قرص لاغری چربی سوز

فهرست مطالب

در این مقاله از سایت بهترین دکتر جراحی لاغری در خرم آباد کاربردی، می خواهیم موضوع قرص لاغری چربی سوز را مورد بررسی قرار دهیم و تمام عوارض آن را بررسی نماییم. همراه ما بمانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های صحیح لاغری می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

برای اطلاعات بیشتر، عوارض قرص لاغری را مطالعه کنید.

آیا شما یک فرد بزرگسال هستید که به دلیل وزنتان مشکلات سلامتی جدی دارید؟ آیا رژیم غذایی و ورزش را امتحان کرده اید اما نتوانسته اید به اندازه کافی وزن کم کنید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، یک داروی کاهش وزن ممکن است گزینه ای برای شما باشد.

در همین ابتدا توصیه می کنیم، مقاله جنجالی قویترین چربی سوز شکم و پهلو 7 کیلو در 7 روز را مطالعه کنید.

ویدئو بهترین قرص لاغری

البته یادتان باشد همیشه روش های دیگری مثل اسلیو معده نیز هستند که در بی ام آی های بالا بسیار کارآمد خواهند بود.

با این حال، باید بدانید که داروهای کاهش وزن تجویزی که به جای رژیم غذایی و ورزش استفاده می شود، ممکن است برای شما عوارضی داشته باشد.

اینفوگرافیک قرص لاغری

اینفوگرافیک قرص لاغری
اینفوگرافیک قرص لاغری

در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با قرص لاغری چربی سوز لازم است که ادامه مطلب را بررسی کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این حوزه کسب کنید.

عوارض قرص لاغری چربی سوز چیست؟

  1. افزایش ضربان قلب
  2. افزایش فشارخون
  3. بی قراری
  4. اسهال
  5. بی خوابی
  6. مشکلات ریوی
  7. آسیب به کبد
  8. خونریزی از مقعد

عناوین مقاله:

نکات موثر در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز چیست؟

معرفی بهترین قرص لاغری چربی سوز کدام است؟

مصرف سایر قرص لاغری چربی سوز در افراد مختلف و بررسی عملکرد آن چگونه است؟

انتخاب بهترین قرص لاغری چربی سوز کدام است؟

موارد موثر در استفاده از بهترین قرص لاغری چربی سوز کدام است؟

شناسایی بهترین قرص لاغری چربی سوز به چه صورت می باشد؟

ذکر عوامل موثر در مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز چیست؟

نتیجه گیری

پیشنهاد می کنیم از پست آیا قرص چربی خون باعث لاغری می شود دیدن کنید.

نکات موثر در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بیان کرد که اگر نتوانسته‌اید از طریق رژیم غذایی و ورزش وزن کم کنید و یکی از موارد زیر را دارید، پزشک ممکن است یک داروی کاهش وزن برای شما در نظر بگیرد:

نکات موثر در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز
نکات موثر در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز

شاخص توده بدنی شما بیشتر از 30 است.

BMI شما بالاتر از 27 بوده و یک بیماری زمینه ای جدی مرتبط با اضافه وزن مانند دیابت یا فشار خون بالا دارید. قبل از انتخاب دارویی برای شما، پزشک سابقه و چالش های سلامتی شما را در نظر می گیرد. سپس پزشک در مورد مزایا و معایب داروهای کاهش وزن با نسخه با شما صحبت خواهد کرد.

توجه به این نکته مهم است که داروهای کاهش وزن برای همه مناسب نیستند. برای مثال، اگر قصد بارداری دارید، باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، نباید از داروهای کاهش وزن با نسخه استفاده کنید.

عملکرد داروهای کاهش وزن

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که داروهای کاهش وزن تجویزی تایید شده برای استفاده طولانی مدت (بیش از 12 هفته) در مقایسه با دارونما، کاهش وزن قابل توجهی را ایجاد می کنند. ترکیبی از داروهای کاهش وزن و تغییرات سبک زندگی باعث کاهش وزن بیشتر نسبت به تغییرات سبک زندگی به تنهایی می شود.

عملکرد داروهای کاهش وزن
عملکرد داروهای کاهش وزن

در طول یک سال، این می تواند به معنای کاهش وزن 3 تا 7 درصد از کل وزن بدن بیش از میزانی باشد که تنها با تغییر سبک زندگی به دست می آید. ممکن است مقدار کمی به نظر برسد.

اما کاهش مداوم وزن بین 5 تا 10 درصد می تواند مزایای سلامتی مهمی مانند کاهش فشار خون، قند خون و سطح تری گلیسیرید داشته باشد.

آن چه باید در مورد داروهای کاهش وزن بدانید

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز، عوارض جانبی خفیف مانند حالت تهوع، یبوست یا اسهال شایع هستند. ممکن است با گذشت زمان کاهش پیدا کنند.

به ندرت، عوارض جانبی جدی ممکن است رخ دهد. به همین دلیل، مهم است که به طور کامل گزینه های درمانی را با پزشک خود در میان بگذارید. داروهای کاهش وزن ممکن است گران باشند و همیشه توسط بیمه پرداخت نمی شوند.

از شرکت بیمه خود در مورد آن سوال کنید. بسیاری از افراد با قطع مصرف داروهای کاهش وزن، مقداری از وزنی را که از دست داده بودند، به دست می آورند. با این حال، اتخاذ عادات سبک زندگی سالم ممکن است به محدود کردن افزایش وزن کمک کند.

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز می دانید که مدت زمان مصرف داروی کاهش وزن، بستگی به این دارد که آیا این دارو به کاهش وزن شما کمک می کند؟

آن چه باید در مورد داروهای کاهش وزن بدانید
آن چه باید در مورد داروهای کاهش وزن بدانید

اگر به اندازه کافی وزن کم کرده اید تا سلامت خود را بهبود ببخشید و عوارض جانبی جدی نداشته اید، پزشک ممکن است به شما پیشنهاد کند که دارو را به طور نامحدود مصرف کنید.

اگر پس از سه تا شش ماه با دوز کامل دارو، حداقل 5 درصد از وزن بدن خود را از دست نداده اید، احتمالاً پزشک، درمان شما را تغییر خواهد داد و ممکن است شما را به داروی کاهش وزن دیگری سوق دهد.

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز چهار داروی کاهش وزن توسط سازمان غذا و دارویی برای استفاده در تایم بلند مدت تایید شده است:

بوپروپیون- نالترکسون (Contrave)

لیراگلوتاید (Saxenda)

Orlistat (Xenical)

فنترمین توپیرامات (Qsymia)

اکثر داروهای کاهش وزن تجویزی با کاهش اشتها یا افزایش احساس سیری عمل می کنند. برخی هر دو را انجام می دهند. البته اورلیستات یک استثناست زیرا با تداخل در جذب چربی عمل می کند.

بوپروپیون-نالترکسون

بوپروپیون- نالترکسون یک داروی ترکیبی است. نالترکسون برای درمان وابستگی به الکل و مواد افیونی استفاده می شود. بوپروپیون یک داروی ضد افسردگی و کمک کننده برای ترک است.

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که بوپروپیون-نالترکسون یک داروی موثر است. نالترکسون برای مقابله با مصرف الکل استفاده می شود. بوپروپیون یک قرص مناسب برای مقابله با اثرات افسردگی و ترک است. مانند همه داروهای ضد افسردگی، بوپروپیون هشداری در مورد خطر خودکشی دارد.

بوپروپیون-نالترکسون
بوپروپیون-نالترکسون

بوپروپیون- نالترکسون می تواند فشار خون را افزایش دهد و نظارت در شروع درمان ضروری است. عوارض جانبی شایع عبارتند از حالت تهوع، سردرد و یبوست

پیشنهاد می کنیم از پست قرص لاغری آلگومد دیدن کنید.

لیراگلوتاید

لیراگلوتاید همچنین برای مدیریت دیابت استفاده می شود. بر خلاف سایر داروهای کاهش وزن، لیراگلوتاید به صورت تزریقی تجویز می شود. حالت تهوع یک عارضه رایج است. استفراغ ممکن است استفاده از آن را محدود کند.

لیراگلوتاید
لیراگلوتاید

اورلیستات

Orlistat همچنین به شکل کم قدرت بدون نسخه در دسترس است. اورلیستات می تواند عوارض جانبی مزاحم گوارشی مانند نفخ و مدفوع شل ایجاد کند. هنگام مصرف این دارو باید از رژیم غذایی کم چرب پیروی کنید. موارد نادری از آسیب جدی کبدی با ارلیستات گزارش شده است. با این حال، هیچ رابطه علت و معلولی ایجاد نشده است.

فنترمین- توپیرامات

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که فنترمین-توپیرامات ترکیبی از یک داروی کاهش وزن (فنترمین) و یک ضد تشنج (توپیرامات) است. فنترمین پتانسیل سوء استفاده را دارد زیرا مانند یک آمفتامین عمل می کند.

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از افزایش ضربان قلب و فشار خون، بی خوابی، یبوست و عصبی شدن. توپیرامات خطر نقایص مادرزادی را افزایش می دهد.

فنترمین به خودی خود (Adipex-P، Lomaira)  نیز برای کاهش وزن استفاده می شود. این یکی از چهار داروی مشابه کاهش وزن است که برای استفاده کوتاه مدت (کمتر از 12 هفته) تایید شده است. سایر داروهای این گروه به طور گسترده تجویز نمی شوند. برای مصرف این قرص های چربی سوز نیاز به مشورت با پزشک متخصص دارید.

فنترمین- توپیرامات
فنترمین- توپیرامات

معرفی بهترین قرص لاغری چربی سوز

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که داروهای کاهش وزن پاسخ آسانی برای کاهش وزن نیستند. اما ممکن است به شما در ایجاد تغییرات لازم در شیوه زندگی برای کاهش وزن و بهبود سلامت کمک کنند.

اگر مطمئن نیستید که مکمل های کاهش وزن برای شما مناسب هستند، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اولیه خود صحبت کنید. برای مردانی که می خواهند وزن کم کنند و چربی بسوزانند، انواع قرص های کاهش وزن را می توان انتخاب کرد. از سرکوب کننده های اشتها و چربی سوزها گرفته تا مسدود کننده های کربوهیدرات، گزینه ها نامحدود هستند.

بهترین قرص های کاهش وزن برای مردان حاوی 100٪ مواد طبیعی است که می تواند به سرعت بخشیدن به متابولیسم، سرکوب اشتها و سوزاندن چربی کمک کند.

همه مکمل‌های کاهش وزن یکسان ساخته نمی‌شوند

اما همه مکمل‌های کاهش وزن یکسان ساخته نمی‌شوند و برخی از قرص‌های لاغری حتی کار نمی‌کنند. انتخاب بهترین قرص لاغری چربی سوز می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد، به خصوص زمانی که هر چربی سوز ادعا می کند که موثرترین آن است.

برای کمک به شما در یافتن بهترین قرص کاهش وزن متناسب با نیازتان، بهترین قرص های لاغری موجود در بازار بررسی شده است. هر مکمل رژیمی را بر اساس ترکیبات، بررسی ها، دوز، قیمت و سیاست بازپرداخت آن ارزیابی کردیم.

اگر به دنبال تسریع در مسیر کاهش وزن خود هستید، در اینجا بهترین قرص های کاهش وزن برای معرفی آورده شده است که باید زیر نظر پزشک متخصص مصرف کنید:

PhenQ بالاترین کیفیت و بهترین در کل

ناک اوت فوری بهترین چربی سوز ترموژنیک برای مردان

Burn Lab Pro بهترین برای مردان بالای 40 سال

Prime Shred بهترین برای عضله سازی

FinGold  بهترین سرکوب کننده اشتها برای مردان

PhenQ بالاترین کیفیت و به طور کلی بهترین

PhenQ بهترین انتخاب برای بهترین قرص کاهش وزن برای مردان است. PhenQ حاوی یک فرمول علامت تجاری به نام α-Lacys Reset®  است که گرمازایی یا توانایی بدن شما برای سوزاندن کالری را افزایش می دهد که به نوبه خود متابولیسم شما را افزایش می دهد.

سازنده می گوید که این ترکیب منحصر به فرد از مواد موثر می تواند به کاربران کمک کند تا عضلات را افزایش داده و وزن کم کنند. به علاوه، به بدن شما در سوزاندن چربی کمک می کند. جای تعجب نیست که سازنده، قرص PhenQ را “قرص کاهش وزن نهایی و یکپارچه می نامد.

PhenQ بالاترین کیفیت و به طور کلی بهترین
PhenQ بالاترین کیفیت و به طور کلی بهترین

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که برخی از مواد موجود در PhenQ اشتهای شما را کاهش می دهند که می تواند کاهش وزن را آسان تر کند. در حالی که چربی می سوزانید، مواد دیگری برای جلوگیری از تولید سلول های چربی جدید توسط بدن شما طراحی شده اند.

سازنده می گوید، شما هم احساس محرومیت یا بدخلقی نخواهید کرد.

سازنده می گوید، شما هم احساس محرومیت یا بدخلقی نخواهید کرد. این قرص لاغری دارای “خواص تقویت کننده خلق و خو” و مواد “افزایش دهنده انرژی” است تا شما را با حالت یکنواخت دویدن حفظ کند.

PhenQ حاوی کافئین، پیپرین، نیاسین، ویتامین B و پودر Capsimax است. در حالی که همه این ها ممکن است انرژی بدن شما را افزایش دهد و باعث سوزاندن چربی شود، PhenQ همچنین دارای فیبر کاکتوس نوپال است که ممکن است به کاهش وزن حاصل از احتباس مایعات کمک کند.

یکی دیگر از اسیدهای آمینه و تقویت کننده انرژی، ال کارنیتین فومارات، تصور می شود که با خستگی که برخی از رژیم گیرندگان احساس می کنند، مبارزه می کند. شما می توانید ال کارنیتین فومارات را به طور طبیعی در آجیل، سبزیجات سبز و گوشت قرمز پیدا کنید.

عناصر

کافئین

ال کارنیتین فومارات

کروم پیکولینات

استئارات منیزیم

نوپال

پودر کپی مکس (ترکیبی از کافئین، فلفل دلمه ای، نیاسین و پیپرین)

عناصر
عناصر

دوز

روزانه دو عدد قرص مصرف کنید. سازنده می گوید هر بطری PhenQ حاوی شصت قرص یا یک ماه است.

PhenQ برای مردانی که به تنهایی با رژیم غذایی و ورزش، مشکل کاهش وزن دارند، عالی است. در رابطه با قرص لاغری چربی سوز از آنجایی که PhenQ متابولیسم را افزایش می دهد و اشتها را سرکوب می کند، یک قرص کاهش وزن قدرتمند است که نتیجه می دهد.

ناک اوت فوری بهترین چربی سوز ترموژنیک

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز اگر به دنبال عضله سازی در حین کاهش وزن و کاهش چربی بدن هستید، ناک اوت فوری انتخاب ما برای یک چربی سوز است.

سازندگان در ابتدا فرمول خود را برای مبارزان MMA و بوکسورهای حرفه ای که باید قبل از مسابقه چربی بسوزانند، توسعه دادند. این ورزشکاران Instant Knockout را آن قدر موفق یافتند که سازندگان آن را برای عموم منتشر کردند.

Instant Knockout یک چربی سوز موثر است زیرا حاوی 10 ماده چربی سوز از جمله فلفل قرمز و عصاره چای سبز است. همچنین، بازیکنان حرفه ای آن را تایید می کنند. در کنار آن حتما باید زیر نظر پزشک مربوطه مصرف گردد.

چگونه کار می کند

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز، متابولیسم شما زمانی کار می کند که بدن شما آنچه می نوشی د و می خورید را به انرژی تبدیل می کند. بدن شما برای هر کاری که انجام می دهد، به سوخت نیاز دارد.

حتی عملکردهای خودکار مانند تنفس، ترمیم و رشد سلول ها، گردش خون و غیره. طبق گفته متخصصان این حوزه، بدن شما حدود 10 درصد از کالری های پروتئین و کربوهیدرات هایی را که می خورید، برای انجام وظایف اساسی استفاده می کند.

سازنده آن می گوید که ناک اوت فوری، متابولیسم شما را افزایش می دهد تا بدن شما چربی کمتری ذخیره کند و چربی ذخیره بیشتری را به عنوان انرژی بسوزاند. سایر ترکیبات آن باعث کاهش گرسنگی می شود و شما را بین وعده های غذایی پرانرژی نگه می دارد.

چگونه کار می کند
چگونه کار می کند

مروری بر فرمول

یک عنصر کلیدی در Instant Knockout عصاره چای سبز است که ممکن است میزان متابولیسم شما را افزایش دهد تا از طریق گرمازایی کالری بسوزانید. این گرما را در بافت هایی مانند ماهیچه های اسکلتی تولید می کند و انرژی اضافی را از بین می برد.

ترکیبات اضافی مانند کپسایسین نیز ممکن است متابولیسم شما را افزایش داده و انرژی مصرفی شما را افزایش داده و به فرایند چربی سوزی کمک کند.

جذب برای هر مکمل کاهش وزن مهم است

جذب برای هر مکمل کاهش وزن مهم است، بنابراین Instant Knockout حاوی کروم GTF است که ممکن است به افزایش نحوه تنظیم گلوکز توسط بدن و پیپرین برای کمک به هضم کمک کند. برای کاهش هوس، Instant Knockout همچنین حاوی فیبر طبیعی گلوکومانان است.

عناصر

عصاره چای سبز

دانه قهوه سبز

کافئین بدون آب

دانه فلفل کاین (کاپسایسین)

کروم GTF

پیپرین

گلوکومانان

ویتامین B6

ویتامین B12

فلز روی

دوز

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز برای بهترین نتیجه، سازنده می‌گوید که یک قرص را چهار بار در روز مصرف کنید و به برنامه منظم ورزشی و رژیم غذایی خود ادامه دهید.

از آنجایی که ورزشکاران آن را تایید می کنند، توصیه می کنیم مردانی که می خواهند در حین سوزاندن چربی و کاهش وزن، عضله سازی کنند، این مکمل کاهش وزن را امتحان کنند.

Burn Lab Pro بهترین برای مردان بالای 40 سال

در رابطه با قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که با افزایش سن، تغییرات در هورمون ها و متابولیسم ما بر نحوه چربی سوزی و کاهش وزن تاثیر می گذارد.

Burn Lab Pro با کمک به حفظ و محافظت از توده عضلانی خود در طول تمرینات و همچنین سوزاندن چربی و کالری بیشتر در حین ورزش با متابولیسم کند و افزایش وزن مرتبط با افزایش سن مبارزه می کند.

Burn Lab Pro بهترین برای مردان بالای 40 سال
Burn Lab Pro بهترین برای مردان بالای 40 سال

سازنده می‌گوید Burn Lab Pro یک چربی‌سوز مؤثر است زیرا «سه مسیر کلیدی را شارژ می‌کند» که با هم کار می‌کنند تا توده عضلانی بدون چربی تولید کنند.

استرلینگ، قهرمان MMA بانتام وزن جهان، الجاماین ” Funk Master” آن را برای کمک به او برای کاهش وزن قبل از مسابقه بدون این که از نظر جسمی و روحی به او خدشه ای وارد کند، تایید می کند.

هر یک از مواد کالیبره‌شده به نیازهای متفاوتی کمک می‌کند

در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز تصور می‌شود که هر یک از مواد کالیبره‌شده به نیازهای متفاوتی کمک می‌کند. مانند بهبود تمرکز و وضوح، افزایش گرمای بدن و سوزاندن چربی و بالا بردن تعادل انرژی به طوری که کالری بیشتری بسوزانید، حداکثر رشد و ریکاوری ماهیچه‌ها را افزایش دهید و اشتها را کنترل کنید.

سازنده آن می گوید Burn Lab Pro از پنج ماده طبیعی استفاده می کند که مکمل یکدیگر هستند تا خاصیت چربی سوزی آن را درجه یک کند. برخلاف قرص‌های لاغری، مکمل‌های کاهش وزن یا چربی‌سوزهایی که به انواع کافئین متکی هستند، Burn Lab Pro بدون محرک است.

ماده اصلی آن ForsLean®  است، ترکیب اختصاصی آن از Coleus forskohlii، یک گیاه ریشه ای آیورودا که به نام فورسکولین نیز شناخته می شود، که در تایلند، نپال و هند رشد می کند.

کارشناسان این حوزه می گویند که این قرص هنگامی که با رژیم غذایی و ورزش استفاده می‌شود، ForsLean®  یک آبشار هورمونی را ایجاد می‌کند که سرعت متابولیسم، چربی سوزی و رشد عضلات را افزایش می‌دهد.

لیست کامل مواد تشکیل دهنده

کلسیم

کروم GTF

HMB

Capsimax® (عصاره فلفل قرمز)

BioPerine® (عصاره فلفل سیاه)

سازنده توصیه می کند که دو تا چهار کپسول را 15 دقیقه قبل از تمرین برای بهترین نتیجه مصرف کنید.

شرکت Burn Lab Pro برای پشتیبانی از تمام برنامه های کاهش وزن که شامل ورزش منظم و رژیم غذایی سالم است، طراحی شده است.

با این حال، مردان بالای 40 سال که با معده خالی تمرین می کنند تا از مزایای چربی سوزی تمرینات ناشتا بهره مند شوند، ممکن است متوجه مزایای اضافی استفاده از Burn Lab Pro شوند. در این میان می توانید با نظر پزشک مربوطه به مصرف قرص چربی سوز بپردازید.

لیست کامل مواد تشکیل دهنده
لیست کامل مواد تشکیل دهنده

مصرف سایر قرص لاغری چربی سوز در افراد مختلف و بررسی عملکرد آن

PrimeShred  بهترین برای عضله سازی

Prime Shred بهترین قرص کاهش وزن برای مردانی است که می خواهند در حین عضله سازی، چربی خود را از دست بدهند. هر کسی می تواند بعد از رژیم غذایی شدید و ورزش، احساس خستگی کند.

برای عضله سازی در حین کاهش وزن، Prime Shred را انتخاب کردیم که با استفاده از مواد ترموژنیک متابولیسم را برای سوزاندن چربی تحریک می کند.

در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که علاوه بر این که یک چربی سوز ترموژنیک است، PrimeShred حاوی موادی است که سطح انرژی شما را تامین می کند و تمرکز شما را بیشتر می کند تا بتوانید تمرینات سخت را تحمل کنید. ترکیبات تقویت کننده مغز مانند ریشه رودیولاروزیا نیز ممکن است به مبارزه با مغز کمک کند.

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری چربی سوز Prime Shred در چندین سطح کار می کنند

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری چربی سوز Prime Shred در چندین سطح کار می کنند و کالری ها را سریعتر به انرژی تبدیل می کنند تا تمرینات را تقویت کنند و همچنین با چربی های سرسخت مقابله کنند.

این دارو حاوی آمینو اسیدهایی مانند L-theanine است که می تواند تری گلیسیرید را کاهش دهد و L-tyrosine که با سایر ترکیبات ترکیب می شود، تصور می شود با چربی مبارزه می کند. همچنین حاوی چای سبز، کپسایسین از فلفل قرمز و کافئین است.

مواد تشکیل دهنده قرص لاغری چربی سوز Prime Shred در چندین سطح کار می کنند
مواد تشکیل دهنده قرص لاغری چربی سوز Prime Shred در چندین سطح کار می کنند

علاوه بر چندین ویتامین B برای تامین انرژی تبدیل کننده کالری بدن، Prime Shred حاوی ریشه رودیولاروزیا است که به ریشه طلایی یا ریشه قطبی نیز معروف است که مردم مناطق سردسیر آسیا و اروپا از آن برای کاهش خستگی و سازگاری با استرس استفاده می کنند.

DMAE

DMAE، ترکیبی که به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود و در ماهی‌های چرب مانند ساردین، سالمون و آنچوی یافت می‌شود، ممکن است به تنظیم عملکرد مغز کمک کند.

BioPerine، یک عصاره ثبت شده از فلفل سیاه، ممکن است هضم و جذب مواد مغذی بدن را بهبود بخشد. برای جلوگیری از مزاحمتی که برخی افراد پس از مصرف کافئین احساس می کنند، Prime Shred همچنین از اسید آمینه L-theanine موجود در چای سبز استفاده می کند.

– عناصر:

عصاره چای سبز

قهوه سبز

ویتامین های B3، B6

تیروزین

کافئین بدون آب

ریشه رودیولاروزیا

فلفل هندی

بیوپرین

DMAE

DMAE
DMAE

– دوز

در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز، تولید کننده توصیه می کند که سه قرص را حدود 20 دقیقه قبل از صبحانه در روزهای غیر تمرینی و تمرینی برای موثرترین نتایج مصرف کنید. مردانی که می خواهند بدون از دست دادن انرژی یا توده عضلانی، چربی را خرد کنند، ممکن است فرمول پرقدرت Prime Shred را مفید بدانند.

PhenGold بهترین سرکوب کننده اشتها برای مردان

PhenGold با سرکوب گرسنگی و افزایش متابولیسم، توانایی چربی سوزی طبیعی بدن شما را دو برابر می کند. اگر چه از ویتامین های B برای کاهش هوس استفاده می کند، اما حاوی عصاره قهوه سبز برای افزایش متابولیسم و ​​همچنین سایر ویتامین ها و مواد مغذی است که التهاب و کلسترول را کاهش می دهد.

PhenGold بهترین سرکوب کننده اشتها برای مردان
PhenGold بهترین سرکوب کننده اشتها برای مردان

PhenGold حاوی چیزی است که آن را مواد کاهش وزن نیروگاه می نامند: چای برگ سبز، کافئین و فلفل قرمز که برخی مطالعات نشان داده اند ممکن است به کاهش وزن کمک کنند.

برای حمایت از متابولیسم سالم، کاهش خستگی و کمک به کنترل اشتها، PhenGold همچنین حاوی ویتامین های B3، B6 و B12 است که فواید بیشتری را ارائه می دهد.

در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز مانند سایر مکمل های کاهش وزن، ترکیبات PhenGold جنبه های مختلف کاهش وزن را تکمیل می کند. به عنوان مثال، کافئین، عصاره دانه قهوه سبز و عصاره چای سبز باعث کاهش خستگی، افزایش تمرکز و افزایش متابولیسم و ​​خواص چربی سوزی بدن می شود.

فلفل کاین تولید گرمای طبیعی بدن یا ترموژنز را افزایش می دهد. مطالعات نشان می دهد که به افراد کمک می کند تا مدت طولانی تری احساس سیری کنند تا هوس کمتری را تجربه کنند.

ویتامین B3 یا نیاسین، متابولیسم را سالم نگه می دارد

ویتامین B3 یا نیاسین، متابولیسم را سالم نگه می دارد و در عین حال سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد، کلسترول LDL (یا بد) را کاهش می دهد و از سطح انسولین محافظت می کند. ویتامین های B6 و B12 همچنین از متابولیسم سالم، افزایش انرژی و کاهش خستگی پشتیبانی می کنند.

در نهایت، از آنجایی که افراد در هنگام احساس استرس تمایل بیشتری به خوردن دارند، PhenGold شامل موادی است که ممکن است به بهبود خلق و خو، حافظه، عملکرد مغز و هوشیاری کمک کند، مانند DMAE، L-تیروزین و L-theanine

عصاره دانه قهوه سبز (اسید کلروژنیک)

ریشه رودیولاروزیا

ویتامین B3

ویتامین B6

ویتامین B12

ال تیانین

ال تیروزین

عصاره فلفل سیاه (پیپرین)

DMAE

در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز، سازنده توصیه می کند که سه کپسول را 20 دقیقه قبل از صبحانه و در حالت ایده آل، قبل از ورزش مصرف کنید.

FinGold بهترین قرص کاهش وزن برای هر کسی است که می خواهد متابولیسم را افزایش دهد، اشتها را سرکوب کند و توانایی بدن برای سوزاندن چربی را افزایش دهد. PhenGold به خصوص برای هر کسی که با تنقلات و هوس خوردن مبارزه می کند، مفید است.

از مهم ترین مضرات قرص های چربی سوز می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

افزایش ضربان قلب در افراد مختلف که امر بسیار خطرناکی است.

از مهم ترین مضرات قرص های چربی سوز می توان به عوامل زیر اشاره کرد:
از مهم ترین مضرات قرص های چربی سوز می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

عدم خواب مناسب در افراد

افزایش بیماری های کلیوی و کبدی

افزایش سکته مغزی

اسهال و استفراغ در مواردی دیده شده است.

انتخاب بهترین قرص لاغری چربی سوز

در رابطه با مصرف قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که همه چربی سوزها ادعا می کنند که فوراً شما را لاغر می کنند. با این حال، از آنجایی که این محصولات قرص‌های کاهش وزن نیستند،

بلکه مکمل‌های رژیمی هستند، سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجاز به بررسی هیچ یک از ادعاهای آن ها در مورد قابلیت‌های چربی سوزی و عوارض جانبی قبل از این که شرکت‌ها آن‌ها را برای عموم عرضه کنند، نیست. قرص های کاهش چربی گیج کننده می باشد. به همین دلیل ما روی عوامل زیر تمرکز کردیم:

قرص‌های کاهش وزن طبیعی مانند مواردی که در اینجا فهرست شده است، دارای ترکیبات با دوز بالینی هستند. از جمله ترکیبات طبیعی مانند فیبر، عصاره چای سبز و کافئین که محققان مکرراً برای کاهش وزن و مزایای کاهش چربی آن‌ها را مورد مطالعه قرار داده‌اند. ما همچنین دوست داریم که یک چربی سوز قابل اعتماد، مقدار هر یک از مواد را روی برچسب لیست کند.

تضمین بازگشت پول

بهترین قرص لاغری چربی سوز برای تکمیل ورزش و رژیم غذایی منظم شما طراحی شده است، بنابراین برخی از کاربران ممکن است نتایج فوری را مشاهده نکنند. به یاد داشته باشید که حتی بهترین قرص کاهش وزن، یک “قرص جادویی” نیست که در هنگام خواب، وزن را آب کند.

به همین دلیل است که ما تولیدکنندگانی را که ضمانت بازگشت پول را به مشتریان ناراضی ارائه می دهند، ترجیح می دهیم. به عنوان مثال، PhenQ دارای 60 روز ضمانت بازگشت پول است،

بنابراین شما دو ماه فرصت خواهید داشت تا هر نتیجه ای را مشاهده کنید. در این میان مشاوره و راهنمایی از پزشکان متخصص بسیار حائز اهمیت است.

وعده در هر بطری

مانند سایر مکمل‌های رژیمی، چربی‌سوزها اندازه‌های متفاوتی دارند. بهترین چربی سوز تعداد قرص یا کپسول را در یک وعده فهرست می کند. یک بطری چربی سوز ممکن است حاوی 120 کپسول باشد،

اما اگر سازنده بگوید آن را چهار بار در روز مصرف کنید، پس از یک ماه به بطری دیگری نیاز خواهید داشت. اگر مطمئن نیستید چه دوزی برای شما مناسب است، با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات مشتریان

تاییدیه های ورزشکاران از بهترین قرص لاغری چربی سوز بسیار مهم است. نظرات افراد عادی که از کاهش وزن و کاهش چربی خود خوشحال هستند، به خصوص چربی شکم، یکی دیگر از موارد حائز اهمیت است.

ما محصولاتی را می‌پسندیم که شامل چندین نظر مشتری می‌شوند، از جمله عکس‌های «قبل و بعد» که در آن افراد توضیح می‌دهند که چگونه چربی سوز را در برنامه‌های غذایی منظم و ورزش خود کار می‌کنند.

نظرات مشتریان
نظرات مشتریان

قیمت

چربی سوزها یک محصول نگهدارنده هستند. اگر چه تا زمانی که یک ویتامین روزانه مصرف می کنید نباید چربی سوز مصرف کنید، اما تا زمانی که به وزن ایده آل خود برسید، آن ها را مصرف خواهید کرد.

با قیمت های متغیر می گوییم که بهترین چربی سوز ترکیبی از مواد موثر با قیمتی متناسب با بودجه متوسط ​​است. حتی بهتر از آن، برخی از شرکت ها امتیازاتی مانند اضافه کردن یک بطری رایگان با خرید دو بطری ارائه می دهند.

سیاست حمل و نقل و بازگشت

در بررسی بهترین قرص لاغری چربی سوز، از شرکت‌هایی که ضمانت بازگشت پول را ارائه می‌کنند، قدردانی می‌کنیم و خط‌مشی‌های ارسال و بازگشت را نیز در نظر می گیریم.

ما فکر می کنیم که یک چربی سوز اگر هزینه های حمل و نقل بالایی را دریافت کند، ارزشی ندارد که مشتری در صورت نارضایتی از محصول باید آن را بپردازد. حتی بهترین قرص لاغری چربی سوز هم معجون جادویی نیستند.

بهتر است آن ها را به عنوان مکمل های کنترل وزن در نظر بگیرید. قرص های لاغری و چربی سوزها با افزایش انرژی بدن عمل می کنند تا چربی ذخیره شده را بسوزانید و میزان چربی موجود برای ذخیره سازی را کاهش دهید. استفاده از انرژی بخشی، از متابولیسم طبیعی چربی ما است.

مصرف کالری و مکمل هایی مانند اسیدهای چرب (از جمله امگا 3) به قلب، ماهیچه ها و اندام ها انرژی می دهد. هر اسید چرب که بدن به عنوان انرژی استفاده نمی کند، تبدیل به تری گلیسیرید یا چربی ذخیره شده می شود.

چربی سوزهای مردانه همچنین با افزایش ظرفیت بدن شما برای تمرینات سخت تر، چربی سوزی را تقویت می کنند. بنابراین شما احساس خستگی کمتری می کنید.

همچنین، آن ها حاوی موادی هستند که ممکن است بدن شما را از ایجاد چربی جدید محدود کرده و هوس های شما را سرکوب کند تا با مصرف کربوهیدرات، شکر و غذاهای چرب، تمام کار سخت خود را خنثی نکنید. به خاطر داشته باشید، همه انواع چربی بدن به یک اندازه ایجاد نمی شوند.

چربی سوزها و قرص های کاهش وزن بافت چربی سفید یا چربی سفید را هدف قرار می دهند

چربی سوزها و قرص های کاهش وزن بافت چربی سفید یا چربی سفید را هدف قرار می دهند، ذخیره انرژی که بدن ما با دریافت کالری بیش از حد ایجاد می کند. این چربی غذایی زمانی که در اطراف ناحیه شکم شما جمع می شود، خطر متابولیک را به همراه دارد.

بافت چربی قهوه ای یا چربی قهوه ای نوعی چربی است که بدن ما برای گرم ماندن به آن نیاز دارد. (نوزادان مقدار زیادی از آن را دارند.) دانشمندان می گویند که چربی قهوه ای با سوزاندن کالری، گرما تولید می کند تا ما را گرم کند.

آزمایش‌هایی که چربی قهوه‌ای بیشتری را به موش‌ها اضافه می‌کنند، نشان داده‌اند که آن ها با سرعت بیشتری انرژی می‌سوزانند و چربی کلی خود را کاهش می‌دهند و از چاقی ناشی از رژیم غذایی محافظت می‌کنند.

چربی سوزها و قرص های کاهش وزن بافت چربی سفید یا چربی سفید را هدف قرار می دهند
چربی سوزها و قرص های کاهش وزن بافت چربی سفید یا چربی سفید را هدف قرار می دهند

سایر عوارض ذکر شده در مصرف قرص چربی سوز

افسردگی های حاد و طولانی مدت

عدم تمرکز

خشکی دهان

نارسایی قلبی

وابستگی های شدید به قرص های مختلف

موارد موثر در استفاده از بهترین قرص لاغری چربی سوز

بسیاری از قرص ها و برنامه های کاهش وزن در حین مصرف قرص لاغری چربی سوز بر تفاوت متابولیسم چربی بین مردان و زنان و همچنین وزن بدن مردان در مقایسه با زنان تاکید دارند.

به طور کلی، مردان بافت عضلانی بدون چربی بیشتری نسبت به چربی بدن دارند و حتی زمانی که در حالت استراحت هستند، کالری بیشتری می سوزانند.

به همین دلیل است که وقتی مردان و زنان به همان میزان کالری دریافتی روزانه خود را کاهش می دهند، به نظر می رسد که مردان بلافاصله کاهش وزن قابل توجهی را تجربه می کنند.

با این حال، متخصصان تغذیه می گویند که این فقط یک عارضه جانبی خوش شانس است. مطالعات نشان می دهد که در طولانی مدت، مردان و زنانی که برنامه کاهش وزن شامل رژیم غذایی کم چرب و ورزش را دنبال می کنند، متابولیسم چربی مشابهی دارند.

هزینه مکمل های کاهش وزن

قیمت مکمل های رژیمی بسیار متفاوت است. با این حال، در مقایسه با هزینه داروهای کاهش وزن، آن ها نسبتاً ارزان هستند. ما فکر می کنیم که بهترین قرص های کاهش وزن به عنوان بخشی از روند کلی کاهش وزن کمک می کند.

همه ما دوست داریم که یک قرص بخوریم و به خوردن کالری کمتر، غذاهای کم‌چرب یا قند اضافی فکر نکنیم یا روزانه 20 تا 30 دقیقه ورزش کنیم. با این حال، در حین مصرف قرص لاغری چربی سوز هیچ دارو یا مکمل کاهش وزن در خلاء کار نمی کند.

اگر یک چربی سوز را در یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی بگنجانید،

ما معتقدیم که اگر یک چربی سوز را در یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی بگنجانید، متوجه خواهید شد که با سرعت بیشتری چربی می سوزانید و همچنین وزن خود را کاهش می دهید.

در حین مصرف قرص لاغری چربی سوز گفته می شود که ترکیبات موجود در برخی مکمل ها ممکن است به دلیل آلرژی یا تداخل با سایر داروها یا مکمل ها، عوارض جانبی ایجاد کند.

این ممکن است برای هر مشتری اتفاق نیفتد، اما اتفاق می افتد. بر اساس مطالعه ای در مجله پزشکی، عوارض جانبی نامطلوب مکمل ها باعث حدود 23000 مراجعه سالانه به بخش اورژانس طی ده سال شده است. قهوه نوشیدنی طبیعی است و بسیاری از ما نمی توانیم روز خود را بدون یک فنجان قهوه یا چای شروع کنیم.

با این حال، برخی از افراد به دلیل عوارض جانبی مانند بی خوابی اصولاً نمی توانند قهوه را تحمل کنند. اگر متوجه شدید که یک فنجان قهوه ساعت‌ها به شما احساس خستگی می‌دهد، یا اگر پزشک به شما توصیه کرده است که از نوشیدنی‌های کافئین‌دار به دلیل تأثیر آن‌ها بر ضربان قلب یا فشار خون خودداری کنید، باید به ترکیبات قرص کاهش وزن با دقت توجه کنید.

ممکن است بخواهید یک قرص چربی سوز یا رژیم غذایی را انتخاب کنید که حاوی قهوه، کافئین یا محرک های مشابه نباشد. در این حوزه حتما زیر نظر پزشک متخصص خود، قرص چربی سوز را مصرف کنید.

با مکمل های کاهش وزن، بهترین نتیجه را به دست آوریم

کاهش وزن، درست مانند افزایش وزن، یک شبه اتفاق نمی افتد. به همان اندازه که آرزو می کنیم بتوانیم چربی های ناخواسته را با فشار دادن انگشتانمان آب کنیم، هیچ معجون جادویی وجود ندارد که باعث شود تا چربی در عرض چند روز یا یک هفته از بین برود. سازندگان قرص های لاغری که ما به آن ها توصیه می کنیم، همه می گویند که فقط با مصرف این قرص ها نتیجه ای نخواهید دید.

به گفته Observer، قرص های کاهش وزن یا قرص لاغری چربی سوز باید بخشی از برنامه غذایی منظم و ورزش شما باشند تا به کاهش وزن کمک کنند.

ما دوست داریم آن ها را به عنوان یک سیستم حمایت از کاهش وزن در نظر بگیریم که با تسهیل کنترل سطح قند خون، نظارت بر مصرف کالری، کنترل اشتها و سوزاندن انرژی بیشتر به کاهش چربی و همچنین کاهش وزن کمک می کند.

با مکمل های کاهش وزن، بهترین نتیجه را به دست آوریم
با مکمل های کاهش وزن، بهترین نتیجه را به دست آوریم

مواردی که هنگام خرید قرص های لاغری باید از آن ها اجتناب کنید

در بررسی مصرف قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که هر کسی که با افزایش وزن سرسخت یا غیر منتظره سر و کار دارد، مقاومت در برابر ادعاهایی که برخی مکمل‌های چربی‌سوز باعث می‌شوند بدنی که همیشه می‌خواستید را به شما بدهد، دشوار است.

اما این ادعاها نیز می‌توانند به اصلاح نامناسب هم باشند، در صورتی که فاقد محتوای باکیفیت باشند. هنگام مقایسه قرص های کاهش چربی، به موارد زیر توجه کنید:

تاکتیک‌های بازاریابی تهاجمی:

وقتی شرکت‌ها نظرات مشتریان راضی یا نقل قول‌های افراد مشهور یا ورزشکارانی را که محصولشان را تأیید می‌کنند به اشتراک می‌گذارند، قدردانی می‌کنیم. اما یک قرص کاهش وزن نباید احساس اضطرار شما را که با امتحان نکردن آن از دست می دهید، تقویت کند.

فرمول های اختصاصی:

برخی از چربی سوزها و قرص های کاهش وزن، حتی در میان آن هایی که در اینجا انتخاب کرده ایم، فرمول های اختصاصی یا دارای علامت تجاری دارند.

با این حال، همیشه با نگاه کردن به برچسب مواد تشکیل دهنده فهرست شده، بررسی کنید که چه چیزی در این ترکیبات وجود دارد. یک قرص کاهش وزن معتبر، مواد تشکیل دهنده را فهرست می کند تا کاربران بتوانند از عوارض جانبی ناشی از تداخل با سایر مکمل ها یا داروها جلوگیری کنند.

محرک های زیاد:

عصاره چای سبز، دانه های قهوه، قهوه و کافئین همگی انرژی بخش هستند. در حالی که آن ها به روشی مشابه بر ضربان قلب یا سطح انرژی شما تاثیر می گذارند، محرک ها می توانند عوارض جانبی ناخوشایندی به خصوص در کنار داروهای تجویزی ایجاد کنند. به عنوان مثال، کافئین بیش از حد می تواند باعث سردرد، تشنج، بی خوابی، ضربان قلب نامنظم و اسهال شود.

محرک های زیاد:
محرک های زیاد:

کدام قرص کاهش وزن برای شما مناسب است

یافتن بهترین قرص لاغری چربی سوز برای شما به اهداف کاهش وزن و سلامت فعلی شما بستگی دارد. مکمل‌های چربی‌سوز و قرص‌های کاهش وزن را که در اینجا توصیه می‌کنیم، همه مطالعات مربوط به فواید مواد طبیعی را که استفاده می‌کنند ذکر کرده‌اند. با این حال، نتایج هر قرص چربی سوز یا رژیم غذایی بستگی زیادی به فیزیولوژی فرد و عوامل دیگر دارد.

در کنار مزایایی که دارند، عوارض خطرناکی هم برای این افراد در نظر گرفته شده است. ما با تعداد زیادی از مردم که کاهش وزن را چنین چالشی می دانند، همدردی می کنیم.

تلاش برای تغذیه سالم، ردیابی کالری‌های خود و انجام تمرینات ورزشی در یک روز پرمشغله می‌تواند به سطح استرس شما بیفزاید تا جایی که شما شاهد هر پایین آمدن و بالا رفتن ترازو باشید.

در حالت ایده‌آل، کاهش وزن باید مزایایی را به همراه داشته باشد که به شما احساس سلامتی و شادی بیشتری می‌دهد؛ انرژی بیشتر، استقامت بیشتر، و بدنی جذاب و شاداب

شاید قبلاً هرگز به مصرف یک قرص لاغری یا چربی سوز فکر نکرده باشید

شاید قبلاً هرگز به مصرف یک قرص لاغری یا چربی سوز فکر نکرده باشید، یا شاید فکر کرده باشید که مصرف مکمل های چربی سوز به این معنی است که می توانید هر چه دوست دارید را بخورید یا بنوشید بدون این که وزن خود را اضافه کنید یا عواقب دیگری را تجربه کنید.

در حالی که امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا درک کنید که این نوع از قرص های رژیمی کاملاً به این روش کار نمی کنند. لذا ما قدردانی می کنیم که توصیفات در رابطه بهترین قرص لاغری چربی سوز نشان می دهد که چگونه افرادی که برای کاهش وزن تلاش کرده اند، مزایایی در این محصولات پیدا می کنند.

این قرص ها زمانی بیشترین موفقیت را دارند که در یک رژیم متعادل ترکیب شوند. متخصصان این حوزه همچنین امیدوار هستند که به هر سوالی که ممکن است در مورد چربی سوزهای ترموژنیک داشته اید، پاسخ داده باشند تا بتوانید قرص کاهش وزنی را انتخاب کنید که به شما در ساختن بدن مورد نظرتان کمک می کند و با سایر اهداف تناسب اندام و سبک زندگی شما همسو می شود.

شاید قبلاً هرگز به مصرف یک قرص لاغری یا چربی سوز فکر نکرده باشید
شاید قبلاً هرگز به مصرف یک قرص لاغری یا چربی سوز فکر نکرده باشید

شناسایی برخی از بهترین قرص های چربی سوز

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز وقتی صحبت از کاهش وزن به میان می آید، هیچ کمبودی در قرص ها، نوشیدنی ها و مکمل هایی وجود ندارد که بررسی شود به کاهش وزن کمک می کنند. اما آیا قرص های کاهش وزن، کمک کننده هستند و آیا آن ها بی خطر هستند؟

بهترین قرص های کاهش وزن ممکن است حاوی یک یا چند ماده فعال باشد که برای افزایش چربی سوزی، کاهش اشتها یا کاهش جذب چربی طراحی شده است.

همه قرص ها و مکمل های کاهش وزن یکسان ساخته نمی شوند. برخی از قرص ها ممکن است عوارض جانبی ناخوشایندی ایجاد کنند در حالی که برخی دیگر ممکن است منجر به کاهش وزن ثابت نشده باشند.

لطفا از پست بهترین جراح اسلیو معده در اهواز دیدن کنید.

ما به 9 قرص و مکمل کاهش وزن زیر نگاه خواهیم کرد:

اورلیستات

کافئین

گلوکومانان

عصاره گارسینیا کامبوجیا

پیروات

عصاره چای سبز

اسید لینولئیک مزدوج

هیدروکسی کات

قرص های کاهش وزن نسخه ای

آلی (اورلیستات)

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز بسیار مهم است که قبل از انتخاب یک قرص کاهش وزن به دقت به ارزیابی و جست و جو بپردازید، زیرا برخی ممکن است عوارض جانبی داشته باشند یا با شرایط موجود تداخل داشته باشند.

Alli نام تجاری داروی ارلیستات است که یکی از محبوب ترین قرص های کاهش وزن است.

Orlistat به عنوان داروی نسخه ای در دسترس است و بدون نسخه نیز فروخته می شود. این کار با جلوگیری از تجزیه بخشی از چربی هایی که افراد می خورند، در بدن کار می کند. هنگامی که روده ها چربی کمتری جذب می کنند، کاهش وزن ممکن است رخ دهد.

تحقیقات موثر در این حوزه که اورلیستات ممکن است کاهش وزن را به مقدار کمی افزایش دهد، نشان داد که افرادی که از ارلیستات استفاده می کردند، به طور متوسط ​​2.9 درصد بیشتر از افرادی که این دارو را مصرف نمی کردند، وزن کم کردند. ارلیستات ممکن است باعث تغییر در عادات روده شود.

افرادی که از ارلیستات استفاده می کنند، ممکن است عوارض جانبی مانند اسهال، درد معده و مشکل در کنترل حرکات روده را تجربه کنند.

آلی (اورلیستات)
آلی (اورلیستات)

کافئین

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که کافئین یک نوشیدنی انرژی زا است که در قهوه، چای، نوشابه ها و شکلات یافت می شود. همچنین اغلب به قرص ها و مکمل های لاغری اضافه می شود.

از بین 76 فرد بزرگسال چاق، افرادی که مصرف کافئین بالایی داشتند، در مقایسه با افرادی که مصرف کافئین کم داشتند، کاهش بیشتری در توده چربی، سایز و وزن کلی مشاهده کردند. عوارض جانبی کافئین شامل بی قراری، افزایش ضربان قلب و اختلال در خواب است.

گلوکومانان

گلوکومانان نوعی مکمل فیبر است. این ماده با جذب آب در روده عمل می کند و منجر به احساس سیری می شود که ممکن است افراد را وادار کند تا کمتر غذا بخورند. به نظر می رسد که مطالعات در مورد این که آیا گلوکومانان می تواند به کاهش وزن کمک کند یا خیر، متناقض است.

از 176 نفر نشان دادند که گلوکومانان به کاهش وزن در بزرگسالان سالم و دارای اضافه وزن کمک می کند. با این حال، بررسی اخیر کارآزمایی‌های کنترل تصادفی‌سازی شده نشان داد که به نظر نمی‌رسد که گلوکومانان منجر به کاهش وزن قابل توجهی شود. برای کسانی که گلوکومانان مصرف می کنند، عوارض جانبی ممکن است شامل گاز، اسهال و درد معده باشد.

پیرووات

بدن زمانی که قند را تجزیه می کند، پیروات تولید می کند. پیرووات همچنین به عنوان یک مکمل برای کمک به کاهش وزن با کمک به تجزیه چربی و افزایش متابولیسم فروخته می شود. به گفته موسسه ملی بهداشت، پیرووات ممکن است اثراتی بر کاهش وزن داشته باشد. مطالعات موجود ضعیف هستند، بنابراین نتایج قطعی نیستند. عوارض جانبی پیروات شامل گاز و نفخ است.

عصاره چای سبز

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که بسیاری از قرص های لاغری حاوی چای سبز هستند زیرا ممکن است توانایی بدن در سوزاندن چربی و به خصوص چربی در ناحیه معده را افزایش دهد.

اگر چه شواهد بیشتری مورد نیاز است، اما برخی تحقیقات نشان می‌دهند که نوشیدنی‌های حاوی عصاره چای سبز ممکن است باعث کاهش چربی در اطراف ناحیه معده شوند.

افزایش کاهش چربی نیز ممکن است منجر به کاهش وزن متوسط ​​شود. اگر چه عصاره چای سبز معمولا به خوبی تحمل می شود، اما می تواند باعث درد معده، یبوست و حالت تهوع شود.

اسید لینولئیک مزدوج

اسید لینولئیک مزدوج نوعی اسید چرب است که بیشتر در گوشت گاو و لبنیات وجود دارد. این قرص به دلیل پتانسیل آن برای افزایش متابولیسم و ​​کاهش اشتها به عنوان یکی از بهترین قرص های کاهش وزن به بازار عرضه شده است.

با این حال، اکثر مطالعات در مورد اسید لینولئیک مزدوج که منجر به کاهش وزن می شود روی حیوانات انجام شده است. به نظر می رسد که کاهش وزن در مطالعات انسانی حداقل است.

اسید لینولئیک مزدوج
اسید لینولئیک مزدوج

اسید لینولئیک مزدوج به ​​نظر می رسد در دوزهای حداکثر 6 گرم در روز تا 12 ماه بی خطر باشد. عوارض جانبی احتمالی شامل ناراحتی معده، اسهال یا یبوست است. ممکن است برای افرادی که دیابت دارند، مناسب نباشد.

عوامل موثر در مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که وقتی از بهترین قرص های کاهش وزن حرفی به میان می آید، به نظر می رسد که هیچ ترکیب جادویی وجود ندارد. اگر چه برخی از قرص‌ها و مکمل‌های رژیمی که در بالا ذکر شد، ممکن است به کاهش وزن کمک کنند که البته مقادیر آن معمولاً کم است.

به نظر می رسد که کافئین، عصاره چای سبز و اورلیستات بیشترین تحقیقات را برای اثبات ادعاهای خود دارند. برخی از قرص های کاهش وزن نیز می توانند منجر به عوارض جانبی شوند که شایع ترین آن ها ناراحتی معده و تغییر در حرکات روده است.

مکمل‌های غذایی مانند داروهایی که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تأیید شده‌اند مورد بررسی قرار نمی‌گیرند، بنابراین ایمنی آن ها همیشه به طور کامل شناخته نمی‌شود.

قبل از مصرف هر مکملی برای کاهش وزن، بهتر است با پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی صحبت کنید. بهترین گزینه برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند، کاهش حجم غذا، خوردن پروتئین و سبزیجات بدون چربی و ورزش منظم است.

غذای جذب شده در روده باعث کاهش وزن می شود

لیپاز، آنزیمی که در دستگاه گوارش یافت می شود، به تجزیه چربی رژیم غذایی به اجزای کوچکتر کمک می کند، بنابراین می توان از آن برای انرژی استفاده یا ذخیره کرد.

ارلیستات کار لیپاز را مهار می کند. هنگامی که دارو را همراه با غذا مصرف می کنید، حدود 25 درصد چربی مصرفی شما تجزیه نمی شود و از طریق حرکات روده از بین می رود.

Alli

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که آلی ممکن است به کاهش وزن شما کمک کند، اما کاهش وزن احتمالاً کم خواهد بود. شاید فقط چند کیلوگرم بیشتر از چیزی که تنها با رژیم غذایی و ورزش کم می‌کنید.

بیش از 40 درصد از افرادی که از آن استفاده می کنند، در حالی که رژیم غذایی با کالری محدود را دنبال می کنند و فعالیت بدنی را افزایش می دهند، 5 درصد یا بیشتر از وزن بدن خود را در طول یک سال از دست داده اند.

کاهش وزن معنادار بالینی، کاهش وزن کافی برای شروع کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی، دیابت و سایر بیماری ها است. به طور کلی به عنوان 5 درصد یا بیشتر از وزن بدن تعریف می شود.

افرادی که رژیم غذایی با کالری محدود داشتند و به طور منظم ورزش می کردند و آلی مصرف می کردند، به طور متوسط ​​ (2.6 کیلوگرم) بیشتر از افرادی که فقط رژیم می گرفتند و ورزش می کردند، در یک سال وزن کم کردند.

یک قرص 60 میلی گرمی آلی در عرض یک ساعت پس از یک وعده غذایی حاوی چربی تا سه بار در روز مصرف می شود

یک قرص 60 میلی گرمی آلی در عرض یک ساعت پس از یک وعده غذایی حاوی چربی تا سه بار در روز مصرف می شود. مصرف چربی روزانه باید در سه وعده غذایی اصلی توزیع شود و نباید بیش از 30 درصد کل کالری باشد. تولید کننده، مصرف چربی در حدود 15 گرم در وعده غذایی را توصیه می کند.

اگر یک وعده غذایی بدون چربی می خورید، پس نیازی به دوز آلی ندارید. اگر آلی را با یک وعده غذایی پرچرب مصرف کنید، احتمالاً عوارض جانبی گوارشی شدیدتری را تجربه خواهید کرد.

آلی می تواند جذب مواد مغذی محلول در چربی از جمله بتاکاروتن و ویتامین های A، D، E و K را کاهش دهد. قبل از خواب و حداقل دو ساعت پس از آخرین دوز آلی، یک مولتی ویتامین مصرف کنید.

یک قرص 60 میلی گرمی آلی در عرض یک ساعت پس از یک وعده غذایی حاوی چربی تا سه بار در روز مصرف می شود
یک قرص 60 میلی گرمی آلی در عرض یک ساعت پس از یک وعده غذایی حاوی چربی تا سه بار در روز مصرف می شود

عوارض جانبی آلی

ماده فعال آلی، اورلیستات، باعث عوارض گوارشی مربوط به چربی های هضم نشده ای می شود که از سیستم گوارش شما عبور می کنند. آن ها معمولاً با گذشت زمان و با استفاده مناسب از دارو فروکش می کنند. این عوارض جانبی عبارتند از:

درد یا ناراحتی شکم

ترشحات چرب از مقعد

گاز با ترشح مقعدی روغنی

مدفوع چرب

حرکات روده مکرر

اجابت مزاج فوری یا به سختی قابل کنترل است.

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

سردرد

کمر درد

عفونت تنفسی فوقانی

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:
سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

چه زمانی نباید آلی را مصرف کنید؟

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز قبل از مصرف آلی، با پزشک خود در مورد تداخلات احتمالی با سایر داروها صحبت کنید، به خصوص اگر برای هر یک از شرایط زیر دارو مصرف می کنید:

دیابت

بیماری تیروئید

ضربان قلب نامنظم

بیماری قلب و عروقی

تشنج

همچنین مهم است که در صورت داشتن موارد زیر با پزشک خود مشورت کنید:

مشکلات کیسه صفرا

سنگ کلیه

پانکراتیت

سندرم روده تحریک پذیر

Alli توصیه نمی شود اگر:

دارای وزن مناسب هستید.

پیوند عضو داشته اید.

سیکلوسپورین مصرف می کنید (نورال، ساندیمون و غیره)

از قبل در جذب غذا مشکل دارید.

باردار یا شیرده هستند.

همچنین مهم است که در صورت داشتن موارد زیر با پزشک خود مشورت کنید:
همچنین مهم است که در صورت داشتن موارد زیر با پزشک خود مشورت کنید:

چه مدت باید آلی را مصرف کنیم

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز، یک برنامه کاهش وزن همراه با رژیم غذایی، ورزش و دارو درمانی به طور کلی موفقیت آمیز تلقی می شود؛ اگر در ماه اول حدود (0.5 کیلوگرم) در هفته وزن کم کنید و در عرض یک سال 5 درصد یا بیشتر از وزن بدن قبل از درمان را از دست داده باشید.

اگر درمان موفقیت آمیز باشد، اگر به رژیم غذایی، ورزش و برنامه درمانی دارویی ادامه دهید، احتمال کاهش وزن یا لاغری بیشتر است. بیشتر کاهش وزن با دارو در چند ماه اول اتفاق می افتد. اگر به رژیم غذایی و برنامه ورزشی پایبند بوده اید و در عرض چند ماه حداقل 5 درصد از وزن اولیه بدن خود را از دست نداده اید، ادامه دارو ممکن است فایده چندانی نداشته باشد.

اگر در طول یک سال برنامه ریزی شده 5 درصد از وزن بدن خود را از دست نداده اید، قطع دارو یک انتخاب منطقی خواهد بود. خطرات، عوارض جانبی و هزینه های مرتبط با مصرف دارو احتمالاً بر هر مزیت بالقوه ای غلبه می کند.

داروی آلی در یک برنامه کاهش وزن سالم قرار می گیرد

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز باید بدانید که آلی پاسخ آسانی برای کاهش وزن نیست. کاهش وزن و حفظ آن مستلزم تعهد به خوردن یک رژیم غذایی سالم و انجام فعالیت بدنی منظم است. برای ارزیابی فواید و خطرات احتمالی Alli یا هر داروی کاهش وزن دیگر، با پزشک خود مشورت کنید.

به عنوان یک تیم، شما و پزشکان می توانید برنامه کاهش وزن مناسب را برای خود ایجاد کنید. پزشکان معمولاً آن ها را فقط در صورتی تجویز می کنند که BMI شما 30 یا بالاتر باشد، یا اگر حداقل 27 باشد و شرایطی دارید که ممکن است به وزن شما مرتبط باشد، مانند دیابت نوع 2 یا فشار خون بالا.

داروی آلی در یک برنامه کاهش وزن سالم قرار می گیرد
داروی آلی در یک برنامه کاهش وزن سالم قرار می گیرد

لیراگلوتاید (Saxenda)

نحوه کار:

در رابطه با مصرف بهترین قرص لاغری چربی سوز لیراگلوتاید دوز بالاتری از داروی دیابت نوع 2 Victoza است.

عوارض جانبی:

بروز تهوع، اسهال، فشار خون پایین و افزایش اشتها. عوارض جانبی جدی می تواند شامل افزایش ضربان قلب، پانکراتیت، بیماری کیسه صفرا، مشکلات کلیوی و افکار خودکشی باشد.

در مطالعات نشان داده شده است که لیراگلوتاید باعث ایجاد تومور تیروئید در حیوانات می شود، اما هنوز مشخص نیست که آیا می تواند باعث سرطان تیروئید در انسان شود یا خیر. اگر بعد از 16 هفته مصرف لیراگلوتاید 4 درصد وزن خود را از دست ندهید، ممکن است پزشک به شما بگوید که مصرف آن را متوقف کنید، زیرا بعید است که برای شما موثر باشد.

سازمان غذا و دارو در سال 2010 بررسی ایمنی ارلیستات را به دلیل گزارشات نادر از آسیب جدی کبدی در افرادی که از آن استفاده می کنند، منتشر کرد.

FDA هیچ مدرکی برای تایید این که اورلیستات علت آسیب های کبدی گزارش شده است، پیدا نکرد. با این حال، برچسب‌های Alli و Xenical به دلیل گزارش‌ها اصلاح شدند.

اگر مشخصه یا علائمی دارید که ممکن است نشاندهنده آسیب کبدی باشد، فوراً با پزشک خود صحبت کنید:

خارش

از دست دادن اشتها

زردی چشم یا پوست

مدفوع رنگ روشن

ادرار قهوه ای رنگ

بسیاری از بهترین قرص لاغری چربی سوز توانایی بدن برای تولید چربی اضافی را کاهش می دهد. بنابراین، از چربی‌سازی که معمولاً باعث افزایش وزن شما می‌شود، جلوگیری می‌کند.

اگر مشخصه یا علائمی دارید که ممکن است نشاندهنده آسیب کبدی باشد، فوراً با پزشک خود صحبت کنید:
اگر مشخصه یا علائمی دارید که ممکن است نشاندهنده آسیب کبدی باشد، فوراً با پزشک خود صحبت کنید:

PhenQ یک چربی سوز قوی است

PhenQ یک چربی سوز قوی است. با افزایش متابولیسم بدن شما باعث کاهش چربی می شود. علاوه بر این که مانع از تولید چربی در بدن شما می شود، چربی ذخیره شده را نیز به انرژی تبدیل می کند. بنابراین، مصرف کالری روزانه شما را افزایش می دهد و باعث کاهش وزن سریع تر می شود.

این مکمل به شما کمک می کند تا ببینید چه زمانی و چه چیزی را می بلعید. اگر عادت به خوردن بیش از حد غذا دارید، زمانی که به طور ناگهانی مصرف غذای خود را کاهش می دهید، همیشه احساس گرسنگی می کنید.

اما ترکیبات PhenQ اشتهای شما را سرکوب می کند و به طور طبیعی مصرف غذا را کاهش می دهد. در نهایت، کالری کمتری در روز دریافت می کنید.

برخلاف سایر قرص‌های لاغری، هنگام مصرف PhenQ احساس خستگی و کمبود انرژی نمی‌کنید. مواد تشکیل دهنده آن باعث می شود تا در طول روز احساس انرژی بیشتری کنید. مصرف این قرص لاغری به این معنی نیست که نمی توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

PhenQ یک چربی سوز قوی است
PhenQ یک چربی سوز قوی است

نتیجه گیری:

در مجموع در بررسی و ارزیابی بهترین قرص لاغری چربی سوز، داروهای رایج کاهش وزن که مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گرفته اند، عبارتند از: لیراگلوتاید، نالترکسون-بوپروپیون،  ارلیستات Alli ، Xenical، فنترمین. قبل از دریافت نسخه داروی کاهش وزن، سابقه پزشکی خود را با پزشک خود در میان بگذارید.

این شامل هر گونه آلرژی یا سایر شرایطی است که شما دارید. داروها یا مکمل هایی که مصرف می کنید (حتی اگر گیاهی یا طبیعی باشند)؛ و این که آیا باردار هستید،  شیر می دهید یا قصد دارید که به زودی باردار شوید.

منبع:

b2n.ir

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سلطان بیهزادی
1 سال قبل

سلام میگم
من کدام قرص باید بگیروم چون لاغر هستم اما شکم دارم کدوم قرص خوبه میشه بگین

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید