قرص لاغری سلنداکر

فهرست مطالب

در این مقاله در تلاشیم تا در رابطه با قرص لاغری سلنداکر صحبت کنیم و اطلاعات جامع و کلی از روند عملکرد آن برای شما داشته باشیم. پس برای شناخت بیشتر قرص لاغری سلنداکر، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های صحیح لاغری مثل اسلیو معده و بای پس معده می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

امروزه بسیاری از جوانان در آرزوی داشتن بدنی خوب خوش فرم می‌باشند و همیشه تناسب اندام برای آن‌ها اولویت اصلی در زندگی می‌باشد.

افرادی که دچار اضافه ‌وزن می‌باشند، اغلب از راهکارهای متعددی استفاده کرده‌اند و همواره قصد دارند تا به‌ دنبال راه چاره‌ ای برای اندکی کاهش یافتن اضافه‌ وزن خود باشند.

همچنین به خاطر داشته باشید که همواره روش های بهتری همچون اسلیو معده و بای پس معده برای کاهش اضافه وزن وجود دارند.

قرص لاغری سلنداکر
قرص لاغری سلنداکر

این افراد برای این‌ که به هدف کاهش وزن دست پیدا کنند، امکان دارد از هر کدام از راهکارها استفاده داشته باشند.

زیرا آن را پلی برای رسیدن به اهداف خود یعنی کاهش وزن می‌دانند. در این مواقع امکان دارد که نام بسیاری از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری سلنداکر به گوش آن‌ها رسیده باشد و تصور کنند که به ‌عنوان یک راه‌ حل معجزه آسا می‌توانند با مصرف این قرص به وزن ایده ‌آل خود برسند.

نداشتن اطلاعات

اغلب اشخاصی که مشتاق به استفاده از راه ‌حل‌های آسان برای رسیدن به تناسب اندام خود هستند، هیچ‌ گونه اطلاعات و آگاهی دقیقی در رابطه با اجزا و ترکیبات اصلی قرص مد نظر ندارند و فقط از آن به عنوان یک پل برای رسیدن به منظور برطرف نمودن استپ وزنی و یا کاهش وزن استفاده می‌کنند و اغلب تولیدکنندگان آن در رابطه با تأثیرات جادویی قرص‌های لاغری خواهند گفت.

این افراد ادعا می‌کنند که محصول مد نظر و قرص لاغری تولید شده توسط آن‌ها کاملاً طبیعی می‌باشد و هیچ‌ گونه عوارضی را در بر نخواهد داشت.

نداشتن دلیل قانع ‌کننده

اما مسئله مهم این است که هیچ دلیل قانع ‌کننده و موجهی برای ثابت کردن صحبت‌های تولیدکنندگان این نوع قرص‌ها وجود ندارد.

در واقع برای این‌ که بتوان تعیین کرد که مصرف انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری سلنداکر بدون عوارض می‌باشد، مطالعات علمی دقیق انجام نگرفته ‌است.

اما شما باید از این‌ موضوع آگاه باشید، هنگامی‌ که یک قرص و دارو توانایی تاثیرگذاری بر کاهش وزن داشته باشد و سبب سوزاندن چربی‌ها گردد، قطع به‌ یقین امکان دارد تا پیامدهای منفی را روی دیگر نواحی بدن به‌ جا بگذارد.

حال برای شناخت این دسته از مسائل و انتخاب بهترین راهکار برای رسیدن به کاهش وزن، اطلاعات بسیاری در ادامه این مبحث برای شما خواهیم داشت.

پیشنهاد می‌کنیم که به ‌جای مصرف انواع قرص‌های لاغری، از تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان یک جراح چاقی بهره‌مند شوید تا میزان زیادی کاهش وزن را تجربه کنید.

دکتر سلیمی، یکی از معتبرترین متخصصین انواع جراحی چاقی می باشد. با ما در ادامه این مطلب باشید تا بیشتر در رابطه با این ‌موضوع بگوییم.

نداشتن دلیل قانع ‌کننده
نداشتن دلیل قانع ‌کننده

قرص لاغری سلنداکر شامل چه عوارضی خواهد شد؟

مهم‌ترین مسئله در راستای مصرف هر دارو، بروز عوارض و پیامدهای منفی آن می‌باشد. ممکن است هنگامی ‌که به سایت‌های مختلف مراجعه می کنید، هیچ‌ گونه عوارضی برای مصرف این قرص در نظر گرفته نشود.

اما مسئله مهم این است که استفاده از این قرص در دوره‌های طولانی ‌مدت می‌تواند نگرانی‌هایی را در بر داشته باشد. به‌ همین دلیل است که توصیه می‌شود موارد احتیاط را در راستای مصرف این قرص رعایت کنید.

زیرا در صورت استفاده دائم، امکان دارد تا عارضه ‌های گوناگونی همچون کم‌ کاری تیروئید، اختلالات خونریزی، سرطان سینه، سرطان رحم، سوابق بیماری کبدی، مبتلا شدن به کم‌ خونی و دیگر موارد را در بر داشته باشد.

تمامی این موارد ذکر شده به‌ خودی‌ خود می‌توانند نگرانی‌های بسیاری را در بر داشته باشند. حال اگر از قبل فردی سوابق کافی برای مبتلا شدن به این ‌دست از موارد را داشته باشد، درصد بروز این دسته از پیامدها برای او بیشتر خواهد شد.

وجود این دسته از پیامدها باعث می‌شود تا با نگاهی آزادانه نزد یک راه اصولی و درست برای رسیدن به هدف خود بهره ببرید. البته به ‌غیر از عوارض موجود این قرص، امکان دارد که مصرف آن با مصرف برخی از داروهای دیگر تداخل هایی به وجود بیاورد که در ادامه در رابطه با آن‌ها خواهیم گفت.

تداخلات دارویی قرص لاغری سلنداکر

در صورتی ‌که قرص لاغری سلنداکر را همزمان با داروهایی همچون داروهای ضد انعقاد خون، لووتیروکسین، تاکرولیموس سولفاسالازین و آملودیپین استفاده داشته باشید، امکان بروز پیامدهای منفی در بدن شما بیشتر خواهد شد.

بنابراین اگر از این ‌دست قرص‌ها استفاده دارید، در ابتدا از پزشک معالج خود کمک بخواهید و او را در جریان داروهای مصرفی خود بگذارید.

در صورتی ‌که پزشک صلاح بداند، داروهای مد نظر شما را تغییر خواهد داد یا به شما راهکار دیگری برای رسیدن به هدف خود یعنی کاهش وزن پیشنهاد خواهد کرد. یکی از این راهکارهای اصولی، جراحی‌های چاقی است که هیچ‌گونه تداخلات دارویی برای آن وجود ندارد.

اگر فردی به‌ صورت سنتی از داروهایی با خاصیت کاهنده فشار خون، کاهنده قند خون، ضد انعقاد خون و دیگر موارد استفاده می‌کند، حتما باید این نکته را در نظر بگیرد که مصرف قرص لاغری سلنداکر می‌تواند برای او مخرب باشد.

پس حتما از یک پزشک معالج و پزشکی خبره در این زمینه برای مصرف این دسته از قرص‌ها کمک بگیرید و هیچ‌گ اه اقدامات خودسرانه ‌ای برای مصرف آن به‌ منظور کاهش وزن نداشته باشید.

کمک گرفتن از تخصص های دکتر سلیمی

با وجود این دسته از نکات مهم در رابطه با عوارض جانبی و تداخلات دارویی که با مصرف قرص لاغری سلنداکر در بدن افراد شکل می‌گیرد،  نمی‌توان این راهکار را به ‌عنوان یک راهکار مناسب برای رسیدن به وزن ایده‌ آل معرفی کرد.

زیرا پیامدهای منفی بسیاری در پی مصرف این قرص وجود دارد و امکان دارد که با قطع مصرف این دارو، مجدداً افزایش وزن برای شما حاصل گردد.

در واقع نه ‌تنها به هدف خود یعنی کاهش وزن نرسیده‌اید، بلکه پیامدهای منفی مصرف این داروها در بدن شما ماندگار خواهد بود و تا آخر عمر، شما را درگیر خواهد کرد.

اما مهم ‌ترین پیشنهادی که در راستای کاهش وزن برای شما داریم، استفاده از راه‌ حل‌هایی است که بدون بازگشت می‌باشد و از عوارض بسیار کمی برخوردار است.

اغلب قرص‌های لاغری که در بازار وجود دارد، به تأیید سازمان غذا و دارو نرسیده‌ است و همین مسئله عدم کاربرد انواع قرص‌های لاغری را تایید خواهد کرد.

کمک گرفتن از تخصص های دکتر سلیمی
کمک گرفتن از تخصص های دکتر سلیمی

استفاده از جراحی‌های چاقی در انواع مختلف می‌تواند به شما کمک کند تا بدون بازگشت اضافه‌ وزن ها، به اندام ایده‌ آل خود برسید و اعتماد از دست ‌رفته خود را به دلیل افزایش وزن بازگردانید.

در این‌ راستا برای استفاده از جراحی‌های چاقی نیاز به تخصص یک پزشک حاذق دارید. با کمک گرفتن از دکتر سلیمی به‌ عنوان یک جراح خبره و چیره‌ دست در زمینه جراحی چاقی، می‌توانید برای همیشه بدن خود را از چربی‌های موجود رها کنید و زیبایی خود را دو چندان کنید.

مطالبی که در ادامه این مبحث به آن‌ها خواهیم پرداخت، عبارتند از:

منظور از انواع قرص‌های لاغری چه مواردی می‌باشد؟

یکسان نبودن اهداف همه قرص‌های لاغری

پیامدهای منفی مصرف قرص های مختلف

اعطای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو

عملکرد اصلی انواع قرص‌های لاغری چگونه می‌باشد؟

داشتن اختلال مصرف غذای بیش ‌از اندازه

گفته‌های فروشندگان قرص‌های لاغری

ایرادهای کلی برای مصرف قرص های لاغری

بازگشت چاقی با مصرف قرص های لاغری

کدام یک از قرص‌های لاغری به ‌عنوان بهترین قرص شناخته می‌شوند؟

تضمین رسیدن به لاغری با جراحی چاقی

قرص‌های تأیید شده از نظر وزارت بهداشت

مصرف داروهای مختلف تحت نظر پزشک

قانون و قواعد خاص برای کاهش وزن

فروش غیر قانونی انواع قرص های لاغری

چگونه می‌توان دریافت که کدام یک از قرص‌های لاغری امن می‌باشد؟

قرص لاغری سلنداکر  بدون نسخه پزشک

منظور از قرص لاغری سلنداکر چیست؟

استفاده از راه های غیر معقول برای لاغری

مشخصات ظاهری قرص لاغری سلنداکر

محبوبیت در قرص لاغری سلنداکر

بهترین راه برای کاهش وزن

مواد تشکیل‌ دهنده در قرص لاغری سلنداکر چه مواردی است؟

زردچوبه در قرص لاغری سلنداکر

گیاه کاری در قرص لاغری سلنداکر

عصاره برگ مورینگا در قرص لاغری سلنداکر

عملکرد اصلی قرص لاغری سلنداکر به چه صورت می‌باشد؟

کاهش اشتها

کاهش جذب

افزایش چربی سوزی

مقدار و نحوه مصرف قرص لاغری سلنداکر به چه صورت است؟

هشدارهای مصرف قرص لاغری سلنداکر

قرص لاغری سلنداکر شامل چه عوارضی خواهد بود؟

تداخلات دارویی قرص لاغری سلنداکر

کمک گرفتن از تخصص های دکتر سلیمی

چه محصولات مشابهی با قرص لاغری سلنداکر را می‌توان نام برد؟

قرص لاغری هزال

کپسول لاغری اسلیم فول

قرص چای سبز کام گرین

سوالات متداول در رابطه با قرص لاغری سلنداکر چه مواردی شمرده می‌شود؟

جمع‌ بندی مطالب

لطفا از پست دوران نقاهت بعد از لاپاراسکوپی دیدن کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقالات زیر را مطالعه کنید:

 1. قرص لاغری گلدن لیمب
 2. آیا قرص چربی خون باعث لاغری می شود
 3. قرص لاغری ساپلکس
 4. قرص لاغری چربی سوز

منظور از انواع قرص‌های لاغری چه مواردی می‌باشد؟

قبل از این که اطلاعاتی در رابطه با قرص لاغری سلنداکر در اختیار شما قرار بدهیم، باید بدانید هنگامی ‌که نام انواع قرص‌های لاغری و مکمل‌های رژیمی به میان می‌آید، منظور چه مواردی است.

منظور از انواع قرص‌های لاغری چه مواردی می‌باشد؟
منظور از انواع قرص‌های لاغری چه مواردی می‌باشد؟

در کل وجود مکمل‌های رژیمی برای افرادی در نظر گرفته می‌شود که نیاز دارند به ‌غیر از استفاده از رژیم‌های مواد غذایی خود، هر چیز دیگری را به عنوان مکمل در رژیم غذایی خود داشته باشند.

در حالت کلی هر گونه دارو، قرص، شربت، پودر و یا دیگر مواردی که در کنار رژیم غذایی افراد مورد استفاده قرار بگیرد، به‌ عنوان مکمل‌های رژیمی و قرص‌های لاغری شناخته می‌شود و مهم‌ترین چیزی که به‌ عنوان هدف اصلی تمامی این دسته از قرص‌ها ذکر می‌گردد، برای کنترل وزن و کاهش وزن است.

امکان دارد که تعداد بسیاری از قرص‌ها و مکمل‌ها با وظایف دیگری برای افراد تجویز شوند

اما امکان دارد که تعداد بسیاری از قرص‌ها و مکمل‌ها با وظایف دیگری برای افراد تجویز شوند و نیازهای مواد معدنی، پروتئینی و دیگر موارد را که به ‌صورت طبیعی به بدن افراد نمی‌رسند را تامین کنند.

حال قرص لاغری سلنداکر یکی از قرص‌هایی است که به‌ عنوان یک مکمل رژیمی شناخته می‌شود و وظیفه کاهش وزن برای افراد را به گردن دارد.

در واقع وجود این قرص لاغری در دسته‌ بندی موادی همچون مواد معدنی، پروتئین‌ها، آنزیم‌ها، آمینواسیدها و ویتامین‌ها شناخته خواهد شد.

این دسته از مواد غذایی با نام مکمل‌ها شناخته می‌شوند و تاثیر بسیار زیادی روی تغذیه افراد در طول روزمره خواهند داشت.

اگر چه که استفاده‌ی این دسته از مکمل‌های لاغری می‌تواند تاثیر خوبی بر کاهش وزن داشته باشد، اما امکان دارد تا سلامتی افراد را به خطر بیندازد. پس فرد نمی‌تواند به‌ صورت خودسرانه از آن‌ها استفاده داشته باشد.

یکسان نبودن اهداف همه قرص‌های لاغری

در کل با مطالب ارائه ‌شده می‌توان گفت که مصرف انواع قرص‌های لاغری و مکمل‌ها با هدف یکسانی صورت نمی‌گیرد، بلکه براساس شرایط بدنی افراد و پارامترهای بسیار مهم دیگری همچون عضله‌ سازی، کاهش وزن،

افزایش وزن، دریافت ریز مغذی‌ها، بهبود وضعیت خواب، دریافت درشت مغذی‌ها، افزایش قدرت بینایی امکان تجویز مکمل‌ها و قرص‌های لاغری برای افراد وجود دارد.

پس این مسئله باعث می‌شود تا انگیزه افراد برای مصرف مکمل‌های متعدد مختلف باشد و همه افراد با یک هدف از قرص‌های مکمل استفاده نداشته باشند. اما در راستای قرص‌های لاغری مشخص است که اهداف افراد فقط رسیدن به کاهش وزن و لاغری می‌باشد.

در یک بیان ساده‌تر برای این‌ موضوع باید بگوییم که هیچ ‌گاه نمی‌توان ارتباط مستقیمی بین مکمل‌ها و قرص‌های لاغری در نظر گرفت. زیرا این دو خانواده جدا می‌باشند و فرایندهای متعدد متفاوتی را روی بدن افراد به‌ جا خواهند گذاشت.

اما امکان دارد که مصرف مکمل‌های مختلف، قدرت کاهش وزن و لاغری را نیز داشته باشند و برای این فرایند مورد استفاده قرار بگیرند.

اما مسئله مهم این است که استفاده از انواع داروهای لاغری می‌تواند مناسب حال برخی از افراد باشد. در صورتی‌ که پزشک طبق تجویز خود و شرایط بدنی شما از انواع داروهای مختلفی برای کاهش وزن شما استفاده کرده باشد و آن را از مراکز معتبر خریداری کرده باشید، مانعی برای مصرف آن وجود ندارد.

یکسان نبودن اهداف همه قرص‌های لاغری
یکسان نبودن اهداف همه قرص‌های لاغری

پیامدهای منفی مصرف قرص های مختلف

هر چند که مصرف مکرر آن می‌تواند پیامدهای منفی را در بدن شما به وجود بیاورد، اما در حالت کلی فقط فرایندی برای کاهش وزن مفید می‌باشد که مدت ‌زمان بسیاری سپری کرده باشد و فرد در راه رسیدن به کاهش وزن، سختی بسیار نکشیده باشد.

پس قطعا نمی‌توان گفت که تمامی داروهایی که در داروخانه‌ها عرضه می‌شود، بدون خطر می‌باشند و می‌توان به‌ سادگی از آن‌ها استفاده کرد و دارویی مناسب برای رسیدن به کاهش وزن افراد می‌باشد.

انواع داروهای مختلف درست است که می‌تواند تاثیر بسیاری روی یکی از نواحی بدن و یا کاهش وزن داشته باشد. اما باعث بروز عوارض دیگری در بدن خواهد شد.

بنابراین از این نکته غافل نشوید و هیچ ‌گاه به ‌صورت خودسرانه از انواع قرص‌های مختلف همچون قرص لاغری سلنداکر استفاده نداشته باشید.

اعطای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو

بهتر است بدانید هنگامی‌ که یک دارو از مجوز رسمی سازمان غذا و داروی آمریکا برخوردار نباشد، مصرف آن بسیار نگران ‌کننده می‌باشد.

البته امکان دارد که تولیدکنندگان این دارو مصرف آن را بدون خطر بدانند و درصدد فروش بیشتر این قرص‌های لاغری باشند.

اما شما باید سطح اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و بدانید هنگامی ‌که سازمان غذا و دارو مجوز رسمی برای پخش قرص‌های متعدد را می‌دهد، حتما این قرص عوارض بسیار چشمگیر در بدن افراد به وجود نخواهد آورد.

اما در شرایطی که یک داروی لاغری فاقد مجوز باشد، شاید بتواند تأثیر چندانی بر کاهش وزن شما داشته باشد، اما قطعا پیامدهای منفی را در دیگر نواحی بدن شما به وجود خواهد آورد.

پس در این ‌باره حتما تحقیقات گسترده‌ای انجام بدهید و اگر قصد مصرف قرص لاغری سلنداکر را دارید، در رابطه با مجوزهای آن نیز تحقیق کنید تا با خیالی آسوده از آن برای کاهش وزن استفاده کنید.

هر چند که ما مصرف این ‌دست از قرص‌ها را به‌ عنوان داروهای لاغری برای شما نا مناسب می‌دانیم. زیرا بعد از مدت‌ زمانی، امکان بازگشت وزن وجود دارد و این راهکارها می‌تواند عوارض منفی را در پی داشته باشد.

اما استفاده از راهکاری همچون جراحی‌های چاقی می‌تواند امکان بهتری را برای کاهش وزن شما به وجود بیاورد تا بتوانید به یک وزن ایده ‌آل برسید.

برای استفاده از جراحی چاقی می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح چاقی بهره‌ مند شوید و چاقی‌های بدون بازگشت را تجربه کنید.

اعطای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو
اعطای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو

عملکرد اصلی انواع قرص‌های لاغری چگونه می‌باشد؟

همه ما به این ‌موضوع آگاه هستیم که تعداد بی‌شماری از قرص‌های لاغری در بازار و داروخانه‌ها یافت می‌گردد، اما آیا می‌توان به مصرف این دسته از قرص‌ها اعتماد کرد؟

یکی از قرص‌های معروفی که با عنوان قرص لاغری سلنداکر شناخته می‌شود، با هدف کاهش وزن، تبلیغات گسترده‌ای انجام داده‌ است.

اگر در تلاش باشید تا بتوانید یک داروی مؤثر برای رسیدن به کاهش وزن را پیدا کنید، قطعا تعداد داروهایی که از یک ترکیبات خاص استفاده کرده‌اند، بسیار انگشت ‌شمار می‌باشند.

هر کدام از تولیدکنندگان و سازندگان این دسته از قرص‌ها ادعاهای مربوط به خود را دارند و تصور می‌کنند که در حیطه فعالیت خود بهترین شناخته می‌شوند و داروی مصرفی آن‌ها هیچ‌ گونه عوارضی را در پی نخواهد داشت.

در صورتی‌ که این تصور اشتباه می‌باشد. زیرا ترکیبات مؤثری که در این نوع قرص‌ها برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد، اختلالاتی در دیگر نواحی بدن به وجود خواهد آورد.

انواع برندهای مختلفی که در صدد فروش بیشتر محصول خود می‌باشند، بیان می‌کنند که مصرف داروهای آن‌ها قادر است تا نتایج خارق ‌العاده‌ای را در بدن افراد به وجود بیاورد و هیچ ‌گونه عوارضی را در پی نخواهد داشت، در صورتی ‌که این مسئله کاملاً اشتباه می‌باشد.

عملکرد اصلی انواع قرص‌های لاغری چگونه می‌باشد؟
عملکرد اصلی انواع قرص‌های لاغری چگونه می‌باشد؟

داشتن اختلال مصرف غذای بیش ‌از اندازه

طبق بررسی‌های بسیاری که در رابطه با موضوعات چاقی داشتیم، دریافتیم که اغلب افرادی روی به مصرف قرص‌های لاغری می‌آورند که دچار اختلال خوردن می‌باشند و شرایط کنترل رژیم‌های غذایی را در طول شبانه ‌روز ندارند.

در واقع اگر یک آمار دقیق از افراد چاق در جامعه داشته ‌باشیم، می‌توان گفت که نیمی از آن‌ها درگیر اختلال خوردن می‌باشند و به‌ همین دلیل است که دچار چاقی و اضافه‌ وزن شده‌اند.

این دسته از افراد از داروهای غیر تجویزی همانند قرص لاغری سلنداکر استفاده می‌کنند تا بتوانند اشتهای خود را کنترل کنند.

البته در این راستا، موارد مختلف دیگری همچون دمنوش‌ها، کپسول‌های گیاهی، معجون‌های گیاهی، شربت‌ها و دیگر موارد مختلف وجود دارد، اما روی صحبت ما در این مسئله در رابطه با مصرف قرص لاغری سلنداکر می‌باشد.

حال برای این ‌که بدانیم آیا تاثیر این قرص در کاهش وزن مثبت می‌باشد، باید بررسی‌های دقیق در رابطه با این‌ موضوع انجام بدهیم. پس نیاز است که حتما نظر دکتر سلیمی را در این ‌باره بپرسیم.

زیرا ممکن است مصرف هر کدام از قرص‌های لاغری شرایط سازگاری با بدن ما نداشته باشد و سلامتی ما را به خطر بیندازد. قطعا پرسیدن نظر یک پزشک برای گرفتن تصمیم بهتر می‌تواند مؤثر واقع شود.

البته همان ‌طور که گفتیم، ادعاهای بسیار متعددی از طریق تولیدکنندگان این محصولات عرضه خواهد شد که نباید به آن‌ها اتکا کنید. برخی از سازندگان این داروها برای فروش بیشتر محصولات خود ادعاهای مختلفی دارند که در ادامه نوشتار، به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

گفته‌های فروشندگان قرص‌های لاغری

به گفته‌های فروشندگان قرص‌های لاغری، مصرف این قرص‌ها از ویژگی‌های زیر برخوردار می‌باشد.

 • گفته شده ‌است که مصرف قرص لاغری سلنداکر باعث پیشگیری از ذخایر چربی غذا در بدن افراد خواهد شد.
 • یکی دیگر از فعالیت‌های اصلی قرص‌های لاغری، کاهش سرعت ذخیره ‌سازی چربی‌ها در بدن می‌باشد.
 • برخی از قرص‌های لاغری دیگر با افزایش دادن میزان سوخت‌ و ساز بدن و متابولیسم تاثیر بسیاری روی کاهش وزن خواهند داشت.
 • برخی از قرص‌های لاغری دیگر سبب احساس سیری در بدن افراد می‌گردند تا بتوانند در راستای کاهش وزن افراد نقش داشته باشند.
 • برخی از قرص‌های لاغری دیگر باعث محدود کردن اشتهای افراد می‌گردد.
گفته‌های فروشندگان قرص‌های لاغری
گفته‌های فروشندگان قرص‌های لاغری

ایرادهای کلی برای مصرف قرص های لاغری

البته کاملاً مشخص است که ایرادهای بسیار زیادی در بین انواع قرص‌های لاغری به خصوص قرص لاغری سلنداکر وجود دارد و امکان دارد که با شرایط بدنی بسیاری از افراد تطبیق نکند.

هنگامی ‌که بحث قرص‌های لاغری به میان می‌آید، هدف اصلی فقط قرص نمی‌باشد. زیرا امکان دارد که برخی از عصاره‌های لاغری دیگر در گونه‌هایی همچون دمنوش، قرص، شربت، پودر در مکان‌های مختلف به‌ عنوان مواردی برای کاهش وزن شناخته ‌شوند.

البته باید بدانید که مهم‌ترین ترکیبات اصلی قرص‌های مصرفی که ادعای لاغری دارند، چه مواردی شمرده خواهد شد. زیرا کاملاً بدیهی است که ترکیبات اصلی موجود در برخی از قرص‌های لاغری با بدن برخی از افراد سازگاری نداشته باشد.

برخی از قرص‌های لاغری امکان دارد تا سبب تحریک سیستم عصبی مرکزی شود و باعث افزایش چربی سوزی در بدن گردد. قطعا این مسئله پیامدهای بسیار منفی بیشتری به نسبت چاقی و افزایش وزن خواهد داشت.

به‌ همین دلیل در هنگام مصرف قرص لاغری سلنداکر حتما باید جوانب احتیاط را رعایت کنید و از یک پزشک حاذق در این ‌باره کمک بگیرید. زیرا هر گونه دارو و قرصی که برای لاغری در نظر گرفته می‌شود، مناسب شرایط شما نمی‌باشد.

پیشنهاد می کنیم از پست عوارض قرص لاغری دیدن کنید.

بازگشت چاقی با مصرف قرص های لاغری

البته همچنان توصیه می‌کنیم که مصرف قرص‌های لاغری نمی‌تواند کارساز باشد و بعد از گذشت مدت ‌زمانی، چاقی‌های برطرف شده بازگشت خواهند داشت.

در صورتی‌ که می خواهید به کاهش وزن برسید، بهتر است از راه‌های اصولی‌تری همچون جراحی‌های چاقی که دارای تأییدیه جهانی می‌باشند و افراد بسیار زیادی از طریق آن‌ها توانستند به کاهش وزن دست پیدا کنند، بهره ببرید.

در این ‌باره دکتر سلیمی به‌ عنوان یک پزشک حاذق می‌تواند به شما کمک کند تا از انواع جراحی مختلف و برای شرایط خود استفاده کنید و بدون بازگشت از کاهش وزن لذت ببرید.

بازگشت چاقی با مصرف قرص های لاغری
بازگشت چاقی با مصرف قرص های لاغری

کدام یک از قرص‌های لاغری به ‌عنوان بهترین قرص شناخته می‌شوند؟

در راستای این‌ که بتوانیم اطلاعات بسیاری در زمینه قرص لاغری سلنداکر برای شما داشته ‌باشیم، باید بدانید که هدف اصلی مصرف انواع قرص‌های لاغری، کاهش وزن و رسیدن به یک تناسب ایده‌آل می‌باشد، اما بهتر است از راهکارهای اصولی‌تری استفاده داشته باشید.

زیرا مصرف قرص‌های مختلف می‌تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد و یک تهدید جدی برای سلامتی شما باشد.

این کاملاً درست است که قرص لاغری سلنداکر می‌تواند به‌ عنوان یک محرک خوب برای کاهش وزن شناخته شود، اما نکته مهمی که می‌تواند به شما کمک کند، تغییر دادن سبک زندگی شما و داشتن خواب کافی، تغذیه سالم، یک برنامه ورزشی برای تحرک در طول روز می‌باشد.

در بسیاری از مواقع پیش آمده ‌است که مصرف مکمل‌های لاغری به توصیه پزشکان برای بیمار پیشنهاد شده‌ است.

اما همچنان نمی‌توان مصرف این دسته از قرص‌ها را امن دانست. اما برخی از مکمل‌ها به‌ عنوان پروتئین می‌تواند سبب احساس سیری در بدن افراد گردد و باعث افزایش میزان پروتئین در بدن آن‌ها گردد.

تضمین رسیدن به لاغری با جراحی چاقی

در نهایت برای جمع ‌بندی در رابطه با مصرف قرص‌های لاغری باید بدانید که هیچ کدام از قرص‌های لاغری نمی‌توانند به‌ عنوان راهکار خوبی برای بر طرف نمودن چاقی‌ها شمرده شوند و تضمین کنند که سلامت و بهبودی خود را بعد از مصرف آن‌ها خواهید داشت.

داشتن سلامتی بسیار پراهمیت‌تر از رسیدن به کاهش وزن می‌باشد. به ‌همین دلیل است که نمی‌توان در این‌ میان نام دارو و قرص خاصی را به ‌عنوان بهترین قرص لاغری برای رسیدن به کاهش وزن به میان آورد.

از نظر ما راهکار اصولی که بتواند به شما کمک کند تا در راستای رسیدن به کاهش وزن مناسب موفق باشید، استفاده از جراحی‌های چاقی می‌باشد.

البته این جراحی باید توسط یک پزشک حاذق صورت بگیرد تا بتواند نتایج خوبی در بر داشته باشد. در این ‌باره دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین جراح چاقی می‌تواند به شما کمک کند تا از روند کاهش وزن خود با استفاده از این راهکار مفید بهترین نتیجه را بگیرید.

تضمین رسیدن به لاغری با جراحی چاقی
تضمین رسیدن به لاغری با جراحی چاقی

قرص‌های تأیید شده از نظر وزارت بهداشت

باید حتما در رابطه با این‌ موضوع بدانید اغلب داروهایی که در دسته‌ بندی داروهای لاغری شناخته می‌شوند، از منابع نامعتبر خریداری می‌شوند که در عطاری‌ها موجود می‌باشند.

با توجه به این‌ که تبلیغات گسترده امروز از طریق شبکه‌های اجتماعی، ماهواره، اینترنت و دیگر منابع این ‌چنینی صورت می‌گیرد و دارای عدم تأیید وزارت بهداشت می‌باشند، می‌توانند برای بدن مشکل‌ساز باشند.

هنگامی ‌که وزارت بهداشت قرص یا دارویی را برای افراد تأیید کرده باشد و ثابت شود که مصرف آن نمی‌تواند باعث بروز مشکلات در بدن افراد گردد، بیماران می‌توانند با آگاهی کافی و خیالی آسوده از مصرف آن قرص لذت ببرند.

با توجه به این ‌که وزارت بهداشت استفاده از رژیم‌های غذایی مناسب و ورزش و فعالیت‌های بدنی را به ‌عنوان راه ‌حلی مناسب برای رسیدن به کاهش وزن می‌داند، قطعا مصرف قرص‌های لاغری را مورد تایید نمی‌داند. به ‌همین دلیل قرص لاغری سلنداکر نیز به تأیید وزارت بهداشت نرسیده‌ است.

درست است که در همه‌ جا تبلیغات گسترده‌ ای برای قرص لاغری سلنداکر برای رسیدن به کاهش وزن صورت می‌گیرد، اما همچنان نمی‌توان به آن اطمینان کرد. زیرا امکان دارد که پیامدهای نگران ‌کننده‌ای از مصرف آن حاصل گردد و افراد را دچار مشکلات متعدد گرداند.

قرص‌های تأیید شده از نظر وزارت بهداشت
قرص‌های تأیید شده از نظر وزارت بهداشت

مصرف داروهای مختلف تحت نظر پزشک

برای این‌ که بتوانید از مصرف هر کدام از داروهای لاغری بهره‌ مند شوید، باید از تخصص‌های یک پزشک ماهر همچون دکتر سلیمی کمک بگیرید تا بتوانید در راه کاهش وزن موفق باشید.

روند افزایش وزن در یک شب حاصل نشده ‌است که شما بتوانید از طریق عملکردهای سریع همچون مصرف قرص‌های لاغری فوراً به کاهش وزن دست پیدا کنید.

به ‌همین دلیل باید تلاش‌های بسیاری برای رسیدن به وزن ایده ‌آل خود داشته باشید. روند کاهش وزن نیاز به زمان دارد تا باعث بروز عوارض و پیامدهای منفی در بدن نگردد.

پس بهتر است از راهکارهایی استفاده داشته باشید که دوره تکمیلی کاهش و سپری گردد تا نتایج درستی از آن دریافت کنید.

در این مواقع اما کاهش وزن از طریق جراحی‌های چاقی بسیار کارساز و اصولی می‌باشد و می‌تواند نتایج قابل‌ قبولی را به نسبت مصرف قرص‌های لاغری در برداشته باشد.

قانون و قواعد خاص برای کاهش وزن

در راستای شناخت بیشتر در رابطه با قرص لاغری سلنداکر باید بدانید ک برای کاهش وزن، قانون‌های خاصی در نظر گرفته می‌شود که فرد با شناخت بیشتر آن‌ها و رعایت آن‌ها درطول روزمره می‌تواند به هدف خود یعنی رسیدن به اندام ایده‌آل دست پیدا کند.

حال هنگامی‌ که صحبت از مصرف مکمل‌ها و قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری سلنداکر به میان می‌آید، حتما باید جوانب احتیاط را رعایت کنید و با آگاهی کافی از آن‌ها استفاده داشته باشید.

زیرا عدم سازگاری مصرف این دسته از قرص‌ها پیامدهای نگران‌کننده‌ای را در بر خواهد داشت و ممکن است مشکلات متعددی را در بدن شما به وجود بیاورد. عملکردهای نادرست و استفاده نابجا از قرص‌ها بدون مشورت گرفتن از یک پزشک می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری در بر داشته باشد.

اگر در این ‌باره اطلاعات کافی ندارید، حتما باید نظر دکتر سلیمی را بپرسید تا بدانید مصرف قرص لاغری سلنداکر برای شرایط شما مناسب است یا بهتر است از عملکردهای دیگری برای رسیدن به کاهش وزن استفاده کنید.

قانون و قواعد خاص برای کاهش وزن
قانون و قواعد خاص برای کاهش وزن

فروش غیر قانونی انواع قرص های لاغری

هنگامی قرص‌های لاغری مفید و پرکاربرد شناخته می‌شوند که وزارت بهداشت آن‌ها را تأیید کرده باشد. اما با توجه به این ‌که خرید اغلب این‌ دست از محصولات به ‌صورت اینترنتی می‌باشد و یا در مراکز نامعتبر به فروش می‌رسند، کمتر پیش می‌آید که وزارت بهداشت مصرف این قبیل قرص‌ها را تأیید کرده باشد.

وجود شبکه‌های اجتماعی امروزه باعث شده ‌است تا داروهای تقلبی بسیار زیادی به فروش برسد. روند مصرف این دسته از داروها به‌ گونه‌ای است که نه‌ تنها سبب کاهش وزن در بدن افراد نمی‌گردد، بلکه مشکلات پی‌درپی دیگری را به وجود خواهد آورد.

برای این‌ که از بهترین راه‌ حل موجود برای لاغری بهره‌ مند شوید،نظر یک پزشک متخصص را بپرسید. زیرا اگر شاخص توده بدنی شما بسیار بالا باشد، نتایج درستی از مصرف قرص لاغری سلنداکر دریافت نخواهید کرد و عوارض بسیاری در بدن شما حاصل خواهد شد.

در این مواقع استفاده از جراحی چاقی به ‌عنوان یک عملکرد مفید برای رسیدن به وزن ایده‌آل شناخته می‌شوند و بدون وجود هیچ ‌گونه عوارض می‌تواند شما را به اهداف دلخواه خود در زمینه کاهش وزن برساند.

دکتر سلیمی آگاهی بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد داد تا با تخصص‌های ایشان بتوانید از جراحی چاقی بهره ‌مند شوید.

فروش غیر قانونی انواع قرص های لاغری
فروش غیر قانونی انواع قرص های لاغری

چگونه می‌توان دریافت که کدام یک از قرص‌های لاغری امن می‌باشد؟

امکان دارد اغلب افراد قبل‌ از این ‌که به مصرف قرص لاغری سلنداکر بپردازند، نیاز داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که مصرف این قرص می‌تواند برای آن‌ها مفید باشد.

طبق بررسی‌ها و ارزیابی‌هایی که در رابطه با مصرف انواع قرص‌های لاغری داشتیم، باید بگوییم که هیچ راهکار اصولی برای این ‌که بتوان تشخیص داد کدام یک از داروها کاملاً امن هست، وجود ندارد.

اغلب این دسته از داروها در بسته‌ بندی‌های زیبا و رنگ و لعاب‌دار می‌باشد که نگاه هر بیننده‌ای را به خود جذب خواهد کرد. در برخی مواقع امکان دارد، به ‌صورت تقلبی تأییدیه‌های سازمان غذا و داروی آمریکا انجام ‌گرفته باشد.

پس قطع به ‌یقین نمی‌توان ملاک را روی وجود تأییدیه سازمان غذا و دارو گذاشت. زیرا مصرف هر کدام از این قرص‌ها امکان دارد که نا امن شناخته شود.

برای این منظور باید نکات متعددی را به شما یادآور شویم تا قبل ‌از این ‌که به‌ صورت خودسرانه از قرص لاغری سلنداکر استفاده داشته باشید یا به توصیه آشنایان خود این قرص را خریداری کنید، اطلاعات دقیق در رابطه با این قرص کسب کنید.

چگونه می‌توان دریافت که کدام یک از قرص‌های لاغری امن می‌باشد؟
چگونه می‌توان دریافت که کدام یک از قرص‌های لاغری امن می‌باشد؟

قرص لاغری سلنداکر  بدون نسخه پزشک

حتما از این موضوع اطلاع دارید که خریداری انواع قرص‌های لاغری به ‌خصوص قرص سلنداکر  نیازی به تجویز پزشک ندارد و هر فردی بنا بر تشخیص شخصی خود امکان استفاده از هر کدام از قرص‌های لاغری را خواهد داشت و این مسئله می‌تواند امنیت مصرف قرص را کمتر کند.

زیرا حتی اگر قصد دارید تا از انواع قرص‌هایی که حاوی مواد معدنی و ویتامین می‌باشد استفاده کنید، باید حتما نظر یک پزشک متخصص را در این ‌باره بپرسید.

زیرا امکان دارد چندین عنصر مختلف در این دسته از ویتامین‌ها وجود داشته باشد که مصرف خودسرانه آن‌ها با شرایط بدنی شما مطابقت نداشته باشد و برای بدنشان مضر شناخته شود.

اصولاً مصرف قرص‌های لاغری به ‌عنوان دارو شناخته نمی‌شوند

اصولاً مصرف قرص‌های لاغری به ‌عنوان دارو شناخته نمی‌شوند، اما شما موظف هستید که برای داشتن سلامتی خود از آن‌ها همانند دارو استفاده داشته باشید و فقط براساس تشخیص پزشک، میزان دوز مصرفی آن را استفاده کنید.

هر چند که ما همچنان مصرف این دسته از قرص‌ها همچون قرص لاغری سلنداکر را به شما توصیه نمی‌کنیم و توصیه می‌کنیم از راهکارهای اصولی‌تری همچون جراحی چاقی برای رسیدن به کاهش وزن خود استفاده داشته باشید.

زیرا عوارض و پیامدهای منفی که در پی مصرف این ‌دست از قرص ها حاصل می‌گردد، بسیار نگران‌کننده‌تر از چاقی‌ها می‌باشد.

جراحی چاقی به نسبت دیگر راهکارهای مختلف می‌تواند شرایطی مناسب برای رسیدن به وزن هدف افراد را ایجاد کند و آن‌ها را از عوارض موجود قرص لاغری سلنداکر در امان نگه دارد. در این‌ باره می‌توانید روی تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان یک پزشک حاذق در راستای استفاده از جراحی چاقی حساب باز کنید.

اصولاً مصرف قرص‌های لاغری به ‌عنوان دارو شناخته نمی‌شوند
اصولاً مصرف قرص‌های لاغری به ‌عنوان دارو شناخته نمی‌شوند

منظور از قرص لاغری سلنداکر چیست؟

امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی افراد و کاهش تحرکات بدنی، مشکل چاقی یکی از مهم‌ترین عوارض موجود در زندگی روزمره افراد شناخته می‌شود و اگر آمار دقیقی در رابطه با مردم چاق ایران داشته ‌باشید، می‌توانیم بگوییم که حدوداً ۶۰ درصد از تمامی افراد دچار اضافه ‌وزن و چاقی هستند.

شرایط هنگامی نگران‌ کننده می‌شود که اغلب افراد به دلیل وجود چاقی‌ها دچار بیماری‌های زمینه‌ای متعددی همچون فشار خون، دیابت و سکته قلبی خواهند شد که این مسئله می‌تواند نگرانی‌های بسیار زیادی در راستای سلامتی افراد به وجود بیاورد.

هنگامی ‌که بحث کاهش وزن به میان می‌آید، مهم‌ترین چیزی که توجه اغلب افراد را جلب می‌کند، استفاده از رژیم‌های غذایی مناسب و فعالیت‌های جسمانی می‌باشد.

همه ما می‌دانیم که این دو، عامل مؤثری برای رسیدن به یک وزن دلخواه می‌باشد. اما امکان دارد که محرک‌های مختلف دیگری همچون کپسول لاغری گیاهی سلنداکر که باعث کاهش وزن می‌باشد، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

ادعاهای مختلفی برای این محصول که با نام قرص لاغری سلنداکر شناخته می‌شود، ذکر می‌گردد و خبر از لاغر شدن افراد به‌ صورت چشمگیر می‌دهد.

در واقع مهم‌ترین شعاری که برای این دسته از داروها در نظر گرفته می‌شود، این است که باعث رهایی شما از چاقی خواهد بود و به‌ صورت معجزه‌آسایی می‌تواند تاثیر خوبی بر کاهش وزن شما داشته باشد.

استفاده از راه های غیر معقول برای لاغری

با توجه به این ‌که استرس افراد در راستای افزایش وزن و چاقی بسیار زیاد می‌باشد، متأسفانه امروزه اغلب افراد خود را وادار به استفاده از راهکارهای غیر معقولی همچون مصرف قرص‌های شیمیایی، مصرف قرص‌های گیاهی و یا دیگر موارد می‌کنند.

در صورتی ‌که استفاده از این داروها نه ‌تنها نمی‌تواند باعث رسیدن به اهداف آن‌ها برای کاهش وزن گردد، بلکه عوارض بسیار خطرناکی همچون بیماری‌های کبدی و کلیوی را در پی خواهد داشت. به همین دلیل بهتر است از راه‌ حل‌های متعدد دیگری برای رسیدن به کاهش وزن خود استفاده کنیم.

مشخصات ظاهری قرص لاغری سلنداکر

با تعاریفی که در رابطه با قرص لاغری سلنداکر داشتیم، این محصول توسط شرکت‌های متعددی تهیه خواهد شد و به ‌عنوان یک نوع داروی گیاهی تولید می‌گردد.

بعد از خریداری هر قوطی این قرص می‌توانید ۶۰ عدد کپسول در درون آن ببینید که برای حدوداً یک ماه تعیین‌ شده است و هر روز ۲ وعده قرص باید مورد استفاده قرار بگیرد.

هر چند که همچنان ما استفاده از این روش را به‌ عنوان راهکاری مناسب برای کاهش وزن نمی‌دانیم و تاکید می‌کنیم تا از راه‌ حل‌های دقیق‌تری همچون جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، استفاده داشته باشید تا بتوانید به نتایج خوبی از کاهش وزن برسید.

مشخصات ظاهری قرص لاغری سلنداکر
مشخصات ظاهری قرص لاغری سلنداکر

محبوبیت در قرص لاغری سلنداکر

قرص لاغری سلنداکر یک محصول ایرانی شمرده می‌شود که از محبوبیت بسیار بالایی بین افراد چاق برخوردار شده‌ است.

اما این افراد نمی‌دانند که آیا مصرف این قرص برای شرایط موجود آن‌ها کارساز است یا خیر. ترکیبات متعددی در این قرص مورد استفاده قرار گرفته است که وجود این ترکیبات عنوان می‌کند که می‌تواند باعث کاهش وزن افراد گردد.

بیشترین ادعایی که در رابطه با مصرف این قرص ذکر می‌گردد، این است که برگرفته از طب سنتی می‌باشد و مواردی همچون زردچوبه، گز روغنی، گیاه کاری و دیگر موارد به‌ عنوان مهم‌ترین ترکیبات آن شمرده می‌شوند

و وجود ترکیبات سنتی در این قرص توانسته‌ است تا باعث مهار کردن تجمع چربی‌ها در بافت‌های مختلف بدن گردد و میزان متابولیسم و سوخت ‌و ساز بدن را افزایش بدهد. به‌ همین دلیل با هدف رسیدن به وزن ایده‌آل از قرص لاغری سلنداکر استفاده خواهد شد.

یکی دیگر از مسائل مهمی که باعث شده ‌است تا مصرف این دارو از لحاظ برخی از افراد باعث کاهش وزن گردد

یکی دیگر از مسائل مهمی که باعث شده ‌است تا مصرف این دارو از لحاظ برخی از افراد باعث کاهش وزن گردد، این است که دارای هیچ‌ گونه محرک کافئین نمی‌باشد.

بنابراین تاثیر نگران‌کننده‌ای روی کیفیت خواب و انرژی افراد نخواهد داشت. اما همچنان نمی‌توان قطع به ‌یقین در رابطه با نتیجه‌ی خوب برای کاهش وزن با مصرف این قرص نظر داد.

درست است که مصرف این قرص امکان دارد حدوداً ۵ برابر بیشتر به نسبت ورزش و رژیم‌های لاغری به افراد کمک کند، اما راه‌ حل‌های دیگری همچون جراحی‌های چاقی می‌تواند نتایج درخورتری را در بر داشته باشد. زیرا مصرف این دسته از قرص‌های لاغری امکان بازگشت چاقی را نیز فراهم خواهد ساخت.

اما در صورت استفاده از جراحی‌های چاقی امکان بازگشت اضافه‌ وزن وجود ندارد. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم تحت نظر دکتر سلیمی از جراحی چاقی بهره‌ مند شوید تا بتوانید از آن‌ها نتایج خوبی برای کاهش وزن خود دریافت کنید.

یکی دیگر از مسائل مهمی که باعث شده ‌است تا مصرف این دارو از لحاظ برخی از افراد باعث کاهش وزن گردد
یکی دیگر از مسائل مهمی که باعث شده ‌است تا مصرف این دارو از لحاظ برخی از افراد باعث کاهش وزن گردد

بهترین راه برای کاهش وزن

درست است که در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات کلی در رابطه با قرص لاغری سلنداکر برای شما داشته باشیم، اما باید بگوییم که مهم‌ترین راه ‌حلی که از نظر پزشکان می‌تواند برای کاهش وزن کارساز و مفید باشد، استفاده از ورزش کردن و تمرینات ورزشی متعدد می‌باشد.

اگر در دوران زندگی افراد یک رژیم غذایی مناسب برنامه ‌ریزی شود و سبک زندگی افراد برای مصرف وعده‌های روزانه خود تغییر کند و از غذاهای پرکالری همچون فست فودها دوری کنند، قطعا نقش مؤثرتری برای رسیدن به کاهش وزن آن‌ها وجود دارد.

اما در برخی مواقع چاقی و اضافه ‌وزن برخی از افراد به‌ قدری زیاد است که استفاده از راه‌ حل‌های طبیعی همچون ورزش کردن و تغییر تغذیه نمی‌تواند کارساز باشد.

برخی از افراد به ‌ناچار مجبور به استفاده از مکمل‌های لاغری خواهند شد، اما لازم است بدانید که به ‌عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش وزن می‌توان به جراحی‌های چاقی اشاره کرد. زیرا وجود انواع مکمل‌های مختلف هم می‌تواند باعث به وجود آمدن پیامدهای مختلف گردد.

بهترین راه برای کاهش وزن
بهترین راه برای کاهش وزن

پس می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به ‌عنوان یک پزشک حاذق برای رسیدن به کاهش وزن استفاده کنید و جراحی‌های چاقی را بنا بر شرایط خود انتخاب کنید.

هنگامی ‌که به نزد دکتر سلیمی برای مشاوره بهترین راه کاهش وزن مراجعه می‌کنید، دکتر سلیمی با توجه به شرایط بدنی شما و در نظر گرفتن جوانب دیگر، بهترین راهکار را به شما پیشنهاد خواهد داد.

مواد تشکیل‌ دهنده در قرص لاغری سلنداکر چه مواردی است؟

در نقد و بررسی‌های مربوط به قرص لاغری سلنداکر دریافتیم که مصرف آن می‌تواند باعث کاهش اشتها گردد و روند افزایش وزن را نیز توقف خواهد کرد.

ادعای سازندگان این قرص این است که ترکیبات چربی سوزی در درون آن وجود دارد که می‌تواند برای کاهش سایز و از بین بردن چربی‌های اضافه تاثیر داشته باشد.

طبق گفته‌ی محققین، این محصول گیاهی است اما قطع به ‌یقین نمی‌توان گفت که ترکیبات اصلی آن می‌تواند چه آثار مخربی روی دیگر نواحی بدن داشته باشد.

به ‌همین دلیل است که می‌خواهیم اطلاعات درستی در رابطه با مواد تشکیل ‌دهنده این قرص برای شما داشته باشیم. مهم‌ترین موضوعی که اغلب افراد تصور می‌کنند، این است که به دلیل این ‌که از ترکیبات و مواد گیاهی در درون این قرص استفاده شده‌ است، بسیار قابل‌اطمینان می‌باشند.

درست است که هیچ‌گونه مواد شیمیایی در ترکیبات این قرص وجود ندارد و با نام قرص طبیعت زنده شناخته می‌شود، اما ممکن است با مصرف آن با شرایط بدنی برخی از افراد تداخل داشته باشد. حال مهم‌ترین ترکیبات اصلی این قرص شامل موارد زیر خواهد شد.

مواد تشکیل‌ دهنده در قرص لاغری سلنداکر چه مواردی است؟
مواد تشکیل‌ دهنده در قرص لاغری سلنداکر چه مواردی است؟

زردچوبه در قرص لاغری سلنداکر

همه ما می‌دانیم که زردچوبه یک گیاه قدرتمند می‌باشد و دارای قدمت بسیاری است. زردچوبه از خانواده زنجبیل می‌باشد و اغلب در جنوب شرق مناطق استوایی کشت خواهد شد

که اغلب ما تصور می‌کنیم که زردچوبه فقط برای آشپزی به ‌عنوان یک ادویه به حساب می‌آید. در صورتی که ریشه این گیاه مفید با هدف دارویی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

زیرا ریشه آن دارای کرکومین می‌باشد و ویژگی‌های مفید تغذیه‌ ای را در بر خواهد داشت و به ‌صورت بیولوژیکی اثرات گسترده ای در درون زردچوبه وجود دارد و پزشکان دریافته‌ اند که پودر زردچوبه می‌تواند برای رسیدن به کاهش وزن و تعادل در وزن، نقش بسیار مفیدی را ایفا کند. به‌ همین دلیل است که یکی از ترکیبات اصلی این قرص، زردچوبه شناخته می‌شود.

عنصر مهمی که در زردچوبه وجود دارد و کرکومین می‌باشد، می‌تواند باعث سرکوب چربی‌های اضافه گردد و به‌ مرور زمان در از بین رفتن آن‌ها نقش دارد.

خاصیت مکانیسمی اصلی زردچوبه این است که باعث افزایش اکسیداسیون اسیدهای چرب می‌گردد و می‌تواند التهابات مؤثر در زمینه چاقی و افزایش حساسیت به انسولین را کنترل کند.

به همین دلیل است که عامل مؤثری برای کنترل وزن می‌باشد و در قرص لاغری سلنداکر وجود دارد. همین‌طور زردچوبه می‌تواند باعث کاهش یافتن سطح گلوکز خون گردد و برای بیماران دیابتی مفید می‌باشد.

گیاه کاری در قرص لاغری سلنداکر

گیاه کاری نیز یکی دیگر از ترکیبات اصلی قرص لاغری سلنداکر می‌باشد. این گیاه در خانواده سدابیان وجود دارد و اغلب می‌توان آن را در نواحی نیمه‌ گرمسیری و گرمسیری پیدا کرد. از لحاظ ظاهری، این گیاه دارای قد متوسط یا کوتاه می ‌باشد و خواص بسیار زیادی در ریشه و پوست آن وجود دارد .

عصاره برگ مورینگا در قرص لاغری سلنداکر

از نظر پزشکی، برگ ‌های کاری خواص و فواید بسیار زیادی دارند که شامل ضد التهابی، ضد آنتی ‌اکسیدانی، ضد سرطانی، ضد میکروبی و آنتی بیوتک می‌باشند.

به ‌همین دلیل است که استفاده از ریشه‌های این گیاه برای درمان‌های متعدد پزشکی کارساز و مفید می‌باشد و به‌ عنوان یکی از ترکیبات اصلی قرص لاغری سلنداکر شناخته ‌شده است.

بیش ‌از ۳۰۰ سال است که درختی با نام مورینگا با خاصیت درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع مورینگا یک درخت ترب کوهی می‌باشد که از ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار می‌باشد

و در بسیاری از کشورهایی که دچار سوء تغذیه هستند، مصرف این ماده می‌تواند برای درمان، کاربرد بسیار بالایی را داشته باشد. این گیاه به‌ عنوان یکی از ترکیبات اصلی قرص لاغری سلنداکر شمرده می‌شود.

زیرا ریشه، برگ و دانه‌های این گیاه، به قصد ساخت داروهای گیاهی با خواص ترکیبات ضد دیابتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصرف این گیاه می‌تواند باعث کاهش ساخت گلوکز در بدن افراد گردد و حساسیت سلول‌ها به نسبت هورمون انسولین و ترشح آن افزایش پیدا خواهد کرد.

بنابراین می‌تواند تاثیر خوبی روی بیماری دیابت داشته باشد. تحقیقات گسترده در رابطه با این گیاه صورت گرفته‌ است و روی حیوانات، آزمایش های مختلف انجام‌ گرفته و نشان می‌دهد که اثربخشی این گیاه می‌تواند روی کاهش چربی خون، قند خون و آنزیم‌های کبدی تأثیر بسیار زیاد داشته باشد.

عصاره برگ مورینگا در قرص لاغری سلنداکر
عصاره برگ مورینگا در قرص لاغری سلنداکر

این گیاه در کنار زردچوبه می‌تواند باعث کاهش وزن گردد و خواص بسیار زیادی روی عدم تجمع چربی‌ها در بدن خواهد داشت.

عملکرد اصلی قرص لاغری سلنداکر به چه صورت می‌باشد؟

حال که متوجه شدید که ترکیبات اصلی موجود در درون این قرص چه چیزهایی می‌باشد، باید در رابطه با عملکرد اصلی آن نیز اطلاعاتی پیدا کنید تا بدانید که آیا مصرف این قرص می‌تواند برای شما کارساز باشد یا خیر.

در واقع استفاده از این قرص می‌تواند باعث افزایش فعالیت‌های هورمونی سلول‌ها گردد و باعث فعالیت بیشتر سوخت‌ و ساز چربی‌ها گردد.

اما با توجه به این ‌که یکی از ترکیبات اصلی این قرص زردچوبه می‌باشد، سبب ترشح بیشتر صفرا می‌گردد و نقش بسیار زیادی در راستای تجزیه سلول‌های بزرگ چربی ایفا خواهد کرد و آن‌ها را به ترکیبات کوچک ‌تری تقسیم می‌کنند. در واقع عملکرد اصلی این قرص بدین ‌گونه نمی‌باشد.

اگر بخواهیم به‌ صورت دقیق ‌تر و جزئی ‌تر در رابطه با عملکرد اصلی این قرص بگوییم، باید بگوییم که ۳ مکانیسم اصلی با مصرف این قرص تقویت خواهند شد. البته همچنان نمی‌توان گفت که قطع به ‌یقین استفاده از این قرص می‌تواند کارساز باشد.

زیرا قطعا عوارض و پیامدهای منفی دیگری نیز در پی مصرف این قرص وجود دارد. اما در هر صورت ۳ مکانیسم اصلی که با مصرف این قرص مشاهده می‌گردد، موارد زیر شمرده می‌شوند:

کاهش اشتها

مهم‌ترین موضوعی که به‌ عنوان مشخصه اصلی این قرص شناخته می‌شود، این است که با مصرف آن میزان اشتهای افراد بسیار کاهش پیدا می‌کند و سبب تقویت بدن افراد می‌گردد.

این شرایط کمک می‌کند تا فرد، کالری‌های دریافتی خود را در طول روز کنترل کند و بسیار کمتر از حد معمول، از مواد غذایی استفاده داشته باشد.

کاهش اشتها
کاهش اشتها

کاهش جذب

یکی دیگر از مهم ‌ترین فرایندهای عملکرد قرص لاغری سلنداکر، کاهش دادن جذب مواد غذایی می‌باشد. در واقع مصرف این قرص باعث می‌شود تا هر چقدر بخواهید، مواد غذایی در طول روز مصرف کنید.

چون باعث جذب چربی‌های موجود غذاها نمی گردد. بنابراین همین مسئله است که می‌تواند در راستای لاغری و کاهش وزن تاثیرگذار باشد.

البته ممکن است این کاهش جذب، پیامدهای منفی را در بدن افراد به وجود بیاورد. پس استفاده از راهکارهای بهتری همچون جراحی‌های چاقی به نسبت مصرف این قرص کارسازتر می‌باشد. در این راستا می توانید از تجربیات دکتر سلیمی بهترین متخصص انواع جراحی های چاقی، بهره مند شوید.

افزایش چربی سوزی

نکته مؤثر دیگری که به‌ عنوان عملکرد اصلی قرص لاغری سلنداکر شناخته می‌شود، افزایش یافتن چربی سوزی می‌گردد. در واقع هورمون‌های تجزیه کنندگی چربی در بدن افزایش پیدا می‌کند و می‌تواند باعث بیشتر شدن چربی سوزی و همین‌ طور دفع چربی‌ها از بدن ‌گردد.

درست است که مصرف این قرص عملکردهای سه‌ گانه ‌ای را در بدن به وجود می‌آورد و امکان دارد که طبیعی بودن آن نظر بسیاری از افراد را جلب کند، اما همچنان نمی‌توان نظر قطعی در رابطه با ویژگی‌ها و فواید این قرص داد.

زیرا هر دارویی که به‌ عنوان قرص لاغری شناخته می‌شود، هر چند که صددرصد گیاهی باشد،  باز هم نتایج منفی نیز در بدن افراد به وجود خواهد آورد. برای استفاده از هر گونه داروی مختلف باید نظر پزشک را نیز مطلع شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که برای رسیدن به کاهش وزن مناسب، از عملکردهای دقیق ‌تری همچون جراحی‌های چاقی استفاده کنیم. در این ‌راستا دکتر مهدی سلیمی به ‌عنوان بهترین متخصص جراحی می‌تواند به شما کمک کند تا برای رسیدن به اهداف کاهش وزن خود موفق باشید.

افزایش چربی سوزی
افزایش چربی سوزی

مقدار و نحوه مصرف قرص لاغری سلنداکر به چه صورت است؟

برای شناخت بیشتر این قرص و داشتن اطلاعات در زمینه عملکرد آن، باید در رابطه با نحوه مصرف این قرص نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار بدهیم.

شرایط مصرف این قرص بدین‌ صورت است که باید روزانه ۲ بار بعد از وعده غذایی ناهار و بعد از وعده غذایی شام استفاده گردد.

در واقع هر بطری این قرص حاوی ۶۰ عدد کپسول می‌باشد که برای ۱ ماه در نظر گرفته می‌شود و هر روز ۲ وعده از این قرص استفاده خواهد شد. البته شرایطی برای منع مصرف این دارو نیز وجود دارد.

همان‌ طور که کاملاً طبیعی است، بانوان باردار و شیرده توانایی مصرف این قرص را ندارند و باید حتما از مصرف آن در این دوره خودداری کنند.

حال اگر شخصی درگیر بیماری‌های زمینه‌ ای همچون فشار خون یا دیابت می‌باشد، نمی‌تواند به‌ صورت خودسرانه از این قرص استفاده داشته باشد و حتما باید از یک پزشک کمک بگیرد.

برای نگهداری بهتر این محصول باید آن را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. البته هشدارهایی در این زمینه وجود دارد. به ‌عنوان نمونه برخی از هشدارهای اصلی برای مصرف این قرص را در ادامه این مطلب برای شما بیان خواهیم نمود.

هشدارهای مصرف قرص لاغری سلنداکر

 • لازم است بدانید که این کپسول به‌ عنوان یک مکمل غذایی شناخته می‌شود و برای پیشگیری، تشخیص یا درمان بیماری‌ها تجویز نخواهد شد.
 • میزان مصرف این دارو باید بنا بر تشخیص پزشک صورت بگیرد و فرد قادر به افزایش دارو نمی‌باشد.
 • در صورتی‌ که فرد دچار بیماری‌های زمینه‌ ای همچون دیابت یا فشار خون می‌باشد، حتما باید با پزشک خود در این ‌باره مشورت کند.
 • بانوان در دوره شیردهی و بارداری قادر به مصرف قرص لاغری سلنداکر نیستند.

هر چند که ما مصرف قرص لاغری سلنداکر را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم، زیرا راهکارهای اصولی‌تری برای رسیدن به کاهش وزن وجود دارد و می‌توانید اهداف خود را با استفاده از این راهکارها دنبال کنید و به یک تناسب اندام ایده‌ آل دست پیدا کنید. یکی از این عملکردها استفاده از عمل‌های جراحی است که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد.

اما اگر قصد دارید تا از این قبیل داروها یا از قرص لاغری سلنداکر استفاده داشته باشید، حتما باید در رابطه با نحوه مصرف آن بدانید و یا در صورت عدم آگاهی، از یک پزشک حاذق کمک بگیرید.

برای این ‌که از طریق جراحی‌های چاقی به وزن هدف خود برسید، دکتر سلیمی می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی داشته باشد.

هشدارهای مصرف قرص لاغری سلنداکر
هشدارهای مصرف قرص لاغری سلنداکر

 

چه محصولات مشابهی با قرص لاغری سلنداکر را می‌توان نام برد؟

در این مطلب ما فقط تمرکز بالایی روی شناخت قرص لاغری سلنداکر داشتیم. اما حتما شما می‌دانید که تعداد بسیاری از محصولات مشابه با هدف کاهش وزن در بازار به فروش می‌رسند که این دسته از قرص‌ها نیز از عوارض جانبی بسیار زیادی برخوردار می‌باشند. برای شناخت بیشتر شما، برخی از آن‌ها را در ادامه این مبحث نام خواهیم برد.

قرص لاغری هزال

این قرص نیز با نام قرص گیاهی شناخته می‌شود و از ترکیبات اصلی آن گیاهانی همچون رازیانه، زیره و زنیان می‌باشد. گفته می‌شود که مصرف این قرص در طی دوره‌های مختلف می‌تواند تاثیر چربی سوزی و کاهش دادن اشتها در بر داشته باشد. اما همچنان نمی‌توان اطلاعات دقیقی در رابطه با پیامدها و عوارض منفی آن داشت.

زیرا نتایج حاصل ‌شده از مصرف این قرص در بدن افراد متفاوت می‌باشد و عدم سازگاری آن برای هر فرد با بروز عوارض مختلفی نشان داده شده ‌است.

کپسول لاغری اسلیم فول

اسلیم فول نیز به‌ عنوان یکی دیگر از قرص‌های لاغری در دسته ‌بندی قرص لاغری سلنداکر شناخته می‌شود. از ترکیبات اصلی آن می‌توان به مواردی همچون چای سبز، سرکه سیب، جلبک دریایی و دیگر موارد اشاره کرد.

این محصول نیز با هدف کاهش وزن در بازار عرضه می‌گردد و اغلب تبلیغ ‌کنندگان آن مدعی کاهش وزن‌های اصولی و بدون بازگشت با مصرف این قرص می‌باشند.

اما برای شناخت بیشتر آن باید تحت معالجه یک پزشک حاذق قرار بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری در رابطه با مصرف این دارو برای شما فراهم کند.

قرص چای سبز کام گرین

این قرص دارای اثرات آنتی‌اکسیدانی می‌باشد. زیرا میزان زیادی چای سبز در آن وجود دارد و می‌تواند سبب کاهش یافتن تری گلیسیرید خون گردد.

ادعای تولیدکنندگان این قرص بر این است که مشکلات قلبی با استفاده از مصرف این قرص می‌تواند جلوگیری گردد و فرد دیگر دچار حملات قلبی نخواهد شد. اما مهم‌ترین ویژگی که باعث می‌شود تا این قرص در بازار به فروش برسد، خاصیت کاهش وزن از طریق مصرف آن می‌باشد.

قطع به ‌یقین ما نمی‌توانیم مصرف هیچ کدام از قرص‌های نام‌ برده ‌شده را تایید کنیم. زیرا با توجه به ترکیبات موجود در آن و شرایط بدنی هر فرد، امکان بروز خطرات ناشی از مصرف این قرص‌ها بسیار زیاد می‌باشد.

پس بهتر است که جوانب احتیاط را رعایت کنید و برای رسیدن به هدف خود یعنی کاهش وزن، از مشورت‌های یک پزشک کمک بگیرید.

قرص چای سبز کام گرین
قرص چای سبز کام گرین

سوالات متداول در رابطه با قرص لاغری سلنداکر چه مواردی شمرده می‌شود؟

با این که در این مطلب اطلاعات بسیاری در رابطه با قرص لاغری سلنداکر برای شما فراهم کردیم و همواره گفتیم که استفاده از آن نمی‌تواند عقلانی به‌ نظر برسد و بهتر است تا از جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد استفاده کنید،

اما همچنان ممکن است برخی از سوالات ذهنی افراد بدون پاسخ مانده باشد. در ادامه این مقاله، به برخی از آن‌ها پاسخ خواهیم داد تا به ‌صورت جامع و کامل سطح اطلاعات شما در رابطه با مصرف این قرص را افزایش بدهیم.

چه افرادی قادر به مصرف قرص لاغری سلنداکر می‌باشند؟

برای مصرف این قرص باید بدانید که محدوده سنی خاصی در نظر گرفته‌ نشده است و کودکان و نوجوانان به ‌هیچ ‌وجه قادر به مصرف این قرص نمی‌باشند. اما طبق توصیه‌ی سازندگان این قرص، فقط افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند با هدف کاهش وزن از این قرص استفاده کنند.

مدت اثربخشی قرص لاغری سلنداکر چقدر می‌باشد؟

گفته می‌شود که این قرص در دسته‌ بندی داروهای لاغری شناخته می‌شود که به‌ سرعت می‌تواند تاثیرگذار باشد و افراد را با نتایج خارق‌العاده‌ای روبرو می‌کند. دریافتیم که نتایج کوتاه‌ مدتی از مصرف این دارو صورت می‌گیرد و افراد می‌توانند فوراً کاهش وزن داشته باشند.

اما چیزی که کاملاً مشخص است، این است که هر چه که روند سرعت کاهش وزن بیشتر شود، قطعا مشکلات دیگری را برای برخی از نواحی بدن به وجود خواهد آورد و از طرفی سرعت بازگشت وزن نیز بیشتر خواهد شد. به‌ همین دلیل باید درهنگام مصرف این قرص، به این دسته از نکات توجه داشته باشید.

آیا استفاده از قرص لاغری سلنداکر به ‌عنوان یک چربی سوز به حساب می‌آید؟

طی بررسی‌هایی که از چندین سایت مختلف داشتیم، دریافتیم که این قرص را به ‌عنوان یک قرص چربی سوز قوی می‌شناسند که می‌تواند نقش بسیار زیادی برای کاهش وزن افراد داشته باشد و چربی‌های آن‌ها را به عضله تبدیل کند. اما قطعا مصرف چنین قرصی بدون استفاده از رژیم‌های غذایی و ورزش و تحرک، نتیجه ‌بخش نخواهد بود.

آیا استفاده از قرص لاغری سلنداکر به ‌عنوان یک چربی سوز به حساب می‌آید؟
آیا استفاده از قرص لاغری سلنداکر به ‌عنوان یک چربی سوز به حساب می‌آید؟

جمع‌ بندی مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی در رابطه با قرص لاغری سلنداکر برای شما داشته ‌باشیم. اما آن چه که مشخص است، این است که رسیدن به زیبائی و تناسب اندام باید به ‌صورت اصولی اتفاق بیفتد.

زیرا در صورتی ‌که کاهش وزن بر اثر مصرف قرص‌های مختلف بتواند باعث بروز مشکلاتی در بدن شما گردد، هیچ نتیجه‌ لذت‌بخشی از تناسب اندام را دریافت نخواهید کرد. هنگامی تناسب اندام می‌تواند باعث اعتماد به ‌نفس افراد گردد که هیچ پیامد منفی را در بر نداشته باشد.

با وجود عوارض منفی  که در مصرف انواع قرص‌های لاغری نهفته می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم تا از جراحی‌های چاقی که تحت نظر دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، بهره ببرید.

دکتر سلیمی به ‌عنوان یک پزشک حاذق، قادر است که از انواع جراحی چاقی با توجه به شرایط شما استفاده داشته باشد تا بدون بروز هیچ ‌گونه عوارضی، از نتایج رسیدن به وزن دلخواه خود راضی باشید.

امید آن است که با استفاده از این مطالب توانسته باشید به این سطح از آگاهی برسید که مصرف خودسرانه هر گونه دارو می‌تواند پیامدهای مخربی را به ‌دنبال داشته باشد و لازم است تا قبل ‌از مصرف هر گونه دارو،  با یک پزشک حاذق صحبت کنید.

منبع:

cutt.ly

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی
مهدی
1 سال قبل

هزینه جراحی چاقی خیلی بالاست برای اغلب افراد جامعه که درامد درست و حسابی ندارند. اگر پولش رو داشتم ۱ لحظه دریغ نمیکردم به جراحی ولی ناچارم از قرص های موجود استفاده کنم که اغلب برگشت پذیرند

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید