بهترین حرکات شکم و پهلو

فهرست مطالب

اگر به دنبال بهترین حرکات شکم و پهلو برای لاغری قسمت های شکم و پهلو در بدن خود هستید، توصیه میکنیم که این مطلب را با ما تا انتها همراه باشید تا در خصوص این موارد بیشتر برای شما توضیح بدهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

09120174510

امروزه استفاده از روشهای مختلف لاغری مرسوم است و بسیاری در زمینه های مختلف به دنبال استفاده از روش هایی هستند که بتوانند چربی سوزی در برخی از قسمت های بدن خود مانند شکم و پهلو را تجربه کنند.

مقدمه

بهترین حرکات شکم و پهلو
بهترین حرکات شکم و پهلو

سرعت چربی سوزی در این قسمت ها اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که معمولا چربی های انباشته شده در شکم و پهلو اهمیت زیادی در فرم و سایز بدن دارد و به همین دلیل هم بسیاری برای خوش فرم تر شدن بدن به دنبال این هستند که شکم و پهلوی خود را کوچکتر یا لاغر تر بکنند.

البته این موضوع را هم می دانیم که لاغری شکم و پهلو به تنهایی با استفاده از یک روش کار آسانی نیست بلکه بهتر است از روش های مختلف نیز به عنوان مکمل این روش استفاده شود تا نتیجه حاصل شده دو چندان شود.

بخش مهمی از فرایند کاهش وزن در افراد به انتخاب بهترین روش ها برای کاهش وزن و لاغری مرتبط است

به همین منظور هم بخش مهمی از فرایند کاهش وزن در افراد به انتخاب بهترین روش ها برای کاهش وزن و لاغری مرتبط است و اگر میخواهیم لاغری برای ما سریعتر ممکن شود باید سعی کنیم تا روش های مختلف را بشناسیم و از آن ها کمک بگیریم.

البته یک مسئله مهم دیگر نیز وجود دارد و آن هم استفاده از حرکات ورزشی است که خود این روش هم به تنهایی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد و در برخی از موارد و در شرایط خاص نیز به تنهایی میتواند موثر باشد.

آنچه برای ما مهم تر است این است که این روش ها به شکلی صحیح مورد استفاده قرار بگیرند و بتوانیم به شکلی درست از آن ها استفاده کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنیم.

در ادامه قصد داریم تا در خصوص این روش ها بیشتر صحبت کنیم و همچنین از بهترین حرکات شکم و پهلو نام ببریم تا شما بتوانید در کنار روش های مختلف کاهش وزن از این حرکات نیز بتوانید استفاده لازم را برده و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

بهترین حرکات شکم و پهلو چیست؟

بهترین حرکات شکم و پهلو چیست؟
بهترین حرکات شکم و پهلو چیست؟

پس برای بررسی موارد بالا در این مطلب همراه ما باشید و همچنین درکنار ما باشید تا به سوالات زیر نیز پاسخ بدهیم.

تناسب اندام و اهمیت لاغری

چه روش هایی برای تناسب اندام لازم است؟

بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام

تاثیر لاغری و تناسب اندام در بیماری های زمینه ای

آیا استفاده از ورزش به تنهایی موثر است؟

چه اصولی را باید در استفاده از حرکات ورزشی بیاموزیم

چرا بهتر است که شکم  و پهلو را لاغر کنیم

بهترین حرکات شکم و پهلو

بهترین چربی سوز شکم و پهلو چیست

جراحی چاقی چیست

مزیت های جراحی چاقی

چه کسانی از جراحی چاقی استفاده می کنند

بی ام آی چیست و چرا مهم است

بهترین متخصص جراحی چاقی

 

تناسب اندام و اهمیت لاغری

تناسب اندام اهمیت بسیار زیادی دارد و ما قصد داریم تا در رابطه با تناسب اندام ولاغری در این بخش از مقاله صحبت کنیم. تناسب اندام و لاغری می تواند به دلایل مختلفی مانند مزیت های بی شماری که دارد به عنوان یکی از اهداف افرادی که دارای اضافه وزن هستند باشد.

تناسب اندام و اهمیت لاغری
تناسب اندام و اهمیت لاغری

لاغری و تناسب اندام به ما کمک می کند تا بتوانیم بخش بزرگی از مشکلات مربوط به سلامت جسمی و روحی خود را برطرف کنیم. اما بطور کلی تعریف مشخصی نیز باید از تناسب اندام و لاغری نیز وجود داشته باشد.

بسیاری از مواردی که امروز شاهد آن هستیم عدم آگاهی در رابطه با تناسب اندام و لاغری است بسیاری از افراد نمی‌دانند که تناسب اندام دقیقاً به چه موضوعی اشاره دارد شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که به تناسب اندام و لاغری یک تعریف یکسان دارند در حالی که اصلاً چنین چیزی نیست.

در واقع تناسب اندام به یک موضوع دیگری اشاره دارد و آن هم تناسب میان نسبت قد و وزن است که ما را به عنوان شاخص توده بدنی میشناسیم.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین روش لاغری پهلو دیدن کنید.

تناسب اندام در اصل می خواهد به تعادل وزن شما اشاره کند

تناسب اندام در اصل می خواهد به تعادل وزن شما اشاره کند در حالی که لاغری صرفا مربوط به کاهش وزن می‌شود، تعادل وزن فقط مربوط به افراد دارای اضافه وزن نیست بلکه کسانی که دارای وزن کمتر از حد نرمال نیز هستند هم شامل این موضوع می شود.

به همین دلیل هم تناسب اندام را باید از جنبه های مختلفی به آن نگاه کرد اما به طور کلی تناسب اندام در اصل می خواهد برای شما یک حد نرمال مشخص کند که در این حد نرمال شما می‌توانید به وزن ایده آل خود برسید ما در رابطه با این موضوع و همچنین اهمیت بسیار زیادی که مسئله لاغری دارد صحبت می‌کنیم

اما در ادامه نیز قصد داریم در رابطه با روش های رسیدن به تناسب اندام صحبت کنیم.

تناسب اندام در اصل می خواهد به تعادل وزن شما اشاره کند
تناسب اندام در اصل می خواهد به تعادل وزن شما اشاره کند

لاغری یک مسئله بسیار مهم است

لاغری یک مسئله بسیار مهم است و ما باید بدانیم که کسانی که دارای اضافه وزن هستند باید به راه حل های مختلفی مانند کاهش وزن با استفاده از تکنیک های مختلف لاغری را در نظر داشته باشند تا بتوانند به تناسب اندام برسند در واقع تناسب اندام هدف و مواردی مانند لاغری نیز یک مسیر برای رسیدن به این هدف هستند.

اما برای رسیدن به تناسب اندام و یا لاغر کردن، روش های مختلف زیادی وجود دارد اگر شما می خواهید برای رسیدن به تناسب اندام لاغر کنید میتوانید روش های مختلفی که  با استفاده از آنها وزن خود را کاهش بدهید را بشناسید.

اگر شما روشها را بشناسید می توانید راحت تصمیم گیری کنید به همین منظور در ادامه در خصوص این موارد صحبت خواهیم کرد و همچنین در رابطه با بهترین حرکات شکم و پهلو برای آب کردن چربی های ناحیه شکم و پهلو برای رسیدن به تناسب اندام صحبت خواهیم کرد.

چه روش هایی برای تناسب اندام لازم است؟

امروزه روش‌های مختلفی برای تناسب اندام وجود دارد که باید آنها را در نظر داشته باشیم. این روش ها می‌تواند شامل روشهای مختلفی از جمله استفاده از رژیم های غذایی و یا حرکات ورزشی و همچنین استفاده از جراحی های چاقی شود.

در واقع این دسته بندی کلی می‌تواند به ما نشان بدهد که ما از چه روش های کلی می توانیم تکنیک های مختلف رسیدن به لاغری و کاهش وزن را انتخاب کنیم. در اصل شما با استفاده از رژیم های غذایی که مرسوم نیز هستند، شما می توانید با کمک مصرف مواد غذایی کنترل شده کالری کمتری مصرف کنید.

چه روش هایی برای تناسب اندام لازم است؟
چه روش هایی برای تناسب اندام لازم است؟

همه ما می‌دانیم که بخش زیادی از اضافه وزن افراد به چربی ها مربوط می شود که مستقیماً از کالری بسیار زیاد در غذا ها نشأت می‌گیرد. به همین دلیل هم ما لازم است که اول از هر چیز کالری مصرفی خودتان را کنترل کنید.

این یک موضوعی است که در روش های دیگر کاهش وزن نیز اولویت دارد. شما باید بتوانید با استفاده از کنترل کردن کالری با استفاده از رژیم های غذایی و موارد دیگر وزن خودتان را به حدی برسانید که قابل قبول باشد این موضوع به تنهایی با استفاده از رژیم های غذایی امکان‌پذیر نیست بلکه روش های دیگری نیز وجود دارد که باید به عنوان مکمل در این مسئله مورد استفاده قرار بگیرد.

امروزه روش های دیگری مانند عمل های جراحی چاقی نیز وجود دارند، جراحی های چاقی برای کسانی که دارای شاخص توده بدنی بسیار بالا هستند کاربرد دارد این جراحی ها میتواند سرعت کاهش وزن افراد را بیشتر کند البته در رابطه با جراحی های چاقی ما در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد

روش‌های مختلفی برای جراحی های چاقی وجود دارد

اما بهتر است بدانید که روش‌های مختلفی برای جراحی های چاقی وجود دارد و انواع متفاوتی دارند که این تنوع بسیار زیاد می‌تواند کار شما را برای انتخاب یک روش مناسب با شرایط بدنی خودتان آسان تر کند.

در کنار روش هایی مانند جراحی های چاقی استفاده از تکنیک های ورزشی و حرکات مختلف مانند حرکات شکم و پهلو می تواند به شما در کاهش سایز و سست تر کردن چربی های بدن کمک کند.

روش‌های مختلفی برای جراحی های چاقی وجود دارد
روش‌های مختلفی برای جراحی های چاقی وجود دارد

این موضوعی است که در کاهش وزن اهمیت زیادی دارد چراکه شکنندگی سلول های چربی و سست تر شدن آنها می تواند به شکستن و آب شدن این چربی ها در آینده کمک کند. به شما با حرکات ورزشی می توان سوخت و ساز بدن خود را افزایش بدهید.

در نظر داشته باشید که اگر شما بتوانید چربی های دریافتی را کنترل کنید و از طرفی روش های چربی سوزی را به گونه ای مدیریت کنیم که چربی سوزی بدن شما بالاتر برود، می توانید به وزن ایده آل خود برسید و تمام تکنیک کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام در بدن همین است

اما بسیاری از افراد میان انتخاب بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام دچار مشکل می‌شوند و انتخاب بهترین راه برای آنها هم با مشکلات زیادی روبرو خواهد بود به همین دلیل هم ما قصد داریم در ادامه در خصوص بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام بیشتر صحبت کنیم..

بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام

همانطور که گفتیم راه های مختلف زیادی برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد اما انتخاب بهترین راه مسئله‌ای است که اهمیت بسیار زیادی دارد.

در واقع امروزه بسیاری از افراد به دلیل اینکه تنوع بسیار زیاد در روش ها و راه های رسیدن به تناسب اندام وجود دارد نمی‌تواند به درستی بهترین راه حل ممکن را انتخاب کنند به همین دلیل معمولا دچار مشکلات مختلفی می شود اما یکی از اصلی ترین موارد در فرایند لاغری و کاهش وزن هم این است که شما بتوانید بهترین راه حل را انتخاب کنید.

بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام
بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام

انتخاب بهترین راه حل می تواند مزیت‌های بسیار زیادی برای شما داشته باشد یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌های این است که شما می‌توانید با استفاده از یک راه حل مناسب در کاهش وزن با شرایط بدنی و شرایط زندگی خودتان و سبک زندگی که دارید، وزن خود را کاهش بدهید و لزومی به تغییر شرایط وجود ندارد.

در واقع این تنوع زیاد می تواند به ما کمک کند که هر انسانی با هر شرایطی و همچنین با هر سبک زندگی که دارد بتواند به ایده خود یعنی تناسب اندام فکر کند.

تناسب اندام در اصل همان طور که گفتیم یک هدف است که همه ما می خواهیم به آن برسیم اما اینکه بهترین راه برای رسیدن به تناسب اندام و یا بهترین راه برای رسیدن به این هدف چه راه حلی است، موضوعی اساسی است.

ابتدا شرایط بدنی و سبک زندگی خودتان را در نظر بگیرید

توصیه بسیاری از کارشناسان و متخصصان بر این است که ابتدا شرایط بدنی و سبک زندگی خودتان را در نظر بگیرید و هدف از دلیلی که می خواهید به کاهش وزن می رسید را نیز در نظر داشته باشید.

برخی افراد به دنبال رسیدن به وزن ایده آل و تناسب اندام با استفاده از راه حل های سریع تر هستند چرا که این افراد معمولا دچار اضافه وزن شدند و از نظر اضافه وزن مشکلات زیادی دارند، به همین دلیل هم لازم است که سریع وزن خودشان را کاهش بدهند تا سلامت جسمی و روحی آنها با مشکلاتی مواجه نشود.

از طرف دیگر برخی افراد هستند که وزن چندان بالایی ندارند اما همچنان دارای اضافه وزن هستند به همین دلیل لازم است که وزن خودشان را با استفاده از روش های کمتر تهاجمی تر کاهش بدهند به همین ترتیب نیز موارد مختلفی وجود دارند که شرایط متفاوتی از هم دارند اما همه آنها می خواهند به لاغری و کاهش وزن برسند.

ابتدا شرایط بدنی و سبک زندگی خودتان را در نظر بگیرید
ابتدا شرایط بدنی و سبک زندگی خودتان را در نظر بگیرید

توصیه ما این است که حتما شرایط خود را در نظر بگیرید و بعد از در نظر گرفتن شرایط برای کاهش وزن و لاغری اقدام کنید این در واقع مسئله این است که می‌تواند به شما در سلامت بهتر و همچنین زندگی آرام تر کمک کند.

در ادامه در خصوص بهترین حرکات شکم و پهلو به تصویری که لاغری و تناسب اندام در سلامت شما دارد بیشتر صحبت خواهیم کرد و در انتخاب یک جمع بندی کلی در رابطه با کلیه موارد مربوط به تناسب اندام و روش‌هایی مانند حرکات ورزشی خواهیم رسید.

تاثیر لاغری و تناسب اندام در بیماری های زمینه ای

حال باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که لاغری و تناسب اندام می تواند تاثیرات بسیار زیادی داشته باشد. ما گفتیم که مزیت های تناسب اندام بی شمار است  و کسانی که به اندام متناسب رسیده اند از این مزیت ها بهره بردند و خوب می دانند که چه اندازه سبک زندگی آنها و همچنین شرایط زندگی آنها متفاوت از دوران قبل شده است.

یک تفاوت ساسی نیز وجود دارد و آن هم تاثری است که لاغری و تناسب اندام در بیماری‌های زمینه‌ای دارد.

بسیاری از افرادی که با پزشکان و متخصصان مربوط به بیماری‌های زمینه‌ای مانند متخصصان دیابت و بیماری های قلبی در ارتباط بودند، این موضوع را خوب می‌دانند که متخصصان همواره توصیه به کاهش وزن و همچنین کنترل چربی خون کردند.

به همین دلیل هم معمولا تناسب اندام در بیماری‌های زمینه‌ای مانند بیماری های قلبی موثر شناخته می‌شود چرا که بسیاری از پزشکان و متخصصان تاثیر این موارد را تایید کرده  و همواره توصیه دارند که بیماران خود از روش ها و تکنیک های مختلف تناسب اندام استفاده کنند و وزن خودشان را کاهش بدهند.

اضافه وزن می تواند یکی از تسریع کننده های بیماری های زمینه ای باشد

در واقع اضافه وزن می تواند یکی از تسریع کننده های بیماری های زمینه ای باشد. بسیاری از کسانی که بیماری های زمینه ای در سوابق خانوادگی آنها وجود دارد،  اضافه وزن در خودشان نیز شدت می گیرد.

از سوی دیگر برخی افراد که با عوارض بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی روبرو شده اند می دانند که با استفاده از روش های مانند تکنیک های مختلف کاهش وزن می تواند این تاثیرات را کاهش بدهند و عوارض بیماری های قلبی را تا حد بسیار زیادی کمتر کنند به همین دلیل هم توصیه همیشه بر این بوده است که برای کنترل بیماری‌های زمینه‌ای تناسب اندام و لاغری را به عنوان یک اصل مهم در نظر داشته باشید و از آنها پیروی کنید.

اضافه وزن می تواند یکی از تسریع کننده های بیماری های زمینه ای باشد
اضافه وزن می تواند یکی از تسریع کننده های بیماری های زمینه ای باشد

حال با توجه به تمامی مواردی که گفتیم قصد داریم تا در ادامه در خصوص روش هایی مانند ورزش کردن صحبت کنیم چرا که ما به درستی میدانیم استفاده از تکنیک های مختلف تناسب اندام می تواند به شما در داشتن یک زندگی بهتر و همچنین در کنترل کردن بیماری های زمینه ای که می تواند به سلامت شما نیز کمک بسیار زیادی کند نیز تاثیر گذار خواهد بود.

آیا استفاده از ورزش به تنهایی موثر است؟

استفاده از ورزش  روشی نیست که به تنهایی بتواند به کاهش وزن در افراد منجر شود اما یک مسئله اصلی وجود دارد و آن هم اهمیتی است که استفاده از ورزش در کنار دیگر روش های لاغری و تناسب اندام دارد.

در واقع ورزش کردن بی تاثیر نیست و می تواند به شما کمک کند تا وزن خودتان را به شکل سریعرتی کاهش بدهید. ما گفتیم که کاهش وزن و لاغری دو جنبه دارد. از یک سو شما باید کالری دریافتی را کنترل کنید و از سوی دیگر هم باید کالری که می سوزانید را مدیریت کنید و سرعت ببخشید.

آیا استفاده از ورزش به تنهایی موثر است؟
آیا استفاده از ورزش به تنهایی موثر است؟

از هر دو سو اگر به قضیه نگاه کنیم می دانیم که لاغری و کاهش وزن می تواند با کنترل کردن یک سری موارد به راحتی بدست بیاید اما مسئله این است که شما بتوانید به شکلی صحیح این دو قسمت را کنترل کنید.

برای مثال کنترل کردن مواد غذایی دریافتی با کمک رژیم های غذایی ممکن است به راحتی به نتیجه برسد. همچنین کنترل کردن سوخت و ساز بدن نیز با کمک تکنیک ها و روش های مختلف ورزشی در کنار رژیم های غذایی نیز موثر است

لازم است که هم رژیم غذایی به شکلی صحیح به کار گرفته شود و شما کاملا به رژیم خود پای بند باشید

اما لازم است که هم رژیم غذایی به شکلی صحیح به کار گرفته شود و شما کاملا به رژیم خود پای بند باشید و هم لازم است که حرکات ورزشی مانند بهترین حرکات شکم و پهلو را به شکلی صحیح و درست بکار ببرید تا بتوانید شاهد نتیجه ای که در نظر دارید باشید.

حال اگر به این موضوع بیشتر دقت کنیم می دانیم که استفاده از ورزش و حرکات ورزشی به تنهایی هم موثر خواهد بود اما بسیار سرعت کاهش وزن شما کمتر از میزانی است که انتظار داریم و به همین منظور هم بسیار ی از افرادی که از این سبک ها استفاده می کنند بعد از مدتی به دلیل بی انگیزه شدن و ندیدن نتایج محسوس در سایز شکم و پهلو، از این تکنیک ها دست می کشند

درحالی که اگر شما رژیم های غذایی را نیز به این تکنیک اضافه کنید یا حداقل از روش های دیگری در کنار این روش کمک بگیرید و از حرکات ورزشی به عنوان مکمل استفاده کنید، قطعا می توانید بهترین نتیجه ممکن را شاهد باشید.

البته اینکه می گوییم رژیم های غذایی صرفا یک مثال از روش های دیگر است وگرنه شما می توانید به راحتی با کمک عمل ها و جراحی های چاقی نیز سرعت کاهش وزن خودتان را در کنار روش هایی مانند حرکات ورزشی بیشتر کنید.

حتما اطلاعات بیشتری در خصوص حرکت های ورزشی بدست بیاورید

اگر میخواهید به این نتیجه برسید بهتر است که حتما اطلاعات بیشتری در خصوص حرکت های ورزشی بدست بیاورید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را شاهد باشید.

در ادامه ما در خصوص اصول حرکت های ورزشی بیشتر صحبت خواهیم کرد و همچنین در خصوص بهترین حرکات ورزشی شکم و پهلو نیز اطلاعات بیشتری به شما ارائه خواهیم داد.

حتما اطلاعات بیشتری در خصوص حرکت های ورزشی بدست بیاورید
حتما اطلاعات بیشتری در خصوص حرکت های ورزشی بدست بیاورید

چه اصولی را باید در استفاده از حرکات ورزشی بیاموزیم

اصول بسیار زیادی در استفاده از حرکت های ورزشی وجود دارد. اگر شما ندانید که از حرکت های ورزشی به چه شکلی استفاده کنید ممکن است مشکلات بسیار زیادی برایتان به وجود بیاید که این موارد را در این بخش از مقاله به عنوان هشداری برای استفاده از حرکت های ورزشی به شما می آموزیم.

در حقیقت باید بدانیم که استفاده از حرکت های ورزشی می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش وزن شما داشته باشد اما لازم است که این حرکت ها بر پایه اصول مورد استفاده قرار بگیرد شما باید باید ها و نباید های بسیار زیادی را در خصوص لاغری با استفاده از حرکت های ورزشی در نظر داشته باشید.

چه اصولی را باید در استفاده از حرکات ورزشی بیاموزیم
چه اصولی را باید در استفاده از حرکات ورزشی بیاموزیم

اول از همه این موضوع مهم است که حرکت هایی که انتخاب می کنید را باید به صورت دقیق یاد بگیرید اینکه شما بدانید دقیقا با چه تکنیک هایی باید این حرکت را انجام دهید مهم است چرا که این موارد می‌تواند هم در کاهش وزن و هم در سلامت عضلات شما موثر باشد.

برای مثال اگر شما از یک حرکت ورزشی برای آب کردن شکم و پهلو استفاده می کنید، اطلاعات کافی نداشته باشید و این حرکت را به درستی استفاده نکنید، در مرحله اول آن نتیجه که مد نظر دارید را دریافت نخواهید کرد و در مراحل بعدی نیز ممکن است با مشکلات زیادی از جمله آسیب های عضلانی روبرو شوید که البته کمترین بخش از تاثیراتی است که این حرکت های اشتباه برای شما در پی خواهد داشت.

برخی از عضلات هستند که صرفاً با یکسری ریزه‌کاری‌ها ممکن است در حرکت های ورزشی شروع به چربی‌سوزی کنند

برخی از عضلات هستند که صرفاً با یکسری ریزه‌کاری‌ها ممکن است در حرکت های ورزشی شروع به چربی‌سوزی کنند و این ریزه کاری ها را باید شما حتما تحت نظر یک مربی و یک متخصص در این زمینه آموزش ببینید و یا حداقل در رابطه با آنها به شکلی دقیق و صحیح مطالعه کنید تا بدانید که دقیقا باید از چه نوع حرکت هایی استفاده کنید. مدت زمان حرکت ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و بخشی از اصول استفاده از این حرکت های ورزشی می باشد.

برخی از حرکت ها را باید چند ست و به صورت مقطعی انجام بدهیم و برخی از حرکت ها را نیز باید به صورتی ممتد و پیاپی و به همین دلیل هم توصیه می‌کنیم که پیش از اینکه در رابطه با بهترین حرکت های شکم و پهلو اطلاعات کسب کنید حتما در رابطه با اصول حرکت های ورزشی با متخصصان مربی خود مشورت کنید و اطلاعات کامل را در این زمینه به دست بیاورید.

در ادامه ما قصد داریم تا اطلاعات بیشتری در خصوص حرکت های مربوط به چربی سوزی شکم و پهلو به شما ارائه بدهیم به همین منظور هم قصد داریم تا در رابطه با اهمیت چربی سوزی شکم و پهلو کمی بیشتر توضیح بدهیم.

چرا بهتر است که شکم و پهلو را لاغر کنیم

همه جا تقریبا در رابطه با لاغری شکم و پهلو صحبت می شود. اما یک مسئله مهم دیگر نیز در این زمینه وجود دارد و آن هم دلیل اهمیت مسئله شکم و پهلو است.

لاغری شکم و پهلو تقریبا توصیه اکثریت کسانی است که در رابطه با تناسب اندام فعالیت می کنند و به همین دلیل هم باید به آن توجه بیشتری داشته باشیم. معمولا چاقی  و اضافه وزن اصلی ترین تاثیر خود را در انباشت چربی ها در ناحیه شکم و پهلو نشان می دهد.

این موضوع باعث می شود که تناسب اندام افراد برهم خورده و فرم نامناسبی در بدن فرد ایجاد شود. به همین منظور هم چربی سوزی در این نواحی در اولویت قرار دارد و هرچه چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو  بیشتر باشد از نظر انگیزه نیز اثرگذاری بیشتری دارد.

یکی از مواردی که بسیاری از افراد به آن در  فرآیند لاغری و کاهش وزن احتیاج دارند، انگیزه است. انگیزه مناسب اگر در لاغری شکل بگیرد کمک بسیار زیادی به کاهش وزن افراد می کند درحالی که بی انگیزه بودن می تواند مشکلات بیشتری برای فرد ایجاد کند که یکی از اصلی ترین آن ها عدم ادامه فرآیند لاغری و کاهش وزن است.

حتما باید به گونه ای به لاغری بپردازیم که تاثیرات و تغییرات محسوس در خود ببینیم

به همین دلیل هم حتما باید به گونه ای به لاغری بپردازیم که تاثیرات و تغییرات محسوس در خود ببینیم تا بیشتر برای لاغری ترغیب شویم. این موضوع از مواردی است که به عنوان جنبه های روانی کاهش وزن نیز شناخته می شود.

در واقع آنطور که گفتیم اضافه وزن تاثیرات منفی روحی نیز دارد و معمولا افراد از نظر سلامت روحی نیز با اضافه وزن دچار مشکل می شوند درحالی که می توان خیلی راحت با کمک روش های مختلف و با کمک تکنیک هایی که می شناسیم برای کاهش وزن و لاغری اقدام کنیم تا جنبه های روحی و روانی فرآیند لاغری را نیز احساس کنیم.

حتما باید به گونه ای به لاغری بپردازیم که تاثیرات و تغییرات محسوس در خود ببینیم
حتما باید به گونه ای به لاغری بپردازیم که تاثیرات و تغییرات محسوس در خود ببینیم

با همه این ها توصیه ما این است که اگر میخواهید برای لاغری شکم و پهلو از طریق حرکات ورزشی اقدام کنید، با توجه به تعداد بالای حرکات  موثر بر ناحیه و عضلات شکم و پهلو، حتما از متخصصین و مربیان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

اما با همه این ها ما در ادامه در خصوص بهترین حرکات شکم و پهلو صحبت میکنیم و همچنین بیشتر در رابطه با لاغری و چربی سوزی بخصوص در افراد با بی ام آی بالا صحبت خواهیم کرد و توضیحات کامل تری در رابطه با اضافه وزن این افراد ارائه خواهیم داد.

بهترین حرکات شکم و پهلو

حرکات شکم و پهلو از بهترین حرکات برای لاغری و آب کردن و شکستن چربی های ناحیه شکم و پهلو است که می تواند تاثیر خوبی در کاهش وزن شما داشته باشد.

به این دلیل که بسیاری از چربی ها معمولا در ناحیه شکم و پهلو انباشته می شود و معمولا چربی ها در این ناحیه انباشت بیشتری دارد، معمولا اضافه وزن با افزایش سایز در این قسمت همراه خواهد بود که خود به تنهایی می تواند تاثیر بدی در بد فرم شدن بدن داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم از پست حرکات شکم و پهلو برای خانمها دیدن کنید.

بهترین حرکات شکم و پهلو
بهترین حرکات شکم و پهلو

به همین منظور هم بسیاری به دنبال راه حل هایی هستند که بتوانند چربی های این ناحیه را بسوزانند تا بتوانند فرم بدنی بهتری داشته باشند.

اما با همه این ها معمولا استفاده از روش های مختلف به عنوان مکمل یکدیگر بیشتر می تواند تاثیرات چربی سوزی خصوصا در ناحیه شکم و پهلو داشته باشد از همین نظر هم بهتر است برای اینکه بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را از چربی سوزی در این نواحی بدست بیاوریم، برخی از این روش ها را بشناسیم.

استفاده از رژیم های غذایی به تنهایی نمی تواند کارآمدی خاصی داشته باشد

ما گفتیم که استفاده از رژیم های غذایی به تنهایی نمی تواند کارآمدی خاصی داشته باشد و بهتر است که کنترل بیشتری در چربی سوزی و از بین بردن کالری بدن نیز داشته باشیم. اما این موضوع را نیز باید در نظر بگیریم که بخش مهمی از کاهش وزن و لاغری ما می تواند از طریق حرکات شکم و پهلو نیز سرعت پیدا کند.

در واقع این حرکات ورزشی برای تقویت عضلات در این نواحی و همچنین بالابردن سوخت و ساز بدن در ناحیه شکم و پهلو تنظیم شده است که میتواند تاثیرات خوبی هم در کاهش وزن شما داشته باشد و هم میتواند به کاهش سایز شکم و پهلو کمک کند. این حرکات را در ادامه بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم تا آشنایی بیشتری با این روش لاغری پیدا کنیم.

لطفا از پست قویترین چربی سوز شکم و پهلو 7 کیلو در 7 روز دیدن کنید.

چند حرکت کلی برای لاغری شکم و پهلو وجود دارد که در این بخش از آنها نام می بریم اما توصیه داریم که حتما طریقه صحیح این حرکات را بیاموزید و بعد برای استفاده از این حرکات اقدام کنید.
 1. _حرکت زیر شکم پا جمع
 2. _زیر شکم پا صاف
 3. _زیر شکم پا قیچی
 4. _کرانچ ایستاده گهواره
 5. _کرانچ پا صاف ضربدری
 6. _کرانچ پهلو خوابیده
 7. _کرانچ غورباقه
 8. _کرانچ معکوس
همچنین شما میتوانید از حرکات شکم و پهلو با وسایل بدنسازی در محیط باشگاهی نیز استفاده کنید که در ادامه به برخی از این حرکات اشاره می کنیم:
 1. _حرکت شکم رول با هالتر
 2. _حرکت کرانچ روی توپ
 3. _حرکت کرانچ جا به جایی توپ
 4. _کرانچ نشسته سیمکش
 5. _کرانچ دستگاه
 6. _چرخش روسی شیبدار
 7. _زیرشکم پا جمع روی نیمکت
 8. _کرانچ پا عمود با دمبل

 

بهترین چربی سوز شکم و پهلو چیست

چربی سوز های زیادی برای شکم و پهلو وجود دارد که هرکدام می تواند به نوعی به کاهش وزن شما منجر شود اما باید بدانیم که کاهش وزن با کمک همه چربی سوزهایی که میشناسیم ممکن نیست بلکه لازم است گاهی اوقات از روش هایی استفاده کنیم که متناسب با شرایط شما باشد.

امروزه روش های مختلفی برای این منظور استفاده می شود. از حرکات و ورزشهای مخصوص به شکم و پهلو گرفته تا رژیم های غذایی که تاثیر مستقیم بر کاهش سایز شکم و پهلو می گذارد.

بهترین چربی سوز شکم و پهلو چیست
بهترین چربی سوز شکم و پهلو چیست

مسئله این است که امروزه بسیاری از متخصصان به این موضوع توصیه دارند که سعی کنید تا حد امکان از روش های مختلف به عنوان مکمل هم استفاده کنند.  بهترین چربی سوز شکم وپهلو چربی سوزی است که به شما در کاهش وزن بهتر و بیشتر از دیگر روش ها کمک کند و این موضوع تنها در شرایطی ممکن است که شما بتوانید از روشی استفاده کنید که متناسب با شرایط بدنی شما باشد.

توصیه ما این است که پیش از انتخاب یک روش برای چربی سوزی شکم و پهلو ، شرایط بدنی خودتان را با کمک یک متخصص تغذیه و لاغری در نظر بگیرید و بعد با توجه به شواهد موجود برای لاغری شکم و پهلو یک راه حل مناسب پیدا کنید.

اما این موضوع را باید در نظر بگیرید که اگر چاقی شما به گونه ای باشد دارای بی ام آی بالا باشد، بهتر است که از روش های دیگری نیز استفاده شود که یکی از اصلی ترین آنها جراحی چاقی است. در ادامه در خصوص جراحی چاقی صحبت خواهیم کرد و به شما در این رابطه توضیح می دهیم.

جراحی چاقی چیست

جراحی چاقی از روش هایی است که به شما در فرآیند کاهش وزن و لاغری کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از لاغری خودتان در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

جراحی چاقی چیست
جراحی چاقی چیست

اینکه بازه زمانی کوتاهی برای لاغری و کاهش وزن داشته باشید خود می تواند یکی از دلایلی باشد که لازم است حتما از جراحی های چاقی و روش های مشابه استفاده کنید. امروزه جراحی های چاقی به شما کمک می کنند تا بتوانید به راحتی وزن خودتان را با سرعت زیادی کاهش بدهید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله قلیون کشیدن بعد از عمل اسلیو و کلینیک جراحی لاغری در کرج را مطالعه کنید.

جراحی های چاقی برای شما یک مزیت محسوب می شوند

مسئله این است که جراحی های چاقی برای شما یک مزیت محسوب می شوند چرا که می توانند با مزیت های بسیار زیادی که دارند به سرعت شما را به هدفی که دارید نزدیک کنند. اما مسئله ای که معمولا در این میان نادیده گرفته می شود این است که شما در استفاده از جراحی های چاقی لازم است که حتما به موارد مختلفی مانند بی ام آی خودتان توجه کنید.

در واقع ما در این رابطه که چه کسانی بهترین کاندید برای جراحی های چاقی هستند صحبت خواهیم کرد اما باید مواردی مانند مزیت های جراحی چاقی را نیز در نظر داشته باشیم چرا که با شناختن و در نظر گرفتن مزیت های جراحی های چاقی، میتوانیم به این موضوع برسیم که این روش برای ما یکی از پر اهمیت ترین روش های لاغری محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی دارد.

جراحی چاقی شرایط خاصی از نظر عملکرد دارد. برخی از این جراحی ها به سیستم گوارش شما تاثیر مستقیم می گذارند و با ایجاد تغییراتی در سیستم گوارش یا اجزای آن مانند معده، به شما کمک کنند تا مواد غذایی کمتری مصرف کنید و به همین دلیل شانس زیادی برای دریافت کالری داشته باشید. در ادامه در خصوص مزیت های جراحی چاقی صحبت بیشتری خواهیم کرد.

مزیت های جراحی چاقی

جراحی چاقی مزیت های بسیار زیادی دارد که در این خصوص نیز صحبت خواهیم کرد اما مسئله ما تنها این نیست که مزیت های جراحی چاقی را بشناسیم بلکه مسئله این است که بدانیم چگونه میتوانیم از مزیت های این روش بهره مند شویم.

درحقیقت هدف ما این است که بدانیم چرا امروزه استفاده از این روش طرفداران بسیار زیادی دارد و به همین منظور هم اولین و مهمترین مسئله ای که برای ما وجود دارد مزیته ای این روش است که خود افراد بسیار زیادی را در جهت استفاده از این تکنیک ترغیب می کند.

شما میتوانید با کمک جراحی های چاقی در شرایطی که سلامت جسمی شما در خطر است و شما دارای اضافه وزن بسیار بالایی هستید، برای کاهش وزن سریع اقدام کنید و جراحی های چاقی می توانند باعث کاهش وزن سریعتر شما بشوند که کمک بسیار بزرگی است.

جراحی های چاقی آسان تر و راحت تر هستند

از سوی دیگر هم جراحی های چاقی آسان تر و راحت تر هستند و با کوچکتر کردن معده و تغییر در سیستم گوارش، به شما کمک می کنند که مواد غذایی و کالری های دریافتی و همچنین سوزاندن کالری های دریافتی را مدیریت کنید که خود از اصول کاهش وزن و لاغری در افراد مختلف محسوب می شود و بخشی مهم در این فرآیند ها محسوب می شود.

جراحی های چاقی آسان تر و راحت تر هستند
جراحی های چاقی آسان تر و راحت تر هستند

اما باید این موضوع را نیز بدانیم که چه کسانی بهترین کاندیداها برای دریافت مزیت های جراحی چاقی هستند که در این خصوص در ادامه صحبت خواهیم کرد.

میدانیم که آنچه که به ما کمک می کند تا بتوانیم کاهش وزن سریعتری تجربه کنیم این است که بتوانیم بی ام آی و شاخص توده بدنی و حد وزنی نرمال خود را بشناسیم و بر اساس این موضوع یک هدف مشخص برای کاهش وزن انتخاب کنیم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم مانند زمانی که از بهترین حرکات شکم و پهلو برای رسیدن به نتیجه دلخواه خودمان با در نظر گرفتن هدف وزنی خود کمک می گیریم.

چه کسانی از جراحی چاقی استفاده می کنند

این موضوع از نظر بسیاری از مراجعین اهمیت بسیار زیادی دارد که آیا می توانیم بهترین کاندیداها و یا بهترین گزینه ها برای استفاده از جراحی های چاقی محسوب شویم یا نه. در واقع جراحی های چاقی می تواند برای شما تاثیرات فوق العاده ای داشته باشند اما این موضوع لازم و ضروری است که شما یک کاندید مناسب برای استفاده از این روش باشید .

اینکه می‌گوییم جراحی های چاقی مزیت‌های بسیار زیادی دارند و می توانند تاثیرات فوق العاده ای در کاهش وزن شما داشته باشند و همچنین سرعت کاهش وزن شما را افزایش بدهند، به این معنا نیست که همه افراد میتوانند از این سیستم استفاده کنند بلکه شما باید جزو کسانی باشید که استفاده کردن از جراحی های چاقی برای آنها لازم و ضروری محسوب می شود.

از سوی دیگر هم این موضوع را می دانیم که استفاده از جراحی های چاقی به دلیل اینکه ممکن است هزینه ها و یا شرایط خاص عمل های جراحی را داشته باشید و همچنین این موضوع که این عمل ها می تواند ریسک داشته باشد نیز حائز اهمیت است.

شما باید حتماً توسط یک متخصص معاینه شوید

شما باید حتماً توسط یک متخصص معاینه شوید و شرایط بدنی شما نیز در نظر گرفته شود. کلیه حساسیت ها و ناراحتی های جسمی شما باید در نظر گرفته شود و بعد برای عمل جراحی انتخاب شوید که این موضوع خود می تواند یکی از فرایندهای انتخاب کاندیدای مناسب عمل های جراحی چاقی محسوب شود. البته یک مسئله بسیار مهم دیگر هم وجود دارد و آن هم شاخص توده بدنی است.

شما باید حتماً توسط یک متخصص معاینه شوید
شما باید حتماً توسط یک متخصص معاینه شوید

ما می‌دانیم که اضافه وزن بسیار زیاد به وسیله شاخص توده بدنی قابل تشخیص است و همین جهت هم برخی از افراد هستند که لازم است برای اضافه وزن بسیار بالا که به نوعی به عنوان شاخص توده بدنی بالا نیز از آن نام برده می شود، اقدام کنند تا بتوانند به وزن ایده آل و نرمال خودشان نزدیک‌تر شوند این افراد دارای حد نرمال بسیار بالایی از بی ام آی هستند لازم است که از روش هایی مانند جراحی های چاقی استفاده کنند.

به همین منظور هم معمولا استفاده از کسانی که در این رده از شاخص توده های بدنی هستند برای عمل های جراحی لازم و ضروری محسوب می‌شود و دیگر افراد می‌توانند از روش های مختلف تناسب اندام برای رسیدن به نتیجه خودشان کمک بگیرند.

بی ام آی چیست و چرا مهم است

با توجه به توضیحاتی که دادیم شاید برای شما جای سوال باشد که شاخص توده بدنی چیست و چرا در رابطه با آن بارها در این مقاله صحبت کردیم، شاخص توده بدنی در واقع یک نوع شاخص است که از میانگین نسبت قد و وزن به دست می آید زمانی که شما خط و وزن خودتان را باهم مقایسه کنید، می توانید به یک نرمال وزنی برسید یعنی اینکه می توانید تشخیص دهید که آیا وزن شما در حد نرمال وجود دارد یا نه.

از مقایسه نسبت قد و وزن یک عدد به دست می آید که این عدد شاخص توده بدنی است. هرچه شاخص توده بدنی شما از حد نرمال بالاتر باشد شما دارای اضافه وزن هستید و هرچه شاخص توده بدنی شما از حد نرمال کمتر باشد، شما دارای کمبود وزن هستید و باید سعی کنیم با استفاده از برنامه های غذایی مختلف وزن خودتان را بیشتر کنید.

بی ام آی چیست و چرا مهم است
بی ام آی چیست و چرا مهم است

آنچه مشخص است این است که این شاخص برای شما یک حد نرمال معین می کند شما می توانید برای رسیدن به این هدف اقدام بکنید.

سعی کنید از روش‌های مختلف کاهش وزن مانند بهترین حرکت شکم و پهلو کمک بگیرید. برای جراحی های چاقی حتماً لازم است که شما شاخص توده بدنی بسیار بالایی داشته باشید و در واقع شما دارای اضافه وزن زیاد باشید.

به همین منظور توصیه ما این است که حتما پیش از انتخاب جراحی های چاقی به عنوان یک روش برای کاهش وزن حتما به شاخص توده بدنی خود توجه کنید و در این رابطه با متخصص لاغری خوب مشورت کنید.

بهترین متخصص جراحی چاقی

ما در رابطه با جراحی های چاقی صحبت کردیم و گفتیم که لازم است برای استفاده از مزیت های این روش شما دارای شاخص توده بدنی بسیار بالا باشه و یا اضافه وزن بسیار زیاد باشید و به همین دلیل هم لازم باشد که وزن خودتان را به سرعت کاهش بدهید که این موضوع خود نیازمند استفاده از روش های سریع مانند جراحی های چاقی محسوب می‌شود

اما یک مسئله بسیار مهم وجود دارد که به آنها انتخاب متخصصی است که در این زمینه می‌تواند به عنوان بهترین؛ خدمات لازم را ارائه دهد. در واقع جراحان چاقی امروزه در رده های مختلف از نظر تخصصی تقسیم بندی می شود و ما در نظر داریم تا از بهترین جراح چاقی برای رسیدن به نتیجه مطلوب خودمان استفاده کنیم. یک جراحی چاقی خوب باید بتواند برای شما از دانش و تجربه خود مایه بگذارد.

شما لازم است که یک جراح متخصص خوب را انتخاب کنید که بتواند به شما کمک کند تا با کمک دانش و تجربه که در زمینه جراحی های لاغری و علوم پزشکی دارد  شما را به هدفتان از نظر لاغری نزدیک‌تر کند. شما باید از تجربه و رضایت مراجعین قبلی یک جراح لاغری به این نتیجه برسید که بهترین متخصص را انتخاب کرده اید یا نه.

سطح تجربه و همچنین تعهد و مسئولیت پذیری در قبال بیماری شما

موارد بسیار زیاد دیگری مانند سطح تجربه و همچنین تعهد و مسئولیت پذیری در قبال بیماری شما و یا در قبال عمل های لاغری که برای شما انجام می دهند نیز بخش کوچکی از فرایند انتخاب بهترین متخصص لاغری محسوب می‌شود

چرا که انتخاب بهترین ها نیازمند در نظر گرفتن ویژگی هایی است که ما به عنوان ویژگی های بهترین متخصصین و جراحان میشناسید اگر شما نیز این ویژگی ها را در نظر داشته باشید میتوانید انتخاب بهترین جراح سرعت عمل بهتری داشته باشید از این نظر هم ما توصیه می کنیم که تا حد امکان از خدمات جراحی دکتر سلیمی استفاده کنید.

دکتر سلیمی یکی از بهترین متخصصان و جراحان چاقی در سطح ایران است و بسیاری از کسانی که مایل به استفاده از جراحی های چاقی برای رسیدن به وزن ایده آل هستند، از خدمات دکتر سلیمی استفاده می کنند.

دکتر سلیمی با داشتن دانش و تجربه بالا در زمینه جراحی های چاقی می توانند به شما بهترین مشاوره ها و راهنمایی ها را ارائه بدهند و اگر شما دارای شاخص توده بدنی بالا و وزن زیاد هستید، می توانید بدون هیچ نگرانی از مشاوره دکتر سلیمی برای رسیدن به نتیجه دلخواه و سالم استفاده کنید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سال ها تجربه در کنار شماست تا به راحتی به وزن دلخواه خود برسید. توجه داشته باشید تلاش شما در جراحی های چاقی نیز بسیار موثر است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لطفا جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠١٧٤٥١٠

آخرین مقالات

به اشتراک بگذارید

پشتیبانی و سئو سایت توسط آلمانت

با یک کلیک تماس بگیرید