در بیمارستان میلاد چقد میشود ؟ با توجه به داشتن بیمه تامین اجتماعی وبیمه اسیا

سمیه
سمیه
2 سال قبل

درود برشما. بنده ۳۹ سالمه ، قدم ۱۵۹ هست و وزنم ۱۱۸ کیلو. بیمه تامین اجتماعی هستم . هزینه های اسلیو معده برای بنده به چه صورته؟

ریحانه حاجیان
ریحانه حاجیان
2 سال قبل

سلام‌من ۳۶سالمه ۹۵کیلو وزن قدم۱۶۸خیلی از چاقی رنج میبرم چطوری میتونم بدون هزینه عمل کنم بیمه تامین اجتماعی دارم

جلیل
جلیل
2 سال قبل

سلام. بنده ۴۰ سالمه ۱۴۷ کیلو وزن و ۱۶۵قدمه. بیمه تامین اجتماعی دارم هزینه از اولین مشاوره تا ترخیص از بیمارستان چقدره عمل کامل اسلیو معده
امانی از کرج

بهروز
بهروز
2 سال قبل

بیمارستان میلاد واقعا یکی از بزرگترین بیمارستان های ایرانه

سمیه
سمیه
2 سال قبل

کارتون عالیه خدا قوت

سینا محمدی
سینا محمدی
2 سال قبل

سلام تشکر از سایت عالی تون

الهام
الهام
2 سال قبل
پاسخ به  سینا محمدی

من 36سالمه وزنم94قدم162بخاطر وزنم کمر درد شدید دارم MIR رفتم گفته تنگی کانال نخاع داری ودیسکم زد بیرون اصلا نمیتونم راه برم وکمرم انحراف پیدا کرد وفشار به زانوم میاره دکتر میگه باید حتما وزنت بیاد پایین هم قندم لب مرز هم چربی خونم دارم که همش از وزن زیاد میخوام بدون میخوام حتما عمل اسلیو انجام بدم تا وزنم بیاد پایین چون خیلی کارا کردم ولی وزنم نیومد پایین میخوام بدونم این عمل شامل بیمه میشه هم بیمه تامین اجتماعی دارم هم بیمه تکمیلی…… باتشکر

نفس
نفس
1 سال قبل
پاسخ به  الهام

سلام ۴۰ ساله ۱۶۸ قد وزن ۱۰۲
بیمه تامین اجتماعی ام راهنمایی بفرمایید برای اسلیو معده

زهرا رضائیان
زهرا رضائیان
2 سال قبل

سلام وقت بخیر من ۳۴ سالمه و ۸۳ کیلو هستم
قدم ۱۵۸
اصلا نمیتونم رژيم بگیرم و اینکه ضعف شدید نسبت به غذا دارم میخواستم عمل اسلیو انجام بدم
بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی هم دارم
هزینشو محبت میکنید

فاطمه
فاطمه
2 سال قبل

سلام شبتون بخیر
دختر من ۱۶ سالشه ۱۶۲ قدشه و ۹۲ کیلو وزنش
متابولیسم بدنش خیلی پایینه رژیم هم نگرفته ورزش هم قبل از کرونا میکرد درضمن خانواده پدرش هم چاق هستن میخواستم ببینم ایشون میتونه عمل اسلیو انجام بده
بیمه تامین اجتماعی داریم میشه بفرمایید درصورت انجام عمل هزینه ش چقده ممنون

زهرا
زهرا
2 سال قبل
پاسخ به  فاطمه

سلام خسته نباشید
قدم ۱۶۵ و وزن م ۱۱۵ کیلوگرم هست و ۳۴ سالمه. راههای زیادی هم رفتم فقط اعتماد به نفس ندارم. لطفا بگین هزینه اسلیو معده چقد میشه و وزن چقد کاهش پیدا میکنه؟

زهرا
زهرا
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
قدم ۱۶۵ و وزن م ۱۱۵ کیلوگرم هست و ۳۴ سالمه. راههای زیادی هم رفتم فقط اعتماد به نفس ندارم. لطفا بگین هزینه اسلیو معده چقد میشه و وزن چقد کاهش پیدا میکنه؟

سید مجتبی
سید مجتبی
2 سال قبل

با سلام سید مجتبی هستم سن ۴۲ قد ۱۷۸ وزنم ۱۳۸ هست برای عمل اسلیو با توجه به اینکه بیمه تامین اجتماعی هم دارم چقد است ممنون

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام یک جوان ۲۱ساله با وزن حدود ۱۵۰ الی ۱۶۰ با قد۱۸۰ سانت و فشار خون بالا هستم و قصد اسلیو معده را دارم و هزینه اش برای من خیلی مهم است لطفا راهنمایی کنید

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید