بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع بهترین دکتر جراحی لاغری در قم مطالبی را بیان کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که راه های مختلفی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد.

مقدمه

 

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم
بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

اما هیچ یک از این راه ها به اندازه انجام عمل های جراحی لاغری موثر نیستند و مزت های بسیاری ندارند، از این رو در این مقاله قصد داریم در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را بیان کنیم که اگر شما ساکن شهر مقدس قم هستید و قصد دارید که عمل های جراحی لاغری را انجام دهید، در انتخاب بهترین جراح لاغری باید به چه نکاتی توجه داشته باشید و به جستجوی چه ویژگی هایی باشید.

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم کیست؟

دکتر مهدی سلیمی به ‌عنوان بهترین دکتر برای جراحی لاغری در کل کشور است و با توانایی‌ های منحصر به ‌فردی که دارد می‌ تواند این عمل را به نحو احسنت انجام دهد.

که ایشان  متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک و عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) است.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

در رابطه با علت های اصلی چاقی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید چگونه می توان از چاقی و اضافه وزن جلوگیری کرد؟

آیا می دانید برای لاغری چه روش هایی وجود دارد؟

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

آیا می دانید انجام عمل چاقی چه مزیت هایی را به دنبال خواهد داشت؟

آیا با انواع کلی عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

آیا می دانید عمل جراحی اسلیو معده چگونه انجام خواهد شد؟

در رابطه با عمل جراحی بای پس معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید عمل بالون معده چه ویژگی هایی دارد؟

در رابطه با عمل باندینگ معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید پیکر تراشی چگونه انجام خواهد شد؟

در رابطه با رژیم غذایی قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

در رابطه با نکات رعایت شده قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

در رابطه با رژیم غذایی بعد از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

در رابطه با نکات رعایت شده بعد از انجام عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه ویژگی هایی دارد؟

در رابطه با نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چگونه مشخص می شود؟

آیا می دانید انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه تاثیری بر روی انتخاب مرکز درمانی دارد؟

در رابطه با تاثیر انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم بر روی نتیجه نهایی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می توان شرکت های بیمه ای را قانع کرد که هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری را بپردازند؟

آیا می دانید درصد هزینه ای که بیمه ها تقبل می کنند، چگونه مشخص می شود؟

در رابطه با علت های اصلی چاقی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم قبل از بیان هر نکته‌ ای به شما عزیزان بگوییم که علت‌ های چاقی چه عواملی است و انجام چه اموری باعث چاق شدن خواهد شد.

همان‌ طور که می‌ دانید چاقی بسیار مضر بوده و در بعضی از موارد بیماری‌ های فراوانی هم برای فرد به همراه خواهد داشت، به همین دلیل باید قبل از هر نکته بدانید که کدام یک از رفتار شما باعث به وجود آمدن وزن اضافه شده و از انجام مجدد آن‌ ها به طور جدی خودداری کنید.

قبل از بیان هر موضوعی اشاره به رژیم غذایی ناصحیح افراد لازم است، به‌ عبارتی دیگر نوع مصرف مواد غذایی افراد جامعه ما از روند صحیحی برخوردار نبوده و همین موضوع سبب به وجود آمدن اضافه‌ وزن فراوان در اکثر افراد شده است؛ به‌ طوری‌که در جامعه افراد بسیاری را می‌بینیم که با چاقی و بیماری‌ های ناشی از آن دست‌ و پنجه نرم می‌ کنند.

در رابطه با علت های اصلی چاقی چه اطلاعاتی در دست دارید؟
در رابطه با علت های اصلی چاقی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

داشتن شغل‌ های نامناسب

از دیگر عوامل به وجود آمدن اضافه‌ وزن و چاقی می توانیم به داشتن شغل‌ های نامناسب یا به عبارتی شغل‌ های صرفاً پشت میز نشینی اشاره کنیم،

این چنین شغل‌ هایی نه‌ تنها باعث عدم فعالیت جسمی فرد می‌ شود، بلکه در به وجود آمدن بیماری‌ هایی مانند کمر درد و گردن درد هم نقش به سزایی دارد، به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، در صورتی که دارای شغل اداری و پشت میز نشینی هستید، صرفاً به آن اکتفا نکرده و داشتن فعالیت‌ های ورزشی یا دقایقی پیاده‌ روی را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

به‌ این‌ ترتیب هم از اضافه‌ وزن فراوان خود جلوگیری می‌ کنید، هم برای تناسب اندام خود قدمی برمی‌ دارید. همان‌ طور که می‌ دانید در صورتی که از چاقی و اضافه‌ وزن رنج ببرید نه‌ تنها نمی‌ توانید در تمامی مراسم‌ ها، تولدها و عروسی ها حضور پیدا کرده و باعث خجالت شما می‌ شود،

بلکه دچار بیماری‌ های مختلفی شده و از لحاظ سلامتی در عذاب خواهید بود. به عبارتی چاقی شامل بیماری‌ های فراوانی مانند آپنه خواب، کلسترول بالا، چربی خون بالا، دیابت، قند خون و. . . می شود، به همین دلیل برای این‌ که سلامت شما به خطر نیفتد و زندگی رو به روالی داشته باشید، توصیه می‌ کنیم، علت‌ های چاقی را دانسته و از آن‌ ها جلوگیری کنید.

آیا می دانید چگونه می توان از چاقی و اضافه وزن جلوگیری کرد؟

در سطرهای بالا دانستیم که چاق بودن و اضافه وزن داشتن به چه اندازه مخرب بوده و مشکل‌ ساز می‌ باشد، به همین دلیل در این بخش از مقاله می‌ خواهیم در رابطه با راه کارهای جلوگیری از چاقی بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم تا بتوانیم از به وجود آمدن اضافه‌ وزن و فرد چاقی دیگری جلوگیری کنیم.

از مهم‌ ترین عواملی که در داشتن وزن ایده‌ آل به شما عزیزان کمک می کند، می‌ توانیم به داشتن ورزش و رژیم غذایی صحیح اشاره کنیم. در ابتدا و قبل از بیان هر نکته‌ ای لازم است، بدانید که رژیم غذایی و ورزش هر دو در کنار یک دیگر پاسخ‌ گو بوده و می‌ توانند وزن ایده‌ آل شما را به وجود بیاورند.

به‌ عبارتی دیگر با داشتن رژیم غذایی اشتباه در کنار ورزش انتظار عدم چاقی را نداشته و منتظر اضافه وزن باشید؛، چرا که ورزش فقط یک طرف ماجرا است و رژیم غذایی صحیح می‌ تواند این امر را محقق سازد که شما به وزن ایده‌ آل خود برسید در غیر این صورت از چاقی رنج خواهید برد.

آیا می دانید چگونه می توان از چاقی و اضافه وزن جلوگیری کرد؟
آیا می دانید چگونه می توان از چاقی و اضافه وزن جلوگیری کرد؟

داشتن خواب مناسب

از دیگر عواملی که در جلوگیری از چاقی به افراد کمک می کند می‌ توانیم به داشتن خواب مناسب و مقدار خواب کافی اشاره کنیم. همان‌ طور که می‌ دانید علاوه بر میزان خوراک انسان میزان خواب او هم در فعالیت های بدنی وی تأثیر بالایی دارد، به عبارت دیگر مقدار خواب انسان نقش تاثیر گذاری در چاقی یا لاغری افراد خواهد داشت، به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، میزان خواب خود را به مقدار کافی داشته باشید و علاوه بر این سعی کنید، تایم خواب شما متناسب با بدن تان تنظیم شود.

به طور مثال بعضی از افراد اگر شب‌ ها نخوابند در طول روز کاملاً کسل بوده و علاوه بر این مدت فراوانی را به خواب فرو می روند، به عبارت دیگر خواب شب آن‌ ها چیزی حدود هفت ساعت بوده و در صورت قطع آن باید در طول روز چیزی حدود ده یا یازده ساعت بخوابند تا آن مدت خواب شب جبران شود.

داشتن خواب مناسب
داشتن خواب مناسب

آیا می دانید برای لاغری چه روش هایی وجود دارد؟

در سطر بالا متوجه شدیم که چاقی بسیار مضر بوده و بیماری‌ های فراوانی را برای فرد به همراه خواهد داشت، به همین دلیل در این بخش از مقاله می‌ خواهیم راه کارهای مبارزه با چاقی را بیان کنیم و به شما عزیزان روش‌ هایی را پیشنهاد دهیم تا بتوانید از به وجود آمدن بیماری‌ های بیشتر جلوگیری کرده و وزن اضافه خود را از دست بدهید. با ما همراه باشید.

آیا می دانید برای لاغری چه روش هایی وجود دارد؟
آیا می دانید برای لاغری چه روش هایی وجود دارد؟

همان‌ طور که می‌ دانیم و بارها شنیده‌ ایم یکی از مؤثرترین راه کارهای کاهش وزن و جلوگیری از چاقی داشتن ورزش و تمرینات ورزشی می باشد.

این در حالی‌ است که افرادی که دارای وزن بسیار بالایی هستند، نمی‌ توانند تمرینات ورزشی ساده را هم انجام داده و از کوچک‌ ترین تحرکی رنج می‌ برند. از طرفی برای کسی که چیزی حدود چهل کیلو اضافه وزن دارد، نمی‌ توان روشی مانند تمرینات ورزشی را پیشنهاد داد و به او بگوییم با انجام ورزش می‌ تواند در هفته یک کیلو کاهش وزن داشته باشد!

داشتن رژیم غذایی هم برای کاهش وزن مناسب است

از طرفی داشتن رژیم غذایی هم برای کاهش وزن مناسب بوده، ولی پروسه‌ ای زمان‌ بر است و دقیقاً مانند ورزش برای نتیجه‌ گیری به زمان طولانی مدتی نیاز دارد. این در حالی‌ است که قصد داریم به شما یک روش لاغری به روز را پیشنهاد دهیم.

این روزها جراحی لاغری به عنوان مدرن ترین روش لاغری به روی کار آمده و هر کسی می‌ تواند بسته به نوع عمل کرد بدن خود یکی از انواع جراحی‌ های لاغری را انتخاب کند و به وزن ایده‌ آل خود در کوتاه‌ ترین زمان ممکن دست پیدا کند.

به عبارتی دیگر استفاده از عمل‌ های لاغری نه‌ تنها پروسه زمان بری نیست، بلکه نتیجه قطعی و اضافه و کاهش وزن فراوانی را برای هر یک از افراد به‌ همراه خواهد داشت.

در ادامه قصد داریم در رابطه با هر یک از انواع جراحی‌ های لاغری بحث کنیم و بهترین جراح لاغری در قم را به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر شما هم مانند هر فرد دیگری از اضافه وزن و بیماری‌ های ناشی از آن رنج می‌برید، حتماً تا به انتها با ما همراه باشید و در این زمینه سلامت خود را به دست آورید.

داشتن رژیم غذایی هم برای کاهش وزن مناسب است
داشتن رژیم غذایی هم برای کاهش وزن مناسب است

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با عمل های لاغری بحث کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه به شما کسانی که از چاقی رنج می‌ برید ارائه دهیم.

اگر شما هم مانند هر فرد دیگری از رژیم غذایی سخت و ورزش‌ ها و تمرین‌ های دشوار خسته شده اید و نتیجه خاصی را نگرفته‌ اید، حتماً در رابطه با انواع جراحی های لاغری اطلاعات خود را افزایش دهید و برای انجام یکی از آن‌ ها اقدام کنید.

عمل‌ های جراحی لاغری دارای انواع مختلفی هستند و تمامی آن‌ ها به شکل خاصی برای لاغری و کاهش وزن شما اقدام می‌ کنند. عمل های لاغری با ایجاد تغییرات خاص در روند عملکرد دستگاه گوارش شما برای لاغری و کاهش وزن مؤثر خواهند بود.

تغییرات خاصی را در بدن شما به وجود می آورند

عمل های لاغری همان‌ طور که دیدید تغییرات خاصی را در بدن شما به وجود می آورند و به‌ این‌ ترتیب برای لاغری شما اقدام خاصی را انجام می‌ دهند، اما لازم است، بدانید که نتیجه هر یک از انواع عمل‌ های جراحی لاغری در حدود یک سال به نتیجه خواهد رسید و تمامی وزن اضافه خود را به مرور زمان از دست خواهید داد.

تصور کنید، پروسه زمانبری که سه الی چهار سال به طول می‌ انجامد با انجام فقط یک عمل جراحی در طول یک‌ سال، چه‌ بسا کم تر انجام شده و نتیجه مطلوبی هم در بر خواهد داشت.

از دیگر ویژگی‌ های جراحی لاغری می‌ توانیم به این نکته اشاره کنیم که باید جلسات مشاوره قبل و بعد از عمل را بگذرانید تا بدانید چه نکاتی را باید رعایت کرده و از انجام چه اقداماتی جلوگیری کنید، تمامی این موارد در بهبود نتیجه عمل جراحی لاغری شما مؤثر بوده و تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

در ادامه همین مقاله تمامی ویژگی‌ های هر یک از انواع عمل‌ های جراحی را مورد بحث قرار می‌ دهیم و اطلاعات مهمی را از جمله رژیم غذایی و اقدامات قبل و بعد از عمل را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد، پس حتماً با ما همراه باشید تا بتوانید در رابطه با این راهکار مدرن اطلاعات خود را افزایش دهید.

تغییرات خاصی را در بدن شما به وجود می آورند
تغییرات خاصی را در بدن شما به وجود می آورند

آیا می دانید انجام عمل های جراحی لاغری چه مزیت هایی را به دنبال خواهد داشت؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با هر یک از عمل های لاغری اطلاعاتی به دست آوردیم و دانستیم که فواید بسیاری در مقایسه با ورزش یا رژیم غذایی دارند. اکنون قصد داریم در رابطه با مزیت‌ های انجام جراحی لاغری بحث کنیم و در این رابطه شما را مطلع سازیم. اگر شما هم مانند هر کس دیگری قصد انجام عمل های لاغری را دارید، حتماً با ما همراه باشید و این بخش را مطالعه کنید.

از مهم‌ ترین و کاربردی‌ ترین مزیت‌ های جراحی لاغری می‌ توانیم به نتیجه تاثیر گذار آن در مدت زمان کم اشاره کنیم. همان‌ طور که می‌ دانید دیگر روش‌ های کاهش وزن بسیار زمان‌ بر بوده و در مدت طولانی به نتیجه خواهید رسید؛ این در حالی است که استفاده از هر یک از عمل های لاغری به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید در مدت زمان بسیار کمی به نتیجه دلخواه خود برسید و از فواید آن‌ ها بهره‌ مند شوید.

کاهش وزن فراوان

از دیگر مزیت‌ های کاربردی و چشم گیر هر یک از جراحی‌ های لاغری می‌ توانیم به کاهش وزن فراوان آن‌ ها اشاره کنیم، همان‌ طور که می‌ دانید، روشی مانند رژیم غذایی یا ورزش بسیار کاربردی نبوده و نمی‌ توانند وزن‌ های فراوانی را از شما کم کنند.

به‌ عبارتی دیگر با استفاده از ورزش و رژیم غذایی نمی‌ توانید به کاهش وزن‌ بیست یا سی کیلویی دست پیدا کنید و برای این‌ چنین مواردی لازم است تا حتماً از عمل‌ های جراحی به عنوان روش کاهنده وزن، استفاده کنید تا بتوانید وزن فراوان خود را کاهش داده و به وزن ایده‌ آل برسید.

از دیگر مزیت‌ های انجام جراحی لاغری می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که این روش لاغری به‌ عنوان یک روش تضمینی بوده و می‌ توانید به مدت سالیان سال از آن بهره ببرید و دیگر نگران چاقی مجدد خود نباشید، این در حالی است که اگر از روشی مانند ورزش یا تغذیه مناسب برای کاهش وزن خود استفاده کنید، با قطع هر یک از آن‌ ها برای مدت چند روز مجدد شاهد اضافه‌ وزن بوده و درگیر چاقی خواهید شد.

کاهش وزن فراوان
کاهش وزن فراوان

آیا با انواع کلی عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

در سطرهای بالا به طور کامل در رابطه با تفاوت بین روش های لاغری بحث کردیم و دانستیم که هر یک از آن‌ ها دارای چه شرایطی هستند، هم اکنون قصد داریم در رابطه با انواع عمل های لاغری بحث کنیم و به شما حالت‌ های مختلف آن را توضیح دهیم با ما همراه باشید تا بتوانید عمل لاغری مناسب خودتان را انتخاب کرده و در رابطه با آن اطلاعات بالایی را کسب کنید.

یکی از مهم‌ ترین و کاربردی‌ ترین انواع عمل‌ های جراحی لاغری شامل عملی به نام لیپوساکشن می شود که به شکلی می‌ باشد که توسط پزشک معالج چربی‌ های اضافه بدنتان در قسمت خاصی از بدن را برش داده و با کاهش وزن همراه خواهید بود.

همان‌ طور که می‌ دانید بعضی از افراد چاقی موضعی داشته و به عبارتی صرفاً در بخشی از بدن خود دچار اضافه‌ وزن می‌ باشند، به همین دلیل در این نوع از عمل های لاغری به آن‌ ها کمک می‌ شود تا بتوانند چربی اضافه خود را از دست داده و با کاهش وزن همراه خواهند بود.

نوع دیگری از عمل‌ های لاغری

نوع دیگری از عمل‌ های لاغری شامل عمل‌ هایی می‌ شود که توسط پزشک معالج تان بخش اعظمی از معده فرد برش داده شده و به این ترتیب به او کمک می‌ کند تا از پرخوری جلوگیری کرده و وزن اضافه خود را از دست دهد.

این روش به‌ عنوان یکی از تضمینی ترین عمل‌ های جراحی لاغری شناخته شده و اکثر افراد چاق و دارای اضافه وزن فراوان این روش را به‌ عنوان کاربردی‌ ترین نوع عمل جراحی می‌ شناسند.

نوع سوم عمل‌ های جراحی شامل عمل هایی می‌ شود که به کمک یک وسیله، حجم معده شما کاهش داده شده و دیگر نمی‌ توانید به پرخوری سابق ادامه دهید.

نوع دیگری از عمل‌ های لاغری
نوع دیگری از عمل‌ های لاغری

آیا می دانید عمل جراحی اسلیو معده چگونه انجام خواهد شد؟

در سطرهای بالا در رابطه با روش‌ های مختلف انجام جراحی لاغری بحث کردیم و دانستیم به سه شکل مختلف انجام خواهد شد.

اکنون قصد داریم شما را با یکی از پرطرفدارترین جراحی‌ های لاغری یعنی عمل جراحی اسلیو معده آشنا کنیم و در رابطه با آن توضیحات مختصری را به شما عزیزان ارائه دهیم. عمل لاغری اسلیو معده به‌ عنوان یکی از جراحی‌ هایی است که پزشک معالج بر روی معده شما تغییراتی ایجاد کرده و با برش بخش اعظمی از معده فرد بیمار به لاغری او کمک می‌ کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله پرسش و پاسخ جراحی اسلیو را مطالعه کنید.

از بین رفتن هورمون گرسنگی

از دیگر اطلاعات راجع به عمل اسلیو معده می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که در همان بخش بریده‌ شده معده توسط پزشک معالجتان، هورمون خاصی به نام هورمون گرسنگی ترشح خواهد شد و تمامی افراد دنیا از طریق این هورمون احساس گرسنگی را درک خواهند کرد‌ به‌ این‌ ترتیب با بریده شدن آن بخش از معده این نوع هورمون هم به‌ طور کامل از بین می روند.

به همین دلیل عمل لاغری اسلیو معده نه‌ تنها سایز معده فرد بیمار را کوچک کرده و برای وی کاهش وزن بالایی را رقم می‌ زند، بلکه با از بین بردن هورمون گرسنگی یک لاغری تضمینی را برای فرد بیمار به ارمغان می‌ آورد.

همان‌ طور که می‌ دانید یکی از بزرگ‌ ترین مشکلات افراد دارای اضافه وزن، بالا بودن اشتها بوده و تمامی آن‌ ها از این موضوع رنج می‌ برند. به همین دلیل با از بین رفتن هورمون گرسنگی دیگر نگران چاقی و اضافه وزن به طور مجدد نبوده و به طور تضمینی به وزن ایده‌ آل خود دست پیدا می‌ کنیم.

علاوه بر این لازم به ذکر است که از بین رفتن هورمون گرسنگی در انجام عمل لاغری اسلیو معده به‌ عنوان بهترین مزیت این عمل شناخته‌ شده و در دیگر روش‌ های کاهش وزن و همچنین در دیگر جراحی‌ های لاغری این موضوع وجود نخواهد داشت،

به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، اگر شما هم از اضافه‌ وزن و چاقی رنج می‌ برید و همچنین اشتهای بالایی هم دارید، حتماً این عمل لاغری را انجام داده و از مزیت‌ های بی‌ شمار آن بهره ببرید.

در رابطه با عمل جراحی بای پس معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با یکی دیگر از انواع جراحی های لاغری بحث کنیم که در سراسر جهان طرفداران بسیاری داشته و هر ساله عده ی بسیار زیادی برای انجام این عمل اقدام می کنند. عمل لاغری بای پس معده یکی دیگر از انواع جراحی هایی است که با برش بخشی از معده ی فرد بیمار انجام شده و به وی کمک می کند تا مقدار کم تری غذا خورده و لاغر شود.

عمل لاغری بای پس معده سایز معده ی شما را کوچک می کند

به این ترتیب عمل لاغری بای پس معده سایز معده ی شما را کوچک کرده و دیگر توانایی خوردن وعده های غذایی بیشتر از حد نیاز خود را نخواهید داشت. علاوه بر این لازم به ذکر است که در انجام عمل لاغری بای پس معده تغییرات متفاوتی در معده و روده ی شما اجرا خواهد شد که به کمک آن غذاهای مصرفی شما به طور مستقیم از بدن شما خارج شوند.

به این ترتیب لاغری شما تضمینی بوده و حتی بعد از گذشت سال های زیادی هم دچار چاقی و اضافه وزن نخواهید شد؛ فقط باید توجه داشته باشید که بعد از انجام عمل لاغری بای پس معده حتما مکمل های غذایی مصرف کرده و با داروهای خاصی که پزشک شما تجویز می کند، مقدار ویتامین و پروتئین بدن خود را تامیین کنید تا دچار مشکلاتی مانند ضعف و بی حالی نشوید.

در نهایت لازم به ذکر است که عمل لاغری بای پس معده یکی از انواع روش های لاغری می باشد که وزن بسیار بالایی را از شما کاهش داده و مدت کاهش وزن شما هم در کم ترین زمان ممکن خواهد بود. علاوه بر این لازم است، بدانید که عمل لاغری بای پس معده قابل برگشت نبوده و نمی توانید تغییرات به وجود آمده را به حالت قبل باز گردانید.

عمل لاغری بای پس معده سایز معده ی شما را کوچک می کند
عمل لاغری بای پس معده سایز معده ی شما را کوچک می کند

آیا می دانید عمل بالون معده چه ویژگی هایی دارد؟

اکنون قصد داریم در رابطه با عمل لاغری بالون معده اطلاعاتی به شما ارائه دهیم تا بتوانید در صورت تمایل آن را انجام دهید. جراحی لاغری بالون معده به عنوان یکی از روش های لاغری است که قابل برگشت بوده و شما می توانید به کمک دکتر سلیمی که به عنوان بهترین دکتر لاغری است، آن را انجام دهید.

نکته لازم به ذکر در رابطه با نحوه ی انجام عمل لاغری بالون معده این می باشد که توسط پزشک شما یک بالون مخصوص در معده ی شما قرار داده شده و به کمک آن حجم معده ی شما را تا حد چشم گیری کاهش خواهند داد. این در حالی است که دیگر نمی توانید بیشتر از حد مورد نیاز خودتان غذا خورده و دچار چاقی و اضافه وزن شوید. نکته لازم به ذکر دیگر این است که عمل لاغری بالون معده برای بانوانی که قصد حامله شدن را دارند، بسیار مناسب می باشد.

استفاده از بالن معده

به همین دلیل توصیه می کنیم، اگر شما هم مانند هر بانوی دیگری قصد به دنیا آوردن فرزندی دارید، از روش بالون معده کمک بگیرید تا در صورت نیاز به مقدار بیشتر مواد غذایی، بالون داخل معده ی خود را خارج کرده و به حالت قبل برگردید. نکته لازم به ذکر دیگر این است که می توانید سایز بالون مورد نظرتان را تعیین کرده و به همان میزان وزن خود را از دست دهید.

عمل لاغری بالون معده تحت نظر بهترین جراح یعنی دکتر سلیمی در سراسر ایران انجام شده و در صورتی که شما هم مانند هر فرد دیگری از چاقی و اضافه وزن رنج می برید، می توانید برای انجام آن اقدام کرده و از فواید بی شمار آن بهره ببرید؛، اما لازم است، بدانید که روند کاهش وزن در این عمل اندکی زمان بر بوده و به سرعت عمل های لاغری دیگر، وزن خود را از دست نخواهید داد.

استفاده از بالن معده
استفاده از بالن معده

در رابطه با عمل باندینگ معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

در ابتدا و قبل از بیان هر نکته ای لازم است، بدانید که عمل لاغری باندینگ معده در واقع همان عمل لاغری حلقه دور معده می باشد و دقیقا یکی هستند. به همین دلیل لازم است، بدانید که در طی انجام عمل لاغری باندینگ ابتدا توسط پزشک معالجتان حلقه یی به دور معده ی شما قرار خواهد گرفت.

به این ترتیب با همان حلقه ی مورد نظر، سایز معده ی شما قابل تغییر بوده و می توانید در صورت نیاز حجم معده ی خود را در کم ترین یا بیشترین حالت ممکن قرار دهید. نکته لازم به ذکر در رابطه با جراحی لاغری باندینگ این است که این عمل از دسته ی دوم جراحی های لاغری بوده و به شکلی انجام می شود که در طی آن از یک وسیله کمک گرفته می شود.

به این ترتیب سایز معده ی فرد چاق کاهش داده شده و به لاغری نزدیک می شود؛ شما هم می توانید با مراجعه به دکتر سلیمی از انجام این عمل لاغری بهره برده و با کاهش وزن چشم گیری همراه شوید. نکته لازم به ذکر دیگر این است که جراحی لاغری حلقه دور معده به عنوان یکی از جراحی های می باشد که قابلیت برگشت پذیر بودن را داشته و در صورت نیاز می توانید حلقه را از معده ی خود خارج کنید.

همان طور که متوجه شدید، تمامی عمل های لاغری که در دسته ی دوم انواع جراحی های لاغری قرار گرفته و به کمک یک وسیله ی دیگر انجام می شود، برگشت پذیر بوده و برای بانوانی که قصد حامله شدن را دارند، بهترین گزینه خواهد بود.

در رابطه با عمل باندینگ معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟
در رابطه با عمل باندینگ معده چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید پیکر تراشی چگونه انجام خواهد شد؟

همان طور که در سطرهای بالاتر با ما همراه بودید یکی از انواع جراحی های لاغری جراحی پیکر تراشی یا همان عمل های لیپوساکشن می باشد؛ به همین دلیل در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با آن ها بحث کنیم. با ما همراه باشید. همان طور که می دانید بعضی از افراد صرفا در یکی از اندام های خود اضافه وزن یا چاقی را دارند.

به طور مثال اکثر افراد داری اندامی مناسب بوده و اصلا چاق نیستند، این در حالی است که دارای شکم بزرگی بوده و در این یک قسمت از بدن آن ها چربی های فراوانی وجود دارد؛ همچنین بعضی از افراد از قسمت پهلو دارای اضافه وزن بوده و چاق هستند. طبق نظر دکتر سلیمی به عنوان بهترین جراح عمل های لاغری این چنین افرادی باید عمل پیکر تراشی را انجام دهند.

جراحی پیکر تراشی از کاربردی ترین جراحی های لاغری است

جراحی پیکر تراشی از کاربردی ترین جراحی های لاغری است که به شما کمک می کند تا فقط چربی اضافه ی خود را در قسمت خاصی از بدن تان را از دست داده و سریعا به وزن آیده ال خود برسید. به این ترتیب که توسط پزشک معالج شما چربی های اضافه در قسمت مشخصی از بدن تان بریده شده و به وزن مورد نظر خود خواهید رسید. همان طور که می دانید جراحی پیکر تراشی به عنوان یکی از محبوب ترین جراحی های لاغری شناخته شده و این روزها بسیار پرطرفدار می باشد.

نکته لازم به ذکر دیگر این است که جراحی پیکر تراشی به عنوان نوع سوم جراحی های لاغری شناخته شده و بدون کمک از وسیله ی خاصی یا بدون برش بر روی معده ی فرد بیمار به لاغری وی کمک خواهد کرد؛ اما صرفا برای کسانی مناسب است که اضافه وزن خیلی کمی دارند.

جراحی پیکر تراشی از کاربردی ترین جراحی های لاغری است
جراحی پیکر تراشی از کاربردی ترین جراحی های لاغری است

در رابطه با رژیم غذایی قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با انواع جراحی های لاغری بحث کردیم و دانستیم هر یک از آن ها برای چه کسانی مناسب می باشد، اکنون قصد داریم به شما عزیزان بگوییم که برای انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری بایستی رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید تا به یک وزن ثابت برسید.

لازم به ذکر است که همین رسیدن به وزن ثابت به دکتر معالج شما کمک می کند تا بهترین عمل لاغری را برای شما در نظر گرفته و از فواید آن به طور کامل بهره ببرید؛ به همین دلیل به شما توصیه می کنیم، تمامی نکات موجود در برنامه ی غذایی خود را انجام دهید تا بتوانید برای انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری اقدام کنید و با عمل شما موافقت شود.

در رابطه با رژیم غذایی قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟
در رابطه با رژیم غذایی قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

در رابطه با نکات رعایت شده قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

همان طور که می دانید و شاید ممکن است، در اطرافیان شاهد این اتفاق بوده باشید، در قبل از انجام هر نوع جراحی بایستی موارد و نکات بی شماری را رعایت کنید تا بتوانید نتیجه ی عمل را به بهترین شکل دریافت کنید. جراحی های لاغری هم مانند تمامی عمل ها دارای مراقبت های قبل از عمل بوده و باید حتما آن ها را رعایت کنید؛ در ادامه قصد داریم در رابطه با انواع مراقبت های قبل از انجام هر یک از جراحی های لاغری، از نظر پزشک متخصص دکتر سلیمی، بحث کنیم. با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین و اصولی ترین مواردی که قبل از انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری باید رعایت کنید، داشتن رژیم غذایی خاص می باشد که به شما کمک می کند به ثبات وزنی رسیده و عمل خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. علاوه بر این لازم است، بدانید که مصرف بعضی از داروها و مواد غذایی سبب رقیق شدن خون بیمار شده و نباید از یک هفته قبل از انجام جراحی لاغری، از آن ها مصرف کنید. همان طور که می دانید افزایش خون ریزی در حین عمل خطرناک بوده و دردسر دارد، به همین دلیل از مصرف داروهایی که پزشک به شما می گوید، به طور جدی پرهیز کنید.

در رابطه با نکات رعایت شده قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟
در رابطه با نکات رعایت شده قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

در رابطه با رژیم غذایی بعد از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

بعد از انجام عمل جراحی لاغری نکته های بسیار مهمی را باید رعایت کنید که یکی از این نکات مهم مربوط به رعایت رژیم غذایی می شود، رژیم غذایی بعد از عمل های جراحی لاغری به نوع عمل و شرایط شخصی کسی که عمل جراحی را انجام داده است، مربوط می شود و همین عوامل سبب گسترده بودن این رژیم غذایی می شود.

به عنوان مثال اگر شما عمل جراحی باندینگ معده را انجام داده باشید، رژیم غذایی را باید رعایت کنید، در مقایسه با کسی که عمل جراحی بای پس معده یا اسلیو معده را انجام داده است، متفاوت می باشد و از این رو در این قسمت قصد داریم اطلاعات کلی را در رابطه با این رژیم غذایی بیان کنیم که برای همه عمل های جراحی مناسب باشد.

در روز های ابتدایی بعد از عمل معده در وضعیت حساسی قرار دارد

توجه داشته باشید که معمولا در روزهای ابتدایی بعد از انجام عمل های جراحی لاغری شخص نمی تواند مواد غذایی را مصرف کند که به هضم طولانی مدت نیاز دارند، زیرا معده در وضعیت حساسی قرار دارد، به همین دلیل باید بگوییم که در هفته ابتدایی یا چند روز ابتدایی شخص فقط می تواند مایعات را بنوشد تا معده به آهستگی حساسیت وضعیت جدید را از بین ببرد.

در هفته های بعدی به مرور زمان غذاهای بیشتری را شخص می تواند در برنامه غذایی خود قرار دهد. لازم به ذکر است که مواد گوشتی باید آخرین غذاهایی باشند که به لیست برنامه غذایی اضافه خواهند شد، زیرا گوشت به زمان زیادی برای هضم نیاز دارد و معده دیرتر از دیگر مواد غذایی برای هضم آن آماده است.

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، حجم مواد غذایی است که مصرف می کنید. توجه داشته باشید که حجم معده شما بعد از انجام عمل های جراحی لاغری کاهش پیدا کرده است، پس ظرفیت آن هم کمتر می شود و در زمان کمتری پر می شود، پس باید حجم غذای مصرفی هم به شدت کاهش دهید تا مشکلی نداشته باشید.

در روز های ابتدایی بعد از عمل معده در وضعیت حساسی قرار دارد
در روز های ابتدایی بعد از عمل معده در وضعیت حساسی قرار دارد

در رابطه با نکات رعایت شده بعد از انجام عمل های جراحی لاغری چه می دانید؟

به غیر از نکاتی که مربوط به تغذیه می شود، بعد از انجام عمل های جراحی لاغری نکات دیگری را هم باید رعایت کنید که در این قسمت به شرح این موضوع می پردازیم. در ابتدا توجه داشته باشید که هر عمل جراحی لاغری یک مدت خاصی را به عنوان دوره نقاهت دارد که شخص در این زمان باید استراحت مطلق باشد.

در دوره نقاهت نباید به هیچ عنوان حمام کنید، یا به سونا یا استخر بروید، به خصوص اگر عمل های جراحی اسلیو معده یا بای پس معده را انجام داده اید این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند، تماس آب با جای بخیه ها می تواند خطر آفرین باشد، اگر چه که این عمل ها معمولا به روش لاپاراسکوپی انجام می شوند و بخیه های بسیار کمی را بر جای می گذارند، اما باز هم باید به این موضوع توجه داشته باشید.

نباید هیچ گونه وسیله ای را بلند کند

نکته بعدی این است که شخص بعد از انجام عمل های جراحی لاغری و در دوران نقاهت نباید هیچ گونه وسیله ای را بلند کند، البته وسیله های سنگین نباید بلند شوند و در این زمان یک وسیله یک کیلویی هم سنگین است، پس به هیچ عنوان نباید به خود فشار آورید و توصیه می کنیم که فقط به استراحت مطلق خود ادامه دهید.

در دوره نقاهت بعد از عمل های جراحی لاغری ممنوعیت مصرف دخانیات و مشروبات الکلی وجود دارد، لازم به ذکر است که استفاده از مواد مخدر ( به هر شکلی ) هم ممنوع می باشد و باید از آن خودداری کنید.

توجه داشته باشید که شما حتی نباید در معرض دود دخانیات یا مواد مخدر هم باشید، به عنوان مثال اگر پدر یا همسر شما سیگار می کشد، به هیچ عنوان نباید نزدیک شما این کار را انجام دهد، زیرا برای شما خطرات جدی را به دنبال خواهد داشت. در انتها باید بگوییم که مصرف داروهای خود را نباید فراموش کنید.

نباید هیچ گونه وسیله ای را بلند کند
نباید هیچ گونه وسیله ای را بلند کند

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفتیم، موضوع اصلی این مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در قم می باشد و به همین دلیل سعی بر این داریم که در این قسمت ویژگی های مربوط به این بهترین دکتر جراحی لاغری در قم را بیان کنیم تا مخاطب با این موضوع به طور کامل آشنا شود و ابهامی در رابطه با آن وجود نداشته باشد.

تخصص یک پزشک اصلی ترین موردی است که از آن می توان به عنوان یک ویژگی نام برد، یک دکتر برای آن که بتواند عمل های جراحی را انجام دهد، باید در رشته مورد نظر خود تخصص داشته باشد و برای انجام عمل های جراحی لاغری هم به تخصص داخلی نیاز می باشد، یعنی دکتر برای انجام عمل های جراحی لاغری باید تخصص یا فوق تخصص لاغری داشته باشد.

مهارت کافی

یک پزشک علاوه بر تخصص باید مهارت کافی هم در رشته خود داشته باشد، مهارت با تخصص رابطه ای مستقیم دارد، یعنی باید بگوییم که هر چه یک دکتر تخصص بیشتری در کار خود داشته باشد، می گوییم که این شخص مهارت بیشتری هم دارد و البته گزینه مناسب تری هم برای انجام عمل های جراحی لاغری می باشد.

از تاثیر عامل تجربه هم بر روی ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم هم نمی توان غافل شد، زیرا هم اهمیت بسیاری دارد و هم ویژگی است که متناسب با ویژگی های قبلی تعریف خواهد شد، یعنی اگر شما پزشکی با تجربه را در نظر گرفته باشید، اطمینان خواهید داشت که مهارت و تخصص بالایی هم در کار خود دارد.

با توجه به مطالب گفته شده در بالا باید بگوییم که در شهر تهران دکتر سلیمی مشغول به فعالیت هستند که با توجه به ویژگی های گفته شده در بالا یکی از بهترین دکتر ها برای انجام جراحی لاغری به حساب می آیند.

مهارت کافی
مهارت کافی

در رابطه با نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه اطلاعاتی دارید؟

این که شما با توجه به چه نکاتی می توانید بهترین دکتر جراحی لاغری در قم را انتخاب کنید، موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجهی ویژه داشته باشد. در ابتدا باید بگوییم که در شهر قم متناسب با امکانات و تجهیزاتی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی وجود دارد، به سادگی نمی توانید بهترین دکتر جراحی لاغری در قم را پیدا و سپس انتخاب کنید.

از این رو باز هم توصیه می کنیم که برای انجام عمل های جراحی حساسی مانند عمل های جراحی لاغری به شهری مانند تهران سفر کنید که پزشک های حاذقی مانند دکتر سلیمی در این شهر مشغول به فعالیت هستند و تجربه بالایی در انجام عمل های جراحی لاغری دارند که برای شما می تواند مفید و کاربردی باشد.

پزشک خوب در مرکز های معتبر مشغول به فعالیت است

این که پزشک انتخابی شما ویژگی های گفته شده در بالا را به صورت تمام و کمال داشته باشد، موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید، البته باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که یک پزشک خوب در مرکز های معتبر مشغول به فعالیت است، پس در هنگام انتخاب پزشک مورد نظر خود به مرکز هایی که در آن فعالیت می کند، توجه داشته باشید.

یکی پزشک معمولا باید پروانه طبابت داشته باشد و توجه کنید که در صورت عدم وجود این پروانه نمی توانید یه یک پزشک اعتماد کنید، پس این موضوع را هم از یاد نبرید و به آن دقت داشته باشید، شماره پزشکی در دکتری بر روی مهری که از آن استفاده می کند قرار دارد و شما می توانید از این شماره برای مطمئن شدن استفاده کنید.

به این موضوع مهم توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب یک پزشک خوب برای انجام عمل های جراحی لاغری باید به دستمزد آن هم توجه کنید، یک پزشک معمولا برای انجام چنین عمل هایی دو دستمزد را دریافت می کند که در ادامه این مورد را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

پزشک خوب در مرکز های معتبر مشغول به فعالیت است
پزشک خوب در مرکز های معتبر مشغول به فعالیت است

آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چگونه مشخص می شود؟

در قسمت قبل اشاره ای به این موضوع داشتیم که هزینه دستمزد پزشک های جراح به دو صورت محاسبه می شود و شما باید این هزینه را پرداخت کنید، در این قسمت قصد داریم در رابطه با این موضوع مهم مطالبی را بیان کنیم، زیرا بسیاری از افراد در رابطه با هزینه سوال های زیادی را در سر دارند و بابت این موضوع نگران هستند.

به این موضوع توجه داشته باشید که شما در ابتدا باید در مطب پزشک معاینه شوید، در این جلسه های معاینه پزشک در تلاش است که متناسب با شرایط شما، یعنی شاخص توده بدنی و همینطور عوامل دیگری مانند وجود بیماری های خاص به این نتیجه می سد که کدام یک از عمل های لاغری برای شما بهتر است.

لازم به ذکر است که قبل از انجام عمل جراحی لاغری مورد نظر هم یک جلسه معاینه دیگر برگذارد می شود که پزشک در این جلسه نکته های مهمی که قبل و بعد از انجام عمل جراحی لاغری باید به آن توجه داشت، باشید، را برای شما شرح خواهد داد. این که این جلسات معاینه چه تعدادی دارند، موضوعی است که به عامل های مختلفی بستگی دارد و ما نمی توانیم تعداد خاصی را برای آن در نظر بگیریم، اما معمولا دو جلسه می باشد، لازم به ذکر است که هر چه تعداد این جلسات بیشتر باشد، هزینه ای هم که به عنوان ویزیت پرداخت می کنید، بیشتر خواهد بود.

به این موضوع توجه داشته باشید که هزینه انجام عمل جراحی لاغری موضوع دیگری است که به طور مجزا بررسی خواهد شد، پس باید بگوییم که دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری در قم به این صورت است که هزینه ای خاص برای انجام عمل جراحی دریافت می شود و هزینه های ویزیت به صورت مجزا دریافت خواهند شد.

آیا می دانید انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه تاثیری بر روی انتخاب مرکز درمانی دارد؟

یکی از مهم ترین سوال هایی که در رابطه با انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم پیش می آید، این است که این انتخاب چگونه باعث می شود که شما در انتخاب مرکزهای درمانی محدودیت داشته باشید و این محدودیت ها مثبت هستند، یا جنبه های منفی دارند که در این قسمت قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم.

در ابتدا باید بگوییم توصیه ما باز هم این است که عمل جراحی لاغری خود را به هیچ عنوان در قم انجام ندهید و برای این کار به تهران و نزد دکتر سلیمی مراجعه کنید تا هیچ گونه عوارض و معایبی در انتظار شما نباشد، اما به هر حال ارتباط انتخاب مرکز درمانی و بهترین دکتر جراحی لاغری در قم را توضیح خواهیم داد تا با آن آشنا شوید.

آیا می دانید انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه تاثیری بر روی انتخاب مرکز درمانی دارد؟
آیا می دانید انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه تاثیری بر روی انتخاب مرکز درمانی دارد؟

پزشک ها معمولا در مراکز خاصی عمل های جراحی را انجام می دهند

به این موضوع مهم توجه داشته باشید که پزشک ها معمولا در مراکز خاصی عمل های جراحی را انجام می دهند، البته این موضوع با نوع عمل جراحی انجام شده هم رابطه ای مستقیم دارد. به عنوان مثال برای انجام یک عمل ساده مانند قرار دادن بالون در معده نیازی به مراجعه به بیمارستان یا دیگر مراکز درمانی نیست و این کار در مطب پزشک هم انجام می شود، اما برای عمل های دیگر حتما باید تجهیزات و امکانات لازم در مرکز درمانی وجود داشته باشد.

شما در ابتدا با انتخاب یک دکتر جراح خاص، در انتخاب مرکز های درمانی برای خود محدودیت هایی را به وجود می آورید، اما این محدودیت ها سبب نارضایتی شما نخواهد شد، زیرا معمولا شخص که به عنوان بهترین دکتر جراح شناخته می شود، در مرکز های معتبری که همه ویژگی های مورد نظر را دارد، مشغول به کار می باشد. به این موضوع مهم توجه داشته باشید که معمولا دکترهای جراح با مرکز های درمانی خصوصی و دولتی قرارداد دارند تا برای مراجعه کننده ها انتخاب های بیشتری وجود داشته باشد.

پزشک ها معمولا در مراکز خاصی عمل های جراحی را انجام می دهند
پزشک ها معمولا در مراکز خاصی عمل های جراحی را انجام می دهند

در رابطه با تاثیر انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم بر روی نتیجه نهایی چه اطلاعاتی در دست دارید؟

یکی از مهم ترین مطالبی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که در صورت انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه نتیجه ای برای شما رقم خواهد خورد، یا به تعبیر دیگری میزان رضایت از نتیجه نهایی بعد از عمل جراحی لاغری چگونه می باشد، در رابطه با این موضوع نیاز داریم که مطالب مهمی را بیان کنیم.

باید به این موضوع مهم توجه داشته باشید که عمل های جراحی لاغری در حین ساده بودن، حساسیت بسیار بالایی هم دارند، اگر شما یک دکتر جراح مناسب را برای این کار انتخاب کنید، به طور یقیین مطمئن باشید که هیچ عوارض و مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد، اما در صورت انتخاب یک دکتر اشتباه عوارضی در انتظار شما خواهد بود و باید بدانید که این موضوع برای همه عمل های جراحی صدق خواهد کرد.

به این موضوع مهم توجه داشته باشید که هر چه یک پزشک تخصص و مهارت بالایی هم داشته باشد، اگر تجهیزات و امکانات کافی را برای انجام عمل جراحی لاغری در اختیار نداشته باشد، قادر نیست که عملی مناسب را انجام دهد و این موضوع به این معنی است که در قم نمی توانید مرکزی مناسب را پیدا کنید که تجهیزاتی مناسب و معقول نسبت به مرکز های درمانی تهران داشته باشد.

در این قسمت باید باز هم به شما تاکید کنیم که دکتر سلیمی یکی از بهترین انتخاب هایی است که در صورت مراجعه از قم می توانید به این دکتر جراح مراجعه کنید و پس از آن متناسب با مرکزهای درمانی که دکتر سلیمی در آن فعالیت می کند، یکی از آن ها را انتخاب کنید و مطمئن باشید که مرکز هایی که دکتر سلیمی در آن فعالیت دارد، معتبر هستند و دیگر ویژگی های یک مرکز خوب را هم به طور کامل دارند.

در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی در دست دارید؟

یکی از مهم ترین سوال هایی که باید در این مقاله به آن پاسخ دهیم، در رابطه با هزینه های عمل های جراحی لاغری است که برای بسیاری از مخاطب ها ایجاد ابهام و نگرانی کرده است، به این موضوع توجه کنید که ما برای رفع این ابهام و نگرانی می توانیم عوامل موثر بر هزینه های عمل های جراحی لاغری را برای شما شرح دهیم.

اولین عاملی که باید به آن توجه کنید، نوع عمل جراحی انجام شده است که اهمیت بسیار بالایی در تعیین میزان هزینه دارد.

به عنوان مثال هزینه بالون گذاری در معده، عمل جراحی اسلیو معده، عمل جراحی بای پس معده، عمل جراحی پلیسه، عمل جراحی بای پس روده، عمل جراحی مینی بای پس، عمل جراحی باندینگ معده و. . . هر یک هزینه خاصی را دارند و شخص با انتخاب هر یک از این عمل ها باید هزینه خاصی را بپردازد.

عامل بعدی انتخاب مرکزی است که عمل جراحی لاغری در آن انجام می شود، در رابطه با این موضوع باید توجه کنید که مرکز های دولتی هزینه کم تری نسبت به مرکز های خصوصی دارند و یک مرکز به بیمارستان، کلینیک و مطب پزشک گفته می شود که انجام هر یک از این عمل ها در یک مرکز خاص، هزینه خاصی را هم به دنبال دارد.

عامل بعدی را می توان شرایط شخصی دانست، البته این شرط را در صورتی می توانید موثر بدانید که یک عمل خاص برای دو نفر با شرایط متفاوت در نظر گرفته شود، شرایط شخصی به شاخص توده بدنی و همچنین بیماری های شخص مربوط می شود، یعنی اگر شما بیماری خاصی داشته باشید و این بیماری منجر شود که داروی خاصی را مصرف کنید، پس هزینه بیشتری را هم باید پرداخت کنید.

در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی در دست دارید؟
در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می توان شرکت های بیمه ای را قانع کرد که هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری را بپردازند؟

در رابطه با هزینه های عمل های جراحی لاغری و تقبل این هزینه ها توسط بیمه لازم می دانیم که نکات بسیار مهمی را بیان کنیم که دانستن آن برای شما لازم می باشد. در ابتدا باید این نکته را یادآور شویم که در قانون بیمه ای کشور این گونه بیان شده است که این شرکت ها هیچ وظیفه ای برای پرداخت هزینه عمل های جراحی زیبایی ندارند و در همین قانون از عمل های جراحی لاغری به عنوان عمل های جراحی زیبایی یاد شده است.

به این موضوع توجه داشته باشید که در این رابطه استثناهایی هم وجود دارد و شما با روش های خاصی می توانید شرکت های بیمه ای را قانع کنید تا مقداری از هزینه های عمل های جراحی شما را پرداخت کنند، برای این کار باید به شرکت های بیمه ای ثابت کنید که شما از انجام عمل های جراحی لاغری هدف درمانی دارید، یعنی برای درمان بیماری هایی که به علت چاقی برای شما به وجود آمده است، قصد انجام عمل های جراحی لاغری را دارید.

آیا می توان شرکت های بیمه ای را قانع کرد که هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری را بپردازند؟
آیا می توان شرکت های بیمه ای را قانع کرد که هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری را بپردازند؟

معاینه توسط پزشک معتمد

برای این کار لازم است که در ابتدا پزشک هایی که به عنوان پزشک معتمد بیمه شناخته می شوند، شما را معاینه کنند و این موضوع را تائید کنند، در این صورت شما باید با روانشناس هم جلسه هایی داشته باشید. در رابطه با این جلسات روانشناسی باید بگوییم که اهمیت فوق العاده ای دارند، زیرا به شما کمک می کنند که به آسانی با لاغری و انجام عمل جراحی لاغری کنار بیاید.

لازم به ذکر است که پزشک های معتمد بیمه باید یک رژیم غذایی خاص را برای شما تنظیم کنند که این رژیم متناسب با هر کسی تغییر خواهد کرد، پزشک ها با تنظیم این رژیم قصد ندارند که وزن شما را کم کنند، بلکه برای تثبیت وزن این کار انجام می گیرد که در مطالب قبلی مطالب کاملی را در رابطه با این موضوع بیان کرده ایم.

آیا می دانید درصد هزینه ای که بیمه ها تقبل می کنند، چگونه مشخص می شود؟

از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اگر شرکت های بیمه ای قبول کنند که هزینه های یک عمل جراحی لاغری را بپردازند، چه درصدی از این هزینه ها را پرداخت خواهند کرد، توجه داشته باشید که این درصد در همه شرکت های بیمه ای یکسان نیست و هر یک از این شرکت ها درصدهای خاصی را برای خود دارد.

آیا می دانید درصد هزینه ای که بیمه ها تقبل می کنند، چگونه مشخص می شود؟
آیا می دانید درصد هزینه ای که بیمه ها تقبل می کنند، چگونه مشخص می شود؟

شما اگر به طور جدی قصد دارید که عمل های جراحی لاغری را انجام دهید، باید اطلاعات کاملی را در رابطه با این عمل ها به دست آورید و به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت بیمه ای شما ممکن است، قانونی مخالف با هر آن چه که بیان کرده ایم را داشته باشد،

زیرا قوانین هر شرکتی با دیگری تفاوت هایی دارد و ما سعی بر این داشتیم که قوانین عمومی و کلی شرح دهیم که برای همه مخاطب ها کاربردی باشد.

تقبل سی درصد از کل هزینه عمل

توجه داشته باشید که معمولا شرکت های بیمه ای سی درصد از هزینه کل عمل جراحی کل انجام شده را تقبل خواهند کرد، اما باز هم این درصد ممکن است، در شرکت های مختلف متفاوت باشد، پس برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید و اطلاعات کافی را در این زمینه به دست آورید.

در نهایت با توجه به مطالب گفته شده در بالا می توان به این نتیجه رسید که بهترین دکتر جراحی لاغری در قم چه ویژگی هایی دارد.

در این مقاله به نکات بسیار مهمی در رابطه با عمل های جراحی لاغری اشاره داشته ایم و برای تکمیل مطالب بیان شده سعی بر این داشتیم که اطلاعات مهمی را در رابطه با ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم بیان کنیم و بگوییم که برای انتخاب چنین پزشکی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

تقبل سی درصد از کل هزینه عمل
تقبل سی درصد از کل هزینه عمل

همان طور که می دانید این روزها چاقی و اضافه وزن در بین مردم رواج داشته و باید برای رهایی از آن به امور زندگی خودمان دقت کنیم.

رژیم غذایی نادرست، عدم تحرک و عدم داشتن خواب کافی

همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد، داشتن رژیم غذایی نادرست، عدم تحرک و عدم داشتن خواب کافی سبب افزایش وزن شده و بسیار مضر هستند؛ به همین دلیل توصیه می کنیم، از مصرف مواد غذایی که ارزش غذایی بالایی ندارند، پرهیز کرده و در کنار ورزش خواب کافی هم داشته باشید تا بتوانید از وزن ایده آل خود لذت ببرید.

در این مقاله سعی بر این داشتیم که در رابطه با انتخاب مرکز درمانی برای انجام عمل های جراحی لاغری هم مطالبی را بیان کنیم و به این موضوع اشاره داشتیم که انتخاب یک مرکز درمانی چه تاثیری بر روی انتخاب پزشک خواهد داشت. در ادامه مطالب تکمیلی را در رابطه با هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری بیان کرده ایم و این موضوع را به طور کامل شرح داده ایم.

رژیم غذایی نادرست، عدم تحرک و عدم داشتن خواب کافی
رژیم غذایی نادرست، عدم تحرک و عدم داشتن خواب کافی

در این مقاله به این موضوع مهم هم پرداختیم که شرکت های بیمه ای در چه صورتی می توانند بخشی از هزینه های عمل های جراحی لاغری را تقبل کنند و بعد از توضیح کامل مراحل این مورد، به شرح این موضوع پرداختیم که شرکت های بیمه ای معمولا چند درصد از هزینه های درمان را تقبل خواهند کرد.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

در انتهای این مقاله شما را دعوت می کنیم به خواند مقالات زیر

  • بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز
  • جراح لاغری در قم
  • خواندن جواب آزمایش قند بارداری
دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Aziz Rezahi
11 ماه قبل

سلام اگر ممکن هست یک وقت مشاوره میخواستم ممنون

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید