قرص لاغری ساپلکس

فهرست مطالب

در این مطلب در تلاشیم تا اطلاعاتی در رابطه با قرص لاغری ساپلکس برای شما داشته باشیم تا شناخت شما از این قرص افزایش پیدا کند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که روش های بهتری مانند اسلیو معده و بای پس معده برای لاغری وجود دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های صحیح لاغری می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های زندگی جوانان امروز در جامعه رسیدن به بدنی ایده‌آل و خوش فرم می‌باشد.

مقدمه

قرص لاغری ساپلکس
قرص لاغری ساپلکس

با توجه به این ‌که میزان چاقی‌ها و اضافه ‌وزن های مفرط روز به ‌روز در حال افزایش می‌باشد، شناخت راه‌ حلی برای کاهش دادن میزان وزن افراد، امکان دارد کورسوی امیدی برای آن‌ها باشد تا از این طریق بتوانند به اهداف خود در زمینه لاغری برسند. اما برای رسیدن به هدف کاهش وزن، راه و روش‌های متعددی وجود دارد.

نداشتن اطلاعات کافی

برخی از افراد مصرف قرص‌های لاغری را همچون قرص لاغری ساپلکس به ‌عنوان یک راه‌ حل ایده‌آل و معجزه ‌آسا می‌دانند.

اما مهم‌ترین موضوع این است که هیچ ‌گونه اطلاعات و آگاهی در رابطه با قرص‌های متعددی که با هدف کاهش وزن در بازار به فروش می‌رسند، ندارند.

معمولاً اغلب تولیدکنندگان این دسته از قرص‌ها آن‌ها را با نام قرص‌های لاغری طبیعی روانه بازار می‌کنند و از تأثیرات جادویی آن خواهند گفت.

اما قطعا هیچ مبحث علمی نمی‌تواند ثابت کند که استفاده از این ‌دست قرص‌ها می‌تواند برای لاغری کارساز باشد و هیچ مطالعات علمی دقیقی در رابطه با فواید مصرف این دسته از قرص‌ها به تثبیت نرسیده‌ است.

عوارض بسیار متعدد

اما واقعیت امر بر این است که اگر مصرف قرص لاغری ساپلکس و یا دیگر قرص‌های لاغری در این دسته از موارد بتواند تاثیری روی کاهش وزن افراد داشته باشد و سبب چند کیلوگرم کاهش وزن گردد، صد درصد با مصرف مداوم تأثیراتی روی دیگر نواحی بدن افراد به‌ جا خواهد گذاشت.

در واقع عوارض بسیار متعددی از مصرف این دسته از قرص‌ها مشاهده خواهد شد. حال نکته ای که در ادامه قصد داریم تا در رابطه با آن اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار بدهیم، قرص لاغری ساپلکس می‌باشد.

می‌خواهیم از عوارض اصلی این قرص بگوییم تا هیچ‌ گاه برای لاغری از موارد این‌ چنینی استفاده نداشته باشید. به ‌جای آن برای این‌ که به کاهش وزن از طریق راه‌ حل‌های اصولی برسید، جراحی‌های چاقی می‌ تواند راه‌ حلی اصولی و ایده‌آل باشد.

عوارض بسیار متعدد
عوارض بسیار متعدد

برای استفاده از این راه‌ حل می‌توانید روی تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان بهترین جراح چاقی حساب باز کنید. دکتر سلیمی، معتبرترین متخصص انواع جراحی حای چاقی می باشند. حال در ادامه این مطلب با ما باشید تا از ویژگی ها و عوارض موجود قرص لاغری ساپلکس بگوییم.

اطلاعات دارویی قرص لاغری ساپلکس

نامقرص لاغری ساپلکس
موارد مصرف

 

کاهش وزن، آنتی اکسیدان
تداخل دارویی باسیپروفلوکساسین و داروی تربینافاین و ووراپامیل، مهار کننده قوی جذب آهن و داروهای ضد قند خون یا کاهنده فشار خون
عوارض جانبی

 

اضطراب، عصبانیت، تپش قلب، تهوع، بی خوابی و وابستگی جسمی و  اسهال، افزایش اسیدیته معده و تحریک معده می باشد

مطالبی که در ادامه این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت، عبارتند از:

استفاده از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس، به چه منظور است؟

حقایقی در رابطه با قرص لاغری ساپلکس

استفاده از مکمل‌ها و قرص‌های لاغری ساپلکس

هدف استفاده از مکمل لاغری ساپلکس

اهمیت تأیید سازمان غذا و دارو برای قرص‌های لاغری

کمک گرفتن از پزشک برای راهکارهای اصولی لاغری

استفاده از انواع قرص‌ لاغری ساپلکس چه عملکردی در بدن خواهد داشت؟

ادعای فروشندگان قرص لاغری ساپلکس

اعتقادات تولیدکنندگان انواع قرص‌های لاغری

کنترل و کاهش اشتها با مصرف قرص های لاغری

ارجحیت چاقی به عوارض قرص های لاغری

کدام یک از قرص‌های لاغری از نظر وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تائید شده می‌باشند؟

شناخت بیشتر بهترین قرص لاغری

اصول خاص برای رسیدن به کاهش وزن

برای شناخت یک قرص لاغری مطمئن، چه راه‌ حل‌هایی پیش پای افراد گذاشته می‌شود؟

دسترسی به قرص لاغری ساپلکس بدون تجویز پزشک

چه مواردی به‌ عنوان دلایل خطرناک شمردن استفاده از قرص‌های لاغری می‌باشد؟

دلایل اصلی غیر مطمئن بودن قرص های لاغری

درباره قرص لاغری ساپلکس چه اطلاعات دقیقی دارید؟

معرفی قرص لاغری ساپلکس

موارد و شرایط مصرف قرص لاغری ساپلکس

در رابطه با ترکیبات اصلی قرص لاغری ساپلکس، چه اطلاعاتی دارید؟

قهوه‌ سبز، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

ال کارنیتین (L Carnitine ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

کروم (Chromium)، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

ویتامین C، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

استفاده از قرص لاغری ساپلکس چه تأثیری در بدن افراد خواهد گذاشت؟

شرایط منع مصرف قرص لاغری ساپلکس

عوارض استفاده از قرص لاغری ساپلکس چه مواردی می‌باشد؟

عدم استفاده از قرص لاغری ساپلکس برای بیماری های خاص

تداخلات دارویی مصرف قرص لاغری ساپلکس

شرایط نگهداری قرص لاغری ساپلکس

سخن آخر

همچنین می توانید با مطالعه مقالات زیر اطلاعات خود را این زمینه کامل تر کنید:

 1. قرص لاغری سلنداکر
 2. قرص لاغری گلدن لیمب
 3. آیا قرص چربی خون باعث لاغری می شود

استفاده از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس، به چه منظور است؟

کاملاً طبیعی است که بسیاری از افراد آرزوی داشتن تناسب اندام دلخواه خود را داشته باشند و مدت‌هاست برای رسیدن به این هدف خود جنگیده‌اند، اما نتوانستند از طریق رژیم‌های غذایی و ورزش که به ‌عنوان متداول ‌ترین راه‌ های لاغری شناخته می‌شود، به نتیجه برسند.

این دسته از افراد در تلاشند تا از راهکارهای ساده بدون هیچ ‌گونه تلاشی به نتیجه برسند. در واقع برای رسیدن به هدف خود از هر راه و روشی استفاده می‌کنند و تصور می‌کنند که استفاده از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس می‌تواند یک راه‌ حل کاملاً کاربردی و یا شناخته ‌شده به حساب آید.

استفاده از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس، به چه منظور است؟
استفاده از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس، به چه منظور است؟

در صورتی ‌که بدون هیچ ‌گونه دانش و اطلاعات و فقط با توجه به ادعاهای تولیدکنندگان این دسته از قرص‌ها، از آن‌ها استفاده می‌کنند.

به‌ غیر از آن برخی از دوستان و آشنایان توصیه می‌کنند که استفاده از این قرص ها باعث کاهش وزن در بدن آن‌ها شده است، بنابراین برخی از افراد وسوسه می‌شوند که از این ‌دست قرص‌ها استفاده داشته باشند.

اصولاً هنگامی‌ که فرد قصد تهیه انواع قرص‌های لاغری را دارد، از سمت شرکت‌های تولیدکننده آن، واژه کاملاً طبیعی به گوش می‌رسد.

در کل این دسته از تولیدکنندگان ادعا دارند که تأثیرات جادویی این قرص‌ها به‌ صورت طبیعی است و می‌تواند روی کاهش وزن بسیار مؤثر واقع شود.

اما مشخص است که هیچ کدام از سازندگان این دسته از قرص‌های لاغری هیچ دلیل قانع‌کننده و موجهی برای اثبات این ‌موضوع ندارند و اگر از نظر تحقیقات علمی اطلاعاتی در زمینه انواع قرص‌های لاغری به خصوص قرص لاغری ساپلکس کسب کنید، خواهید دریافت که هیچ‌ گونه اطلاعات دقیقی از آن‌ها به تصویب نرسیده‌ است.

حقایقی در رابطه با قرص لاغری ساپلکس

باید از این ‌موضوع آگاه باشید که اگر یک قرص بتواند روی لاغری و کاهش وزن شما تاثیر داشته باشد و بدون هیچ ‌گونه تلاشی شما سوزاندن چربی‌های بدن خود را تجربه کنید، قطعا عوارض و پیامدهای دیگری در بدن اتفاق خواهد افتاد که می‌تواند نگران‌ کننده باشد.

حقایقی در رابطه با قرص لاغری ساپلکس
حقایقی در رابطه با قرص لاغری ساپلکس

برخی از آن‌ها نیز ممکن است که جبران‌ناپذیر باشد و تأثیراتی که این دسته از قرص‌ها روی دیگر اندام‌های بدن خواهند گذاشت، به‌ عنوان حقایقی است که اغلب تولید کنندگان این دسته از قرص‌ها به آن‌ها اشاره نخواهند کرد.

طبق بررسی‌های متعدد دریافتیم که مصرف قرص لاغری ساپلکس با هدف کنترل اشتغال صورت می‌گیرد. در واقع مهم‌ترین عملکرد آن‌ها محدود کردن میزان اشتها می‌باشد.

آمار و ارقامی که در رابطه با مصرف این قرص صورت گرفته ‌است، این است که اغلب افراد دارای اضافه ‌وزن از این داروهای غیرمجاز استفاده می‌کنند.

در صورتی ‌که باید شناخت بیشتری در رابطه با اثرات منفی آن داشته باشند. این دسته از داروهای لاغری اغلب به صورت شربت، کپسول گیاهی، معجون، قرص و دیگر موارد به فروش خواهد رسید.

پیشنهاد می کنیم از پست عوارض قرص لاغری دیدن کنید.

عملکرد غیرمنطقی برای رسیدن به کاهش وزن استفاده نداشته باشید.

به‌ همین دلیل است که ما توصیه می‌کنیم از این عملکرد غیرمنطقی برای رسیدن به کاهش وزن استفاده نداشته باشید.

در صورتی‌ که قصد دارید تا به کاهش وزن و یک اندام ایده‌آل برسید، راهکارهای اصولی ‌تر دیگری همچون استفاده از جراحی‌های چاقی می‌تواند بدون هیچ ‌گونه عوارض برای شما مفید باشد.

در این ‌باره می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک و در راستای جراحی چاقی بهره‌ مند شوید و میزان زیادی از اضافه ‌وزن خود را برطرف کنید. دکتر سلیمی بهترین متخصص جراحی چاقی به شمار می آید.

پیشنهاد می کنیم از پست جراحی معده برای لاغری دیدن کنید.

عملکرد غیرمنطقی برای رسیدن به کاهش وزن استفاده نداشته باشید.
عملکرد غیرمنطقی برای رسیدن به کاهش وزن استفاده نداشته باشید.

استفاده از مکمل‌ها و قرص‌های لاغری ساپلکس

وقتی‌ که صحبت از قرص لاغری ساپلکس می‌شود، در دسته‌ بندی مکمل‌های رژیمی قرار خواهد گرفت. پس هنگامی ‌که افراد با هدف رسیدن به کاهش وزن از مواد غذایی متعددی استفاده می‌کنند

و قصد دارند تا از داروها و قرص‌ها نتایجی همچون کاهش وزن بگیرند، می‌توان گفت که با مصرف مکمل‌های رژیمی قصد کاهش وزن دارند. البته تمامی مکمل‌ها و قرص‌های متعدد فقط برای کاهش وزن افراد نمی‌باشد.

اما یکی از این دسته از قرص‌ها که می‌تواند در لاغری افراد تاثیرگذار باشد، قرص لاغری ساپلکس شناخته می‌شود.

در برخی مواقع پزشک از مکمل‌های متعددی برای برخی از افراد استفاده می‌کند. این دسته از مکمل‌ها می‌تواند ویتامین‌ها و مواد معدنی که در طول روز از طریق مواد غذایی به بدن افراد نمی‌رسد را تامین کند.

مصرف این دسته از مکمل‌ها هیچ‌ گونه مانعی ندارد

مصرف این دسته از مکمل‌ها هیچ‌ گونه مانعی ندارد؛ البته در صورتی ‌که توسط یک پزشک حاذق تجویز شده باشد. اما مهم‌ترین موضوع در راستای مصرف قرص لاغری ساپلکس این است که هدف اصلی مصرف آن کاهش وزن و لاغری است و کمک می‌کند تا میزان متابولیسم بدن شخص بیشتر شود و به ‌مرور زمان با تغذیه مناسب و استفاده از این دسته از قرص‌ها، کاهش وزن برای شخص صورت بگیرد.

اگر چه مصرف قرص لاغری ساپلکس با هدف کاهش وزن به فروش می‌رسد و امکان دارد تا در دوره‌های مصرفی، فرد کاهش وزن را تجربه کند،

اما باعث به وجود آمدن مشکلات متعدد دیگر روی سلامتی افراد خواهد شد و عوارض بسیار زیادی در پی مصرف این دسته از قرص‌ها وجود دارد که امکان دارد تا نواحی دیگر بدن را درگیر کند.

به‌ همین دلیل ما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی ‌که قصد کاهش وزن دارید، از جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، بهره‌ مند شوید تا بدون وجود هیچ‌ گونه عوارض به تناسب اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.

مصرف این دسته از مکمل‌ها هیچ‌ گونه مانعی ندارد
مصرف این دسته از مکمل‌ها هیچ‌ گونه مانعی ندارد

هدف استفاده از مکمل لاغری ساپلکس

با توجه به مطالب ارائه ‌شده در مباحث قبلی نمی‌توان صراحتاً و قطع به ‌یقین در رابطه با این‌ موضوع نظر داد که استفاده از تمامی مکمل‌ها و قرص‌ها فقط برای کاهش وزن می‌باشد.

زیرا امکان دارد بدن افراد نیازمند مصرف برخی از مکمل‌های خاص باشد و با هدف‌های دیگری همچون عضله‌ سازی، دریافت درشت مغذی‌ها، دریافت ریز مغذی‌ها، افزایش وزن، وضعیت خواب، بهبود شرایط بدن انجام بگیرد. پس در کل انگیزه و هدف تمامی افراد برای مصرف مکمل‌ها یکی نمی‌باشد.

برای ‌این که درک بهتری از انواع مکمل‌ها داشته باشید، باید بگوییم که برخی از مکمل‌ها فقط به‌ صورت خوراکی استفاده نمی‌شود و نمی‌توان آن‌ها را با قرص لاغری ساپلکس که با هدف کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی دانست.

تنها فعالیتی که قرص لاغری ساپلکس انجام می‌دهد، بالا بردن سطح متابولیسم بدن و عملکرد کاهش وزن می‌باشد. در واقع می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی تناسب اندام داشته باشد.

البته باید این ‌موضوع را بدانید در صورتی‌ که قصد استفاده از این قرص را داشته باشید، باید سطح اطلاعات خود را بیشتر کنید و آن را از مراکز معتبر خریداری کنید.

هدف استفاده از مکمل لاغری ساپلکس
هدف استفاده از مکمل لاغری ساپلکس

افرادی که شایسته‌ی فروش این دسته از مکمل‌ها نیستند، نمی‌توانند مرجع خوبی برای شما باشند. زیرا این قرص‌ها به‌ خودی ‌خود دارای عوارض و پیامدهای متعددی می‌باشد.

حال تصور کنید که اگر این دسته از قرص‌ها از مکان‌های نامعتبر تهیه شده باشد، قطعا می‌تواند خطرات بسیاری را به ‌دنبال داشته باشد.

اهمیت تأیید سازمان غذا و دارو برای قرص‌های لاغری

امروزه مهم‌ترین چیزی که باعث می‌شود تا افراد از داروهای متعدد استفاده داشته باشند، تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا است و به ‌عنوان یک نکته مهم به حساب می‌آید.

قطعا اگر هر کدام از داروهای متعدد همچون قرص لاغری ساپلکس فاقد تأیید سازمان غذا و دارو باشد، مصرف آن می‌تواند نگرانی‌های بسیاری را در بر داشته باشد. پس هیچ ‌گاه از این ‌موضوع غافل نشوید و سطح اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

این‌ موضوع را به‌ خاطر داشته باشید که امکان دارد تولیدکنندگان و فروشندگان این ‌دست از قرص‌ها به دروغ مصرف این دسته از قرص‌ها را در داروهای دسته ‌بندی تأییدیه سازمان غذا و دارو بدانند و از این کار برای فریب شما استفاده کنند.

شما باید آگاه باشید تا قبل‌ از مصرف هر گونه قرص و مکمل غذایی همچون قرص لاغری ساپلکس، تحقیقات گسترده‌ای انجام بدهید تا در صورت لزوم با مشورت پزشک از آن استفاده داشته باشید.

کمک گرفتن از پزشک برای راهکارهای اصولی لاغری

توصیه می‌کنیم که حتما برای درمان افزایش وزن خود از یک پزشک متخصص همچون دکتر سلیمی مشورت بگیرید. در صورتی‌ که قرص لاغری ساپلکس بدون تجویز پزشک استفاده و مصرف شود، امکان دارد با شرایط بدنی شما سازگاری کافی را نداشته باشد و به‌ جای رسیدن به اندام ایده‌آل، شما را درگیر مشکلات دیگر کند.

اغلب پزشکان توصیه می‌کنند که از راه‌ حل‌هایی مانند جراحی چاقی که به تأیید جهانی رسیده‌اند، برای کاهش وزن خود استفاده کنید.

راه ‌حل‌هایی همچون استفاده از جراحی‌های چاقی نتایج قابل ‌قبول‌تری را برای کاهش وزن در بر داشته ‌است. به ‌همین دلیل است که اغلب پزشکان ترجیح می‌دهند تا به‌ جای این ‌که برای بیماران خود از قرص‌های لاغری ساپلکس تجویز کنند و آن‌ها را درگیر عوارض متعدد کنند، جراحی‌های چاقی را به آن‌ها پیشنهاد بدهند.

یکی از بهترین متخصص جراحی چاقی، دکتر سلیمی می باشد. در این‌ راستا می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان یکی از جراحان خبره در زمینه جراحی چاقی بهره مند شده و از ایشان کمک بگیرید.

کمک گرفتن از پزشک برای راهکارهای اصولی لاغری
کمک گرفتن از پزشک برای راهکارهای اصولی لاغری

استفاده از انواع قرص‌ لاغری ساپلکس چه عملکردی در بدن خواهد داشت؟

همه ما می‌دانیم که تعداد بسیاری از داروها و قرص‌های لاغری در بازار به فروش می‌رسد و اغلب افراد از وجود آن‌ها استقبال می‌کنند. یکی از این قرص‌ها با نام قرص لاغری ساپلکس در بازار یافت می‌گردد.

اما مهم‌ترین نکته این است که قبل ‌از مصرف هر گونه دارو به خصوص این دسته از قرص‌هایی که طبق تجویز پزشک مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، سطح اطلاعات و آگاهی خود را در رابطه با آن‌ها افزایش دهید.

اما هدف اصلی تمامی قرص‌های لاغری روی بیماران یکی می‌باشد و عملکردی که در بدن به وجود خواهند آورد، سبب افزایش یافتن میزان سوخت‌ و ساز و متابولیسم بدن خواهد شد.

حال اگر شما نیاز دارید تا از طریق داروهای خوراکی و یا قرص‌های لاغری به اندام ایده‌آل خود دست پیدا کنید، باید این‌ موضوع را بدانید که هیچ کدام از قرص‌های موجود در بازار از ترکیبات خاص استفاده نمی‌کنند و تنها تعداد انگشت ‌شماری از این ‌دست از قرص‌ها از ترکیبات خاص و مورد تایید بهره برده‌ اند.

استفاده از انواع قرص‌ لاغری ساپلکس چه عملکردی در بدن خواهد داشت؟
استفاده از انواع قرص‌ لاغری ساپلکس چه عملکردی در بدن خواهد داشت؟

ادعای فروشندگان قرص لاغری ساپلکس

البته چیزی که کاملاً مشخص است، این است که تولید کنندگان و پخش‌ کنندگان این دارو ادعاهای بسیار زیادی در حیطه فعالیت خود دارند و تصور می‌کنند که محصول مد نظر آن ها از تمامی محصولات موجود، بهترین کاربرد را خواهد داشت.

سخنان متعددی از همه برندهای قرص‌های لاغری شنیده می‌شود که همه آن‌ها با یک هدف واحد و رسیدن به اندام ایده‌آل به فروش می‌رسند.

این تولیدکنندگان ادعا می‌کنند که هیچ ‌گونه عوارضی با استفاده از انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس در بدن اتفاق نمی‌افتد و از این طریق می‌توان به‌ سادگی به کاهش وزن دست پیدا کرد.

در صورتی‌ که شما نمی‌توانید به گفته‌های این‌ دست از افراد اعتماد کنید و باید برای داشتن بدنی سالم قبل از این که از هر گونه دارو یا قرص و محصول دیگر استفاده داشته باشید، سطح اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و تحقیقات گسترده‌ای در رابطه با آن انجام بدهید. در این ‌باره می‌توانید از نظر دکتر سلیمی نیز کمک بگیرید.

البته همچنان ما توصیه می‌کنیم عملکردهایی همچون جراحی چاقی بازدهی بهتری به نسبت مصرف انواع قرص‌ها خواهند داشت و هیچ ‌گونه عوارضی را در بر ندارد.

برای ارائه خدمات می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی استفاده داشته باشید. اما مهم‌ترین چیزی که برخی از تولیدکنندگان این دسته از داروها به آن معتقدند، موارد زیر شمرده خواهد شد.

ادعای فروشندگان قرص لاغری ساپلکس
ادعای فروشندگان قرص لاغری ساپلکس

اعتقادات تولیدکنندگان انواع قرص‌های لاغری

مهم‌ترین نکاتی که به ‌عنوان بازارگرمی از طریق تولیدکنندگان و پخش‌ کنندگان انواع داروهای لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس ذکر می‌گردد، شامل موارد زیر خواهد شد.

 • بسیاری از تولیدکنندگان قرص‌های لاغری اعتقاد دارند که مصرف این دسته از قرص‌ها می‌تواند باعث افزایش سرعت سوخت ‌و ساز بدن گردد و با این تبلیغات، محصولات خود را به فروش می‌رسانند. این دسته از قرص‌ها حاوی میزان زیادی کافئین، ب کمپلکس و دیگر موارد می‌باشند.
 • تولیدکنندگان قرص‌های لاغری بر این باورند که مصرف این دسته از قرص‌ها می‌تواند سبب سیری گردد و باعث کاهش مصرف مواد غذایی در طول روز خواهد شد.
 • مهم‌ترین چیزی که تولید کنندگان برای مصرف ‌کنندگان این دسته از قرص‌ها بیان می‌کنند، کاهش یافتن میزان اشتها بر اثر مواردی همچون رازیانه، علف نخودی، عسل و دیگر موارد می‌باشد.
 • نکته مهم دیگری که از سمت تولیدکنندگان دارو و قرص‌های لاغری گفته می‌شود، کاهش ذخیره چربی‌ها با سرعت بسیار بالا می‌باشد.
 • برخی دیگر از این قرص‌ها با ادعای جلوگیری از ذخایر چربی غذا در بدن به دست مصرف ‌کنندگان می‌رسد.
اعتقادات تولیدکنندگان انواع قرص‌های لاغری
اعتقادات تولیدکنندگان انواع قرص‌های لاغری

کنترل و کاهش اشتها با مصرف قرص های لاغری

با شرح این ‌دست از مسائل می‌توان به این‌ موضوع پی‌برد که هر کدام از قرص‌های لاغری عملکرد متفاوتی با یکدیگر دارند، اما هدف اصلی تمامی آن‌ها کاهش وزن افراد می‌باشد و با این هدف به فروش می‌رسند. در واقع مهم‌ترین ادعای تولیدکنندگان این دسته از داروها این است که فرد یا افرادی که از این دارو استفاده می‌کنند، در طول روز قادر به مصرف غذای کمتری هستند.

اما اگر بخواهیم به جزئیات مربوط در رابطه با این قرص‌ها وارد شویم و دیدگاه دیگری به شرح مواد موجود در آن‌ها بپردازیم، باید بدانید که هر کدام از این قرص‌ها که باعث لاغری زودرس و کاهش میزان اشتهای شما می‌گردد، باعث ضرر و زیان‌هایی روی نواحی دیگر بدن شما خواهد شد.

در واقع عوارض چشمگیری به دنبال مصرف این دسته از قرص‌ها وجود دارد. زیرا به تأیید جهانی نرسیده‌ اند و سازمان غذا و دارو هیچ‌ گونه تأییدی برای آن‌ها صادر نکرده ‌است.

پس اگر عقلانی تصور کنید، می‌توان درک کرد که مصرف این دسته از قرص‌ها یک ریسک شناخته می‌شود و امکان بروز مشکلات متعدد را برای افراد افزایش خواهد داد.

مهم‌ترین چیزی که در پی مصرف این دسته از قرص‌ها ذکر می‌گردد، این است که امکان دارد بدن برخی از افراد سازگاری کافی را با مصرف قرص‌های مختلف همچون قرص لاغری ساپلکس نداشته باشد و باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی آن‌ها گردد و برخی از عملکردهای بدن آن‌ها را از کار بیاندازد.

ارجحیت چاقی به عوارض قرص های لاغری

قطعا عوارض به ‌وجود آمده در مصرف قرص لاغری ساپلکس بسیار نگران ‌کننده‌ تر از چاقی‌های افراطی می‌باشد. به ‌همین دلیل اغلب پزشکان توصیه می‌کنند، از هیچ کدام از راه‌ حل‌هایی که به تأیید جهانی نرسیده‌ است، استفاده نداشته باشید.

اگر بخواهیم یک راهکار مؤثر را به شما معرفی کنیم، می‌توانیم از جراحی‌های چاقی که با هدف کاهش وزن برای افراد صورت می‌گیرد، نام ببریم.

این دسته از جراحی‌ها به تأیید جهانی رسیده اند و می‌توانند باعث کاهش وزن قابل ‌توجهی برای افرادی که درگیر چاقی‌های مفرط می‌باشند، شوند. اگر بتوانید از تخصص یک پزشک حاذق در زمینه جراحی چاقی کمک بگیرید، قطعا نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.

در این باره دکتر سلیمی به ‌عنوان یکی از پزشکان حاذق در زمینه جراحی چاقی می‌تواند به شما کمک کند تا از عوارض موجود قرص لاغری ساپلکس در امان باشید و از جراحی، بهترین نتیجه را برای کاهش وزن بگیرید.

دکتر سلیمی معتبرترین متخصص جراحی چاقی می باشند. برای استفاده از این جراحی ها تخصص های دکتر سلیمی به عنوان یک جراح حاذق می تواند شما را برای رسیدن به یه وزن ایده آل کمک کند تا از عوارض موجود راه حل های دیگر در امان باشید.

ارجحیت چاقی به عوارض قرص های لاغری
ارجحیت چاقی به عوارض قرص های لاغری

کدام یک از قرص‌های لاغری از نظر وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تائید شده می‌باشند؟

مهم‌ترین مسئله‌ ای که در راستای مصرف هر گونه از داروهای مختلف اعم از داروهایی که بدون تجویز پزشک صورت می‌گیرند باید بدانید، این است که آیا مصرف این داروها به تأیید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو رسیده ‌است؟

زیرا در دور و اطراف ما داروهای بسیار متعددی از طریق دوستان و آشنایان معرفی خواهند شد که قطعا با هدف کاهش وزن به فروش می‌رسند.

اما مهم‌ ترین نکته این است که آیا مصرف آن‌ها می‌تواند فوایدی در بر داشته باشد؟ اغلب داروهای لاغری که با نام قرص‌های لاغری معجزه‌ آسا شناخته می‌شوند، در عطاری‌ها یافت می‌گردد

و همین‌طور از منابع نامعتبری همانند ماهواره، شبکه‌های اجتماعی، اینترنت و یا منابع مختلف دیگر تبلیغ خواهند شد. همین مسئله می‌تواند مهر تأییدی بر عدم صلاحیت استفاده از این قرص‌ها باشد.

از این طریق می‌توان دریافت که هیچ کدام از این داروها به تأیید وزارت بهداشت نرسیده ‌است و نتوانسته نظر آن‌ها را به عنوان یک داروی مؤثر برای کاهش وزن جلب کند.

مهم‌ترین چیزی که باعث شده‌ است تا متخصصین سازمان غذا و دارو مصرف انواع قرص‌های لاغری را مجاز ندانند

مهم‌ترین چیزی که باعث شده‌ است تا متخصصین سازمان غذا و دارو مصرف انواع قرص‌های لاغری را مجاز ندانند، این است که راهکارهای طبیعی‌تری همچون فعالیت‌های بدنی، رژیم‌های غذایی و در نهایت جراحی چاقی می‌تواند کارساز باشد.

البته در این میان، جراحی چاقی عملکرد مناسب‌ تری به ‌جای مصرف قرص‌های لاغری می‌باشد. زیرا اغلب افرادی که دچار بیماری چاقی هستند، درگیر بیماری‌های زمینه ‌ای و بیماری‌های متابولیک نیز شده‌اند و با استفاده از جراحی چاقی می‌توانند در برطرف نمودن این دسته از بیماری‌ها موفق باشند.

قطعا اضافه‌ وزن های افراد در یک شب شکل نگرفته ‌است که با استفاده از قرص لاغری ساپلکس در یک مدت کوتاه برطرف گردد. برای رسیدن به اندام ایده‌آل باید وقت و زمان بسیاری را سپری کنید و سختی بسیاری را بکشید.

هر کدام از راه ‌حل‌هایی که باعث هیچ‌ گونه سختی برای رسیدن به وزن ایده‌آل شما نشود، قطعا شما را دچار عوارض چشمگیری خواهد کرد.

مهم‌ترین چیزی که باعث شده‌ است تا متخصصین سازمان غذا و دارو مصرف انواع قرص‌های لاغری را مجاز ندانند
مهم‌ترین چیزی که باعث شده‌ است تا متخصصین سازمان غذا و دارو مصرف انواع قرص‌های لاغری را مجاز ندانند

به ‌همین دلیل است که در رابطه با مصرف قرص لاغری ساپلکس نمی‌توان نظر قطعی در رابطه با تأییدیه سازمان وزارت بهداشت اعلام کرد.

شناخت بیشتر بهترین قرص لاغری

هدف ما در این مطلب این است که اطلاعات بیشتری در رابطه با قرص لاغری ساپلکس برای شما داشته ‌باشیم. اما در این ‌راستا باید بدانید که کاهش وزن باید در کنار حفظ سلامتی اتفاق بیفتد.

راهکارهای بسیار زیادی باعث به خطر انداختن سلامتی افراد خواهد شد و به‌ عنوان یک تهدید جدی شناخته می‌شود. شما باید با شناخت بیشتر این دسته از راه ها از آن‌ها دوری کنید و از راه‌ حل‌های کم خطر استفاده داشته باشید.

درست است که استفاده از قرص لاغری ساپلکس می‌تواند محرکی برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن شناخته شود، اما راه‌ حل‌های اصولی‌تری برای افراد تجویز می‌گردد و کمک می‌کند که به وزن ایده‌آل دست پیدا کنند.

استفاده از یک برنامه تمرینی منظم در کنار خواب کافی و  تغذیه مناسب در یک مدت‌ زمان مشخص‌ شده، می‌تواند این امکان را برای افراد فراهم کند که نتیجه خوبی از کاهش وزن به نسبت مصرف قرص‌های مکمل و لاغری دریافت کنند.

اما اگر شرایط افراد و چاقی و اضافه ‌وزن آن‌ها به‌ حدی بحرانی باشد که استفاده از رژیم‌های غذایی و فعالیت‌های بدنی کارساز نباشد، راه‌ حل‌هایی که دارای تائیدیه جهانی می‌باشند، با استقبال بیشتری مواجه خواهند شد.

استفاده از جراحی‌های چاقی به نسبت مصرف قرص‌های لاغری ساپلکس کاربرد بسیار بیشتری خواهد داشت

استفاده از جراحی‌های چاقی به نسبت مصرف قرص‌های لاغری ساپلکس کاربرد بسیار بیشتری خواهد داشت. البته در صورتی‌ که مصرف این دسته از قرص‌ها توسط تشخیص پزشک صورت بگیرد، مشکلی نیست. به دلیل این ‌که برخی از مکمل‌های پروتئینی می‌تواند سبب تامین پروتئین بدن گردد و باعث سیری زود هنگام شود.

اما درکل ضررهای آن به نسبت فواید آن بسیار بیشتر می‌باشد. در این مبحث اگر بخواهیم در رابطه با بهترین قرص لاغری صحبت کنیم، نمی‌توانیم نام هیچ قرص یا برند خاصی را به میان بیاوریم. زیرا هر کدام از آن‌ها امکان دارد باعث بروز مشکلات و عوارضی گردد و تضمین ‌کننده سلامتی اشخاص نمی‌باشد.

همین مسئله باعث می‌شود که ما مصرف قرص لاغری ساپلکس را به ‌عنوان راهکاری مناسب برای لاغری ندانیم. در این مواقع جراحی چاقی به ‌عنوان یک راه‌ حل به تایید رسیده توسط دکتر سلیمی، بیشتر به افراد پیشنهاد خواهند شد.

استفاده از جراحی‌های چاقی به نسبت مصرف قرص‌های لاغری ساپلکس کاربرد بسیار بیشتری خواهد داشت
استفاده از جراحی‌های چاقی به نسبت مصرف قرص‌های لاغری ساپلکس کاربرد بسیار بیشتری خواهد داشت

برای بهره بردن از این جراحی‌ها می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به‌ عنوان یک پزشک حاذق در زمینه جراحی چاقی بهره‌ مند شوید و از نتایج آن لذت ببرید.

اصول خاص برای رسیدن به کاهش وزن

حتما همه ما به این‌ موضوع آگاه هستیم که هیچ‌ گونه اصول خاصی برای رسیدن به کاهش وزن در نظر گرفته نمی‌شود تا شخص بتواند با رعایت این دسته از قوانین به یک اندام ایده‌آل برسد.

اما مهم‌ترین چیز در مصرف انواع قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس این است که احتیاط بسیار زیادی به خرج بدهید.

زیرا در تعداد بسیاری از افراد مشاهده‌ شده است که به دلیل عدم سازگاری کافی، مصرف قرص با بدن آن‌ها، عوارض گوناگونی در بدن آن‌ها شکل ‌گرفته است و باعث به‌ جا گذاشتن عوارض جبران‌ناپذیر شده ‌است.

پس توصیه می‌کنیم که اگر قصد دارید تا از قرص‌های لاغری برای کاهش وزن استفاده داشته باشید، حتما نظر یک پزشک حاذق را در این‌ باره بپرسید و تحت نظر او از این دسته از قرص‌ها استفاده داشته باشید.

در غیر این صورت امکان دارد که پزشک، اقدامات مؤثر دیگری را برای رسیدن به کاهش وزن شما پیشنهاد بدهد و این راهکار امکان دارد که نتایج بهتری از کاهش وزن برای شما در بر داشته باشد و شما را دچار عوارض موجود بعد از مصرف قرص‌های لاغری نکند.

در واقع بهره‌ گیری از این دسته از راهکارهای مناسب می‌تواند شرایط مناسب‌تری را برای شما در بر داشته باشد و با خیالی آسوده می‌توانید به کاهش وزن دست بیابید.

خرید اینترنتی

کاملاً مشخص است که خرید اینترنتی و مجازی قرص‌های لاغری و مکمل‌ها نمی‌تواند این اطمینان را به افراد بدهد که از یک داروی اصل استفاده می‌کنند و کاملاً مشخص است که این دارو تحت نظر سازمان بهداشت و غذا و دارو نمی‌باشد و به ‌عنوان داروهای تقلبی شناخته می‌شود.

اغلب این داروها از مراکز نامعتبری همچون شبکه‌های اجتماعی، اینترنت و ماهواره به فروش می‌رسند که نه ‌تنها عامل مؤثری برای رسیدن به وزن ایده‌آل نمی‌باشند، بلکه باعث بروز اختلالات متعدد در بدن خواهند شد.

در صورتی‌ که تحت نظر یک پزشک حاذق مانند دکتر سلیمی باشید، اگر شرایط بدنی شما برای مصرف قرص لاغری ساپلکس مناسب باشد و پزشک صلاح بداند، با توجه به ویژگی‌های خود می‌توانید از این قرص استفاده کنید و نتایج خوبی بگیرید.

در غیر این صورت تاکید می‌کنیم از هیچ ‌گونه منابع غیر معتبر قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس را خریداری نکنید و از راهکارهای دیگری همچون جراحی‌های چاقی که توسط دکتر سلیمی انجام می‌گیرد، برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود تلاش کنید.

خرید اینترنتی
خرید اینترنتی

برای شناخت یک قرص لاغری مطمئن چه راه‌ حل‌هایی پیش پای افراد گذاشته می‌شود؟

امکان دارد که تعداد بسیاری از افراد به دلیل این‌ که نام قرص لاغری ساپلکس را در فضای مجازی، دوستان و آشنایان، ماهواره و یا دیگر موارد شنیده باشند، تصور کنند کهمصرف این دارو می‌تواند برای آن‌ها نتایج خوبی را در بر داشته باشد و اقدام به استفاده از آن کنند.

اما این‌ دست از افراد به نسبت برخی از افراد محتاط ‌تر می‌باشند و قصد دارند که از راهکارهایی استفاده کنند تا مطمئن شوند که مصرف این قرص می‌تواند ایمن باشد.

برای این‌ که بتوانیم این اطمینان خاطر را به برخی از مصرف ‌کنندگان بدهیم که مصرف این قرص می‌تواند ایمن باشد، هیچ راهکار اصولی شناخته نمی‌شود و صد در صد نمی‌توان از مطمئن بودن و نتیجه ‌بخشی یک دارو صحبت کرد.

برای شناخت یک قرص لاغری مطمئن چه راه‌ حل‌هایی پیش پای افراد گذاشته می‌شود؟
برای شناخت یک قرص لاغری مطمئن چه راه‌ حل‌هایی پیش پای افراد گذاشته می‌شود؟

اما اغلب افراد با توجه به پیشنهادات و تعاریف بستگان خود و بسته‌بندی‌های جذاب این داروها، قصد استفاده از آن‌ها را دارند و توجه خاصی به این نکته که این دارو نتوانسته نظر سازمان غذا و دارو را تایید کند، ندارند.

اغلب این دسته از داروها تقلبی هستند و برچسب‌های فیک روی آن‌ها زده‌ شده است و می‌تواند بسیار ناامن باشند. برای این‌ که بتوانید از یک قرص لاغری بهترین استفاده را ببرید و هیچ‌ گاه دچار عوارض موجود آن نشوید، بهتر است قبل ‌از مصرف هر کدام از داروهای متعدد، از یک پزشک حاذق در این زمینه مشورت بگیرید.

توصیه می‌کنیم تا هیچ ‌گاه به ‌صورت خودسرانه و با توصیه آشنایان و وابستگان از انواع قرص‌های متعدد استفاده نداشته باشید.

دسترسی به قرص لاغری ساپلکس بدون تجویز پزشک

این موضوع کاملاً امری طبیعی است که مصرف قرص لاغری ساپلکس بدون تجویز پزشک در دسترس می‌باشد. اما مسئله مهم این است که شما شناخت کافی از عوارض موجود این قرص داشته باشید و بدانید که نمی‌تواند باعث رسیدن شما به نتایج دلخواه در کاهش وزن شود.

در هر صورت توصیه ما بر این است که اگر قصد مصرف یک قرص ساده مسکن را دارید، حتما با یک پزشک مشورت کنید و هیچ‌ گاه به‌ صورت خودسرانه از قرص‌های مختلف همچون قرص آهن و یا دیگر موارد استفاده نکنید

و البته مهم‌ترین موضوع در راستای رسیدن به کاهش وزن و رهایی از چربی‌های موجود در بدن، استفاده از راه‌ حل‌های اصولی است که به تأیید جهانی رسیده‌ اند و افراد بسیار زیادی توانسته‌ اند نتایج خارق ‌العاده‌ این راهکارها را مشاهده کنند. عملکردی همچون جراحی چاقی می‌تواند برای این دسته از افراد مفید باشد.

اگر جراحی چاقی توسط دکتر سلیمی به‌ عنوان یکی از بهترین پزشکان حاذق در این زمینه انجام بگیرد، می تواند شما را به نتایج خوبی از وزن ایده آل برساند.

دسترسی به قرص لاغری ساپلکس بدون تجویز پزشک
دسترسی به قرص لاغری ساپلکس بدون تجویز پزشک

دریافتیم که مصرف قرص لاغری ساپلکس نمی‌تواند به ‌عنوان یک داروی مفید شناخته شود. در هر صورت نمی‌توانید آن را به ‌عنوان یک داروی مناسب به دیگر افراد توصیه کنید.

زیرا اگر شرایط بدنی افراد با مصرف این قرص سازگاری کافی نداشته باشد و باعث بروز عوارض متعدد در بدن آن‌ها گردد، مسئولیت قانونی این‌ موضوع بر گردن شماست و باید جوابگوی به وجود آمدن عوارض موجود در بدن فرد باشید.

چه مواردی به‌ عنوان دلایل خطرناک شمردن استفاده از قرص‌های لاغری می‌باشد؟

قطع به ‌یقین نمی‌توان گفت که تمامی مکمل‌ها باعث بروز عوارض در بدن افراد خواهند شد. زیرا برخی از مکمل‌هایی که توسط پزشکان تجویز می‌شوند، بدون آسیب ‌رساندن می‌توانند فوایدی را برای بدن در بر داشته باشند و برخی از مواد معدنی بدن را تامین کنند.

اما در هر صورت اگر از یک قرص به‌ صورت مداوم استفاده داشته باشید، عوارض متعددی در پی آن وجود خواهد داشت.

داشتن آگاهی در زمینه مصرف انواع داروها به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید با اطمینان کافی از آن‌ها مصرف کنید و هیچ‌ گونه خطری سلامت شما را تهدید نکند.

در هر صورت زیاده ‌روی در مصرف برخی از قرص‌ها بدون تجویز پزشک می‌تواند عامل مؤثری برای بروز اختلالات و خطرات جبران‌ناپذیر باشد.

از نظر بسیاری از پزشکان می‌توان گفت که اغلب قرص‌های لاغری همچون قرص لاغری ساپلکس به‌ غیر از این ‌که باعث کاهش وزن شما نخواهند شد، می‌توانند خطراتی که در ادامه این مبحث ذکر می‌کنیم را برای شما داشته باشند و دغدغه اصلی شما را برای کاهش وزن و داشتن سلامتی بیشتر کنند.

چه مواردی به‌ عنوان دلایل خطرناک شمردن استفاده از قرص‌های لاغری می‌باشد؟
چه مواردی به‌ عنوان دلایل خطرناک شمردن استفاده از قرص‌های لاغری می‌باشد؟

اگر به‌ صورت ناآگاهانه از قرص‌های مختلف استفاده داشته باشید، نه ‌تنها باعث بروز کاهش وزن در بدن شما نخواهد شد، بلکه مشکلات متعددی را به وجود خواهد آورد که نمی‌توانید از آن‌ها رهایی یابید.

پس توصیه می‌کنیم جوانب امر برای مصرف هرگونه دارو را رعایت کنید و هیچ ‌گاه از این مسائل چشم ‌پوشی نکنید.

برخی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود تا منابع بسیاری مصرف قرص‌های لاغری را به ‌عنوان راهکاری اشتباه برای کاهش وزن ذکر کنند، شامل موارد زیر خواهد شد.

دلایل اصلی غیر مطمئن بودن قرص های لاغری

 • براثر مصرف قرص لاغری ساپلکس، امکان بالا رفتن فشار خون نیز وجود دارد.
 • یکی از اختلالات موجود در هنگام مصرف قرص لاغری ساپلکس، بی‌خوابی می‌باشد.
 • یکی از خطرات مصرف این قرص، احساس حالت آشفتگی در بدن می‌باشد.
 • حالت تهوع به‌ عنوان یکی از عوارض موجود در مصرف انواع قرص‌های لاغری شناخته می‌شود.
 • استفاده از قرص لاغری ساپلکس می‌تواند سبب افزایش ضربان قلب گردد.
 • در هنگام مصرف این دسته از قرص‌ها، امکان بروز مشکلات کلیوی وجود دارد.
 • در برخی از افراد ،خون‌ریزی‌های معده بر اثر مصرف این قرص‌ها مشاهده شده ‌است.

با ذکر این ‌دست از مسائل می‌توانید به این درک برسید که خطرات موجود بر اثر مصرف این دسته از قرص‌ها نمی‌تواند به نسبت چاقی ارجحیت داشته باشد.

اگر قصد مصرف هر گونه قرص لاغری را دارید، باید به‌ صورت آگاهانه رفتار کنید

اگر قصد مصرف هر گونه قرص لاغری را دارید، باید به‌ صورت آگاهانه رفتار کنید و نظر یک پزشک حاذق در این زمینه را بپرسید.

اگر نیاز شدیدی به کاهش وزن دارید و چاقی نگرانی‌های بسیاری در زندگی شما به وجود آورده‌ است، راهکارهای مفیدتری که دارای تأیید جهانی می‌باشند نیز می‌تواند برای شما مناسب باشد.

جراحی‌های چاقی یکی از مهم‌ترین راهکارهای رسیدن به یک وزن ایده‌آل شناخته می‌شود که بدون هیچ ‌گونه عوارض می‌تواند افراد را به یک اندام مناسب برساند.

برای دسترسی به جراحی‌های چاقی می‌توانید از تخصص‌های دکتر سلیمی به ‌عنوان یک پزشک حاذق در زمینه جراحی‌ها بهره‌ مند شوید و از نتایج خارق‌العاده‌ی آن راضی باشید.

اگر قصد مصرف هر گونه قرص لاغری را دارید، باید به‌ صورت آگاهانه رفتار کنید
اگر قصد مصرف هر گونه قرص لاغری را دارید، باید به‌ صورت آگاهانه رفتار کنید

درباره قرص لاغری ساپلکس چه اطلاعات دقیقی دارید؟

امروزه در فضاهای مختلفی همچون اینترنت، نام کپسول لاغری ساپلکس به ‌عنوان یکی از مکمل‌های گیاهی پرطرف‌دار برای کاهش وزن شناخته می‌شود.

این کپسول که با نام ساپلکس شناخته می‌شود، ساخت کشور ایران می‌باشد. در واقع در نقد و بررسی‌های تخصصی که در رابطه با این قرص لاغری داشتیم، دریافتیم که استفاده از این محصول می‌تواند میزان سوخت ‌و ساز بدن را بیشتر کند و با افزایش متابولیسم، سبب می شود تا اشتهای افراد در طول روز کاهش پیدا کند

و به‌ مرور زمان این اتفاق تاثیر بالایی روی چربی سوزی افراد داشته باشد و آن‌ها را از چاقی‌های موجود رها کند.

البته این دسته از موارد، تمامی توضیحاتی است که تولیدکنندگان این دسته از داروها عنوان کرده‌اند و نمی‌توان قطع به‌ یقین در رابطه با عملکرد آن اظهار نظر کرد.

درباره قرص لاغری ساپلکس چه اطلاعات دقیقی دارید؟
درباره قرص لاغری ساپلکس چه اطلاعات دقیقی دارید؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که در ترکیبات اصلی قرص لاغری ساپلکس استفاده شده ‌است، گیاه قهوه سبز می‌باشد که به گفته‌ی برخی از کارشناسان، از فواید بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.

استفاده از این قرص می‌تواند جذب غذاها و گلوکز را در روده به کمترین حد خود برساند و به‌ گفته تولیدکنندگان آن، می‌تواند بدن را مجبور به کاهش گلوکز خون کند.

این مسئله باعث می‌شودتا  بدن افراد از ذخایر چربی‌های موجود در بدن، انرژی خود را تامین کند و روند کاهش وزن برای افراد بدین‌ ترتیب اتفاق می‌افتد و بدن افراد شروع به چربی سوزی خواهد کرد.

معرفی قرص لاغری ساپلکس

طبق شناختی که در مطلب قبلی در رابطه با این قرص داشتید، می‌توان گفت که علائم ناشی از کاهش عملکردهای فکر، جسم و خستگی‌ها و ضعف بدن با مصرف این قرص که به ‌عنوان یکی از قرص‌های مولتی ‌ویتامین نیز شناخته می‌شود، صورت می‌گیرد.

برخی از تولیدکنندگان این دارو معتقدند که استفاده از این دارو می‌تواند باعث جبران ویتامین‌ها و مواد معدنی در بدن افراد با سنین مختلف گردد و ضعف‌های موجود در دوران نقاهت بعد از بیماری، جراحی، عفونت و دیگر موارد را برطرف کند.

برای معرفی بیشتر قرص لاغری ساپلکس باید به شما بگوییم که این مکمل حاوی میزان زیادی آب، ریز مغذی‌ها، ویتامین‌های محلول در چربی و مینرئال‌ها می‌باشد. طبق گفته فروشندگان این محصول، ویتامین‌های متعددی در آن وجود دارد که شامل ویتامین K، A، D، E خواهد شد.

مهم‌ترین چیزی که به ‌عنوان ویتامین محلول در آب برای بدن ما مناسب می‌باشد

همه ما می‌دانیم مهم‌ترین چیزی که به ‌عنوان ویتامین محلول در آب برای بدن ما مناسب می‌باشد، ویتامین‌های گروه C می‌باشند و همین‌طور ویتامین‌های گروه B در حد نیاز روزانه باید به بدن برسند. به ‌همین دلیل است که برخی از افراد توجیه به مصرف این قرص لاغری خواهند شد.

البته طبق دیگر تحقیقات ما در زمینه این قرص متوجه شدیم که ادعا می‌شود دیگر ریز مغذی‌های مختلفی همچون فولیک اسید، منیزیم هیدروکسید، زینک، مس، منگنز، ید، پتاسیم و دیگر موارد درون این قرص وجود دارد که از مهم‌ترین منابع معدنی برای بدن می‌باشند.

تمامی املاحی که در این قرص به کار برده شده‌اند، در فرمولاسیون جذب دارای میزان زیادی مینرئال می‌باشند و توانستند یک داروی منحصر به ‌فرد تشکیل بدهد.

مهم‌ترین چیزی که به ‌عنوان ویتامین محلول در آب برای بدن ما مناسب می‌باشد
مهم‌ترین چیزی که به ‌عنوان ویتامین محلول در آب برای بدن ما مناسب می‌باشد

اما تمامی این موارد فقط گفته‌های سازندگان اصلی این قرص است و نمی‌توان به‌ صورت دقیق بررسی‌های لازم را برای آن انجام داد و از این مسئله مطمئن بود که جزئیات مربوط به این قرص نمی‌تواند هیچ‌ گونه عوارضی را برای بدن در بر داشته باشد.

در کل همچنان پیشنهاد می‌کنیم  که به‌ جای مصرف قرص لاغری ساپلکس برای رسیدن به تناسب اندام، از جراحی‌های چاقی که تحت نظر دکتر سلیمی به‌ عنوان یک پزشک حاذق صورت می‌گیرد، بهره‌ مند شوید تا نتایج خوبی از رسیدن به تناسب اندام کسب کنید.

اما برای افزایش اطلاعات شما در زمینه قرص لاغری ساپلکس، اطلاعات دیگری در ادامه این مبحث برای شما خواهیم داشت.

موارد و شرایط مصرف قرص ساپلکس

استفاده از این قرص در دسته‌ بندی داروهای کاهش وزن و لاغری شناخته می‌شود و به‌ عنوان آنتی‌اکسیدان نیز می‌توان از آن استفاده کرد. پس دسته ‌بندی مصرفی این قرص در این موارد می‌باشد و نمی‌توان از آن نتایج دیگری را دریافت کنید.

طبق دستورالعمل‌های موجود در بسته این قرص، بهتر است که ۲ کپسول بعد از صرف صبحانه و ۲ کپسول یک ساعت قبل از صرف ناهار استفاده گردد.

مهم ‌ترین نکته ‌ای که در راستای نحوه‌ی مصرف این قرص وجود دارد، این است که به دلیل به وجود آمدن اختلالات در خواب، بهتر است که این قرص در وعده‌های عصر و شب استفاده نشود.

با توجه به این ‌که قهوه سبز یکی از مهم‌ترین ترکیبات اصلی این قرص می‌باشد و میزان زیادی کافئین دارد، باعث به‌ هم ریختن عملکرد خواب افراد خواهد شد.

موارد و شرایط مصرف قرص ساپلکس
موارد و شرایط مصرف قرص ساپلکس

محتوی بسته این قرص حاوی ۶۰ عدد کپسول می‌باشد که برای مصرف یک‌ ماهه افراد در نظر گرفته می‌شود. هرچند که همچنان نمی‌توان در رابطه با مصرف این قرص برای لاغری مطمئن بود و بهتر است تا از راهکارهای اصولی دیگری نظیر جراحی چاقی تحت نظر دکتر سلیمی استفاده داشته باشید.

در رابطه با ترکیبات اصلی قرص لاغری ساپلکس چه اطلاعاتی دارید؟

مهم‌ترین چیز قبل ‌از مصرف هر گونه دارو این است که ترکیبات اصلی آن را بهتر بشناسید تا در صورتی ‌که بدن شما با ترکیبات موجود آن حساسیت داشته باشد، از مصرف آن پرهیز کنید. درست است که همچنان نمی‌توان به قرص‌های لاغری اعتماد کافی داشت.

اما قصد داریم تا اطلاعات بیشتری در زمینه ترکیبات اصلی قرص لاغری ساپلکس برای شما داشته باشیم تا با شناخت بیشتر در این زمینه برای کاهش وزن خود از آن استفاده کنید یا راهکارهای اصولی‌تر را جایگزین مصرف این قرص کنید.

قهوه‌ سبز، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

هنگامی‌ که نام قهوه سبز به میان می‌آید، برخی از افراد تصور می‌کنند که رنگ آن قهوه، سبز می‌باشد. در صورتی ‌که قهوه‌ای که هنوز کاملاً حرارت ندیده‌ است و کال می‌باشد، با نام قهوه‌ سبز شناخته می‌شود.

مسئله مهمی که در رابطه با قهوه سبز وجود دارد، این است که میزان کافئین، کلینیک، اسید کلروژنیک که در قهوه سبز وجود دارد، بسیار بیشتر از قهوه بو داده می‌باشد و همین عامل باعث شده ‌است تا از آن در قرص لاغری ساپلکس استفاده شود.

یک مسئله مهم دیگر این است که خواص ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی که در قهوه سبز وجود دارد، به نسبت قهوه معمولی بسیار بیشتر ذکر می‌گردد.

در واقع یکی از مهم ‌ترین ترکیبات اصلی که در ساختار قرص لاغری ساپلکس استفاده شده‌ است، عصاره قهوه سبز می‌باشد که با هدف کاهش فشار خون و افزایش میزان سوخت‌ و ساز و متابولیسم بدن می‌تواند عامل مؤثری برای چربی سوزی و لاغری باشد. قهوه‌ سبز خواص بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ‌ترین آن‌ها کاهش شدید اشتها می‌باشد.

استفاده طولانی ‌مدت از قهوه‌ سبز

طبق بررسی‌ها و آمار انجام ‌شده می‌توان دریافت که استفاده طولانی ‌مدت از قهوه‌ سبز می‌تواند شاخص توده بدنی افراد را کاهش دهد و در کاهش وزن آن‌ها تاثیرگذار باشد.

البته حداقل میزان مصرف قهوه سبز ۸ هفته در نظر گرفته‌ شده است تا بتواند خاصیت آنتی ‌اکسیدانی قوی و ضد چاقی را در بر داشته باشد.

به ‌غیر از این موارد اگر بخواهیم در رابطه با مزایا و ویژگی‌های قهوه سبز بگوییم، مواردی همچون کاهش تری گلسیرید خون، کاهش سطوح کلسترول و بهبود بخشیدن میزان زیادی از هورمون‌های چاقی در بدن برعهده‌ی قهوه سبز می‌باشد.

میزان جذب کربوهیدرات‌ها در لوله گوارشی از طریق مصرف قهوه‌ی سبز نیز کاهش پیدا می‌کند و در راستای کنترل میزان قند خون تاثیر دارد و باعث کنترل میزان انسولین در بدن خواهد شد.

اما مسئله مهم این است که آیا تمامی افراد قادر به مصرف قرص لاغری ساپلکس که حاوی میزان زیادی از قهوه سبز می‌باشد، هستند؟

استفاده طولانی ‌مدت از قهوه‌ سبز
استفاده طولانی ‌مدت از قهوه‌ سبز

در همین راستا باید بدانید درست است که استفاده از قهوه سبز در قرص لاغری ساپلکس می‌تواند فوایدی برای کاهش وزن داشته باشد، اما از عوارض بسیار زیادی نیز برخوردار می‌باشد و افرادی که دارای فشار خون بالا هستند، قادر به مصرف قرص لاغری ساپلکس که حاوی میزان زیادی قهوه سبز می‌باشد، نیستند.

زیرا وجود این ماده می‌تواند در راستای افزایش هوموسیستئین خون تاثیرگذار باشد. پس بهتر است از عملکردهای مناسب‌تری برای کاهش قند خون و رسیدن به اندام دلخواه خود استفاده داشته باشید.

ال کارنیتین (L Carnitine ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

شاید هیچ ‌گونه اطلاعات دقیقی در رابطه با ال کارنیتین نداشته باشید. برای درک بهتر آن باید بگوییم به‌ عنوان یکی از اجزای اصلی قرص لاغری ساپلکس شناخته می‌شود و یک ماده شبه آمینو اسیدی و شبه ویتامین شناخته‌ شده است.

این ماده در بدن انسان‌ها یافت می‌گردد و وجود آن در بدن افراد باعث آزادسازی انرژی از سلول‌های چربی خواهد شد. البته لازم است بدانید که این ماده در میزان کمتری در غذاهای حیوانی نیز یافت می‌گردد.

پس باعث می‌شود اغلب افرادی که دچار مشکلات ژنتیکی هستند، در بدن خود شرایط کافی برای توانایی ساخت ال کارنیتین را نداشته باشند.

به خصوص اغلب افرادی که از رژیم‌های گیاهخواری بهره‌م ند می‌شوند، شرایط ساخت ال کارنیتین در بدن آن ها وجود ندارد. به‌ همین دلیل برای پیشگیری از کمبود آن باید از مکمل‌های آن استفاده داشته باشند.

یکی از مهم‌ترین و مشهورترین ترکیباتی که برای چربی سوزی مناسب شناخته می‌شود

طبق بررسی‌های مختلف، دریافتیم یکی از مهم‌ترین و مشهورترین ترکیباتی که برای چربی سوزی مناسب شناخته می‌شود، ال کارنیتین می‌باشد و انتقال چربی‌ها به خصوص اسیدهای چرب بلند به درون سلول‌های مختلف از طریق این ماده اتفاق می‌افتد.

بنابراین وجود آن در بدن مهم و حیاتی می‌باشد و از این طریق سبب افزایش چربی‌ها برای تامین انرژی‌های سلول‌ها خواهد شد. وظیفه اصلی ال کارنیتین این است که چربی سوزی به خصوص در هنگام فعالیت‌های ورزشی هوازی را افزایش بدهد که این مسئله می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش وزن ایفا کند.

به ‌همین دلیل است که به‌ عنوان یکی از ترکیبات اصلی قرص لاغری ساپلکس شناخته می‌شود. البته همچنان ممکن است وجود این ماده برای بدن مشکلات متعددی به وجود بیاورد. پس نمی‌توانید به ‌صورت خودسرانه از قرص لاغری ساپلکس برای کاهش وزن استفاده داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین و مشهورترین ترکیباتی که برای چربی سوزی مناسب شناخته می‌شود
یکی از مهم‌ترین و مشهورترین ترکیباتی که برای چربی سوزی مناسب شناخته می‌شود

کروم (Chromium)، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

یکی از بخش‌های اصلی مولکول کرومودولین، با نام کروم شناخته می‌شود. مهم‌ترین وظیفه این مولکول که به ‌عنوان یک ماده معدنی شناخته می‌شود، در بهبود یافتن عملکرد هورمون انسولین می‌باشد و کمک می‌کند تا شرایط ترشح این هورمون به‌ خوبی صورت بگیرد.

با توجه به این‌ که ساخت انسولین کافی در بدن می‌تواند تاثیر زیادی روی سوخت ‌و ساز کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و پروتئین‌ها داشته باشد و از طریق لوزالمعده ترشح خواهد شد، می‌تواند تاثیر بالایی روی کاهش وزن افراد داشته باشد.

هنگامی ‌که هورمون انسولین در بدن به ‌درستی تولید گردد و فرد از سلامت کافی برخوردار باشد، می‌تواند نقش مهمی را در راستای ورود گلوکز به داخل سلول‌ها ایفا کند.

این مسئله باعث می‌شود تا اغلب افراد دیابتی که انسولین در بدن آن‌ها به ‌خوبی تولید نمی شود و بدن آن‌ها در راستای ترشح انسولین پاسخ مثبتی نمی‌دهد، کارساز باشد.

کروم (Chromium)، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس
کروم (Chromium)، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

طبق تحقیقات و بررسی‌های انجام ‌شده، برای بهبود قند خون و افزایش واکنش بدن به نسبت ترشح انسولین در بیماران دیابتی، استفاده از کروم می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود. اما همچنان نمی‌توان در رابطه با عوارض موجود مصرف قرص لاغری ساپلکس که حاوی میزان زیادی کروم می‌باشد، اطلاعات دقیقی داد.

زیرا درست است که مصرف تمامی ترکیبات قرص می‌تواند تاثیر بالایی روی کاهش وزن داشته باشد، اما به‌ هرحال عوارض متعددی در پی آن به وجود خواهد آورد و امکان دارد بخش‌های مختلف بدن را درگیر کند.

ویتامین C، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

طی بررسی‌های دقیق متوجه شدیم که یکی دیگر از ترکیبات اصلی قرص لاغری ساپلکس، ویتامین C شناخته می‌شود و با توجه به این‌ که خواص ترمودینامیکی ویتامین C بسیار زیاد می‌باشد، برای حفظ انعطاف ‌پذیری رطوبت پوست نقش بسیار زیادی را ایفا خواهد کرد

و همین مسئله باعث شده ‌است تا در قرص لاغری ساپلکس، عملکرد مهمی را ایفا کند و باعث شود تا لاغری افراد سبب از بین بردن رطوبت پوست آن‌ها نگردد.

اما با توجه به مطالب ذکر شده و بررسی دقیق ترکیبات اصلی این قرص، همچنان نمی‌توان آن را برای تمامی افراد تجویز کرد.

ویتامین C، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس
ویتامین C، ترکیبات قرص لاغری ساپلکس

زیرا امکان دارد شرایط بدنی برخی از افراد با مصرف این قرص سازگار نباشد. بهتر است برای رسیدن به اهداف کاهش وزن، از راهکارهای اصولی تری همچون جراحی چاقی استفاده کنید.

برای این کار می‌توانید روی تخصص‌های دکتر سلیمی به ‌عنوان بهترین پزشک حاذق در زمینه جراحی چاقی حساب باز کنید و به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

استفاده از قرص لاغری ساپلکس چه تأثیری در بدن افراد خواهد گذاشت؟

همان‌طور که شناخت دقیق در رابطه با ترکیبات اصلی این قرص داشتید، ال کارنیتین یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل ‌دهنده آن می‌باشند و سبب آزادسازی انرژی از سلول‌های چربی خواهد شد و نقش این ماده روی فرآیند متابولیسم چربی و تولید انرژی در بدن می‌باشد.

با مصرف این قرص، چربی‌ها به ‌عنوان یک منبع انرژی ‌زا در بدن افراد شناخته خواهند شد و باعث صرفه‌ جویی در مصرف گلیکوژن و عضلات مختلف می‌گردد.

بنابراین ذخایر گلیکوژن در بدن افراد ذخیره خواهد شد و در هنگام فعالیت‌های ورزشی، باعث حذف چربی‌های موجود خواهد شد. در واقع وجود کارنیتین افزایش سوخت ‌و ساز بدن را بیشتر خواهد کرد و میزان انرژی را افزایش می‌دهد تا وزن از این طریق بتواند کاهش پیدا کند.

همین‌طور ویتامین C که به‌عنوان خاصیت آنتی‌اکسیدانی شناخته خواهد شد، از تخریب سلول‌های متعدد پیشگیری خواهد کرد و محافظ خوبی برای بدن در برابر بیماری‌هایی همچون سرطان بر اثر مصرف قرص ساپلکس می‌باشد. تقویت سیستم ایمنی بدن از طریق مصرف ویتامین اتفاق می‌افتد و باعث مراقبت از بدن در برابر عوامل بیماری‌زایی همچون باکتری‌ها، ویروس‌ها و دیگر موارد خواهد شد.

کروم یکی دیگر از اجزای تشکیل‌ دهنده قرص لاغری ساپلکس می‌باشد

کروم که یکی دیگر از اجزای تشکیل‌ دهنده قرص لاغری ساپلکس می‌باشد. برای متابولیسم طبیعی درشت مغذی‌ها بسیار ضروری است و در بهبود متابولیسم بدن نقش دارد و می‌تواند باعث لاغری و کاهش وزن افراد گردد.

در کنار تمامی این موارد، دانه‌های قهوه سبز باعث اثربخشی بیشتر این قرص لاغری خواهند شد و به دلیل خواص ضد التهابی و اثرات قوی آنتی‌اکسیدانی که در آن وجود دارد، امکان دارد تاثیر خوبی روی کاهش وزن افراد داشته باشد.

با شناخت بیشتر تأثیرات استفاده از قرص لاغری ساپلکس قطع به ‌یقین نمی‌توان گفت که مصرف آن می‌تواند کاربرد بالایی برای تمامی افراد داشته باشد.

زیرا بیماری‌های متعددی در بدن برخی از افراد مشاهده می‌گردد که امکان دارد مصرف این قرص باعث تشدید بیماری‌ها گردد یا پیامدهای مختلف دیگری در بدن آن‌ها به‌ جا بگذارد.

پس مصرف قرص‌های لاغری از عوارض بسیار زیادی برخوردار می‌باشد و بهتر است از راهکارهای اصولی‌تری برای رسیدن به کاهش وزن استفاده کنید.

شرایط منع مصرف قرص لاغری ساپلکس

با توجه به ترکیباتی که در این قرص وجود دارد، امکان دارد مصرف آن برای برخی از افراد مناسب نباشد. به‌ همین دلیل پیشنهاد ما بر این است که حتما تحت نظر یک پزشک حاذق از این قرص استفاده داشته باشید. در هر صورت برای شناخت بیشتر شما از این موارد، باید شرایط منع مصرف آن را ذکر کنیم.

 • استفاده از این قرص لاغری برای افراد بالای ۱۸ سال مناسب است.
 • به دلیل وجود کافئین، کودکان قادر به استفاده از این قرص نیستند.
 • بانوان در دوره بارداری و شیردهی نمی‌توانند از این قرص استفاده کنند.
 • مصرف بیش ‌از اندازه این قرص به ‌هیچ‌ وجه توصیه نخواهد شد.
 • اگر فردی دارای حساسیت به یکی از ویتامین‌ها و ترکیبات اصلی این قرص می‌باشد، قادر به مصرف این قرص نیست.
 • در صورتی ‌که دچار بیماری‌های خاص هستید، فقط با تجویز پزشک می‌توانید از این قرص لاغری استفاده داشته باشید.
شرایط منع مصرف قرص لاغری ساپلکس
شرایط منع مصرف قرص لاغری ساپلکس

عوارض استفاده از قرص لاغری ساپلکس چه مواردی می‌باشد؟

درست است که مصرف این قرص امکان دارد تا باعث کاهش وزن برای برخی از افراد گردد، اما قطعا تداخلات دارویی بسیار زیادی در پی مصرف آن وجود دارد و امکان دارد پیامدهای متعدد در بدن برخی از افراد رخ بدهد. چیزی که کاملاً مشهود است، این است که مصرف این قرص برای بانوان باردار و شیرده ممنوع می‌باشد.

برخی از افراد دچار حساسیت به کافئین هستند، به خصوص کودکان قادر به مصرف این قرص نیستند. زیرا میزان زیادی قهوه‌ سبز و کافئین در آن وجود دارد که فقط افراد بالای ۱۸ سال توانایی استفاده از این قرص را فقط با تجویز پزشک خواهند داشت. امکان دارد استفاده از این قرص در بسیاری از مواقع باعث بروز حساسیت‌های متعددی گردد.

زیرا مواد غذایی، ویتامین‌ها و نگهدارنده متعددی در این قرص وجود دارد که فقط باید با مشورت و تجویز پزشک از آن استفاده داشته باشید.

عدم استفاده قرص لاغری ساپلکس برای بیماری های خاص

افرادی که مبتلا به بیماری‌های خاص هستند، فقط با تجویز پزشک خود می‌توانند از این قرص استفاده داشته باشند.

به خصوص افراد دچار بیماری‌های کبدی و کلیوی، افراد مبتلا به دیابت، افراد مبتلا به نقرس، افراد مبتلا به سنگ‌های کلیوی، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، افراد مبتلا به بیماری کولیت، افراد مبتلا به زخم‌های گوارشی و زخم معده باید حتما جوانب احتیاط را در مصرف این قرص رعایت کنند.

در رابطه با برخی از عوارض موجود در هنگام مصرف قرص لاغری ساپلکس باید بگوییم که می‌تواند سبب افزایش یافتن سطح کافئین در بدن گردد.

به ‌همین دلیل اگر برخی از افراد از داروهایی همچون داروی کینولون مثل سیپروفلوکساسین و داروی تربینافاین و ووراپامیل استفاده دارند، قادر به مصرف این قرص نیستند.

عدم استفاده قرص لاغری ساپلکس برای بیماری های خاص
عدم استفاده قرص لاغری ساپلکس برای بیماری های خاص

در رابطه با اختلالات دارویی که قرص لاغری ساپلکس به‌ همراه خواهد داشت، باید در رابطه با داروهای اعصاب و روان و خواب ‌آور نیز بگوییم.

این دسته از افرادی که از داروهای اعصاب و روان یا خواب ‌آور استفاده می‌کنند، شرایط مصرف این قرص را ندارند. زیرا محتویات اصلی این قرص سبب کاهش یافتن اثربخشی این داروها بر بدن افراد خواهد شد.

یک مسئله‌ دیگر به ‌عنوان عوارض اصلی در رابطه با قرص لاغری ساپلکس ذکر می‌گردد که باعث اختلالات اساسی در جذب آهن در بدن افراد خواهد شد.

تداخلات دارویی مصرف قرص لاغری ساپلکس

افرادی که از داروهای کاهنده فشار خون یا قند خون استفاده می‌کنند، شرایط مصرف این قرص را ندارند و نمی‌توانند تاثیر مطلوبی از آن دریافت کنند.

افرادی که به بیماری هایپر کلسترومی مبتلا هستند، فقط با تجویز پزشک قادر به مصرف این قرص هستند.

به ‌گفته تولیدکنندگان این قرص، میزان کافئین موجود در آن به‌ حدی کم است که باعث بروز عارضه ‌ای در بدن نخواهد شد، اما طی بررسی‌ها می‌توانیم دریابیم که مهم‌ترین عوارض آن مواردی همچون عصبانیت، حالت تهوع، بی‌خوابی، تپش قلب و دیگر موارد است.

مواد موجود در قرص لاغری ساپلکس اثر ملینی نیز دارند و امکان دارد اختلالاتی همچون تحریک معده، افزایش اسیدیته‌ معده، اسهال و دیگر موارد را در بر داشته باشد و به ‌مرور زمان سبب بیماری‌های گوارشی و زخم معده گردد.

اگر فردی دچار مشکل گوارشی زخم معده باشد، قطعا قادر به مصرف این قرص نیست

بنابراین اگر فردی دچار مشکل گوارشی زخم معده باشد، قطعا قادر به مصرف این قرص نیست و باید جوانب احتیاط را در هنگام مصرف آن رعایت کند.

با ذکر تمامی مسائل گفته‌ شده، می‌توان دریافت که عوارض بسیار زیادی در پی مصرف قرص لاغری ساپلکس وجود دارد و اگر بتواند باعث کاهش وزن شود، پیامدهای منفی برای دیگر نواحی بدن خواهد گذاشت.

اگر قصد استفاده از راهکارهای لاغری را دارید، باید از عملکردهایی استفاده داشته باشید که به تأیید جهانی رسیده‌ اند و پزشکان آن را راه ‌حلی مناسب برای رسیدن به وزن ایده‌آل می‌دانند.

در این موارد به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود از جراحی چاقی بهره‌ مند شوید. دکتر سلیمی به ‌عنوان یک پزشک حاذق در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند تا بدون هیچ‌ گونه عوارضی به وزن ایده‌آل خود برسید.

شرایط نگهداری قرص لاغری ساپلکس

مهم‌ترین نکات ذکر شده برای شرایط نگهداری، موارد زیر شمرده می‌شود:

 • استفاده از این قرص برای کودکان مناسب نیست و باید از دسترس آن‌ها خارج گردد.
 • بهترین دما برای نگهداری این قرص 30 درجه سانتی‌گراد است.
 • قوطی این قرص را در مکانی دور از تابش نور و رطوبت نگهداری کنید.
شرایط نگهداری قرص لاغری ساپلکس
شرایط نگهداری قرص لاغری ساپلکس

سخن آخر

در تمامی این متن در رابطه با قرص لاغری ساپلکس اطلاعاتی در اختیار شما قرار دادیم. با استفاده از این مطلب می‌توان درک کرد که اگر چه مصرف این ‌دست از قرص‌ها با ادعای کاهش وزن، می‌توانند سبب کاهش وزن چند کیلویی در بدن افراد گردد، اما قطع به‌ یقین می‌تواند آثار مخربی روی دیگر اندام‌های بدن برجا بگذارد و در برخی مواقع این آثار جبران‌پذیر نیستند.

بنابراین به ‌جای این‌ که از این راهکارهای غیراصولی برای رسیدن به وزن هدف خود استفاده داشته باشید، بهتر است از روش‌های معقول‌تری همچون جراحی‌های چاقی توسط بهره‌ مند شوید.

این جراحی چاقی توسط پزشک حاذق همچون دکتر سلیمی می‌تواند به شما کمک کند تا بدون هیچ‌ گونه عوارض به وزن ایده‌آل خود دست پیدا کنید و دچار عوارض موجود بعد از مصرف قرص‌های لاغری نشوید.

امید آن است که با استفاده از این مطلب بتوانید سطح اطلاعات و آگاهی خود را در زمینه انواع داروهای مصرفی نیز افزایش دهید و به ‌صورت خودسرانه از هیچ کدام از قرص‌های لاغری استفاده نداشته باشید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید