قرص لاغری black slim

قرص لاغری black slim

فهرست مطالب

با ما همراه شوید تا بیشتر با قرص لاغری black slim آشنا شوید.

قبل از هر چیز لازم است که با عوارض قرص لاغری آشنا شوید تا اگر این روش را انتخاب می کنید با چشمان باز باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های صحیح لاغری می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

مقدمه

در ابتدا به شما توصیه می کنیم جهت توانایی در مقایسه بهتر صفحه مربوط به قرص لاغری alpha slim را ببنید.

به دلیل سبک زندگی نادرست و رژیم غذایی اشتباه و فعالیت بدنی کم، یکی از مشکلات بسیار مهم که تهدید کننده سلامتی انسان ها است، چاقی و اضافه وزن است.

چاقی و اضافه وزن در کنار کاهش میزان فعالیت انسان، موجب بروز بیماری های خطرناکی برای انسان می شود که تهدید کننده سلامتی و جان او است و موجب بروز انواع بیماری ها مانند کلسترول بالا، فشار خون بالا، بیماری های قلبی و عروقی و غیره می شود.

به همین دلیل بیشتر افرادی که اضافه وزن دارند، به دنبال کاهش وزن و بازگرداندن سلامتی بوده و افرادی که وزن مناسب دارند نیز به دنبال حفظ تناسب اندام برای جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از چاقی هستند.

روش های بسیاری برای حذف اضافه وزن وجود دارند

روش های بسیاری برای حذف اضافه وزن وجود دارند که بهترین آن ها بهره مندی از مشاوران یک متخصص تغذیه است و به همراه آن انجام فعالیت های بدنی مناسب تحت نظر یک مربی متخصص نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و سرعت کاهش وزن را افزایش دهد.

از طرفی یک سری روش ها برای کاهش سریعتر وزن ابداع شدند که مورد تایید جهانی نیز بوده و به افرادی که توانایی انجام فعالیت بدنی داشتند و میزان اضافه وزن آن ها بالا بوده و با فعالیت بدنی و تغذیه صحیح نیز توانایی کاهش وزن آنچنانی نداشتند و در معرض خطرات ناشی از چاقی بودند، توصیه می شدند.

این روش ها انواع جراحی معده برای لاغری بودند که تحت شرایط ویژه ای انجام می شوند و برای هر بیمار مبتلا به چاقی توصیه نمی شود.

قرص لاغری black slim

برند قرص لاغری بلک اسلیم (Black slim)
مکانیسم اثر کاهش اشتها قوی
کاهش وزن
کاهش سایز
چربی سوز
بدون نیاز به ورزش و رژیم
تولید کشور فرانسه
عناوین مقاله:

چاقی و اضافه وزن

بیماری های ناشی از چاقی

راه های کاهش وزن

قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM

نحوه عملکرد قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM در بدن

قرص لاغری BLACK SLIM

عوارض قرص لاغری BLACK SLIM

جراحی لاغری

انواع جراحی های لاغری

دکتر مهدی سلیمی

نتیجه گیری

استفاده از قرص های لاغری

یک روش دیگر که امروزه بسیار به چشم می خورد و افراد بسیاری متاسفانه به دلیل راحتی به آن روی می آورند، استفاده از قرص های لاغری است. برخی شرکت ها از تمایل مردم به کاهش وزن سریع و بدون هیچ گونه فعالیت و زحمتی سوء استفاده کرده و قرص هایی مانند قرص لاغری BLACK SLIM را به بازار عرضه می کنند.

پیشنهاد می کنیم از پست قرص لاغری چربی سوز دیدن کنید.

استفاده از قرص های لاغری
استفاده از قرص های لاغری

البته ذکر این نکته ضروری است که برخی از این قرص ها معتبر بوده و مورد تایید جهانی قرار گرفته اند اما برخی از آن ها مانند قرص لاغری BLACK SLIM دارای عوارض بسیاری بوده و در صورت کاهش وزن نیز با خطرات دیگری انسان را مواجه می سازند و مصرف آن ها به شدت مضر است.

هدف این مقاله آشنایی شما با قرص لاغری BLACK SLIM و عوارض و خطرات ناشی از مصرف آن است. همچنین روش های مورد تایید جهانی و انواع روش های لاغری از جمله جراحی ها را به شما معرفی خواهیم کرد

تا در صورتی که اضافه وزن بسیاری دارید و با فعالیت بدنی و تغذیه صحیح نتوانسته اید به وزن ایده آل برسید و در معرض خطرات ناشی از چاقی نیز هستید، با مراجعه به متخصصان حاذق در زمینه جراحی های چاقی مانند دکتر سلیمی از این روش ها برای بازگشت به وضعیت سلامت خود استفاده کنید.

چاقی و اضافه وزن

امروزه به دلیل کمتر شدن فعالیت های بدنی و افزایش میزان استفاده مردم از فست فودها و مواد غذایی پر کالری و ناسالم، اضافه وزن و چاقی افراد بسیار مشاهده می شود.

چاقی و اضافه وزن
چاقی و اضافه وزن

اضافه وزن هنگامی اتفاق می افتد که فرد نسبت به فعالیت بدنی کمی که دارد، مواد غذایی بسیاری را مصرف کند و کالری زیادی را دریافت کند اما توانایی سوزاندن کالری های دریافتی را نداشته باشد و اضافه وزن صورت گیرد. همچنین چربی ها در بدن روی هم انباشته شده و چاقی نمایان می شود.

پیشنهاد می کنیم از پست قرص لاغری آلگومد دیدن کنید.

کم شدن فعالیت بدنی

با افزایش اضافه وزن، فرد وزن بیشتری خواهد داشت و به مرور فعالیت های بدنی وی کمتر از قبل نیز خواهد شد و همین امر، موجب ایجاد زمینه برای اضافه وزن بیشتر نیز خواهد شد.

در کنار افزایش وزن و کاهش کیفیت عملکرد در زندگی، بیماری های فراوانی مانند بیماری های قلبی و عروقی، کلسترول بالا، فشار خون نامتعادل، دیابت و … به علت چاقی  و اضافه وزن برای انسان به وجود می آید.

همچنین بسیاری از افراد با افزایش وزن، اعتماد به نفسشان کاهش یافته و دچار مشکلات روحی و روانی نیز می شوند. چاقی عوامل به وجود آورنده بسیاری دارد و ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مانند عوامل ژنتیکی و وراثتی، اختلالات غدد درونی تاثیرگذار بر وزن و مصرف یک سری داروهای درمانی مانند کورتن  و … به وجود بیاید.

کم شدن فعالیت بدنی
کم شدن فعالیت بدنی

همچنین همان طور که مشاهده می شود، مصرف غذاهای فست فودی و پرکالری در بین مردم رواج یافته و همچنین به علت پیشرفت در تکنولوژی، میزان فعالیت انسان نیز کاهش یافته است و در افراد بیشتری اضافه وزن و چاقی روی می دهد.

رفع معضل چاقی

راه حل رفع معضل اضافه وزن و چاقی، یافتن و آشنایی با عوامل به وجود آورنده آن است. سپس باید راه های جلوگیری از ایجاد آن و یا در صورت ابتلا، راه های درمان آن است.

یکی از راه های نامعتبر درمان که به علت راحت بودن آن افراد بسیاری به آن روی می آورند، مصرف قرص هایی مانند قرص لاغری BLACK SLIM است که مصرف آن در کنار لاغری سریع، عوارض بسیاری را برای بدن انسان به همراه دارد.

رفع معضل چاقی
رفع معضل چاقی

برای هر نوع عامل چاقی، راه درمانی وجود دارد

برای هر نوع عامل چاقی، راه درمانی وجود دارد. اگر فرد به علت فعالیت بدنی بسیار کم، مبتلا به اضافه وزن و چاقی شده باشد، به وی فعالیت بدنی زیر نظر متخصص همراه با یک رژیم غذایی صحیح توصیه شده توسط متخصص تغذیه با در نظر گرفتن کلیه شرایط جسمی فرد توصیه می شود تا به وضعیت بدنی مناسب خود باز گردد.

اگر عامل به وجود آورنده چاقی و اضافه وزن، اختلالات در غدد درون ریز و اشکالات در هورمون ها باشد، پزشکان با تجویز داروهای مناسب در بهبود وضعیت بدنی فرد کمکش خواهند کرد.

بنابراین شناسایی علل به وجود آورنده چاقی در تعیین راه درمانی آن بسیار موثر است و نمی توان آن را نادیده گرفت. بعد از شناسایی علل به وجود آورنده اضافه وزن و چاقی، به راه های مختلف کاهش وزن می رسیم که در ادامه آن را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

حال شما را با انواع بیماری های ناشی از چاقی آشنا می سازیم تا اگر در حال اضافه کردن وزن خود هستید، بدانید که سلامت شما در خطر بوده و باید به سرعت برای رفع عوارض ناشی از آن، نه با مصرف قرص لاغری BLACKSLIM بلکه به شیوه صحیح بکوشید.

برای هر نوع عامل چاقی، راه درمانی وجود دارد
برای هر نوع عامل چاقی، راه درمانی وجود دارد

بیماری های ناشی از چاقی

زمینه بسیار از بیماری های مهم و خطرناک برای انسان، ریشه در اضافه وزن و چاقی نیز دارد. ابتلا به هر کدام از این بیماری ها می تواند کلیه زندگی انسان را تحت تاثیر قرار دهد و عوارض جبران ناپذیری را برای او به همراه داشته باشد. این بیماری ها که امروزه در افراد بسیاری وجود آن مشاهده می شود عبارتند از:

بیماری های ناشی از چاقی
بیماری های ناشی از چاقی

بیماری های قلبی و عروقی:

قلب انسان خاص ترین و مهم ترین عضو بدن او است که حیات او در گرو این عضو اصلی است و هر گونه عارضه ای در آن و مختل شدن عملکرد آن یا کاهش کیفیت عملکرد آن می تواند جان انسان را به خطر بیاندازد.

قلب عضو اصلی سیستم گردش خون انسان است و هر گونه مشکل در آن فقط منحصر به خود او نیست و روی سایر قسمت ها و ارگان های بدن نیز تاثیر خواهد داشت.

هنگامی که فرد دچار اضافه وزن و چاقی می شود، به علت افزایش وزن، بدن هنگام هر گونه فعالیتی برای گردش خون بهتر و تامین میان اکسیژن کافی برای انجام فعالیت قلب باید پمپاژهای قوی تری را انجام دهد تا فرد بتواند فعالیت خود را انجام دهد.

همچنین با قرار گرفتن چربی بسیار اطراف قلب، هنگام فعالیت و پمپاژ، قلب تحت فشار قرار می گیرد و فعالیتش محدود خواهد شد. همین علت نیز می تواند باعث کاهش عملکرد قلب و به وجود آمدن مشکلات جدی در این زمینه باشد.

دیابت نوع دوم:

یکی از بیماری هایی که امروزه بسیار مشاهده می شود و افراد بسیاری درگیر آن می باشند، دیابت است. دیابت وجود میزان بسیاری قند در خون خارج از حد طبیعی و نرمال است و مدت زمان درگیری با آن در صورت ابتلا، بسیار طولانی خواهد بود و نیاز به تزریق انسولین به صورت مداوم خواهند داشت.

این بیماری بویژه در ایرانیان که مواد غذایی شیرین و چاق کننده را بسیار مصرف می کنند، مشاهده می شود. از عوارض داشتن دیابت، کاهش سرعت روند بهبودی زخم ها است که می تواند زمینه ساز به وجود آمدن بسیاری از مشکلات دیگر نیز باشد.

رفلاکس اسید معده:

یکی دیگر از مشکلات چاقی و اضافه وزن، رفلاکس اسید معده است. افراد چاق دفعات بسیاری احساس بالا آمدن اسید معده و سوزش در گلو را احساس می کنند که به شدت آزاردهنده بوده و می تواند در ناحیه نای و گلو عوارض و مشکلاتی را پدید بیاورد.

مشکلات پوستی:

با کشیده شدن پوست بر اثر چاقی و اضافه وزن، ترک های بسیاری روی پوست نمایان می شود که به نوعی زیبایی پوست را تحت تاثیر قرار داده و افراد، از به وجود آمدن آن ابراز ناراحتی کرده و در پی رفع آن هستند.

همچنین با تجمع چربی زیر پوست به صورت نامنظم برآمدگی هایی تحت عنوان سلولیت به وجود می آید که زیبایی اندام را خدشه دار می کند.

افتادگی پوست نیز از دیگر عوارض چاقی است. همه این مشکلات پوستی در صورت بروز، مدت زمان بسیاری را برای درمان می طلبند و ممکن است بعضی از آن ها تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت به حالت اولیه نباشند.

مشکلات گوارشی:

با افزایش میزان مصرف مواد غذایی برای هضم آن، نیاز به مقادیر بیشتری از اسید معده است و به همین علت معده واکنش بسیاری نشان داده و گاها رفلاکس و سوزش معده اتفاق می افتد که آزاردهنده است.

همچنین یکی از بیماری های تهدید کننده سلامتی و جان انسان، کبد چرب است که بسیار آزا دهنده است و درمان آن نیز با سختی انجام می شود.

سرطان ها:

با تغییر میزان غذای مصرفی یا هرگونه تغییراتی که موجب اضافه وزن و چاقی می شود، ممکن است رشد سلول های بدن نیز با اختلالاتی مواجه شود و موجب رشد غیر طبیعی سلول ها شود که علت به وجود آمدن انواع سرطان ها مانند سرطان پروستات، سرطان معده، سرطان روده، سرطان صفرا، سرطان لوزالمعده و غیره می شود.

امروزه شاهد بروز انواع سرطان ها در بین انسان ها هستیم. به طوری که تبدیل به یک امر طبیعی شده و علت آن نیز می تواند تغذیه نادرست و عدم انجام فعالیت های بدنی به مقدار کافی و اضافه وزن و چاقی باشد. سرطان به باقی قسمت های مهم بدن مانند سیستم ایمنی بدن نیز می تواند آسیب برساند.

مشکلات تنفسی:

چاقی و اضافه وزن، حجم بدن را افزایش می دهد و بدن نیاز به میزان اکسیژن بیشتری برای انجام فعالیت های مختلف دارد و اگر ریه و سیستم تنفسی انسان توانایی تامین میزان اکسیژن مورد نیاز برای بدن را نداشته باشد، می تواند مشکلات تنفسی مانند آسم و … برای فرد دارای اضافه وزن، پدیدار شود.

بیماری های بسیار دیگری وجود دارند که ممکن است بر اثر چاقی و اضافه وزن برای بدن اتفاق بیفتد. همچنین افسردگی و کاهش اعتماد به نفس، دردهای ناشی از فشار روی استخوان ها و عضلات، مشکلات کلیه، مشکلات مربوط به بارداری مانند تنبلی تخمدان، دیابت، نقرس و غیره نیز ممکن است برای بدن روی دهد که هر کدام مشکلات جدی محسوب می شوند.

درمان هر کدام از این بیماری ها نیز با هزینه های بسیاری همراه است که با آن آشنایی دارید و می دانید که در کنار تحمل دردها و درمان های سخت، هزینه های بسیاری را باید برای رسیدن به وضعیت مطلوب که گاها غیر ممکن نیز می شود، بپردازید.

تا اینجا با چاقی و بیماری هایی که بر اثر چاقی ممکن است برای شما روی دهد، آشنا شدید. اگر شما دارای اضافه وزن هستید یا از بیماری های ناشی از آن رنج می برید، بهتر است راه های درمان آن را نیز بدانید تا برای آن اقدام کنید. البته برخی از این روش ها معتبر بوده و برخی مانند مصرف قرص لاغری BLACK SLIM سرشار از عوارض برای بدن است.

مشکلات تنفسی:
مشکلات تنفسی:

راه های کاهش وزن

راه های متفاوتی برای کاهش وزن و رسیدن به وضعیت مطلوب وجود دارد که روز به روز این راه ها بیشتر می شوند و شما می توانید به شیوه مناسب با تشخیص پزشک متخصص به منظور کاهش وزن اضافه خود و بازگشت به وضعیت مطلوب جسمی خود حرکت کنید.

راه های کاهش وزن
راه های کاهش وزن

این روش ها گاها مورد تایید جهانی قرار گرفته اند و انجام آن ها هیچ گونه عارضه ای را برای شما نخواهد داشت اما برخی روش ها مانند مصرف قرص لاغری BLACK SLIM می تواند به ظاهر به کاهش وزن سریع شما کمک کرده اما عوارض بسیار بدی را در بدن شما به وجود بیاورد و سلامت و جان شما را در معرض خطر قرار دهد.

روش های موثر و مورد تایید جهانی اگر به بهترین نحو و تحت نظر متخصص انجام شوند، هیچ گونه عوارضی برای فرد به همراه ندارند.

موثرترین راه که باید اولین پیشنهاد هر متخصص لاغری باشد، انجام ورزش و برنامه های تمرینی و همچنین داشتن یک رژیم درمانی مناسب است و نباید راه حل اول کاهش وزن، انجام جراحی های لاغری و مصرف قرص های لاغری باشد.

ورزش کردن

ورزش کردن در کنار کاهش وزن برای سلامتی انسان نیز مفید بوده و از بروز بیماری هایی مانند فشار خون بالا، کلسترول، دیابت و غیره جلوگیری می کند. همچنین  تناسب اندام فرد نیز با انجام فعالیت های بدنی درست و تحت نظر متخصص ورزش به وجود می آید و حفظ می شود.

البته انجام ورزش نیز شرایطی را به همراه دارد و افرادی که اضافه وزن آن ها بسیار زیاد است، نمی توانند هر نوع ورزشی را انجام دهند زیرا موجب بروز عوارض دیگری مانند ساییدگی مفصل نیز می شود.

ورزش کردن
ورزش کردن

ورزش های مناسب برای کاهش وزن عبارتند از پیاده روی، کوهنوردی، دویدن، شنا، دوچرخه سواری، ورزش های تناسب اندام و انواع آن که امروزه باشگاه های زیادی برای انجام آن فراهم شده است.

در کنار انجام فعالیت های بدنی، نیاز به وجود یک رژیم غذایی درست و اصولی است که تحت نظر یک متخصص تغذیه با در نظر گرفتن کلیه شرایط جسمی تنظیم و تهیه شود.

همچنین باید آزمایشاتی صورت بگیرد تا نتایج آن نیز در تنظیم برنامه غذایی لحاظ شود. هیچ گاه نباید از رژیم غذایی فردی که با آن تناسب اندام خود را حفظ کرده است، استفاده کنید. زیرا برنامه غذایی او مختص شرایط جسمانی او بوده و ممکن است برای شما مناسب نباشد و نتیجه دلخواه را کسب نکنید.

روش های بعدی کاهش وزن و رفع چاقی، استفاده از داروهای لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است

روش های بعدی کاهش وزن و رفع چاقی، استفاده از داروهای لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است که مصرف آن عوارض بسیاری را برای سلامت شما به همراه خواهد داشت و مضرات آن نیز در ادامه این مقاله بیان خواهد شد.

روش آخر انجام روش های مورد تایید جهانی است که شامل جراحی های لاغری است و انواع آن نیز در این مقاله در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا اطلاعات مفیدی در خصوص کاهش وزن خود داشته باشید و در صورت لزوم، تحت نظر متخصصانی مانند دکتر سلیمی، بهترین راه برای کاهش وزن خود را بیابید.

برای آشنایی با قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM، عوارض آن و آشنایی با روش های مورد تایید جهانی برای کاهش وزن، با ما همراه باشید.

روش های بعدی کاهش وزن و رفع چاقی، استفاده از داروهای لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است
روش های بعدی کاهش وزن و رفع چاقی، استفاده از داروهای لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است

قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM

انسان ها معمولا به دنبال ساده ترین راه ها برای حل مشکلات خود هستند. این عملکرد بویژه در زمینه هایی مانند کاهش وزن که زمانبر است، به وفور مشاهده می شود.

شرکت های بسیاری از این شرایط سوء استفاده کرده و با تولید انواع قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM و تبلیغات فراوان و اغوا کننده، انسان ها را فریب داده و آن ها را به مصرف قرص های لاغری برای منافع شرکت و کسب سود و سوء استفاده از موقعیت ترغیب می کنند.

انسان ها نیز با مشاهده تبلیغات زیبا و فریب دهنده این قرص ها مانند قرص لاغری BLACK SLIM  تشویق به خرید این نوع قرص ها می شوند و فکر می کنند که قرار است با مصرف یک دوره از این قرص ها، معجزه ای اتفاق بیافتد و بدون هیچ مشکلی در سریع ترین زمان به وزن ایده آل خود برسند

و هیچ اطلاعی از عوارض این نوع قرص ها برای بدن ندارند و نمی دانند که ضرر قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM از فواید آن بیشتر است و گاهی ممکن است سلامت انسان را به شدت به خطر انداخته یا انسان را معتاد کرده و آهسته به مرگ نزدیک کنند.

انواع قرص های لاغری در بازار موجودند و روز به روز بر تعداد آن ها و برندهای متفاوت آن ها افزوده می شود

انواع قرص های لاغری در بازار موجودند و روز به روز بر تعداد آن ها و برندهای متفاوت آن ها افزوده می شود. برخی از قرص ها مورد تایید پزشکان و متخصصان در سطح جهانی است و پس از بررسی ها و آزمایشات بسیار، مفید بودن آن ها تشخیص داده شده است و از عوارض کمی بهره مند هستند.

این نوع قرص ها طبیعتا نایاب تر و کمتر از سایر قرص های دیگر در دسترس هستند و اکثر آن ها نیز خارجی بوده و ممکن است قرص های تقلبی با نام و برند آن ها در داخل کشور با هدف کسب سود، حتی به قیمت جان مردم تمام شود.

قرص های نامناسب و با عوارض بالا مانند قرص لاغری BLACK SLIM در انواع سایت ها تبلیغ می شود و به آسانی در اختیار مردم قرار می گیرد.

این نوع قرص ها به صورت جهانی تحت آزمایشات و بررسی های کامل قرار نگرفته اند و به واسطه لاغری سریع به ظاهر مناسب و ایده آل مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته اند.

غافل از این که چه عوارضی را برای بدن انسان به همراه دارند و می توانند به وجود آورنده مشکلات بسیار دیگری به جز چاقی باشند. هیچ کدام از این قرص ها تا زمانی که کالری کم مصرف نکنید، اثری در کاهش وزن شما ندارند.

هر دارویی که مصرف می کنید، باید با کاهش کالری مصرفی همراه باشد

هر دارویی که مصرف می کنید، باید با کاهش کالری مصرفی همراه باشد. وعده هایی که در سایت ها و تبلیغات فروش قرص های لاغری بویژه قرص لاغری BLACK SLIM می بینید که با مصرف این قرص ها روزانه یا ماهانه وزن بسیاری را کم می کنید، یا عملی نیستند و یا به شدت برای بدن خطرناکند زیرا لاغر شدن ناگهانی برای بدن خطراتی را به همراه دارد.

مقدار وزن ایده آل برای کاهش در هفته، تقریبا نیم کیلوگرم است و بیشتر از آن ممکن نیست یا اگر باشد مفید نیست. این مقدار از نظر پزشکی و علمی تعیین شده است و نباید فریب تبلیغات اشتباه را بخورید و بهتر است از مشاوره متخصصان در این زمینه مانند دکتر سلیمی برای کاهش وزن خود استفاده کنید.

هر دارویی که مصرف می کنید، باید با کاهش کالری مصرفی همراه باشد
هر دارویی که مصرف می کنید، باید با کاهش کالری مصرفی همراه باشد

برای آشنایی با شیوه عملکرد قرص های لاغری، بویژه قرص لاغری BLACK SLIM،  قسمت بعدی مبحث، اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار خواهد داد.

نحوه عملکرد قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM در بدن

عملکرد بیشتر قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM ، بر پایه چربی سوزی است. قرص لاغری BLACK SLIM ممکن است گیاهی و طبیعی یا شیمیایی باشند.

این قرص های لاغری میزان سوخت و ساز و متابولیسم بدن انسان را افزایش داده و میزان بیشتری از کالری که توسط انسان مصرف می شود را می سوزاند.

نحوه عملکرد قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM در بدن
نحوه عملکرد قرص های لاغری و قرص لاغری BLACK SLIM در بدن

به همین دلیل انسان احساس می کند که راه موفقیت کاهش وزن، استفاده از این قرص های لاغری است که هیچگ ونه سختی ندارد. به طور کلی سه نوع عملکرد بر اثر استفاده از این قرص ها مشاهده می شود:

کاهش شدید اشتها:

مواد تشکیل دهنده برخی قرص های لاغری به صورتی است که با شروع مصرف آن ها و ادامه دادن آن، به دلیل انرژی بسیاری که از خوردن آن ها به انسان دست می دهد، انسان احساس می کند که نیاز به مصرف مواد غذایی بیشتر و دریافت کالری بیشتر نداشته و دائما احساس سیری می کند.

به دنبال احساس سیری، غذای کمتری مصرف می شود و انرژی لازم برای فعالیت بدنی توسط قرص های لاغری با انرژی زیاد تامین می شود.

همچنین مصرف این قرص ها باعث ایجاد تغییرات در میزان هورمون های بدن مانند هورمون رشد می شود و میزان ترشح این هورمون ها و زمان ترشح آن ها را نیز تغییر می دهد که موجب بروز عوارض بسیاری در بدن می شود و در انتقال پیام ها و سیگنال های بخش های مختلف بدن، به مغز نیز تاثیر گذار است و زندگی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.

انسداد جذب چربی:

مصرف برخی از این قرص ها در بدن شرایطی را فراهم می کند که هنگام دریافت چربی همراه با غذا و مواد مصرفی، آن را از مواد غذایی جدا می کند تا میزان جذب آن کاهش یابد.

این اتفاق موجب انسداد جذب بسیاری از مواد مغذی دیگر نیز می شود و همچنین به وجود آورنده دل دردها و اسهال های شدیدی است که برای انسان آزاردهنده است و می تواند مشکلات دیگری را به همراه داشته باشد.

افزایش میزان متابولیسم بدن:

مصرف قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM سرعت هضم مواد غذایی در بدن را افزایش می دهد و باعث آزاد سازی انرژی فراوانی در بدن شده و میزان سوخت و ساز بدن را نیز افزایش می دهد.

این نوع از قرص های چربی سوز باعث سریع تر شکسته شدن مواد غذایی در بدن و آزاد شدن انرژی و افزایش سوخت و ساز بدن می شود.

علت اصلی این رویداد، وجود یک ماده هوشیارکننده به نام کافئین در این نوع قرص های لاغری است که موجب افزایش انرژی انسان نیز می شود.

قرص لاغری BLACK SLIM

یکی از روش های کاهش وزن که افراد بسیاری از آن استفاده می کنند، استفاده از قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM  است.

این روش به دلیل این که افراد فکر می کنند نیاز به رعایت هیچ گونه رژیم غذایی و فعالیت بدنی نداشته و با آن معجزه اتفاق می افتد و بدون هیچ مشکلی سریعا کاهش وزن صورت می گیرد، بسیار مورد استقبال افراد قرار می گیرد.

مصرف قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM اگرچه ممکن است تغییرات محسوسی در کاهش وزن داشته باشد، اما با عوارض بسیاری همراه است.  بسیار مشاهده شده افرادی که اضافه وزن دارند، برای رسیدن به وزن ایده آل و کاهش وزن اضافی دست به روش های مختلفی می زنند.

دیدگاه مثبت نسبت به قرص های لاغری به علت تبلیغات خاص این نوع محصولات صورت می گیرد

دیدگاه مثبت نسبت به قرص های لاغری به علت تبلیغات خاص این نوع محصولات صورت می گیرد و افراد با اعتماد اشتباه بدون مراجعه به متخصصان، خودسرانه مصرف قرص ها را شروع کرده و زندگی و سلامت خود را به خطر می اندازند.  یکی از این قرص ها قرص لاغری BLACKSLIM است که معروف است.

اما عوارض بسیاری دارد که معمولا بیان نمی شود. قرص لاغری BLACKSLIM قرصی است که بدون تجویز پزشک یا متخصص تغذیه و به صورت خودسرانه تنها بر اساس تجربه دیگران و معرفی آن ها استفاده می شود.

قرص لاغری BLACK SLIM یک قرص چربی سوز معروف است که به شدت اشتها را کاهش می دهد و سوخت و ساز بدن را افزایش خواهد داد.

شرکت سازنده قرص لاغری BLACK SLIM مدعی است که عملکرد این قرص به صورتی است که از تجمع قند و چربی در بدن جلوگیری کرده و وزن بدن را به شدت کاهش می دهد و از بین برنده نفخ و ورم بدن است.

عملکرد قرص لاغری

بعد از مصرف این قرص ها، مولکول های چربی سریع تر شکسته می شوند و انرژی بسیاری در بدن آزاد می شود که همان کاهش دهنده اشتها نیز است. از طرفی با کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن، چربی های قدیمی بدن شروع به سوختن می کنند و تامین انرژی صورت می گیرد.

این ها ادعای شرکت سازنده قرص لاغری BLACKSLIM است که قرص های لاغری با برندهای دیگری نیز تولید کرده است و تنها هدف این شرکت کسب درآمد و سود بیشتر و فروش بیشتر است.

عملکرد قرص لاغری
عملکرد قرص لاغری

عوارض این نوع قرص ها معمولا نه توسط شرکت و نه توسط فروشندگانی که در کشورهای دیگر نمایندگی فروش آن ها را بر عهده می گیرند بیان نمی شود یا به طور خلاصه و مختصر، اطلاعات کمی از قرص لاغری BLACK SLIM بیان می شود که از دید مخاطب و خریدار قابل چشم پوشی به نظر می رسد.

سازمان های جهانی بیان کرده اند که بهترین میزان کاهش وزن برای اکثر افراد که تمایل به کاهش وزن دارند نیم کیلوگرم در هفته می باشد.

اما معمولا برای قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM بین 4 تا 9 کیلوگرم در ماه کاهش وزن در نظر گرفته شده است که یک مقدار غیر طبیعی برای بدن است و می تواند مشکلات جدی را در بدن انسان به وجود آورد و در دراز مدت نیز ممکن است به دلیل مصرف قرص، مشکلاتی برای معده نیز به وجود بیاید.

عملکرد قرص لاغری
عملکرد قرص لاغری

ترکیبات این قرص شامل گزانتین، کافئین، تئوبرومین و یک سری مواد گیاهی و طبیعی دیگر است

ترکیبات این قرص شامل گزانتین، کافئین، تئوبرومین و یک سری مواد گیاهی و طبیعی دیگر است و به نظر استفاده از این مواد بدون ضرر است اما مصرف مداوم آن ها می تواند خطراتی را برای انسان به همراه داشته باشد.

حتی در برخی تبلیغات قرص لاغری BLACKSLIM نیز بیان شده که می تواند درمان کننده بیماری های قلبی، سرطان سینه، تقویت سیستم ایمنی بدن، سنگ کلیه، درمان کننده عفونت های ادراری و … باشد که کاملا اشتباه بوده و ادعایی بی اساس است و حتی می تواند موجب وخیم تر شدن اوضاع بیماران شود.

عوارض قرص لاغری BLACK SLIM  

اکثر قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACK SLIM شبیه به هم بوده و به صورت کپسول هستند و این ویژگی اکثر قرص های تقلبی و بی کیفیت است.

اکثر این قرص های لاغری در مکانی غیر از داروخانه ها به فروش می رسد و این خود گواه بر پرعارضه بودن قرص های لاغری است.

در برخی از این قرص ها از داروهای روانگردان استفاده می شود که انسان با گذشت زمان به آن اعتیاد پیدا کرده و طبیعی است که فردی که معتاد می شود، سرعت کاهش وزن بیشتری را طی می کند.

بنابراین با ایجاد نوعی وابستگی با قرار دادن مواد اعتیاد آور، باعث تمایل شدید انسان به ادامه مصرف قرص های لاغری می شوند و با همین روش، میزان کسب سود شرکت خود را افزایش می دهند.

از طرفی قرص ها باعث ایجاد عارضه هایی مانند افزایش فشار خون به علت بالا رفتن میزان متابولیسم بدن، اختلالات کبدی، افسردگی، بی خوابی، افزایش ضربان قلب، بیماری های قلبی و عروقی، تغییر در خلق و خو و … می شوند که ممکن است به صورت طولانی مدت حتی بعد از کنار گذاشتن قرص ها همراه انسان باقی بماند.

مثلا وجود اسید نیکوتینیک می تواند باعث ایجاد حساسیت های پوستی در افراد مصرف کننده قرص لاغری BLACK SLIM شود و به صورت دراز مدت آثار آن همراه با انسان باشد.

عوارض قرص لاغری BLACK SLIM
عوارض قرص لاغری BLACK SLIM

آمفتامین

یکی دیگر از مهم ترین مواد تشکیل دهنده قرص های لاغری آمفتامین است که آن را شیشه نیز می نامند و نوعی مواد مخدر محسوب می شود.

این ماده در کنار اعتیاد آور بودن و ایجاد تمایل شدید در فرد مصرف کننده برای ادامه دادن مصرف، سیستم عصبی مغز را تحت تاثیر قرار می دهد

و باعث بروز رفتارهایی خارج از اختیار توسط انسان می شود که نمونه خطرات و آسیب های ناشی از مصرف شیشه را بسیار شنیده و دیده اید. این ماده به طور غیر قانونی و برای کسب سود بیشتر از ایجاد حس اعتیاد به این قرص افزوده شده است.

آمفتامین می تواند در فرد، تمایل به مصرف مواد مخدر دیگری نیز ایجاد کند. با مصرف قرص لاغری BLACK SLIM در بدن دوپامین آزاد می شود و مقدار آزاد سازی آن نیز بسیار زیاد بوده و به فرد، انرژی بسیار زیادی را منتقل می کند و باعث ایجاد شادی می شود تا ترغیب به مصرف را افزایش دهد.

با آزادسازی انرژی زیاد، میزان ضربان قلب و فشار خون افزایش می یابد

همچنین با آزادسازی انرژی زیاد، میزان ضربان قلب و فشار خون افزایش می یابد که خود فرد دارای اضافه وزن نیز به طور طبیعی فشار خون بالا داشته و افزایش بیش از حد آن موجب خطرات بسیاری برای او می شود و ممکن است مشکلات قلبی و عروقی نیز در فرد به وجود بیاید.

همچنین خواب فرد را تحت تاثیر قرار داده و میزان آن را کاهش می دهد که باعث تاری دید و لرزش اندام ناشی از عدم استراحت کافی می شود. همچنین سردردهای شدیدی را احساس خواهد کرد.

به عبارت بهتر مصرف قرص لاغری BLACK SLIM یک نوع بیش فعالی موقت را برای فرد مصرف کننده به همراه دارد و موجب بروز اختلالات روانی می می شود. از طرفی سرگیجه، پوسیدگی دندان، آسیب های مغزی، مسمومیت و گاها مرگ نیز از عوارض مصرف این قرص است.

همچنین در این قرص ها کاروتین به کار برده می شود که میزان شکستن گلوکز و اسیدهای چرب در بدن با خوردن آن افزایش می یابد اما باعث تهوع، استفراغ و اسهال فرد می شود و ممکن است با آسیب های جدی همراه باشد.

با آزادسازی انرژی زیاد، میزان ضربان قلب و فشار خون افزایش می یابد
با آزادسازی انرژی زیاد، میزان ضربان قلب و فشار خون افزایش می یابد

با کنار گذاشتن مصرف قرص BLACK SLIM وزن کم شده دوباره باز می گردد

مشکل دیگری که این قرص ها دارد، با کنار گذاشتن مصرف قرص BLACK SLIM وزن کم شده دوباره باز می گردد و فرد، وزنی که از دست داده است را دوباره به دست می آورد.

ترکیبات این قرص ها معمولا به صورتی بیان می شود که انسان گمان می کند به علت گیاهی بودن هیچ خطری وی را با مصرف قرص لاغری BLACK SLIM تهدید نمی کند

اما فارغ از مواد اعتیاد آور و روانگردانی که در این قرص ها برای تاثیر بیشتر در کاهش وزن قرار می دهند، استفاده مداوم و بیش از حد از یک سری مواد طبیعی و گیاهی نیز ممکن است خطراتی را برای انسان به همراه داشته باشد و موجب مسمومیت انسان شود.

مصرف زیاد قرص های BLACK SLIM می تواند موجب به وجود آمدن سنگ کلیه در بدن فرد نیز بشود

مصرف زیاد قرص های BLACK SLIM می تواند موجب به وجود آمدن سنگ کلیه در بدن فرد نیز بشود. زیرا مواد آن به صورتی است که در بدن رسوب می کند و سنگ های کلیه به وجود می آیند.

از طرفی مصرف این قرص ها باعث کاهش میزان جذب آهن توسط بدن می شود و به مرور زمان، کم خونی های شدیدی در انسان به وجود می آید که موجب بروز مشکلات و بیماری های دیگر مرتبط با کم خونی خواهد شد.

از طرفی به دلیل حساسیت زا بودن این قرص ها، التهاب معده نیز اتفاق خواهد افتاد و گاها مشاهده شده که افرادی که این قرص ها را مصرف می کنند، دچار تنگی نفس و گلودرد نیز می شوند.

همچنین مصرف این قرص ها باعث کاهش جذب میزان کلسیم بدن می شود. عصاره چای سبز موجود در این قرص ها موجب از دست دادن بخش بسیاری از آب بدن می شود و فرد دچار علائم پرخاشگری و خشونت نیز خواهد شد.

از طرفی وجود پتاسیم بسیار در قرص لاغری BLACK SLIM  می تواند با داروهای قلبی واکنش دارویی نشان دهد و برای افرادی که مشکلات کلیوی دارند نیز مضر است.

مصرف زیاد قرص های BLACK SLIM می تواند موجب به وجود آمدن سنگ کلیه در بدن فرد نیز بشود
مصرف زیاد قرص های BLACK SLIM می تواند موجب به وجود آمدن سنگ کلیه در بدن فرد نیز بشود

همچنین ماده ای به نام اسید اگزالیک که در این الیاف وجود دارند و در قرص لاغری BLACKSLIM نیز موجودند، معمولا در مجاری ادرار رسوب می کنند و مشکلاتی را برای فرد مصرف کننده که به طور مکرر از آن استفاده کرده است، به همراه دارند.  مصرف مداوم قرص لاغری BLACK SLIM برای قلب ضرر دارد.

کافئینی که در این نوع قرص لاغری وجود دارد، اضطراب فرد مصرف کننده را افزایش می دهد

کافئینی که در این نوع قرص لاغری وجود دارد، اضطراب فرد مصرف کننده را افزایش می دهد و حالت اعتیاد آوری برای بسیاری از افراد دارد که به طور مداوم از آن استفاده می کنند. این ماده میزان ادرار را افزایش داده و حجم آب بدن را کاهش می دهد.

در معده باعث به وجود آمدن اختلالاتی می شود و در صورت عدم مصرف، حالتی روانی و پرخاشگرایانه را به همراه دارند که موجب ایجاد تمایل به مصرف دوباره در فرد مصرف کننده می شود.

یکی دیگر از عوارض کافئین، بی خوابی است

یکی دیگر از عوارض کافئین، بی خوابی است که به دنبال آن بداخلاقی و عصبانیت نیز در فرد به وجود می آید. همچنین ضربان قلب را افزایش می دهد و به دنبال آن فشار خون نیز افزایش می یابد و خطر به وجود آمدن حملات قلبی را افزایش می دهد.

ممکن است با تاکید بسیار فروشندگان قرص لاغری BLACK SLIM بر گیاهی بودن و سالم بودن، تصور کنید که مصرف این قرص هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد اما همان طور که بیان شد، مصرف مداوم آن ممکن است سلامت انسان را به خطر بیندازد.

به همین دلیل مصرف قرص های لاغری بویژه قرص لاغری BLACK SLIM توسط هیچ پزشک و متخصص در این امر به خصوص دکتر مهدی سلیمی توصیه نمی شود

یکی دیگر از عوارض کافئین، بی خوابی است
یکی دیگر از عوارض کافئین، بی خوابی است

و اکثر متخصصان حاذقی مانند ایشان، ابتدا روش های ایمنی مانند فعالیت بدنی و داشتن رژیم غذایی تحت نظر متخصص تغذیه را توصیه کرده و در صورت وجود مشکلات، روش های مورد تایید جهانی همچون انواع جراحی های لاغری را توصیه می کنند.

در قسمت بعدی نوشتار، برخی از این جراحی های لاغری را به شما معرفی خواهیم کرد که با وجود قرار گرفتن در دسته جراحی ها، عوارض بسیار کمتری را نسبت به قرص لاغری BLACKSLIM دارند و نتیجه مطلوب تری را نیز به همراه خواهند داشت.

جراحی لاغری

بسیاری از افراد هستند که توانایی انجام فعالیت های بدنی و رعایت رژیم غذایی برای کاهش وزن را ندارند و از طرفی در معرض خطرات ناشی از اضافه وزن هستند و باید سریعا راهی برای کاهش وزن خود بیابند.

در این مواقع عده بسیاری از افراد، اولین راه حلی که به ذهنشان خطور می کند، استفاده از قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است. این قرص ها اگرچه شاید موفق عمل کنند و فرد در مدت زمانی کوتاه، وزن بسیاری را کم کند،

اما خطرات بسیاری را برای سلامتی و جان انسان به همراه دارند و باید از مصرف آن ها اجتناب کرد. مگر این که متخصصی مصرف آن ها را تجویز کرده باشد که معتبر باشد.

جراحی لاغری
جراحی لاغری

بعضی از افراد یکی از بهترین روش های مورد تایید جهانی که بسیار موفق تر از مصرف قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است را انتخاب می کنند و آن روش، جراحی های لاغری است که مورد تایید بسیاری از متخصصان است و عوارض چندانی به همراه ندارد. از طرفی ماندگاری نتایج آن بیشتر است و سبک زندگی انسان را نیز به سمت صحیحی تغییر می دهد.

با پیشرفت علم، روز به روز بر انواع آن ها و موفقیت و تاثیرگذاری جراحی های لاغری افزوده شده و مورد استقبال افراد بسیاری که نیازمند راهی برای کاهش وزن هستند، قرار گرفته است.

این جراحی ها انواع مختلفی دارند و با توجه به وضعیت افراد، توسط متخصص جراحی لاغری تعیین می شود. استفاده از این روش ها در صورت لزوم بهتر از مصرف قرص هایی مانند قرص لاغری BLACKSLIM است که عوارض بسیاری به دنبال دارد.

انواع جراحی های لاغری

جراحی های لاغری انواع مختلفی دارند. برخی از انواع معروف این جراحی های لاغری عبارتند از:

جراحی لاغری بای پس معده:

یکی از معروف ترین جراحی های لاغری، عمل بای پس معده است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از قدیمی ترین روش های جراحی لاغری است.

در این روش، جراح متخصص میان مری و روده یک راه میانبر ایجاد می کند همچنین حجم معده را کاهش می دهد. کاهش حجم معده سبب می شود تا فرد با خوردن غذای کمی احساس سیری کند و معده او گنجایش دریافت ماده غذایی بیش از یک حجم کم را نداشته باشد.

بخشی از همین غذای کم نیز مستقیما به روده منتقل می شود و از آنجا سریعا دفع می شود و فرصتی به بدن برای دریافت و انباشت مواد غذایی نمی دهد.

بنابراین همان طور که گفته شد، بخش بزرگی از معده حذف می شود و تنها بخش کوچک معده در بدن باقی می ماند که قابلیت نگهداری 28 گرم از غذای صرف شده را درون خود دارد

و هرگاه غذایی بیش از این حجم توسط فرد مصرف شود، فشار زیادی به معده وارد می شود و فرد، هم به شدت احساس سیری کرده و هم احساس حالت تهوع پیدا می کند که هر دو این ها مانع از مصرف مواد غذایی بیشتر توسط فرد می شود.

در عمل بای پس معده، روده نیز کوتاه می شود

در عمل بای پس معده، روده نیز کوتاه می شود و قسمت ابتدایی آن که وظیفه جذب غذا را بر عهده دارد، از سیستم گوارش فرد حذف می شود و هم جذب کمتری صورت می گیرد و هم مقدار کمتری غذا دریافت می شود.

در عمل بای پس معده، روده نیز کوتاه می شود
در عمل بای پس معده، روده نیز کوتاه می شود

انجام این عمل به این صورت است که ابتدا شما به پزشک متخصص و حاذقی مانند دکتر سلیمی که دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی های لاغری هستند، مراجعه کرده و ایشان یک سری آزمایشات را برای شما تعیین می کنند تا انجام دهید.

همچنین نسبت قد به وزن شما را سنجیده و تعیین می کنند که آیا راه دیگری برای لاغری شما وجود دارد یا خیر و آیا انجام عمل جراحی لاغری برای شما مناسب است.

سپس بررسی های کامل روی وضعیت جسمی شما و نتایج آزمایشاتتان انجام می شود و شما به متخصص های دیگر در زمینه روانشناسی و بیهوشی و تغذیه و … ارجاع می شوید. سپس یک زمان برای انجام عمل بای پس معده برای شما تعیین می شود که در آن روز به نزد متخصص برای بستری یا اتاق عمل رفته و سپس در زمان عمل، تحت بیهوشی قرار می گیرد.

این عمل به صورت لاپاراسکوپی بوده و یک عمل باز محسوب نمی شود.

این عمل به صورت لاپاراسکوپی بوده و یک عمل باز محسوب نمی شود. ابتدا چندین سوراخ کوچک برای ورود تجهیزات لازم برای عمل به داخل حفره شکمی روی شکم شما به وجود می آید.

سپس یک مرز میان بخشی از معده که قرار است جدا شود، از بخش دیگر آن که قرار است درون بدن باقی بماند، مشخص شده و با دوخت جدا می شوند.

در مرحله بعدی برای کاهش خونریزی و آسیب رساندن به سیستم عصبی،  عروق خونی و عصبی آن بخش از معده که بخش بزرگتری است و مقرر است جدا شود، از روی آن جدا می شود و سوزانده می شود تا خونریزی کم باشد.

بعد از این کار، بخش پایینی روده بریده می شود و از ادامه بخش پایینی به قسمت بالایی روده دوخت زده می شود. بعد از این مرحله ،یک ماده خوراکی رنگی درون دهان بیمار ریخته می شود و در صورت وجود هرگونه نشت در محل های دوخت زده شده، متخصص مطلع خواهد شد و منافذ نشت دهنده بسته خواهند شد.

بعد از بررسی نشتی ها در صورت وجود و رفع شدن، تجهیزات لاپاراسکوپی از داخل منفذهای ایجاد شده روی شکم بیرون کشیده می شوند و برش ها دوخته شده و بخیه زده می شوند و تحت پانسمان قرار می گیرند.

عمل بای پس معده دارای عوارض کمتر است

عمل بای پس معده نسبت به مصرف قرص هایی مانند قرص لاغری BLACK SLIM دارای عوارض کمتر و فواید بیشتری بوده و اگر همراه با عمل و رژیم غذایی رعایت شود و فعالیت بدنی تحت نظر متخصص  انجام شود، می تواند نتایج بسیار مثبتی را به همراه داشته باشد.

عمل بای پس معده دارای عوارض کمتر است
عمل بای پس معده دارای عوارض کمتر است

این عمل به افرادی که به علت اضافه وزن دچار بیماری هایی مانند فشارخون بالا، دیابت، مشکلات قلبی عروقی و … هستند برای رفع یا کاهش علائم آن ها توصیه می شود.

عمل جراحی اسلیو معده:

عمل اسلیو معده نیز مشابه عمل بای پس معده است اما در این عمل، روده تحت جراحی قرار نمی گیرد. در این عمل 80 درصد معده حذف می شود و بخش کوچکی از آن که معادل 20 درصد است، باقی می ماند. قسمت ترشح آنزیم گرسنگی نیز در بخش حذف شده قرار داشته و از داخل بدن خارج می شود.

به همین دلیل با انجام این عمل، اشتها به شدت کاهش می یابد و بخش بسیاری از اضافه وزن از بین می رود.این روند کاهش وزن از هنگام انجام عمل به علت از بین رفتن بخش تولید کننده آنزیم گرسنگی و اشتها شروع می شود

و با رعایت یک رژیم غذایی صحیح و فعالیت بدنی مناسب که متخصص مربوطه آن را تنظیم کرده باشد، می توان بدون هیچ گونه مشکلی وزن اضافی را به صورت اصولی کاهش داد.

عمل جراحی اسلیو معده:
عمل جراحی اسلیو معده:

در این نوع عمل، چند برش روی بدن مانند حالت بای پس معده برای ورود تجهیزات لاپاراسکوپی ایجاد می شود و تجهیزات به داخل بدن فرستاده می شوند.

با چند گیره بافت های اطراف معده برای دسترسی بهتر به آن کنار زده می شود

با چند گیره بافت های اطراف معده برای دسترسی بهتر به آن کنار زده می شود و سپس علامت گذاری روی معده انجام می شود که کدام بخش قرار است حذف شود.

قسمت مورد نظر از تمامی عروق خونی و عصبی پیرامونش جدا می شود تا خونریزی و آسیب رسانی به سیستم عصبی به حداقل ممکن برسد.

سپس برش معده صورت می گیرد و میزان این برش بستگی به اضافه وزن و تشخیص متخصص جراحی لاغری دارد. بعد با خوراندن مایعی رنگی به بیمار، وضعیت نشتی معلوم شده و در نهایت در صورت عدم مشاهده نشتی، لوازم لاپاراسکوپی خارج می شوند و بافت های برش داده شده بخیه خورده و پانسمان می شوند.

در شش ماه اول بعد از انجام عمل، بیشترین میزان کاهش وزن صورت می گیرد و با رعایت رژیم غذایی صحیح و فعالیت بدنی کافی، انجام آن بهتر از مصرف قرص لاغری BLACKSLIM است.

با چند گیره بافت های اطراف معده برای دسترسی بهتر به آن کنار زده می شود
با چند گیره بافت های اطراف معده برای دسترسی بهتر به آن کنار زده می شود

عمل جراحی بالن معده:

این عمل یک شیوه خاص برای انجام دارد و مانند سایر عمل های جراحی به شیوه لاپاراسکوپی انجام نمی شود. روش انجام بالن معده، آندوسکوپی است.

در این عمل، از طریق دهان یک جسم بادکنک مانند را به درون معده می فرستند که معمولا از جنس پلاستیک یا سیلیکون بوده و نسبت به اسید معده مقاوم است.

سپس درون این جسم را با یک مایع مانند آب یا هوا از طریق یک لوله که آن هم از طریق دهان به معده انتقال می یابد، پر می کنند و سنگینی وزن ناشی از آن باعث می شود که فرد، احساس سنگینی در ناحیه معده کرده و غذای کمتری را مصرف کند.

علت مناسب بودن این عمل این است که هیچ آسیبی به هیچ عضوی از بدن وارد نمی شود و هیچ عضوی تغییر نمی کند و یک جراحی بازگشت پذیر است که فرد در هر زمانی که بخواهد، می تواند درخواست خارج کردن آن را داشته باشد.

در حالت عادی، این بالن نه ماه تا یک سال در بدن قابلیت نگهداری دارد و بعد از قرار دادن آن، غذای مصرفی کم می شود و در 6 ماه اول شاهد کاهش بیست کیلوگرم وزن در کنار رعایت نکات غذایی و فعالیت بدنی خواهید بود.

انجام این عمل نیز می تواند بسیاری از بیماری های ناشی از چاقی مانند کلسترول بالا و فشار خون بالا و … را درمان کند و عوارض کمتری را نسبت به مصرف قرص لاغری BLACK SLIM خواهد داشت که امکان روی دادن آن ها نیز بسیار اندک است و مربوط به عدم رعایت نکات توسط فرد می شود.

عمل جراحی مینی بای پس معده:

اگر به دنبال یک جراحی لاغری مناسب هستید که سرعت روند لاغری آن در صورت تایید امکان انجام آن روی بدن شما توسط متخصص جراح بسیار زیاد است، عمل بای پس معده به شما توصیه می شود. این عمل شامل عمل اسلیو معده به همراه عمل بای پس معده است و در طی انجام آن یک نقطه اتصال بین معده و روده کوچک به وجود می آید.

این عمل نیز با روش لاپاروسکوپی انجام می شود و چندین برش روی شکم برای انتقال تجهیزات به سمت معده و روده فراهم می شود. سپس نواحی مورد نظر روی معده و روده که باید تحت برش قرار بگیرند، مشخص شده و عروق خونی و عصبی آن ها جدا می شوند و بعد معده به دو قسمت تقسیم شده و بخش بیشتر آن برش داده می شود.

عمل جراحی مینی بای پس معده:
عمل جراحی مینی بای پس معده:

سپس جراح انتهای روده را در نظر گرفته و یک اتصال بین معده و روده کوچک به وجود می آورد و این اتصال محکم می شود تا به راحتی جدا نشود.

حال که این جراحی های لاغری به شما معرفی شد و متوجه شدید که انجام آن ها بهتر از مصرف قرص های پر عوارضی مانند قرص لاغری BLACKSLIM است، قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین متخصصان در زمینه جراحی های لاغری که دکتر سلیمی هستند، معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

عمل جراحی مینی بای پس معده:
عمل جراحی مینی بای پس معده:

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی یکی از بهترین متخصصان در زمینه جراحی های لاغری در تهران هستند و در این زمینه از مهارت و تخصص بالایی برخوردارند و عضو انجمن جراحان چاقی نیز می باشند.

مطب دکتر سلیمی در شهر تهران بوده و چنان چه شما ساکن تهران هستید یا از شهرهای دیگر قصد مراجعه به دکتر سلیمی و دریافت بهترین مشاوره در زمینه لاغری را دارید، به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه سوم، واحد 6 مراجعه کنید و با شماره های 02126422860 و 02126422977 به منظور تعیین وقت مشاوره تماس بگیرید.

مراجعه به یک متخصص جراحی چاقی مانند دکتر سلیمی می تواند صحیح ترین راه را در اختیار شما برای کاهش وزن قرار دهد و بهتر است از مصرف قرص های لاغری پر عارضه مانند قرص لاغری BLACK SLIM خودداری کنید.

دکتر سلیمی اگر راه حل مناسبی به جز انجام جراحی چاقی برای شما وجود داشته باشد، آن را به شما توصیه خواهد کرد و به خاطر پول با سلامت جان شما بازی نخواهند کرد.

نتیجه گیری

امروزه به دلیل سبک زندگی نادرست و فعالیت بدنی کم و استفاده بسیار از غذاهای فست فودی، افراد بسیاری دچار چاقی و اضافه وزن می شوند و به راه های مختلفی برای کاهش وزن می پردازند که برخی از این روش ها، روش های مورد تایید جهانی بوده و انجام آن ها در صورت تشخیص متخصص همچون دکتر سلیمی، با مشکلی همراه نیست.

اما برخی از این روش ها با عوارض بسیاری همراه بوده که یک نمونه از این روش ها اشتباه مصرف قرص های لاغری مانند قرص لاغری BLACKSLIM است.

نتیجه گیری
نتیجه گیری

این روش ها ممکن است که در کوتاه مدت خواسته شما یعنی کاهش وزن سریع و بدون نیاز به فعالیت بدنی و رعایت رژیم مناسب را فراهم کند، اما در دراز مدت عوارض بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت که برخی از آن ها ممکن است جبران ناپذیر باشد.

روز به روز بر تعداد شرکت های تولید کننده محصولات لاغری افزوده می شود

روز به روز بر تعداد شرکت های تولید کننده محصولات لاغری افزوده می شود و برخی از افراد سودجو نیز برای کسب درآمد بیشتر، قرص های لاغری تقلبی را جایگزین قرص های لاغری معروف در سطح جهانی کرده و در ایران به فروش می رسانند و جان مصرف کنندگان را در معرض خطر قرار می دهند.

در اینجا به افرادی که دارای اضافه وزن می باشند، ابتدا انجام فعالیت بدنی زیر نظر یک متخصص در این امر به همراه رژیم درمانی که در آن تمامی شرایط شما لحاظ شده باشد را توصیه می کنیم.

در کنار این دو مورد مهم که تمامی متخصصان معتبر به انجام آن توصیه می کنند، روش های مورد تایید نیز وجود دارند که تاثیر طولانی مدت و موثرتری را در لاغری و کاهش وزن شما داشته و مانند قرص نیاز به مصرف و انجام دائمی آن نیست و با یک بار انجام آن، با رعایت نکات مهم به سرعت به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید.

یکی از معتبرترین متخصصان برتر در زمینه جراحی های لاغری، دکتر سلیمی هستند که تخصص و مهارت بسیاری در زمینه راهنمایی شما برای انتخاب یک روش درست برای کاهش وزن را داشته و می توانند اطلاعات مفیدی را در این راه در اختیار شما قرار دهند.

در پایان توصیه می کنیم مطالعه کنید که آیا قرص چربی خون باعث لاغری می شود؟

https://bit.ly/3sdZZvs

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.

3 پاسخ

  1. من از قرص بلک اسلیم راضیم اشتهام خیلییی کم شده البته روزانه حتما۱۰الی۱۲لیوان آب باید خورد تا واسه بدن ضرر نداشته باشه

  2. الکی اسم قرص هارو بد نام میکنید که کار خودتون رو تبلیغ کنید، من از بلک اسلیم استفاده کردم و راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید