قرص بالن بلوبری چیست

فهرست مطالب

در این مقاله، می خواهیم به این موضوع بپردازیم که قرص بالن بلوبری چیست . همراه شما هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های صحیح لاغری می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

هشدار: با توجه به اینکه در بسیاری از قرص های لاغری از مواد مخدر شیشه استفاده می شود، این وب سایت، استفاده از این قرص ها را به هیچ وجه توصیه نمی کند. همچنین فروش این قرص ها توسط ما انجام نمی شود .

آیا می‌دانید که قرص بالن بلوبری چیست ؟ در چند سال اخیر بسیاری از افراد در رابطه با قرص بالن بلوبری مطالبی شنیده اند و این راهکار را به‌ عنوان سریع‌ترین راه برای لاغری می‌دانند.

حتما گوش شما نیز با واژه قرص بالن بلوبری آشنا می‌باشد و از مزایا و فواید بسیاری که این قرص برای بدن فراهم خواهد ساخت، اطلاعاتی دارید.

قرص بالن بلوبری چیست
قرص بالن بلوبری چیست

در واقع میوه بلوبری در دسته ‌بندی انواع توت‌ها قرار می‌گیرد و استفاده از آن مزایای بسیاری برای سلامتی دارد. زیرا ارزش غذایی این میوه بسیار بالا می‌باشد.

خرید قرص بالن بلوبری چیست

اگر به دنبال خرید هر یک از انواع قرص لاغری هستید بهتر است قبل از هر کاری مطمئن شوید که استفاده از این روش بهترین روش برای لاغر شدن شماست.

توصیه میکنیم قبل از خرید هرگونه قرص لاغری از دکتر مهدی سلیمی مشاوره دریافت نمایید.

09120174510

قرص بالون بلوبری چیست؟

یک راهکار دیگر که توانسته به ‌عنوان راه ‌حل مناسبی برای افزایش وزن به حساب بیاید، استفاده از قرص بالون بلوبری می‌باشد. برای ‌این که درک کنید تا قرص بالن بلوبری چیست باید بگوییم اکه ین روش به نسبت دیگر راهکارهای مختلف ارزان ‌قیمت و کم‌ خطرتر است.

همین ‌طور بر اساس تحقیقات دریافتیم که اثر بخشی بسیار بالایی به نسبت تکنیک‌های جراحی روی بدن افراد داشته ‌است. حتما می‌دانید که تکنیک‌های جراحی باعث می‌شد تا افراد معده خود را دستکاری کنند تا میزان اشتهای آن‌ها در طول روز کاهش یابد.

حال استفاده از قرص بالن بلوبری می‌تواند راهکاری ساده‌تر برای افراد با اضافه ‌وزن باشد و هزینه‌های آن‌ها را به حداقل برساند. زیرا هزینه‌های تکنیک‌های جراحی بسیار بالا است و برای بهبودی نیاز بود که افراد، ۶ هفته دوران نقاهت سپری کنند و بعد از آن از رژیم غذایی خاصی تبعیت کنند. اما راحت بودن استفاده از قرص بالن بلوبری توانسته ارزش استفاده از آن را بین افراد با اضافه‌ وزن بسیار، بیشتر کند.

عناوینی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

میوه بلوبری چیست؟

فواید میوه بلوبری در لاغری

مکانیسم قرص بالن بلوبری چیست ؟

افزایش متابولیسم بر اثر استفاده از قرص بلوبری

افزایش میزان چربی سوزی با استفاده از قرص بلوبری

کاهش ریزه‌خواری با استفاده از قرص بلوبری

تعادل ‌سازی سطح قند خون با استفاده از قرص بلوبری

عملکرد قرص لاغری بلوبری چیست؟

مهم‌ترین ویژگی‌های قرص بلوبری

اثرات مصرف قرص لاغری بلوبری

چه افرادی قادر به استفاده از قرص لاغری بلوبری نیستند؟

عوارض احتمالی استفاده از قرص لاغری بلوبری

نکات مهم برای مصرف قرص لاغری بلوبری

تداخل دارویی با قرص لاغری بلوبری

قرص بالون بلوبری چیست؟

عملکرد قرص بالن بلوبری

تاثیر قرص بالن بلوبری در بدن چگونه می­باشد؟

عوارض جانبی استفاده از قرص بالن بلوبری چیست ؟

طریقه مصرف قرص بالن بلوبری چیست ؟

خواص منحصر به ‌فرد قرص بالن بلوبری

فواید قرص بالن بلوبری چیست ؟

قرص بالون بلوبری منبع آنتی ‌اکسیدان است.

قرص بالن بلوبری منبعی از فیبر رژیم غذایی می‌باشد.

قرص بالن بلوبری دارای ویتامین‌های C، E ، K ،  Aمی‌باشد.

اهمیت قرص بالن بلوبری برای بینایی و چشم‌ها بسیار است.

استفاده از قرص بالن بلوبری نقش محافظت از مغز و رگ‌های خونی قلب را ایفا می‌کند.

وجود قند بسیار کم قند و چربی اشباع ‌شده در قرص بلوبری اهمیت آن را بالا برده ‌است.

قرص بلوبری یک گزینه طبیعی برای عصاره بلوبری است.

قرص بالن بلوبری مجموعه‌ای از ترکیبات گیاهی پرخاصیت می‌باشد.

استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش التهاب مفید است.

استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش قند خون مفید است.

استفاده از قرص بالن بلوبری برای سلامت قلب بسیار کمک می‌کند.

بهبود عملکرد مغز از طریق استفاده از قرص بلوبری اتفاق خواهد افتاد.

از بین بردن باکتری‌ها وظیفه میوه بلوبری می‌باشد.

فوایدی به‌ غیر از سلامتی برای بدن از وظایف قرص بلوبری است.

سخن آخر

استفاده از این میوه می‌تواند عملکرد بسیاری را برای بدن انجام بدهد

بر اساس تحقیق و بررسی‌هایی که پزشکان در رابطه با آن انجام داده‌اند، به این نتیجه رسیده‌اند که استفاده از این میوه می‌تواند عملکرد بسیاری را برای بدن انجام بدهد و هیچ نکته اعجاب‌ انگیزی در رابطه با این که بلوبری به ‌عنوان یک غذای مغذی به حساب می‌آید، دیده نمی‌شود و می‌توان همیشه و هر جا به ‌عنوان یک میوه مفید برای سلامتی از آن نام برد.

اغلب افراد، میوه بلوبری را به ‌صورت یخ ‌زده و تازه دوست دارند، اما امکان دسترسی به آن در برخی مواقع وجود ندارد. زیرا از لحاظ قیمت، این میوه گران به حساب می‌آید و به دلیل این ‌که در فصل خاصی برداشت می‌شود، همیشه و هر جا یافت نخواهد شد.

اما با توجه به این که امروزه تکنولوژی پیشرفت بسیاری داشته ‌است، روش‌های بسیاری برای استفاده از این میوه‌ی مفید ذکر می‌گردد و می‌توان در تمامی طول سال از مزایای بلوبری استفاده کرد.

ما بر این باوریم که یکی از راهکارهای ساده که می‌تواند به رژیم غذایی افراد کمک کند، اضافه کردن این توت فوق ‌العاده خوشمزه در مصرف غذایی افراد می‌باشد.

ارزش غذایی توت‌های تازه با قرص بلوبری که با عنوان قرص بالن بلوبری نیز شناخته می‌شود

در واقع ارزش غذایی توت‌های تازه با قرص بلوبری که با عنوان قرص بالن بلوبری نیز شناخته می‌شود، یکسان است و فواید و مزایای بسیاری را برای سلامتی بدن دارد. اعتقاد پزشکان بر این است که استفاده از قرص بالن بلوبری می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی کاهش وزن افراد داشته باشد.

حتما می‌دانید که شیوه‌های بسیار زیادی برای رسیدن به وزن ایده‌آل وجود دارد و افراد از ورزش و قرص‌های چربی بسیاری استفاده می‌کنند. اما امکان دارد بدن آن‌ها به این ‌دست از موارد واکنش نشان ندهد و نتواند در راستای کاهش وزن موفق باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله بالن معده در قم را مطالعه کنید.

ارزش غذایی توت‌های تازه با قرص بلوبری که با عنوان قرص بالن بلوبری نیز شناخته می‌شود
ارزش غذایی توت‌های تازه با قرص بلوبری که با عنوان قرص بالن بلوبری نیز شناخته می‌شود

زیرا تمامی این موارد فقط برای سوختن چربی‌های مد نظر می‌باشد. اما مهم‌ترین موضوع برای کاهش وزن، رعایت تغذیه درست و استفاده از یک سبک زندگی منحصر به‌ فرد می‌باشد. البته در کنار این موارد، فعالیت‌های بدنی نیز بسیار کمک خواهند کرد. تمامی این موارد هزینه‌های خاص خود را دارند و امکان دارد که نتیجه ‌بخش نباشند.

اما روش تازه‌ی دیگری که امروزه توانسته برای افراد کمی تنبل‌تر مفید باشد، استفاده از قرص بالن بلوبری می‌باشد. برای این‌ که بهتر از مزایا و ویژگی‌های این قرص باخبر شوید، با ما در ادامه این مبحث همراه باشید تا بگوییم که قرص بالن بلوبری چیست .

میوه بلوبری چیست؟

قبل از این‌ که به مبحث اصلی این مقاله یعنی قرص بالن بلوبری چیست بپردازیم، نیاز است اطلاعاتی در رابطه با میوه بلوبری داشته باشید. کالری بسیار پایین میوه بلوبری باعث شده تا اهمیت آن برای کاهش وزن بسیار بالا باشد.

همین‌طور در کنار کم بودن کالری آن، میزان زیادی از املاح، مواد معدنی و ویتامین‌ها در این توت یافت می‌شود. بلوبری می‌تواند خطر مبتلا شدن به بیماری‌های متعدد را به حداقل برساند و همین موضوع اهمیت آن را برای سلامتی بسیار زیاد کرده است. تامین کردن بسیاری از مواد مغذی بدن با استفاده از بلوبری تازه اتفاق خواهد افتاد.

اما همان‌طور که گفتیم، بلوبری میوه‌ای همیشه در دسترس نمی‌باشد و پزشکان توانستند با عصاره آن در کپسول‌های مختلف، تمامی مواد مغذی را به بدن برسانند. در کنار آن، استفاده از این میوه برای کاهش وزن بسیار توصیه می‌شود.

اشکال اصلی که برای قرص بلوبری در نظر گرفته می‌شود، به‌ صورت کپسول می‌باشد و ترکیبات اصلی در محتویات این کپسول از میوه بلوبری گرفته ‌شده است که برخی از افراد امکان دارد آن را با نام تمشک آبی بشناسند. در واقع طرفداران بسیار زیادی که این کپسول برای کاهش وزن دارد، توانسته نام آن را زبانزد خاص ‌و عام کند.

ادعای سازندگان قرص بلوبری یا تمشک آبی

ادعای سازندگان قرص بلوبری یا تمشک آبی این است که استفاده از آن می‌تواند نتیجه بسیار چشمگیری برای بهبود و سلامتی افراد و همین‌طور کاهش وزن با سرعت بالا داشته باشد. البته اغلب افرادی که از این قرص استفاده داشته‌اند، نتایج چشمگیر آن را احساس کرده‌اند. اما دانستن این نکته بسیار ضروری و مهم است.

همان‌طور که از نام آن پیداست، این قرص حاوی ترکیبات شیمیایی می‌باشد و فقط فرآورده‌ای از بلوبری یا تمشک آبی نیست و امکان دارد که بدن برخی از افراد واکنش منفی نشان بدهد.

همین‌طور این نکته حائز اهمیت بسیاری است که نمونه‌های تقلبی این قرص در بازار بسیار زیاد می‌باشند و برخی از سوء‌استفاده‌گران قصد فریب اشخاص را دارند.

پس باید در هنگام خرید حتما از مراکز معتبر این محصول را خریداری کنید. زیرا برخی از کپسول‌های تقلبی حاوی مواد مخدر هستند که می‌تواند برای بدن افراد مخرب باشد و به‌ جای کاهش وزن، آن‌ها را درگیر اعتیاد کند.

پس آگاهی در رابطه با اطلاعات دقیق این قرص بسیار مهم و ضروری است. ما در ادامه این مبحث خواهیم گفت که قرص بالن بلوبری چیست تا با دانش کافی از آن استفاده داشته باشید و از فواید و مزایای آن بهره‌مند گردید.

ادعای سازندگان قرص بلوبری یا تمشک آبی
ادعای سازندگان قرص بلوبری یا تمشک آبی

فواید میوه بلوبری در لاغری

نکته های بسیار زیادی در رابطه با مزایا و فواید استفاده از میوه بلوبری برای سلامتی وجود دارد. در حالت کلی همان‌طور که گفتیم، میوه بلوبری توانسته در دسته‌بندی توت‌ها قرار بگیرد و به دلیل این ‌که ارزش غذایی آن بسیار زیاد است، بررسی‌ها و ارزیابی‌های بسیاری روی آن انجام ‌گرفته است. در حالت کلی مزایای مفید میوه بلوبری در مواردی همچون کاهش یافتن سطح گلوکز و کلسترول خون مشاهده می‌گردد.

فواید میوه بلوبری در لاغری
فواید میوه بلوبری در لاغری

طبق تحقیقات بسیاری که روی این میوه انجام گرفته ‌است، دریافتیم که آنتی ‌اکسیدان‌های بسیاری در این میوه وجود دارند که تغییراتی در روش ذخیره‌ سازی چربی‌ها در بدن و همین‌طور پردازش مواردی همچون قند و گلوکز را دارند. پس استفاده از میوه بلوبری برای بیماری‌هایی که درگیر دیابت می‌باشند، بسیار مفید است.

همین‌طور بیماری‌های قلبی را به حداقل خواهد رساند. حتما می‌دانید که اهمیت میوه‌ها و سبزی‌ها در تمامی جهان بسیار زیاد است و محققین در سطوح مختلفی تحقیقات بسیاری در رابطه با خواص میوه‌ها و سبزیجات انجام داده‌اند و بر اساس این تحقیقات دریافتند که تاثیرگذاری گیاه بلوبری در بدن، باعث کاهش یافتن چربی‌های شکمی خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم از سایر مطالب سایت دکتر سلیمی دیدن کنید.

از دست دادن حافظه

مشکلاتی همچون از دست دادن حافظه در دنیای امروز بسیار زیاد شده است. مطالعات انجام‌ گرفته این موضوع را به اثبات رسانده که استفاده از میوه بلوبری مانع از مشکلات مغزی می‌گردد.

به دلیل این ‌که میزان زیادی آنتی‌اکسیدان‌ها و فلاونوئیدها در این میوه وجود دارد، اهمیت آن را برای افراد بیشتر کرده ‌است. نرمی پوست از طریق آنتی‌اکسیدان‌های موجود در میوه بلوبری اتفاق خواهد افتاد. اگر عصاره میوه بلوبری با آب‌ لیمو و شکر ترکیب شود، به ‌عنوان یک لایه‌برداری طبیعی برای پوست افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد و سبب روشن‌تر شدن پوست نیز می‌گردد.

باکتری‌هایی که به دیواره مثانه می‌چسبند، می‌توانند معضلات بسیار زیادی را در بدن افراد به وجود بیاورند

باکتری‌هایی که به دیواره مثانه می‌چسبند، می‌توانند معضلات بسیار زیادی را در بدن افراد به وجود بیاورند. به دلیل این ‌که ترکیبات بسیار زیاد و مفیدی در میوه بلوبری همانند کورن یافت می‌شود، می‌تواند وجود این باکتری‌ها را در مثانه حذف کند.

پس عفونت‌های مثانه نیز به حداقل خواهد رسید. رنگ‌هایی که در میوه بلوبری هستند که به آن رنگ آبی داده‌اند، به نام آنتوسیانین‌ها شناخته می‌شوند و دارای رادیکال‌های آزاد بسیاری هستند. در نهایت مانع از رشد عوامل سرطان‌زا در بدن می‌شوند و می‌توانند سلول‌های سرطانی در بدن را کنترل کنند.

اعتقاد پزشکان بر این است که عصاره این میوه به ‌اندازه نیم فنجان در طول روز می‌تواند تأثیرات اعجاب ‌انگیزی را برای بدن افراد ایفا کند. به ‌همین دلیل اهمیت میوه بلوبری بسیار بالاست. حال که از فواید این میوه باخبر شدید، با ما همراه باشید تا بگوییم که قرص بالون بلوبری چیست و چه کاربردی از آن خواهید دید.

باکتری‌هایی که به دیواره مثانه می‌چسبند، می‌توانند معضلات بسیار زیادی را در بدن افراد به وجود بیاورند
باکتری‌هایی که به دیواره مثانه می‌چسبند، می‌توانند معضلات بسیار زیادی را در بدن افراد به وجود بیاورند

مکانیسم قرص بالن بلوبری چیست ؟

همان‌طور که از نام این قرص مشخص است، از ترکیبات بلوبری در آن استفاده‌ شده است و از همینجا می‌توان دریافت که مکانیسم‌های مربوط به استفاده از قرص بالن بلوبری همانند استفاده از میوه بلوبری می‌باشد.

اما با توجه به این‌که برخی از مواد شیمیایی در درون آن ترکیب ‌شده است، در آزمایشگاه تغییراتی روی آن انجام ‌گرفته است تا بتواند فرایند لاغری را برای افراد بیشتر کند و مثمر ثمر واقع شود.

حال در ادامه این مبحث در رابطه با مکانیسم این قرص برای کاهش وزن و لاغری برای شما خواهیم گفت تا در صورت لزوم بدانیدکه  شرایط استفاده از این قرص چگونه می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله نظرات کسانی که بالن معده گذاشتند را مطالعه کنید.

افزایش متابولیسم بر اثر استفاده از قرص بلوبری

اغلب افرادی که درگیر استفاده از راهکارهای مختلف برای کاهش وزن و لاغری هستند، در تلاشند تا یک راهکار ساده را پیدا کنند تا به اهداف خود در این زمینه دست یابند.

حال یک راه ساده برای بالا بردن متابولیسم بدن که باعث لاغری می‌گردد و عملکردهای بدن را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، استفاده از مواد خوراکی می‌باشد. متابولیسم یا همان سوخت ‌و ساز بدن هنگامی رو به ‌افزایش می‌رود که بدن تحرک کافی داشته باشد.

اما برخی از قرص‌ها توانایی انجام این شرایط را برای بدن افراد دارند. مزایای استفاده از قرص بلوبری در بدن افراد این است که با استفاده از آن، دو آنتی اکسیدان فعال به نام‌های پتروستولین و آنتوسیانین فعال خواهند شد.

نقش این دو آنتی ‌اکسیدان در بدن به منظور بالا رفتن سوخت‌ و ساز بسیار زیاد می‌باشد

نقش این دو آنتی ‌اکسیدان در بدن به منظور بالا رفتن سوخت‌ و ساز بسیار زیاد می‌باشد و همین عامل مؤثری برای افزایش یافتن متابولیسم بدن بر اثر استفاده از قرص بلوبری می‌باشد.

همین عملکرد سبب می‌شود که قرص بلوبری در دفع چربی‌های مفید بدن هیچ تلاشی نکند و فقط میزان مشخص‌ شده از چربی‌های مضر را از بدن دفع می‌کند و همین‌طور مکانیسم استفاده از آن باعث تعادل ‌سازی در سطح قند خون افراد می‌گردد.

در نهایت عملکرد اصلی استفاده از این قرص باعث می‌شود تا چربی‌های مضر بر اثر بالا رفتن متابولیسم سوخته شوند و برای تامین انرژی افراد، مورد استفاده قرار بگیرند.

البته نمی‌توان به‌ صورت قطع به ‌یقین گفت که عملکرد استفاده از این قرص فقط برای چربی‌های مضر بدن می‌باشد. زیرا تا به امروز ترکیبی شناخته ‌نشده است که فقط برای چربی‌های مضر بدن باشد.

در نهایت می‌توان این نتیجه را از استفاده قرص بلوبری گرفت که مصرف آن تأثیرگذاری خاصی روی تمامی چربی‌های بدن اعم از چربی‌های مفید و چربی‌های مضر دارد و امکان دارد تا باعث تحلیل رفتن عضله‌ها نیز گردد. پس در کنار آن استفاده از ورزش و فعالیت‌های بدنی نکته بسیار مهمی است تا بدن شما همچنان سرحال باقی بماند.

نقش این دو آنتی ‌اکسیدان در بدن به منظور بالا رفتن سوخت‌ و ساز بسیار زیاد می‌باشد
نقش این دو آنتی ‌اکسیدان در بدن به منظور بالا رفتن سوخت‌ و ساز بسیار زیاد می‌باشد

افزایش میزان چربی سوزی با استفاده از قرص بلوبری

محتویات اصلی قرص بلوبری حاوی تمشک آبی می‌باشد و اهمیت این میوه برای بالا بردن چربی سوزی در بدن بسیار زیاد است و می‌تواند باعث سوزاندن چربی‌ها در تمامی اجزای بدن گردد. اگر بخواهیم بیشتر به این ‌موضوع بپردازیم، عملکرد ترکیبات آن به گونه‌ای می‌باشد که باعث افزایش دمای بدن می‌شوند.

بالا بردن دمای بدن به ‌مرور زمان در سوزاندن چربی‌ها نقش بسیاری دارد و بر اساس فعل ‌و انفعالات دیگری که در بدن رخ خواهد داد، تمامی چربی‌هایی که به ‌صورت رسوب ‌شده در بدن باقی مانده‌اند و بر اثر فعالیت‌های مختلف حذف نشده‌اند، شروع به آب شدن می‌کند. چربی سوزی بالا از مهم‌ترین مکانیسم استفاده از این قرص می‌باشد.

کاهش ریزه‌خواری با استفاده از قرص بلوبری

برای این‌ که بتوان تشخیص داد که قرص بالن بلوبری چیست باید بگوییم که این قرص بالن در معده فعالیتی را ایفا می‌کند که سبب می‌شود تا فرد، وعده‌های غذایی کمتری را استفاده کند.

حتما شما نیز با افرادی سر و کار داشته‌اید که در طول روز، غذاهای بسیار کم با حجم اندک استفاده می‌کنند، اما همچنان درگیر اضافه ‌وزن هستند. مهم‌ترین نکته  برای این دسته از افراد، کم شدن میزان ریزه‌خواری در طول روز می‌باشد.

زیرا در طی شبانه ‌روز متوجه این ریزه‌خواری ها نمی‌شوند و اغلب موادی که در طول روز استفاده می‌کنند، دارای چربی و قند بسیار بالایی می‌باشد.

پس استفاده از قرص بالن بلوبری می‌تواند این فرآیند و مکانیسم را برای بیماران فراهم کند تا در مصرف مواد خوراکی و ریزه خواری‌ها مراعات کنند و این ریزه خواری‌ها کاهش یا به ‌صورت کامل حذف خواهند شد.

ترکیبات معجزه‌آسایی که در قرص بالن بلوبری وجود دارد

ترکیبات معجزه‌آسایی که در قرص بالن بلوبری وجود دارد، سبب کاهش یافتن میل افراد به استفاده از ریزه‌خواری ها می‌باشد و به ‌مرور زمان فرد متوجه می‌شود که دیگر در طول روز ریزه‌خواری نخواهد داشت و همین عملکرد باعث کاهش وزن او نیز می‌گردد.

البته در این مبحث باید به این مسئله اشاره داشته ‌باشیم که برخی از افراد از قرص‌های مشابه بلوبری استفاده کرده‌اند و اشتهای آن‌ها به‌ کلی قطع‌ شده است. اگر فردی این شرایط را تجربه کند، اتفاقات بسیار ناگواری در بدن او خواهد افتاد. زیرا نرسیدن مواد مغذی به بدن در طول روز می‌تواند آسیب‌های بسیاری را به دنبال داشته باشد.

ترکیبات معجزه‌آسایی که در قرص بالن بلوبری وجود دارد
ترکیبات معجزه‌آسایی که در قرص بالن بلوبری وجود دارد

تعادل ‌سازی سطح قند خون با استفاده از قرص بلوبری

یکی دیگر از نگرانی‌های افراد، استفاده از قند بسیار در طول روز می‌باشد و بسیاری از بیماران به دلیل بیماری دیابت درگیر بالا رفتن گلوکز خون می‌باشند. حتما نادیده‌گرفتن مواد خوراکی قندی برای افراد، بسیار دشوار است.

زیرا این مواد خوراکی بسیار وسوسه ‌انگیز هستند و امکان دارد تا در طول روز، افراد بسیاری را به سمت خود بکشانند. در نهایت شرایط رژیم افراد با استفاده از مواد قندی به ‌درستی پیش نخواهد رفت. بدن نیاز دارد تا به‌ صورت غیر طبیعی این خوراکی‌ها را در بدن جذب نکند و یا استفاده از آن‌ها باعث تبدیل شدن به چربی نگردد.

فرآیند استفاده از قرص بلوبری در بدن به ‌گونه‌ای است که چربی‌های متعددی که تمامی نواحی بدن گرقته اند را برای انرژی و سوخت ‌و ساز مهیا کند. در نهایت انرژی بدن تامین خواهد شد و این باعث می‌شود که بدن، دیگر گلوکزها را برای تامین انرژی خود ذخیره نکند و به‌ مرور زمان تمامی آن ها از بدن افراد دفع می‌گردد.

پس نتیجه حاصل ‌شده از استفاده قرص بلوبری این است که بدن برای جذب خوراکی‌هایی با گلوکز بالا درخواست ندارد و از طرف دیگر می‌تواند گلوکزهای جذب ‌شده در بدن را خارج کند.

با استفاده از این مطالب، از مکانیسم اصلی قرص بلوبری آگاه شدید. حال برای این‌ که بهتر درک کنید تا قرص بالن بلوبری چیست و چگونه و از چه راه‌حلی می‌تواند باعث کاهش وزن شود، ادامه این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

تعادل ‌سازی سطح قند خون با استفاده از قرص بلوبری
تعادل ‌سازی سطح قند خون با استفاده از قرص بلوبری

عملکرد قرص لاغری بلوبری چیست؟

برای این که به این ‌موضوع پی ببرید که قرص بالون بلوبری چیست، باید در رابطه با عملکرد آن بهتر بدانید. هنگامی‌که احساس می‌کنید نیاز به استفاده از این قرص دارید، در ابتدای امر با مصرف آن دمای بدن شما بسیار بالاتر از حد معمول می‌رود. نیازی به نگرانی در این ‌مورد وجود ندارد.

این شرایط بعد از استفاده از قرص بالن بلوبری طبیعی می‌باشد. زیرا مهم‌ترین تأثیری که این قرص بر بدن می‌گذارد، افزایش یافتن سوخت ‌و ساز بدن است و تا جای ممکن در تلاش است تا با بالا بردن حرارت بدن، چربی‌های اضافی بدن را بسوزاند و آن‌ها را از بدن دفع کند.

اما اتفاق بعدی که بعد از استفاده از این قرص می‌افتد، این است که اشتهای کاذب افراد برای مدت طولانی از بین خواهند رفت و این باعث می‌شود تا فرد دیگر در طول روز ریزه‌خواری نداشته باشد و تا حد بسیاری اشتهای او کنترل خواهد شد.

بعد از گذشت مدت ‌زمانی، فرایند عملکرد این قرص به گونه‌ای است که باعث آب شدن چربی‌های اضافی بدن می‌گردد و بدن می‌تواند تمامی مواد مغذی را به خود جذب کند و در مرحله آخر، استفاده از این قرص متعادل ‌سازی آنزیم‌های ترشح‌کننده‌ی گلوکز را انجام خواهد داد.

مهم‌ترین ویژگی‌های قرص بلوبری

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان از این قرص نام برد، موارد زیر می‌باشند.

 • کاهش وزن سالم و بدون بازگشت
 • کنترل کردن چاقی بدون استفاده از رژیم غذایی
 • توقف عملکرد تبدیل گلوکز به چربی در بدن
 • چربی سوزی بسیار زیاد بدون استفاده از ورزش
 • جوابدهی بسیار بالا و اثرگذاری زیاد
 • مشاهده نتیجه بعد از اولین مصرف قرص

پیشنهاد می کنیم از پست خرید قرص الیپس دیدن کنید.

اثرات مصرف قرص لاغری بلوبری

در راستای این ‌که بتوانیم بگوییم که قرص بالن بلوبری چیست باید از اثرات استفاده از قرص لاغری بلوبری نیز اطلاعاتی برای شما داشته باشیم. همان‌طور که می‌دانید، این قرص‌ها حاوی عصاره بلوبری می‌باشد و برای کاهش وزن به‌ عنوان یک نوع چربی سوزی بسیار قوی به حساب خواهد آمد.

در ایران میوه بلوبری زیاد شناخته ‌شده نیست و افراد کمی مزه این میوه را چشیده‌اند. اما استفاده از قرص‌هایی که از عصاره این میوه ساخته شده ‌است، کمک می‌کند تا سوخت ‌و ساز بدن رو به افزایش رود و برای لاغری و کاهش وزن، مکمل بسیار مناسبی در بدن افراد شناخته می‌شود.

آمار گرفته‌ شده برای تناسب اندام مردم ایران به گونه‌ای است که اغلب افراد، درگیر اضافه ‌وزن و چاقی هستند. با توجه به این ‌که اضافه ‌وزن می‌تواند مشکلات متعددی همانند بیماری قلبی عروقی، بیماری‌های مفصلی، بیماری‌های فشار خون و دیگر موارد را به دنبال داشته باشد، باعث کم شدن اعتماد به ‌نفس افراد نیز می‌گردد و امکان افسردگی برای افراد بسیار بالا می‌رود.

راهکارهای اصولی زیادی برای برطرف نمودن چاقی‌ها ارائه می‌گردد

پس راهکارهای اصولی زیادی برای برطرف نمودن چاقی‌ها ارائه می‌گردد که یکی از آن‌ها نیز استفاده از قرص‌هایی است که منشا گیاهی دارند. زیرا وجود این قرص‌ها افراد را درگیر عوارض جانبی نخواهد کرد.

گیاه گلداری که همانند میوه توت می‌باشد و رنگ آبی تیره دارد، با نام بلوبری شناخته می‌شود که اغلب در شمال آمریکا یافت می‌شود. اهمیت این میوه برای تقویت حافظه و یادگیری بسیار زیاد می‌باشد و تحقیقات توانسته اند این موضوع را به اثبات برسانند که تأثیرات بسیار زیادی روی کاهش وزن افراد خواهد گذاشت.

راهکارهای اصولی زیادی برای برطرف نمودن چاقی‌ها ارائه می‌گردد
راهکارهای اصولی زیادی برای برطرف نمودن چاقی‌ها ارائه می‌گردد

چه افرادی قادر به استفاده از قرص لاغری بلوبری نیستند؟

در این مطالب دریافتیم که قرص بالن بلوبری چیست . اما امکان دارد که استفاده از این قرص برای بسیاری از افراد پیشنهاد نشود. در ادامه این مبحث خواهیم گفت که چه افرادی نمی‌توانند از این قرص استفاده داشته باشند.

 • افرادی که درگیر مشکلات کبدی و کلیوی هستند، نمی‌توانند از این قرص استفاده کنند.
 • استفاده از قرص بلوبری برای افرادبا فشار خون بالا و پایین توصیه نمی‌شود.
 • افرادی که مشکلات تپش قلب یا نامنظم بودن ضربان قلب را دارند، بهتر است از این قرص استفاده نکنند.
 • استفاده از قرص لاغری بلوبری برای خانم‌های شیرده و باردار مجاز نیست.
 • بیماران دیابتی قادر به استفاده از قرص لاغری بلوبری نیستند.
 • افراد پایین‌تر از ۲۰ سال و بالاتر از ۶۰ سال قادر به استفاده از این قرص نمی‌باشند.

عوارض احتمالی استفاده از قرص لاغری بلوبری

امکان دارد که هر ماده شیمیایی و یا گیاهی باعث به وجود آمدن برخی از عوارض روی بدن گردد. قرص لاغری بلوبری نیز از این قانون جدا نشده ‌است و امکان دارد تا عوارض استفاده بلند مدت آن روی افراد تاثیرگذار باشد.

بنابراین باید به این نکات توجه کنید تا در صورت بروز عوارض در اثر مصرف طولانی ‌مدت، فورا استفاده از آن را قطع کنید. مواردی که در ادامه این مبحث ذکر می‌کنیم، مهم و ضروری هستند.

 • سرگیجه
 • بی‌خوابی
 • افت فشار
 • مسمومیت
 • اسهال و استفراغ
 • رقیق شدن زیاد خون
 • مشکلات کبدی
 • بینایی ضعیف و کاهش دید
 • بیشتر شدن استرس در بدن
 • شدت آلرژی به گرده گل ‌و گیاه

اطمینان از اصل بودن

برای این ‌که سلامت افراد با استفاده از قرص لاغری بلوبری به خطر نیفتد و هر گونه عوارض جانبی در بدن آن‌ها شکل نگیرد، باید قبل ‌از این ‌که این محصول را خریداری کنید، از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید.

زیرا امروزه محصولات تقلبی بسیاری در بازار هستند که نه ‌تنها نمی‌توانند باعث لاغری افراد شوند، بلکه عارضه های خطرناکی در پی استفاده از آن‌ها به وجود خواهد آمد و می‌تواند افراد را درگیر معضلات متعدد کند.

پیشنهاد می کنیم از پست آیا قرص چربی خون باعث لاغری می شود دیدن کنید.

اطمینان از اصل بودن
اطمینان از اصل بودن

نکات مهم برای مصرف قرص لاغری بلوبری

در هنگام استفاده از قرص لاغری بلوبری، نکات بسیار مهمی ذکر می‌گردد که افراد باید به این نکات پایبند باشند تا این قرص اثربخشی بهتری روی بدن آن‌ها بگذارد و بتواند باعث کاهش وزن شود. این دسته از موارد به‌ شرح زیر می‌باشند.

 • هیچ‌گاه به‌ همراه استفاده این قرص از نوشیدنی‌هایی همچون قهوه که دارای کافئین بسیار می‌باشند، استفاده نکنید.
 • نوشیدن آب بسیار به‌ همراه این قرص توصیه می‌شود. همین‌طور در طول روز، بدن خود را هیدراته نگه دارید.
 • نوشیدن بیش ‌از اندازه آب ‌میوه‌های شیرین و قندی در هنگام استفاده از این قرص مجاز نمی‌باشد و باید از آن پرهیز کنید.

تداخل دارویی با قرص لاغری بلوبری

اگر هر گونه مشکلی به دنبال استفاده از این قرص به منظور لاغری داشتید، بهتر است پزشک مربوطه خود را آگاه سازید. در حالت کلی مصرف قرص‌های بلوبری در کنار این دسته از داروها امکان دارد که با واکنشاتی همراه باشد. تداخلات دارویی شامل داروهای زیر خواهد شد.

 • مسکن‌های بسیار قوی
 • داروهای ضد افسردگی
 • داروهای درمان‌کننده قند خون بالا
تداخل دارویی با قرص لاغری بلوبری
تداخل دارویی با قرص لاغری بلوبری

عملکرد قرص بالن بلوبری

شکل ظاهری قرص بالون همانند یک کپسول مصرفی عادی می‌باشد و ابعاد آن همانند قرص‌ها و کپسول‌های معمولی است. عملکرد استفاده از قرص بالن بلوبری به گونه‌ای است که همانند یک داروی معمولی استفاده می‌گردد و به بخش معده خواهد رسید.

شرایط این کپسول به گونه‌ای است که یک سر از آن به لوله‌ای قابل ‌انعطاف و باریک اتصال داده‌ شده است و هنگامی ‌که بیمار از قرص بالن بلوبری استفاده می‌کند، لوله‌ای که به یک سر این قرص وصل شده ‌است، از طریق پمپ‌ها در خارج از بدن بیمار باد خواهند شد. در نهایت کپسولی که در معده‌ی بیمار قرار گرفته ‌است، همانند یک بادکنک و یا بالن باد خواهد شد.

بعد از این‌ که عملکرد باد کردن کپسول مد نظر در معده بیمار انجام شد، لوله از آن جدا می‌شود و از بخش معده خارج خواهد شد. تمامی فرآیندی که برای انجام عملکرد قرص بالن معده صورت می‌گیرد، بدون نیاز به بیهوشی یا بی‌حسی می‌باشد. البته در برخی افراد حساس، پزشک صلاح می‌داند که این کار با احتیاط بهتر انجام بگیرد.

مدت ‌زمان انجام عملکرد و باد کردن این بالون ۱۰ دقیقه می‌باشد و حدوداً ۵۵۰ میلی ‌لیتر مایع در درون معده پر خواهد شد. بعد از به اتمام رسیدن باد شدن بالن معده، بیمار احساس سیری خواهد داشت و این باعث سرکوب شدن اشتهای مفرط برای افراد چاق می‌گردد و حجم معده آن‌ها بسیار کوچک خواهد شد.

استفاده از تکنولوژی قرص بالن بلوبری توانسته لاغری را بسیار آسان‌تر کند

استفاده از تکنولوژی قرص بالن بلوبری توانسته لاغری را بسیار آسان‌تر کند. مدت ‌زمانی که این بالن می‌تواند در معده باقی بماند، 3 تا ۴ ماه است و بعد از این ‌که معده را عادت به کم غذا خوردن کرد، می‌تواند از دستگاه گوارش بدن خارج گردد. البته هنوز تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده از قرص بالن بلوبری نهایی نشده‌ است.

اما بر اساس تست‌های بالینی که افراد انجام داده‌اند، توانستیم به این موضوع برسیم که اثربخشی بسیاری برای کاهش وزن افراد دارد. پزشکان و متخصصینی که این قرص را ابداع کردند، روی یک گروه ۳۴ نفری این بالن‌ها را آزمایش کردند. نتیجه حاصل‌ شده این بود که حدوداً این افراد یک ‌سوم از وزن بدن خود را از دست دادند. در کل در حالت متوسط در مدت ‌زمان ۴ ماه چیزی حدود ۲۲ پوند از وزن آن‌ها کاهش ‌یافته است.

استفاده از این قرص برای افراد درگیر اضافه وزن‌های شدید پیشنهاد می‌گردد

حال که دریافتیم که قرص بالن بلوبری چیست بهتر است بگوییم که استفاده از این قرص برای افراد درگیر اضافه وزن‌های شدید پیشنهاد می‌گردد. اشخاصی که دارای توده بدنی بالاتر از ۲۷ می‌باشند، قادر به استفاده از این قرص بالن هستند.

البته باید حتما این نکته را به‌ خاطر بسپارید که قرص بالن بلوبری یک راه‌ حل بلند مدت شناخته نمی‌شود و فقط می‌تواند در مدت‌ زمان تعیین ‌شده‌ای حجم معده افراد را برای ادامه روند لاغری آماده کند.

در کل استفاده از این قرص بالن، یک استارت مناسب برای افرادی است که اراده کافی برای کاهش وزن ندارند و قصد دارند تا وزن خود را کاهش دهند و همین‌طور از تکنیک‌های جراحی هراس دارند.

استفاده از این قرص برای افراد درگیر اضافه وزن‌های شدید پیشنهاد می‌گردد
استفاده از این قرص برای افراد درگیر اضافه وزن‌های شدید پیشنهاد می‌گردد

تاثیر قرص بالن بلوبری در بدن چگونه می­باشد؟

برای این ‌که متوجه شوید که قرص بالن بلوبری چیست بهتر است با نظریه پزشکان دراین‌باره آشنا شوید. اعتقاد متخصصین بر این است که هنگامی‌که افراد با اضافه ‌وزن بالا کپسول بالن بلوبری را می‌بلعند، به نسبت افرادی که با استفاده از راهکارهای مختلفی همانند ورزش و استفاده از رژیم غذائی قصد لاغری و کاهش وزن را دارند، احتمال کاهش وزن برای این افراد بسیار بالاتر می‌باشد و دریافتند که افرادی که از این کپسول استفاده کرده‌اند، دو برابر بیشتر کاهش وزن را تجربه کرده‌اند.

همان‌طور که از طریق عملکرد قرص بالن بلوبری گفتیم، با وارد شدن آن به معده فوراً از طریق گاز پر خواهد شد و در معده حجم می‌گیرد. بنا بر شرایط افزایش وزن بیمار، امکان دارد که تعداد قرص‌های استفاده ‌شده برای بیمار متفاوت باشد.اما حداکثر ۳ عدد کپسول در مدت ۳ ماه باید در داخل معده باقی بمانند و با گذشت ۶ ماه از بدن خارج شوند.

پیشنهاد می کنیم از پست میوه های مجاز در رژیم کتوژنیک دیدن کنید.

مهم‌ترین وظیفه استفاده از این قرص‌ها

مهم‌ترین وظیفه استفاده از این قرص‌ها، احساس سیری بیمار در طول روز می‌باشد تا بتواند غذای کمتری مصرف کند و به‌ مرور زمان، حجم معده وی کاهش یابد.

به ‌غیر از این سبب می‌شود تا بیمار از یک رژیم غذایی متعادل استفاده کند و زندگی او بر اساس برنامه‌ریزی‌های درستی پیش برود. این تغییر سبک رفتاری باعث کاهش وزن می‌شود و برای افرادی که اراده آن‌ها برای استفاده از رژیم‌های غذایی اندک می‌باشد، مناسب است.

بهتر است دراین‌باره به گفته‌های دکتر آئورورا پریور از دانشگاه استونی بروک نیویورک نیز توجه داشته باشید. این پزشک می‌گوید:

نمی‌توان تعیین کرد که کاهش وزن در نظر گرفته ‌شده بنا بر استفاده از قرص بالن بلوبری تا چه زمانی پایدار خواهد ماند و تمامی عوامل بنا بر عملکردهای بیمار بستگی خواهد داشت.

مطالعات انجام ‌شده این پزشک حدوداً یک ‌سال به طول انجامیده ‌است، اما نتوانسته پایدار بودن این شرایط را برای بیمار تعیین کند. در حالت کلی انجام این شرایط فقط یک استارت برای استفاده از رژیم‌های غذایی مناسب می‌باشد.

همین‌طور این پزشک اضافه می‌کند، بیمار در این شرایط می‌تواند آغاز کننده یک سبک جدید زندگی باشد و با آن کنار بیاید. در کنار آن استفاده از رژیم‌های غذایی مناسب و ورزش به بیمار کمک می‌کند تا در حفظ کاهش وزن خود مفید واقع شود.

به‌ گفته پزشکان مختلف، استفاده از این قرص بالن برای بیمارانی نتیجه خواهد داد که قصد جراحی‌ها و تکنیک‌های کاهش وزن را دارند، اما از انجام آن می‌ترسند.

استفاده از این گزینه با یک راهکاری ساده و بدون بیهوشی کمک می‌کند تا بیمار، کاهش وزن را تجربه کنند

استفاده از این گزینه با یک راهکاری ساده و بدون بیهوشی کمک می‌کند تا بیمار، کاهش وزن را تجربه کنند. طبق مطالعات انجام‌ شده دریافتیم افرادی که از طریق قرص بالن بلوبری تحت درمان قرار گرفته‌اند، توانسته‌اند به ‌صورت میانگین ۷ درصد از وزن خود را کاهش دهند.

در صورتی‌که بیماران دیگر از طریق ورزش و رژیم غذایی تنها ۴ درصد از وزن خود را کاهش داده‌اند. کمک این قرص به بیماران چاق این است تا میزان غذای کمتری مصرف کنند و حدوداً ۷ کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهند.

عوارض جانبی استفاده از قرص بالن بلوبری چیست ؟

برای این ‌که بدانید تا قرص بالن بلوبری چیست و اطلاعات بهتری در رابطه با آن داشته باشید، باید بگوییم که بدون مدیریت کردن سبک زندگی خود و استفاده از تغذیه مناسب با استفاده از قرص بالن بلوبری موفق نخواهید بود و نمی‌توانید کاهش وزن را تجربه کنید. بر این اساس، بیماران نیاز دارند تا در طی مدتی که قرص بالن بلوبری مصرف کرده‌اند، از یک شیوه جدید زندگی استفاده داشته باشند و بیشتر اوقات به ورزش بپردازند.

در کنار آن وعده‌های غذایی سالم کمک می‌کند تا به نتیجه دلخواه برسند. استفاده از این مراحل مهم کمک می‌کند تا بعد از بیرون آمدن بالن، فرد مد نظر همچنان کاهش وزن خود را حفظ کند و مجدداً به وزن فعلی خود بازنگردد. اما استفاده از قرص بالن بلوبری برای برخی از افراد عوارضی را شامل می‌شود که ممکن است تهوع و برخی اوقات استفراغ مشاهده شود. به ‌خصوص در هفته‌های بعد از خارج کردن قرص بالن، این عوارض بسیار دیده می‌شود.

پزشکان نگرانی‌هایی در رابطه با استفاده از قرص بالن بلوبری دارند

در کنار تمامی این موارد، پزشکان نگرانی‌هایی در رابطه با استفاده از قرص بالن بلوبری دارند. زیرا این مسئله را به ‌عنوان مشکل اصلی نمی‌دانند و فقط نگرانند که استفاده از این قرص، افراد را درگیر عادات بد غذایی کند.

دلیل اصلی این نگرانی از طرف پزشکان این است که وجود این بالن در معده بیمار باعث می‌شود که فرد، حجم غذای بالایی استفاده نکند. اما نگرانی برای چه؟ زیرا این که فرد نتواند حجم غذایی بالایی استفاده کند، بسیار خوب می‌باشد.

در رابطه با این ‌موضوع باید بگوییم که سبزیجات و سالادها حجم غذایی بسیار بالایی دارند و از آنجا که میزان زیادی فیبر در آن‌ها وجود دارد، به ‌عنوان مواد مفیدی برای بدن شناخته می‌شوند. حال اگر فرد میزان زیادی سالاد که به‌ عنوان یک غذای سالم به حساب می‌آید، استفاده داشته باشد، امکان استفراغ و بالا آوردن آن بسیار زیاد می‌باشد.

پس هنگامی‌ که بیمار در معده‌ی خود قرص بالن دارد، امکان دارد تا تصمیم‌گیری‌های اشتباهی برای سبک زندگی و مواد غذایی مصرفی داشته باشد و خود را با این مسئله توجیه کند که می‌توانم یک سالاد استفاده کنم یا یک بستنی بخورم و این می‌تواند عادات غذایی بدی را در تصمیم‌گیری انتخاب غذا برای افراد داشته باشد و آن‌ها را درگیر انتخابات نادرست کنند. این مسئله نیز به‌ عنوان عوارض قرص بالن بلوبری شناخته می‌شود.

پزشکان نگرانی‌هایی در رابطه با استفاده از قرص بالن بلوبری دارند
پزشکان نگرانی‌هایی در رابطه با استفاده از قرص بالن بلوبری دارند

طریقه مصرف قرص بالن بلوبری چیست ؟

برای این ‌که به بهترین نحو ممکن از این قرص استفاده داشته باشید تا تاثیرگذاری خوبی روی بدن داشته باشد، باید آشنایی با طریقه مصرف قرص بالن بلوبری داشته باشید. شرایط استفاده از این قرص به گونه‌ای است که باید نیم‌ ساعت قبل ‌از صبحانه یا نیم‌ ساعت قبل ‌از ناهار استفاده شود.

فراموش نکنید که نوشیدن آب بسیار فراوان در کنار این قرص بسیار مهم و ضروری است. همین‌طور نباید از این ‌موضوع غافل شوید که وعده‌های صبحانه خود را در زمان معین شده میل کنید. بهترین زمان برای صبحانه هر روز بین ساعت ۷ تا ۱۰ صبح می‌باشد. پس توصیه می‌کنیم تا این بازه زمانی را جدی بگیرید و دیرتر از آن اقدام به مصرف صبحانه نکنید. زیرا این می‌تواند روی استفاده از قرص لاغری بلوبری نیز تاثیرگذار باشد.

نکته‌ دیگر در هنگام استفاده از قرص این است باید بسیار دقت داشته باشید،

نکته‌ دیگر در هنگام استفاده از قرص این است باید بسیار دقت داشته باشید، زیرا شرایط میوه بلوبری این است که میزان زیادی فیبر و آب را در درون خود دارد و این دو ترکیب یعنی وجود فیبر و آب در کنار یکدیگر سبب می‌شود تا آنتی ‌اکسیدان‌ها و ویتامین‌ ها و مواد معدنی مختلفی که در بدن وجود دارند، جذب بالاتری داشته باشند.

استفاده از قرص بلوبری به گونه‌ای است که عصاره میوه بلوبری در آن وجود دارد و غلظت این قرص‌ها بسیار زیاد است و میزان فیبر و آب درون آن‌ها به نسبت میوه بلوبری کمتر می‌باشد.

بنابراین باید استفاده از آن را در حد کنترل‌ شده نگه دارید و زیاده‌ روی نکنید. اگر در اولین دوره قصد استفاده از قرص‌های لاغری بلوبری را دارید، بهتر است که بنابر تشخیص پزشک از دوز معین شده استفاده کنید تا واکنش‌های بدن خود را بسنجید. سپس در صورت عدم هیچ‌گونه مشکل به مقدار لازم از این قرص استفاده داشته باشید تا نتیجه آن را ببینید.

خواص منحصر به ‌فرد قرص بالن بلوبری

همان‌طور که می‌دانید، این قرص اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند بسیار مفید باشد. مواردی که در ادامه عنوان می‌کنیم به ‌عنوان خواص اصلی آن ذکر می‌شوند.

 • باعث افزایش متابولیسم و چربی سوزی بدن می‌گردد.
 • ترکیبات آن کاملاً گیاهی است.
 • باعث جلوگیری از افتادگی پوست در لاغری می‌گردد.
 • از اشتهای کاذب جلوگیری خواهد کرد.
 • میزان اشتهای افراد را کمتر خواهد کرد.
 • ترک‌های پوستی بعد از لاغری به وجود نخواهند آمد.
 • چربی سوزی در پهلوها و شکم صورت خواهد گرفت.
 • در سنین مختلف برای آقایان و خانم‌ها مناسب است.
 • عملکرد آن چند مرحله‌ای می‌باشد.
 • روند پیری را به تعویق خواهد انداخت.
 • هیچ‌گونه عوارض جانبی از آن مشاهده نشده ‌است.

فواید قرص بالن بلوبری چیست؟

برای این‌ که درک کنید تا قرص بالن بلوبری چیست باید از فواید مهم آن اطلاع داشته باشید تا در هنگام مصرف به ارزش و اهمیت آن پی ببرید. در موارد زیر به ‌صورت جامع و کلی از فواید قرص بالن بلوبری خواهیم گفت.

قرص بالون بلوبری منبع آنتی ‌اکسیدان است

آنتوسیانین به ‌عنوان گروهی از آنتی‌ اکسیدان‌ها شناخته می‌شود که در قرص بلوبری بسیار یافت می‌گردد. مهم‌ترین وظیفه آنتی ‌اکسیدان‌ها برای محافظت از سلول‌های مختلف و حیاتی بدن می‌باشند، به ویژه در برابر استرس می‌تواند بدن افراد را محافظت کنند.

آنتی‌اکسیدان‌ها عملکردهای بسیاری را در بدن افراد شکل می‌دهند و باعث جلوگیری از پیشرفت و رشد بیماری‌هایی همچون سرطان خواهند شد. همین‌طور باعث جلوگیری از بیماری‌هایی همچون پارکینسون، آلزایمر، دیابت، بیماری‌های قلبی عروقی می‌شوند.

اهمیت این نکته بسیار زیاد است که تمامی بلوبری ها به اندازه‌ای مشابه، شامل آنتی‌ اکسیدان‌ها نمی‌شوند. به ‌عنوان نمونه مطالعات بسیاری بر این‌ موضوع انجام ‌گرفته که تشخیص داده شد، بلوبری های وحشی که در قطب شمال پرورش داده می‌شوند، در مقایسه با بلوبری هایی که در مزرعه هستند، دارای ۴ برابر غلظت آنتی ‌اکسیدان بیشتری هستند و همین موضوع باعث می‌شود که قرص بالن بلوبری وحشی یا بلوبری تازه به‌ عنوان یک غذای مفید شناخته شود.

قرص بالون بلوبری منبع آنتی ‌اکسیدان است
قرص بالون بلوبری منبع آنتی ‌اکسیدان است

قرص بالن بلوبری منبعی از فیبر رژیم غذایی می‌باشد

مسئله بعدی‌ که به‌عنوان فایده اصلی این قرص به حساب می‌آید، این است که به‌عنوان منبعی غنی‌ از فیبرهای طبیعی و همین‌طور انواع ویتامین‌ها شناخته‌شده است.

همان‌طور که می‌دانید، استفاده از فیبر می‌تواند در رژیم غذایی افراد مؤثر باشد و از بروز یبوست ها جلوگیری خواهد کرد. در کنار آن کمک بسیاری برای داشتن وزن سالم می‌باشد و با استفاده از طعم و هنگامی‌که فیبر بدن تأمین می‌گردد، خطر ابتلا به بیماری‌هایی همچون بیماری‌های قلبی، دیابت و برخی از سرطان‌ها به حداقل خواهد رسید.

قرص بالن بلوبری منبعی از فیبر رژیم غذایی می‌باشد
قرص بالن بلوبری منبعی از فیبر رژیم غذایی می‌باشد

قرص بالن بلوبری دارای ویتامین‌های C، E ، K ،  Aمی‌باشد

برای ‌این که تشخیص بدهید که فواید قرص بالن بلوبری چیست باید بگوییم که این قرص به‌ عنوان منبع موثقی از ویتامین‌های مختلف به خصوص C، E ، K ، می‌باشد و همین‌طور میزان زیادی ویتامین A در آن دیده می‌شود.

وجود ویتامین  A برای بینایی بسیار مؤثر است و به حفظ آن کمک خواهد کرد و تامین ویتامین C در بدن باعث می‌شود تا بدن برای بیماری‌هایی همچون سرماخوردگی مبارزه کند و زودتر بهبود می‌یابد. همین‌طور باعث حفظ بافت‌های سالم بدن می‌شود.

در هنگام وجود زخم‌ها، ویتامین C می‌تواند باعث التیام آن‌ها و افزایش ترمیم گردد. در کنار تمامی خواص گفته‌ شده، محافظت از دهان و لثه‌ها از طریق وجود این ویتامین در بدن شکل خواهد گرفت.

اما فواید اصلی ویتامین E که به نوعی یک آنتی‌اکسیدان قوی شناخته می‌شود، این است که حافظه را تقویت کند و پیشرفت بیماری‌هایی همانند آلزایمر را کندتر نماید.

جلوگیری از خطر سرطان پروستات و محافظت از کبد از دیگر وظایف اصلی این ویتامین می‌باشد. در کنار آن ویتامین K که در قرص بلوبری یافت می‌شود، برای لخته شدن و انعقاد خون بسیار مؤثر است و می‌تواند برای شکل‌گیری استخوان و پوکی آن نقش بسیاری ایفا کند.

قرص بالن بلوبری دارای ویتامین‌های C، E ، K ،  Aمی‌باشد
قرص بالن بلوبری دارای ویتامین‌های C، E ، K ،  Aمی‌باشد

اهمیت قرص بالن بلوبری برای بینایی و چشم‌ها بسیار است

داستان‌های بسیاری از جنگ جهانی دوم به گوش می‌رسد. این روایت همیشه عنوان شده ‌است که خلبانان نیروهای هوایی سلطنتی بریتانیا قبل ‌از این‌که به ماموریت‌های شبانه خود بپردازند، به مصرف بلوبری وحشی در قطب شمال پرداخته بودند. این مسئله توانسته بود توانایی دید آن‌ها را در تاریکی بسیار بالا ببرد.

اما کشور انگلیس هیچ‌گاه این روایت را تأیید نکرد. برای این ‌که بگوییم تا این ‌موضوع صحت دارد، مطالعات علمی بسیاری انجام ‌گرفته و نتایج آن بر این موضع تاکید دارد که سلامت عمومی چشم‌ها به ‌خصوص دید در شب و در نور کم از طریق استفاده بلوبری اتفاق خواهد افتاد و بهبودی دید چشم بسته به استفاده از این نوع میوه می‌باشد.

اهمیت این ‌موضوع هنگامی مشخص می‌شود که بلوبری به گروهی از آنتی ‌اکسیدان‌ها که با نام آنتوسیانین‌ها شناخته می‌شوند، اتصال داده ‌شده است.

به ‌غیر از آن مطالعات دیگری در رابطه با پیشرفت بیماری آب‌ مروارید انجام ‌گرفته که این ‌موضوع را به اثبات رسانده که استفاده از گروهی از آنتی‌اکسیدان‌ها همانند آنتوسیانین‌ها و ویتامین هایی که در بلوبری وجود دارد، به این ‌موضوع ارتباط دارد و می‌تواند کمک کند.

اهمیت قرص بالن بلوبری برای بینایی و چشم‌ها بسیار است
اهمیت قرص بالن بلوبری برای بینایی و چشم‌ها بسیار است

استفاده از قرص بالن بلوبری نقش محافظت از مغز و رگ‌های خونی قلب را ایفا می‌کند

مطالعات و ارزیابی‌های مختلف به اثبات رسانده که محافظت از قلب و مغز از طریق بلوبری اتفاق خواهد افتاد. یکی دیگر از فوایدی که می‌تواند برای سلامتی داشته باشد، این است که برای بیماری‌های قلب و عروق و همین‌طور سفت شدن رگ‌های واریس و کاهش جریان خون در رگ‌ها مفید است. این میوه می‌تواند درد قفسه‌ی سینه را نیز بهبود ببخشد.

وجود بسیار کم قند و چربی اشباع ‌شده در قرص بلوبری اهمیت آن را بالا برده ‌است

موضوع مهمی که باعث شده تا علاقه مردم به بلوبری بسیار بالا برود و استفاده از قرص بالن بلوبری را پراهمیت بدانند، این است که این قرص حاوی هیچ‌گونه چربی اشباع ‌شده نمی‌باشد و قند بسیار کمی در آن وجود دارد.

البته قندی که در آن وجود دارد، طبیعی می‌باشد و از مواد شیمیایی گرفته نشده‌ است و همین موضوع توانسته آن را به‌ عنوان یک مکمل ایده‌آل برای افرادی که درگیر افزایش قند خون می‌باشند و قصد دارند که قند روزانه خود را به حداقل می‌رسانند، پر فایده در نظر بگیرد.

وجود بسیار کم قند و چربی اشباع ‌شده در قرص بلوبری اهمیت آن را بالا برده ‌است
وجود بسیار کم قند و چربی اشباع ‌شده در قرص بلوبری اهمیت آن را بالا برده ‌است

قرص بلوبری یک گزینه طبیعی برای عصاره بلوبری است

شناخت مردم از فواید مکمل‌های بلوبری بسیار زیاد است و ویژگی‌های این میوه سبب شده تا استفاده بسیاری از آن داشته باشند. اما قرص بلوبری وحشی یک جایگزین مناسب برای استفاده از بلوبری طبیعی می‌باشد. تمامی مزایایی که بلوبری تازه برای بدن دارند، از قرص بالن بلوبری نیز یافت می‌گردد و فقط تفاوت اندکی که در آن وجود دارد، این است که دارای دیگر مواد نگه دارنده می‌باشد.

مکمل‌ها و عصاره هایی که از بلوبری یافت می‌گردد، اغلب از بخشی از میوه بلوبری استفاده کرده‌اند. اما قرص بالن بلوبری از تمامی میوه بلوبری استفاده دارد و این می‌تواند اهمیت درمانی و فواید آن را روی بدن بیشتر کند، به دلیل این‌ که تمامی بخش‌های مغذی این میوه در این قرص وجود دارد.

به مواردی همچون دانه، گوشت، پوست و دیگر موارد باعث شده تا این قرص‌ها خواص درمانی بسیار بالایی داشته باشد. به دلیل این ‌که میوه بلوبری دارای رنگی طبیعی و شیرین ‌کننده‌های طبیعی می‌باشد، برای استفاده از قرص آن هیچ‌گونه مواد غیر طبیعی و شیرین‌کننده‌ها به آن اضافه نخواهند شد. افرادی که از طعم بد قرص‌ها احساس ناراحتی دارند، با استفاده از این قرص می‌توانند مزه‌ای طبیعی و بوی خوش آن را احساس کنند.

قرص بلوبری یک گزینه طبیعی برای عصاره بلوبری است
قرص بلوبری یک گزینه طبیعی برای عصاره بلوبری است

قرص بالن بلوبری مجموعه‌ای از ترکیبات گیاهی پرخاصیت می‌باشد

اهمیت آنتی اکسیدان‌ها در بلوبری باعث شده تا ترکیبات گیاهی بسیار مفیدی در درون آن وجود داشته باشد و استفاده از آن، بدن را در رابطه با آسیب‌ها و بیماری‌های مختلف حفظ خواهد کرد. به‌ غیر از بلوبری، مشخص شده‌ است که توت‌های دیگری همانند زغال ‌اخته در بین تمامی مواد غذایی حاوی بیشترین میزان آنتی‌ اکسیدان هستند.

اسیدهای فولیک و ویتامین C که در بلوبری واقع‌ شده است، بسیار بالاست و همین‌طور منبع خوب آنتوسیانین‌ها هستند که رنگ آبی و بنفش آن مشخص می‌شود که میزان زیادی از این آنتی ‌اکسیدان در آن وجود دارد و مشخص است که تمامی مزایای سلامتی توت‌ها را نیز دارد.

البته لازم است بدانید که زغال ‌اخته نیز منبع مغذی از تمامی ویتامین‌ها می‌باشد و در دسته‌بندی دیگر توت‌ها می‌تواند بسیار مغذی باشد و با توجه به این ‌که شباهت بسیار زیادی به بلوبری دارد، به‌ عنوان بلوبری اروپایی نیز نام گرفته ‌است و در دسته‌بندی این میوه وجود دارد.

پس باید بگوییم که میوه بلوبری حدوداً شامل ۸۵ کالری می‌گردد که ۴ گرم آن فیبر و ۱۵ گرم قند می‌باشد. اما در کل ۸۵ درصد از بلوبری را آب تشکیل داده ‌است و دیگر مقادیر ویتامین‌های مختلف در درصد باقیمانده آن ذخیره شده‌اند.

قرص بالن بلوبری مجموعه‌ای از ترکیبات گیاهی پرخاصیت می‌باشد
قرص بالن بلوبری مجموعه‌ای از ترکیبات گیاهی پرخاصیت می‌باشد

استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش التهاب مفید است

اهمیت استفاده از بلوبری بر این است که می‌تواند با التهابات موجود در بدن مبارزه کند. همان‌طور که می‌دانید، دلیل اصلی بسیاری از بیماری‌ها وجود التهاب می‌باشد. حال استفاده از قرص بلوبری که حاوی میزان زیادی عصاره آن می‌باشد، کمک می‌کند تا التهابات موجود در بدن در کنار کاهش یافتن وزن برطرف گردد.

دلیل اصلی این ویژگی تا حدودی مربوط به آنتوسیانین‌ها می‌باشد. زیرا این نوع آنتی ‌اکسیدان‌ها دارای خواص ضد التهاب نیز هستند. مطالعات چندهفته‌ای روی افراد مختلفی انجام گرفت.

این افراد به ‌صورت روزانه ۳۰۰ میلی ‌گرم بلوبری مصرف می‌کردند تا به بدن آن‌ها این نوع آنتی‌اکسیدان برسد. سپس بعد از گذشت ۳ هفته پزشکان دریافتند که علائم التهابات آن‌ها با کاهش ۳۸ تا ۶۰ درصدی روبرو شده ‌است.

در کنار این موارد، مطالعات دیگری نشان داده ‌است که نوشیدن 330 میلی ‌لیتر آب بلوبری در هر روز توانسته به ‌صورت قابل ملاحظه‌ای سبب کاهش یافتن التهابات بدن افراد گردد. البته که هنوز تحقیقات بسیاری در رابطه با این میوه نهفته ‌است. اما استفاده از قرص بالن بلوبری می‌تواند این فواید را برای بدن افراد داشته باشد که با التهابات موجود مبارزه کند.

استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش التهاب مفید است
استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش التهاب مفید است

استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش قند خون مفید است

هنگامی‌که می‌خواهیم بگوییم که فایده استفاده از قرص بالن بلوبری چیست باید به مهم‌ترین فایده آن یعنی کاهش دادن میزان قند خون نیز اشاره کنیم. افرادی که درگیر دیابت نوع ۲ هستند، برای کاهش قند خون خود می‌توانند از بلوبری به‌ عنوان یک داروی گیاهی مناسب استفاده داشته باشند.

بسیاری از پزشکان اعتقاد دارند که انواع توت‌ها کارایی همانند داروهای کاهش‌دهنده قند خون دارند و باعث می‌شوند تا کربوهیدرات‌های موجود در بدن جذب نشوند.

طبق یک مطالعات حیوانی می‌توانیم این ‌موضوع را عنوان کنیم که وجود آنتی ‌اکسیدان‌ها در بلوبری باعث می‌شود تا ترشح انسولین در بدن بهتر شکل بگیرد و هنگامی‌که ترشح انسولین برای افراد انجام بگیرد، قند موجود به تمامی سلول‌های بدن خواهد رسید و باعث افزایش قند خون نخواهد شد.

به نسبت داروها، تاثیرگذاری عصاره بلوبری روی کاهش قند خون در افراد بزرگسالی که مبتلا به دیابت نوع ۲ می‌باشند، بسیار بیشتر می‌باشد و رژیم‌های غذایی که در آن‌ها بلوبری بسیار یافت می‌شود، باعث می‌گردد تا ترشح انسولین در افراد بزرگسال بیشتر شود.

پس می‌توان گفت که استفاده از قرص بلوبری کمک می‌کند تا درمان دیابت نیز انجام بگیرد و بر سطح قند خون تاثیرگذار است. با استفاده از این موارد دریافتیم که فواید قرص بالن بلوبری چیست . در ادامه بیشتر در رابطه با آن نیز خواهیم گفت.

استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش قند خون مفید است
استفاده از قرص بالن بلوبری برای کاهش قند خون مفید است

استفاده از قرص بالن بلوبری برای سلامت قلب بسیار کمک می‌کند

امکان دارد که استفاده از قرص بلوبری فواید بسیار زیادی را برای قلب داشته باشد. همان‌طور که گفتیم، منبع بسیاری از ویتامینK ‌ در بلوبری وجود دارد. وظیفه این ویتامین این است که به انعقاد خون کمک بسیاری می‌کند و از لخته شدن خون جلوگیری خواهد کرد. این مسئله باعث می‌شود تا خطر مبتلا شدن به حمله قلبی و سکته کمتر از حد ممکن گردد.

بر روی این مسئله تحقیقات و آزمایشات بسیاری انجام ‌گرفته است که متوجه شدیم که کاهش فشار خون از طریق آنتوسیانین که در این نوع زغال‌ اخته دیده می‌شود، اتفاق خواهد افتاد.

برای این‌ که این ‌موضوع به اثبات برسد، تحقیقاتی روی ۳۵ نفر از افراد انجام گرفت. این دسته از افراد از توت‌های مختلفی استفاده کردند و دریافتند که عملکرد پلاکت‌های خون آن‌ها برای سطح کلسترول خوب و فشار خون روزانه بهبود یافته ‌است و تمامی این موارد رابطه مستقیمی با سلامت قلب خواهد داشت. پس استفاده از قرص بلوبری سبب می‌شود تا تمامی این اتفاقات در بدن شکل بگیرد و باعث محافظت از قلب می‌گردد.

استفاده از قرص بالن بلوبری برای سلامت قلب بسیار کمک می‌کند
استفاده از قرص بالن بلوبری برای سلامت قلب بسیار کمک می‌کند

بهبود عملکرد مغز از طریق استفاده از قرص بلوبری اتفاق خواهد افتاد

قرص بلوبری که به ‌عنوان مکمل اصلی از این نوع میوه شناخته می‌شود، برای بهبود حافظه بلند مدت و فعالیت‌های آن بسیار مؤثر است و می‌تواند فعالیت حافظه در افراد مسن را بیشتر کند. به همین دلیل عمر حافظه افراد بیشتر می‌گردد و افراد درگیر بیماری آلزایمر نخواهند شد و همین‌طور از پیشرفت این بیماری جلوگیری خواهد کرد.

از بین بردن باکتری‌ها وظیفه میوه بلوبری می‌باشد

یکی دیگر از خواصی که میوه بلوبری شامل می‌شود، اثرات ضد میکروبی در برابر باکتری‌ها می‌باشد و می‌تواند با آن‌ها مبارزه کند. این مطالعات بر اساس تحقیق‌های پزشکان به اثبات رسیده ‌است که میوه بلوبری در از بین بردن باکتری‌ها سهم بسیاری ایفا خواهد کرد.

همین‌طور التهابات مزمنی که در روده بزرگ و راست‌ روده یافت می‌شود، از طریق استفاده از بلوبری کاهش خواهد یافت. مطالعه‌ای روی ۱۳ نفر از افراد انجام ‌گرفته که این ‌موضوع به اثبات رسیده که کاهش التهابات مزمن روده بزرگ از طریق استفاده از بلوبری امکانپذیر است. پس اهمیت استفاده از قرص بالن بلوبری بالا خواهد رفت و می‌تواند فواید بسیاری را برای بدن داشته باشد.

از بین بردن باکتری‌ها وظیفه میوه بلوبری می‌باشد
از بین بردن باکتری‌ها وظیفه میوه بلوبری می‌باشد

فوایدی به‌ غیر از سلامتی برای بدن از وظایف قرص بلوبری است

تا این قسمت از مطلب گفتیم که فواید اصلی قرص بالن بلوبری چیست . اما تمامی این فواید برای سلامتی اهمیت داشته‌اند، حال برای این ‌که بیشتر از خواص اصلی بلوبری و قرص بالن بلوبری اطلاع پیدا کنید، باید بگوییم که دهنده طبیعی برای میوه بلوبری به ‌عنوان یک‌ رنگ دهنده طبیعی برای انواع کرم ‌ها و دسرها شناخته می‌شود.

همین‌طور قرص آن این مزیت را دارد تا بتواند برای انواع دسرها رنگ طبیعی را ایجاد کند و یکی از ساده‌ترین راهکارها برای این‌که عطر و طعم میوه بلوبری را به دیگر وعده‌های غذایی خود بیفزایید، استفاده از قرص بلوبری می‌باشد که در کنار وعده‌های صبحانه و دسرها بسیار مفید است. استفاده از میوه بلوبری در مسافرت و دیگر موارد بسیار ساده و آسان می‌باشد و نیازی به نگهداری در یخچال و شستن ندارد.

با تمامی این مطالب دریافتیم که فواید قرص بالن بلوبری چیست . به‌ غیر از تمام آن‌ها وظیفه اصلی آن کاهش یافتن وزن می‌باشد. زیر غذای مغذی برای بدن است که می‌تواند تمامی مواد بدن را تامین کند و همین‌طور چربی سوزی بسیار بالایی برای کاهش وزن می‌باشد.

با افزایش یافتن متابولیسم بدن از طریق استفاده از قرص بالن بلوبری می‌توانید به وزن دلخواه خود برسید. افرادی که شرایط لازم برای استفاده از این قرص را دارند، می‌توانند تحت نظارت یک پزشک از آن استفاده داشته باشند تا از نتایج اعجاب ‌انگیز آن غافلگیر شوند.

فوایدی به‌ غیر از سلامتی برای بدن از وظایف قرص بلوبری است
فوایدی به‌ غیر از سلامتی برای بدن از وظایف قرص بلوبری است

سخن آخر

در این مطلب در رابطه با این که قرص بالن بلوبری چیست برای شما اطلاعاتی داشتیم و ذکر کردیم که اهمیت‌ها و فواید این قرص به‌ حدی زیاد است که به ‌غیر از کاهش وزن می‌تواند بسیار مزایای دیگر برای بدن به دنبال داشته باشد. اغلب افرادی که نگرانی در رابطه با چاقی دارند، می‌توانند این راهکار را به ‌عنوان عامل مؤثر بدانند.

البته قبل از این که از این قرص استفاده کنید، بهتر است با پزشک در این‌باره صحبت داشته باشید تا از هر گونه عوارض جلوگیری کنید. امیدواریم که استفاده از این مطلب با عنوان قرص بالن بلوبری چیست برای شما مفید بوده باشد.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید