بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوع بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز مطالبی را بیان کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که در شهر اهواز افراد بسیاری هستند که برای لاغری و کاهش وزن روش انجام عمل های جراحی را انتخاب می کنند.

مقدمه 

بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز
بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز

و به دنبال این هستند که بهترین جراح لاغری را پیدا کنند و به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات مهمی را بیان کنیم که کمک بسیاری به شما خواهد کرد که بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

مهمترین نکات انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز 

  • بالا بودن تخصص و مهارت
  • بالاترین مدرک تحصیلی
  • تجربه بالای پزشک
  • خوش برخورد و خوش رو
  • تجربیات قبلی پزشک
  • نام پزشک مورد نظرتان را در اینترنت جست و جو نمایید و درباره پزشک پرس و جو کنید.

در این مقاله قصد داریم به سوالات زیر پاسخ دهیم:

آیا می دانید به چه علت هایی چاقی به وجود می آید؟

آیا می دانید چگونه می توان از اضافه وزن جلوگیری کرد؟

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید عمل های جراحی لاغری به طور کلی چند نوع هستند؟

در رابطه با عمل اسلیو معده چه می دانید؟

آیا می دانید عمل بای پس چگونه انجام خواهد شد؟

آیا می دانید عمل جراحی بالون معده چگونه عملی است؟

عمل جراحی باندینگ معده به چه شکلی انجام می شود؟

آیا می دانید قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه رژیمی را باید رعایت کرد؟

آیا با نکات قبل از انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

آیا می دانید رژیم غذایی بعد از عمل های جراحی لاغری به چه شکلی است؟

آیا با نکات بعد از انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

در رابطه با دوران نقاهت بعد از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی در دست دارید؟

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چه ویژگی هایی دارد؟

آیا می دانید برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز باید به چه نکاتی توجه داشت؟

آیا می دانید انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چه تاثیری بر روی نتیجه نهایی دارد؟

آیا می دانید از چه طریقی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز شناخت؟

آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چگونه مشخص می شود؟

در رابطه با تاثیر انتخاب یک پزشک خوب بر روی انتخاب مرکز درمانی برای انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا با نکات مهم در هنگام انتخاب یک مرکز درمانی برای انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

آیا می دانید هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چگونه مشخص می شود؟

در رابطه با تقبل هزینه های عمل جراحی لاغری توسط بیمه چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید به چه علت هایی چاقی به وجود می آید؟

همان طور که می دانید زندگی این روزها به شکلی است که سبب به وجود آمدن اضافه وزن شده و افراد بسیاری با اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند؛ این در حالی است که اصلا برای درمان چاقی خود اقدام نکرده و به دنبال راه کار مناسبی نیستیم. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم در رابطه با علت های مختلف به وجود آمدن چاقی بحث کنیم تا بتوانید به راحتی از چاقی بیشتر جلوگیری کنید.

در ابتدا و قبل از بیان هر نکته ای لازم به ذکر است که چاقی و اضافه وزن می تواند بسیار خطرناک باشد و بیماری های مختلفی را برای فرد چاق به همراه داشته باشد. به همین دلیل از علت های بروز اضافه وزن مطلع شده و در حد امکان از انجام آن ها جلوگیری کنید تا بتوانید زندگی بهتری داشته باشید.

رژیم غذایی ناصحیح

یکی از مهم ترین دلایل اضافه وزن و چاقی داشتن رژیم غذایی ناصحیح است و به همین دلیل باید برای داشتن رژیم غذایی مناسبی به پزشک متخصص تغذیه مراجعه کرده و در این زمینه از وی کمک بگیرید. علاوه بر این عدم تحرک سبب به وجود آمدن چاقی و اضافه وزن شده و باید سعی کنید، مسیرهای کوتاه را با ماشین جا به جا نشده و به ورزش های مانند پیاده روی روی بیاورید.

به این ترتیب می توانید رژیم غذایی درست را در کنار تمرینات ورزشی داشته باشید و به وزن متعادلی دست پیدا کنید. از دیگر علت های چاقی می توانیم به این مورد اشاره کنیم که اکثر کارهای این روزها به کارهای پیش میز نشینی تبدیل شده و بسیار مضر هستند؛

در این چنین مواردی نه تنها تحرک خاصی ندارید، بلکه در قسمت شانه و گردن هم دچار دردهای مضمن خواهید شد. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر از چاقی رنج می برید، حتما برای تغییر برنامه ی روزمره خود اقدامات لازم را انجام دهید؛ تا بتوانید زندگی سالم تری داشته باشید.

رژیم غذایی ناصحیح
رژیم غذایی ناصحیح

آیا می دانید چگونه می توان از اضافه وزن جلوگیری کرد؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با علت های به وجود آمدن چاقی بحث کردیم و دانستیم علت اصلی اضافه وزن، داشتن برنامه روزمره نامناسب می باشد؛

این در حالی است که باید در رابطه با راه کارهای درمان چاقی هم بحث کنیم، با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. در پاسخ به سوالی که آیا می توان از اضافه وزن را جلوگیری کرد یا خیر، باید بگوییم بله می توان با داشتن برنامه غذایی صحیح و عدم مصرف فست فود، به یک وزن ایده آل رسیده و از بروز اضافه وزن مجدد، جلوگیری کرد.

علاوه بر این لازم به ذکر است که می توانید با داشتن ورزش منظم به وزن ایده آل خود رسیده و در نتیجه سلامت خود را حفظ کنید.

برای بعضی از افراد استفاده از رژیم غذایی صحیح و ورزش سخت هم پاسخ گو نیست

نکته لازم به ذکر دیگر این است که برای بعضی از افراد استفاده از رژیم غذایی صحیح در کنار ورزش سخت هم پاسخ گو نیست و نمی توانند کاهش وزنی داشته باشند. در این چنین مواردی استفاده از هر یک از انواع عمل های لاغری را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

در ادامه ی این مقاله قصد داریم در رابطه با انواع عمل های لاغری بحث کرده و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم؛، اما قبل از بیان هر نکته ای لازم به ذکر است که این روزها عمل های زیبایی لاغری به روی کار آمده و به افرادی که دچار اضافه وزن شدید هستند، کمک می کند تا به راحتی وزن خود را کاهش داده و سلامت خود را مجدد به دست آورند.

باید توجه داشته باشید که استفاده از انواع عمل های لاغری به عنوان یک راه کار درمانی برای جلوگیری از اضافه وزن بوده و دیگر نیاز نیست، با رژیم غذایی بسیار دشوار و تمرینات سخت، خود را اذیت کنید. اگر شما هم از چاقی و اضافه وزن رنج می برید، حتما در بخش های بعدی این مقاله با ما همراه باشید.

برای بعضی از افراد استفاده از رژیم غذایی صحیح و ورزش سخت هم پاسخ گو نیست
برای بعضی از افراد استفاده از رژیم غذایی صحیح و ورزش سخت هم پاسخ گو نیست

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

همان طور که در سطر قبلی دیدید، عمل های لاغری به عنوان یک راه کار درمانی بسیار خوب به روی کار آمده و به شما عزیزان کمک می کند تا به راحتی وزن اضافه ی خود را از دست دهید. حال لازم است، در رابطه با آن ها اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهیم. عمل های لاغری با ایجاد تغییرات خاصی در دستگاه گوارش فرد چاق به او کمک می کنند تا وزن اضافه خود را از دست داده و از چاقی مجدد جلوگیری خواهد شد.

همان طور که بیان شد، جراحی لاغری دارای انواع بی شماری است و نمی توان نام تمامی آن ها را بیان کرد؛، اما از جمله ی بهترین عمل های جراحی لاغری می توانیم به عمل لاغری اسلیو معده، عمل جراحی بای پس معده، عمل جراحی حلقه ی معده، عمل جراحی بالون معده و…. را نام برد.

نکته بسیار مهم این است که جراحی لاغری دارای تعداد فراوانی است و موارد ذکر شده در سطر بالا از پرطرفدارترین عمل های لاغری می باشد.

اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری در رابطه با دیگر عمل های جراحی لاغری به شما عزیزان ارائه دهیم، لازم است، بدانید که تمامی آن ها از راه ایجاد تغییرات در دستگاه گوارش شما برای لاغری مفید نبوده و بعضی از انواع عمل های لاغری صرفا به بریدن چربی های اضافه ی بدن شما اکتفا می کنند.

البته همان طور که می دانید، این روش درمانی تضمینی نبوده و ممکن است، بعد از مدتی مجدد با اضافه وزن و چاقی رو به رو شوید. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز آشنا کنیم، با ما همراه باشید تا بتوانید شناخت بیشتری از دکتر سلیمی به دست آورید.

در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟
در رابطه با عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید عمل های جراحی لاغری به طور کلی چند نوع هستند؟

در سطرهای بالا توضیحات مختصری در رابطه با انواع جراحی های لاغری به شما عزیزان ارائه دادیم؛ اکنون قصد داریم انواع دسته بندی عمل های لاغری را بیان کرده و در رابطه با نحوه ی عملکرد هر یک از آن ها بحث کنیم. ما را همراهی کنید.

یکی از مهم ترین دسته بندی عمل های لاغری بسته به نوع عملکرد آن ها، همان عمل هایی هستند که سعی دارند، از راه کوچک کردن دستگاه گوارش فرد بیمار به لاغری او کمک کنند.

از جمله ی این نوع عمل های لاغری می توان به جراحی بای پس معده و جراحی اسلیو معده اشاره کرد. دسته ی دوم جراحی لاغری به گروهی اختصاص داده می شود که به کمک یک شیء خارجی و جدید، برای کاهش سایز معده ی شما اقدام می کنند و از این راه برای کاهش وزن فرد بیمار موثر واقع خواهند شد.

از جمله ی عمل های موجود در دسته ی دوم جراحی چاقی می توانیم به عمل حلقه ی دور معده و همچنین عمل بالون معده اشاره کرد.

آیا می دانید عمل های جراحی لاغری به طور کلی چند نوع هستند؟
آیا می دانید عمل های جراحی لاغری به طور کلی چند نوع هستند؟

دسته سوم عمل های جراحی لاغری

اکنون لازم است، شما را با دسته ی سوم عمل های جراحی لاغری آشنا کنیم. در این دسته عمل هایی مانند عمل جراحی لیپوساکشن را می توان نام برد که برای کاهش چربی در اندام خاصی از بدن فرد بیمار اقدام می کنند و به این ترتیب برای کاهش وزن موثر خواهند بود.

در نهایت لازم به ذکر است که فرد چاق باید به پزشک متخصص خود مراجعه کند و طبق نظر وی عمل جراحی مناسب را انجام دهد؛

به همین دلیل از انتخاب خود سرانه ی هر یک از انواع عمل های لاغری خود داری کنید و این را بدانید که برای انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری بایستی شرایط مناسبی را دارا باشید. به همین دلیل باید به پزشک متخصص خود مراجعه کرده و طبق تشخیص وی اقدام کنید.

دسته سوم عمل های جراحی لاغری
دسته سوم عمل های جراحی لاغری

در رابطه با عمل اسلیو معده چه می دانید؟

همان طور که در سطرهای بالا با ما همراه بودید، عمل لاغری اسلیو معده یکی از بهترین عمل های لاغری است که به شما کمک می کند تا وزن اضافه ی خود را از دست داده و به وزن ایده آلی برسید.

علاوه بر این لازم به ذکر است که استفاده از جراحی لاغری اسلیو معده به شما کمک می کند تا بتوانید بیماری های ناشی از چاقی را درمان کرده و مجدد به سلامت جسمی و روحی برسید.

همان طور که می دانید انجام عمل لاغری اسلیو معده به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی وزن اضافه ی خود را کاهش داده و همچنین به سلامتی نسبی دست پیدا کنید.

اگر بخواهیم در رابطه با ویژگی عمل لاغری اسلیو معده به شما اطلاعاتی بدهیم، لازم است، بگوییم این عمل با بریدن بخش اعظمی از معده ی فرد بیمار، به کاهش وزن شما کمک خواهد کرد و به راحتی وزن اضافه ی خود را از دست خواهید داد.

علاوه بر این لازم به ذکر است که عمل لاغری اسلیو معده دارای مزایای بسیاری بوده و در مقایسه با دیگر عمل های مشابه خود، درصد بالاتری از وزن اضافه ی بیمار را کاهش خواهد داد؛

محبوب ترین عمل لاغری

به همین دلیل است که این عمل جراحی لاغری به عنوان محبوب ترین عمل لاغری شناخته شده و همه ساله افراد بسیاری برای انجام آن اقدام می کنند. نکته لازم به ذکر این است که قبل از انجام جراحی لاغری اسلیو معده باید نکات بسیار مهمی را رعایت کنید.

از مهم ترین مزیت های انجام عمل لاغری اسلیو معده می توانیم به از بین رفتن هورمون گرسنگی در طی این عمل اشاره کنیم؛ همان طور که می دانید دردسر افراد چاق بالا بودن اشتهای آن ها است و باید برای جلوگیری از آن راه کار منطقی را انجام داد. این در حالی است که در هیچ یک از انواع جراحی های لاغری این هورمون به طور کامل از بین نخواهد رفت.

محبوب ترین عمل لاغری
محبوب ترین عمل لاغری

آیا می دانید عمل بای پس چگونه انجام خواهد شد؟

در این مقاله می خواهیم در رابطه با عمل بای پس بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم. همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد،

عمل لاغری بای پس معده به عنوان یکی از انواع جراحی های است که با برش بعضی از معده ی فرد بیمار به کاهش وزن و لاغر شدن وی کمک خواهد کرد؛ این در حالی است که در انجام عمل لاغری بای پس معده تغییراتی هم در روده ی فرد بیمار ایجاد خواهد شد.

به این ترتیب اگر کسی از اضافه وزن بیش از حد رنج می برد، می تواند برای انجام جراحی بای پس معده اقدام کند و به کاهش وزن مطلوبی برسد.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که همیشه با انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری فقط درصد مشخصی از وزن شما کاسته خواهد شد و نباید انتظار داشته باشید، به فردی لاغر تبدیل شوید. به عبارتی دیگر باید از هر یک از انواع جراحی های لاغری انتظاری معقول داشته باشید.

اگر بخواهیم در رابطه با نحوه ی انجام جراحی لاغری بای پس معده توضیحاتی را بیان کنیم، لازم است، بدانید که در طی این عمل معده ی فرد بیمار برش داده شده و سایز آن به مراتب کوچک تر خواهد شد؛

خروج مواد غذایی و ورود آن ها به روده

علاوه بر این در انجام عمل لاغری بای پس معده می بینیم که نحوه ی خروج مواد غذایی و ورود آن ها به روده فرد دچار تغییرات خاصی شده و مانند هر فرد عادی نخواهد بود. به عبارتی دیگر بعد از انجام عمل لاغری بای پس معده هم می توانید کاهش وزن نسبی داشته باشید.

در نهایت توصیه می کنیم، با مراجعه به تهران عمل لاغری اسلیو معده را به کمک پزشک متخصص یعنی دکتر سلیمی انجام داده و از فواید بی شمار آن بهره مند شوید.

خروج مواد غذایی و ورود آن ها به روده
خروج مواد غذایی و ورود آن ها به روده

آیا می دانید عمل جراحی بالون معده چگونه عملی است؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با عمل جراحی بالون معده بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم؛ همان طور که در سطرهای بالاتر هم بیان شد،

عمل جراحی بالون معده به عنوان یکی از انواع عمل های لاغری است که به کمک یک وسیله یا شیء خارجی انجام خواهد شد. این در حال است که باید در رابطه با نحوه ی انجام آن هم اطلاعات مفیدی به دست آورید؛ پس با ما همراه باشید.

عمل لاغری بالون معده یکی از انواع جراحی های لاغری است که توسط پزشک متخصص یعنی دکتر سلیمی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد؛ نحوه ی انجام این عمل به شکلی است که پزشک معالج شما یک بالون مخصوص این امر را داخل معده ی شما قرار داده و به کمک آن سایز معده ی فرد بیمار را تا حد چشم گیری کاهش خواهد داد.

نکته لازم به ذکر در رابطه با انجام عمل جراحی بالون معده این است که می توانید در زمان های خاصی بالون ذکر شده را از معده ی خود خارج کرده و مجدد به حالت قبل از انجام عمل خود برگردید.

جراحی بالون معده به عنوان یکی از انواع عمل های لاغری است

به عبارتی دیگر جراحی بالون معده به عنوان یکی از انواع عمل های لاغری است که قابل برگشت بوده و می توان بعد از کاهش وزن قابل قبولی، بالون مورد نظر را از معده ی خود بیرون آورد.

در نهایت به شما توصیه می کنیم، برای این که بتوانید جراحی بالون معده را انجام دهید، به بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز مراجعه کرده و از فواید بی شمار آن بهره ببرید.

یکی از مزیت های جراحی لاغری بالون معده این است که برای زنانی که قصد حامله شدن دارند، بسیار مناسب بوده و راه کار درمانی خیلی خوبی می باشد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم، از قابلیت برگشت پذیری این عمل غافل نشوید.

جراحی بالون معده به عنوان یکی از انواع عمل های لاغری است
جراحی بالون معده به عنوان یکی از انواع عمل های لاغری است

عمل جراحی باندینگ معده به چه شکلی انجام می شود؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با نحوه ی انجام عمل لاغری باندینگ معده یا همان جراحی لاغری حلقه ی دور معده بحث کنیم و اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم. در ابتدا و قبل از بیان هر نکته ای لازم به ذکر است که عمل لاغری حلقه ی دور معده از دسته ی سوم جراحی های لاغری بوده و به کمک یک شیء خارجی برای لاغری فرد بیمار موثر واقع خواهد شد.

به این ترتیب شما می توانید در صورت داشتن اضافه وزن و بیماری های ناشی از چاقی برای انجام جراحی لاغری حلقه ی دور معده اقدام کرده و از فواید بی شمار آن بهره ببرید. نحوه ی انجام جراحی باندینگ به این شکل می باشد که پزشک متخصص به کمک یک حلقه ی خاص، سایز معده ی شما را کاهش داده و این حلقه را مانند یک کمربند بر روی معده ی شما قرار خواهند داد.

کنترل سایز حلقه

به این ترتیب با کنترل سایز آن حلقه می توانید سایز معده ی خود را به هر اندازه ای که می خواهید تنظیم کرده و دیگر نگران چاقی و پرخوری های آن نباشید

چرا که سایز معده ی شما کوچک شده و دیگر نمی توانید مقدار زیادی از مواد غذایی را مصرف کنید. به همین روش ذکر شده در سطر بالا جراحی لاغری حلقه ی دور معده به شما کمک می کند تا به لاغری و کاهش وزن رسیده و بیماری های ناشی از چاقی شما بهبود خواهند یافت.

در ادامه لازم به ذکر است که تمامی افراد می توانند با مراجعه به تهران از مهارت دکتر سلیمی بهره برده و به کمک وی جراحی لاغری حلقه ی دور معده را انجام دهند. نکته ی لازم به ذکر دیگر این است که جراحی لاغری حلقه ی دور معده به عنوان یکی از انواع عمل های لاغری است که قابلیت برگشت پذیری را داشته و می توانید از مزیت های آن بهره ببرید.

کنترل سایز حلقه
کنترل سایز حلقه

آیا می دانید قبل از انجام عمل های جراحی لاغری چه رژیمی را باید رعایت کرد؟

در سطرهای بالا به طور مفصل در رابطه با تمامی عمل های جراحی لاغری بحث کردیم و دانستیم که هر یک از آن ها به شکلی خاصی انجام داده می شوند و دارای ویژگی های مختلفی هستند؛ این در حالی است که قبل از انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری بایستی رژیم غذایی خاصی را دنبال کرده و طبق نتایج آن می توانید از هر یک از عمل های لاغری بهره ببرید.

به عبارتی دیگر زمانی شما برای انجام جراحی لاغری مورد نظر، مناسب هستید که به یک ثبات وزنی خاصی رسیده و در نهایت با داشتن رژیم غذایی مخصوص این موضوع را به پزشک معالج خودتان ثابت کنید. به شما توصیه می کنیم، به بهترین دکتر جراح لاغری در اهواز مراجعه کرده و رژیم غذایی پیشنهادی وی را اجرا کنید.

در رابطه با رژیم غذایی مختص به قبل از انجام عمل های لاغری می توانیم به این نکته اشاره کنیم که دارای فازهای مختلفی می باشد.

نباید در طول رژیم غذایی قبل از انجام جراحی لاغری از هر نوع دخانیاتی استفاده کنید

از جمله ی این فازهای می توانیم به این مورد اشاره کنیم که نباید در طول رژیم غذایی قبل از انجام جراحی لاغری از هر نوع دخانیاتی استفاده کنید و توجه داشته باشید، مصرف هر یک از انواع کم خطر یا پرخطر آن ها موجب به هم ریختن برنامه غذایی شما شده و حتی ممکن است، پزشک متخصصتان با انجام عمل لاغری شما به طور کامل مخالفت کند.

در حالت کلی رعایت رژیم غذایی ذکر شده به شما عزیزان کمک می کند تا قبل از انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری به یک وزن ثابت رسیده و پزشک شما طبق همان وزن ثابت، بهترین عمل را برای شما انتخاب خواهد کرد. توصیه می کنیم، به نظر پزشک خود احترام گذاشته و این را بدانید که انتخاب وی بهترین و مناسب ترین عمل برای شما خواهد بود. در نهایت لازم به ذکر است که می توانید با مراجعه به تهران از تجربه ی کافی دکتر سلیمی بهره ببرید.

نباید در طول رژیم غذایی قبل از انجام جراحی لاغری از هر نوع دخانیاتی استفاده کنید
نباید در طول رژیم غذایی قبل از انجام جراحی لاغری از هر نوع دخانیاتی استفاده کنید

آیا با نکات قبل از انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

اگر شما هم مانند هر فرد دیگری دچار اضافه‌ وزن و چاقی هستید و از این موضوع رنج می‌ برید، حتماً با نکات مهم قبل از عمل آشنا شده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. یکی از مهم‌ ترین مواردی که قبل از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری باید انجام دهید، رعایت رژیم غذایی مناسبی است که در سطرهای بالا در رابطه با آن به طور مفصل بحث کردیم.

از دیگر نکاتی که باید قبل از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری رعایت کنید، می‌ توانیم به عدم مصرف چند نوع داروی خاص اشاره کنیم؛ این نوع داروها سبب رقیق شدن خون فرد بیمار شده و در حین جراحی خون‌ ریزی او را افزایش خواهند داد.

به همین دلیل کادر پزشکی متخصص دکتر سلیمی که به عنوان بهترین جراح لاغری معرفی شده است، توصیه می‌ کند که از مصرف هر نوع دارویی که ماهیت رقیق‌ کننده خون را دارد، به طور جدی پرهیز کرده و از مدت‌ ها قبل از انجام عمل لاغری خود برای رعایت این نکته اقدام کنید تا بتوانید عملی خوبی داشته و از خون‌ ریزی‌ های شدید جلوگیری به عمل بیاورید.

 

قطع نوشیدنی‌ های الکلی

از دیگر نکاتی که باید قبل از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری مورد توجه شما قرار گرفته و رعایت کنید، می توانیم به قطع مصرف دخانیات و نوشیدنی‌ های الکلی اشاره کنیم؛ همان‌ طور که می‌ دانید این موارد بسیار مضر بوده و سلامتی شما را به خطر می‌ اندازند،

علاوه بر این لازم به ذکر است که مصرف هر نوع نوشیدنی الکلی به همراه دخانیات باعث به تعویق افتادن زمان انجام عمل جراحی لاغری شما شده و باید به‌ طور جدی از این مورد خودداری کنید؛، چرا که ممکن است، در حین انجام عمل جان شما به خطر افتاده و یا این‌ که عوارض جبران‌ ناپذیری برای شما به وجود بیاید.

از دیگر نکاتی که قبل از انجام جراحی لاغری باید انجام دهید، می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که بایستی آزمایش‌ های مختلفی را انجام داده و سلامت یا بیماری های شما برای دکتر مورد نظرتان به اثبات برسد.

طبق نظر بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز آزمایش‌ های متفاوت قبل از انجام عمل به روند بهبود شما در بعد از عمل کمک می‌ کند و می‌ توانید نتیجه عمل را تحت تاثیر قرار دهید.

آیا می دانید رژیم غذایی بعد از عمل های جراحی لاغری به چه شکلی است؟

همان‌ طور که در سطرهای قبلی با ما همراه بودید قبل از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید تا به یک ثبات وزنی برسید، اکنون لازم می‌ دانیم به شما عزیزان بگوییم که رژیم غذایی مناسبی باید بعد از عمل هم رعایت شود و طبق آن برنامه غذایی خود را تنظیم کنید.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که بعد از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری باید رژیم غذایی مناسبی را در پیش گرفته و دقیقاً مانند آن مصرف مواد غذایی خود را کنترل کنید، به این ترتیب بیشترین مقدار از وزن اضافه شما کاهش پیدا می‌ کند و می‌ توانید به وزن مناسبی برسید و زندگی عادی خود را از سر بگیرید.

رژیم غذایی در چهار فاز مختلف

اگر بخواهیم در رابطه با رژیم غذایی ذکر شده در سطرهای بالا اطلاعات مهمی را به شما ارائه دهیم، می‌ توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این رژیم غذایی در چهار فاز مختلف یا چهار مرحله گوناگون اجرا شده و فرد بیمار باید دقیقاً طبق نظر پزشک خود برای هر یک از این مراحل زمان مناسبی را در نظر بگیرد.

طبق نظر دکتر سلیمی که به‌ عنوان بهترین دکتر لاغری باید هر یک از مراحل موجود در رژیم غذایی چیزی حدود یک هفته رعایت شده و کم تر از این مقدار نباشد.

از دیگر ویژگی های رژیم غذایی بعد از انجام هر یک از جراحی های لاغری می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که فرد بیمار نباید آب یا هر نوشیدنی دیگری را به یک باره سر کشیده و با این امر، فشار زیادی به معده ی خود وارد سازد.

توجیه علمی این مطلب، این است که معده ی فردی که به تازگی هر یک از انواع جراحی های لاغری را انجام داده است، حساس بوده و تحمل فشارهای زیاد را ندارد، به همین دلیل باید از نوشیدن سریع آب یا مایعات دیگر جلوگیری کرده و فشارهایی از این قبیل را به معده ی خود وارد نکنید.

رژیم غذایی در چهار فاز مختلف
رژیم غذایی در چهار فاز مختلف

آیا با نکات بعد از انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

در سطرهای بالا دیدید که بایستی نکات بی شماری را در قبل از انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری رعایت کنید، این در حالی است که بعد از انجام جراحی لاغری هم بایستی نکات بی شماری را رعایت کرده و توجه داشته باشید که رعایت این موارد به بهبود عمل کرد معده ی فرد چاق کمک خواهد کرد.

از جمله نکاتی که باید بعد از انجام عمل جراحی لاغری رعایت کنید، می‌ توانیم به رعایت رژیم غذایی مختص به خودتان اشاره کنیم. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که رژیم غذائی که برای خواهر یا حتی فامیل شما مناسب بوده است، نمی‌ تواند برای شما هم رژیم غذایی خوبی باشد.

رژیم غذایی مختص به خودتان

توصیه می‌ کنیم، به پزشک معالج خود مراجعه کرده و از او یک رژیم غذایی مختص به خودتان را دریافت کنید، به‌ این‌ ترتیب قطعاً نتایج عمل را به طور کامل خواهید دید و از مزیت‌ های بی‌ شمار آن بهره می‌ برید، چرا که رعایت نکات مهم در رژیم غذایی به عملکرد بهبود عمل کمک خواهد کرد.

از دیگر نکاتی که بعد از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری باید رعایت کنیم، می‌ توانیم به استراحت در مدت مشخصی اشاره کنیم. شاید با خود فکر کنید، دو روز بعد از انجام عمل لاغری می‌ توانید به کارهای عادی روزانه برگشته و آن‌ ها را انجام دهید، این در حالی‌ است که به‌ هیچ‌ وجه نباید کوچک‌ ترین فعالیتی را انجام داده و تا به اتمام رسیدن دوران نقاهت باید به طور کامل استراحت مطلق داشته باشید.

یکی دیگر از نکاتی که بعد از انجام عمل های لاغری باید رعایت کنید، این است که تا مدت‌ های خاصی از بلند کردن هر نوع اجسام سنگین جلوگیری کرده و سعی کنید، کوچک‌ ترین فشاری به معده شما وارد نشود. همان طور که در بخش های قبلی با ما همراه بودید در انجام عمل جراحی لاغری در دسته اول معده ی فرد بیمار برش داده شده و تحت تغییرات خاصی قرار می‌ گیرد.

رژیم غذایی مختص به خودتان
رژیم غذایی مختص به خودتان

در رابطه با دوران نقاهت بعد از انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی در دست دارید؟

همان‌ طور که می‌ دانید بعد از انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری وارد دوران نقاهت شده و باید نکات بی‌ شماری را رعایت کنید

در ابتدا و قبل از بیان هر نکته‌ ای لازم به ذکر می باشد که دوران نقاهت انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری متفاوت بوده و بسته به نوع عمل مورد نظر شما این دوران نقاهت متغیر می باشد.

به‌ همین دلیل اگر قصد دارید، عمل خاصی را انجام دهید، باید در رابطه با دوران نقاهت همان عمل اطلاعات مفیدی را به دست بیاورید.

از دیگر نکاتی که باید در مورد نکات مهم در دوران نقاهت بعد از جراحی لاغری نام ببریم، می توانیم به استراحت مطلق بیمار اشاره کنیم.

زمانی که فردی مبتلا به چاقی و اضافه‌ وزن قصد دارد، هر یک از عمل‌ های جراحی لاغری را انجام دهد، باید در رابطه با نکاتی که در دوران نقاهت بایستی رعایت کنند، اطلاعات کاملی را به دست آورده و بدون آگاهی برای انجام عمل اقدام نکند؛

فعالیت های دشوار را به هیچ وجه انجام ندهید

به همین دلیل لازم می‌ دانیم بگوییم که بعد از انجام عمل تا زمان به اتمام رسیدن دوران نقاهت از داشتن هر نوع حرکتی به طور جدی خودداری کرده و فعالیت های دشوار را به هیچ وجه انجام ندهید.

بارها شنیده‌ اید که برای کسانی که از اضافه‌ وزن رنج می‌ برند، تحرک بالا و ورزش توصیه می‌ شود، این در حالی‌ است که بعد از انجام عمل لاغری و در دوران نقاهت باید بی‌ تحرک بوده و فقط استراحت کنید؛

زیرا داشتن هر نوع تحرک ممکن است، سبب به وجود آمدن فشار خاصی بر روی معده فرد بیمار شده و سبب ایجاد ناراحتی های خاص شود.

به همین دلیل اکیداً توصیه می‌ کنیم، در دوران نقاهت بعد از جراحی لاغری از داشتن هر نوع تحرکی علی‌ الخصوص فعالیت‌ های دشوار خود داری کرده و صرفاً استراحت کنید تا بتوانید از تمامی مزیت های انجام جراحی های لاغری بهره مند شوید.

فعالیت های دشوار را به هیچ وجه انجام ندهید
فعالیت های دشوار را به هیچ وجه انجام ندهید

آیا می دانید بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چه ویژگی هایی دارد؟

در این بخش از مقاله لازم است تا در رابطه با ویژگی‌ های بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز بحث کنیم و اطلاعات مفید را به شما عزیزان ارائه دهیم و اگر شما هم مانند هر فرد دیگری قصد انجام هر یک از جراحی‌ های لاغری را دارید، حتماً این بخش از مقاله را مطالعه کنید تا بدانید چه جراحی به‌ عنوان بهترین شناخته شده و باید برای انجام عمل به آن مراجعه کنید.

قبل از بیان هر چیزی لازم است، بگوییم که ویژگی اصلی بهترین جراح بالا بودن تخصص و مهارت وی می باشد؛ به عبارتی دیگر زمانی شما به فردی عنوان بهترین جراح را خواهید داد که از مهارت بالای وی مطمئن بوده و همچنین بدانید وی بالاترین مدرک تحصیلی را در رابطه با تخصص خود دارد.

علاوه بر این لازم است، بدانید که بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز نه تنها در زمینه ی کاری خود بالاتری تخصص را دارد، بلکه تجربه ی بسیار بالایی هم داشته و به عنوان یک مدیر کاملا با تجربه می تواند روند انجام عمل جراحی لاغری را به درستی مدیریت کند‌.

تجربه پزشک

توصیه میکنیم قبل از انتخاب پزشک معالجتان نسبت به تجربه ی کاری وی اطلاعاتی به دست آورده و علاوه بر این توصیه می کنیم، با مراجعه به تهران از مهارت و تجربه ی بالای دکتر سلیمی بهره ببرید.

همچنین لازم به ذکر است که بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز پزشکی خوش برخورد و خوش رو می باشد؛ به عبارتی دیگر تمامی پزشک های برتر بسیار مهربان و خوش برخورد هستند و به شکلی با بیمار خود رفتار می کنند که او احساس امنیت داشته باشد و از بیان درد و ناراحتی خود خجالت نکشد.

به این ترتیب شناخت پزشک معالج از بیمار خود بالا رفته و می تواند بهترین نوع جراحی را برای وی در نظر بگیرد‌. به همین دلیل تمامی پزشک هایی که عملکرد بسیار خوبی داشته و نتایج جراحی های آن ها موفق بوده است، قطعا خوش برخورد بوده و با بیمار خود با مهربانی رفتار می کنند.

به همین دلیل توصیه می کنیم، به تمامی ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز توجه کرده و تمامی آن ها را معیار انتخاب پزشک خودتان قرار دهید تا بتوانید عمل بسیار خوبی را داشته باشید.

تجربه پزشک
تجربه پزشک

آیا می دانید برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز باید به چه نکاتی توجه داشت؟

در سطرهای بالاتر با ما همراه بودید و دانستیم که ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چه مواردی می باشد؛ اکنون قصد داریم به شما روش های خاصی را نشان دهیم تا بتوانید به کمک آن ها، بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز را انتخاب کرده و از مهارت آن ها استفاده کنید. از جمله ی این روش ها می توانیم به این موارد اشاره کنیم که پزشک شما باید تخصص و مهارت لازم را دارا باشد.

به عبارتی دیگر باید دقت کنید که اگر پزشک شما تخصص لازم را ندارد و به عنوان جراح شناخته نمی شود، به هیچ عنوان برای انتخاب عمل با وی اقدام نکرده و این را بدانید که انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد.

بررسی های لازم در رابطه با نتایج عمل پزشک

از دیگر مواردی که می توانید به کمک آن بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز را تشخیص دهید، می توانیم به بررسی های لازم در رابطه با نتایج عمل پزشک مورد نظرتان بحث کنیم.

همان طور که می دانید باید در زمان مراجعه به پزشک خاصی، از دیگر بیمارهای او در رابطه با تجربیات قبلی پزشک مورد نظرتان بحث کرده و بدانید که وی چگونه پزشکی می باشد.

در ادامه لازم به ذکر است که شما می توانید نام پزشک مورد نظرتان را در اینترنت جست و جو کرده و در رابطه با نتایج جراحی های قبلی وی اطلاعات مفیدی را به دست آوردید

همچنین لازم به ذکر می باشد که از افراد فامیل و آشنایان خود که قبلا هر یک از انواع جراحی لاغری را انجام داده اند، پرس و جو کنید و در رابطه با مقدار مهارت پزشک خاصی از دیگران سوال کنید‌.

همین پرس و جوهای کوچک به شما کمک می کند تا بتوانید با علم کافی در رابطه با مهارت و تجربه ی پزشک خاصی، او را برای جراحی خود انتخاب کرده و در رابطه با عملکرد او اطلاعاتی داشته باشید. علاوه بر این توصیه می کنیم، در مراجعه ی اول به پزشک معالج در رابطه با مهربانی و خوش رویی وی اطلاعاتی را کسب کرده و از اهمیت این موضوع به هیچ وجه غافل نشوید.

بررسی های لازم در رابطه با نتایج عمل پزشک
بررسی های لازم در رابطه با نتایج عمل پزشک

آیا می دانید انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چه تاثیری بر روی نتیجه نهایی دارد؟

در این بخش از مقاله قصد داریم به شما عزیزان بگوییم که رعایت تمامی نکاتی که در سطرهای بالا برای تشخیص بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز بیان کردیم، تاثیر به سزایی در تعیین نتیجه عمل لاغری شما خواهد داشت. به‌ عبارتی دیگر زمانی که شما بهترین جراح را برای انجام عمل لاغری خود انتخاب کنید، قطعاً نتایج عملی بهتری رو برای خود رقم زده و از تمامی مزیت‌ های انجام عمل لاغری بهره‌ مند خواهید شد.

به عبارتی دیگر زمانی که شما دقت و وقت خاصی را برای پیدا کردن جراح متخصصی در نظر بگیرید، قطعاً در نتیجه عمل شما تغییرات مثبتی مشاهده شده و بر اساس مهارت پزشکتان عمل شما به شکل بهتری انجام داده می شود.

اگر پزشک شما مهارت بالایی در انجام عمل داشته باشد قطعاً نتیجه عمل شما بهتر خواهد بود

همان‌ طور که می‌ دانید اگر پزشک شما مهارت بالایی در انجام عمل لاغری داشته باشد و از تجربه خوبی هم برخوردار باشد، قطعاً نتیجه عمل شما بهتر خواهد بود و عوارض این امر تا حد چشم گیری کاهش پیدا می‌ کند. به‌ همین دلیل توصیه می‌ کنیم، از بهترین پزشک جراح لاغری در اهواز استفاده کرده و عوارض انجام جراحی خود را به حداقل برسانید.

علاوه بر این لازم به ذکر است که اگر شما از بهترین پزشک جراح یعنی دکتر سلیمی استفاده کنید قطعاً عملی بهتر داشته و سریع‌ تر روند بهبودی را طی خواهید کرد.

از طرفی دیگر لازم به ذکر است که اگر شما به تهران مراجعه کنید و از تخصص و مهارت پزشک ماهر یعنی دکتر سلیمی بهره‌ مند شوید، قطعاً رژیم غذایی بعد از عمل شما بهتر از هر یک از رژیم‌ های ارائه‌ شده در سطح کشور بوده و به این ترتیب وزن بیشتری را از دست داده و زودتر به سلامتی خود برمی‌ گردید.

از دیگر نکاتی که لازم است، بدانید می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که تاثیر پزشک معالج شما بر روی نتیجه عمل به طور میانگین بیشتر از هر یک از عوامل دیگر بوده و تأثیرات فراوانی دارد، به همین دلیل لازم است، در رابطه با انتخاب پزشکتان نهایت دقت را به خرج داده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اگر پزشک شما مهارت بالایی در انجام عمل داشته باشد قطعاً نتیجه عمل شما بهتر خواهد بود
اگر پزشک شما مهارت بالایی در انجام عمل داشته باشد قطعاً نتیجه عمل شما بهتر خواهد بود

آیا می دانید از چه طریقی می توان بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز شناخت؟

همان‌ طور که در سطرهای قبلی با ما همراه بودید، بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز تنها کسی است که می تواند عمل شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و فواید بی‌ شماری را برای شما به‌ همراه داشته باشد، اکنون قصد داریم بگوییم که از چه راهی می توانیم بهترین دکتر جراح در اهواز را بشناسیم، اگر شما هم در این رابطه کنجکاو هستید تا به انتهای این بخش با ما همراه باشید.

یکی از مهم‌ ترین و اساسی‌ ترین مواردی که در شناخت بهترین جراح به ما کمک می کند، این است که او در مرکز معتبری برای ارائه خدمات به بیماران فعالیت داشته باشد.

همان‌ طور که می‌ دانید اکثر پزشکان معتبر و دارای تخصص لازم در مطب مشخص و مرکز معتبری فعالیت می‌ کنند و در غیر این‌ صورت اگر فردی را مشاهده کردید که مرکز درمانی آن معتبر نبوده و نمی‌ توانستید به وی اعتماد کنید، قطعاً در رابطه با تخصص او شک کرده و این احتمال را بدهید که مهارت کافی را نداشته باشد.

همان طور که با ما همراه بودید داشتن بهترین جراح به بیمار کمک می‌ کند تا عمل لاغری خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و عوارض آن تا حد چشم گیری کاهش پیدا کند.

به مرکزهای کاملاً معتبر مراجعه کنید

پس توصیه می‌ کنیم، برای یافتن بهترین جراح لاغری به مرکزهای کاملاً معتبر مراجعه کرده و از اعتماد کردن به افراد سود جو و کلاه بردار در این زمینه جداً خود داری کنید، چرا که بیمار تنها فردی است که در این بین آسیب می‌ بیند و پزشک نامعتبر هیچ بهایی را برای اشتباه خود نمی‌ پردازد.

از دیگر مواردی که می‌ توان بهترین پزشک را تشخیص داد لازم است، به این مورد اشاره کنیم که طبق تجربه وی او فردی معتبر و شناخته‌ شده خواهد بود به عبارتی دیگر اگر یک پزشک مهارت کافی و تخصص لازم را داشته باشد، قطعاً عمل‌ های انجام داده که نتیجه مثبتی داشته و بیمارها از او راضی خواهند بود و در این‌ چنین مواردی نام پزشک شناخته شده خواهد بود و افراد زیادی او را می‌ شناسند به همین دلیل باید در رابطه با شناخته شده بودن پزشک هم پرس‌ و جو کرده و در غیر این صورت به هر کسی اعتماد نکنید.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایت بیشتر از ویژگی جراح های چاقی، مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در قم نیز مطالعه نمایید.

به مرکزهای کاملاً معتبر مراجعه کنید
به مرکزهای کاملاً معتبر مراجعه کنید

آیا می دانید دستمزد بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز چگونه مشخص می شود؟

در سطرهای بالاتر به طور کامل در رابطه با بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز بحث کردیم و دانستیم که باید تمامی موارد خاص را رعایت کنیم تا بتوانیم به نزد پزشکی ماهر رفته و از تخصص آن بهره ببریم. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که می‌ توانید با مراجعه به تهران و استفاده از خدمات دکتر سلیمی بهترین عمل لاغری را انجام دهید.

اکنون قصد داریم در رابطه با نحوه دستمزد پزشکان بحث کنیم و شما را در این زمینه مطلع سازیم. شاید در رابطه با نوع دستمزد دریافتی پزشکان برای شما هم سوالاتی به وجود آمده باشد و بخواهید بدانید که هر پزشک به چه شکلی دستمزد خود را تعیین می‌ کند.

قبل از بیان هر نکته ای لازم به ذکر است که برای تعیین قیمت برای هر نوع این پزشک و در هر زمینه‌ ای تعرفه خاصی وجود داشته و پزشکان باید طبق آن برای بیمارهای خود قیمت خاصی را ارائه دهند؛ به عبارتی دیگر شما نمی‌ توانید هر نوع قیمت دلخواهی را به بیمار خودتان ارائه دهید و باید طبق تعرفه ارائه شده از سازمان کل حدود ثابتی را تعیین کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در گرگان نیز مطالعه نمایید.

تعرفه ارائه شده از طرف پزشک شما بستگی به نوع تخصص او دارد

از طرفی لازم به ذکر است که تعرفه ارائه شده از طرف پزشک شما بستگی به نوع تخصص او داشته و اگر جراح شما دارای مدرک فوق تخصص باشد، قطعاً درآمدی بالاتر از جراحی که دارای مدرک تخصص است، خواهد داشت. به‌ عبارتی دیگر نوع تخصص پزشک‌ ها و جراحی‌ ها در تعیین هزینه دریافتی آن‌ ها نقش به سزایی داشته و باید بر اساس آن قیمت خاصی را تعیین کنند.

اگر شما هم قصد انجام هر یک از عمل‌ های لاغری را دارید و در ابتدا می‌ خواهید هزینه‌ های پرداختی را برآورد کنید، قطعاً در نظر داشته باشید که جراح شما دارای مدرک تخصص یا فوق تخصص است و بعد طبق آن هزینه‌ های دریافتی پزشک را تخمین بزنید.

تعرفه ارائه شده از طرف پزشک شما بستگی به نوع تخصص او دارد
تعرفه ارائه شده از طرف پزشک شما بستگی به نوع تخصص او دارد

در رابطه با تاثیر انتخاب یک پزشک خوب بر روی انتخاب مرکز درمانی برای انجام عمل های جراحی لاغری چه اطلاعاتی دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با تاثیر بهترین پزشک جراح بر روی انتخاب مرکز درمانی صحبت کنیم و نکات خاصی را به شما عزیزان بیان کنیم که بتوانید بر طبق آن‌ ها بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر شما هم قصد انتخاب پزشک خاصی را برای انجام عمل لاغری خود دارید، حتماً ما را همراهی کنید.

در ابتدا و قبل از بیان هر نکته‌ ای لازم می‌ دانیم که به شما موارد خاصی را ارائه دهیم تا بتوانید در رابطه با تاثیر دکتر بر روی انتخاب مرکز درمانی اطلاعات مفیدی را دریافت کنید.

قبل از بیان هر چیزی لازم است، بدانید که پزشک‌ های متخصص برای انجام عمل های لاغری به چند مرکز محدود می‌ توانند مراجعه کنند و از طرفی مرکزهای درمانی هم صرفاً تعداد محدودی از پزشک‌ های متخصص را می توانند در کادر درمانی خود داشته باشند.

به‌ عبارتی دیگر هر پزشکی نمی‌ تواند در هر مرکز درمانی ارائه خدمات داشته باشد و باید با چند مورد خاص به طور قراردادی هماهنگی، لازم را انجام داده باشند.

به‌ این‌ ترتیب اگر شما مرکز درمانی خاصی را انتخاب کنید، برای داشتن پزشک مورد نظرتان انتخاب‌ های محدودی خواهید داشت و علاوه بر این زمانی که یک پزشک را انتخاب می‌ کنید، قطعاً در انتخاب مرکز درمانی هم دچار محدودیت خواهید شد.

انتخاب یک پزشک خوب

این در حالی‌ است که انتخاب یک پزشک خوب به شما این امکان را می‌ دهد که در مرکز درمانی خوبی هم عمل خود را انجام دهید. همه از تاثیر پزشک و نوع مرکز درمانی مطلع هستیم و می‌ دانید که اگر پزشک خوبی انتخاب کرده باشید و در مرکز درمانی خوبی هم عمل خود را انجام دهید، دچار هیچ مشکلی نشده و به نتایج خوبی دست پیدا می‌ کنید.

به همین دلیل توصیه می‌ کنیم، در ابتدا برای انتخاب به یک پزشک خوب فکر کنید تا بتوانید در نهایت به مرکز درمانی خوبی هم مراجعه کرده باشید، به این ترتیب عمل شما به بهترین شکل ممکن انجام داده شده و از به وجود آمدن عوارض احتمالی جلوگیری خواهید کرد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد را مطالعه نمایید.

انتخاب یک پزشک خوب
انتخاب یک پزشک خوب

آیا با نکات مهم در هنگام انتخاب یک مرکز درمانی برای انجام عمل های جراحی لاغری آشنایی دارید؟

در این بخش از مقاله قصد داریم در رابطه با نکات و موارد مهمی بحث کنیم که به شما کمک کند بتوانید مرکز درمانی خوبی را انتخاب کرده و به سراغ مرکزهای درمانی نامعتبر نروید.

لازم است، بدانید که معتبر بودن هر مرکز درمانی به شما امکانات متفاوتی خواهد داد و قطعاً اطمینان خاطری که از این معتبر بودن دارید، با هیچ موضوع دیگری قابل قیاس نیست، پس توصیه می کنیم، صرفاً به مطب‌ ها و کلینیک‌ های معتبر مراجعه کرده و با سلامت خود بازی نکنید.

از دیگر نکاتی که لازم است، در رابطه با نوع مرکز درمانی به شما عزیزان ارائه دهیم، می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که مرکز مورد انتخاب شما باید ویژگی‌ های خاصی داشته باشد تا بتواند عملی شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و از به وجود آمدن عوارض احتمالی جلوگیری کند.

از جمله مواردی که ذکر شده در سطر بالا می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که مرکز درمانی شما باید نظافت کامل را رعایت کند و هیچ نوع میکروب و آلودگی در محیط درمانی وجود نداشته باشد.

زمانی که به کلینیک خاصی وارد می‌ شوید، در ابتدا به تمیزی صندلی‌ ها و بخش‌ های دیگر نگاه کنید تا بتوانید به نظافت این مطب پی ببرید.

کلینیک مورد نظر شما نظافت را رعایت نمی‌ کند

در صورتی‌ که کلینیک مورد نظر شما نظافت را رعایت نمی‌ کند از انتخاب آن جداً خودداری کرده و از به وجود آمدن عوارض احتمالی بیم داشته باشید، چرا که بیمار در این بین از هر کس دیگری بیشتر آسیب می‌ بیند و سلامت او به خطر خواهد افتاد به این دلیل که وجود هر نوع آلودگی سبب به وجود آمدن عفونت های وحشتناکی می شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید در رابطه با انتخاب مرکز درمانی به آن توجه داشته باشید، این است که در مرکز مورد نظر شما جلسات مشاوره‌ ای قبل و بعد از عمل به طور کامل برگزار شده و به این موضوع بیش از هر موضوع دیگری اهمیت داده شود.

علت تاکید بر این جلسات این است که شما با حضور در آن‌ ها می توانید اطلاعات خود را در رابطه با عمل های لاغری افزایش داده و از همه مهم‌ تر استرس شما در حین انجام عمل به طور چشم گیری کاهش پیدا می‌ کند.

کلینیک مورد نظر شما نظافت را رعایت نمی‌ کند
کلینیک مورد نظر شما نظافت را رعایت نمی‌ کند

آیا می دانید هزینه های انجام عمل های جراحی لاغری چگونه مشخص می شود؟

اگر شما هم مانند هر فرد دیگری قصد انجام هر یک از عمل‌ های جراحی لاغری را دارید، قطعاً لازم است تا قبل از اقدام به انجام عمل در رابطه با هزینه‌ های پرداختی آن برآورده مشخصی را داشته باشید، به همین دلیل اکنون و در این بخش از مقاله قصد داریم بعضی از هزینه‌ های احتمالی در انجام عمل های لاغری را مورد بحث و گفت‌ و گو قرار داده تا شما بتوانید در رابطه با آن اختلاف اطلاعات نسبی به دست آورده و بدون آگاهی وارد مرکز درمانی نشوید. ما را همراهی کنید.

هزینه‌ های انجام هر یک از عمل‌ های لاغری به مورد خاصی محدود نشده و قبل از عمل هم هزینه‌ های خاصی را باید انجام پرداخت کنید،

به طور مثال می توانیم به هزینه‌ های انجام آزمایش‌ های لازم برای تعیین نوع عمل شما اشاره کنیم و لازم است، بدانید که همان رژیم غذایی قبل از عمل برای رسیدن به ثبات وزنی هم هزینه‌ های خاصی را در بر خواهد داشت، علاوه بر این خود عمل جراحی لاغری هم هزینه مشخص و تعیین‌ شده‌ ای در بر داشته و باید مقدار آن را هم در نظر بگیرید.

از دیگر هزینه‌ های انجام جراحی لاغری توسط دکتر سلیمی به عنوان بهترین دکتر جراح لاغری می توانیم به رژیم غذایی بعد از عمل هم اشاره کنیم و لازم است، بدانید که همان مورد هم دارای هزینه‌ های خاص می‌ باشد.

پیشنهاد می کنیم برای شناخت بیشتر از دکتر سلیمی، مقاله دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی را مطالعه نمایید.

نوع مطب

از دیگر مواردی که در تعیین هزینه‌ های عمل جراحی لاغری شما تاثیر گذار است، می توانیم به نوع مطب هم اشاره کنیم و همان‌ طور که می‌ دانید و در رابطه با آن مطلع هستید، مرکزهای دولتی و خصوصی قیمت‌ های متفاوتی را دریافت خواهند کرد.

در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که اگر برای پرداخت هزینه درمان انجام عمل های لاغری دچار مشکل شده اید، می‌ توانید به مرکزهای دولتی معتبر مراجعه کرده و از تخفیف عمل‌ های آن‌ ها استفاده کنید. نکته حائز اهمیت این است که می‌ توانید با مراجعه به تهران و استفاده از مهارت‌ های بالای دکتر سلیمی بهترین عمل جراحی لاغری را انجام دهید.

نوع مطب
نوع مطب

در رابطه با تقبل هزینه های عمل جراحی لاغری توسط بیمه چه اطلاعاتی دارید؟

همان طور که در سطرهای بالاتر با ما همراه بودید، برای پرداخت هزینه های انجام جراحی لاغری باید برآوردهای لازم انجام داده شود تا در رابطه با پرداخت های آن دچار مشکلی نشوید. در این بخش از مقاله لازم است تا در رابطه با استفاده از کمک شرکت های بیمه ای برای پرداخت هزینه های انجام جراحی لاغری بحث کنیم.

به همین دلیل توصیه می کنیم، برای کاهش هزینه های مصرف به یکی از شرکت های بیمه ای مراجعه کرده و از فواید بی شمار آن ها بهره ببرید

چرا که بعضی از شرکت های بیمه ای درصد بالایی از هزینه های پرداختی انجام عمل لاغری را تقبل خواهند کرد. در این بخش از مقاله لازم به ذکر است که در صورتی که هدف از جراحی لاغری صرفا زیبایی باشد، مقدار بسیار کمی از هزینه های پرداختی شما توسط شرکت های بیمه ای انجام خواهد شد.

اگر از چاقی رنج می برید

به عبارتی دیگر اگر از چاقی رنج می برید و دچار بیمارهای مختلفی هستید، حتما برای جراحی لاغری با هدف درمانی اقدام کرده و مطمئن باشید که شرکت های بیمه ای درصد بالایی از هزینه های لازم را تقبل خواهند کرد و به این ترتیب فشار کم تری بر روی فرد بیمار وارد خواهد شد.

اگر از چاقی رنج می برید
اگر از چاقی رنج می برید

در نهایت با توجه به مطالب گفته شده در سطرهای بالا می توان نتیجه گرفت که بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز کسی است که تخصص و مهارت بالایی در انجام هر یک از انواع جراحی های لاغری داشته و همچنین از تجربه ی بالایی هم برخوردار خواهد بود. به همین دلیل توصیه می کنیم، به تهران بروید و از مهارت بالای دکتر سلیمی بهره مند شوید.

اگر از چاقی رنج می برید
اگر از چاقی رنج می برید

علاوه بر این لازم به ذکر است که نوع رژیم غذایی استفاده افراد و نداشتن ورزش ثابت سبب افزایش وزن آن ها شده و بیمارهای بسیاری را برای آن ها به وجود می آورد؛ به همین دلیل توصیه می کنیم، قبل از این که دچار اضافه وزن و چاقی شوید، برای داشتن رژیم غذایی صحیح در کنار ورزشی درست، اقدام کرده و از اهمیت آن غافل نشوید.

از این که این مقاله را مطالعه کردید، ممنونم. به امید روزهای بهتر.

اگر بدنبال پاسخ سوالی در زمینه جراحی چاقی هستید، از مقاله پرسش و پاسخ جراحی اسلیو دیدن نمایید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهرداد خسروی
مهرداد خسروی
3 سال قبل

سلام لطفا دکتر خوب در اهواز معرفی بفرمائید تشکر

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید