مشاوره اسلیو معده

مشاوره اسلیو معده

فهرست مطالب

امروز با موضوع مشاوره اسلیو معده و سوالات و نکاتی که بهتر است قبل از ورود به جلسه مشاوره از آنها آگاه باشید، با شما هستیم.

در کلینیک دکتر سلیمی، می‌دانیم که در نظر گرفتن جراحی کاهش وزن می‌تواند تصمیم دلهره‌آور و چالش برانگیزی باشد.

ما همچنین درک می کنیم که داشتن تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه مهم است.

در این مقاله، همه چیزهایی را که باید در مورد مشاوره اسلیو معده بدانید، از جمله آنچه باید انتظار داشته باشید، نحوه آماده سازی و سوالاتی که باید بپرسید، به شما آموزش می دهیم.

جراحی اسلیو معده چیست؟

جراحی اسلیو معده که به نام اسلیو گاسترکتومی نیز شناخته می شود، نوعی جراحی کاهش وزن است که شامل برداشتن بخش بزرگی از معده برای کاهش اندازه آن است. این مقدار غذایی را که معده می تواند نگه دارد محدود می کند و در نتیجه کالری دریافتی و کاهش وزن را کاهش می دهد. این روش به طور معمول به روش لاپاراسکوپی انجام می شود، به این معنی که برش های کوچکی در شکم ایجاد می شود و از یک دوربین و ابزار کوچک برای انجام جراحی استفاده می شود.

آماده شدن برای مشاوره اسلیو معده

آماده شدن برای مشاوره اسلیو معده
آماده شدن برای مشاوره اسلیو معده

قبل از مشاوره، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و با سؤالات آماده باشید. تحقیق در مورد جراح و امکانات محل خوبی برای شروع است. صفجه بهترین جراح معده در تهران را ببینید.

شما همچنین می توانید روش و آنچه را که در طول بهبودی باید انتظار داشته باشید را جستجو کنید.

همچنین مهم است که خود را از نظر روحی و روانی برای مشاوره آماده کنید. ممکن است احساس عصبی یا مضطرب کنید، اما به یاد داشته باشید که جراح و کارکنان در کنار شما هستند تا در تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامتی خود به شما کمک کنند.

اگر ساکن زشت هستید و نیاز به کسب اطلاعات بیشتری درباره جراحی لاغری، مقاله جراحی لاغری در رشت را مطالعه کنید.

در طول مشاوره اسلیو معده

در طول مشاوره اسلیو معده
در طول مشاوره اسلیو معده

در طول مشاوره اسلیو معده، جراح سابقه پزشکی شما را ارزیابی می کند، یک معاینه فیزیکی انجام می دهد و اهداف کاهش وزن شما را مورد بحث قرار می دهد. آنها همچنین روش، از جمله خطرات و فواید را توضیح خواهند داد و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ خواهند داد.

مهم است که با جراح خود در مورد سابقه سلامتی خود صادق باشید، از جمله هرگونه جراحی قبلی، شرایط پزشکی و داروهایی که مصرف می کنید. این اطلاعات می تواند بر واجد شرایط بودن شما برای این روش و طرح جراحی تاثیر بگذارد.

بهترین جراح اسلیو معده در اهواز کیست؟ برای دریافت پاسخ روی لینک فوق کلیک نمایید.

بعد از مشاوره اسلیو معده

بعد از مشاوره اسلیو معده
بعد از مشاوره اسلیو معده

پس از مشاوره، جراح و تیم او تعیین می کنند که آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی اسلیو معده هستید یا خیر. آنها همچنین ممکن است آزمایش‌های اضافی مانند آزمایش خون یا تصویربرداری را برای ارزیابی بیشتر سلامت شما درخواست کنند. صفحه آزمایشات قبل از عمل اسلیو را ببنید.

اگر برای این روش تایید شده باشید، جراح دستورالعمل های قبل از عمل شامل تغییرات رژیم غذایی و تنظیم دارو را به شما ارائه می دهد. آنها همچنین توضیح خواهند داد که چه چیزی در طول و بعد از عمل جراحی باید انتظار داشته باشید، و همچنین هر گونه عوارض احتمالی.

علت چاقی شکم در کودکان چیست؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی لینک فوق کلیک کنید.

در طول مشاوره جراحی کاهش وزن چه انتظاری باید داشت؟

این بازدید معمولاً برای بحث در مورد گزینه های جراحی، بررسی و بحث در مورد مزایای بیمه یا گزینه های پرداخت جراحی، بررسی و بحث در مورد نیازهای رژیم غذایی قبل و بعد از عمل است . این بازدید ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

 

از مشاوره به جراحی چاقی چقدر طول می کشد؟

6-8 هفته
چه مدت باید قبل از انجام جراحی چاقی صبر کنم؟ از زمان مشاوره اولیه، میانگین زمان انتظار 6-8 هفته است . در این مدت، برای ارزیابی اینکه آیا جراحی گزینه مناسبی است، آزمایشات قبل از عمل را انجام خواهید داد.

عمل بای پس معده چند ساعت طول می کشد؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی لینک فوق کلیک نمایید.

شماره تماس برای مشاوره جراحی اسلیو معده

شما می توانید برای درخواست مشاوره اولیه با شماره 09120174510 در تماس باشید.

نتیجه

جراحی اسلیو معده می تواند ابزار موثری برای کاهش وزن باشد، اما مهم است که با آگاهی و آمادگی به آن نزدیک شوید. در [نام شرکت شما]، ما معتقدیم که به بیماران خود اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامتی خود نیاز دارند، ارائه می دهیم. اگر قصد جراحی اسلیو معده را دارید، توصیه می کنیم با یکی از جراحان مجرب ما مشورت کنید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید