نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی

فهرست مطالب

در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این‌ مورد با ما در ادامه همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی چافی با ما در تماس باشید.

09120174510

امروزه تمامی جوامع اهمیت بسیار زیادی به سلامتی و می‌دهند و تعداد افرادی که برای کاهش وزن و تناسب اندام تمایل دارند، روز به ‌روز بیشتر می‌شود.

اما حتما می‌دانید که دو عامل اصلی ورزش و رژیم‌های غذایی بر پایه اصول نقش مؤثر و مفیدی را بر روی کاهش وزن و لاغری افراد خواهند گذاشت. اما قطعا در این ‌میان باید از برخی موارد چربی سوز طبیعی نیز استفاده کرد.

مقدمه

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی

البته هدف ما از چربی سوزی مصرف قرص‌های شیمیایی نیست. زیرا مصرف این‌ دست از موارد جز ضرر چیزی را به ‌دنبال ندارد.

یکی از روش‌های مؤثری که برای کاهش وزن به حساب می‌آید و افراد از این طریق می‌توانند پهلو و شکم خود را آب کنند، این است که به ‌جای استفاده از میان وعده‌های حجیم و مصرف غذاهای متنوع از نوشیدنی‌های مختلف برای کاهش یافتن میزان اسیدیته‌ی معده و در آخر به کاهش وزن رسیدن استفاده داشته باشند.

مصرف نوشیدنی‌ها می‌تواند میزان گرسنگی در طول ایام نوروز را برای افراد به حداقل برساند

مصرف نوشیدنی‌ها می‌تواند میزان گرسنگی در طول ایام نوروز را برای افراد به حداقل برساند. حال در صورتی ‌که این نوشیدنی از نوع چربی سوز باشد، قطعا روند کاهش وزن و لاغری را سرعت خواهد بخشید.

برای این ‌که انواع نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی را مصرف کرد تا بتوان پروسه کاهش وزن و لاغری را سرعت بخشید.، می‌توان از انواع میوه‌های گوناگون و استفاده داشت. صفحه خوراکی های چربی سوز را مشاهده کنید.

مصرف نوشیدنی‌ها می‌تواند میزان گرسنگی در طول ایام نوروز را برای افراد به حداقل برساند
مصرف نوشیدنی‌ها می‌تواند میزان گرسنگی در طول ایام نوروز را برای افراد به حداقل برساند

اهمیت استفاده از انواع نوشیدنی‌های مختلف باعث شد تا ما در ادامه به بررسی و نوع تهیه طرز تهیه این نوع از نوشیدنی‌ها بپردازیم و آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

مصرف هر کدام از این نوشیدنی‌ها قادر است به ‌عنوان بهترین مکمل چربی سوز در کنار رژیم‌های غذایی و فعالیت‌های جسمانی شما مفید باشد

مصرف هر کدام از این نوشیدنی‌ها قادر است به ‌عنوان بهترین مکمل چربی سوز در کنار رژیم‌های غذایی و فعالیت‌های جسمانی شما مفید باشد و برای چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو مورد استفاده قرار بگیرد.

البته در بسیاری از مواقع که شاخص توده بدنی افراد بسیار زیاد می‌باشد و ممکن است این روش نتیجه آن‌چنانی در بر نداشته باشد.

این افراد می‌توانند با کمک از تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح در زمینه جراحی‌های چاقی نتیجه بهتری از روند کاهش وزن دریافت کنند.

در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا در انتها با آشنایی بیشتر بتوانید به فرآیند کاهش وزن را سرعت ببخشید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی چیست؟

 1. خیار
 2. خیار تازه و لیمو ترش
 3. گریپ فروت و دارچین 
 4. انرژی بخش لیمو
 5. نوشیدنی تند هندی
 6. نوشیدنی چربی سوز سیب
 7. نوشیدنی فلفل دلمه 
 8. آناناس
 9. توت‌فرنگی و سبزیجات
 10. سرکه سیب
 11. لاغری با دارچین
 12. آناناس و زنجبیل
 13. چای جینسینگ
 14. انار
 15. زنجبیل و لیموترش
 16. تمشک و لیمو ترش
 17. گیریپ فرود و خیار
 18. چای سبز و زنجبیل
 19.  لیموترش و فلفل سیاه
 20. هندوانه و زغال‌اخته
 21. آناناس و دارچین
 22. کرفس و لیمو
 23. کدوسبز

که در ادامه هرکدام را به طور کامل توضیح می دهیم.

پیشنهاد می کنیم از پست قهوه و لیمو برای لاغری دیدن کنید.

مواردی که در این مقاله بررسی می کنیم عبارتند از:

روش تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی چیست؟

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: خیار

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: خیار تازه و لیموترش

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: گریپ‌فروت و دارچین

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: انرژی‌بخش لیمو

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی تند هندی

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی چربی سوز سیب

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی فلفل دلمه

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: آناناس

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: توت‌فرنگی و سبزیجات

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: سرکه سیب

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: لاغری با دارچین

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: آناناس و زنجبیل

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای جینسینگ

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: انار

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: زنجبیل و لیموترش

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: تمشک و لیمو ترش

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: گیریپ فرود و خیار

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای سبز و زنجبیل

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: لیموترش و فلفل سیاه

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: هندوانه و زغال‌اخته

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: آناناس و دارچین

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: کرفس و لیمو

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: کدوسبز

آیا می‌دانید جراحی چاقی چه کمکی به کاهش وزن می‌کنند؟

شناخت بیشتر جراحی‌های چاقی

کدام یک از جراحی‌ها برای چاقی‌های افراطی مفید می‌باشد؟

عمل اسلیو معده

عمل بای‌پس معده

عمل بای‌پس با سوئیچ اثنی‌عشر

عمل حلقه گذاری معده

چه حقایقی در رابطه با جراحی چاقی لازم به ذکر است؟

جمع‌بندی مطالب

 

روش تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی چیست؟

در تلاشیم در ادامه این مطلب به بررسی طرز تهیه و معرفی نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی بپردازیم. نوشیدنی‌هایی که در ادامه این مبحث معرفی خواهیم کرد، کاملاً متعادل می‌باشند و هیچ‌گونه مشکلی برای انواع افراد با طبع سرد یا گرم ایجاد نخواهند کرد.

البته بهتر است بگوییم که تمامی دستورالعمل‌هایی که به‌ عنوان طرز تهیه برای این نوع نوشیدنی‌ها وجود دارد، به‌ عنوان شیوه‌های پایه تهیه آن‌ها شمرده می‌شوند و بدان معنا نیست که نمی‌توانید هیچ‌گونه تغییری در مواد اولیه آن انجام بدهید. فرد می‌تواند براساس ذائقه و سلیقه خود برخی از مواد را به آن اضافه و یا کم کند.

روش تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی چیست؟
روش تهیه نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی چیست؟

بنابراین در تهیه انواع نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی دست شما کاملاً باز است. به‌ عنوان نمونه در صورت نیاز می‌توانید اندکی شکر به آن اضافه کنید و طعم آن را بیشتر کنید.

اما مواظب باشید که استفاده از این مواد غذایی کالری نوشیدنی را افزایش ندهد. در صورتی ‌که هر کدام از نوشیدنی‌ها و خوراکی‌هایی که در ادامه این مبحث بررسی می‌کنیم با شما سازگاری ندارد، می‌توانید آن نوشیدنی را حذف کنید تا با استفاده از مواد جایگزین لذت بیشتری از نوشیدن آن ببرید.

پیشنهاد می کنیم از پست قرص لاغری چربی سوز دیدن کنید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: خیار

حتما می‌دانید که فواید خیار از چه فواید بالایی برخوردار می‌باشد و به چه اندازه برای پوست و شادابی بدن مؤثر و مفید است. میزان زیادی از خیار را آب تشکیل داده ‌است.

بنابراین به‌ عنوان یک نوشیدنی گوارا در فصل تابستان در کنار رژیم‌های چربی سوز می‌تواند کمک بسیار زیادی به کاهش وزن داشته باشد.

برای تهیه این نوع از نوشیدنی به مواد زیر احتیاج خواهید داشت.

 • ۱ عدد خیار
 • ۱ عدد لیموترش
 • ۱ دسته جعفری
 • نصف لیوان آب
 • ۱ قاشق غذاخوری آب آلوورا
 • ۱ قاشق غذاخوری زنجبیل رنده تازه شده

با این ‌دست از مواد می‌توانید برای تهیه این نوشیدنی چربی سوز قوی اقدام کنید. البته نیازی به نگرانی نیست. زیرا در صورت نبود زنجبیل می‌توان نزع مقداری پودر آن استفاده داشته باشید. برای این‌ که ترکیب خوبی از این معجون به دست بیاورید و نتیجه خوبی از چربی سوزی دریافت کنید.

لطفا از پست قویترین چربی سوز شکم و پهلو 7 کیلو در 7 روز دیدن کنید.

تمامی مواد موجود را با یکدیگر ترکیب کنید

تمامی مواد موجود را با یکدیگر ترکیب کنید، ولی برای ترکیبی بهتر می‌توانید آن‌ها را در مخلوط‌کن ریخته و خوب میکس کنید. دستورالعمل استفاده از این نوشیدنی هر شب قبل‌ از خواب به مدت ۱ ماه می‌باشد. بعد از آن قطعا نتیجه و اثربخشی قابل ‌توجهی از مصرف آن مشاهده خواهید کرد.

در نهایت بهتر است همچنان به استفاده از آن ادامه بدهید. البته می‌توانید بعد از یک هفته وقفه دوباره دوره جدید یک ‌ماهه‌ای را برای صرف این نوشیدنی چربی سوز آغاز کنید.

تمامی مواد موجود را با یکدیگر ترکیب کنید
تمامی مواد موجود را با یکدیگر ترکیب کنید

ممکن است برای اشخاصی که شاخص توده بدنی بالایی دارند، این روش کارساز باشد. اما در برخی از مواقع وجود شاخص توده بدنی بالا برای بدن آن‌ها نمی‌تواند از طریق این نوشیدنی عملکرد خاصی بر روی کاهش وزن آن‌ها داشته باشد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: خیار تازه و لیموترش

همان‌طور که گفتیم خیار به ‌تنهایی به‌ عنوان یک میوه مفید شناخته می‌شود. اما برای طعم دهی بیشتر آن در نوشیدنی‌ها می‌توان از مواد غذایی دیگر استفاده کرد. مصرف نوشیدنی خیار تازه با لیموترش نه ‌تنها می‌تواند کمک بسیار زیادی به چربی سوزی داشته باشد، بلکه بسیار طراوت ‌بخش می‌باشد.

با توجه به مواد مفیدی که در آن به کار رفته ‌است می‌توانید نتیجه خوبی از چربی سوزی در یک دوره مصرف این نوشیدنی دریافت کنید.

مهم‌ترین موادی که برای تهیه این نوع از نوشیدنی وجود دارد، مواردی همچون مواد زیر می‌باشد.

 • ۱ عدد لیموترش
 • ۲ عدد خیار
 • ۱ عدد پرتقال
 • حدوداً ۱ لیتر آب
 • اندکی عسل و نعنا

همان‌طور که گفتیم دست همه شما برای تغییر دادن موارد موجود در درون نوشیدنی‌ها باز است و می‌توانید براساس ذائقه خود آن را تعیین کنید. به ‌عنوان نمونه برای تهیه این نوع از نوشیدنی می‌توانید به‌ جای استفاده از یک لیتر آب ساده از آب‌های گازدار استفاده داشته باشید تا ترکیب بهتری از این نوشیدنی را تجربه کنید.

مهم‌ترین موادی که برای تهیه این نوع از نوشیدنی وجود دارد، مواردی همچون مواد زیر می‌باشد.
مهم‌ترین موادی که برای تهیه این نوع از نوشیدنی وجود دارد، مواردی همچون مواد زیر می‌باشد.

در صورتی‌ که علاقه‌ای به اضافه کردن عسل و نعناع به نوشیدنی خود ندارید، می‌توانید از مصرف آن‌ها صرف‌نظر کنید

در صورتی‌ که علاقه‌ای به اضافه کردن عسل و نعناع به نوشیدنی خود ندارید، می‌توانید از مصرف آن‌ها صرف‌نظر کنید. اما روش تهیه این نوع از نوشیدنی بدین‌ صورت است که در ابتدا باید خیارها را رنده کنید و آن‌ها را در مخلوط‌کن بریزید.

سپس می‌توانید مواردی همچون عسل، آب، آب پرتقال و لیموترش را به آن اضافه کنید و همگی آن‌ها را با یکدیگر خوب مخلوط کنید. خیار بعدی را حلقه حلقه کنید و در کنار تمامی مواد مخلوط شده در یک پارچ بزرگ یا یک لیوان بریزید.

اگر علاقه خاصی به طعم تندتر مثل نعنا دارید، می‌توانید آن را نیز اضافه کنید یا فقط از برگ‌های نعنا به ‌عنوان چاشنی تزئین استفاده داشته باشید. اگر از این نوشیدنی به مدت یک ماه در طول رژیم‌های غذایی خود استفاده داشته باشید، پاک‌سازی بسیار زیادی از چربی‌های موجود در بدن شما را به دنبال خواهد داشت.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: گلابی و مریم‌گلی

این نوشیدنی مفید نه‌ تنها می‌تواند روند کاهش وزن را سرعت ببخشد، بلکه باعث نشاط بیشتر نیز خواهد شد. برای تهیه این نوشیدنی نیاز به مواد زیر خواهید داشت.

 • ۱ عدد لیموترش
 • ۱۰ عدد برگ تازه مریم‌گلی
 • ۲۵۰ میلی‌لیتر آب گلابی
 • ۲۵۰ میلی‌لیتر آب
 • ۱ عدد گلابی
 • کمی یخ

برای این ‌که تغییر و تحولی در راستای مواد تشکیل‌ دهنده این نوشیدنی بدهید، می‌توانید از آب گازدار استفاده کنید. اگر خودتان آب گلابی تازه را در منزل بگیرید که چه بهتر، اما در غیر این‌ صورت برای تهیه آب گلابی می‌توانید از آب‌میوه‌های صنعتی استفاده داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله رژیم آب و رژیم جنرال موتورز را مطالعه کنید.

به این‌ موضوع دقت کنید که بیش ‌از اندازه شیرین نباشد

البته باید به این‌ موضوع دقت کنید که بیش ‌از اندازه شیرین نباشد تا اختلالی در روند چربی سوزی شما به وجود نیاورد. طرز تهیه این نوع از نوشیدنی بدین ‌صورت است که در التهاب باید گلابی‌ها را نگینی ولی موها را حلقه‌ حلقه خرد کنید.

سپس تمامی آن‌ها را در یک پارچ بریزید و کنار بگذارید و با استفاده از میکسر مریم‌گلی ها را ریز ریز و خرد کنید تا به شکل خمیر مانند درآید. یخ‌های یخ‌ها را در مخلوط‌کن بریزید و خرد کنید، با اضافه کردن کمی آب گلابی و نعنا آن‌ها را با یکدیگر مخلوط کنید.

سپس مواد حاصل ‌شده را به لیموها و گلابی‌های خرد شده اضافه کنید. حال می‌توانید با نوشیدن این نوشیدنی در مدت ‌زمان خاص نتیجه خوبی از کاهش وزن و چربی سوزی در ناحیه مختلف علی‌الخصوص شکم مشاهده کنید.

به این‌ موضوع دقت کنید که بیش ‌از اندازه شیرین نباشد
به این‌ موضوع دقت کنید که بیش ‌از اندازه شیرین نباشد

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: گریپ‌فروت و دارچین

یکی دیگر از نوشیدنی‌هایی که به‌ مرور زمان چربی سوزی بسیار زیادی را و به دنبال خواهد داشت و به‌ صورت خانگی تهیه خواهد شد، نوشیدنی چربی سوز گریپ‌فروت و دارچین می‌باشد. گریپ فرود و دارچین به ‌تنهایی از خواص چربی سوزی بالایی برخوردار می‌باشند و می‌توانند پاک‌سازی چربی‌ها را برعهده بگیرند.

حال ترکیب آن‌ها با یکدیگر و مصرف مداوم این نوشیدنی تاثیر شگفت‌انگیزی بر روی کاهش وزن افراد خواهد داشت.

این نوشیدنی عادی عالی از مواد زیر تشکیل ‌شده است.

 • ۱ لیوان آب
 • 500 میلی‌لیتر آب گازدار
 • ۲ عدد چوب دارچین
 • مقدار خیلی کمی تخم رازیانه
 • برگ نعناع
 • مقداری یخ
 • کمی شکر
 • 500 میلی‌لیتر آب گریپ فرود

در صورت نیاز می‌توانید از آب گریپ ‌فروت تازه استفاده داشته باشید. اما اگر گریپ ‌فروت تازه را در دسترس ندارید می‌توانید از آب گریپ‌فروت صنعتی بدون شکر استفاده کنید.

برای تهیه این نوع از نوشیدنی باید موادی همچون دارچین، آب و شکر را در ظرفی با یکدیگر میکس کنید

برای تهیه این نوع از نوشیدنی باید موادی همچون دارچین، آب و شکر را در ظرفی با یکدیگر میکس کنید و آن را به مدت 5 ‌تا ۱۰ دقیقه بر روی حرارت بگذارید. سپس با حل شدن کامل شکرها ترکیب به وجود آمده را به‌ صورت شربت در بیاورید و آن را گوشه‌ای بگذارید تا اندکی خنک شود.

بعد از آن نوبت اضافه کردن آب میوه، نعناع و رازیانه می‌باشد که باید همگی آن‌ها را در یک پارچ بزرگ به‌ همراه یخ مخلوط این مخلوط کنیم. بعد از آن نوشیدنی شما آماده‌ا ست و می‌توان با میل کردن آن در بازه‌های زمانی مختلف نتیجه خوبی از این کاهش وزن بگیرید.

هرچند که در صورت بالا بودن شاخص توده بدنی امکان دارد، مصرف مداوم این نوشیدنی تاثیر آن‌چنانی بر روی کاهش وزن افراد نگذارد. این دسته از افراد بهتر است از جراحی‌های چاقی که زیر نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، به نتایج دلخواه از کاهش وزن برسند.

برای تهیه این نوع از نوشیدنی باید موادی همچون دارچین، آب و شکر را در ظرفی با یکدیگر میکس کنید
برای تهیه این نوع از نوشیدنی باید موادی همچون دارچین، آب و شکر را در ظرفی با یکدیگر میکس کنید

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: انرژی‌بخش لیمو

یکی دیگر از نوشیدنی‌هایی که طعم لذیذ آن تعداد بسیار زیادی از افراد را علاقه‌مند به مصرف می‌کند، نوشیدنی انرژی‌بخش لیمو می‌باشد.

با توجه به طعم و مزه بی‌نظیر و خاصیت‌های متعددی که در این نوشیدنی وجود دارد و در اغلب نوشیدنی‌های انرژی‌زا حرف اول را خواهد زد. البته به این نکته دقت داشته باشید که هدف ما از میل کردن این نوع نوشیدنی‌ها چربی سوزی بیشتر می‌باشد.

اما با توجه به این‌که لیمو اندکی قند دارد، بهتر است در مصرف آن جوانب احتیاط را رعایت کرد.

ترکیبات اصلی که در درون این نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل موارد زیر می‌شود.

 • یخ
 • کمی نعنا
 • ۱ لیتر آب
 • ۵ عدد لیمو

توصیه‌ای که ما برای شما داریم این است که برای لذیذتر شدن نوشیدنی می‌توانید از آب‌های گازدار استفاده کنید. قطعاً به ‌جای استفاده از آب معمولی آب گازدار هیجان بیشتری به نوشیدنی شما خواهد داد.

تنها ترکیب لیمو به‌ قدری جذابیت دارد که احتیاج نیست هیچ‌گونه خوراکی دیگری در کنار آن مورد استفاده قرار بگیرد. برای تهیه این نوع نوشیدن نیاز دارید ۴ عدد لیمو را آب بگیرید و یکی از آن‌ها را حلقه کنید و برای انتهای کار کنار بگذارید.

ترکیبات اصلی که در درون این نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل موارد زیر می‌شود.
ترکیبات اصلی که در درون این نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل موارد زیر می‌شود.

سپس آب لیموها را با آب معمولی یا آب گازدار مخلوط کنید و با ترکیب کردن نعنا، یخ و لیموهای حلقه ‌شده لذت چشیدن این نوع نوشیدنی را تجربه کنید.

به‌ همین قبل از استراحت و یا در صبح هنگام می‌تواند چربی سوزی قوی را به دنبال داشته باشد و در راستای رژیم‌های غذایی و فعالیت‌های بدنی نقش مؤثری را برای کاهش وزن ایفا خواهد کرد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی تند هندی

از دیگر نوشیدنی‌هایی که اغلب افراد به آن علاقه نشان می‌دهند، نوشیدنی تند هندی می‌باشد. اگر دقت کنید هر چه که پیش می‌رویم دستورالعمل‌ها و طرز تهیه انواع نوشیدنی‌های مختلفی که در این مطلب به شما معرفی می‌گردد، انرژی‌بخش تر خواهد شد و می‌تواند نیاز شما را در طول روز برطرف کند.

این نوشیدنی تند نیز یکی از نوشیدنی‌های لذت‌بخش است که با ترکیب کردن مواد خاص در طول روز می‌تواند انرژی افراد را چندین برابر کند و مواد مختلفی که برای مصرف این نوع نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، مواد زیر می‌باشد.

 • ۴ عدد لیمو
 • نعنا
 • ۱ لیتر آب
 • یخ
 • کمی زنجبیل

برای این‌ که مزه هیجان ‌انگیزتر را به نوشیدنی خود بدهید، براساس ذائقه خود می‌توانید مقداری زنجبیل به آن اضافه کنید. البته ترکیب کردن آن دلخواهی است و می‌توانید بنابر ذائقه خود آن را نیز حذف کنید.

آب گازدار به‌ عنوان به‌ جای استفاده از آب معمولی طعم هیجان تری را به نوشیدنی شما خواهد بخشید

همین‌طور مصرف آب گازدار به‌ عنوان به‌ جای استفاده از آب معمولی طعم هیجان تری را به نوشیدنی شما خواهد بخشید. برای تهیه این نوع از نوشیدنی باید آب لیموها را بگیرید و آن را با شکر و نصف لیوان آب به روی شعله بگذارید تا ترکیبی از این مواد به دست آید و شکرهای موجود در درون آن حل شود.

سپس یک شربت رقیق خواهید داشت که باید زنجبیل رنده‌ شده را به آن اضافه کنید. بعد از جوش آمدن محلول آن را از روی شعله بردارید و کنار بگذارید تا نوشیدنی خنک شود.

حال هنگام ترکیب کردن آن با یخ و آب می‌باشد، با برش‌های لیمو و نعنا این نوشیدنی آماده سرو است تا بتواند به ‌مرور زمان با نوشیدن آن به ‌مرور زمان نتیجه دلخواهی از کاهش وزن را دریافت کنید.

آب گازدار به‌ عنوان به‌ جای استفاده از آب معمولی طعم هیجان تری را به نوشیدنی شما خواهد بخشید
آب گازدار به‌ عنوان به‌ جای استفاده از آب معمولی طعم هیجان تری را به نوشیدنی شما خواهد بخشید

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی چربی سوز سیب

سیب به ‌تنهایی از خواص بسیار بالایی برخوردار است و همواره در رژیم‌های غذایی و میوه مفیدی برای کاهش وزن می‌باشد. اما نوشیدنی چربی سوز سیب نیز می‌تواند خواص ۲ چندانی را برای افرادی که تحت درمان با رژیم‌های غذایی می‌باشند، به دنبال داشته باشد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی چربی سوز سیب
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی چربی سوز سیب

برای این‌ که از این نوشیدنی مفید و خوشمزه بهره‌مند شوید، نیاز به مواد زیر خواهید داشت.

 • ۱ عدد لیمو
 • ۱۰۰ میلی ‌لیتر آب‌لیمو
 • نعنا
 • ۱ لیتر آب سیب
 • یخ

برای این ‌که بتوانید آب سیب تهیه کنید، بهتر است از سیب‌های طبیعی استفاده داشته باشید. در غیر این صورت انواع آب‌میوه‌های بدون قند برای شما کارساز خواهد بود.

برای تهیه این نوشیدنی مفید ابتدا لازم است لیموها را حلقه‌ حلقه کنید، سپس مخلوطی از آب‌لیمو و آب سیب تهیه کنید و با اضافه کردن برش‌های لیمو، نعناع و یخ و آب‌میوه از میل کردن از نوشیدن این نوشیدنی دل‌چسب لذت ببرید.

این امکان وجود دارد که برش‌های سیب را به‌ همراه این نوشیدنی نیز میل کنید. به ‌قدری تهیه این نوع نوشیدنی ساده است که کمک بسیار زیادی به روند کاهش وزن افراد خواهد کرد.

هر چند که بالا بودن شاخص توده بدنی یک عامل مخرب برای نتیجه گرفتن از این نوع نوشیدنی‌ها می‌باشد و افرادی که شاخص توده بدنی بالایی دارند بهتر است از جراحی چاقی که زیر نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، به وزن ایده‌آل خود برسند.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی فلفل دلمه

نوشیدنی فلفل دلمه‌ای یکی دیگر از مواردی است که برخی از افراد بر اساس ذائقه خود می‌تواند نتایج خوبی از چربی سوزی با مصرف آن بگیرند. مهم‌ترین موادی که برای استفاده از این نوع نوشیدنی خوش‌طعم و پرطرف‌دار مورد نیاز است موارد زیر می‌باشد.

 • میزان کم‌شکر
 • ۱ لیتر آب
 • ۳ عدد خیار
 • ۱ عدد فلفل دلمه سبز رنگ
 • ۴ عدد لیموترش
 • نعنا

برای تهیه این نوع نوشیدنی باید به خرد کردن ۲ عدد خیار و فلفل بپردازید، سپس بر روی آن‌ها شکر بریزید و بگذارید ۱ ساعت بماند. البته پروسه اضافه کردن شکر دل‌بخواهی می‌باشد و می‌توانید از آن  به دلیل کاهش دادن کالری نوشیدنی استفاده نداشته باشید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی فلفل دلمه
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: نوشیدنی فلفل دلمه

سپس بعد از این پروسه باید مواد موجود را بپزید و یک لیمو و خیار را حلقه‌حلقه کنید و کنار بگذارید و آب بقیه لیموهای موجود در دستورالعمل را نیز بگیرید. بعد از آن در ۱ پارچ فلفل، خیار و آب‌لیمو را با آب و نعنا مخلوط کنید و در کنار خیار لیمو حلقه ‌شده و یخ میل کنید.

نوشیدن این نوشیدنی در بازه‌های زمانی مختلف شب چربی سوزی بسیاری را به دنبال خواهد داشت و می‌تواند مزیت بسیاری را دربر برای افراد در بر داشته باشد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: آناناس

آناناس به‌ عنوان یکی از محبوب‌ترین میوه‌هایی است که اغلب افراد علاقه‌مند به استفاده از آن می‌باشند.

حال برای این ‌که از نوشیدن آن چربی سوزیه خوبی را دریافت کنید و بتوانید در روند کاهش وزن خود موفق باشید، بهتر است به دستورالعمل این نوشیدنی ساده همانند نوشیدنی سیب بپردازیم.

مهم‌ترین موادی که در این نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد مواد زیر می‌باشند.

 • کمی نعنا
 • کمی شکر
 • ۱ عدد لیمو
 • ۱ عدد کمپوت آناناس
 • ۱ لیتر آب

در صورت نیاز می‌توانید به‌ جای استفاده از ۱ عدد کمپوت آناناس از آناناس تازه و آب آن نیز استفاده داشته باشید. در ابتدا برای تهیه این نوع نوشیدنی باید آب را درون یک ظرف آب را در یک ظرف روی شعله گاز قرار بدهید و بعد از جوش آمدن به آن شکر اضافه کنید و هم بزنید.

به ‌قدری هم بزنید تا شکرهای موجود در آب حل شود بعد از آن نوبت گرفتن آب لیموها و اضافه کردن آن به آب می‌باشد. سپس مواد موجود را از روی شعله بردارید و بگذارید، اندکی خنک شود.

حال نوبت اضافه کردن آناناس به آن می‌باشد. برش‌های آناناس را به ترکیبات ذکرشده اضافه کنید و در یخچال بگذارید تا بعد از خنک شدن بتوانید از نوشیدن این نوشیدنی گوارا لذت ببرید.

مهم‌ترین موادی که در این نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد مواد زیر می‌باشند.
مهم‌ترین موادی که در این نوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد مواد زیر می‌باشند.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: توت‌فرنگی و سبزیجات

توت‌فرنگی یکی از مهیج‌ترین میوه‌های تابستانی است که می‌تواند فواید بسیار زیادی را برای بدن دربر داشته باشد. اگر توت فرهنگی با سبزیجات نوین دیگری ترکیب شود، قطعا استفاده از آن می‌تواند فواید بسیاری را در بر داشته باشد و به ‌عنوان یک چربی سوز قوی عملکرد داشته باشد.

برای تهیه این نوشیدنی انرژی‌بخش و چربی سوز باید مواد زیر را تهیه کنید.

 • ۱ لیتر آب
 • یخ
 • مقداری توت‌فرنگی
 • نعنا یا هر سبزی معطر دیگر
 • ۱ عدد لیمو

روش تهیه این نوشیدنی بدین‌ صورت است که در ابتدا باید آب لیموها را بگیرید و آن‌ها را کنار بگذارید. سپس با خرد کردن توت ‌فرنگی و سبزی‌ها آن‌ها را در آب داغ بخیسانید تا تمامی عطر و طعم سبزی‌ها و توت‌فرنگی‌ها به درون آب برسد.

اما بعد میوه‌ها و سبزیجات را از آب جدا کنید و بگذارید آب طعم‌دار شده کاملاً خنک شود. سپس آن را با آب‌لیمو مخلوط کنید و یخ و چاشنی‌های مختلف دیگری که مورد علاقه شما می‌باشد را به آن اضافه کنید تا با میل کردن آن بتوانید حس شیرینی را به بدن خود انتقال بدهید.

نوشیدن این نوع از نوشیدنی‌ها طبق گفته پزشکان چربی سوزی خوبی را به‌ دنبال دارد

نوشیدن این نوع از نوشیدنی‌ها طبق گفته پزشکان چربی سوزی خوبی را به‌ دنبال دارد. از همه مهم‌تر این است که نوشیدنی‌ها در خانه تهیه می‌گردد و می‌توانید از سلامت آن مطمئن باشید.

البته به تعداد بسیار زیادی از اشخاصی که دچار شاخص توده بدنی بالایی می‌باشند و چاقی‌های افراطی را تجربه می‌کنند، ممکن است با مصرف مکرر این نوع نوشیدنی‌ها نتیجه آن‌چنانی در روند کاهش وزن دریافت نکنند.

نوشیدن این نوع از نوشیدنی‌ها طبق گفته پزشکان چربی سوزی خوبی را به‌ دنبال دارد
نوشیدن این نوع از نوشیدنی‌ها طبق گفته پزشکان چربی سوزی خوبی را به‌ دنبال دارد

این افراد بهتر است از جراحی‌های چاقی که تحت نظر دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین جراح حاذق انجام می‌گیرد، روند بهتری از کاهش وزن را سپری کنند.

بالا بودن شاخص توده بدنی نگرانی‌هایی همچون پیدایش بیماری‌های زمینه‌ای را به ‌همراه خواهد داشت و می‌تواند سلامت افراد را درگیر کند، پس بهتر است افراد هرچه سریع‌تر از جراحی‌های چاقی برای برطرف نمودن چاقی های موجود استفاده کنند .

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: سرکه سیب

بهتر است بدانید که فواید بسیار زیادی در پی استفاده از سرکه سیب برای بدن وجود دارد. یکی از مهم‌ترین فواید استفاده از سرکه سیب افزایش دادن میزان متابولیسم و سوخت ‌و ساز بدن است و همین‌طور احساس سیری بیشتری را برای افراد به ارمغان خواهد داشت.

برای این‌که بتوانید از این نوشیدنی جادویی استفاده داشته باشید، نیاز به ۷ فنجان سرکه سیب خواهید داشت. این ۷ فنجان برای یک هفته شما در نظر گرفته می‌شود تا از طریق مصرف آن بتوانید به کاهش وزن برسید.

برای اثربخشی بیشتر درک از طریق این نوشیدنی برای کاهش وزن کسب کنید، می‌توانید در کنار آن از مواردی همچون لیموترش، برگ نعنا و دیگر موارد دیگر دیگر مواد غذایی استفاده داشته باشید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: سرکه سیب
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: سرکه سیب

نوشیدن هر یک فنجان از این معجون در آغاز روز می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی بر روی ان به چالش کشیدن چربی‌های موجود در بدن شما داشته باشد و به ‌مرور زمان می تواند برای شما کاهش وزن را دربر داشته باشد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: لاغری با دارچین

دارچین به‌ عنوان یک ادویه چربی سوز شناخته می‌شود و معروف به این است که می‌تواند میزان قند خون را نیز کاهش بدهد. برای تهیه این نوشیدنی می‌توانید کمی عسل و ۱ فنجان آب گرم تهیه کنید و ۱ تکه چوب دارچین را در درون آن بیندازید. سپس به مدت ۱ هفته یک‌بار این معجون شگفت‌انگیز را نوش‌جان کنید تا بتوانید تاثیر زیادی از کاهش وزن دریافت کنید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: آناناس و زنجبیل

زنجبیل نیز یکی دیگر از مواد غذایی چربی سوز به حساب می‌آید و می‌تواند باعث افزایش یافتن متابولیسم بدن گردد. حال ترکیب کردن آناناس با زنجبیل به‌ عنوان یک میوه سرشار از فیبر که می‌تواند احساس سیری بسیار زیادی را برای بدن به ‌همراه داشته باشد و کمک بسیار زیادی به روند کاهش وزن و لاغری خواهد کرد.

علاوه‌بر تمامی ویژگی‌های آناناس این میوه دوست‌داشتنی سرشار از آنتی‌اکسیدان و فاقد کلسترول می‌باشد.

برای این‌ که بتوانید این نوشیدنی هیجان‌انگیز را تهیه کنید، نیاز به مواد اولیه زیر خواهید داشت.

 • ۱ لیوان آب‌آناناس
 • ۱ عدد پرتقال
 • ۱ فنجان آب زنجبیل
 • ۴ تکه یخ

طرز تهیه این نوشیدنی خیلی آسان است. به ‌قدری که می‌توانید با ترکیب کردن تمامی این مواد با یکدیگر و مخلوط کردن آن آن را نوش‌جان کنید. حتما بهتر است این نوشیدنی را قبل ‌از ورزش و پیاده‌روی امتحان کنید تا بتوانید نتیجه بهتری از روند کاهش وزن دریافت کنید.

برای این‌ که بتوانید این نوشیدنی هیجان‌انگیز را تهیه کنید، نیاز به مواد اولیه زیر خواهید داشت.
برای این‌ که بتوانید این نوشیدنی هیجان‌انگیز را تهیه کنید، نیاز به مواد اولیه زیر خواهید داشت.

درست است که نوشیدنی‌های بسیار زیادی می‌توانند تاثیر مفید بر روی کاهش وزن داشته باشند، اما امکان دارد افراد با شاخص توده بدنی بسیار زیاد نتوانند نتیجه خوبی از طریق مصرف این نوع نوشیدنی‌ها برای رسیدن به اندام ایده‌آل خود کسب کنند. این افراد بهتر است از جراحی‌های چاقی که زیر نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، بهترین نتیجه را برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود کسب کنند.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای جینسینگ

یکی از ریشه‌های گیاهی که خواص درمانی بسیار زیادی را در بردارد، جینسینگ می‌باشد. جینسینگ می‌تواند برای کاهش استرس، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان فواید بسیار زیادی را دربر داشته باشد.

البته استفاده از این گیاه مفید برای ای لاغری، انرژی و افزایش یافتن میزان متابولیسم بدن بسیار مؤثر می‌باشد و کمک بالایی به سلامتی خواهد کرد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای جینسینگ
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای جینسینگ

برای این‌ که این معجون را تهیه کنید ‌نیاز به موارد زیر خواهید داشت.

 • ۲ تکه جینسینگ
 • کمی دارچین
 • عسل

برای طرز تهیه این چای بدین ‌صورت است که باید تمامی مواد مربوطه را با یکدیگر ترکیب کنید و آن‌ها را به مدت ۵ دقیقه با آب جوش روی گاز بگذارید تا دم بکشد. سپس بعد از گذشت این مدت ‌زمان آماده نوشیدن می‌باشد. مصرف این معجون به‌ عنوان نوشیدنی چربی سوز می‌تواند کمک بسیار زیادی به افراد برای رسیدن به کاهش وزن داشته باشد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: انار

بهتر است در رابطه با خواص و فواید انار و آب انار اطلاعات خود را افزایش بدهید. زیرا با کالری بسیار کمی که آب انار برای بدن به ‌همراه دارد، می‌تواند انرژی بسیاری را به بدن منتقل کند. نوشیدن یک فنجان آب انار با کمترین کالری ممکن ماده مغذی را بدن خواهد رساند و احساس سیر کنندگی بسیار بالایی را برای بدن خواهد داشت.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: انار
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: انار

پس این نوشیدنی نیز به ‌عنوان یکی از راهکارهای مؤثر خانگی می‌تواند به قدرت چربی سوزی را در بدن افراد افزایش بدهد.

برای تهیه این نوع نوشیدنی نیاز به موارد زیر خواهید داشت:

 • آب انار
 • یک‌چهارم فنجان آب

با ترکیب کردن آب انار با یک‌چهارم فنجان آب می‌توانید مواد مغذی درون آن را افزایش بدهید. هیچ‌گونه محدودیتی برای مصرف آب انار وجود ندارد و در هر بازه زمانی از طول روز می‌توانید این نوشیدنی مفید و چربی سوز را مصرف کنید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: زنجبیل و لیموترش

مقادیر بسیار بالایی از ویتامین C آنتی‌ اکسیدان در درون این نوشیدنی مفید که ترکیبات اصلی آن زنجبیل و لیموترش می‌باشد، وجود دارد و کمک بسیار زیادی به سم‌زدایی بدن خواهد کرد.

سم‌زدایی از بدن می‌تواند باعث کاهش وزن و دفع سموم گردد و راه را برای رسیدن به وزن ایده‌آل افراد آسان‌تر خواهد کرد. برای این‌که این نوشیدنی قوی را تهیه کنید نیاز به مواد زیر خواهید داشت.

 • ۲ بند انگشت زنجبیل تازه
 • ۱ عدد لیموترش خرد شده
 • اندکی زیره

طرز تهیه این نوشیدنی بدین ‌صورت است که می‌توانید ۱ عدد لیموترش خرد شده را با ۲ بند انگشت زنجبیل تازه مخلوط کنید و آن‌ها را خوب به ‌هم بزنید.

بهتر است که با مخلوط‌کن ترکیب بهتری از این معجون درست کنید

البته بهتر است که با مخلوط‌کن ترکیب بهتری از این معجون درست کنید، سپس با اضافه کردن کمی زیر به آن می‌توانید خاصیت چربی سوزی آن را افزایش دهید. بعد از رد کردن این نوشیدنی از صافی می‌توانید هرروز صبح ناشتا از آن استفاده داشته باشید تا تأثیرات شگفت‌انگیز آن را بر روی کاهش وزن و لاغری ببینید.

نکته‌ای مؤثر و مفیدی که لازم می‌دانیم در این مطلب برای شما عنوان کنیم این است که درست است و نوشیدن انواع مواد مغذی کمک بسیار زیادی به چربی سوزی در طول روز خواهد کرد.

اما افرادی که دچار چاقی‌های افراطی هستند و شاخص توده بدنی آن‌ها بسیار بالا می‌باشد، قطعا نمی‌توانند نتیجه خوبی از مصرف مداوم این نوع نوشیدنی‌ها دریافت کنند.

بهتر است که با مخلوط‌کن ترکیب بهتری از این معجون درست کنید
بهتر است که با مخلوط‌کن ترکیب بهتری از این معجون درست کنید

این افراد بهتر است از روش‌های جدی‌تری همچون جراحی چاقی می‌کنند که می‌تواند مزایا و ویژگی‌های بسیاری دربر داشته باشد، تحت نظر دکتر سلیمی به ‌عنوان پزشک حاذق استفاده داشته باشند تا به نتیجه خوبی از کاهش وزن برسند.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: تمشک و لیمو ترش

در مطالب قبلی به این بحث اشاره داشتیم که به چه اندازه ویتامین C موجود در لیموترش می‌تواند برای بدن مؤثر و مفید باشد و کمک بسیاری به سم‌زدایی و از بین رفتن رادیکال‌های آزاد بدن خواهد کرد.

در مجموع باید اطلاعات بیشتری در رابطه با ترکیب کردن این ماده مقوی با تمشک داشته باشید. تمشک دارای مواد طبیعی بسیاری با نام کتون می‌باشد که باعث کاهش یافتن اشتها می‌گردد.

کم شدن میزان کالری‌های مصرفی در طول روز می‌تواند لاغری را به‌ دنبال داشته باشد. برای تهیه این معجون نیاز به مواد غذایی زیر مواد زیر دارید.

 • مقداری تمشک تازه
 • نصف ۱ لیموترش

طرز تهیه این نوع معجون بدین‌ صورت است که نصف یک لیموترش را با تمشک ساده مخلوط کرده و آن را در مخلوط‌کن بریزید. سپس می‌توانید در وعده‌های مختلف غذایی آن را میل کنید تا تاثیر شگفت‌انگیزی از کاهش یافتن میزان اشتها را بر اثر این دو ماده مغذی دریافت کنید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: گیریپ فرود و خیار

گریپ‌فروت یکی از میوه‌های مفیدی است که از چربی سوزی طبیعی برخوردار می‌باشد و باعث پاک‌سازی کبد خواهد شد. همین‌طور باعث افزایش یافتن میزان متابولیسم بدن می‌گردد.

تمامی خواص موجود در درون گریپ‌فروت باعث می‌شود که حتی افراد در هنگام استراحت و بدون هیچ‌گونه فعالیت جسمانی وزن کم کنند و برای تهیه این نوشیدنی مفید نیاز به مواد زیر خواهید داشت.

 • ۱ عدد خیار
 • ۱ لیوان آب
 • ۱ عدد گریپ‌فروت
 • ۱ لیموترش
 • ۱ مشت نعنا

طرز تهیه

طرز تهیه این نوشیدنی قوی که چربی سوزی بالایی را به دنبال دارد. بدین‌ صورت است که باید موادی همچون یک لیوان آب، یک عدد خیار را با یک لیموترش و یک عدد گریپ‌فروت ترکیب کنید. سپس به آن یک مشت نعنا اضافه کنید.

طرز تهیه
طرز تهیه

تمامی آن‌ها را در مخلوط‌کن بریزید و با یکدیگر میکس کنید. نوشیدنی بسیار مقوی به دست می‌آید که با مصرف این معجون بین 3 تا ۵ در طول روز میزان زیادی فیبر و آنتی‌اکسیدان به بدن شما خواهد رسید که کمک بسیار زیادی به کاهش وزن شما خواهد کرد. پس می‌توانید از مزیت‌های این معجون مفید نیز بهره‌مند شوید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای سبز و زنجبیل

از قدیم‌الایام گفته‌اند که چای سبز خواص منحصر به ‌فردی برای رسیدن به کاهش وزن دربر دارد و به ‌عنوان دمنوش‌های پراستفاده ای است که برای لاغری مؤثر و مفید واقع شناخته می‌شود. اما ترکیب کردن آن با زنجبیل می‌تواند خواص چربی سوزی آن را دو برابر کند و باعث بالا بردن سوخت ‌و ساز بدن خواهد شد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای سبز و زنجبیل
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: چای سبز و زنجبیل

برای استفاده از این نوشیدنی مفید به مواد زیر احتیاج دارید.

 • چای سبز
 • پودر زنجبیل یا خود زنجبیل

روش تهیه این نوع دمنوش به همان شیوه معمولی و همیشگی دم کردن چای می‌باشد. فقط به چای سبز زنجبیل نیز اضافه کنید تا این ماده پرخاصیت موجب بالا بردن سوخت ‌و ساز بدن گردد. در صورتی ‌که این معجون را از این معجون یک لیوان قبل ‌از ورزش استفاده داشته باشید، تاثیر فعالیت‌های جسمانی شما را دوچندان خواهد کرد.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: لیموترش و فلفل سیاه

هیچ‌گونه جای شک و شبهه‌ای نمی‌ماند که خواص فلفل سیاه به چه اندازه برای چربی سوزی مشاهده‌ شده است. اما ترکیب کردن آن با لیموترش می‌تواند فواید آن را چندین برابر کند. زیرا لیموترش به ‌خودی ‌خود از خواص بالایی برخوردار می‌باشد.

استفاده از این معجون به ‌همراه ۱ رژیم غذایی سالم و تغییر دادن سبک زندگی کمک بسیاری به کاهش وزن خواهد کرد. مواد مورد نیاز برای تهیه این معجون عبارت‌اند:

 • ۱ لیوان آب
 • نصف لیموترش
 • مقداری فلفل سیاه‌

طرز تهیه این نوشیدنی مفید با استفاده از یک لیوان آب و نصف لیموترش می‌باشد

طرز تهیه این نوشیدنی مفید با استفاده از یک لیوان آب و نصف لیموترش می‌باشد. باید این ۲ ماده مفید را با یکدیگر مخلوط کنید و مقداری فلفل سیاه به آن اضافه کنید. سپس نوشیدنی آماده میل کردن است و براساس ذائقه خود می‌توانید آن را در بازه‌های زمانی مختلف روز استفاده کنید.

درست است که مصرف مواد غذایی و نوشیدنی‌های چربی سوز مفید می‌تواند اثربخشی بالایی بر روی کاهش وزن افراد بگذارد.

طرز تهیه این نوشیدنی مفید با استفاده از یک لیوان آب و نصف لیموترش می‌باشد
طرز تهیه این نوشیدنی مفید با استفاده از یک لیوان آب و نصف لیموترش می‌باشد

اما قطع به‌ یقین افرادی که از شاخص توده بدنی بالایی برخوردار می‌باشد، ممکن است نتیجه خوبی از به مصرف این نوع نوشیدنی‌ها دریافت نکند این افراد در کنار استفاده از نوشیدنی‌های مفید و نیاز به جراحی‌های چاقی به‌ عنوان بهترین عملکرد ممکن خواهند داشت تا بتوانند در کمترین زمان ممکن به وزن ایده‌آل برسند.

دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح چاقی در کنار شماست تا با راهنمایی‌های دقیق در این ‌مورد به شما کمک کند تا به وزن ایده‌آل خود برسید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: هندوانه و زغال‌اخته

این نوشیدنی مفید نیز که بر پایه هندوانه و زغال‌اخته تهیه می‌گردد، خاصیت بسیار زیادی در حیطه‌ای سم‌زدایی بدن خواهد داشت. زیرا حاوی مقدار بالایی آنتی ‌اکسیدان می‌باشد و علاوه‌بر سم‌زدایی می‌تواند کمک بسیار زیادی به اشتهای بدن کند، برای تهیه این معجون به مواد زیر نیاز داریم.

 • ۷ فنجان هندوانه
 • ۱ فنجان زغال‌اخته بدون هسته
 • یک‌چهارم آب لیموترش

طرز تهیه این نوشیدنی مفید این است که تمامی مواد مربوطه را با یک‌چهارم آب لیموترش مخلوط می‌کنید و آن را به‌ خوبی هم بزنید. سپس مواد مربوطه را از صافی رد کنید .استفاده از این امر نوشیدنی مفید بعد از تمرینات ورزشی می‌تواند کمک کند تا چربی سوزی در بدن افراد بیشتر شود.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: هندوانه و زغال‌اخته
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: هندوانه و زغال‌اخته

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: آناناس و دارچین

آناناس دارای مواد مغذی بسیار زیادی است و کمک می‌کند، التهابات موجود در بدن کمتر از حد ممکن گردد. همین‌طور و هضم غذا سریع‌تر و بهتر اتفاق می‌افتد. دارچین به ‌عنوان بهترین ادویه نیز برای چربی سوزی و کاهش وزن شناخته ‌شده است و عامل مؤثری برای جلوگیری از پرخوری یا درنهایت کاهش وزن خواهد شد. برای تهیه این نوشیدنی مفید به مواد زیر نیاز دارید.

 • ۱ فنجان آناناس خردشده
 • نصف قاشق چای‌خوری پودر دارچین
 • ۲ قاشق غذاخوری لیموترش

طرز تهیه نوشیدنی آناناس و دارچین

طرز تهیه این نوشیدنی ترکیب کردن نصف قاشق چای‌خوری پودر دارچین به ‌همراه ۲ قاشق غذاخوری لیموترش و ۱ فنجان آناناس خرد شده می‌باشد.

بعد از میکس کردن و مخلوط کردن این مواد با یکدیگر می‌توانید آن را در وعده‌ها در کنار وعده‌های روزانه خود میل کنید تا هضم غذا برای شما افزایش پیدا کند. با شناخت تمامی نوشیدنی‌های موجود در این مطلب ممکن است برخی از افراد نتیجه قابل ‌قبولی از مصرف این نوع نوشیدنی‌ها دریافت نکنند.

قطعاً این افراد از شاخص توده بدنی بالاتری برخوردار می‌باشند که لازم است از روش‌های نوینی همچون جراحی‌های چاقی که به تأیید جهان رسیده ‌است و تعداد زیادی از افراد ‌توانسته اند از طریق آن‌ها به کاهش وزن برسند.

طرز تهیه نوشیدنی آناناس و دارچین
طرز تهیه نوشیدنی آناناس و دارچین

در این ‌راستا دکتر سلیمی نیز می‌تواند با تخصص‌های خود در این زمینه تضمین کند، با استفاده از جراحی چاقی می‌توانید سلامت خود را دوباره به دست بیاورید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: کرفس و لیمو

کربوهیدرات بسیار کمی در کرفس و لیمو وجود دارد، اما این دو ماده سرشار از فیبر بسیار می‌باشند. همان‌طور که می‌دانید فیبر خاصیت بسیار زیادی برای کاهش وزن خواهد داشت.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: کرفس و لیمو
نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: کرفس و لیمو

حال ترکیب کردن کرفس و لیمو با یکدیگر می‌تواند خواص سیر کنندگی بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد و اثربخشی چربی سوزی را در راستای رژیم‌های لاغری افزایش دهد. طرز مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی عبارت است از:

 • ۱ عدد خیار
 • ۱ عدد کرفس
 • ۱ عدد لیمو

طرز تهیه این معجون بدین ‌صورت است که تمامی مواد را که شامل خیار، کرفس و لیمو می‌باشد، در درون غذاساز و یا مخلوط‌کن بریزید و همگی آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید. بعد از گذراندن این نوشیدنی از صافی می‌توانید روزانه یک لیوان از آن را برای چربی سوزی بیشتر میل کنید.

نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی: کدوسبز

کدو سبز نیز به ‌عنوان یکی از سبزیجات کم کربوهیدرات شناخته می‌شود و از خاصیت بالایی برخوردار می‌باشد. مصرف مداوم کدوسبز نه ‌تنها می‌تواند کمک مؤثری به کاهش قند خون داشته باشد، بلکه به کاهش وزن نیز کمک می‌کند و به‌ مرور زمان لاغری را به دنبال خواهد داشت. اما طرز تهیه‌ی موارد استفاده‌ شده در معجون لاغری کدو سبز عبارت‌اند از:

 • ۱ عدد کدو سبز
 • ۱ عدد خیار
 • ۱ عدد سیب ترش
 • ۱ عدد سیب گلاب

طرز تهیه معجون کدوسبز

طرز تهیه این معجون مفید بدین ‌صورت است که تمامی مواد لازم را با یکدیگر مرغ با پوست در درون مخلوط‌کن بریزید و در وعده‌های صبح و عصر از آن میل کنید. به ‌مرور زمان استفاده از این معجون بعد از ورزش می‌تواند باعث کاهش اشتها و پرخوری گردد و حجم بسیار زیادی از معده را خواهد گرفت.

درست است که استفاده از تمامی نوشیدنی‌های ذکر شده می‌تواند چربی سوزی بالایی را به‌ دنبال داشته باشد. اما قطعا فردی که امروز با مشکل اضافه ‌وزن و چاقی بسیار رو به رو می‌باشد، نیازمند استفاده از عملکردهای مفیدتری است.

زیرا همه راه‌حل‌های موجود برای فردی که از شاخص توده بدنی بالایی برخوردار می‌باشد، امتحان شده ‌است و بهترین گزینه ممکن است جراحی چاقی که می‌تواند افراد را به اهداف خود برای لاغری برساند.

طرز تهیه معجون کدوسبز
طرز تهیه معجون کدوسبز

در این زمینه کمک گرفتن از یک جراح متخصص و مسیر را برای شما هموارتر خواهد کرد. دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین متخصص به شما کمک می‌کند تا با استفاده از جراحی‌های چاقی بدون هیچ‌گونه عوارض برای رسیدن به کاهش وزن موفق شوید.

آیا می‌دانید جراحی چاقی چه کمکی به کاهش وزن می‌کنند؟

در پی استفاده از نوشیدنی‌های مختلف چربی سوز خانگی و همین‌طور کمک گرفتن از رژیم‌های غذایی و ورزش بهتر است بدانید برخی از افراد به دلیل وجود چاقی‌های مفرط و نمی‌توانند از روش‌های طبیعی همچون استفاده از همچون تغییر سبک زندگی و رژیم‌های غذایی به تعادل وزن برسند. بنابراین اهمیت جراحی‌های چاقی در این مواقع بیشتر خواهد شد.

ممکن است برخی از افراد انواع جراحی چاقی را با نام جراحی لاغری نیز بشناسند. این جراحی می‌تواند تغییراتی در حیطه گوارش افراد سیستم گوارشی افراد به وجود بیاورد. به‌ مرور زمان در کمترین تغییرات حاصل ‌شده در کمترین زمان ممکن می‌تواند باعث کاهش وزن اصولی افراد گردد.

این جراحی اغلب برای افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها از ۳۰ به بالا می‌باشد، پیشنهاد خواهد شد

اما این جراحی اغلب برای افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها از ۳۰ به بالا می‌باشد، پیشنهاد خواهد شد. در کل مهم‌ترین هدف استفاده از این جراحی این است که می‌توانند میزان کالری‌های دریافتی افراد را در طول روز بسیار کمتر کنند.

بنابراین جذب مواد غذایی در روزمره کاهش پیدا می‌کند هنگامی ‌که شاخص توده بدنی افراد تعیین می‌کند که نمی‌توانند از طریق رژیم‌های غذایی و ورزش به کاهش وزن برسند، توصیه دکتر سلیمی کاهش وزن از طریق عمل جراحی می‌باشد.

زیرا اضافه‌ وزن های متعددی که در بدن این افراد شکل می‌گیرد باعث به خطر انداختن سلامتی آن‌ها خواهد شد و می‌تواند بیماری‌های زمینه‌ای بسیار زیادی را برای آن‌ها در پی داشته باشد.

یک گزینه عالی که بدون وجود هیچ‌گونه عوارض و بازگشت وزن می‌تواند کاهش چشمگیر وزن را در بازه زمانی کوتاهی فراهم کند، جراحی چاقی است. در صورت عدم استفاده از این جراحی امکان دارد بیماری‌های زمینه‌ای چاقی معضلات و مشکلات بسیار زیادی بر سر راه افراد به وجود بیاورد.

شناخت بیشتر جراحی‌های چاقی

دلیل اصلی که باعث می‌شود همه افراد از جراحی چاقی استفاده داشته باشند، بهبود بخشیدن سطح کیفی زندگی آن‌ها می‌باشد. زیرا چاقی می‌تواند معضلات بسیار زیادی را با خود به‌ همراه داشته باشد و سلامت جسم و روح آن‌ها را تحت تاثیر قرار بدهد.

اما با استفاده از جراحی چاقی تحت نظر دکتر سلیمی به ‌سرعت شگفت‌انگیزی شرایط روحی افراد بالا خواهد رفت. زیرا رابطه چاقی و اعتماد به‌ نفس و با یکدیگر بسیار زیاد است.

شناخت بیشتر جراحی‌های چاقی
شناخت بیشتر جراحی‌های چاقی

به‌ غیر از تمامی موارد گفته ‌شده روند برخی از بیماری‌های خطرناک و با چاقی اوج پیدا می‌کند. مهم‌ترین بیماری‌هایی که در کنار چاقی می‌تواند عامل مؤثری برای به خطر انداختن سلامت جان افراد باشد. مواردی همچون دیابت نوع ۲، سکته مغزی، و رفلاکس معده، فشارخون بالا، بیماری‌های قلبی، آپنه خواب می‌باشد.

در مواقعی استفاده از جراحی چاقی به افراد پیشنهاد خواهد شد که راهکارهای طبیعی همچون تحرک کافی و ورزش نمی‌تواند عامل مؤثری برای رسیدن به اندام ایده‌آل باشد و افراد با تغییر سبک رژیم غذایی خود نتوانستند به نتیجه ایده‌آلی از تناسب اندام برسند.

کدام یک از جراحی‌ها برای چاقی‌های افراطی مفید می‌باشد؟

برای استفاده از جراحی چاقی متدهای بسیار زیادی شناخته ‌شده است که تمامی آن‌ها از طریق روش لاپاراسکوپی به ‌عنوان نوین‌ترین روش علم پزشکی امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش دیگر همانند جراحی‌های گذشته نیست و باعث بروز عوارض در بدن بیمار نخواهد شد.

به ‌همین دلیل است که همواره مزیت و ویژگی‌های بسیار زیادی در پی استفاده از جراحی چاقی وجود دارد. زیرا با انجام روش لاپاراسکوپی دوره نقاهت بیمار به ‌شدت کاهش پیدا می‌کند. دکتر سلیمی به‌ عنوان یک جراح ماهر از روش لاپاراسکوپی برای جراحی لاغری استفاده دارد.

بهترین و مهم‌ترین جراحی‌هایی که در پی کاهش وزن تحت نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، عمل بای‌پس معده، عمل اسلیو معده، بای‌پس با سوئیچ اثنی‌عشر و حلقه قابل تنظیم معده می‌باشند. تمامی این روش‌ها امن دارای مزیت می‌باشد که در ادامه قصد داریم شما را بیشتر به آن‌ها آشنا کنیم.

عمل اسلیو معده

یکی از پرطرف‌دارترین عمل‌های جراحی چاقی که توانسته نتایج خوبی را برای رسیدن به وزن ایده‌آل برای افراد دربر داشته باشد، عمل اسلیو معده می‌باشد. فرآیند انجام این عمل به گونه‌ای است که بخش عمده‌ای از معده هضم می گردد. استفاده از این روش کمک می‌کند تا در طول روز میزان غذای مصرفی فرد بیمار کمتر گردد.

فرد به دلیل بالا بودن شاخص توده بدنی نیاز مبرم به مواد غذایی بسیار زیاد در طول روز خواهد داشت، اما با کاهش یافتن میزان معده دیگر میل آن‌چنانی به مصرف پرخوری به نخواهد داشت و سریع‌تر از حد ممکن احساس سیری خواهد کرد.

عمل اسلیو معده
عمل اسلیو معده

زیرا بخش اصلی که باعث تولید هورمون گرسنگی در معده خواهد شد، از طریق عمل اسلیو معده حذف می‌گردد. سرعت کاهش وزن در این نوع جراحی بسیار بالاست و به‌ مرور زمان با کاهش وزن می‌تواند در برطرف نمودن بیماری‌های مرتبط با چاقی کمک کند. این عمل تحت نظر دکتر سلیمی به ‌عنوان جراحی حاذق می‌تواند فواید و مزایای بسیاری را برای رسیدن به تناسب اندام و به‌ همراه داشته باشد.

عمل بای‌پس معده

عمل بای‌ پس معده یکی از استانداردترین جراحی‌های لاغری دنیا شناخته‌ شده است، طبق روند انجام این عمل بخش کوچک معده به بخش روده کوچک متصل می‌شود.

این کار باعث می‌شود تا هنگامی‌ که بیمار در طول روز غذا مصرف می‌کند، مواد غذایی موجود سریعاً به بخش کوچک معده برسند و احساس سیری فورا به سراغ فرد آید.

عمل بای‌پس معده
عمل بای‌پس معده

به‌ همین دلیل روند انجام این عمل کمک بسیار زیادی به کنترل وزن می‌کند، بعد از به اتمام رساندن به اتمام رسیدن پروسه انجام این عمل فرد باید دستورالعمل‌های پزشکی را به ‌درستی رعایت کند تا بدن او دچار کمبود ویتامین و مواد معدنی نشود.

چندین دلیل محکم سبب می‌شود تا فرد بعد از انجام عمل بای ‌پس معده با کاهش حجم غذای مصرفی مواجه شود. زیرا به دلیل دست‌کاری که در ناحیه معده بیمار صورت ‌گرفته است، جذب مواد غذایی کمتری به بدن اتفاق صورت می‌گیرد.

پس عدم جذب کالری‌های مصرفی می‌تواند به‌ مرور زمان نقش اساسی و عمده‌ای را بر روی کاهش وزن داشته باشد.

عمل بای‌پس با سوئیچ اثنی‌عشر

انجام این عمل نیز فواید و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد و طی چندین مرحله مختلف تحت نظر دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین جراحی چاقی انجام خواهد گرفت. اولین و مؤثرترین بخش انجام این عمل حذف کردن میزان زیادی از عمل از معده می‌باشد که به‌ عنوان عمل اسلیو شناخته می‌شود.

سپس بعد از آن باید دست‌کاری هایی بر روی رود صورت بگیرد تا به همه غذاها و کالری‌های مصرفی روزمره از این ناحیه عبور نکند. بعد از آن نوبت حذف کردن کیسه صفرا می‌باشد. تمامی این روند در کنار یکدیگر باعث می‌شود، بیمار احساس سیری زودرس با مصرف مواد غذایی کوچک داشته باشد.

همان‌طور که مشخص است حذف بخش عمده‌ای از معده هورمون گرسنگی را نیز کمتر خواهد کرد. در آخر روند انجام این عمل باعث می‌شود بیمار در طول روز کمتر احساس گرسنگی داشته باشد و کالری‌های کمتری جذب بدن او شود.

عمل حلقه گذاری معده

در برخی از مواقع جراحی‌های چاقی از طریق حلقه گذاری معده نیز امکان‌پذیر می‌باشد. البته این روش دیگر همانند گذشته مرسوم نیست و به نسبت عمل اسلیو معده و عمل بای‌پس معده کارایی آن‌چنانی را نخواهد داشت.

اما همچنان برخی از افراد علاقه‌مند به استفاده از این روش می‌باشند. روند انجام عمل حلقه گذاری معده بدین ‌صورت است که به دوره بخش بالا و پایینی معده حلقه بسته خواهد شد تا بتواند ابعاد معده را و کوچک‌تر کند.

در این هنگام فرد با مصرف مواد غذایی در طول روز فوراً احساس سیری می‌کند. زیرا غذاها مستقیماً به بخش بالایی کیسه معده ارسال می‌شوند و احساس سیری زودرس را برای بیمار به‌ دنبال خواهد داشت.

این راهکار نیز می‌تواند در روند بالا بودن شاخص توده بدنی برای افراد کارساز و مفید باشد. هرچند که همچنان به پیشنهاد دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک حاذق در زمینه استفاده از روش‌هایی همچون جراحی بای‌پس و اسلیو معده می‌باشد و اگر شما نیز از شاخص توده بدنی بالایی برخوردار می‌باشید.

بعد از انجام این جراحی‌ها می‌توانید از نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی استفاده داشته باشید تا روند کاهش وزن شما سرعت بخشیده شود با سرعت بیشتری داشته باشد.

چه حقایقی در رابطه با جراحی چاقی لازم به ذکر است؟

تا به این ‌جای مطلب اطلاعات کلی در رابطه با انواع نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی برای شما و داشتیم. اما همچنان تاکید می‌کنیم که مصرف این موارد برای افرادی که از شاخص توده بدنی بالایی برخوردار می‌باشند، ممکن است نتیجه خوبی برای کاهش وزن در بر نداشته باشد.

اگر طبق موارد گفته ‌شده شاخص توده بدنی شما بالای ۳۰ می‌باشد، فرد مستعدی برای استفاده از عمل‌های جراحی چاقی هستید.

در این مواقع باید اطلاعات کافی در رابطه با شرایط و روند انجام این جراحی‌ها داشته باشید تا تصمیم دقیق درست‌تری برای امن جراحی چاقی بگیرید. مهم‌ترین این موارد به حقایقی که در راستای استفاده از این جراحی‌ها وجود دارد شامل موارد زیر خواهد شد.

بهتر است بدانید چاقی‌ها فقط به ‌عنوان مشکلات ظاهری شناخته نمی‌شوند، بلکه عدم درمان آن‌ها می‌تواند باعث پیدایش بیماری‌های متابولیک گردد. کاهش یافتن میزان متابولیسم بدن افراد به‌ مرور زمان می‌تواند چاقی‌ها را چندین برابر کند و بیماری‌های زمینه را نیز گسترش دهد.

اما افرادی که شاخص توده بدنی بالایی دارند هرگز با کاهش دادن میزان غذای مصرفی خود نمی‌تواند به کاهش وزن و لاغری برسند و باید این رؤیا را همیشه در سر داشته باشند. اما با استفاده از جراحی چاقی می‌توانند، نتیجه خوبی از داشتن اندام ایده‌آل کسب کنند.

تغییرات متابولیکی و بیماری‌های مختلفی که بر اثر چاقی در بدن افراد به وجود می‌آید

تغییرات متابولیکی و بیماری‌های مختلفی که بر اثر چاقی در بدن افراد به وجود می‌آید، با استفاده از جراحی چاقی خنثی خواهد شد، به‌ کلی سبک زندگی افراد تحت تاثیر انجام این عمل‌ها قرار خواهد گرفت.

به همین دلیل بعد از انجام جراحی چاقی فرد بلافاصله با استفاده از وعده‌های غذایی کمتر سیر خواهد شد و دیگر میلی به خوردن مواد غذایی نخواهد داشت. بنابراین آسان‌ترین روش ممکن برای رسیدن به کاهش وزن می‌باشد.

هیچ‌گونه نگرانی و عوارضی در پی استفاده از جراحی چاقی وجود ندارد و انجام این عمل به ‌اندازه جراحی کیسه صفرا می‌باشد. بنابراین عدم بروز هر گونه عارضه می‌تواند سطح کیفی این نوع عمل‌ها را افزایش دهد.

با توجه به این‌ که این جراحی تحت نظر دکتر سلیمی به روش لاپاراسکوپی به ‌عنوان تکنولوژی نوین پزشکی صورت می‌گیرد، نیازی به نگرانی در رابطه با هر گونه عوارض بعد از انجام این عمل وجود نخواهد داشت.

اعتماد به ‌نفس

برای این‌که بتوانید اعتماد به ‌نفس خود را با داشتن اندامی ایده‌آل کسب کنید، بهتر است از تجربه جراحی چاقی استفاده کنید. در این مواقع نیاز به حمایت پزشک دارید. پس دکتر سلیمی به ‌عنوان یک جراح موفق و به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که می‌توانید برای کسب اعتماد به ‌نفس بیشتر از این روش بهترین نتیجه را دریافت کنید.

انجام جراحی چاقی می‌تواند باعث بهبود یافتن بیماری‌هایی همچون درد مفاصل، دیابت نوع ۲ فشارخون بالا گردد. این از مهم‌ترین مزایا و ویژگی‌های جراح چاقی به حساب می‌آید.

استفاده از جراحی چاقی به روش لاپاراسکوپی

استفاده از جراحی چاقی به روش لاپاراسکوپی باعث می‌شود تا بیمار هیچ‌گونه جای زخم و بخیه را بر روی بدن خود احساس نکند و دوران نقاهت بسیار اندکی را در پی سلامتی کسب کند. بازه زمانی نقاهت بیمار فقط ۲ هفته است که بعد از آن می‌تواند فورا به فعالیت‌های روزمره خود بپردازد و هیچ‌گونه سختی در مسیر کاهش وزن بر سر راه او نخواهد بود.

استفاده از جراحی چاقی به روش لاپاراسکوپی
استفاده از جراحی چاقی به روش لاپاراسکوپی

با گذشت ۲ ماه از جراحی چاقی معده بیمار به شرایط بدنی جدید عادت خواهد کرد و به ‌مرور زمان تا حدود ۶۰ الی ۸۰ درصد از وزن افراد کاهش پیدا می‌کند و این خبر خوبی است که می‌توانید سلامتی خود را دوباره با داشتن اندامی ایده‌آل کسب کنید.

در ۵ سال گذشته درصد موفقیت‌های جراحی چاقی در بین عموم مردم جهان ۸۵ درصد شناخته ‌شده است. پس کمک گرفتن از این جراحی‌ها می‌تواند قابل ‌اعتماد باشد و این امکان را فراهم کند تا شما نیز دیگر دغدغه‌ای داشتن اندام دلخواه را نداشتن تناسب اندام را نداشته باشید.

حال که با تمامی حقایق موجود جراحی‌های چاقی آشنا شدید، شاید لازم باشد بدانید که انجام این جراحی تحت نظر دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح حاذق انجام صورت می‌گیرد و می‌توانید نتیجه دلخواه خود را از داشتن اندامی ایده‌آل با کمک گرفتن از تخصص‌های این پزشک کسب کنید.

جمع‌بندی مطالب

اگر شما نیز درگیر اضافه‌ وزن بسیار زیاد هستید و از رژیم‌های لاغری و کاهش وزن اصولی پیروی می‌کنید، بهتر است شناخت دقیق در رابطه با انواع نوشیدنی چربی سوز قوی داشته باشید.

در این مطلب ما توانستیم چندین مدل نوشیدنی چربی سوز قوی خانگی را با دستورالعمل‌های مختلف برای شما شرح بدهیم تا در هنگام کاهش وزن تمامی ویتامین‌ها و مواد مغذی لازم به بدن شما برسد.

با این ‌حال افرادی که از شاخص توده بدنی بالایی برخوردار می‌باشند، ممکن است نتوانند از این طریق به کاهش وزن برسند. زیرا اشتهای آن‌ها در طول روز کنترل ‌نشدنی است.

برای برخی از افراد تهیه کردن این نوشیدنی‌ها در طول روز دشوار می‌باشد

برای برخی از افراد تهیه کردن این نوشیدنی‌ها در طول روز دشوار می‌باشد و این سختی ممکن است باعث شود روند کاهش وزن آن‌ها دچار اختلال گردد. درست است که ویتامین‌های متعددی از طریق نوشیدن این مواد مغذی به بدن می‌رسد و می‌تواند میزان متابولیسم بدن را افزایش بدهد،

اما در کل افراد با چاقی‌های افراطی ممکن بهتر است از روش‌های نوین‌تری که درد علم پزشکی امروز توانسته نتایج خارق‌العاده‌ای را برای اضافه‌وزن به ارمغان بیاورد، استفاده داشته باشند.

به ‌خاطر بسپارید استفاده از معجون‌های لاغری بدین ‌معنا نیست که با استفاده از آن‌ها به ‌تنهایی می‌توانید به کاهش وزن برسید، بلکه نوشیدن این موارد در کنار استفاده از جراحی‌های چاقی که تحت نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، مؤثر واقع می‌شود.

شما نیز می‌توانید برای تغییر دادن عادات اشتباه خود و خلاص شدن از شر چربی‌های اضافه با شاخص توده بدنی بالا از جراحی چاقی تحت نظر دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین جراح متخصص به نتیجه دلخواه از کاهش وزن ان برسید و دغدغه و نگرانی‌های چاقی افراطی را از زندگی خود حذف کنید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید