رژیم شیر آنجلینا جولی

فهرست مطالب

در این مقاله از سایت مرکز درمان چاقی تهران، سعی داریم درباره رژیم شیر آنجلینا جولی توضیحات جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

اغلب افراد به منظور سوزندان چربیهای مازاد و تثبیت بدن در فرم متناسب و عالی به دنبال رژیم های غذایی متعددی هستند که یکی از این برنامه های غذایی استفاده از رژیم شیر بازیگر خوش اندام هالیوودی آنجلینا جولی است.

رژیم شیر آنجلینا جولی یک رژیم غذایی کم کالری و پر پروتئین است که بر اساس مصرف شیر و سایر لبنیات بنا شده است. این رژیم می تواند به کاهش وزن سریع کمک کند، اما باید توجه داشت که در بلند مدت پایدار نیست و می تواند منجر به عوارض جانبی شود.

 

در مقالات قبلی به صورت مفصل در مورد رژیم شیر و موز توضیح دادیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رژیم شیر می توانید با ما در تماس باشید

09120174510

تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا در خصوص اثرات این رژیم غذایی و نتایج پایدارتر جراحی های چاقی اطلاعات لازم را ارائه دهیم.

مقدمه

رژیم شیر آنجلینا جولی
رژیم شیر آنجلینا جولی

اینفوگرافیک رژیم شیر آنجلینا جولی

اینفوگرافیک رژیم شیر آنجلینا جولی
اینفوگرافیک رژیم شیر آنجلینا جولی

هنگامی که شما تنها شیر مصرف می کنید تا بخشی از وزن خود را از دست بدهید، بدن شما تنها پروتئین و همینطور کلسیم موجود در شیر را دریافت خواهد کرد و دیگر مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن مانند نیاسین، ویتامین های (D و C)، آهن، فولات، فیبر و منیزیم را بدست خواهد آورد.

پیشنهاد می کنیم از پست رژیم شوک برای خارج شدن از استپ وزن دیدن کنید

رژیم شیر آنجلینا جولی چیست و مصرف مداوم آن چه پیامدهای به دنبال دارد؟

جراحی چاقی چیست و انواع ان را نام ببرید؟

چه افرادی کاندیدای جراحی بای پس معده هستند؟

مزایای جراحی گاسترکتومی معده را ذکر کنید؟

عملکرد بالن معده بعد از جراحی کاهش وزن به چه صورت است توضیح دهید؟

انواع شیوه های پیکرتراشی را نام ببرید؟

جراحی چاقی AGB چیست؟

رژیم شیر آنجلینا جولی چیست؟

یکی از نگرانی های که امروزه اغلب مردم دنیا را درگیر خود کرده است لاغری به همراه داشتن وزن متعادل است. شیوه زندگی ناسالم و نابجا سبب گردیده که BMI افراد در هر رده سنی روند صعودی داشته باشد

و در نتیجه شخص با مشکل اضافه وزن و یا چاقی مفرط همراه شود. شما با کمک شیوه های درمانی متعدد و همینطور رژیم های غذایی اصولی میتوانید به راحتی این مشکل را رفع و به حفظ وزن متعادل دست یابید.

راز تناسب خوش اندام ترین بازیگر هالیوودی آنجلینا جولی باعث شده اکثر افراد به خصوص بانوان به دنبال رژیم شیر آنجلینا جولی باشند تا از این طریق بتواند زیبایی اندام خود را بدست آورند.

دقت داشته باشید که رژیم شیر تاکید بسیار بر روی مصرف شیرهای بدون چربی دارد تا بدینوسیله بتوانید بخشی از وزن اضافی خود را از دست بدهید.

طرفداران رژیم فوق براین باورند که داشتن فعالیت های ورزشی منظم در کنار این برنامه غذایی که مملو از مواد مغذی است میتواند با روند چربی سوزی به تقلیل وزن همراه با تامین نیازهای تغذیه ی اثرات مثبتی را به همراه داشته باشد.

رژیم شیر آنجلینا جولی
رژیم شیر آنجلینا جولی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی به افرادی که جهت رسیدن به کاهش وزن سریع رژیم شیر آنجلینا جولی را دنبال می کنند متذکر می شوند که شاید این برنامه غذایی بتواند به از دست دادن وزن به شما کمک بسیار کند اما روشی دائمی و پایداری نخواهد بود.

چنانچه شخص تمایل داشته باشد تا روزانه به مدت یک ماه بیش از دو لیتر شیر میل کند

چنانچه شخص تمایل داشته باشد تا روزانه به مدت یک ماه بیش از دو لیتر شیر میل کند شاید با تقلیل بافت های چربی موجود در بدن همراه شود، ولیکن با فقدان تغذیه ی سایر گروه های غذایی مواجه خواهد شد که اثرات منفی را بر روی بدن برجای می گذارد.

پیشنهاد می کنیم از پستهای زیر دیدن کنید:

  1. آیا شیر خشک چاق کننده است
  2. کالری یک لیوان شیر

پیامدهای رژیم شیر

لازم به توضیح است در صورتی که مایلید از برنامه رژیم شیر آنجلینا جولی پیروی کنید احتمالاً شما با پیامدهای جانبی حاصل از این برنامه غذایی مواجه خواهید شد که عبارتند از:

عدم تحمل لاکتوز

ممکن است گوارش Lactose موجود در شیر برای مصرف کنندگان به دلیل ایجاد نفخ معده، گرفتگی ماهیچه  ها، اسهال، گاز معده و یا حالت تهوع امری چندان راحت نباشد و وی را با مشکلاتی مواجه سازد.

آلرژی

متخصصین تغذیه معتقدند نوجوانانی که با هدف کاهش وزن سریع از رژیم شیر آنجلینا جولی استفاده می کنند احتمال دارد با اثر گذاشتن بر روی هورمون های خاص نظیر انسولین با اختلالات پوستی و یا آکنه مواجه شوند.

آلرژی
آلرژی

شکستگی استخوان

هرچند این ماده غذایی نقش بسزایی در تامین استخوان بندی و یا کلسیم بدن به همراه دارد ولیکن تحقیقات پزشکی بیانگر این است که استفاده بسیار از شیر و فراورده های آن در اشخاص بزرگسال به علت پوکی ممکن است درصد شکستگی استخوان را تا حد بسیار افزایش دهد. البته بررسی های گسترده تری جهت تایید علمی ادعای فوق وجود دارد.

سرطان

یکی دیگر از پیامدهای که احتمال دارد پیروی طولانی مدت این رژیم لاغری بر روی مصرف کنندگان به دنبال داشته باشد سرطان پروستات در مردان و همینطور تخمدان در بانوان است که ریسک ابتلا به آن را تا حد بسیار افزایش میدهد.

در انتها بایستی خاطر نشان شویم رژیم گیرندگانی که از شیر پرچرب در این رژیم لاغری استفاده می کنند بعد از مدتی با مصرف بسیار آن با افزایش ال دی ال (LDL) خون همراه می شوند که می تواند برای سلامت قلب پیامدهای منفی را به دنبال داشته باشد.

رژیم های لاغری که فقط بر پایه مصرف یک ماده غذایی است در دراز مدت موثر بوده و حتی اثرات آن هم پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاه مدت به تدریج از بین میرود و در نتیجه شما به نتیجه قابل قبولی دست نخواهید یافت.

به این ترتیب شما بایستی از رژیم های اصولی به همراه تمرینات ورزشی منظم به منظور دستیابی به تناسب اندام با مصرف شیر به مقدار کافی بر اساس کالری مورد نیاز روزانه بدن استفاده کنید.

سرطان
سرطان

 

نتیجه گیری

در حال حاضر دستیابی به وزن ایده آل و همینطور نرمال و داشتن اندام مناسب موضوع مهمی است که همه افراد به خصوص بانوان در پی آن هستند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه پزشکی جراحان متخصص حوزه چاقی جراحی های لاغری مناسب و دائمی را با هدف پیشگیری از اختلالات مرتبط به اضافه وزن بالا و رسیدن به تناسب اندام زیبا به بیماران کاندیدای  Bariatric surgery توصیه می کنند که می تواند اثربخش تر از رژیم شیر آنجلینا جولی باشد.

نتیجه گیری
نتیجه گیری

بعد از جراحی چاقی جهت یافتن بهترین شیوه جهت دستیابی به فرم مطلوب و وزنی طبیعی در گام نخست شما بایستی تحت نظر حاذق ترین متخصصین تغذیه از یک رژیم غذایی کم کالری و مفید استفاده کنید. البته داشتن فعالیتهای ورزشی منظم و مداوم می تواند در نتایج حاصل از جراحی تاثیرگذار باشد.

https://bit.ly/3bB

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید