بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم موضوع بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان را مورد بررسی قرار دهیم و مطالب مهمی را در این رابطه بیان کنیم.
بهترین پزشک جراحی لاغری در گرگان دکتر مهدی سلیمی می باشد. او یک جراح بسیار مجرب و مجرب است که صدها رفع چاقی با جراحی موفق انجام داده است. او همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن جراحان چاقی ایران است. او به دلیل تخصصش در جراحی های کم تهاجمی و تعهدش به ارائه بهترین مراقبت ممکن به بیمارانش مشهور است.
مقدمه 

بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان
بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان

به این موضوع توجه داشته باشید که در سال های اخیر به علت های مختلفی انجام عمل های جراحی لاغری طرفداران بیشتری داشته، یعنی افراد بیشتری با مزیت های این عمل ها آشنا شده اند، در این مقاله قصد داریم اطلاعات مناسبی را در ارتباط با انجام عمل های جراحی لاغری بیان کنیم که برای شما مفید خواهد بود و پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان
بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان

بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان کیست؟

باید در انتخاب پزشک جراح چاقی خود به موارد زیر توجه نمایید. همچون:

 • تعداد عمل های موفق جراح چاقی
 • شهرت جراح
 • روحیه کار تیمی
 • میزان تجربه ی جراح
 • بیمارستان که تحت پوشش بیمه باشد عمل جراحی را انجام دهد.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 1. تا چه اندازه با علت های اصلی اضافه وزن آشنایی دارید؟
 2. آیا می دانید خواب چه تاثیری بر روی اضافه وزن و چاقی دارد؟
 3. در رابطه با راهکارهای لاغری تا چه اندازه اطلاعات دارید؟
 4. آیا می دانید در چه مواردی انجام عمل های لاغری پیشنهاد می شود؟
 5. تا چه اندازه از مزیت های عمل های لاغری آگاه هستید؟
 6. آیا می دانید عمل های لاغری به چند دسته کلی تقسیم می شوند؟
 7. در رابطه با عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟
 8. در رابطه با عمل بای پس چه می دانید؟
 9. آیا با عمل بالون معده آشنایی دارید؟
 10. در رابطه با عمل حلقه معده چه اطلاعاتی در اختیار دارید؟
 11. آیا می دانید قبل از انجام عمل های لاغری باید چه نکاتی را رعایت کرد؟
 12. آیا بعد از انجام عمل های لاغری درد بسیاری را تحمل خواهید کرد؟
 13. با نکات بعد از انجام عمل های لاغری تا چه اندازه آشنایی دارید؟
 14. تا چه اندازه با تغذیه بعد از عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟
 15. آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان چه ویژگی هایی دارد؟
 16. برای انتخاب بهترین دکتر جراح لاغری در گرگان باید به چه نکاتی توجه کرد؟
 17. آیا با تاثیر انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در نتیجه نهایی آشنایی دارید؟
 18. آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراح لاغری چگونه مشخص می شود؟
 19. آیا می دانید انتخاب مرکز درمانی در چه حالتی بر روی انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری تاثیر می گذارد؟
 20. تا چه اندازه با تاثیر انتخاب مرکز درمانی بر روی انتخاب پزشک آشنایی دارید؟
 21. تا چه اندازه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟
 22. در رابطه با تقبل هزینه عمل های جراحی توسط شرکت های بیمه ای چه اطلاعاتی دارید؟
 23. آیا می دانید شرکت های بیمه ای چند درصد از هزینه های نهایی را تقبل می کنند؟

تا چه اندازه با علت های اصلی اضافه وزن آشنایی دارید؟

همان گونه که در قسمت مقدمه هم به این موضوع اشاره داشتیم، در این مقاله قصد داریم در ارتباط با عمل های جراحی لاغری مطالبی را بیان کنیم، اما قبل از این موضوع لازم می دانیم که در رابطه با مواردی که سبب چاقی می شود، هم اطلاعات کاملی را در اختیار مخاطب قرار دهیم تا با این موضوع هم آشنایی داشته باشد.

از اصلی ترین مواردی که زمینه ساز چاقی می شود، باید به تغذیه اشاره کرد، البته تغذیه سالم برای بدن انسان لازم و حیاتی است، ولی مشکل از آن جایی شروع می شود که تغذیه ناسالم و اشتباه به جای تغذیه سالم می آید، تغذیه سالم تعریف خاص خود را دارد و هر تغذیه دیگری که در این تعریف نگنجد، ناسالم به حساب می آید.

تعیین تغذیه سالم

برای تعیین تغذیه سالم، یک هرم غذایی را تنظیم کرده اند، شما باید میزان مواد غذایی مصرفی خود را با توجه به این هرم مشخص کنید و از مواد غذایی استفاده کنید که در پائین هرم قرار دارند، یعنی فضای بیشتری را به خود اختصاص داده اند، توجه داشته باشید که پرخوری هم می تواند یکی از علت های اضافه وزن باشد که در همین تغذیه نامناسب جای می گیرد.

از دیگر علت های چاقی و اضافه وزن باید به این موضوع اشاره کنیم که انسان امروزی به دلیل آن که علم، دانش و تکنولوژی پیشرفت قابل قبولی داشته است، همه کارها را به سادگی و در زمان کمی انجام می دهد و همین موضوع باعث می شود که تحرک و فعالیت جسمی او به شدت کاهش پیدا کند، به این فرآیند، ماشینی شدن هم می گویند و ماشینی شدن از علت های اصلی چاقی و اضافه وزن به حساب می آید. توجه داشته باشید که علت های دیگری هم برای چاقی و اضافه وزن وجود دارد، اما ما اصلی ترین این موارد را بیان کردیم.

تعیین تغذیه سالم
تعیین تغذیه سالم

آیا می دانید خواب چه تاثیری بر روی اضافه وزن و چاقی دارد؟

سوال بسیار مهمی که در رابطه با چاقی پیش می آید این است که آیا خواب تاثیری بر روی چاقی و اضافه وزن دارد؟ بسیاری از افراد عقیده دارند که خواب زیاد می تواند باعث چاقی و اضافه وزن شود و معمولا می گویند؛ اگر بعد از نهار چند ساعتی را بخوابید، چاق خواهید شد، در این جا باید بگوییم که این تفکر به طور کامل اشتباه می باشد و هیچ دلیل علمی برای آن وجود ندارد.

به این موضوع توجه کنید که خواب نقش بسیار مهمی بر روی متابولیسم بدن شما دارد، یک خواب مناسب و کافی باعث می شود که اعضاء بدن شما به طور صحیح فعالیت خود را انجام دهند و این کار باعث می شود که شما بدنی رو به فرم و نرمال داشته باشید، که البته چنین بدنی به چاقی و اضافه وزن مبتلا نیست.

این در حالی است که خواب اشتباه می تواند باعث به هم ریختن متابولیسم بدن شما شود، حال این به هم ریختن متابولیسم می تواند زمینه ساز چاقی یا لاغری شخص شود و این موضوع با توجه به شرایط جسمی فرد مشخص خواهد شد، اما توجه داشته باشید که خواب نامناسب به معنی خواب زیاد نیست.

بدن هر انسانی روزانه به هشت ساعت خواب نیاز دارد

بدن هر انسانی روزانه به هشت ساعت خواب نیاز دارد، این میزان از خواب را به عنوان خواب مناسب می دانند و اگر ساعت های خوابیدن از هشت ساعت کمتر یا بیشتر شود، باید بگوییم که خواب شما نامناسب می باشد، حال این سوال پیش می آید که چه ساعتی برای خوابیدن بهتر است؟

برای پاسخ به این سوال نمی توانیم هیچ ساعت خاصی را بیان کنیم و باید بگوییم که همه چیز به بدن خود شما بستگی دارد، بعضی از افراد هستند که خواب شبانگاهی برای آن ها بهتر است و این افراد باید که ساعت دوازده شب بخوابند و بعضی دیگر به بی خوابی های شبانه عادت دارند و بدن آن ها در شب عملکرد بهتری دارد، توجه داشته باشید که ساعت خواب خود را با توجه به عملکرد بدن خود تنظیم کنید.

بدن هر انسانی روزانه به هشت ساعت خواب نیاز دارد
بدن هر انسانی روزانه به هشت ساعت خواب نیاز دارد

در رابطه با راهکارهای لاغری تا چه اندازه اطلاعات دارید؟

حال که مواردی که سبب و زمینه ساز چاقی می شود، را شرح داده ایم، باید به این موضوع بپردازیم که برای لاغری و کاهش وزن چه روش هایی وجود دارد. در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که روش مناسب برای هر کسی با دیگری تفاوت هایی دارد و شما متناسب با شرایط بدنی و متابولیسم بدن خود باید راهکاری مناسب را انتخاب کنید.

از ورزش کردن به عنوان یکی از بهترین روش های لاغری یاد می کنند، که البته بسیاری از افراد با ورزش کردن توانسته اند که وزن بسیاری را کم کنند و سلامت خود را تضمین کنند، اما متاسفانه بعضی از افراد هم به دلیل های مختلفی نمی توانند ورزش را در برنامه خود قرار دهند، البته توجه داشته باشید که ورزش کردن نه تنها برای لاغری، بلکه برای سلامتی هم مفید خواهد بود.

رعایت رژیم هایی سخت

رعایت رژیم هایی سخت هم از دیگر راهکارهایی است که برای لاغری و کاهش وزن پیشنهاد می شود، اما اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، باید بگوییم که رعایت چنین رژیم هایی اراده ای فوق العاده قوی می خواهند و معمولا بعد از کنار گذاشتن رژیم غذایی، وزن شخص به همان حالت قبلی برمی گردد.

بعضی از افراد هم توصیه می کنند که ورزش کردن و رعایت رژیم غذایی را در کنار هم داشته باشید و از مزیت های هر دو این موارد در کنار هم استفاده کنید و این کار باعث می شود که معایب هر یک از آن ها هم در کنار هم پوشش داده شود، البته که این کار هم برای بسیاری از افراد مناسب می باشد.

البته بعضی از افراد هم هستند که رعایت رژیم غذایی و انجام حرکت های ورزشی هم باز موفق به کاهش وزن و لاغری نمی شوند و به این افراد توصیه می شود که راهکارهای دیگری را برای کاهش وزن امتحان کنند، اما سوال این است که آیا راهکار مناسب و مطمئن دیگری هم برای لاغری وجود دارد؟

رعایت رژیم هایی سخت
رعایت رژیم هایی سخت

آیا می دانید در چه مواردی انجام عمل های لاغری پیشنهاد می شود؟

برای کسانی که به دنبال راهی جدید و مطمئن برای کاهش وزن هستند، روش دیگری هم وجود دارد، اما توجه داشته باشید که انجام این روش نیاز به داشتن یکسری شرایط خاص دارد که در ادامه آن را به طور کامل توضیح می دهیم، اما در این قسمت باید خاطر نشان کنیم که انجام عمل های جراحی لاغری روشی مطمئن و بدون خطر می باشد.

بسیاری از افراد هستند که با رعایت رژیم های غذایی سخت و حتی انجام ورزش های طاقت فرسا باز هم موفق به کاهش وزن و لاغری نمی شوند، این در حالی است که چاقی و اضافه وزن برای این افراد می تواند خطرناک باشد و بیماری های بسیاری را به دنبال داشته باشد و باید در زمان بسیار کمی، لاغر شوند.

آیا می دانید در چه مواردی انجام عمل های لاغری پیشنهاد می شود؟
آیا می دانید در چه مواردی انجام عمل های لاغری پیشنهاد می شود؟

با هر وزنی نمی توانید عمل های جراحی لاغری را انجام دهید

به این موضوع توجه داشته باشید که شما با هر وزنی نمی توانید عمل های جراحی لاغری را انجام دهید و برای این که بتوانید این عمل ها را انجام دهید، باید توده بدنی بالاتر از حد خاصی را داشته باشید، عمل های جراحی لاغری انواع مختلفی دارد و میزان شاخص توده بدنی در هر یک از این عمل ها متفاوت است، از این رو نمی توانیم شاخص توده بدنی خاصی را برای انجام عمل های جراحی لاغری ذکر کنیم.

مدت زمان چاقی شما هم عامل دیگری است که برای انتخاب عمل های جراحی لاغری به عنوان راهکاری برای لاغری پیشنهاد می شود. به عنوان مثال شما برای آن که بتوانید عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهید، باید شاخص توده بدنی بالاتر از 35 داشته باشید و مدت زمان بیش از 5 سال هم در این وزن مانده باشید، یعنی کاهش وزن به حدی که شاخص توده بدنی شما کمتر از 35 شود، را تجربه نکرده باشید

با هر وزنی نمی توانید عمل های جراحی لاغری را انجام دهید
با هر وزنی نمی توانید عمل های جراحی لاغری را انجام دهید

تا چه اندازه از مزیت های عمل های لاغری آگاه هستید؟

حال که در رابطه با عمل های جراحی لاغری اطلاعاتی را بیان کرده ایم، فرصت مناسبی است که در رابطه با مزیت های انجام این عمل ها هم توضیحاتی را بیان کنیم، اگر شما یا یکی از نزدیکانتان قصد انجام یکی از عمل های جراحی لاغری را دارید، ادامه مطالب را از دست ندهید.

کاهش حجم معده

به این موضوع دقت داشته باشید که اصلی ترین فایده انجام عمل های جراحی لاغری این است که حجم معده شما کاهش پیدا می کند، این کاهش حجم به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه به طور کامل در رابطه با این موضوع مطالبی را بیان خواهیم کرد، اما کاهش حجم معده سبب می شود که رعایت رژیم های غذایی ساده تر و آسان تر باشد.

توجه داشته باشید که رعایت رژیم های غذایی از این رو سخت است که معده شخص برای پر شدن و احساس سیری به غذایی بیشتری نیاز دارد، این در حالی است که اگر حجم معده کاهش پیدا کند، رعایت رژیم غذایی هم طبیعتا ساده تر خواهد بود و این موضوع بدیهی می باشد.

از دیگر مزیت های انجام عمل های لاغری می توان به این مورد اشاره کرد که معمولا کاهش وزن، سریع تر از زمان های عادی اتفاق می افتد، البته زمان و میزان کاهش وزن در عمل های جراحی مختلف، متفاوت خواهد بود، به عنوان مثل کاهش وزن در عمل اسلیو معده نسبت به عمل بالون معده بیشتر است و البته در زمان کمتری هم اتفاق می افتد.

از دیگر مزیت های انجام یک عمل جراحی برای لاغری می توان به کاهش هزینه ها اشاره کرد! بله درست خواندید، بسیاری از افراد تصور می کنند که انجام عمل جراحی برای لاغری هزینه های بسیاری را به دنبال دارد، این در حالی است که انجام یک عمل جراحی در مقایسه با روش های دیگر، هزینه های کمتری خواهد داشت.

کاهش حجم معده
کاهش حجم معده

آیا می دانید عمل های لاغری به چند دسته کلی تقسیم می شوند؟

در این بخش از متن خود تصمیم داریم شما را با انواع بی‌ شمار جراحی های لاغری آشنا کرده و در رابطه با آن‌ ها به شما عزیزان اطلاعات سودمندی را ارائه دهیم. اگر قصد انجام عمل لاغری را داشته و می‌ خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید تا به انتها با ما همراه باشید. در حالت کلی دسته‌ بندی عمل‌ های لاغری شامل سه دسته می شود که هر یک از آن‌ ها به روش خاصی به لاغری شما کمک خواهند کرد.

تغییر در دستگاه گوارش

حالت اول عمل‌ های لاغری هستند که در دستگاه گوارش شما تغییراتی را ایجاد کرده و اکثر این عمل‌ ها سایز معده فرد چاق را کوچک خواهند کرد. به‌ عنوان مثال در عمل اسلیو معده و عمل بای پس معده توسط دکترهای متخصص سایز معده فرد چاق کوچک خواهد شد و بخش اعظم معده این افراد بریده می‌ شود.

این در حالی‌ است که دسته دوم عمل های لاغری از طریق افزودن جسمی به دستگاه گوارش شما برای لاغری و کاهش وزن اقدام خواهند کرد. به این شکل که در حین عمل پزشک جسم خارجی را برای کمک به کوچک شدن سایز معده تان به بدن شما اضافه خواهد کرد؛

به این ترتیب در یکی از انواع جراحی های لاغری که به کاهش وزن شما کمک می‌ کند، حلقه خاصی که قابل اندازه‌ گیری و کنترل باشد، را به دور معده فرد بیمار انداخته و توسط این جسم خارجی برای کوچک شدن سایز معده شما اقدام می شود.

دسته سوم عمل های لاغری شامل عمل‌ هایی هستند که به لیپوساکشن معروف بوده و در آن برای از بین بردن چربی‌ های قسمت مختلف بدن شما اقدام خواهد شد. به‌ این‌ ترتیب با انجام هر یک از انواع عمل های ذکر شده در سطرهای بالا می توانید برای کاهش وزن خود اقدام کرده و بیماری‌ های ناشی از چاقی خود را بهبود ببخشید.

تغییر در دستگاه گوارش
تغییر در دستگاه گوارش

در رابطه با عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی دارید؟

در سطرهای بالا در رابطه با انواع دسته‌ بندی عمل‌ های لاغری بحث کردیم و دانستیم عمل اسلیو معده یکی از انواع عمل های لاغری می‌ باشد که توسط بریدن بخش عمده ی معده فرد بیمار برای کاهش وزن وی اقدام می شود. در این بخش از مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری را در رابطه با عمل اسلیو معده به شما ارائه دهیم در انجام عمل اسلیو، معده فرد بیمار بریده خواهد شد و بخش اعظم آن از بدنش جدا می‌ شود

این در حالی‌ است که دقیقاً همان بخشی از معده فرد بیمار که بریده می‌ شود، حاوی هورمون گرسنگی می باشد و بعد از جدا شدن آن بخش از بدن وی دیگر احساسی به نام گرسنگی به مغز او انتقال داده نمی‌ شود؛ به همین دلیل انجام عمل اسلیو معده به شما کمک می‌ کند تا یک کاهش وزن تضمینی را برای خود رقم زده و دیگر نگران چاق شدن مجدد خود نباشید.

اضافه وزن

به همین دلیل سفارش می‌ کنیم، اگر شما دارای اضافه وزنی بیشتر از حد عادی هستید و از بیماری به نام پرخوری رنج می‌ برید حتماً برای انجام عمل اسلیو معده اقدام کرده و این را بدانید که بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

عمل اسلیو معده به‌ عنوان یکی از بهترین عمل‌ های لاغری شناخته می شود، چرا که وزن کاهشی در این عمل بسیار بالا بوده و شما می‌ توانید درصد بالایی از وزن اضافه خود را از دست بدهید؛ علاوه بر این از بین رفتن هورمون گرسنگی در هیچ کدام از عمل های لاغری ذکر شده در سطرهای بالا وجود نداشته و صرفاً در عمل اسلیو معده می‌ توانید از این مزیت بهره‌ مند شوید.

به همین دلیل توصیه می کنیم، عمل اسلیو معده را انجام داده و از فواید بی‌ شمار آن بهره‌ مند شوید تا بتوانید بیماری‌ های ناشی از چاقی خود را بهبود داده و سریع‌ تر به روال عادی زندگی خود برگردید.

اضافه وزن
اضافه وزن

در رابطه با عمل بای پس چه می دانید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با عمل لاغری بای‌ پس معده بحث کرده و مطالب سودمندی را به شما عزیزان ارائه دهیم، همان‌ طور که در سطرهای بالا با ما همراه بودید عمل لاغری بای پس معده یکی از انواع عمل های لاغری است که به شما کمک می‌ کند تا حجم بسیار زیادی از وزن اضافه خود را از دست داده و از داشتن یک وزن ایده‌آل لذت ببرید.

اگر بخواهیم در رابطه با عمل کرد عمل لاغری بای پس معده به شما عزیزان نکاتی را ارائه دهیم، می‌ توانیم به این نکته اشاره کنیم که در زمان انجام این عمل بخش خیلی بزرگی از معده فرد چاق بریده شده و بین می رود و خروج مواد غذایی برای انتقال به روده هم تغییرات خاصی ایجاد می شود.

کاهش وزن بعد از انجام عمل

عمل لاغری بای پس معده بعد از انجام عمل هم برای شما کاهش وزنی را به‌ همراه دارد، چون نحوه خروج مواد غذایی را تغییر داده و بین ورودی مواد غذایی به روده شما تغییرات خاصی را به وجود می‌ آورد؛ به این شکل که مواد غذایی بعد از رسیدن به معده فرد بیمار سریعاً وارد روده شده و دفع خواهند شد.

به‌ این‌ ترتیب در عمل بای‌ پس معده لاغری فراوانی را به همراه خواهید داشت و این یک لاغری تضمینی به حساب می‌ آید. به همین دلیل عمل لاغری بای‌ پس معده به عنوان یکی از بهترین و پرکاربردترین عمل لاغری در کل دنیا شناخته شده و سالیانه افراد زیادی در تمامی کشورهای دنیا برای انجام عمل بای پس معده اقدام می‌ کنند.

از طرفی لازم به ذکر است که در عمل بای پس معده هم دقیقاً مانند عمل لاغری اسلیو معده بخش فراوانی از حجم وزن اضافه خود را از دست داده و بیشتر از هر یک از انواع عمل های لاغری دیگر کاهش وزن خواهید داشت.

به همین دلیل به شما عزیزان توصیه می کنیم، عمل بای پس معده را در کنار عمل اسلیو معده بررسی کرده و یکی از آن‌ ها را انتخاب کنید و با انجام آن سلامتی را به خود برگردانده و به وزن ایده‌ آل برسید.

کاهش وزن بعد از انجام عمل
کاهش وزن بعد از انجام عمل

آیا با عمل بالون معده آشنایی دارید؟

در خطوط بالاتر در رابطه با نحوه انجام عمل های لاغری بحث کردیم و دانستیم دسته‌ بندی انجام هر یک از عمل‌ های لاغری در حالت کلی به سه شکل خواهد بود. در انجام عمل لاغری بالن معده فرد چاق به کمک یک جسم خارجی حجم و سایز معده خود را کوچک خواهد کرد و به‌ این‌ ترتیب از اضافه وزن وی جلوگیری خواهد شد.

اگر بخواهیم در رابطه با انجام عمل لاغری بالن معده به شما عزیزان مطالب سودمندی را ارائه دهیم، لازم است، بدانیم که در حین انجام این عمل بالن خاصی را در معده فرد چاق قرار می‌ دهند تا به عبارتی سایز معده وی را کاهش داده و ظرفیت پذیرش غذا را کاهش دهند؛ به این ترتیب فرد بیمار دیگر نمی‌ تواند به پرخوری‌ های سابق ادامه داده و می داند که معده او دیگر قدرت پذیرش قبل را ندارد.

حجم بالون قابل‌ تعیین است

حجم بالون ذکر شده در سطرهای بالا قابل‌ تعیین بوده و شما می توانید طبق نظر پزشک متخصص خود مقدار و حجم بالون را تعیین کنید، به‌ این‌ ترتیب بعد از مدتی شاهد کاهش وزن خواهید بود و می‌ توانید از فواید بی‌ شمار آن بهره ببرید. علاوه بر این لازم به ذکر است که انجام عمل لاغری بالن معده به شما عزیزان کمک می‌ کند تا بدون بریدن معده برای کاهش وزن خود اقدام کرده و بیماری‌ های ناشی از چاقی شما بهبود یابد.

نکته‌ ی لازم به ذکر دیگر در رابطه با انجام عمل لاغری بالن معده این است که شما می‌ توانید در زمان مشخصی به خواسته خودتان بالن قرار گرفته در معده تان را خارج کرده و به حالت قبل از عمل خود برگردید. یکی از بهترین مزایای انجام عمل لاغری بالن معده این است که قابل برگشت بوده و به شما عزیزان کمک می‌ کند تا در زمانی که به وزن ایده‌ آل خود رسیدید، این بالن را خارج کرده و مجدد مانند قبل از عمل به زندگی روزانه خود برگشته و زندگی کنید.

حجم بالون قابل‌ تعیین است
حجم بالون قابل‌ تعیین است

در رابطه با عمل حلقه معده چه اطلاعاتی در اختیار دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با عمل لاغری حلقه ی دور معده بحث کنیم و مطالب سودمندی را در اختیار شما قرار دهیم. همان طور که در خطوط بالاتر هم مطالعه کردید، عمل لاغری به سه بخش کلی تقسیم خواهد شد؛ عمل لاغری حلقه ی دور معده جزء گروهی از عمل های لاغری است که به کمک جسم خارجی برای کاهش وزن شما اقدام خواهد شد.

اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری در رابطه با عمل لاغری حلقه ی دور معده به شما ارائه دهیم، لازم است، بگوییم در این عمل حلقه ی خاصی که قابل کنترل و تعیین اندازه باشد، به دور معده ی فرد بیمار انداخته شده و با تنظیم آن، سایز معده ی افراد کوچک خواهد شد‌. پس نتیجه می گیریم در انجام عمل لاغری حلقه ی دور معده هم سایز معده ی افراد کوچک خواهد شد، اما به کمک حلقه ی خاصی که قابل اندازه گیری خواهد بود.

به عبارتی دیگر زمانی که شما عمل لاغری حلقه ی دور معده را انجام می دهید، می توانید بدون نیاز به برش معده، سایز آن را کاهش داده و برای کاهش وزن خود اقدام کنید،

همچنین لازم است، بدانید عمل لاغری حلقه ی دور معده دقیقا مانند عمل لاغری بالون معده قابل برگشت خواهد بود و می توانید برای اقدامات خاصی مانند بارداری آن را برداشته و به حالت قبل از عمل خود برگردید. به این ترتیب انجام عمل لاغری حلقه ی دور معده دارای مزیت قابل برگشت بودن می باشد و همین موضوع سبب افزایش طرفداران این عمل شده است.

در رابطه با عمل حلقه معده چه اطلاعاتی در اختیار دارید؟
در رابطه با عمل حلقه معده چه اطلاعاتی در اختیار دارید؟

آیا می دانید قبل از انجام عمل های لاغری باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با اقداماتی که باید قبل از انجام عمل لاغری انجام دهید، بحث کنیم و اطلاعات شما در این مورد افزایش دهیم.

همان‌ طور که در سطرهای قبلی با ما همراه بودید عمل های لاغری دارای انواع بی‌ شماری هستند و هر یک از آن ها به شکل خاصی برای کاهش وزن شما اقدام می‌ کند؛ این در حالی است که برای انجام هر یک از عمل‌ های لاغری ذکر شده باید مراقبت‌ های خاصی را در قبل از عمل انجام داده و نکات بی‌ شماری را مد نظر داشته باشید.

از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی خودداری کنید

به عبارت دیگر شما باید قبل از انجام هر یک از عمل‌ های لاغری از مصرف هر نوع ماده مخدر و مشروبات الکلی به طور جدی پرهیز کرده و این را بدانید که استفاده از آن‌ ها بسیار مضر بوده و می‌ تواند سلامت شما را به خطر بیندازد. از دیگر نکاتی که قبل از انجام عمل لاغری باید رعایت کنید، عدم مصرف چند نوع داروی شیمیایی یا گیاهی می باشد؛

این نوع داروها برای رقیق شدن خون بوده و از زمانی که شما لازم است، عمل جراحی لاغری را انجام دهید، باید یک هفته قبل از خوردن آن داروها پرهیز کنید تا در زمان انجام عمل خود دچار خون‌ ریزی بالایی نشده و عمل خود را به شکل درستی انجام دهید.

از دیگر اقداماتی که لازم است، قبل از انجام عمل لاغری انجام دهید، می توانیم به حضور در جلسات مشاوره قبل از عمل اشاره کنیم. تمامی نکاتی که لازم است، قبل از انجام عمل رعایت کنید و این‌ که عمل شما به چه شکلی خواهد بود، در جلسات مشاوره قبل از عمل به طور کامل به شما آموزش داده می‌ شود و همین آموزش‌ ها سبب کاهش استرس فرد بیمار خواهد شد.

به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، قبل از انجام هر یک از عمل‌ های لاغری در جلسات مشاوره قبل از آن حضور پیدا کرده و از اهمیت آن غافل نشوید، چرا که در تعیین نتیجه نهایی عمل شما بسیار تاثیر گذار بوده و مفید است.

آیا بعد از انجام عمل های لاغری درد بسیاری را تحمل خواهید کرد؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با انجام عمل های لاغری صحبت کردیم و نحوه انجام هر یک از آن‌ها را دانستیم، اکنون سوالی که پیش می‌آید این است که انجام هر یک از عمل های لاغری دارای چه مقدار درد بوده و چه گونه این درد را تحمل کنیم.

به همین دلیل لازم است، بدانیدکه انجام هر یک از انواع عمل های جراحی شامل درد خواهد بود. به این ترتیب بعد از انجام عمل لاغری هم قطعا درد خواهید داشت، اما این در حالی است که درد آن قابل تحمل بوده و آزار دهنده نیست.

علاوه بر این لازم است، در این بخش از مقاله به شما همراهان عزیز اطمینان خاطر بدهیم که بعد از انجام هر یک از انواع عمل های لاغری، پزشک متخصص به شما مسکن های خاصی را خواهد داد تا بتوانید در زمان درد از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این لازم است، بدانید درد ناشی از انجام عمل های لاغری زیاد نبوده و با مصرف ضعیف ترین مسکن ها هم قابل درمان خواهد بود و می توانید آن را تحمل کنید‌.

آیا بعد از انجام عمل های لاغری درد بسیاری را تحمل خواهید کرد؟
آیا بعد از انجام عمل های لاغری درد بسیاری را تحمل خواهید کرد؟

با نکات بعد از انجام عمل های لاغری تا چه اندازه آشنایی دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با نکات بعد از انجام عمل‌ های لاغری آشنا کنیم و مطالب سودمندی را به شما ارائه دهیم؛ اگر شما هم مانند هزاران فرد دیگری درگیر چاقی هستید و می‌ خواهید مشکلات ناشی از آن را برطرف کنید و راه‌ حل مد نظر شما استفاده از عمل های لاغری می باشد، قطعاً تا به انتها با ما همراه باشید و این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

از مهم‌ ترین نکاتی که بعد از انجام هر یک از عمل های لاغری باید به آن توجه داشته باشید، این است که از مصرف هر نوع دخانیات و نوشیدنی الکلی به طور جدی پرهیز کرده و سلامت خود را به خطر نیندازید.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که استفاده از هر نوع ماده دخانیاتی حتی قلیان هم مضر بوده و با خود فکر نکنید که قلیان یا سیگار اهمیت بالایی ندارند و موضوع به این شکل است که حتی این موارد هم بسیار مضر بوده و باید از استفاده از آن‌ ها به طور جدی پرهیز کنیم.

رژیم غذایی بعد از عمل

از دیگر مواردی که بعد از انجام عمل اسلیو معده باید رعایت کنید، می‌ توانیم به رژیم غذایی بعد از عمل اشاره کنیم. همان‌ طور که می‌ دانید بعد از انجام عمل های لاغری باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کرده و دقیقاً طبق آن غذای مورد مصرف خود را تنظیم کنید؛

این رژیم به شما کمک می‌ کند تا بتوانید وزن بیشتری را از دست داده و سریع‌ تر به وزن ایده‌ آل خود برسید. از دیگر نکاتی که بعد از انجام هر یک از عمل‌ های لاغری باید رعایت کنید، حضور در جلسات مشاوره بعد از عمل می باشد.

اگر بخواهیم در رابطه با جلسات مشاوره بعد از زمان مطالب سودمندی را به شما عزیزان ارائه دهیم، لازم است، بگوییم که این جلسات به شما کمک می‌ کند تا توسط پزشک خود معاینه شده و تمامی علائم شما مورد بررسی قرار گیرد؛

به‌ این‌ ترتیب روند بعد از عمل شما به طور کامل تحت نظر پزشکتان بوده و از به وجود آمدن حوادث خاصی جلوگیری خواهد شد، پس توصیه می‌کنیم حتماً در جلسات مشاوره بعد از زمان حضور پیدا کرده و از اهمیت آن غافل نشوید.

رژیم غذایی بعد از عمل
رژیم غذایی بعد از عمل

تا چه اندازه با تغذیه بعد از عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با رژیم غذایی بعد از انجام عمل های لاغری با شما عزیزان بحث کنیم، همان‌ طور که در سطرهای بالا با ما همراه بودید،یکی از مهم‌ ترین نکاتی که بعد از انجام عمل لاغری باید رعایت کنید، داشتن رژیم غذایی اصولی و کاملاً درست خواهد بود.

به‌ همین دلیل در این بخش از مقاله می‌ خواهیم در رابطه با این موضوع بحث کنیم و به شما عزیزان بگوییم که بعد از انجام عمل های لاغری باید رژیم غذایی مختص به آن‌ ها را رعایت کرده و لازم است، بدانید که پزشک معالج شما این رژیم‌ ها را به‌ طور کامل به شما ارائه خواهد داد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در اینباره مقاله بهترین روش لاغری از نظر پزشکان را مطالعه کنید.

چهار فاز

اگر بخواهیم در رابطه با رژیم ذکر شده به شما اطلاعاتی ارائه دهیم لازم است، بگوییم که رژیم غذایی بعد از انجام عمل‌ های لاغری دارای چهار فاز مجزا می باشد که هر یک از آن‌ ها چیزی حدود یک هفته الی ده روز به طول خواهد انجامید.

بعد از انجام عمل های لاغری به‌ هیچ‌ وجه نمی‌ توانید از مواد غذایی جامد استفاده کرده و صرفاً باید به نوشیدن نوشیدنی های رقیق اکتفا کنید و اصلاً به سراغ مواد غذایی جامد یا حتی نوشیدنی‌ های قند دار نروید.

علاوه بر این لازم است، بدانید که رژیم غذایی شما باید کاملاً اصولی و طبق عمل کرد و ویژگی‌ های بدنی شما تنظیم شود و نمی‌ توانید دقیقاً همان رژیمی که فامیل یا دوست شما از آن استفاده کرده و نتیجه مثبتی گرفته است، را برای خودتان در نظر بگیرید.

چرا که بدن هر یک از افراد با یک دیگر فرق داشته و ویژگی‌ های منحصر به‌ فردی داریم، به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، به نزد پزشک تغذیه متخصصی مراجعه کرده و از او بخواهید یک رژیم غذایی کاملاً اصولی را برای شما تهیه و تنظیم کند.

چهار فاز
چهار فاز

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان چه ویژگی هایی دارد؟

همان گونه که در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم، در این مقاله قصد داریم در رابطه با بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان مطالبی را بیان کنیم و به همین دلیل قصد داریم ویژگی های یک دکتر خوب را به طور کامل شرح دهیم. در ابتدا توجه داشته باشید که اصلی ترین ویژگی یک پزشک برای انجام عمل های جراحی لاغری، تخصص او می باشد.

تخصص و مهارت نقش بسیار مهمی در ویژگی های یک دکتر خوب دارند و باید توجه داشته باشید که یک پزشک در صورتی که تخصص و مهارت نداشته باشد،

به هیچ عنوان نمی تواند یک عمل جراحی لاغری را انجام دهد. در مرحله بعد باید به تجربه هم اهمیت دهید، تجربه به این معنی است که پزشک معالج شما قبل از عمل جراحی شما، عمل های بسیاری را انجام داده است.

ما در این مقاله قصد داریم مطالب سودمندی را در اختیار شما قرار دهیم تا کار را برای شما آسان کنیم، به همین دلیل در این قسمت باید به شما توصیه کنیم که اگر قصد انجام عمل های لاغری، به خصوص عمل اسلیو معده را دارید، در شهر گرگان این کار را انجام ندهید، زیرا این عمل ها حساسیت بسیار بالایی دارند.

یک پزشک برای آن که بتواند عمل های جراحی لاغری، به خصوص عمل اسلیو معده را انجام دهد، باید تخصص، مهارت و تجربه بالایی داشته باشد و به جرات می توانیم بگوییم که دکتر سلیمی بهترین کسی است که می تواند این عمل را انجام دهد، پس توصیه ما این است که برای انجام عمل جراحی لاغری خود از گرگان به تهران بروید و نزد دکتر سلیمی این عمل جراحی را انجام دهید تا از نتیجه نهایی رضایت داشته باشید.

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان چه ویژگی هایی دارد؟
آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان چه ویژگی هایی دارد؟

برای انتخاب بهترین دکتر جراح لاغری در گرگان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم که برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان مطالبی را بیان کنیم و بعد از ذکر ویژگی های این دکتر، حالا قصد داریم به نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان بپردازیم، پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که برای انتخاب بهترین دکتر جراح لاغری در گرگان، باید ابتدا ویژگی هایی که در مطلب های پیشین به آن اشاره کرده ایم را به طور کامل در پزشک مورد نظر خود جستجو کنید و اطمینان حاصل کنید که این پزشک تخصص، مهارت و تجربه کافی برای انجام عمل های جراحی لاغری را داشته باشد.

توجه داشته باشید؛ با تمام احترام برای پزشک های عزیزی که در شهر گرگان عمل جراحی لاغری را انجام می دهند، باید بگوییم در شهرستان ها انجام عمل های لاغری به خصوص عمل اسلیو معده طرفدران چندانی ندارد

و این پزشک ها تجربه کافی در انجام چنین عمل هایی ندارد و هنگامی که تجربه کم باشد، احتمال خطا بیشتر خواهد بود، پس باید بگوییم که بهترین دکتر جراح لاغری در گرگان را باید خارج از این شهر پیدا کنید، یعنی برای انجام عمل جراحی لاغری به شهرهای بزرگ تری مانند تهران بروید.

دکتر سلیمی

در تهران پزشک های بسیاری وجود دارند که تخصص، مهارت و تجربه کافی را در زمینه کاری خود دارند، اما باید بگوییم که دکتر سلیمی یکی از این بهترین پزشک ها می باشد که تجربه بالایی دارد و این تجربه باعث شده است که تخصص و مهارت او هم برای انجام عمل هار جراحی لاغری افزایش پیدا کند.

به این نکته توجه داشته باشید که قبل از انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان باید شناخت کافی کافی از پزشک ها و سطح تخصص و مهارت آن ها داشته باشید و به یاد داشته باشید که انتخاب جراح یکی از مهم ترین کارهایی است که قبل از انجام عمل جراحی باید آن را انجام دهید.

دکتر سلیمی
دکتر سلیمی

آیا با تاثیر انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در نتیجه نهایی آشنایی دارید؟

در مطلب های پیشین و در آن جایی که ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان را بررسی کردیم، به این موضوع اشاره داشتیم که انتخاب بهترین دکتر جراح لاغری در گرگان تاثیر بسیاری بر روی نتیجه نهایی دارد و از این رو پیشنهاد دادیم که به تهران بروید و عمل جراحی لاغری خود را نزد دکتر سلیمی انجام دهید، حال قصد داریم این تاثیرات را به طور کامل تر شرح دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شناخت بهترین جراح لاغری در کشور، مقالات زیر را مطالعه کنید:

 1. بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد
 2. بهترین دکتر جراحی لاغری در قم
 3. بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز
 4. بهترین جراح اسلیو معده در کرمان

عمل های جراحی لاغری به تنهایی هیچ گونه عوارضی ندارتد

به این موضوع توجه کنید که عمل های جراحی لاغری به خودی خود و به تنهایی هیچ گونه عوارضی ندارد، یعنی حجم معده را به هر طریقی که خود شما انتخاب کنید، کاهش پیدا می کند و این مشکلی ندارد، اما عوارض و معایب از آن جایی شروع می شود که یک پزشک نامناسب را برای انجام عمل جراحی خود انتخاب کنید،

به همین دلیل در قسمت قبل اصرار داشتیم، برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان باید از این شهر خارج شوید و در تهران و نزد پزشک حاذقی مانند دکتر سلیمی عمل جراحی مورد نظر خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است که برای انجام عمل های جراحی لاغری باید در ابتدا نکات بسیار مهمی را رعایت کنید، البته ما این نکات را به طور کلی در مطلب های پیشین توضیح داده ایم، اما باز هم یک پزشک متخصص باید وجود داشته باشد که این نکات را به همراه نکات دیگری که بعد از انجام عمل جراحی لاغری باید رعایت کنید، را به طور کامل برای شما شرح دهد.

در این قسمت لازم می دانیم باز هم به این موضوع اشاره کنیم که انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در شهرستانی مانند گرگان کار بسیار سختی است و اگر شما هم برای سلامت خود ارزش قائل هستید، باید عمل های جراحی لاغری به خصوص عمل اسلیو معده (به دلیل حساسیت بالای آن) را در تهران و نزد پزشک ماهری مانند دکتر سلیمی انجام دهید تا تاثیرات مثبت آن را به خوبی مشاهده کنید.

آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراح لاغری چگونه مشخص می شود؟

در این قسمت قصد داریم در رابطه با دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری مطالبی را بیان کنیم، به این موضوع توجه داشته باشید که طی تحقیقاتی که انجام داده ایم، بهترین دکتر جراحی که برای انجام جراحی های لاغری به خصوص اسلیو معده پیشنهاد می شود، دکتر سلیمی می باشد و از این رو قصد داریم نحوه مشخص کردن دستمزد ایشان را شرح دهیم.

در ابتدا باید بگوییم که دستمزدهای پزشک های متخصص از جمله دکتر سلیمی که از آن به عنوان بهترین جراح لاغری یاد می شود، با توجه به تعرفه های معینی مشخص خواهد شد، این تعرفه های از جانب سازمان پزشکی به دکتر ها اعلام می شود و شخص پزشک هیچ نقشی در تعیین این قیمت نخواهد داشت.

دستمزد یک پزشک با توجه به تخصص او مشخص خواهد شد، پزشک عمومی تعرفه ای خاص دارد، پزشک متخصص تعرفه ای دیگر خواهد داشت، این در حالی است که این تعرفه برای همه پزشک ها مبلغ ثابتی است و هیچ کس نمی تواند به دلخواه هزینه ای را به آن اضافه کرد و این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد.

اگر بخواهیم مطلب های پیشین را جمع بندی کنیم، باید بگوییم که شما با انتخاب دکتر سلیمی به عنوان بهترین جراح برای انجام عمل های جراحی لاغری، لازم نیست که هزینه بیشتری را بپردازید، یعنی با پرداخت همان تعرفه مشخص به آسانی می توانید از تخصص، مهارت و تجربه این پزشک برای نتیجه بهتر عمل جراحی لاغری خود استفاده کنید.

آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراح لاغری چگونه مشخص می شود؟
آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراح لاغری چگونه مشخص می شود؟

آیا می دانید انتخاب مرکز درمانی در چه حالتی بر روی انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری تاثیر می گذارد؟

در این مقاله قصد داریم مطالبی را بیان کنیم که قبل از انجام عمل های جراحی لاغری باید از آن آگاهی داشته باشید، یکی از موضوعاتی هم که باید بدانید این است که آیا انتخاب مرکز درمان تاثیری بر روی انتخاب پزشک شما دارد؟ برای جوابدهی به این سوال نیاز داریم که در ابتدا مطالب دیگری را بیان کنیم.

به این موضوع توجه داشته باشید که بعضی از افراد به جای آن که در ابتدا به مطب یک پزشک خاص مراجعه کنند، به مرکز های درمانی، یعنی بیمارستان ها مراجعه می کنند و از پزشک های آن جا یکی را برای انجام عمل جراحی خود انتخاب می کنند، البته این انتخاب پزشک می تواند اجباری هم باشد.

به عنوان مثال اگر شخصی خاص به دلیل بیماری های قلبی به بیمارستان مراجعه کند و در آن جا پزشک معالج او صلاح بداند که وی نباید بیمارستان را ترک کند و باید در زمان بسیار کوتاهی عمل جراحی لاغری را انجام دهد، در این حالت شخص اختیار چندانی در انتخاب پزشک و همچنین انتخاب مرکز درمانی برای انجام عمل جراحی لاغری ندارد، البته گاهی هم می تواند مرکز درمان و پزشک معالج خود را تغییر دهد، اما روند تقریبا زمان بری خواهد داشت.

در این حالت باید به این موضوع توجه داشته باشید که در هر مرکز درمانی (بیمارستان) تعداد خاصی پزشک وجود دارد که تخصص و مهارت انجام عمل های جراحی لاغری را دارند و به همین دلیل اگر شما در ابتدا یک مرکز خاص را در نظر بگیرید، در انتخاب پزشک با محدودیت هایی رو به رو خواهید شد و از آن جایی که در عمل جراحی لاغری انتخاب پزشک تاثیر بسیاری دارد، با مشکل رو به رو خواهید شد.

آیا می دانید انتخاب مرکز درمانی در چه حالتی بر روی انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری تاثیر می گذارد؟
آیا می دانید انتخاب مرکز درمانی در چه حالتی بر روی انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری تاثیر می گذارد؟

تا چه اندازه با تاثیر انتخاب مرکز درمانی بر روی انتخاب پزشک آشنایی دارید؟

سوال دیگری که قصد داریم به آن بپردازیم این است که آیا انتخاب پزشک هم می تواند در انتخاب مرکزی برای انجام عمل های جراحی لاغری موثر باشد، یا خیر و برای پاسخ به این سوال هم نیاز داریم که باز هم مطالب کامل و جامعی را شرح دهیم تا مخاطب اطلاعات و آگاهی کافی را داشته باشد.

در ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید که پزشک های حاذق و ماهری مانند دکتر سلیمی فقط در چند مرکز محدود که البته این مراکز امکانات و تجهیزات کافی را برای انجام عمل های جراحی اسلیو معده در اختیار دارند، فعالیت می کنند و از این رو اگر شما از شهرهایی مانند گرگان برای انجام عمل جراحی به تهران می آید، در رابطه با این مرکز از دکتر خود سوالات لازم را بپرسید.

توجه داشته باشید که پزشک ها معمولا با چند مرکز قرارداد دارند و تنها در مرکز هایی عمل جراحی را انجام می دهند که با آن ها قرارداد داشته باشد و از این رو کاملا واضح و مشخص است، هنگامی که شما یک پزشک خاص را برای انجام عمل جراحی لاغری خود انتخاب می کنید، پس در انتخاب مرکز های انجام عمل جراحی (بیمارستان ها) با محدودیت هایی رو به رو خواهید شد.

لازم به ذکر است که معمولا اکثر پزشک ها قراردادهای خود با بیمارستان ها را به صورتی تنظیم می کنند که در لیست بیمارستان های طرف قرارداد خود هم بیمارستان دولتی داشته باشند و هم بیمارستان خصوصی وجود داشته باشد و در این حالت مراجعه کنندگان با هر سطح از توان مالی به آسانی می توانند یک بیمارستان متناسب با بودجه مالی خود انتخاب کنند و از این لحاظ مشکلی نخواهند داشت.

تا چه اندازه با تاثیر انتخاب مرکز درمانی بر روی انتخاب پزشک آشنایی دارید؟
تا چه اندازه با تاثیر انتخاب مرکز درمانی بر روی انتخاب پزشک آشنایی دارید؟

تا چه اندازه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

با توجه به آن که در مطلب های پیشین اطلاعاتی را در رابطه با دستمزد پزشک متخصص بیان کردیم، در این قسمت قصد داریم به شرح این موضوع بپردازیم که هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چگونه مشخص می شود و برای پاسخ به این سوال نیاز داریم که عوامل بسیاری را توضیح دهیم تا با آن ها آشنایی داشته باشید.

در ابتدا توجه داشته باشید؛ همان گونه که در مطلب های پیشین هم به این موضوع اشاره کرده ایم، عمل های جراحی لاغری انواع مختلفی دارند، که البته این انواع در سطرهای بالا به طور کامل توضیح داده ایم، اما لازم به ذکر است، همان گونه که این عمل ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند، در هزینه هم متفاوت خواهند بود، یعنی هزینه انجام هر عمل جراحی لاغری با دیگر تفاوت دارد.

شرایط بدنی

لازم به ذکر است که بعد از نوع عمل جراحی انجام شده، شرایط بدنی شخصی که قصد دارد، عمل جراحی را انجام دهد، هم در تعیین هزینه ها دخیل است. به عنوان مثال دو نفر قصد دارند که عمل جراحی اسلیو معده را انجام دهند و این دو شرایط بدنی متفاوتی دارند، پس طبیعتا هزینه متفاوتی هم پرداخت خواهند کرد.

بعد از نوع عمل جراحی لاغری و شرایط بدنی باید تاثیر انتخاب مرکز درمان را برای شما توضیح دهیم. لازم به ذکر است که عمل های جراحی لاغری معمولا در بیمارستان ها یا درمانگاه های مجهز انجام می شود و کاملا طبیعی است که هزینه انجام عمل جراحی در هر مرکزی با دیگری تفاوت هایی دارد.

به عنوان مثال این که شما یک بیمارستان دولتی را برای انجام عمل جراحی خود انتخاب می کنید، یا برعکس به دنبال یک درمانگاه خصوصی هستید که هزینه بیشتری برای شما به دنبال دارد، اما خدمات متفاوتی هم به شما ارائه می دهند، موضوع مهمی است که قبل از انتخاب مرکز باید به آن توجه داشته باشید.

شرایط بدنی
شرایط بدنی

در رابطه با تقبل هزینه عمل های جراحی توسط شرکت های بیمه ای چه اطلاعاتی دارید؟

در این قسمت قصد داریم به شرح این نکته بپردازیم که آیا شرکت های بیمه ای هزینه های مربوط به عمل های جراحی لاغری را تقبل می کنند، یا خیر؟ توجه داشته باشید که این سوال برای بسیاری از مخاطب ها وجود دارد و ما قصد داریم به نوعی آن را توضیح دهیم که جای هیچ گونه ابهامی باقی نماند.

در قوانینی که برای شرکت های بیمه ای تنظیم کرده اند، به صراحت این نکته را بیان کرده اند که انجام هر گونه عمل جراحی که با هدف زیبایی انجام شود، شامل هزینه های بیمه نخواهد بود، یعنی شرکت های بیمه ای هیچ وظیفه ای برای تقبل هزینه های این عمل های جراحی ندارند.

عمل جراحی زیبایی

در رابطه با عمل های جراحی لاغری هم باید خاطر نشان کرد که در علم پزشکی، در گروهی جای می گیرند که از آن به عنوان عمل جراحی زیبایی یاد می شود، یعنی با توجه به مطالب فوق می توان به این نتیجه رسید که شرکت های بیمه ای هزینه ای را به عنوان عمل جراحی لاغری تقبل نخواهند کرد.

با این حال باید توجه داشته باشید که گاهی استثناهایی هم در این رابطه وجود دارد. در مطلب های پیشین به این موضوع اشاره کردیم که در بعضی از موارد عمل های جراحی لاغری به این دلیل انجام می شوند که سلامت شخص در خطر است و باید در اسرع وقت وزنی را کم کند، یعنی لاغر شود.

با توجه به مطلبی که اخیرا بیان کرده ایم، باید بگوییم که اگر شخصی به دلیل حفظ سلامت خود، مجبور به انجام عمل های جراحی لاغری است و این موضوع برای شرکت های بیمه ای به طور کامل اثبات شود، در این حالت بیمه مبلغی از هزینه نهایی عمل های جراحی لاغری را پرداخت خواهد کرد، اما باید قبل از انجام عمل جراحی برای این موضوع اقدام های لازم را انجام دهید.

عمل جراحی زیبایی
عمل جراحی زیبایی

آیا می دانید شرکت های بیمه ای چند درصد از هزینه های نهایی را تقبل می کنند؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با درصد پرداختی هزینه شرکت های بیمه ای برای انجام عمل های لاغری بحث کنیم، با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. همان طور که در سطرهای بالا با ما همراه بودید، گفتیم که می توانید از شرکت های بیمه ای کمک بگیرید تا بتوانید هزینه های انجام عمل لاغری را کم تر کنید.

حال سوالی که پیش می آید این است که هر یک از شرکت های بیمه ای چند درصد از هزینه های انجام عمل های لاغری را پرداخت می کنند. به همین دلیل لازم است، بدانید که شرکت های بیمه ای با یک دیگر متفاوت بوده و هر یک از آن ها روند خاص خود را دارند. به عبارتی دیگر شرکت های بیمه ای دارای قاعده و قانون خاص خود بوده و تمامی آن ها مانند دیگری عمل نمی کنند.

در حالت کلی هر یک از شرکت های بیمه ای درصد خاصی از هزینه های عمل های لاغری را پرداخت کرده و معیار ثابتی بین آن ها وجود ندارد.

این در حالی است که هر یک از شرکت های بیمه ای درصد خاصی از هزینه های انجام عمل لاغری را برعهده گرفته و آن را پرداخت می کنند. به هر حال هر درصدی از هزینه های انجام عمل لاغری که توسط شرکت های بیمه ای پرداخت شود، کمکی برای شما خواهد بود و توصیه می کنیم، حتما برای دریافت آن اقدام کنید.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان هستید.

از شرکت های بیمه ای کمک بگیرید

از دیگر نکاتی که لازم به ذکر این است که توصیه می کنیم، برای انجام عمل لاغری از شرکت های بیمه ای کمک بگیرید که درصد بالاتری از هزینه های انجام عمل را برعهده گرفته و کمک بیشتری به شما عزیزان خواهد کرد.

در نهایت تمامی مطلب های پیشین را به این شکل می توان بیان کرد که زندگی ماشینی و استفاده از غذاهایی که ارزش غذایی بالایی ندارند، سبب افزایش چاقی شده و این روزها افراد زیادی از اضافه وزن رنج می برند. به همین دلیل افراد زیادی دچار بیماری های ناشی از چاقی شده و از آن رنج می برند. به همین دلیل باید برای کاهش وزن به دنبال روشی منطقی باشید.

از روش های مورد استفاده برای کاهش وزن و لاغری می توانیم به داشتن تمرینات ورزشی و رژیم غذایی اصولی اشاره کنیم. روش دیگری که این روزها برای کاهش وزن به روی کار آمده است، استفاده از عمل های لاغری می باشد و در این بخش از مقاله هم قصد داریم در رابطه با آن بحث کنیم. با ما همراه باشید.

از شرکت های بیمه ای کمک بگیرید
از شرکت های بیمه ای کمک بگیرید

عمل های لاغری شامل انواع خیلی زیادی هستند

عمل های لاغری شامل انواع خیلی زیادی هستند که از جمله ی آن ها می توانیم به عمل جراحی اسلیو معده، جراحی بای پس و عمل جراحی حلقه ی معده اشاره کنیم. هر یک از انواع عمل های لاغری دارای روش خاصی بوده و لازم است، بدانید در انجام عمل لاغری اسلیو معده بخش اعظمی از معده ی فرد بیمار برش داده می شود.

هورمون گرسنگی

علاوه بر این در عمل اسلیو معده هورمون گرسنگی به طور کامل از بین رفته و دیگر احساس گرسنگی نخواهید کرد؛ به همین دلیل توصیه می کنیم، از عمل لاغری اسلیو معده استفاده کرده و سلامت خود را مجدد به دست آورید. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که باید از مصرف هر نوع نوشیدنی الکلی به طور جدی پرهیز کنید تا به شما اجازه انجام عمل داده شود.

نکته لازم به تذکر دیگر این می باشد که باید بعد از انجام عمل لاغری هم از مصرف هر نوع نوشیدنی الکلی پرهیز نمائید و لازم است، بدانید که در غیر این صورت، سلامتی شما به خطر خواهد افتاد. رژیم غذایی بعد از عمل لاغری باید به طور کامل رعایت شود و تک تک نکات آن را به خاطر بسپارید.

از دیگر ویژگی های عمل لاغری بای پس معده می توانیم به این نکته اشاره کنیم که راه خروج مواد غذایی در این عمل تغییر کرده و سریع تر به لاغری و کاهش وزن خواهید رسید. لازم به ذکر است که برای کاهش هزینه های انجام عمل لاغری می توانید از شرکت های بیمه ای کمک بگیرید.

از این که مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان را مطالعه کردید ممنونم و امیدوارم مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد و بتوانیم زندگی سالم تری را داشته باشیم.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید