بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد

بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد مطالبی را بیان کنیم. به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید که انجام عمل های جراحی لاغری یکی از بهترین روش ها برای لاغری، کاهش وزن و تناسب اندام می شود،

انواع مختلف عمل جراحی لاغری باعث شده است که هر کسی با هر ویژگی هایی بتواند یکی از این عمل ها را انجام دهد و از مزیت های آن بهره مند شود.

مقدمه

بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد
بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به شرح این موضوع بپردازیم که اگر قصد دارید، در شهر مشهد عمل جراحی لاغری را انجام دهید، چگونه می توانید به بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد دسترسی داشته باشید.

بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد به روش های زیر جراحی چاقی را انجام می دهد:

  • به روش جراحی اسلیو معده
  • به روش جراحی بای پس معده
  • به روش جراحی بالون معده
  • به روش جراحی باندینگ معده

در انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد باید به نکات زیر توجه نمود:

  • تخصص و مهارت بالایی داشته باشد.
  • بالاترین مدرک تحصیلی را دارا باشد.
  • تجربه پزشک در انجام جراحی های چاقی بالا باشد.
  • تجربیات قبلی پزشک مثبت و خوب باشد.

فهرست:

آیا می دانید چه عواملی سبب اضافه وزن در شخص می شوند؟

در رابطه با روش های جلوگیری از چاقی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

عمل های جراحی لاغری به طور کلی چه مزیت هایی دارند؟

آیا می دانید به طور کلی عمل های جراحی لاغری چگونه انجام می شوند؟

در رابطه با عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید عمل بای پس معده به چه شکلی انجام می شود؟

عمل جراحی باندینگ معده چگونه عملی است؟

عمل جراحی بالون معده چه مراحلی خواهد داشت؟

در رابطه با پیکر تراشی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید قبل از آن که برای عمل های جراحی لاغری اقدام کنید، باید چه رژیم غذایی را رعایت کنید؟

آیا می دانید قبل از انجام عمل های جراحی لاغری باید چه مواردی را رعایت کنید؟

آیا می دانید بعد از آن که عمل جراحی لاغری را انجام دادید، باید چه رژیم غذایی را رعایت کنید؟

آیا می دانید بعد از انجام عمل های جراحی لاغری باید چه مواردی را رعایت کنید؟

در رابطه با دوران نقاهت بعد از عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

در رابطه با نکات مهم در هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید هزینه انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چگونه مشخص می شود؟

در رابطه با انتخاب مرکز درمانی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد رابطه ای با انتخاب مرکز درمانی دارد؟

آیا می دانید از چه راه هایی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شناخت؟

در رابطه با هزینه انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید چگونه می توان شرکت های بیمه ای را متقاعد کرد که هزینه عمل های جراحی لاغری را بپردازند؟

آیا می دانید چه عواملی سبب اضافه وزن در شخص می شوند؟

برای شروع قصد داریم با این موضوع آغاز کنیم که چاقی و اضافه‌ وزن به چه علت هایی به وجود می ‌آید. به این موضوع توجه داشته باشید که چاقی یکی از مهلک ‌ترین بیماری ‌هایی است که در سال ‌های اخیر تعداد مبتلایان به این بیماری افزایش قابل ‌توجهی داشته است، اما متأسفانه بسیاری از افراد چاق و آن ‌هایی که اضافه وزن دارند، به بیماری خود واقف نیستند و تصور می‌ کنند که با یک چیز معمولی رو به رو شده ‌اند.

باید به این موضوع توجه داشته باشید که سبک زندگی روزانه ما فرصت مناسبی را برای اضافه ‌وزن و چاقی به وجود می ‌آورد. معمولاً کار ما به صورتی است که پشت یک میز می‌نشینیم و با کامپیوتریا کاغذ و خودکار کار های مخصوص به شغل خود را انجام می ‌دهیم، همین موضوع باعث می‌ شود که بدن ما تحرک بسیار کمی داشته باشد و البته زمینه‌ ساز چاقی باشد.

زندگی روزانه ما همان ‌طور که گفتیم، معمولاً پشت یک میز می‌ گذرد، زمان کافی را برای صرف وعده ای مثل ناهار نداریم، ما معمولاً مجبور هستیم که ناهار خود را سرسری و در زمان بسیار کوتاهی بخوریم تا برسیم به دیگر کارهای خود هم برسیم. همین صرف غذا در مدت ‌زمان کوتاه و باعجله هم زمینه‌ ساز چاقی و اضافه وزن می‌ شود.

اصلی ‌ترین علت ‌های بروز چاقی

به این موضوع توجه داشته باشید که ورزش نکردن، نداشتن خواب کافی و تغذیه نامناسب از اصلی ‌ترین علت ‌های بروز چاقی و اضافه ‌وزن در انسان امروزی به حساب می ‌آیند. لازم به ذکر است که موارد گفته شده در بالا باید در حد متناسب و مناسبی در زندگی ما وجود داشته باشند

اما متأسفانه باید بگوییم که سبک زندگی و مشغله هایی که در زندگی وجود دارد، باعث می‌شود که نتوانیم خواب کافی و تغذیه مناسب داشته باشیم و البته بی‌ تحرکی و کم تحرکی هم یکی دیگر از معضلات جامعه ما می باشد.

اصلی ‌ترین علت ‌های بروز چاقی
اصلی ‌ترین علت ‌های بروز چاقی

در رابطه با روش های جلوگیری از چاقی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در این قسمت قصد داریم به شرح این موضوع بپردازیم که برای جلوگیری از چاقی و اضافه باید چه کارهایی را انجام دهیم. به این موضوع توجه داشته باشید که راه‌ های مختلفی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد،

اما یکی از بهترین روش ‌ها این است که در ابتدا از چاقی جلوگیری کنید و کارهایی را انجام دهید که چاق نشوید، زیرا در این حالت بهتر و در زمان مناسب‌ تری می‌ توانید تناسب اندام داشته باشید.

به این موضوع توجه داشته باشید که برای تناسب اندام و جلوگیری از چاقی باید تقریباً در هفته چهار ساعت ورزش کردن و تحرک را در برنامه خود قرار دهید، لازم به ذکر است که نیازی نیست، حتماً به باشگاه بروید و هزینه هنگفتی را بابت ورزش کردن صرف کنید، همین که مدتی از زمان خود را پیاده ‌روی کنید یا در حیاط منزل یا محوطه دیگری مانند به پارک ساعتی را بدوید برای تحرک داشتن و چربی سوزی کفایت می‌کند.

به تغذیه خود اهمیت بیشتری دهید

به تغذیه خود اهمیت بیشتری دهید، هر غذایی را به هر میزانی نخورید، توجه داشته باشید که استفاده از سبزیجات تازه و میوه‌ها در برنامه غذایی باعث می‌ شود که شما تغذیه سالم ‌تریداشته باشید، چربی ‌ها، قندها، غذاهای شور و …را از برنامه غذایی خود حذف کنید و به جای آن غذاهای سالم‌ تری مانند سبزیجات بخارپز شده را جایگزین کنید تا سلامت بدن شما تضمین شود و علاوه بر این از چاق شدن و اضافه وزن خود جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید که خوابیدن به میزان کافی هم می ‌تواند باعث شود که متابولیسم بدن شما تنظیم شود و دیگر چاق نشوید، بسیاری از افراد تصور می کنند که خوابیدن باعث اضافه ‌وزن می‌ شود، در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است.

بدن هر انسان سالمی در طول شبانه‌روز به هشت ساعت خواب نیاز دارد، حال مهم نیست، شما شب بخوابید یا روز بخوابید، متناسب با ساعت بدن خود، هشت ساعت خواب کافی را داشته باشید تا هم در طول روز شاداب‌ تر و با انرژی بیشتری باشید و هم از چاقی و اضافه‌ وزن خود جلوگیری کنید.

به تغذیه خود اهمیت بیشتری دهید
به تغذیه خود اهمیت بیشتری دهید

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

در مطالب بالا به موضوع اشاره کردیم که روش‌های مختلفی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد، در این قسمت قصد داریم یکی از بهترین روش ‌های لاغری و کاهش وزن که همان انجام عمل ‌های جراحی لاغری است، را به شما معرفی کنیم.

به این نکته مهم توجه داشته باشید که در عمل های جراحی لاغری شیوه کار بر این اساس است که حجم معده شما کاهش پیدا می‌ کند. حال این کاهش حجم معده می ‌تواند به شکل‌ های مختلفی انجام شود.

در عمل های جراحی لاغری شاهد این هستیم که شخص بعد از کاهش حجم معده خود که به صورت های مختلفی انجام می شود، وزن بسیاری را از دست می دهد، البته باید توجه داشته باشید که وزن از دست داده شده با حجم معده ای که کاهش پیدا می کند، رابطه ای مستقیم دارد، یعنی هر چه حجم بیشتری از معده خود را از دست دهید، در نهایت وزن بیشتری را هم از دست خواهید داد.

نکته دیگری که باید به آن دقت کنید، این است که در بین عمل های جراحی لاغری، همه انواع آن برای یک نفر نمی تواند مناسب باشد و پزشک متخصص باید متناسب با شرایط فردی یک عمل را برای شخص در نظر بگیرید،

با توجه به این موضوع به شما پیشنهاد می دهیم که یک پزشک متخصص را برای این کار انتخاب کنید، اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، باید بگوییم که دکتر سلیمی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام عمل های جراحی لاغری باشد.

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟
در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

عمل های جراحی لاغری به طور کلی چه مزیت هایی دارند؟

در این قسمت قصد داریم اطلاعات مهمی را در رابطه با مزیت های انجام عمل‌های جراحی لاغری برای شما بیان کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که متناسب با انواع مختلف عمل ‌های جراحی لاغری مزیت ‌های عمل ها با هم متفاوت خواهد بود، اما ما در این قسمت قصد داریم در رابطه با مزیت های کلی انجام عمل‌ های جراحی لاغری مطالبی را بیان کنیم.

در ابتدا باید به این موضوع بسیار مهم اشاره داشته باشیم که انجام عمل ‌های جراحی لاغری به شما کمک می ‌کند که بتوانید زمان کمتری را برای کاهش وزن صرف کنید،

لازم به ذکر است که در روش ‌های دیگری که برای کاهش وزن انتخاب می‌کنید باید مدت زمان طولانی را در نظر بگیرید تا به نتیجه دلخواه خود برسید، این در حالی است که با انجام اعمال جراحی لاغری شما می‌توانید این زمان مورد نظر را به شدت کاهش دهیم.

تصور اشتباه

بعضی ها به اشتباه تصور می‌کنند که انتخاب روش ‌های دیگر برای لاغری عوارض چندانی ندارد و انجام عمل‌ های جراحی لاغری عوارض و معایبی را به دنبال دارد، این در صورتی است که این موضوع و تصور کاملاً اشتباه می‌باشد. باید به شما یادآور شویم که انجام عمل ‌های جراحی لاغری هیچ ‌گونه عوارض و معایبی را برای شما به دنبال نخواهد داشت،

البته این در حالی است که یک دکتر خوب را برای عمل جراحی خود انتخاب کنید، البته لازم می‌دانیم به شما بگوییم که دکتر سلیمی به عنوان بهترین جراح لاغری مشغول فعالیت هستند و می‌ توانید از تجربه‌ های ایشان استفاده کنید.

از دیگر مزیت ‌های انجام عمل ‌های جراحی لاغری باید به هزینه مناسب آن ‌ها اشاره کنیم. هنگامی که در رابطه با عمل جراحی صحبت می‌کنیم بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که شما باید هزینه بسیاری را برای انجام این عمل ‌های جراحی لاغری بپردازد، این در صورتی است که این تصور به طور منطقی و با استدلال‌های مناسب رد می شود.

توجه داشته باشید که هزینه انجام عمل ‌های جراحی لاغری یک ‌بار است و شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌ های دیگر نخواهید داشت، در حالی‌ که برای دیگر روش ‌های لاغری شما باید به طور مستمر هزینه بپردازید و این مبلغ بیشتر از هزینه انجام عمل های جراحی می ‌باشد.

تصور اشتباه
تصور اشتباه

آیا می دانید به طور کلی عمل های جراحی لاغری چگونه انجام می شوند؟

انجام عمل های جراحی لاغری به طور کلی به چند روش تقسیم می شود و باید بگوییم که هر یک از این روش ها می تواند مزیت های خاص خود را دارد، باید بگوییم که شما به عنوان یک شخص عادی نمی توانید روش مناسب را پیدا کنید و برای این کار باید حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

دسته اول آن ‌هایی هستند که حجم معده را تغییر می ‌دهند، توجه داشته باشید که این کاهش حجم معده هم به دو صورت انجام می‌شود. در روش اول حجم معده را با بریدن و انجام عمل ‌های جراحی کاهش می دهند، لازم به ذکر است که عمل ‌هایی که در این روش وجود دارند، غیر قابل بازگشت هستند، یعنی دیگر حجم معده شما مانند اول نخواهد شد.

این در حالی است که در روش دوم حجم معده را با استفاده از وسیله های خارجی کاهش می ‌دهند، یعنی یک وسیله ‌ای مانند بالون را در داخل معده قرار می دهند و این کار باعث می شود که حجم معده کاهش پیدا کند،

قابل بازگشت

نکته ‌ای که در رابطه با این عمل ها باید به آن توجه داشته باشید، این است که قابل بازگشت هستند، یعنی شما بعد از مدت زمان خاصی می‌ توانید این وسیله خارجی را حال می تواند بالون یا هر چیز دیگری باشد، را از معده خود خارج کنید و حجم معده مانند اول خواهد شد.

روش دیگری که برای انجام عمل‌ های جراحی لاغری وجود دارد، به پیکر تراشی معروف است. در این روش حجم معده هیچ تغییری نخواهد کرد و با استفاده از وسیله ‌های خاصی چربی های اضافه که بر روی بدن قرار دارد، از بین می روند و ذوب می ‌شوند،

به همین دلیل به این روش پیکر تراشی می‌ گویند، لازم به ذکر است که پیکر تراشی خود انواع مختلفی دارد که ما در این مقاله فرصت کافی برای پرداختن به همه آن موارد را نخواهیم داشت.

قابل بازگشت
قابل بازگشت

در رابطه با عمل اسلیو معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در این مقاله قصد داریم در رابطه با عمل های جراحی لاغری توضیحاتی را بیان کنیم و این کار را توضیح عمل اسلیو معده شروع می کنیم. از عمل اسلیو معده به عنوان یکی از بهترین عمل های جراحی لاغری نام می برند، اما این سوال پیش می آید که چه عواملی سبب این بهترین بودن شده است؟

عمل اسلیو معده در آن دسته ای جای می گیرد که حجم معده بریده می شود و قابل بازگشت نیست، اما بریدن بعده در عمل اسلیو معده خاص و ویژه می باشد. در عمل اسلیو معده هدف کاهش اشتها و کاهش حجم معده به همراه هم می باشد و به همین منظور قسمتی از معده بریده می شود که از آن هورمونی به وظیفه گرسنگی ترشح خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم مقاله عمل اسلیو معده در گرگان را برای اطلاع بیشتر مطالعه نمایید.

شکل نهایی و حالت کلی معده تغییر خواهد کرد

بعد از عمل اسلیو معده شاهد این هستیم که شکل نهایی و حالت کلی معده تغییر خواهد کرد، بعد از عمل جراحی معده شبیه به یک هلال ماه خواهد بود، یعنی کمی قوس دارد و البته باریک می باشد، همین ظاهر برای معده باعث می شود که شخص برای جذب مواد غذایی در بدن خود هیچ مشکلی نداشته باشد و این کار به آسانی صورت بگیرد.

در عمل اسلیو معده تقریبا بیش از نیمی از حجم معده کاهش پیدا می کند، معمولا این درصد کاهش را 80% می دانند، اما در بعضی از موارد ممکن است که این میزان کمی بیشتر یا کمتر هم شود، که البته با توجه به نظر پزشک این اتفاق خواهد افتاد و این تغییر حجم عوارضی را به دنبال نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که در عمل جراحی اسلیو معده شاهد کاهش وزن بسیاری هستیم و باید بگوییم که این کاهش وزن هیچ گونه عوارضی مانند ریزش مو و… را برای شما به دنبال نخواهد داشت.

شکل نهایی و حالت کلی معده تغییر خواهد کرد
شکل نهایی و حالت کلی معده تغییر خواهد کرد

آیا می دانید عمل بای پس معده به چه شکلی انجام می شود؟

بعد از آن که عمل اسلیو معده را توضیح دادیم، حال نوبت به توضیح در رابطه با عمل بای پس معده می رسد که باز هم به روش غیر قابل بازگشت انجام می شود و حجم بالایی از معده فرد بریده خواهد شد. عمل جراحی بای پس معده گاهی به همراه عمل جراحی بای پس روده انجام می شود تا تاثیر آن بیشتر شده و شخص وزن بیشتری را از دست دهد.

به این موضوع توجه کنید که در عمل بای پس معده هم حجم بسیار بالایی از معده شخص بریده خواهد شد، اما دیگر معده شکل و حالت خاصی ندارد و در نهایت شبیه به یک گردو خواهد بود، البته باید بگوییم که اندازه معده هم مانند یک گردو (شاید گردو کمی بزرگ باشد) است.

به این موضوع توجه داشته باشید که در عمل جراحی بای پس شاهد این هستیم که به دلیل کاهش حجم بسیار بالای معده، وزن شخص هم در مدت زمان کوتاهی، کاهش بسیار زیادی خواهد داشت، اگر این عمل جراحی به همراه عمل جراحی بای پس روده باشد، کاهش وزن بسیار بالاتر هم خواهد شد.

با توجه به این موارد باید به این موضوع اشاره کنیم که عمل جراحی بای پس معده، به خصوص اگر با عمل جراحی بای پس روده همراه باشد، برای کسانی مناسب است که وزن بسیار بالایی دارند و باید برای حفظ سلامتی خود وزن بالایی را از دست دهند و انجام این عمل جراحی به دیگر افراد توصیه نمی شود.

آیا می دانید عمل بای پس معده به چه شکلی انجام می شود؟
آیا می دانید عمل بای پس معده به چه شکلی انجام می شود؟

عمل جراحی باندینگ معده چگونه عملی است؟

بعد از آن که دو عمل جراحی با روش برگشت ناپذیر را توضیح دادیم، حال نوبت به بیان توضیحات در رابطه با عمل های جراحی برگشت پذیر می رسد و توضیحات تکمیلی در رابطه با این عمل های جراحی لاغری را شروع خواهیم کرد. عمل جراحی باندینگ معده یکی از بهترین عمل هایی است که با روش بازگشت پذیر انجام می شود.

عملکرد عمل جراحی باندینگ معده با توجه به نام آن قابل حدس می باشد، اما ما باز هم آن را توضیح خواهیم داد. در این روش از باند ها یا به اصطلاح حلقه هایی برای کاهش حجم معده استفاده می کنند، در این روش هیچ جسمی داخل معده قرار نمی گیرد و هیچ قسمتی از معده هم بریده نخواهد شد، بلکه با استفاده از این باندها یا حلقه های مخصوص حجم معده را کاهش خواهند داد.

در نهایت با توجه به کاهش حجم معده، شاهد کاهش وزن شخص هم خواهیم بود، اگر شما شخصی هستید که انجام حرکت های ورزشی و رعایت رژیم های سخت برای شما دشوار نیست، این عمل جراحی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، زیرا بعد از انجام عمل جراحی باندینگ معده، برای آن که تاثیر آن بیشتر شود، باید ورزش و رعایت رژیم غذایی را در دستور زندگی خود قرار دهید. پیشنهاد می کنیم مقاله ورزش بعد از عمل بای پس معده برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

انتخاب پزشک خوب

باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید، در صورتی که یک جراح خوب را برای انجام عمل جراحی باندینگ انتخاب کنید، این عمل جراحی به هیچ عنوان عوارض و معایبی را برای شما نخواهد داشت، لازم به ذکر است که دکتر سلیمی به عنوان یکی از بهترین جراح ها در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد و شما به آسانی می توانید از تخصص و تجربه بالای ایشان بهره مند شوید.

انتخاب پزشک خوب
انتخاب پزشک خوب

عمل جراحی بالون معده چه مراحلی خواهد داشت؟

عمل جراحی بالون معده هم یکی دیگر از عمل های جراحی لاغری است که برگشت پذیر می باشد، روش کار در این عمل جراحی با عمل جراحی باندینگ معده شباهت هایی دارد، اگر چه تفاوت های فاحشی هم دارد، در عمل جراحی باندینگ معده یک حلقه دور معده قرار می گیرد، اما در این عمل حجم معده با قرار دادن یک جسم (بالون) در داخل آن کاهش پیدا می کند.

در ابتدا بالون را به صورت خالی در معده شخص قرار می دهند و سپس با تجهیزات لازم این بالون را پر می کنند تا حجم بیشتری از معده را اشغال کند و باعث شود که شخص اشتهای کم تری برای غذا خوردن داشته باشد، بعد از گذاشتن بالون معده شما باید مدت زمان کوتاهی را دست نگه دارید و سپس رژیم غذایی و ورزش را شروع کنید تا از بالون معده نتیجه دلخواه خود را بگیرید.

نکته بسیار مهمی که در رابطه با عمل بالون معده باید به آن توجه داشته باشید، این است که به طور کلی بالون گذاری در معده، یک روش جراحی به حساب نمی آید، زیرا هیچ جراحی صورت نمی گیرد و فقط با استفاده از تجهیزاتی خاص یک بالون در معده قرار می گیرد و پر می شود، یعنی باید بگوییم که بالون گذاری هیچ گونه درد و خون ریزی را برای شخص نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که بالون گذاری به عنوان یکی از بهترین روش های لاغری به حساب می آید و هیچ گونه عوارضی را دنبال ندارد، اما باید بدانید که کاهش وزن در این روش نسبت به روش های دیگر کم تر خواهد بود، پس اگر شما وزن خیلی بالایی دارید، این عمل به شما توصیه نخواهد شد.

عمل جراحی بالون معده چه مراحلی خواهد داشت؟
عمل جراحی بالون معده چه مراحلی خواهد داشت؟

در رابطه با پیکر تراشی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

پیکر تراشی هم یکی دیگر از عمل های جراحی لاغری به حساب می آید، اما توجه داشته باشید که پیکر تراشی یک عمل زیبایی هم هست که بیش از لاغری بر روی زیبایی و تناسب اندام تمرکز می کند و به همین دلیل حجم معده در این روش هیچ گونه کاهشی ندارد و فقط چربی های بدن از بین می رود.

پیکر تراشی روش های مختلفی دارد و معروف ترین آن ها لیپوساکشن است که احتمالا تا به حال نام آن را شنیده اید، در این روش با استفاده از میله های استیل، چربی های روی بدن را ذوب می کنند و سپس این چربی های ذوب شده که شبیه به آن هستند، را از زیر پوست خارج می کنند.

اگر شما وزن قابل قبولی ندارید و بیش از آن که از چاقی و اضافه وزن خود رنج ببرید، از زیبا نبودن اندام خود در عذاب هستید، عمل جراحی پیکر تراشی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد و کاری کند که به آرزو و هدف خود که همان تناسب اندام است، در زمان کوتاهی دست پیدا کنید.

به این موضوع توجه داشته باشید که پیکر تراشی بیشتر برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو از بین می رود، چربی های بازو و ران پا هم چربی های دیگری هستند که با استفاده از پیکر تراشی از بین می روند، البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که این چربی ها در هر کسی می تواند در قسمتی خاص باشد و اندازه و حجم آن با دیگر تفاوت های بسیاری داشته باشد، پس به این موضوع مهم توجه داشته باشید.

در رابطه با پیکر تراشی چه اطلاعاتی در دست دارید؟
در رابطه با پیکر تراشی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید قبل از آن که برای عمل های جراحی لاغری اقدام کنید، باید چه رژیم غذایی را رعایت کنید؟

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از انجام عمل های جراحی لاغری باید به آن توجه داشته باشید، این است که شخص باید یک رژیم غذایی خاصی را در برنامه خود داشته باشد، البته این رژیم غذایی برای هر کسی متناسب با موارد مختلفی متغییر خواهد بود، این موارد را در ادامه توضیح خواهیم داد.

لازم به ذکر است، قبل از آن که عملی به عنوان عمل جراحی لاغری انجام شود، شخص باید وزن خود را به یک مقدار ثابت رسانده باشد که اصطلاحا به آن وزن تثبیت شده می گویند، این وزن تثبیت شده در هر کسی متناسب با وزنی که دارد و عمل جراحی که برای لاغری انتخاب کرده است، متغیر خواهد بود.

توجه داشته باشید که برای تثبیت وزن لازم دارید که یک رژیم غذایی خاصی را رعایت کنید و باید بگوییم که این رژیم غذایی هم پزشک متخصص باید برای شما تنظیم کند، پس توصیه ما به شما این است که از هیچ یک غیر از پزشک متخصص برای تنظیم رژیم غذایی کمک نگیرید، زیرا ممکن است، نتیجه ای برای شما نداشته باشد و فقط عوارض به دنبال خواهد داشت.

از این رو باید به این نکته توجه داشته باشید که تثبیت وزن قبل از انجام عمل های جراحی لاغری باعث می شود که بعد از انجام عمل جراحی لاغری مورد نظر خود، روند کاهش وزن را تجربه کنید، این در حالی است که اگر قبل از انجام عمل جراحی لاغری، وزن خود را تثبیت نکنید، ممکن است، بعد از انجام عمل جراحی لاغری، روند افزایش وزن را هم داشته باشید و این موضوع به هیچ عنوان خوشایند نخواهد بود، پس برای این رژیم غذایی ارش بالایی قائل باشید، زیرا اهمیت بسیار بالایی دارد.

آیا می دانید قبل از آن که برای عمل های جراحی لاغری اقدام کنید، باید چه رژیم غذایی را رعایت کنید؟
آیا می دانید قبل از آن که برای عمل های جراحی لاغری اقدام کنید، باید چه رژیم غذایی را رعایت کنید؟

آیا می دانید قبل از انجام عمل های جراحی لاغری باید چه مواردی را رعایت کنید؟

در مطالب بالا توضیحاتی را در رابطه با هر یک از عمل های جراحی لاغری بیان کرده ایم، در این قسمت باید بگوییم که قبل از انجام عمل جراحی مورد نظر خود، باید اطمینان حاصل کنید که با توجه به شرایط فردی و ویژگی های خود یک عمل جراحی مناسب را برای خود انتخاب کنید که این کار اهمیت بسیار بالایی دارد.

در مرحله بعدی باید بگوییم شما هر یک از این عمل های جراحی را انتخاب کنید، یک هفته قبل از انجام عمل مورد نظر خود نباید به این عنوان مواد مخدر، سیگار، قلیان و… را مصرف کند، زیرا این کار باعث بروز عوارض خاصی بعد از انجام عمل جراحی خواهد شد که البته موضوع پسندیده ای نیست.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا شما باید مصرف مشروبات الکلی را هم به طور کامل در این یک هفته قبل از عمل جراحی اجتناب کنید، البته باید بگوییم که همه افراد متقاضی عمل جراحی لاغری این مواد را مصرف نمی کنند، اما ما وظیفه داریم که این نکات را بیان کنیم تا مشکلی به وجود نیاید.

اگر داروی خاص را برای درمان بیماری خاصی باید مصرف کنید

اگر شما داروی خاص را برای درمان بیماری خاصی باید مصرف کنید، توجه کنید که گاهی این دارو می تواند بعد از انجام عمل جراحی برای شما مشکلاتی را به وجود آورد، به خصوص اگر داروهای استروئیدی و رقیق کننده خون را مصرف می کنید، از این رو پزشک معالج شما باید از داروهای مصرفی شما مطلع باشد.

در بعضی از کلینیک ها و بیمارستان قبل از انجام عمل های جراحی لاغری جلسه هایی برگزار می شود که از آن به عنوان جلسه های مشاوره ای یاد می کنند، اگر در مرکز انتخابی شما هم چنین جلسه های تشکیل می شود، به شما توصیه می کنیم که حتما در این جلسات شرکت کنید،

زیرا باعث می شود که اطلاعات شما در رابطه با عمل جراحی که قصد انجام آن را دارید، افزایش پیدا کند و این موضوع اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت.

اگر داروی خاص را برای درمان بیماری خاصی باید مصرف کنید
اگر داروی خاص را برای درمان بیماری خاصی باید مصرف کنید

آیا می دانید بعد از آن که عمل جراحی لاغری را انجام دادید، باید چه رژیم غذایی را رعایت کنید؟

همانطور که رعایت رژیم غذایی قبل از انجام عمل های جراحی لاغری اهمیت بالایی دارد، این رژیم غذایی بعد از انجام عمل جراحی لاغری هم اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت،

اما باید بگوییم که این رژیم غذایی بعد از انجام عمل های جراحی در هفته های ابتدایی کمی سخت خواهد بود، اما نتیجه رضایت بخش آن باعث می شود که سختی آن را به طور کامل فراموش کنید.

رژیم غذایی بعد از عمل جراحی لاغری به طور کلی به چهار فاز تقسیم می شود، اگر بخواهیم مدت زمان این رژیم غذایی را یک ماه در نظر بگیریم، باید بگوییم که هر هفته در ماه یک فاز به خصوص است که باید متناسب با نظر و رژیم پزشک نکات خاصی را در وعده های غذایی خود رعایت کنید.

در فاز ابتدایی معمولا مایعات برای شخص در نظر گرفته می شود

در فاز ابتدایی معمولا مایعات برای شخص در نظر گرفته می شود، یعنی شما باید فقط آب یا غذایی هایی مانند آب گوشت را بخورید، این در حالی است که در فاز دوم کمی اوضاع بهتر خواهد شد و شما می توانید غذاهای بسیار رقیق مانند سوپ های رقیق را هم در برنامه غذایی خود داشته باشید، اما باید بگوییم که این کار با تجویز پزشک باید انجام شود.

در فاز سوم مصرف سبزیجات تازه، میوه ها، لبنیات، چای و قهوه هم برای شما بلامانع خواهد بود و می توانید در برنامه خود داشته باشید و بالاخره در فاز چهارم شما می توانید هر ماده غذایی را استفاده کنید، اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که در این مدت نباید از برنامه غذایی تنظیم شده توسط پزشک متخصص فراتر بروید.

رژیم غذایی بعد از هر یک از عمل های جراحی لاغری گفته شده در بالا با دیگر متفاوت خواهد بود، اما حالت کلی همه آن ها همین فاز هایی است که در مطالب بالا توضیح داده ایم.

در فاز ابتدایی معمولا مایعات برای شخص در نظر گرفته می شود
در فاز ابتدایی معمولا مایعات برای شخص در نظر گرفته می شود

آیا می دانید بعد از انجام عمل های جراحی لاغری باید چه مواردی را رعایت کنید؟

در این قسمت قصد داریم به شرح این موضوع بپردازیم که اگر عمل جراحی لاغری را انجام داده‌اید، بعد از آن باید چه نکات و مواردی را رعایت کنید تا نتیجه این عمل جراحی لاغری برای شما دقیقاً همان چیزی باشد که انتظار آن را دارید.

قبل از هر چیز باید به این نکته توجه داشته باشید که ما در ادامه موارد کلی را بیان خواهیم کرد و پزشک معالج شما موظف است که نکات را برای شما با توجه به شرایطی که دارید، تغییر دهد و به شما بیان کند.

اولین موضوعی که باید به آن توجه کنید، این است که هر یک از عمل ‌های جراحی لاغری یک دوره نقاهت خاصی دارند، یعنی در این دوره نقاهت شما باید به طور کامل استراحت کنید و به هیچ عنوان کارهای دیگری را انجام ندهید.

دوره نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده یک هفته می باشد

به ‌عنوان مثال دوره نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده یک هفته می باشد و بعد از بالون گذاری در معده تقریباً به مدت یک روز است.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید که اگر عمل‌ های جراحی لاغری را انجام داده اید، نباید هیچ گونه دخانیات، مواد مخدر، مشروبات الکلی و غیره را مصرف کنید، البته باید توجه داشته باشید که یک هفته قبل از عمل جراحی هم مصرف این مواد ممنوع بود و این ممنوعیت همچنان تا یک هفته بعد از انجام عمل جراحی لاغری هم ادامه خواهد داشت.

نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اگر چه بعد از انجام عمل های جراحی لاغری باید ورزش را در زندگی خود به طور قطعی قرار دهید، اما تنها در زمانی شروع به انجام ورزش کنید که پزشک معالج شما این اجازه را صادر کرده باشد، در غیر این صورت برای شما مشکلاتی پیش خواهد آمد.

دوره نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده یک هفته می باشد
دوره نقاهت بعد از عمل جراحی اسلیو معده یک هفته می باشد

در رابطه با دوران نقاهت بعد از عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

یکی از مهم‌ترین سؤال‌هایی که در رابطه با انجام عمل‌ های جراحی لاغری پیش می‌آید، این است که دوران نقاهت در این عمل‌ ها چگونه سپری می ‌شود. در مطالب بالا به این موضوع اشاره کرده‌ایم که دوران نقاهت بعد از هر یک از عمل ‌ها با دیگری متفاوت می باشد، اما نکته ‌ای که در همه آن‌ ها ثابت است، این می‌ باشد که شما در دوره نقاهت باید به طور کامل استراحت کنید.

با توجه به نوع انجام عمل جراحی لاغری، دوره نقاهت آن هم می ‌تواند متفاوت باشد، لازم به ذکر است که هر چه انجام عمل جراحی لاغری سخت ‌تر باشد و به زمان بیشتری نیاز داشته باشد، در نتیجه دوره نقاهت آن عمل خاص هم بیشتر خواهد بود و به زمان بیشتری هم نیاز خواهد داشت.

به‌ عنوان مثال در عمل جراحی بای پس معده شاهد این هستیم که حجم عظیمی از معده بریده می شود و طبیعتاً دوره نقاهت این عمل جراحی هم نسبت به یک عمل جراحی دیگری مانند باندینگ معده یا حتی بالون گذاری در معده بیشتر خواهد بود، یعنی شخص به زمان بیشتری نیاز دارد تا بتواند انرژی از دست ‌رفته خود را به دست آورد.

دوران بسیار حساس

باید به موضوع توجه داشته باشید که دوران نقاهت بعد از عمل‌ های جراحی لاغری دوران بسیار حساسی است که شما باید نکات بسیار مهمی را در آن رعایت کنید. در ابتدا لازم به ذکر است که به توصیه ‌های پزشک توجه بسیاری داشته باشد و اگر نکته‌ ای خاص را به شما گوشزد می ‌کند آن را رعایت کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که انجام هر گونه حرکات ورزشی، بلند کردن وسائل سنگین، حمام رفتن، نشستن به مدت زمان طولانی، خوردن یا آشامیدن به سرعت بسیار بالا و غیره باعث وجود دردسرهایی در دوران نقاهت خواهد شد، پس به رعایت این نکات توجه ویژه و خاص داشته باشید تا دوران نقاهت شما با آرامش و بدون هیچ مشکلی سپری شود.

دوران بسیار حساس
دوران بسیار حساس

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد مطالبی را بیان کنیم. به این موضوع مهم در ابتدا توجه کنید که یک دکتر خوب برای آن که بتواند جراحی های حساسی مانند جراحی های لاغری را انجام دهد، باید مهارت بالایی در رشته خود داشته باشد.

مهارت موضوع بسیار مهمی است که به عوامل متعددی بستگی خواهد داشت و به آسانی نمی توان به آن دست پیدا کرد، لازم به ذکر است که تجربه یکی از مهم ترین عواملی است که مهارت به آن بستگی خواهد داشت، یعنی باید بگوییم که هر چه تجربه یک جراح بیشتر باشد، مهارت او هم افزایش پیدا می کند، در رابطه با تجربه باید بدانید که تنها با انجام مستمر یک فعالیت خاص می توان به تجربه در آن زمینه دست پیدا کرد.

پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان نیز مطالعه نمایید.

تخصص جراح

تخصص یک جراح هم موضوع دیگری است که نباید از آن غافل شوید، پزشک معالج شما که برای انجام عمل جراحی خود انتخاب می کنید، باید حتما تخصص داخلی داشته باشد، زیرا انجام عمل های جراحی لاغری حساسیت بالایی دارند و به هیچ عنوان نباید از یک پزشک که تخصص لازم را ندارد، برای این کار استفاده کرد.

با توجه به مطالب گفته شده در بالا و ویژگی هایی که شرح دادیم، باید بگوییم که دکتر سلیمی با تخصص، مهارت و تجربه بالایی که دارد، بهترین دکتر جراحی است که می توانید برای انجام عمل های جراحی لاغری از وی بهره مند شوید و خیال خود را بابت عمل خود راحت کنید.

انتخاب یک پزشک اهمیت بسیار بالایی دارد که تا به حال مطالبی را در رابطه با این موضوع بیان کرده ایم و در ادامه توضیحات تکمیلی را بیان خواهیم کرد.

تخصص جراح
تخصص جراح

در رابطه با نکات مهم در هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه اطلاعاتی دارید؟

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره کردیم، این سوال پیش می آید که در هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد باید چه نکاتی را در نظر بگیرید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر ساکن مشهد هستید و قصد دارید، یکی از عمل های لاغری را انجام دهید، پیشنهاد و البته توصیه علمی ما به شما این است که به تهران رفته و نزد دکتر سلیمی عمل مورد نظر خود را انجام دهید.

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که یک پزشک خوب باید چه ویژگی های مثبتی داشته باشد، لازم به ذکر است که توجه به این نکات در هنگام انتخاب پزشک اهمیت بسیار بالایی دارد و به هیچ عنوان نباید یکی از این نکات را نادیده بگیرید یا ارزش آن را از دیگری کمتر بدانید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، این است که در شهری مانند مشهد امکانات کافی و تجهیزات لازم برای انجام عمل جراحی حساسی مانند عمل های لاغری به نحو احسن وجود ندارد و یک پزشک در صورتی که تجهیزات لازم را در اختیار نداشته باشد، مهارت او کاهش پیدا می کند و باز هم باید بگوییم که دکتر سلیمی عمل های جراحی خود را در مراکزی انجام می دهد که تجهیزات کافی و پیشرفته ای دارد، در ادامه در رابطه با مرکز درمانی اطلاعات تکمیلی را بیان خواهیم کرد.

در رابطه با نکات مهم در هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه اطلاعاتی دارید؟
در رابطه با نکات مهم در هنگام انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید هزینه انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چگونه مشخص می شود؟

اگر چه در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام عمل های جراحی لاغری بهتر است که به تهران رفته و نزد دکتر سلیمی این عمل را انجام دهید، اما باز هم لازم می دانیم که مطالبی در رابطه با موضوع دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد بیان کنیم که با این موضوع هم یک آشنایی نسبی داشته باشید.

قبل از هر چیز به شما توصیه می کنیم که سفر به تهران برای انجام عمل جراحی لاغری را جدی بگیرید، زیرا برخلاف تصور هایی که وجود دارد، هزینه انجام عمل های لاغری در تهران و توسط دکتر سلیمی از هزینه انجام این عمل ها در شهری مانند مشهد کمتر خواهد بود، زیرا در تهران تعرفه های دقیقی برای انجام عمل های جراحی وجود دارد و نظارت های دقیقی بر این کار صورت می گیرد.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایت بیشتر از جراحان چاقی در کشور، مقاله بهترین جراح اسلیو معده در کرمان نیز مطالعه نمایید.

عواملی که بر روی هزینه بهترین دکتر جراحی در مشهد تاثیر دارد

تخصص پزشک و انتخاب مرکز درمانی از مهم ترین عواملی هستند که بر روی هزینه بهترین دکتر جراحی در مشهد می توانند تاثیر بگذارند، پس در هنگام انتخاب پزشک مورد نظر خود، به این موضوع هم توجهی ویژه داشته باشید، به خصوص اگر هزینه و قیمت برای شما اهمیت خاصی دارد، که البته باید بگوییم در سال های اخیر اوضاع اقتصادی به صورتی شده است که هزینه برای همه مردم مهم می باشد.

هزینه یک پزشک با توجه به تعرفه هایی از طریق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مشخص می شود و البته باید نظارت هایی بر اجرای دقیق این تعرفه ها صورت گیرد،

توجه داشته باشید که وزات مربوطه با توجه به عوامل متعددی از جمله میزان تخصص پزشک، این تعرفه ها را مشخص می شود، با توجه به این موضوع باید بگوییم که پزشک برای انجام عمل جراحی یک دستمزد را دریافت می کند و هزینه دیگری را هم برای ویزیت در مطب خود دریافت خواهد کرد.

عواملی که بر روی هزینه بهترین دکتر جراحی در مشهد تاثیر دارد
عواملی که بر روی هزینه بهترین دکتر جراحی در مشهد تاثیر دارد

در رابطه با انتخاب مرکز درمانی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

انتخاب مرکز درمانی برای انجام عمل های جراحی لاغری از مهم ترین موضوعاتی است که نباید از آن غافل شوید، البته باید بدانید که انتخاب مرکز درمانی هم با انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد رابطه ای دارد که در ادامه مطالب تکمیلی را در این رابطه بیان خواهیم کرد.

در انتخاب یک مرکز درمانی در ابتدا باید به تجهیزاتی توجه کنید که در آن مرکز درمانی قرار دارد. لازم به ذکر است که برای انجام عمل های جراحی لاغری تجهیزات پیشرفته ای نیاز می باشد و باید بگوییم که این امکانات معمولا در بیمارستان ها یا کلینیک های بسیار پیشرفته وجود دارند، البته این موضوع بسته به نوع عمل جراحی می تواند متغیر باشد.

انجام عمل بالون گذاری در مطب های شخصی

به عنوان مثال برای انجام عمل اسلیو معده یا عمل بای پس معده باید حتما به بیمارستان مراجعه کنید، در حالی که عمل بالون گذارید در مطب های شخصی هم انجام می شود، زیرا این عمل حتی به بی هوشی هم نیاز نخواهد داشت، اما پزشک معالج شما باید مهارت بسیار بالایی را داشته باشد.

از این رو شما متناسب با نوع عمل جراحی لاغری که انتخاب می کنید، باید تجهیزات مناسبی را هم که برای انجام این کار لازم است، را هم در نظر داشته باشید تا از لحاظ این موضوع مشکلی برای شما پیش نیاید. لازم به ذکر است که دولتی یا خصوصی بودن مرکز انتخابی شما هم اهمیت بسیاری دارد، زیرا بر روی هزینه های نهایی تاثیر می گذارد.

توجه داشته باشید که معتبر بودن مرکز انتخابی شما هم اهمیت بسیار بالایی دارد، به خصوص اگر یک مرکز خصوصی را برای انجام عمل جراحی مورد نظر خود انتخاب می کنید، مطمئن شوید که این مرکز مجوز های لازم برای انجام عمل های جراحی لاغری را دریافت کرده است، این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد و نباید از آن غافل شوید.

انجام عمل بالون گذاری در مطب های شخصی
انجام عمل بالون گذاری در مطب های شخصی

آیا انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد رابطه ای با انتخاب مرکز درمانی دارد؟

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره کرده ایم، برای بسیاری از مخاطب ها این سوال پیش می آید که چگونه می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را انتخاب کرد و به امکانات و تجهیزات موجود در یک مرکز درمانی هم توجه داشت؟ پاسخ به این سوال در مطالب بالا وجود دارد، اما برای آسانی کار و درک بیشتر مخاطب این موضوع را در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد.

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، اگر ساکن شهر مشهد هستیم و برای لاغری تصمیمی جدی دارید که با انجام عمل های جراحی لاغری عملی می شود، توصیه می شود که به تهران سفر کنید و از دکتر سلیمی بخواهید که این عمل جراحی را برای شما انجام دهد، از این رو در انتخاب مرکز های درمانی با محدودیت هایی رو به رو خواهید شد.

کاملا واضح و مشخص است که دکتر سلیمی در تعدادی از مراکز درمانی خاص فعالیت دارد و شما هم باید از بین این مراکز یکی را برای خود انتخاب کنید، توجه داشته باشید که دکتر سلیمی به دلیل مهارت و تجربه بالایی که در انجام عمل های جراحی لاغری دارد، در مرکز هایی مشغول به کار است که از امکانات و تجهیزات بالای آن ها اطمینان کافی دارد، پس در رابطه با این موضوع هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

نکته بسیار مهم این است که در بین مرکز هایی که دکتر سلیمی با آن ها قرارداد دارد، هم مرکز های دولتی وجود دارد و هم مرکز های خصوصی می باشد، این موضوع باعث می شود که هر کسی متناسب با بودجه ای که برای انجام عمل های جراحی لاغری برای خود در نظر گرفته است، بتواند انتخاب درستی داشته باشد و مرکز مناسبی را برای خود در نظر بگیرید.

آیا می دانید از چه راه هایی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شناخت؟

راه های مختلفی برای شناخت بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد وجود دارد که بعضی از آن ها مطمئن تر از دیگری هستند و ما قصد داریم این روش ها را بیان کنیم. بسیاری از ما هنگامی که قصد داریم پزشک خاصی را انتخاب کنیم، در ابتدا از دوستان و آشنایان خود در رابطه با همان پزشک سوال هایی را می پرسیم و در ادامه از دوست و آشنای خود می پرسیم که اگر پزشک خوبی را می شناسد به ما معرفی کند، در رابطه با انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد هم همین موضوع صادق است.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایت بیشتر از جراحان چاقی در کشور، مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در قم نیز مطالعه نمایید.

آیا می دانید از چه راه هایی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شناخت؟
آیا می دانید از چه راه هایی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شناخت؟

توجه داشته باشید که جز معرفی دوستان و آشنایان روش های دیگری هم برای شناخت یک پزشک خوب وجود دارد، این که از ابزاری به نام اینترنت و بستری که فراهم کرده است، استفاده کنید، موضوعی می باشد که اهمیت بسیار بالایی دارد. شما به سادگی می توانید در گوگل سرچ کنید و لیستی از بهترین پزشک های مشهد یا هر شهر دیگر را انتخاب کنید.

نکته ای که در رابطه با انتخاب پزشک برای انجام عمل های جراحی لاغری در مشهد وجود دارد، این است که هزینه مورد نظر خود را به صورتی خرج کنید که بعد از انجام عمل جراحی لاغری احساس پشیمانی نکنید، به همین منظور توصیه می کنیم که عمل های جراحی لاغری را در شهری با امکانات بیشتر مانند تهران و نزد پزشک حاذقی مانند دکتر سلیمی انجام دهید تا بهترین نتیجه ممکن را برای شما داشته باشد.

آیا می دانید از چه راه هایی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شناخت؟
آیا می دانید از چه راه هایی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شناخت؟

در رابطه با هزینه انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

تا به حال قصد داشتیم که اطلاعاتی را در رابطه با انجام عمل های جراحی لاغری برای شما بیان کنیم، اما تا به حال مطلبی در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری بیان نکرده ایم و برای آن که در رابطه با این موضوع مطالب کاملی را بیان کرده باشیم؛ در این قسمت به این موضوع می پردازیم.

در ابتدا باید توجه داشته باشید که نوع عمل جراحی مورد نظر خود را انتخاب کنید، همانطور که گفته ایم عمل های گوناگونی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد که روش کار هر یک با دیگری تفاوت هایی دارد، پس طبیعی است که هزینه هر یک از این عمل ها هم با دیگری تفاوت هایی داشته باشد، اگر چه هزینه اهمیت بسیار بالایی دارد، اما پیشنهاد می کنیم که فقط با توجه به هزینه عمل جراحی آن را انتخاب نکنید و گزینه های دیگری را هم در نظر داشته باشید.

در ادامه باید بگوییم که شرایط شخصی که قصد دارد، عمل های جراحی لاغری را انجام دهد، هم بر روی هزینه نهایی تاثیر می گذارد، این که شخص چه وزنی دارد و به چه بیماری های مبتلا می باشد، موضوعی است که بر روی هزینه ها تاثیر می گذارد و آن را تغییر می دهد.

به عنوان مثال اگر شخصی با وزن 105 و بیماری قلب قصد دارد، عمل بای پس معده را انجام دهد، باید هزینه ای متفاوت با شخصی بپردازد که وزنی 95 گرمی دارد و به بیماری خاصی هم مبتلا نیست.

انتخاب مرکز درمانی

انتخاب مرکز درمانی هم تاثیر فوق العاده ای بر روی هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری می گذارد. به عنوان مثال اگر شما عمل جراحی باندینگ معده را در یک بیمارستان دولتی انجام دهید، هزینه ای کمتر پرداخت خواهید کرد، در مقایسه با کسی که با شرایط نزدیک به شما همین عمل جراحی را در یک بیمارستان خصوصی انجام می دهد.

انتخاب پزشک هم از دیگر مواردی است که می تواند بر روی هزینه ها تاثیر بگذارد، انتخاب یک پزشک متخصص، ماهر و معتبر هزینه کمتری را برای شما به دنبال دارد، متاسفانه پزشک هایی که به صورت غیر معتبر عمل جراحی لاغری را انجام می دهند، معمولا هزینه بیشتری را دریافت می کنند، البته این هزینه بیشتر می تواند غیر مستقیم باشد.

انتخاب مرکز درمانی
انتخاب مرکز درمانی

آیا می دانید چگونه می توان شرکت های بیمه ای را متقاعد کرد که هزینه عمل های جراحی لاغری را بپردازند؟

بسیاری از کسانی که قصد دارند، عمل های جراحی لاغری را انجام دهند، به دنبال این هستند که شرکت های بیمه ای را متقاعد کنند که بخشی از هزینه این عمل ها را بپردازند، به همین دلیل در این قسمت به طور کامل این موضوع را شرح خواهیم داد.

در ابتدا باید بدانید که شرکت های بیمه ای، عمل های جراحی لاغری را در گروه عمل های زیبایی می دانند که هزینه ای برای آن پرداخت نخواهند کرد.

اگر عمل های جراحی لاغری را فقط برای تناسب اندام و زیبایی خود انجام می دهید، پس مطمئن باشید که هیچ راهی وجود ندارد که شرکت های بیمه ای مبلغی از هزینه های عمل جراحی را پرداخت کنند، اما در صورتی که شما برای سلامت خود قصد دارید، عمل های جراحی لاغری را انجام دهید، راهی برای متقاعد کردن شرکت های بیمه ای وجود دارد.

اگر بتوانید به شرکت های بیمه ای ثابت کنید که عمل جراحی برای حفظ سلامت شما ضروری است، در این حالت شرکت های بیمه ای هم مبلغی را برای کمک به شخص پرداخت خواهند کرد، اما برای اثبات این موضوع باید مراحل مختلفی را بگذارنید که اگر چه اهمیت بسیاری دارد، اما بسیار ساده هم می باشد.

لازم به ذکر است که شما قبل از هر گونه اقدام برای عمل های جراحی لاغری باید به بیمه مراجعه کنید تا پزشک های معتمد آن شرکت خاص، شما را معاینه کنند و به این اطمینان برسند که شما در صورت انجام ندادن این عمل جراحی لاغری با مشکلات جدی سلامتی رو به رو خواهید شد. در مرحله ها بعدی شما باید جلسه های روانشناسی را بگذرانید.

تصمیم جدی برای کاهش وزن

در این جلسه ها روانشناس اطمینان حاصل می کند که شما برای لاغری و کاهش وزن یک تصمیم جدی دارید و از لحاظ روحی به شما کمک می کند که در این کار موفق شوید. مرحله بعدی همان رعایت رژیم قبل از انجام عمل جراحی لاغری است که به منظور تثبیت وزن انجام خواهد شد.

تصمیم جدی برای کاهش وزن
تصمیم جدی برای کاهش وزن

در نهایت با توجه به مطالب گفته شده در بالا می توان به این نتیجه رسید که بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد چه ویژگی هایی را دارد.در این مقاله سعی بر این داشتیم که مطالب مهمی را در رابطه با عمل های جراحی لاغری بیان کنیم و این اطلاعات را به صورتی شرح داده ایم که برای شما کاربردی باشد.

قبل از آن که اطلاعاتی در رابطه با بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد شرح دهیم، علت های مختلفی از چاقی و اضافه وزن را شرح داده ایم و البته روش هایی هم برای پیشگیری از این موضوع بیان کرده ایم، توجه داشته باشید که برای لاغری و کاهش وزن راه های مختلفی وجود دارد، اما هیچ یک از آن روش ها مانند عمل های جراحی لاغری مزیت هایی را به دنبال نخواهد داشت.

همانطور که در مطالب بالا بیان کرده ایم، عمل های جراحی لاغری به دو دسته کلی تقسیم می شوند، دسته اول آن هایی هستند که با کاهش حجم معده (حال این کاهش حجم می تواند به دو صورت برگشت پذیر و غیر قابل بازگشت انجام خواهد شد) صورت می گیرد، یا در مواردی با از بین بردن چربی های بدن همراه است.

در این مقاله توضیحات جامع و کاملی را در رابطه با هر یک از انواع عمل های جراحی لاغری بیان کرده ایم تا مخاطب آشنایی نسبی در رابطه با هر یک از این عمل ها داشته باشد.

در ادامه سعی بر این داشتیم که به بیان مزیت های عمل های جراحی لاغری بپردازیم و مطالبی را هم در رابطه با این موضوع بیان کرده ایم.

در این مقاله سعی بر این داشتیم که ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را شرح دهیم و علاوه بر این که ویژگی های چنین دکتری را بیان کردیم، به این موضوع هم اشاره داشتیم که اگر در مشهد قصد دارید، عمل های جراحی لاغری را انجام دهید، به هیچ عنوان چنین کاری را انجام ندهید و به تهران رفته و نزد دکتر متخصص، ماهر و با تجربه ای مانند دکتر سلیمی عمل مورد نظر خود را انجام دهید.

در ادامه مطالب مهمی را هم در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری بیان کرده ایم و سعی بر این داشتیم که در رابطه با این موضوع هیچ گونه ابهامی وجود نداشته باشد، زیرا هزینه برای بسیاری از متقاضیان انجام این عمل ها اهمیت بالایی دارد و نباید از عوامل موثر بر آن غافل شد.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.

drsalimi

drsalimi

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

تو اینستاگرام منتظرتونیم.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید