هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان عرفان

فهرست مطالب

اگر تصمیم به انجام عمل اسلیو معده دارید و میخواهید بدانید هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان عرفان چقدر است؟ با ما همراه باشید. عمل جراحی اسلیومعده یک جراحی در مدت زمان کوتاه می باشد که برای لاغری فرد انجام می گیرد افرادی که دچار چاقی مفرط هستند و قصد دارند که اندامی مناسب داشته باشند معمولا پس از گذراندن هزاران دوره درمان و رژیم های غذایی مختلف به بن بست می رسند اما این عمل جراحی یکی از راه هایی است که می تواند این افراد را به یک تناسب بدنی ایده آل برساند.

افرادی که دچار چاقی هستند اغلب رژیم غذایی مناسبی در برنامه روزمره خود ندارند همچنین کم تحرک هستند و در طول شبانه روز ورزش نمی کنند و دائم در اندیشه خود از چاقی رنج می برند برای همین افراد می توانند با مشاوره و راهنمایی گرفتن از بهترین جراح اسلیو معده این جراحی را انجام دهند.

معرفی بیمارستان عرفان

هزینه عمل جراحی اسلیو معده در بیمارستان تخصصی عرفان

طبق گزارشات و آمار ها به دلیل خصوصی بودن بیمارستان تخصصی عرفان هزینه های عمل جراحی اسلیومعده در این بیمارستان تا حدودی بالا می باشد با توجه به اینکه این هزینه بر اساس تعداد روزهای بستری شدن شما در بیمارستان که بین دو تا سه روز  می باشد وهمچنین نوع انجام شدن عمل جراحی اسلیومعده شما و خدماتی که در اختیار شما قرار می گیرد.

بسیاری از بیماران با این مطلب روبرو می شوند که آیا سازمان بیمه ای که عضوش هستند هزینه عمل جراحی اسلیومعده آن ها را پرداخت می کند یا خیر؟

روش بیمارستان تخصصی عرفان به این گونه است که ابتدا عمل جراحی اسلیومعده را در بیمارستان انجام می دهد و تمامی هزینه ها را از بیمار دریافت می کند سپس طبق قانون یه معرفی نامه به بیماران داده می‌شود تا پس از بهبودی با گذراندن مراحل قانونی درصدی از هزینه را از سازمان بیمه خود دریافت کند.

نکته

یک نکته مهم این است که بیمارستان تخصصی عرفان طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی نمی باشد و فرد باید خودش هزینه را تقبل کند.

برای اطلاع رسانی به شما عزیزان و کسانی که قصد دارند این عمل جراحی اسلیومعده را در بیمارستان تخصصی عرفان انجام دهند نهاد ها و سازمان های بیمه ذیل طرف قرارداد با بیمارستان تخصصی عرفان هستند:

بیمه نوین، بیمه کارآفرین، بیمه آسیا، بیمه ملت، بیمه البرز، بیمه مسکن، بیمه رفاه کارگران، بیمه کمک رسان ایران، بیمه سینا، ملی، بیمه صنعت و معدن، بانک سپه، توسعه صادرات، بیمه معلم، بیمه بازنشستگی، بیمه میهن، بیمه آسمان، شرکت سرمایه و توسعه کیش.

سامانه نوبت دهی به بیماران بیمارستان تخصصی عرفان به صورت تلفنی و اینترنتی می باشد و بیماران هرگونه که مایل باشند می توانند تقاضای نوبت کنند.

مکان هایی که باعث توسعه و مجهز شدن بیمارستان تخصصی عرفان می شود عبارتند از: پارکینگ، تاکسی سرویس، کافی شاپ

بیمارستان تخصصی عرفان یک سری خدمات پیشرفته و نوین در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد که بد نیست از وجود آن ها اطلاعات بیشتر داشته باشید:

گروه جراحی توراکس، گروه ژنتیک و درمان ناباروری ، جراحی فک و صورت و کلینیک تغذیه می باشند.

بیمارستان تخصصی عرفان این امکان را به شما می دهد که اگر هر گونه نارضایتی و شکایت از نحوه خدمات رسانی پرسنل دارید به صورت حضوری به بخش شکایات رفته و اقدام به شکایت کنید تا در اسرع وقت به شکایت شما رسیدگی شود.

نکته

 

معرفی بیمارستان عرفان

بیمارستان تخصصی عرفان یکی از بیمارستان‌های خصوصی در غرب تهران می باشد که علاوه بر پیشرفته بودن دارای موفقیت های بسیاری چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی می باشد از جمله موفقیت ها :

این بیمارستان دارای گواهینامه آی پی دی ، تجهیزات پزشکی و علمی فوق العاده پیشرفته ، دارا بودن رتبه درجه یک در سطح بیمارستان ها ، دارا بودن رتبه دیاموند (الماس) در سال ۲۰۱۶در سطح بین المللی می باشد.

قابل ذکر است که بدانید بیمارستان عرفان یکی از بیمارستان‌های خصوصی در تهران می باشد که برای افرادی که مایلند در بیمارستان خصوصی باشند و از امکانات آن جا بهره ببرند تاسیس شده است و این امکان را به بیماران می دهد که دچار مشکلی نشوند و با آرامش خاطر خود را به پزشکان حاذق این بیمارستان بسپارند .

توجه داشته باشید

بیمارستان تخصصی عرفان در سال 1385/12/12 واقع در غرب تهران کار خود را آغاز کرده است و به هموطنان خدمت رسانی می کند این بیمارستان دارای صد و هشتاد تخت می باشد تا بتواند به خوبی به بیماران رسیدگی کند. این بیمارستان دارای اتاق های خصوصی می باشد و شما می توانید با خیال راحت و با آرامش کامل در آن جا بستری شوید البته در صورتی که علاقه ای به اتاق خصوصی ندارید اتاق های دو و سه تخته هم وجود دارند.

بیمارستان تخصصی عرفان در ابتدای ساخت به عنوان یکی از بیمارستان‌های ژنرال ساخته شده است و اتاق عمل های فوق العاده مجهزی دارد که می تواند در تمامی رشته های پزشکی فعالیت داشته باشد و هنگام موارد ضروری اتاق عمل جای نگرانی نیست

بیمارستان تخصصی عرفان از پزشکان چیره دست و کادر پرسنلی فعال و مجرب استفاده می کند تا بتواند هرچه بهتر و تمام تر به بیماران رسیدگی کند و در مساعد شدن حال جسمی و روحی آن ها تاثیر به سزایی داشته باشد.

توجه داشته باشید

 

کادر پرسنلی و پزشکی بیمارستان تخصصی عرفان تمام قوای خود را صرف بهبودی حال بیمار می کنند و با اخلاق مداری درست با بیماران بر خورد می کنند.

بیمارستان تخصصی عرفان سعی بر این دارد تا فضایی امن و به دور از هرگونه استرس و فعالیت های مخرب برای بیماران فراهم سازد.

بیمارستان تخصصی عرفان تا به امروز از خدمات پیشرفته و نوین پزشکی در سطح بین‌المللی استفاده کرده است و به همین دلیل رتبه درجه یک بیمارستان ها را از نظر رعایت اصول بهداشتی و درمانی و نظافتی کسب کرده است. بیمارستان تخصصی عرفان امکانات و تجهیزات پزشکی خود را با بالا ترین سطح کیفی در اختیار بیماران قرار می دهد و همین موضوع باعث می شود تا سطح اعتبار این بیمارستان در بین الملل بالا رود.

هدف کارکنان بیمارستان تخصصی عرفان به این شرح است که با ارائه بهترین خدمات و امکانات با بالا ترین کیفیت به بیماران خود و رعایت استانداردهای جهانی پذیرای بیماران ایرانی و غیر ایرانی باشند.

بیمارستان تخصصی عرفان یک سری ارزش ها را برای کارکنان خود و بیمارستان در نظر گرفته است. کادر پزشکی بیمارستان تخصصی عرفان با حس انسان دوستانه و خدا پسندانه خود قصد دارند رضایت بیماران را جلب کنند و ارزش های معنوی و انسانی را نهادینه کنند.

کادر درمانی بیمارستان عرفان بر این تلاشند که عملکرد هایی مطلوب برای بیمارستان و بیماران کسب کنند.

اعضای کادر پزشکی بیمارستان تخصصی عرفان بر این قرارند که اصول اخلاقی و منشور حقوق بیماران و کارکنان را رعایت کنند.

اعضای بیمارستان تخصصی عرفان در رعایت عدالت و جلوگیری از تبعیض بین بیماران تلاش به سزایی دارند.

وقت ملاقات در بیمارستان تخصصی عرفان

ساعت ملاقات با بیماران از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۳۰ می باشد.

طبق مقررات بیمارستان تخصصی عرفان ملاقات با بیماران غیر از زمان تعیین شده ممنوع می باشد.

بر اساس قانون بخشنامه بیمارستان تخصصی عرفان فقط اقوام درجه یک بیمار حق ملاقات با او را دارند

بر اساس قوانین هر گونه تماس ( لمس ) ملاقات کنندگان با بیماربرای مدتی ممنوع می باشد.

طبق مقررات بیمارستان تخصصی عرفان همراهان و ملاقات کنندگان بیمار باید از به همراه داشتن هرگونه مواد غذایی گل و شیرینی پرهیز کنند.

بر اساس قانون بیمارستان تخصصی عرفان پس از انتقال بیمار به بخش برای حفظ سلامتی بیمار و افزایش آرامش تا بیست و چهار ساعت اجازه ملاقات به همراهان و ملاقات کنندگان داده نمی شود.

هنگامی که همراهان و ملاقات کنندگان بیماران مخصوص به عیادت او می روند (منظور از بیماران مخصوص بیمارانی هستند که علائم ویژه ای دارند)می باشد که با همکاری کادر پزشکی بیمارستان تخصصی عرفان به ملاقات کنندگان لباس های مخصوص از جمله تن پوش و پاپوش پلاستیکی داده می شود تا از بروز هرگونه مشکل برای بیمار جلوگیری شود.

 

هزینه عمل جراحی اسلیو معده در بیمارستان تخصصی عرفان:

بخش ها بیمارستان تخصصی عرفان به این صورت طبقه بندی می شود:

بخش مراقبت های ویژه – بخش مراقبت نوزادان – بخش آنژیو گرافی – بخش مراقبت های ویژه قلبی – بخش جراحی قلب و عروق – گروه اورژانس

همان طور که در قسمت های قبلی گفته شد اتاق های بستری بیمارستان تخصصی عرفان به صورت خصوصی و عمومی می باشند، عوامل بیمارستان تخصصی عرفان برای رفاه حال بیماران از تلویزیون، یخچال،مبلمان، تلفن و امکان دسترسی به اینترنت استفاده کرده اند

در اتاق های یک تخته یا همان خصوصی بیمارستان تخصصی عرفان اگر بیمار احتیاج داشته باشد که همراهی نزد خود

داشته باشد همراه بیمار می تواند هزینه های ناشی از ماندن در بیمارستان را  پرداخت کند و با گرفتن مجوز بیست و چهار ساعته بر بالین بیمار باشد.

حالا به سراغ طبقه بندی بخش های مختلف موجود در بیمارستان تخصصی عرفان می رویم:

 • بخش اول:

این بخش ،بخش جنرال بیمارستان تخصصی عرفان می باشد و بیماران جراحی شده دیابتی،مغز و اعصاب و جراحی شدگان ستون فقرات و پنومونی در این قسمت بستری می شوند.

 • بخش دوم:

در این بخش هم می توان بیماران دیابتی را بستری نمود و به آن ها رسیدگی کرد

بیماران (تی آی ای و سی وی ای) نیز در این بخش بستری می شوند

در این بخش کنترل قند خون بیماران مبتلا به دیابت انجام می شود

بیمارانی که دچار بیماری های داخلی هستند در این بخش نگهداری می شوند

کسانی که مبتلا به بیماری های عفونی هستند در این قسمت بستری می شوند

 • بخش سوم:

در این بخش امکان بستری شدن بیماران (اورولوژی ، ارتوپدی ، جراحی مغز و اعصاب) فراهم می شود

 • بخش چهارم:

این بخش،بخشی می باشد که در آن مادرانی سزارینی ، زایمان طبیعی ، جراحی های زیبایی ، جراحی زنان ، جراحی چشم و جراحی اعصاب بستری می شوند

 • بخش پنجم:

در این بخش شما می توانید از امکاناتی که بیمارستان تخصصی عرفان برای شما فراهم کرده لذت ببرید در این قسمت از بیمارستان تخصصی عرفان راهروهای عالی و شرایط فیزیکی مناسب طراحی شده است

در ورودی در بخش استیشن واقع شده است و اتاق های خصوصی که در این بخش هستند دارای امکانات فوق العاده مجهزی هستند علاوه بر آن اتاق های عمومی دو تخته از ویو نور گیر عالی برخوردار هستند.

 • بخش ششم:

این بخش مختص روان پزشکان متخصص است و در آن بیماران اعصاب و روان نگهداری می شوند

 • بخش هفتم:

در أین قسمت بیماران سرطانی که نیاز به فرآیند شیمی درمانی دارند بستری می شوند این بخش مجهز به بالابر و اکسیژن و سانترال و مانیتورینگ است که فضایی بهتر را برای این بیماران تهیه می کند هم چنین بیمارانی که مورد عمل جراحی قرار گرفته اند نیز در این بخش میتوانید بستری شوند

خدمات پرستاری بیمارستان تخصصی عرفان:

در بیمارستان تخصصی عرفان خدمات پرستاری به نحو احسن انجام می شود و پرستاران بدون هیچ تبعیضی به بیماران خدمت می کنند و با تمام تلاش خود عدالت رابین تمامی بیماران رعایت می کنند.

پرستاران قشری از جامعه هستند که به تمامی سنین افراد جامعه اعم از کوچک و بزرگ کمک می کنند و اصول بهداشتی را در نهایت استاندارد به جا می آورند و به مردم خدمت می کنند.

بیمارستان تخصصی عرفان علاوه بر خدماتی که به متقاضیان ارائه می کند برای پرستاران خود نیز قوانینی وضع نموده تا خدماتی نوین را به بیماران خود ارائه کند ، برای مثال فردی که در بیمارستان تخصصی عرفان بستری می شود در صورتی که همراه نداشته باشد به در خواست بیمار بیمارستان یک پرستار خصوصی در اختیار بیمار قرار می دهد تا اقدامات لازم انجام شود و وضعیت بیمار به خوبی کنترل شود .

در صورتی که فرد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان نیاز به مراقبت های خاصی نیاز داشته باشد می تواند از بیمارستان تخصصی عرفان درخواست پرستار کند بیمارستان تخصصی عرفان این امکان را برای بیماران خود فراهم کرده تا از پیش آمد مشکلات جلوگیری کند زیرا حال مساعد بیمار برای کادر درمانی بیمارستان تخصصی عرفان اهمیت زیادی دارد.

شرح وظایف و خدماتی بیمارستان تخصصی عرفان برای متقاضیان:

 1. انجام اقدامات و خدمات ویژه پرستاری به صورت شبانه روزی
 2. انجام اقدامات و خدمات تخصصی پرستاری ویژه در منزل به صورت تمام وقت
 3. انجام اقدامات و خدمات پرستاری و تخصصی و ویژه در منزل و بیمارستان به صورت شبانه روزی
 4. انجام خدمات پرستاری و تخصصی و ویژه برای کودکان و نوزادان و سالمندان در بیمارستان تخصصی عرفان به صورت شبانه روزی
 5. انجام خدمات پرستاری و تخصصی و ویژه برای کودکان و نوزادان و سالمندان در منزل به صورت شبانه روزی
 6. انجام خدمات ویژه پاراکلینیکی به بیماران و متقاضیان در منزل این خدمات شامل( رادیو لوژی – گفتار درمانی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه و…….. )  می باشند که پرستاران بیمارستان تخصصی عرفان قادر به انجام آن ها برای بهبودی حال بیمار هستند.

خدمات پشتیبانی و درمانی بیمارستان تخصصی عرفان:

بیمارستان تخصصی عرفان این امکان را به شما می دهد که فردی که به بیمارستان مراجعه می کند(بیمار) در صورتی که ناشنوا باشد کافیست که همراه بیمار این مشکل را برای کادر پرسنلی بیمارستان تخصصی عرفان توضیح دهد

بیمارستان این امکان را فراهم کرده که در چنین شرایطی یک مترجم در اختیار بیمار قرار می دهد تا علاوه بر توضیح علائم بیمار برای پزشک تا زمانی که به مترجم نیاز باشد او موظف است که نزد بیمار بماند این امکان از بروز هرگونه مشکل که ممکن است برای بیمار ایجاد شود جلوگیری کنند.

خدمات مشاوره ای بیمارستان تخصصی عرفان:

دسته ای از بیماران هستند که دچار تضعیف روحیه می شوند و یا اینکه نیاز دارند به طور ویژه از خود مراقبت کنند اما اطلاع درستی در مورد بیماری خود ندارند و ممکن است که به خود آسیب بزنند

اما در بیمارستان تخصصی عرفان شما می توانید با صحبت با عوامل بیمارستان در کلاس های مشاوره ای شرکت کرده و از داشتن اطلاعات صحیح برخوردار شوید. عوامل بیمارستان تخصصی عرفان با تشخیص بیماری شما اطلاعات کافی را برای شما شرح می دهند.

بیمارانی نظیر ( کلیوی – قلبی- سرطانی – بیماران پیوند عضو و مادران باردار) کسانی هستند که می توانند ئر این کلاس  های آموزشی و مشاوره ای شرکت کنند و نحوه صحیح خود مراقبتی را بیاموزند.

این کلاس ها با هدف بهبودی حال بیمار و کنترل و افزایش روحیه او انجام می شود.

راه های دسترسی شما عزیزان به بیمارستان تخصصی عرفان:

خطوط تاکسی : اگر شما بخواهید با تاکسی های عمومی به سمت بیمارستان تخصصی عرفان حرکت کنید می توانید از مسیر بزرگراه شهید چمران، نیایش به مقصد خود ( بیمارستان تخصصی عرفان) برسید

خطوط مترو: اگر شما قصد دارید که با مترو به سمت بیمارستان تخصصی عرفان حرکت کنید باید گفت که می توانید از دو مسیری که در ادامه شرح می دهیم استفاده کنید:

مسیر اول: شما می توانید از خط دو متروی شهری  به فلکه دوم صادقیه بروید و بعد از آن خط ۱۲-۷متروی صادقیه را در پیش بگیرید و به میدان صنعت که در ایستگاه اشرفی واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی برسید پس از فلکه دوم صادقیه را سوار شوید و در ایستگاه صنعت که واقع در بلوار خوردین می باشد پیاده شوید و ادامه مسیر را با اتوبوس ادامه دهید و به مقصد(بیمارستان تخصصی عرفان) برسید.

مسیر دیگر این است که شما از طریق خط چهار متروی شهری به سمت میدان انقلاب بروید و از مسیر هایی که برای شما ذکر شد با استفاده از خطوط اتوبوس به مقصد خود(بیمارستان تخصصی عرفان) برسید.

راه های مراجعه شما از فرودگاه به بیمارستان تخصصی عرفان:

اگر شما در تهران زندگی نمی کنید و قصد دارید که از خدمات بیمارستان تخصصی عرفان استفاده کنید پس از سفر به تهران می توانید از طریق آدرس های ذیل به سمت مقصد حرکت کنید

ساده ترین روش این است که شما از طریق تاکسی های فرودگاه به سمت مسیر خود بروید.

اگر قادر به استفاده از سرویس تاکسیرانی نمی باشید می توانید از طریق خطوط اتوبوس به سمت مقصد بروید:

اما در غیر این صورت می توانید از خط ۳-۵فرودگاه مهر آباد با استفاده از اتوبوس ابتدا به سمت میدان ونک سوار شوید و در ایستگاه جلال  که در بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری می باشد بروید و نرسیده به جلال آل احمد پیاده شوید.

اگر قصد دارید که با مترو به بیمارستان مراجعه کنید از خط ۱۲-۷متروی صادقیه میدان صنعت را در ایستگاه جلال که واقع در بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری می باشد را در پیش بگیرید و نرسیده به جلال آل احمد سوار شوید و ایستگاه میدان صنعت واقع در بلوار خوردین پیاده شوید.

راه دیگر برای رسیدن به مقصد( بیمارستان تخصصی عرفان) :

شما می توانید از طریق خط۱۴-۷میدان صنعت بلوار امامزاده را که در بلوار خوردین و بعد از میدان صنعت واقع شده سوار شوید و در ایستگاه تره بار واقع در فرحزادی بالاتر از خیابان مطهری و قبل از رسیدن به میدان بوستان پیاده شوید و در نهایت پس از صد متر پیاده روی به مقصد(بیمارستان تخصصی عرفان)می رسید.

اگر از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی قصد سفر دارید پس از رسیدن به تهران می توانید با استفاده از خطوط تاکسیرانی با رانندگان فرودگاه به سمت بیمارستان تخصصی عرفان بروید در غیر این صورت می توانید با استفاده از اتوبوس ندای به آوران به سمت فرودگاه مهرآباد رفته و به مقصد بروید.

چنان چه قصد دارید که با خودروی شخصی خود به این مسیر بروید می توانید از مسیر میدان انقلاب وارد بزرگراه چمران شمالی شوید و به نیایش غرب بروید و پس طی کردن این مسیر به خروجی بلوار پاکنژاد بروید و میدان سرو را به سمت شرق بروید و در انتها از راه خیابان بخشایش به بیمارستان تخصصی عرفان مراجعه کنید.

پارکینگ بیمارستان تخصصی عرفان:

بیمارستان تخصصی عرفان علاوه بر خدمات درمانی پارکینگ را نیز برای بیماران قرار داده تا اگر کسی با خودروی شخصی خود به آن جا مراجعه می کند بتواند با خیالی آسوده ماشین خود را پارک کند البته اگر مریض بد حال یا نا توان جسمی داشته باشید می توانید با کمک گرفتن از کادر درمانی بیمارستان و ویلچر از طریق در اصلی ورودی وارد بیمارستان تخصصی عرفان شوید.

امکانات رفاهی و تفریحی بیمارستان تخصصی عرفان برای مراجعه کنندگان:

گل فروشی ، نماز خانه ، سوپر مارکت ، کافی شاپ ، امکان دسترسی به اینترنت ، امداد آمبولانس  ، وجود دستگاه های خود پرداز ، تاکسی سرویس های مختص بیمارستان تخصصی عرفان ، بانک ،وجود تحریر و کپی و سمعی بصری در بیمارستان تخصصی عرفان.

اگر از شهرستان برای انجام عمل جراحی اسلیو معده به تهران آمده اید راه های زیر به شما کمک می کند:

در صورتی که تمایل به اقامت در تهران را دارید می توانید در هتل های نزدیک به بیمارستان تخصصی عرفان اقامت داشته باشید تا هم نزدیک به بیمارستان باشید و هم راحت باشید هتل ها عبارتند از( اسپیناس پالاس ، پارسیان اوین ، پارسیان استقلال و…..)انتخاب هرکدام از هتل ها وابسته به شما و هزینه ای که می خواهید صرف کنید می باشد.

امکانات رفاهی و تفریحی بیمارستان تخصصی عرفان برای مراجعه کنندگان:

معرفی گروه خدمات درمانی بیمارستان تخصصی عرفان و شرح وظایف آنان:

 • با ارزش بودن و به صرفه بودن روش های انتقال بیمار از بخش های ویژه مراقبتی به بخش های معمولی و آسان نمودن انتقال بیمار از بیمارستان به منزل
 • گروه خدمات درمانی بیمارستان تخصصی عرفان عفونت ها و زخم ها را به شدت کنترل می کنند تا از طولانی مدت شدن زمان بستری بیمار و مراقبت هایی که باعث زیاد شدن هزینه همراهان می شود جلوگیری می کند
 • گروه خدمات درمانی بیمارستان تخصصی عرفان سعی می کنند هزینه های ناشی از حضور همراهان بیمار در بیمارستان را کاهش دهند
 • خدمات درمانی بیمارستان تخصصی عرفان هزینه های هتلینگ و اقامت را کاهش می دهند تا هزینه های ناشی از انتقال بیمار از بیمارستان به منزل و بالعکس کمتر شود

بر اساس امکانات و قابلیت هایی که بیمارستان تخصصی عرفان برای بیماران به وجود آورده این امکان را نیز فراهم کرده است که بیمار خودش پرستار را انتخاب کند.

بیمارستان تخصصی عرفان برای احترام به نظر مراجعه کنندگان خود خدماتی چون ( بهیاری ، کمک بهیاری ، پرستاری ، پزشکی ، مراقبت های ویژه و خصوصی)فراهم نموده تا بیماران از این خدمات بهره مند شوند.

معرفی گروه خدمات درمانی بیمارستان تخصصی عرفان و شرح وظایف آنان:

خدمات در منزل بیمارستان تخصصی عرفان:

خدماتی که بیمارستان تخصصی عرفان در منزل برای بیماران در نظر گرفته است با خدمات موجود در بیمارستان برابری می کند .

معرفی خدمات در منزل بیمارستان تخصصی عرفان:

مراجعه پزشک به صورت حضوری در منزل برای مراجعه کنندگان

وجود پرستار در منزل به دستور پزشک و خواست بیمار

بیمارانی که می خواهد خدماتی مانند آزمایش ، رادیوتراپی ، فیزیوتراپی ، رادیولوژی ،و خدمات پاراکلینیکی را در منزل انجام دهند بیمارستان تخصصی عرفان با درک شرایط و نوع بیماری فرد با تربیت کادر درمانی مجرب و آموزش دیده آن ها را بر بالین بیمار می فرستد

یکی دیگر از خدماتی که بیمارستان تخصصی عرفان به بیماران ارائه می کند انجام مراقبت های ویژه در منزل با استفاده از فناوری های نوین و به روز پزشکی می باشد که با رعایت اصول ایمنی و استاندارد بالا انجام می شود.

در قسمت های مختلف گفته شد که بیمارستان تخصصی عرفان اهمیت زیادی به بهبودی حال بیماران خود می دهد برای همین در این راستا محیط بیمارستان را کاملا امن و ایمن طراحی کرده است آن هم با استفاده از روش های مهندسی به روز و  پیشرفته تا بیماران بتوانند با خیال راحت و آسوده خود را به پزشکان با مهارت بیمارستان تخصصی عرفان بسپارند.

معرفی خدمات در منزل بیمارستان تخصصی عرفان:

قوانین منشور ایمنی بیمار در بیمارستان تخصصی عرفان:

رئیس بیمارستان باید به تمامی قوانین متعهد باشد و این تعهد را بین پرسنل همه گیر کند.

ساختمان و تجهیزات بیمارستان باید از ایمنی و کیفیت بالایی برخوردار باشد.

کادر پرسنلی بیمارستان از داده ها و پیشنهاد هایی به آن ها داده می شود  در راستای بهبود عملکرد و کیفیت بیمارستان استفاده کنند

کادر پزشکی و درمانی بیمارستان حتما و باید دارای تجهیزات کامل ، دقیق ، بهداشتی و بدون هیچ عیبی باشد وتجهیزات  از کیفیت بالایی برخوردار باشد

رعایت اصول بهداشتی برای بیماران برای جلوگیری از عفونت ها این به این منظور است که بیمارستان باید از سیستم ایمنی بالایی برخوردار باشد.

 

قوانین منشور ایمنی بیمار در بیمارستان تخصصی عرفان:

کادر درمانی بیمارستان وجود فرآورده های خونی در بیمارستان را تایید کند و  در نحوه تهیه درست خون هیچ مشکلی نداشته بخش تزریقات بیمارستان اعم از سرم ، واکسیناسیون و آمپول ها غنی شده باشد و کمبود نداشته باشد

بخش داروخانه بیمارستان کاملا مجهز باشد و بدون هیچ مانعی خدمت رسانی کند به طوری که با کمبود دارو روبرو نشود

بخش بایگانی پرونده ها و مدارک پزشکی بیماران دارای سیستم امنیت بالایی باشد و اطلاعات و حریم شخصی بیماران را رعایت کند

قانون آموزش و آزمون مداوم از کارکنان در بیمارستان تخصصی عرفان:

بیمارستان تخصصی عرفان برای بالا بردن سطح علمی کادر پزشکی و درمانی خود. و برای کاهش و نبود خطا همواره از کارکنان خود آزمون می گیرد و فعالیت های آن ها را باز بینی می کند تا مهارت آن ها را به سطح حرفه ای ارتقا دهد

با این روش سیستم ایمنی بیمارستان قدرتمند می شود و امکان خطای انسانی کاهش می یابد هم چنین مدیریت بیمارستان برای تعیین صلاحیت کارکنان سطح دانش آن هارا مورد امتحان و بازبینی قرار می دهد.

حقوق بیماران در بیمارستان تخصصی عرفان:

در بیمارستان تخصصی عرفان بیمار از این حق برخوردار است که خدمات بهداشتی درمانی و مراقبتی خودش را به صورت کامل و صحیح دریافت کند این خدمات در بیمارستان باید به صورت عادلانه تقسیم شود و هیچ تبعیضی بین بیماران قائل نشود.

در صورتی که بیمار به فوریت های پزشکی نیاز داشته باشد بیمارستان موظف است که به وضع او رسیدگی کند

فرد بیمار در بیمارستان این حق را دارد که هنگام ویزیت شدن توسط پزشک اگر افرادی در حال آموزش و یادگیری هستند آن ها را نپذیرد و فقط پذیرای پزشک متخصص خود باشد.

حقوق بیماران در بیمارستان تخصصی عرفان:
حقوق بیماران در بیمارستان تخصصی عرفان:

بیمار حق دارد که از پزشک خود اطلاع داشته باشد و اینکه در چه مکان و چه ساعتی می تواند با او ملاقات کند

بیمار این اجازه را دارد که فقط مشکلات و عارضه های خود را به پزشک خود بگوید و از گفتن علائم خود به دیگر پزشکان و دانشجویان پزشکی و اینترن ها خود داری کند.

بیمار این حق را دارد که به صورت محرمانه با پزشک در مورد بیماری اش صحبت کند این حریم شخصی بیمار باید با احتیاط کامل انجام شود

بیمار اجازه دارد که اطلاعات پرونده پزشکی خود را به غیر از پزشک از دیگران مخفی نگه دارد

در بیمارستان هنگامی که پرونده و مدارک پزشکی بیمار به شکل الکترونیکی تغییر می یابد باید کاملا محتاط عمل نمود تا از افشای پرونده پزشکی بیمار جلوگیری شود

حق استقلال رأی بیمار:

هر بیمار می تواند در مورد بیماری و درمان خود به صورت آزادانه تصمیم بگیرد و پزشک او می تواند در این بین مشکلات و عواقب را برای او توضیح دهد

اگر بیمار از نظر جسمی و مالی توان نداشته باشد می تواند مرکز درمانی را ترک کند البته قبل از خروج باید برگه ترخیص را امضا کند ودلیل خود را توضیح دهد

حق برخورداری بیمار از آرامش در بیمارستان تخصصی عرفان:

بیمار هنگام بستری شدن در بیمارستان این حق را دارد که در صورت بروز و احساس درد ناشی از بیماری به پزشک خود اطلاع دهد تا پزشک با تجویز آرامبخش اورا آرام کند

بیمار باید تحت مراقبت نهایی انسانی قرار گیرد

بیمار اجازه دارد آزمایشات و فعالیت هایی را که با درد بسیار همراهند را انجام ندهد و از انجام آن ها خود داری کند

بیمار این حق را دارد که در نهایت آرامش در بیمارستان بستری شود و آسیبی نبیند

اگر بیمار از خدمات و کمک های ارائه شده توسط بیمارستان وکادر درمانی ناراضی باشد حق اعتراض و شکایت را دارد و اگر شکایت به جا باشد بدون شک از او حمایت می شود

راهنمای مراجعه کنندگان به بیمارستان تخصصی عرفان:

شما باید مدارک شناسایی معتبر جهت تشکیل پرونده را به همراه داشته باشید

وجود یک معرفی نامه از طرف شرکت بیمه طرف قرارداد بیمارستان تخصصی عرفان نیز لازم است و به شما کمک می کند

اگر توسط هر کدام از سازمان های بیمه طرف قرارداد بیمارستان تخصصی عرفان هستید هنگام مراجعه به بیمارستان تخصصی عرفان حتما دفترچه بیمه به همراه داشته باشید

قبل از دیدار با پزشک و ویزیت شدن نکات زیر را حتما رعایت کنید و سعی کنید آن ها را به خاطر بسپارید:

تمامی مدارک پزشکی که از قبل دارید و به تشخیص بیماری شما کمک می کند را باید به همراه داشته باشید این نکات به خود شما هم کمک می کند

بیمارستان تخصصی عرفان یک فرم برای بیماران طراحی نموده که در آن شما با پاسخ گویی به سوالات پزشک علائم خود را توضیح می دهید تا هنگام مراجعه به پزشک و ملاقات با او تمامی علائم خود را گفته باشید و هنگام بازگشت نگران فراموش کردن هیچ موردی نباشید

رعایت حق محیط خصوصی بیمار در بیمارستان تخصصی عرفان:

 1. بیمار بستری شده در بیمارستان تخصصی عرفان اجازه دارد که به صورت تلفنی یا حضوری با بستگان و ملاقات کنندگان خود ارتباط برقرار کند
 2. هنگام ویزیت بیماران در هر حالتی به حفظ حریم او و آرامش به وجود آمده او احترام گذاشت و در نهایت خونسردی هنگام آمادگی بیمار پزشک اقدام به ملاقات با وی کند
 3. بیمار اجازه دارد که هنگام ملاقات با پزشک معالج خود و حین گفت و گو با پزشک حریم شخصی خود را حفظ کند و پزشک را در مورد علائم و بیماری خود آگاه سازد
 4. هنگام بستری شدن افراد در بخش های مختلف موجود در بیمارستان تخصصی عرفان کادر پزشکی و پرسنلی بیمارستان باید سر و صدای بخش را تا حد امکان به صورت محسوس کاهش دهند
 5. هنگامی که فرد دربیمارستان بستری می شود باید حریم روحی و روانی و فیزیکی و اطلاعاتی او نزد عوامل بیمارستان کاملا محفوظ بماند زیرا بیماران اختیار این را دارد که فقط پزشک معالجشان از اوضاع بیماری آن ها مطلع باشد

رعایت حق محیط خصوصی بیمار در بیمارستان تخصصی عرفان:

حق برخورداری از اطلاعات شخصی بیمار در بیمارستان تخصصی عرفان:

هر بیمار وابسته به نوع بیماری و درمان خود که زیر نظر پزشک برایش ادامه درمان و تجویز دارو انجام می شود باید اطلاع داشته باشد که نوع بیماری او چیست و اطلاعاتی که در مورد وضع موجود و ادامه یا بالعکس قطع درمان دریافت می کند صحیح است یا نه زیرا فقط پزشک متخصص و معالج بیمار چنین اطلاعاتی را می تواند به او بدهد

اگر فرد بیمار در مورد درمان بیماری خود روش های دیگری را سراغ داشته باشد می تواند با هماهنگی پزشک خود و با هزینه خود روش های دیگر را آزمایش کند البته این امکان تا زمانی امکان پذیر است که صدمه ای به سلامتی بیمار وارد نشود

اگر فرد بیمار دچار مریضی خاصی باشد که نیاز به رعایت نکات ویژه ای دارد فرد مورد نظر حق دارد راجع به موانع و قوانینی که در خصوص وی وضع شده است اطلاع کامل داشته باشد البته این امکان به ندرت پیش می آید و معمولا برای بیمارانی قانون وضع می شود که بیماری آن ها به سلامت جامعه آسیب بزند

وقتی یک فرد در بیمارستان بستری می شود حق دارد در مورد تصمیمات و نوع خدماتی که قرار است به او ارائه شود مشارکت کند و نظر دهی داشته باشد هم چنین این حق بیمار محفوظ است که نوع خدمات رسانی به خود را انتخاب کند به طوری که در عملکرد بهبودی او موثر باشد در غیر این صورت این خدمات امکان پذیر نیست

اگر بیمار به هر دلیلی قادر به صحبت کردن به زبان پزشک نباشد حق دارد که مترجم به همراه خود داشته باشد تا به راحتی بتواند بیماری و علائم خود را برای پزشک شرح دهد

بیمار حق دارد که در صورت نپذیرفتن اطلاعات پزشک در مورد بیماری خود با هزینه خود با پزشکان و متخصصان دیگر صحبت کند

معرفی کلینیک های تخصصی بیمارستان عرفان:

کلینیک بیهوشی ، کلینیک جراحی ، کلینیک قلب ، کلینیک عمومی ، کلینیک هماتولوژی ، کلینیک مغز و اعصاب ، کلینیک چشم پزشکی ، کلینیک گوارش ، کلینیک کودکان ، کلینیک فک و صورت ، کلینیک ریه ، کلینیک رادیولوژی ، کلینیک جراحی توراکس ، کلینیک اورولوژی ، کلینیک جراحی عروق

معرفی پاراکلینیک های بیمارستان تخصصی عرفان:

پاتولوژی ، آزمایشگاه ، رادیولوژی ، تصویر برداری ، فیزیوتراپی ، توان بخشی ، شنوایی ، آندوسکوپی ، داروسازی

نکاتی که در قسمت بعد ذکر می شودمی تواند منجر به یک عمل جراحی اسلیومعده موفق در در بیمارستان تخصصی عرفان شود:

معرفی پاراکلینیک های بیمارستان تخصصی عرفان:
معرفی پاراکلینیک های بیمارستان تخصصی عرفان:

اگر به مدت شش ماه یا بیشتر تحت نظر پزشک بودید و با رعایت نکات ورزشی و رژیم غذایی نتیجه ای حاصل نشد می توانید عمل جراحی اسلیومعده را انجام دهید

اگر به بیماری های زمینه ای مانند دیابت یا فشار خون مبتلا هستید که موجب چاقی می شوند و افزایش وزن را تحریک می کنند می توانید عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید

شما برای انجام عمل جراحی اسلیومعده نباید نوشیدنی های الکلی و مواد مخدر مصرف کنید

اگر قصد دارید که در بیمارستان تخصصی عرفان عمل جراحی اسلیومعده را انجام دهید باید توان مالی پرداخت هزینه های عمل و هزینه های بیمارستان را داشته باشید

ممکن است که چاقی شما  چاقی روانی یا عصبی باشد  که بازهم برای انجام عمل جراحی اسلیومعده مشکلی ندارد و شما می توانید زیر نظر پزشک عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید

بهتر است که از شرایط بدنی خوبی برخوردار باشید یعنی سلامت باشید تا عمل جراحی اسلیومعده را به راحتی و موفق تر انجام دهید

شما باید از نظر سلامت جسمی و روحی و روانی کاملا سلامت باشید تا بتوانید راحت تر عمل جراحی اسلیومعده را انجام دهید

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعیده
سعیده
1 سال قبل

دوست دارم بدونم هزینه اسلیو معده

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید